forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 gru 2023, 22:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 2.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 11 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., niedawno pisałem do pana pierwszy aneks do listu dotyczącego tajemniczych nagłych zgonów ale w związku z tym, że nie dostałem na niego odpowiedzi a sprawę uważam za bardzo pilną i piekielnie poważną postanowiłem napisać kolejny 2 aneks w tej sprawie. Bohaterem tego aneksu będzie najszanowniejszy pan Krzysztof Balawejder, który miał swoje 5 minut sławetnej sławy w trakcie reżimowych restrykcji w czasie histerii koronawirusowej. Był to wielki propagator eksperymentalnych szczepień i innych restrykcji:

„Rośnie zainteresowanie szczepieniami. Wczoraj pod jednym z zakładów pracy zabrakło nawet szczepionek. Kolejki cieszą, ale chętnych mogą zniechęcać, dlatego…
Od najbliższego weekendu uruchamiamy drugiego SZCZEPCIObusa! – poinformował Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław. Drugi mobilny punkt szczepień zostanie uruchomiony w autobusie marki Volvo, a partnerem medycznym będzie Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi. (…) Prezes MPK Wrocław daje przykład niezdecydowanym i w blasku fleszy, dumnie przyjmuje trzecią dawkę szczepionki w mobilnym punkcie szczepień swojego przedsiębiorstwa! Zapowiedział także, że uruchomi kolejnego SZCZEPCIObusa.”

Zasłynął między innymi z propagowania maseczek i szykanowania osób niezaszczepionych:

„Przypomnijmy, że prezes MPK zdecydował także, że niezaszczepieni pracownicy będą musieli nosić maseczki. Dziś od rana SZCZEPCIObus gości we wszystkich zajezdniach i jest dostępny dla pracowników MPK Wrocław. Płaskoziemcy mogą odliczać dni do mojego końca. Dobrze mi życzących uspokajam: nauka nas nie zawiedzie – zażartował Balawejder.

Trzeba tu koniecznie napisać, że według niektórych specjalistów przymus noszenia maseczek był nieuzasadniony. Wprowadzili nakaz noszenia wcześniej niezalecanych maseczek i nastąpił wzrost zakażeń i zgonów. Temat omówiłem w 89 liście otwartym do Prezydenta zatytułowanym - Maseczki, koronawirus i wielkie oszustwo naukowców. Powinien być dostępny tutaj: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ Można tam komentować, pisać, zakładać nowe tematy.

Również przywileje osób zaszczepionych były totalnie nieuzasadnione. Narażały nasze zdrowie i życie. Ta segregacja to zbrodnia przeciw ludzkości – sprawa dla policji. Temat rozwija mój 113 list otwarty do Prezydenta – Naddebile i szczepionkowy apartheid.

Zastanawiam się, czy zbrodnicze postępowanie najszanowniejszego pana Krzysztofa Balawejdera było oddolną inicjatywą z potrzeby serca czy też cyniczną grą za pieniądze reżimowego rządu.
Sprawa dla prokuratora zwłaszcza, że wśród podwładnych Krzysztofa Balawejdera pojawiły się tajemnicze nagłe zgony, które sam publicznie zaanonsował na oficjalnej stronie MPK:

„Krzysztof Balawejder w środę SMUTNY CZWARTEK

Dziś odprowadzimy na miejsce wiecznego spoczynku troje zmarłych w ostatnich dniach
pracowników MPK Wrocław:

* o 8.00 na Osobowicach pożegnamy Pana Janusza Lechowicza (lat 52) wieloletniego
kierowcę autobusu.

* o 10.00 na Grabiszynku pożegnamy Pana Lucjana Szostaka, wieloletniego motorniczego
i mechanika z zajezdni Gaj, ostatnio rencistę.

* o 11.00 na Grabiszynku pożegnamy Panią Agnieszkę Szymańską - Ochnio (lat 45),
wieloletnią motorniczą z zajezdni Gaj.

Na obiektach, z którymi związani byli zmarli pracownicy wywiesiliśmy czarne flagi. Od dziś zawsze tak będziemy upaniętniać naszych pracowników w dniu Ich pogrzebu. R.I.P.”

Wkrótce po tej wiadomości jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o kolejnym denacie.
O śmierci Krzysztofa Balawejdera poinformował prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

"Są wiadomości, których nigdy nie chciałoby się otrzymać. Przed chwilą taką dostałem" -
napisał w mediach społecznościowych. - "Z nieopisanym bólem i poczuciem wielkiej straty żegnam dziś Krzysztofa Balawejdera. Wyjątkowego człowieka. (...) Rodzinie i najbliższych składam wyrazy największego współczucia. Krzysiu, to był zaszczyt pracować razem z Tobą. Żegnaj, Przyjacielu".

„Krzysztof Balawejder nie żyje. Wrocławianie żegnają — Był najskuteczniejszym,
najlepszym orędownikiem i szefem MPK. Zaangażowany m.in. w streetbus, szczepciobus...”

„"Smutny czwartek". Do trzech pracowników MPK Wrocław dołącza prezes.”

„"Wielki żal za człowiekiem z charakterem. Mało dziś takich". Wrocławianie żegnają zmarłego prezesa MPK Wrocław.”

„Krzysztof Balawejder zmarł w czwartek, 19 stycznia. Prezesa MPK Wrocław żegnają w
sieci mieszkańcy Wrocławia, osoby publiczne i instytucje.”

Ta nagła śmierć była też komentowana w wielu mediach. Podam kilkanaście moim zdaniem najciekawszych komentarzy:

Mariola Daszcz
Dobrze że się zaszczepił bo by to mogło się gorzej skończyć.

Rafal Wales
Po tych 3 dawkach to teraz padają jak muchy

Lega artis aplikacja Daniel Głogowski
Zmarł nagle „wieki sanitarysta” chcący kontrolować stan szczepień swoich podwładnych.
Prezes MPK Wrocław nazywał ludzi bez magicznych „maseczek” baranami i domagał się
nie wpuszczania ich do komunikacji miejskiej. Domagał się od Morawieckiego narzędzi dających mu możliwość tropienia niezaszczepionych pracowników. We Wrocławiu uruchomił „szczepciobus” aby propagować wstrzykiwanie eksperymentalnej terapii genowej mRNA.
Z nieoficjalnych wynika, że Krzysztof Balawejder mógł mieć udar lub zawał serca. W ciągu ostatnich godzin żegnał na cmentarzu kilku pracowników MPK o czym informował na swoim koncie na Facebook.

Mariusz Karwowski
Szczepioneczki działają! Uwierz nauce, a nauki nie powinno się znać? A nie jej wierzyć? zmuszał do szczepień i testów wolnych ludzi to karma wróciła do faszysty covidowego!

Alex
"– Ciemnota zawsze na końcu przegra z faktami, nauką i rozumem" – kończy swój wpis Balawejder
Nagła śmierć.

Pisior Podkarpacki
To już trzeba powiedzieć oficjalnie. Mamy w Polsce epidemię "nagle". Zadaniem lekarzy i
naukowców jest zbadać tę chorobę i wdrożyć działania przeciwdziałające inaczej każdy z
nas może być narażony na "nagle" Niech w końcu ktoś się zajmie na poważnie tym "nagle" bo ludzie umierają.

