forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 sie 2017, 16:33

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Nawiązując do dawnej tradycji melomana, proponuję chwilę relaksu, zadumy, odprężenia i odpoczynku przebywającym tu na forum słuchając opery, operetki czy innego koncertu.

http://www.baird.polmic.pl/index.php/pl ... to-lugubre

Awatar użytkownika

Cytuj:
Temat: Relaksujący wątek, czyli wtorek melomana...!

Zostało ci nasranie jeszcze sześciu podobnych wątków na każden jeden dzień tydnia. :miotacz: :qrwa: i :bluzgów: 100

Obrazek

Awatar użytkownika

Może by go tak kolektywnie kopnąć w jaja?
Taką mam koncepcję.

Popieram kącepcję Kutka :lol:

Obrazek

I odrobina muzyki.... :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... r5Xxm05x7g

Awatar użytkownika

Abo go kutasem przez gupi łep pierdolnąć, może choć trochu zmondżeje. :lol:

Awatar użytkownika

Jak muzyka relaksacyjna, to tylko na salonach...........

Obrazek

Awatar użytkownika

Ksioncu, obesrańcy i zasrańcy wątkowi, a i Hornetu smakoszu wszelkich azotanów... Pokazujecie tym samym własny prymityw osobowości, jakże płytki macie intelekt :lol: :lol: :lol: Ja mając... głęboko w sercu Synu mój, nie chodź ich drogą, przed ścieżką ich strzeż swojej stopy, ...... Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, byś nie stał się jemu podobnym. :D
https://www.youtube.com/watch?v=7FSrxbaRjrw :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zgrywus.pl pisze:
Ksioncu, obesrańcy i zasrańcy wątkowi, a i Hornetu smakoszu wszelkich azotanów... Pokazujecie tym samym własny prymityw osobowości, jakże płytki macie intelekt :lol: :lol: :lol: Ja mając... głęboko w sercu Synu mój, nie chodź ich drogą, przed ścieżką ich strzeż swojej stopy, ...... Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, byś nie stał się jemu podobnym. :D
https://www.youtube.com/watch?v=7FSrxbaRjrw :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tymczasem zapomniał wół, jak najebał w innym wątku o uboju rytualnym....

Cytuj:
:D Nie rozumiem Cię, ale nie o to przecież chodzi, prawda? :D
A może chodzi Ci o to, że nie możesz wpierdalać kaszanki...?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
http://fakty.interia.pl/slideshow/galer ... 9910,iSort,
Przecież to normalka jest...! :lol: :lol: :lol: :D

Cytuj:
Horni, trzemi razami żem przeczytałem, przestań mówić w przypowieściach jak Namaszczony... :lol: :lol: :D
Od dziecka pamiętam, że bydlątko było zażynane kosą, coby było do gara wrzucone, a ogonek na kropidło... następnego. :)

Potem Moderator w końcu głębokim altem apeluje o rozsądek, bo temat istotny wszak....

Cytuj:
Zgrywek, jeśli nie zauważyłes, że Twoje bydlęce wpisy w tym wątku zostały wywalone i dalej idziesz po bandzie, to się nie zdziw, gdy Cię jakaś przykrość spotka.
Można się zgrywać, czemu nie? Rób to jednak z jakimś minimalnym choćby marginesem przyzwoitości, bydlaku!

Wtedy urażony terier, zamiast trzymac sie tematu , gryzie w łydkę ojca załozyciela, czepiając się wyimaginowanych faktów jak ostatniej kurwa deski ratunku.

Cytuj:
Panie hornet, Twoje płytkie spojrzenie :shock: na szybkie mordowanie zwierząt :cry: mnie poraża jak jad tasiemca.
Wiele tych zwierzaczków jak się chwalisz pozbawiłeś życia i cierpienia. A ile tych zwierząt poraniłeś, i które Ci uciekły. Ile zwierząt cierpiało zanim się wykrwawiło do reszty i zdechło w zaroślach...?! A wiem, że zawsze idziesz zachlany na polowanie, tego to mi już nie zaprzeczysz...! :lol: :lol: :lol: Zawsze, to znaczy nigdy, bo Ty przecież nie chlejesz gorzały.! A na zwierzątka polujesz tylko gdy jesteś głodny, prawda, że mam rację?

Łącznie wpierdolił ponad dwadzieścia debilnych emotek aby podkreślić, że to co napisał jest kurewsko śmieszne. Posądził mnie o karalne pijaństwo wraz z użyciem broni, naraził na szwank moją wrodzoną etykę łowiecką.

Awatar użytkownika

:o Horni, nie udawaj teraz bydlątka, które nic nie rozumie. Proszę Cie bardzo o czytanie ze zrozumieniem, bo ja gdy nie rozumiałem Twoich napisanych intencji prosiłem Cię grzecznie o ich wyjaśnienie...! cyt... A wiem, że zawsze idziesz zachlany na polowanie, tego to mi już nie zaprzeczysz...! :lol: :lol: :lol: Zawsze, to znaczy nigdy, bo Ty przecież nie chlejesz gorzały.! A na zwierzątka polujesz tylko gdy jesteś głodny, prawda, że mam rację? Dlaczego w żaden inny sposób tego nie "intrepetujesz", a tylko argumentum ad personam...? :o :shock:

Awatar użytkownika

Nie lubię zwierząt z polowania bo śrut wchodzi w zęby a po drugie jak pomyślę kto jebał te zwierzęta to mnie otrząsa.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.