forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 76  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 08 wrz 2014, 11:03 
Offline

Rejestracja: 08 wrz 2014, 10:29
Posty: 53
Czyli nowe otwarcie nam zaproponowano?
Jak Hoser Lemańskiemu......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 08 wrz 2014, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Witanko, SKIPI :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 13 wrz 2014, 10:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
jad1 pisze:
Spróbuj zrozumieć Redakcję. Każdy właściciel forum ma jakąś jego wizję a obok niej, granicę tolerancji.



Plujesz jadem człeku! :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 13 wrz 2014, 14:09 
WRL Nie porównuj zagrywek administracji przedpotopowej z tą która jest teraz. Redakcja, radzi sobie całkiem dobrze z całym tym waszym jończeniem. Fakt pozostaje faktem, banów tu niema. Ośla ławka jest jedynie delikatnym narzędziem sterowniczym by opanować osobniki o tendencjach do prezentowania się jako wulgarne chamy. Nie zauważyłam by Redakcja gnębiła kogokolwiek za głoszone treści, jeśli nie podpadały one pod paragrafy. Za paragrafy przyklepywane przez organa ustawodawcze w Polsce, Redakcja odpowiedzialności nie ponosi.

I trochę śmieszne mi się wydaje to wasze wracanie do przeszłości. Stare wątki, stare tematy, stare tytuły. A dostaliście nowe, fajniejsze ( moim zdaniem) i łatwiejsze w obsłudze forum i mogliście zacząć nową erę bez oglądania się za własną dupą. Ale nie, Polacy jak zwykle muszę zacząć zmiany od wprowadzania tego co już było. Jebnęło forum NIE? No trudno się mówi i przechodzi do porządku dziennego budując NOWE, LEPSZE OD PORZEDNIEGO a nie do usranej śmierci będziecie tylko jąńczć, kiedyś to były czasy lub za moich czasów. Jakby wszyscy tak podchodzili do "tematu" jak wy, to wynalazek koła byłby nie do osiągnięcia a epoka bez ognia, trwałaby na wieki wieków amen z modłami do wielkich duchów.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 14 wrz 2014, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
WLR pisze:
Cytuj:
Ośla ławka jest jedynie delikatnym narzędziem sterowniczym by opanować osobniki o tendencjach do prezentowania się jako wulgarne chamy.


Przemyślałaś dobrze to zdanie? :lol:



O co ją podejrzewasz?! O myślenie? :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 14 wrz 2014, 13:02 
WRL w poprzednim systemie mieli problem z ustawieniem uprawnień jedynie. Tu mają już grupę ustawioną i każdy osobnik przeniesiony do grupy "ośla ławka" automatycznie ma przydzielane ustawienia. Będzie redakcji łatwiej to ogarnąć. Wpisują tylko datę do kiedy osobnik ma być w tej grupie i kiedy ma być przeniesiony do nowej i nawet nie muszą już o tym by go "uwolnić" myśleć bo z automatu forum to zrobi.
Nadal uważam, że ośla ławka nie ma nic wspólnego z banem. Ban to brak dostępu do forum, nawet w czytaniu. W oślej ławce możesz sobie pisać nadal, a posiadając możliwość czytania innych wątków, nawet z nimi dyskutować, cytując w swoim wątku.
Nie ma w tym hipokryzji. Nie zgadzam się też z janiołkiem. Być może nie odczuła chamstwa pewnych tu piszących na swojej skórze i dlatego jest przeciwna tej opcji tymczasowej "izolacji" choć to izolacją nie jest tak naprawdę.

Nigdy nie było mowy o braku ograniczeń. W deklaracji Urbana była mowa o niebanowaniu jedynie. I choć redakcja złamała ten przepis urbanowy przed zlodowaceniem, to mam nadzieję, że tym razem w nowej scenerii słowa się uda dotrzymać bez szwanku na opinii.

Cytuj:
Przemyślałaś dobrze to zdanie? :lol:


Zajrzyj do słownika, wtedy i ty zrozumiesz.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 14 wrz 2014, 13:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
W zasadzie jest mi obojętne jak to będzie wyglądało w stosunku do innych, wyraziłam się jasno.
Ja nie chcę różu w oślej ławce, jestem dorosła, odpowiadam za to co robię.

P.S.
Jest takie powiedzenie Madame "kto sieje wiatr - zbiera burzę".

Z poważaniem
Anioł


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 14 wrz 2014, 15:27 
Janiołku, jam Ci nie jest wrogiem i ani wiatru nie sieję ani na burzę nie czekam. :'(


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 14 wrz 2014, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Madame Malina pisze:
Być może nie odczuła chamstwa pewnych tu piszących na swojej skórze i dlatego jest przeciwna tej opcji tymczasowej "izolacji" choć to izolacją nie jest tak naprawdę.


Stare chińskie przysłowie dotyczyło tego Madame.

P.S.
Wiem, że nie jesteś, nie ma powodów do wrogości.

Z poważaniem
Aniol


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: To jest...
Post: 24 lis 2014, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Dla wyciągnięcia wątku z zapomnienia.


https://www.facebook.com/wikariusz/phot ... 22/?type=1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 76  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group