Wiktoria
Wymuszał na pracownikach przyjęcie berbeluchy, zdrowomyślących dyskryminował, gardził nimi i obrażał.. No i się zawiódł na "naóce", bo z nauką ta segregacja nie miała niczego wspólnego.

Miroslaw Dalbiak
Lepiej w życiu być foliarzem
niż się witać z grabarzem.

Stefan Lee
Ostatnia prosta. rządzący doskonale wiedzieli jak nazwać wyszczuplanie eksperymentem medycznym.

Hrabia Horvath
To w MPK Wrocław korki od szampana strzelają.

Jacek Polski
Ten drań gnębił czystokrwistych pracowników MPK Wrocław. Te nagłe zgony w tym MPK to
podobno jego "zasługa".

Miroslaw Hajduk
Eliminacja covidioty odbyła się spontanicznie..

Archiebald Archie
I niech Mu ziemia ciężką będzie...

Trzeba to koniecznie dopisać, że zbrodnicza postawa denata, najszanowniejszego pana Krzysztofa Balawejdera była w pełni zgodna z oficjalną narracją rządzącego nami zbrodniczego reżimu.
Rzeźnik z Wrocławia były premier Mateusz M., przed zeszłorocznymi świętami terroryzował naród takimi złowieszczymi słowami:

„Obostrzenia na święta. Premier: szczegóły niebawem. Jutro lub pojutrze przedstawimy zaostrzenia w związku ze świętami i mutacją omikron - powiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, rząd zamierza "wzmacniać mechanizmy obowiązku szczepień" oraz rozważa dodatkowe obostrzenia wobec niezaszczepionych.”

Nie wiem co by się dalej z nami stało gdyby najszanowniejszy pan Władimir Putin nie rozpoczął operacji specjalnej denazyfikacji Ukrainy. Dzięki niej jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęli zwolennicy przymusu noszenia maseczek, obowiązku szczepień, segregacji sanitarnej i innych zabójczych restrykcji. Mój znajomy być może zainspirowany tymi współczesnymi cudami nad Wisłą powiedział, że jest nowa zwrotka hymnu Polski – Jeszcze Polska nie zginęła, póki Putin żyje. Jeśli Putin umrze, wówczas Polska zginie.

Chciałbym tutaj dodać, że śpiewanie hymnów jest delikatną, osobistą sprawą. Są ludzie, którzy hymnów nie śpiewają, a obowiązujący hymn państwowy do mądrych nie należy. Temat omawia mój 14 list otwarty do Prezydenta - Kłopotliwy hymn narodowy i choroby weneryczne.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę napisać szczerze, co pan o tym myśli?
Jak powinno się ukarać zbrodniarzy, którzy swoimi decyzjami w kilka lat doprowadzili do kilkuset tysięcy nadmiarowych zgonów? Czy kara humanitarnej anihilacji największych zbrodniarzy nie jest zbyt łagodna i czy nie warto obmyślić dla nich czegoś bardziej humanitarnego?

Ja uważam, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych zgonów osób zaszczepionych. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego, co w Norymberdze ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli? Podoba się panu ten pomysł? Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 gru 2023, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 3.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 11 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., w poprzednim aneksie do listu otwartego o tajemniczych nagłych zgonach pisałem o sławetnym propagatorze szczepień i związanych z nim restrykcji. Czy udało się panu ustalić czy robił to z swej głupoty czy też z chciwości za pieniądze?

Uważam, że odpowiedź na to pytanie jest bardzo istotna dla tej piekielnej sprawy zwłaszcza, że dziś buszując w Internecie natrafiłem na kolejną wiadomość o nagłej tajemniczej śmierci:

„Całe Rydułtowy w żałobie. Nie żyje radna i uwielbiana nauczycielka.
Z ogromnym smutkiem informujemy was, że dzisiaj odeszła nasza koleżanka, przyjaciółka, związana z Jedynką od początku kariery zawodowej, nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni wielu dzieci Barbara Pawłowicz. Zawsze uśmiechnięta, odważna, która z determinacją pokonywała przeciwności losu. Córkom, Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia. Cześć jej pamięci" — przekazano w mediach społecznościowych Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Miarki w Rydułtowach. (…) Przyczyny śmierci Barbary Pawłowicz nie zostały podane do wiadomości publicznej.”

Trzeba tu dodać, że podobne wiadomości docierają do nas niemal codziennie i pod jedną z takich wiadomości znalazłem taki komentarz:

Kasia DM
Co sie dzieje do cholery. Codziennie taka wiadomość.

Nie jest to pierwszy i zapewne nie ostatni nauczyciel, który zmarł nagle w tajemniczych okolicznościach. Od czasu eksperymentalnych szczepień takie wiadomości się mnożą i w szkołach zaczynają być odczuwalne dotkliwe braki kadrowe o czym się oficjalnie pisze:

„W szkołach brakuje 8400 nauczycieli. Dyrektorzy robią, co mogą, proponując pracę emerytowanym nauczycielom czy zatrudniając pedagogów bez pełnych kwalifikacji.”

Pod informacją o śmierci nauczycielki, najszanowniejszej pani Barbary Pawłowicz pojawiły się komentarze. Podaję trzy moim zdaniem najistotniejsze dla analizowanej sprawy:

Rafał Gradek
Jak dziennikarze umieszczają informacje o śmierci danej osoby, jeżeli jest możliwość to proszę o podanie przyczyny śmierci danej osoby.

Stanley Stanley
Ilu stoi w kolejce strach pomyśleć . Większość na własne życzenie. Tyle młodych ludzi. Bardzo szkoda.

Marek Markowski
Była uczestnikiem globalnego eksperymentu medycznego w ub latach preparatami mRNA ? Ktoś coś ?

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę napisać szczerze, co pan o tym myśli?
Jak powinno się ukarać zbrodniarzy, którzy swoimi decyzjami w kilka lat doprowadzili do kilkuset tysięcy nadmiarowych zgonów? Czy kara humanitarnej anihilacji największych zbrodniarzy nie jest zbyt łagodna i czy nie warto obmyślić dla nich czegoś bardziej humanitarnego?

Ja uważam, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych zgonów osób zaszczepionych. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego, co w Norymberdze ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli? Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie? Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 gru 2023, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 4.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 11 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., ledwie skończyłem pisać list do pana w sprawie tajemniczego, przedwczesnego zgonu nauczycielki kiedy media obiegła wiadomość o tym, że do polski wtargnął niezidentyfikowany obiekt latający. Niektórzy zaczęli insynuować, że to rosyjska rakieta manewrująca:

Niezalezna.PL
Rosyjska rakieta wleciała na terytorium Polski. Była śledzona radarowo, skierowano tam samoloty.

Niezalezna.PL
W powiecie tomaszowskim spadła rosyjska rakieta? Gen. Polko wskazał na możliwe scenariusze.

Opoka
„Wszystko wskazuje na to, że rakieta rosyjska wtargnęła w polską przestrzeń powietrzną. Była przez nas śledzona radarowo, również opuściła tę przestrzeń; mamy na to potwierdzenie radarowe i sojusznicze” – powiedział gen. Wiesław Kukuła.

WarNewsPL
Z nieoficjalnych ustaleń @PolsatNewsPL wynika, że niezidentyfikowany obiekt, który wleciał w piątek rano na terytorium Polski, to najprawdopodobniej była rosyjska rakieta manewrujące Ch-22 lub Ch-101.

Sprawa ta przypomniała mi mord w Prezwodowie, o którym już wcześniej wspominałem w listach otwartych do pana, Czy wiadomo już kto dokonał tego mordu? Na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ w dziale Ważne wiadomości z kraju / Mord w Przewodowie zamieściłem na początek informacje o zbrodni Rosji. Zapraszam do poważnej dyskusji.

W pamięci utkwiło mi to, że tamten mord miał miejsce w czasie mistrzostw w świata w piłkę nożną w Katarze a te kojarzą mi się też ze postacią dziennikarza Granta Whala, który na początku piłkarskich zmagać zasłyną z koszulki propagującej LGBR+:

„Wahl trafił na pierwsze strony gazet na początku turnieju, kiedy został zatrzymany przez ochronę stadionu za założenie tęczowej koszulki na otwierający Puchar Świata mecz Stanów Zjednoczonych z Walią. Powiedział, że założył koszulkę jako wyraz solidarności ze społecznością LGBTQ+.”

Warto tu dodać, że w Polsce najbardziej ideologię LGBT+ niszczącą rodziny propagują chrześcijanie, chociaż mogą tego nie wiedzieć z powodu ignorancji. Temat omawia mój 36 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Sex, LGBT+, pedofilia, celibat i inne zboczenia.

Dziennikarz, najszanowniejszy pan Grant Whal jeszcze większą sławę zyskał gdy niespodziewanie zmarł w trakcie meczu:

„Śmierć znanego dziennikarza w Katarze. Upadł podczas meczu Holandia-Argentyna. Żona dziennikarza, dr. Celine Gounder, epidemiolog chorób zakaźnych, która pracowała w grupie roboczej prezydenta Joego Bidena ds. koronawirusa, potwierdziła śmierć męża w komunikacie na Twitterze. Wahl siedział w loży prasowej, kiedy zasłabł w czasie dogrywki, co skłoniło dziennikarzy wokół niego do usunięcia krzeseł i wezwania pomocy medycznej. (…)
Podczas sobotniego spotkania Anglia — Francja upamiętniono tragiczną śmierć dziennikarza.
Na trybunie prasowej pojawiły się kwiaty i zdjęcie...”

Śmierć ta oczywiście była komentowana w przyzwoitych mediach, które zezwalają na komentarze:

Kasia Pogoń-szypuła
tak kochajmy szczeionkowcow ...tak nagle i szybko odchodza

El Padrino
Szkoda chlopa ale czy ale news,, swiata klasowa.

Luiza Grzondziel
#ostatniaprosta

Radek Jabłoński
Śpieszmy się kochać zaszczypanych, tak NAGLE odchodzą.

Dariusz Lexás
Pewnie koktajl fajezera pomógł,

Krzysztof Kowalski
a mówią że sport to zdrowie, szkoda że tytuł artykułu nie jest pełny, powinno być: Zaszprycowany dziennikarz zmarł podczas meczu.

Bartosz Włodarczyk
To nieprawda że po szczepionce. Eksperci z telewizji mówią że szczepionki są zdrowe i elegancko się człowiek czuje.

Nie była to jedyna nagła, niespodziewana śmierć dziennikarza na tych mistrzostwach:

„Nie tylko dziennikarz Grant Wahl zmarł na meczu MŚ w Katarze. Dzień później także katarski fotoreporter.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę napisać szczerze, co pan o tym myśli?
Jak powinno się ukarać zbrodniarzy, którzy swoimi decyzjami w kilka lat doprowadzili do kilkuset tysięcy nadmiarowych zgonów? Czy kara humanitarnej anihilacji największych zbrodniarzy nie jest zbyt łagodna i czy nie warto obmyślić dla nich czegoś bardziej humanitarnego?

Ja uważam, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych zgonów osób zaszczepionych. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego, co w Norymberdze ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.
Warto tu dodać, że sprawa ma charakter międzynarodowy i powinno się nią objąć również decydentów i ich siepaczy z innych krajów.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli? Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie? Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 gru 2023, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
97 - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci. Aneks 4.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 11 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., przed kilku laty napisałem do pana list otwarty dotyczący ogólnie lekarstw i szczepionek, w którym w szerszej perspektywie temat w miarę wnikliwie przeanalizowałem. W międzyczasie pojawiły się szczepionki przeciw koronawirusom o których w 3 aneksie listu napisałem takie słowa:

„Jaka jest prawda tego nie wiem, ale wiem, że zbliża się nowa fala, która zweryfikuje wartość użytych eksperymentalnych szczepionek i już za kila miesięcy będziemy widzieli co są warte.”

Koniecznie trzeba tu dodać, że szczepionki niektórzy szaleńcy przedstawiali jako najlepiej przebadane w historii, w stu procentach skuteczne i bezpieczne. By nie być gołosłownym zacytuję oficjale stanowisko Rady Medycznej działającej przy Premierze na temat tamtych szczepionek:

'Wszystkie szczepionki, które zostały dopuszczone na terenie Unii Europejskiej są w 100 procentach bezpieczne... Różnią się poszczególnymi parametrami, ale są w 100 procentach bezpieczne i skuteczne. (...) Zaszczepieni przeciwko COVID-19 nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni.”

Premier Mateusz M. tak zachwalał doradzających mu medyków z Rady Medycznej:

„Najlepsi z najlepszych, najwspanialsze umysły, jakie polska medycyna ma do zaoferowania.”

Czas szybko zweryfikował te totalnie oderwane od prawdy, wiedzy, nauki i przyzwoitości slogany reklamowe eksperymentalnych szczepionek, które okazały się wierutnym i zabójczym kłamstwem:

„Lubelskie: Koronawirus w domu seniora. Rośnie liczba zgonów. Według naszych informacji, w poniedziałek zmarł kolejny, dziewiąty pensjonariusz domu seniora „A w sercu maj” z Woli Czołnowskiej w powiecie puławskim. Zakażenia SARS-CoV-2 potwierdzono już u większości podopiecznych tej prywatnej placówki. Seniorzy w styczniu byli szczepieni przeciw Covid-19.”

Okazało się, że ludzie zaszczepieni przeciw koronawirusom mogą chorować z ich powodów a nawet umierać. Skoro mogą chorować to mogą też w tym czasie być roznosicielami koronawirusów, dlatego też wszelkie przywileje osób zaszczepionych jak swoboda podróżowania czy nie wliczanie do limitów nie miały żadnego uzasadnienia, chyba, że twórcom tych przywilejów zależało na tym by jak najwięcej osób się pochorowało i zmarło. Jeżeli takie mieli cele to można powiedzieć, że odnieśli spektakularny sukces o czym świadczą dane statystyczne dotyczące zgonów. Eksperymentalne szczepienia w Polsce zakończyły się ludobójstwem. Osoby odpowiedzialne trzeba będzie rozliczyć. Oko za oko, śmierć za śmierć. Temat omawia mój 118 list otwarty do Prezydenta – Totalna klęska szczepień przeciw Koronawirusom. Listy powinny być dostępne na tej stronie: http://poszukiwaczeboga.fora.pl

Warto tu dodać, że oficjalne dany mogły zostać zmanipulowane a liczba zgonów zaniżona i nie są to bezpodstawne oskarżenia. Rzetelnie prowadzona statystyka może nam pomóc eliminować zagrożenie, ale rządzący nami reżim od początku pandemii kłamał, manipulował statystyką.
Temat opisuje mój 117 list otwarty do Prezydenta – Śmiercionośne statystyki czasów zarazy!

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę napisać szczerze, co pan o tym myśli?
Jak powinno się ukarać zbrodniarzy, którzy swoimi decyzjami w kilka lat doprowadzili do kilkuset tysięcy nadmiarowych zgonów? Czy kara humanitarnej anihilacji największych zbrodniarzy nie jest zbyt łagodna i czy nie warto obmyślić dla nich czegoś bardziej humanitarnego?

Ja uważam, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych zgonów osób zaszczepionych. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej.
Powinien też powstać jakiś zespół badawczy, który będzie pracował nad jakimś lekiem niwelującym szkodliwe działania szczepionek.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego w Norymberdze, który ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.
Warto tu dodać, że sprawa ma charakter międzynarodowy i powinno się nią objąć również decydentów i ich siepaczy z innych krajów. W Polsce z racji pełnionej funkcji głównym oskarżonym powinien być były premier Mateusz M..

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli? Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie? Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień, leków i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2023, 16:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 5.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 12 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., żyjemy w wyjątkowo zatrważającym powojennym momencie dziejów Polski, w którym u jednych krew się gotuje z bezsilności czy też poczucia niesprawiedliwości, u innych przedwcześnie krzepnie. Pojawiło się nowe zjawisko tajemniczych nagłych zgonów. Kiedy napisałem pierwszy list otwarty na ten temat to w krótkim czasie miałem materiał na kolejny, ale go bardzo długo nie mogłem napisać bo materiał nieustannie się poszerzał o nowe zgony. Zacytuję kilka komentarzy, które potwierdzają moje słowa:

Roksana Brailich
W ciągu 3 dni widzę spokojnie już z 20-30 zgonów ludzi, domyślam się skąd tyle, ale czy inni też? A poza tym strasznie przykre do czego to doszło.

Aleksandra Ciesielska
Co się dzieje????? tyle ludzi umiera i to młodych!!!!!!

Alicja Gryszka
Co oni im daja że odchodzą.

Olo Olo
Trzeba zapytac naszych politkow co sie dzieje bo to jest nienormalne.

Rządzące nami reżimy udają, że nic się nie dzieje a tymczasem dzieją się rzeczy dziwne i nienormalne. Pojawiają się co prawda głosy bagatelizujące sprawę typu, 'kto się narodził, umrzeć musi', 'ludzie zawsze umierali'. Są to prawdziwe słowa, które nie zmieniają faktu, że tych śmierci jest stanowczo za dużo. W pierwszym roku eksperymentalnych szczepień odnotowano ponad 110 tysięcy nadmiarowych zgonów w porównaniu z rokiem poprzedzającym koroanwirusową panikę.
Spośród wielu zanotowanych zgonów szczególnie utkwiła mi w pamięci postać nagle zmarłego najszanowniejszego pana Andrzeja Pukacza – wykładowcy i nauczyciela:

„Zmarł prof. UAM dr hab. Andrzej Pukacz. "Kilka dni temu prowadził zajęcia"
"Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 sierpnia 2023 r. opuścił naszą wspólnotę akademicką prof. UAM dr hab. Andrzej Pukacz" — poinformowano na stronie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego śmierć przyszła niespodziewanie. "Jeszcze kilka dni temu prowadził w Korczakowie zajęcia o swojej ukochanej przyrodzie" — poinformowało stowarzyszenie, z którym współpracował... Na razie nie podano informacji na temat przyczyn śmierci profesora.”

Uwaga, data w tej notatce jest fałszywa podobnie jak wszystkie daty tak zwanej 'naszej ery'. Używanie tych dat bez stosownej adnotacji to przejaw niewiedzy bądź znacznego upośledzenia umysłowego lub totalnej niegodziwości. Zastanawia mnie dlaczego świadomi kłamstwa naukowcy a zwłaszcza chrześcijanie kłamią używając bluźnierczych dat tak zwanej 'naszej ery' odnoszących się do fałszywego dnia narodzin Chrystusa? Zapraszam do odpowiedzi na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ do działu Uwaga na daty!
Tłumaczę tam dlaczego teoretycznie możliwe jest, że heretycki kalendarz może się przekładać na nadmiarowe zgony. Zapraszam do poważnej dyskusji.

Powróćmy myślami do zmarłego profesora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Śmierć jak śmierć. Nauczyciele ostatnio przedwcześnie umierają i w skali kraju to rzecz w miarę normalna i być może nawet nie zanotowałbym tego nekrologu gdyby nie komentarze, które zacząłem czytać. Bardzo proszę zapoznajmy się z nimi i sprawa stanie się jasna:

Beata Sadowska
Pogromu wśród kadry UAM ciąg dalszy... To nieprawdopodobne!

Sławek Sękowski
Paula Jurgiel no jak to co?? Uczelnia chwaliła się 95%. wyszczepieniem. Niedługo nawet sprzątać tam nie będzie miał kto.

Paweł Ptka
Przykre wyrazy współczucia, ale widzę że strona z nekrologami na UAM się nie zamyka...

Lucja Jankowska
Jednego nie rozumiem .w krótkim okresie tam z tej Uczelni odeszlo juz kilka Profesorow i Doktorow.Czy to ktos "nie podkłada nóżki". Czy ktos nie powinien zbadać???

Emil Olszewski
Zaraz nie będzie miał tam kto uczyć.

Dzięki tym komentarzom dowiedziałem się o fali tajemniczych zgonów pracowników Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu :

„Fala tajemniczych zgonów dotknęła pracowników UAM.
Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu wstrząsa fala zgonów. Uczelnia nie może nadążyć z nekrologami swoich pracowników. Jak można przeczytać na stronie uczelni kadra wykrusza się a lista zgonów zapełnia stronę internetową poznańskiej uczelni. W samym tylko bieżącym roku 2023 (?!) zmarło 17 wykładowców. W roku ubiegłym zmarły 34. Natomiast w 2021 (?!) roku zmarło aż 39-ciu nauczycieli uniwersyteckich...”

Dla lepszego zrozumienia sprawy i nastrojów społecznych zapoznajmy się z innymi komentarzami:

Joanna Wargin-Torchała
Coś duża ta śmiertelność wśród kadry UAM.

Tomasz Perz do Joanna Wargin-Torchała
inteligencja nie poszła w parze z mądrością....

Paula Jurgiel
Kolejny z uniwersytetu w Poznaniu. Co się tam dzieje?

Magdalena Majkut do Paula Jurgiel
zaigłowali się dla siebie i bliskich

Iwona Haremska
Kolejna osoba z tej uczelni. Przypadek?

Ewa Wójtowicz
Moim zdaniem zniwo zbiera szczepionka !! Za wiele tych przypadkow.

Bogdan Rekus
Czy to nie ten uniwersytet co tak wzorowo się wyszczepił”.

Agnieszka Pach
Zapomnieli dodać ze znów nagle i niespodziewanie.

Magda Rogowska
Co tam się dzieje z tymi zgonami,to aż dziw, że ktoś się na poważnie nie zainteresował tym tematem.

Aggie Maruszak Mocha
Naglosnic to w mediach!! To juz ponad 90-ty zgonw tej instytucji w przesiagu 3 lat.

Rafał Kosowski
Tak to jest jak się uczestniczy w eksperymentach medycznych.

An Na Śm Ku
Chyba Ci wszyscy co zmarli z tej uczelni zdecydowanie nie dostali placebo.

Halina Cieslar
Dzięki tym co zmuszali, gdzie oni sie teraz pochowali i nadal milczą.

Zygmunt Psikuta
Przypomina się exterminacja dokonywana przez hitlerowców... Tylko nieco inaczej.

Myślę, że warto sobie przypomnieć jak to nieco inaczej wyglądało. Daty w tym opracowaniu są oczywiście bluźniercze i mogły się przyczynić do tego co się w Poznaniu działo i dzieje:

83 lata temu Niemcy uruchomili w Poznaniu, pierwszy na ziemiach okupowanej Polski, obóz koncentracyjny Konzentrationslager Posen. To tutaj po raz pierwszy – w październiku i listopadzie 1939 r. użyli gazu do mordowania Polaków. W Forcie VII zginęło co najmniej 15 tys. ludzi.

Już w październiku i listopadzie na terenie obozu, w specjalnie do tego celu przygotowanych komorach Niemcy przeprowadzili eksperymenty z mordowaniem więźniów przy użyciu gazu. Do wyznaczonego bunkra, którego drzwi zaklejano gliną, przy użyciu specjalnych rur, wprowadzano ze specjalnych butli tlenek węgla. W ten sposób jesienią 1939 roku – w ramach akcji T4 - zagazowano tam kilka grup osób- pacjentów Szpitala Psychiatrycznego w Owińskach pod Poznaniem oraz pacjentów oddziału psychiatrycznego przy ul Grobla w Poznaniu. W ciągu dwóch miesięcy Niemcy zamordowali w ten sposób co najmniej 300 osób. Pod koniec listopada niemieckie władze uznały ten sposób „likwidowania bezwartościowego życia” za mało wydajny. Dlaczego? Bo trzeba było czekać kilkadziesiąt minut aż Polacy umrą, później jeszcze ładować zwłoki na samochody i wywozić. Zdecydowano więc o zastąpieniu bunkrów – mobilnymi komorami gazowymi – w szczelnych ciężarówkach. Dla Niemców była to oszczędność czasu- ciał pomordowanych nie trzeba było już ładować na samochody.

Schody Śmierci i „wycieczka w Karpaty”
Innym ze sposobów bestialskiego mordowania więzionych Polaków był „spacer” po Schodach Śmierci. Całe grupy więźniów, których zmuszano do dźwigania ciężkich, 10 kilogramowych kamieni, wpędzano na strome schody, każąc wspinać się po nich. Ci, którzy dotarli na sam szczyt byli kolbami karabinów spychani na dół, tak, by spadając po schodach przewracali tez wspinających się na nie współwięźniów, tak by ofiary rozbijały głowy o betonowe stopnie. Rannych dobijano kolbami. Kiedy temperatura spadała poniżej zera, esesmani z grupy Herberta Lange ułatwiali sobie sprawę, polewając schody wodą tak, by pokryła je warstwa lodu. W podobny sposób Niemcy wykorzystywali też stromą skarpę, na której znajdowały się schody. Zimą, więźniowie zmuszani byli do wbiegania po oblanej wodą, zaśnieżonej skarpie, a następnie robiąc przewrotkę, staczania się na dół. Esesmani nazywali to „wycieczką w Karpaty

„Polowanie na zająca” i „Dzwon”
Innym z wymyślnych sposobów mordowania Polaków stosowanym przez Niemców w Obozie Krwawej Zemsty była tzw. „zabawa w dzwona”. W specjalnie przystosowanym pomieszczeniu, głównie obozowej łaźni, esesmani wieszali swoją ofiarę głową w dół, z rękami związanymi na plecach. A następnie popychali więźnia tak mocno i tak długo aż rozbijał głowę o umywalki lub betonową ścianę pomieszczenia. Później współosadzeni musieli zmywać ze ścian resztki mózgu i krew ofiar kaźni.

Niemieccy strażnicy regularnie organizowali też „polowania na zająca”. Na czym to polegało? Organizowali oni wyścig przerażonych, zmaltretowanych, często półślepych (po wyjściu z ciemnych cel) Polaków, którzy mieli skakać jak zające. Rozbawieni Niemcy strzelali do swoich ofiar, licytując się celnością strzałów. Jedną z odmian tej kaźni była też „zabawa w psa”. Wymęczeni więźniowie musieli chodzić na czworakach i szczekać, a oprawcy katowali ich pejczami (można je dziś oglądać na specjalnej ekspozycji w Forcie VII).

„Obóz w Forcie VII był największym w Wielkopolsce ośrodkiem eksterminacji polskich elit, miejscem, w którym niemieccy oprawcy dopuszczali się niewyobrażalnego wręcz okrucieństwa. Dość powiedzieć, iż więźniowie, którym komunikowano, że zostaną przeniesieni do obozów budzących wyjątkową grozę, np. Auschwitz, Dachau, Gross- Rosen, Mauthausen-Gusen, Buchenwald i in., byli postrzegani przez przebywających z nimi w celi towarzyszy niedoli, jako ci, którym los dał szansę na przeżycie” - napisano na stronach Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości.

Warto tu dodać, że historia chrześcijaństwa to historia niezliczonych krucjat, zbrodni i być może setki milionów pomordowanych ludzi. Pomordowanych z powodów religijnych. Bardzo proszę przypomnijmy sobie ostatnie dokonania chrześcijanina austriackiego pochodzenia, najszanowniejszego pana Adolfa Hitlera. Obozy zagłady, miliony uśmierconych ludzi. Najszanowniejszy pan Adolf Hitler być może z dumą mógł napisać między innymi w książce Moja Walka takie słowa:

„Żarliwi protestanci mogli stać ramię w ramię z żarliwymi katolikami w naszych szeregach bez najmniejszych niepokojów sumienia związanych z ich religijnymi przekonaniami. (…) Odwieczna natura bezwzględnie karze tych, którzy; łamią jej prawa. To daje mi przekonanie, że działam w imieniu Wszechmogącego Stwórcy. (…) Moje uczucia jako chrześcijanina wskazują mi mojego Władcę i Zbawcę jako wojownika. Wskazują mi człowieka, który kiedyś w swej samotności, otoczony przez garstkę uczniów, rozpoznawał w Jehudejczykach, czym naprawdę są, i zebrał ludzi, by walczyć przeciwko nim, i który był największym nie jako męczennik, ale jako wojownik. W nieograniczonej miłości jako chrześcijanin i jako człowiek czytam ustępy, które mówią, jak Chrystus wystąpił w swej mocy i pochwycił bicz, by wypędzić ze świątyni ten ród węży i żmij. Jak wspaniała była jego walka w obronie świata przeciwko truciźnie jehudejskiej. Dziś, po dwu tysiącach lat, z głębokim uczuciem rozpoznaję wyraźniej niż kiedykolwiek, że w tym właśnie celu rozlał On swoją krew na krzyżu. Jako chrześcijanin nie mam obowiązku, by przyzwalać na oszukiwanie mnie, lecz obowiązkiem moim jest być wojownikiem o prawdę i sprawiedliwość…
I jeśli jest cokolwiek, co potwierdzałoby, że działamy właściwie, jest to ucisk, który codziennie wzrasta. Jako chrześcijanin mam też obowiązek wobec mojego własnego narodu. Kiedy wychodzę rano i widzę tych ludzi stojących w kolejkach i patrzę na ich ściśnięte twarze, wierzę, że byłbym nie chrześcijaninem, ale samym diabłem, gdybym nie odczuwał żalu, gdybym nie zwrócił się, jak nasz Chrystus dwa tysiące lat temu, przeciwko tym którzy do dziś wykorzystują i grabią tych biedaków.”

„Chrześcijaństwo nie zadowalało się tylko wznoszeniem swojego ołtarza. Musiało tak postępować, aby zniszczyć ołtarze pogan. Taka fanatyczna nietolerancja umożliwiła rozszerzenie tego kamiennego credo; jest to podstawowy kierunek jego istnienia.”

„Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni… Dżyngis-Chan rzucił na śmierć miliony kobiet i dzieci świadomie i z lekkim sercem – historia widzi w nim tylko wielkiego założyciela państw.
Obecnie tylko na wschodzie umieściłem oddziały SS Totenkopf, dając im rozkaz nieugiętego i bezlitosnego zabijania kobiet i dzieci polskiego pochodzenia i polskiej mowy, bo tylko tą drogą zdobyć możemy potrzebną nam przestrzeń życiową.”

Pisarz, najszanowniejszy pan Stanisław Lem w książce Wizja lokalna napisał:

„Z chrześcijańskiej miłości bliźniego wyprowadzono konieczność masowych rzezi innowierców, rozrywania końmi bogobojnych interpretatorów Ewangelii, grabienia bliźnich, uprowadzania niewolników, a mówiąc sumarycznie, nie ma tak wymyślnej zbrodni, której by nie dokonano pod auspicjami miłości oraz bojaźni Bożej.”

Moim zdaniem ta charakterystyka chrześcijaństwa znakomicie koresponduje z wizją i dokonaniami wodza austriackiego pochodzenia, najszanowniejszego pana Adolfa Hitlera.

Bardzo proszę powróćmy myślami do Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i ostatniego komentarza, którego chcę przytoczyć:

Przemysław Jagodziński
Kryminalne Zagadki UAM - nowy serial …

Najserdeczniejszy panie Andrzeju D., czy słyszał pan o tym co się wydarzyło w Poznaniu?
Jeżeli tak to czy coś pan zrobił by sprawę zbadać?

Ja uważam, że koniecznie powinno się tą sprawą zająć jakaś komisja. Zbadać czy szczepienia nie wpłynęły na średni wiek umierających pracowników? Czy liczba zgonów pracowników UAM jest porównywalna z liczbą zgonów na przykład Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i innych uczelni? Koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych zgonów osób zaszczepionych. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej i swoim zakresem obejmować nie tylko szczepionki, ale również lekarstwa a także wszelkie urządzenia, fabryki, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie i życie. Powinien też powstać jakiś zespół badawczy, który będzie pracował nad jakimś lekiem niwelującym szkodliwe działania szczepionek.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego w Norymberdze, który ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.
Warto tu dodać, że sprawa ma charakter międzynarodowy i powinno się nią objąć również decydentów i ich siepaczy z innych krajów. W Polsce z racji pełnionej funkcji głównym oskarżonym powinien być były premier Mateusz M.. Również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., też powinien stanąć przed tym trybunałem bo z racji pełnionej funkcji jest pan współodpowiedzialny za to co się stało.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli?
Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie? Kto jeszcze według pana koniecznie powinien stanąć przed trybunałem?
Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?
Kto według Was koniecznie powinien odpowiedzieć za zbrodnię, której jesteśmy świadkami.

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2024, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 6.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 15 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., odkąd pojawiły się eksperymentalne szczepienia pojawiły się też tajemnicze nagłe zgony, ale pomimo tych drastycznych znaków ostrzegawczych rządzący nami reżim nachalnie, wbrew naukowej wiedzy i rozsądkowi zaczął promował eksperymentalne szczepienia. Na oficjalnej stronie Policji znalazłem taką reklamę:

„Walka z epidemią trwa. Największą nadzieją w walce z koronawirusem i bezpiecznym sposobem powrotu do tak zwanej normalności jest zaszczepienie jak największej liczby obywateli. Taką tezę potwierdzają lekarze argumentując, że na chwilę obecną szczepienie przeciw koronawirusowi to najskuteczniejsza broń w walce z ciężkim przebiegiem choroby oraz śmiercią. Bo przecież choroba nie oszczędza nikogo, chorują zarówno seniorzy jak i osoby młode, policjanci czy pracownicy Policji. Wirus atakuje niezależnie od wieku, statutu społecznego czy wykonywanego zawodu. Szczepienie to ważny element dla zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich ludzi. I właśnie w trosce o zdrowie swoje i mieszkańców, którym codziennie pomagamy, zachęcamy do szczepień przeciw Covid-19.”

Znalazłem ją bo krótko przed tym natrafiłem na taką informację:

„Policjanci żegnają swojego kolegę. Zmarł nagle.
W sobotę 30 grudnia na wieczną służbę odszedł aspirant Konrad Kwiatek, legnicki policjant, dzielnicowy miasta i gminy Prochowice. Zmarł nagle. Miał 36 lat.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., podobnych zgonów młodych, sprawnych fizycznie policjantów jest wysyp od czasów eksperymentalnych szczepień. Podobne też bywają komentarze:

Arek Kopczyk
Ile to już tysięcy młodych ludzi w ciągu kilkunastu miesięcy?

Val De
Sporo tych naglic u młodych często zdrowych a nawet wysportowanych ludzi .

Maartunia Jabłeczka
Boże co to się dzieje :)

Krzysztof Kijak
Ciekawe ,ile dawek szczypawki przeciw koronce przyjął ?

Artur Bzynek
To był jego wybór, sam nieprzymuszony poddał się eksperymentowi medycznemu i poniósł pełna odpowiedzialność własnych decyzji!!! Jednego mniej i nie on ostatni!

Uważam, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych nagłych zgonów. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej i swoim zakresem obejmować nie tylko szczepionki, ale również lekarstwa a także wszelkie urządzenia, fabryki, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie i życie. Powinien też powstać jakiś zespół badawczy, który będzie pracował nad jakimś lekiem niwelującym szkodliwe działania szczepionek.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego w Norymberdze, który ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.
Warto tu dodać, że sprawa ma charakter międzynarodowy i powinno się nią objąć również decydentów i ich siepaczy z innych krajów. W Polsce z racji pełnionej funkcji głównym oskarżonym powinien być były premier Mateusz M.. Również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., też powinien stanąć przed tym trybunałem bo z racji pełnionej funkcji jest pan współodpowiedzialny za to co się stało. Koniecznie też powinno się pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich ministrów zdrowia począwszy od Łukasza Sz., aż po obecnie urzędującego bo to ministrowie zdrowia powinni już dawno stworzyć zespół badający wpływ szczepionek na długość naszego życia. Gdyby szczepionki były skuteczne to długość życia osób zaszczepionych wydłużyła by się w stosunku do długości życia osób niezaszczepionych. Liczne doniesienia o nagłych zgonach młodych policjantów sugerują, że coś złego się dzieje. Łatwo jednak sprawdzić kto umiera przedwcześnie – zaszczepieni czy niezaszczepieni.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli?
Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie?
Kto jeszcze według pana koniecznie powinien stanąć przed trybunałem?
Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?
Kto według Was koniecznie powinien odpowiedzieć za zbrodnię, której jesteśmy świadkami.

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2024, 12:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
86 list otwarty - Zmiana czasu korzystna dla pandemii koronawirusa – aneks 3.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 15 dzień 3 miesiąc 15 rok ery arytmetycznej

Aneks do listu otwartego do najszanowniejszego pana 'prezydenta' Andrzeja D..

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy panie 'prezydencie' Andrzeju D., buszując dziś w Internecie natknąłem się na taką świeżą, być może jeszcze nie do końca wystygłą czy też spopieloną wiadomość:

„W wieku 72 lat zmarła prof. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska, polska lekarka, profesor nauk medycznych, specjalistka chorób wewnętrznych, zaangażowana w popularyzację wiedzy o zdrowym żywieniu. Widzowie znali ją między innymi jako Panią Profesor Zdrówko z programu "Wiem, co jem" w TVN Style...”

Im człowiek starszy to tym większa jest szansa na to, że umrze, a szansę tą według specjalistów od zdrowia wydatnie zwiększa zmiana czasu praktykowana w Polsce jak i w wielu innych co bardziej głupszych krajach świata. Według prawa naszego kraju taka praktyka jest zagrożona karą:

Art. 160. - [Narażenie człowieka na niebezpieczeństwo] - Kodeks karny.
§ 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Nie podlega karze za przestępstwo określone w § 1-3 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

W związku z tym, że na panu ciąży obowiązek opieki nad nami powinien pan trafić na 5 lat do więzienia, ale ja uważam, że to stanowczo za mała kara za narażanie i doprowadzanie do zgonów ludności naszego kraju. Myślę, że najbardziej odpowiedzialnym za ten stan urzędników powinno się poddawać humanitarnej karze bezwzględnej anihilacji. Myślę, że na początek trzeba ustalić winnych tego stanu rzeczy. Wina pana, najszanowniejszy panie Andrzeju D., w tej kwestii jest bezsporna. Pozostaje pytanie kto jeszcze za ten stan odpowiada. Mam tu na myśli zarówno urzędników krajowych jak i urzędników z Unii Europejskiej.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co pan o tym myśli? Spodobał się panu pomysł anihilacji?
Kogo jeszcze według pana powinno się anihilować w tej sprawie w pierwszej kolejności?

Badając temat natrafiłem na taką informację:

„W Polsce zmianę czasu reguluje rozporządzenie prezesa Rady Ministrów. Wydawany co pięć lat,
na kolejne 5 lat Komunikat Komisji Europejskiej wprowadza wspólną we wszystkich państwach
członkowskich datę i czas rozpoczęcia oraz zakończenia okresu stosowania czasu letniego.”

Wynika z tego, że do winowajców powinno się doliczyć prezesa Rady Ministrów i Komisję Europejską. Aktualnie prezesem Rady Ministrów jest najszanowniejszy pan Donald Tusk, ale on o sprawie może nie wiedzieć bo jest nim od niedawna. Pozostaje nam ustalić skład Komisji Europejskiej odpowiedzialnych za zmianę czasu i daty, które są kościelne heretyckie i bluźniercze.
Używanie tych dat to przejaw niewiedzy lub bardzo poważnego upośledzenia umysłowego lub totalnej niegodziwości. Zapraszam do dyskusji na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ do działu Uwaga na daty! Można tam odpowiadać, komentować, zakładać nowe tematy.

Powróćmy myślami do debilnego rytuału zmiany czasu i przedwczesnych zgonów. Myślę, że jako Prezydent powinien pan pilnie porozumieć się z Prezesem Rady Ministrów i wydać rozporządzenie cofające ten zbrodniczy rytuał.

A pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., co pan o tym myśli?

Myślę, że nadeszła stosowna pora na zakończenie tego listu otwartego. Zgodnie z swym zwyczajem na koniec postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości rozwiązać kwestię zmiany czasu i zdyscyplinowania urzędników państwowych i przede wszystkim w osiągnięciu miłości, najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to, błagam najbardziej jak to możliwe.

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami i życzeniami najwspanialszych dni, nocy i najlepszości na zawsze, jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski. Naj.

(Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2024, 13:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 5a.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 15 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., niedawno napisałem do pana 5 aneks do listu otwartego poświęconego pomorowi jaki dotknął Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dziś buszując w Internecie natrafiłem na informację o zgonie kolejnego członka tego uniwersytetu pod nią znalazłem informacje o jeszcze innych zgonach:

Zmarł prof. Marceli Kosman
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 29.12.2023

Zmarł ks. prof. dr hab. Jerzy Troska
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 29.12.2023

Zmarł Edward Kalman
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 11.12.2023

Zmarł prof. dr hab. Lech Ratajczak
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 11.12.2023

Zmarł prof. UAM dr hab. Michał Stasiakiewicz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
11.12.2023

Zmarła mgr Eugenia R. Dabertowa
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 7.12.2023

Zmarł prof. UAM dr hab. Krystian Marek Ziemski
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 4.12.2023

Uwaga! Powyższe daty są kościelne heretyckie i bluźniercze.
Używanie tych dat to przejaw niewiedzy lub bardzo poważnego upośledzenia umysłowego lub totalnej niegodziwości. Zapraszam do dyskusji na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ do działu Uwaga na daty! Można tam odpowiadać, komentować, zakładać nowe tematy.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., czytałem, że i pan był studentem Uniwersytetu ale w Krakowie. Czy pamięta pan ilu wykładowców umierało w ciągu miesiąca?
Co najszanowniejszy pan o tym myśli?


Ja myślę, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych nagłych zgonów. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej i swoim zakresem obejmować nie tylko szczepionki, ale również lekarstwa a także wszelkie urządzenia, fabryki, stacje transformatorowe, nadajniki radiowe, telewizyjne (…) które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie i życie. Powinien też powstać jakiś zespół badawczy, który będzie pracował nad jakimś lekiem niwelującym szkodliwe działania szczepionek.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego w Norymberdze, który ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.
Warto tu dodać, że sprawa ma charakter międzynarodowy i powinno się nią objąć również decydentów i ich siepaczy z innych krajów. W Polsce z racji pełnionej funkcji głównym oskarżonym powinien być były premier Mateusz M.. Również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., też powinien stanąć przed tym trybunałem bo z racji pełnionej funkcji jest pan współodpowiedzialny za to co się stało. Koniecznie też powinno się pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich ministrów zdrowia począwszy od Łukasza Sz., aż po obecnie urzędującego bo to ministrowie zdrowia powinni już dawno stworzyć zespół badający wpływ szczepionek na długość naszego życia. Koniecznie też trzeba pociągnąć do odpowiedzialności całą Radę Medyczną podległą byłemu Premierowi.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli?
Czy zna pan członków Rady Medycznej?
Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie?
Kto jeszcze według pana koniecznie powinien stanąć przed trybunałem?
Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?
Kto według Was koniecznie powinien odpowiedzieć za zbrodnię, której jesteśmy świadkami.

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2024, 20:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
32 O wyższości Bożego Narodzenia nad świętem Wielkanocnym. Aneks 1.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 16 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., spośród chrześcijańskich świąt najbardziej grzeszne, przybliżające do Piekła wydają mi się święta Bożego Narodzenia. Uzasadnienie zawiera mój 32 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - O wyższości Bożego Narodzenia nad świętem Wielkanocnym. Powinien być dostępny na tej stronie: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/

Dlatego też zw wyjątkowo odrażający uznałem pana publiczne wystąpienie rozpropagowane między innym przez Kancelarię Prezydenta, która zamieściła taką informację:

„Kancelaria Prezydenta
Prezydent RP @AndrzejDuda z Małżonką: Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim Rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia zdrowia i spokoju.”

Tak postępując złamał pan obowiązujące prawo. Prywatnie, nawet w swoim własnym mieszkaniu nie może pan robić co chce, ale tylko to co nie jest sprzeczne z prawem. Jako prezydent jest pan ograniczony Konstytucją i nie powinien pan uczestniczyć w obrządkach religijnych z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego ?! Najszanowniejszy panie Andrzeju D., Bóg, Chrystus mają swoje imiona, ale zdarza się, że chrześcijanie je bezczeszczą. Temat analizuje mój 17 list otwarty do Prezydenta - Jehowa Jehoszua najważniejsze imiona dla chrześcijan. Jest pan czcicielem Pana Boga?:

„PAN (gr. Pan) w mit. gr. arkadyjskie bóstwo lasów, pól i stad (por. jego przydomek Nómios, tj. „Pasterz", syn Hermesa i nimfy Dryope wg innych wersji Hermesa i Soso, Hermesa i Penelopy; Penelopy i wszystkich jej zalotników; Penelopy i Apollona, Penelopy i Odyseusza lub Zeusa i Hybris. Dryope porzuciła nowo narodzonego chłopca przerażona jego brzydotą, ale Hermes zabrał owiniętego w zajęczą skórę syna na Olimp, gdzie dziecko spodobało się wszystkim bogom (gr.pan „wszystek"). Pana przedstawiano jako należącą do orszaku Dionizosa istotę koźlonogą, dwurogą i pokrytą sierścią (Horn. h. XIX, 2 nn.); z racji koziego wyglądu zwano go Ajgipanem (gr. Aigipan „Koźli Pan"), a jego podobieństwo do satyrów powodowało, że nosili oni także nazwę panów, panes, ale bogowie olimpijscy przezywali Pana „psem Wielkiej Bogini", tj. Kybele.
Słynął z umiejętności tanecznych. Skonstruował pierwszą fujarkę, został mistrzem gry na tym instrumencie i - zdaniem Midasa – pokonał w muzycznym konkursie samego Apollona. W dawnych czasach udzielał wyroczni i Apollona nauczył sztuki wieszczenia. Cechowała go niezmożona aktywność seksualna, a obiektem jego zalotów byty boginie, nimfy, młodzieńcy i zwierzęta. Znalazł miejsce schronienia Demeter, co pozwoliło Mojrom nakłonić ją do powrotu na Olimp; ostatecznie więc przyczynił się walnie do przerwania głodu panującego na ziemi.
Przebywał w górach i gajach, gdzie u źródeł drzemał w upalne południa, a tych. którzy go budzili, karał nagłym (panicznym) strachem, stąd sen o Panie traktowano Jako zapowiedź zamętu i niepokoju. U boku Zeusa walczył z tytanami, przerażając ich swoim rykiem i wsparł Ateńczyków w bitwach z Persami pod Maratonem i Salaminą. Zmarł u schyłku świata antycznego. W koncepcji orfików elementy Wszechświata uznawano za części ciała Pana, on sam uchodził za stwórcę ziemi, którą oddzielił od morza. (...) Według Plutarcha, w czasach Tyberiusza żeglarze, przepływający w pobliżu wyspy Paksos, usłyszeli wołanie "Wielki Pan umarł!"; pisarze chrześc. połączyli tę relację z narodzinami Chrystusa.”

Według Konstytucji nikt nie powinien być zmuszany do uczestniczenia w kulcie religijnym, ale prawo to bywa totalnie łamane. Pan występując jako Prezydent z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego załamał pan prawo. Myślę, że trzeba z tym skończyć. Temat rozwija mój 128 list otwarty do Prezydenta – Kraj i kościoły, ostateczne rozstrzygnięcie!

Czy czytał pan ten list? Jeżeli go pan czytał to czy go pan zrozumiał? Jeżeli coś nie jest dla pana jasne to proszę się nie lękać i śmiało pytać. Można się zarejestrować i pisać na forum.

Pisząc ten aneks napotkałem na ciekawą informację ze świata nauki:

„Zaskakujące wyniki badań. Okazuje się, że chociaż meduzy nie mają mózgu, pamiętają, wyciągają wnioski i szybko modyfikują swoje zachowanie.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., czy nie wstyd panu? Bezmózgie meduzy pamiętają, wyciągają wnioski i modyfikują swoje zachowania, a pan co? Widzę, że postępuje pan od złego ku gorszemu i na dodatek wciągną pan w to swoją małżonkę? Małżonka na jakiej zasadzie bierze udział w oficjalnym wystąpieniu Prezydenta? Jako sunekuratka? Czy małżonka w takich wystąpieniach jest wolontariuszką, czy też zapłacił pan za to haniebne wystąpienie? Czyżby to był kolejny przypadek synekury? Wiem, że nie jest to popularne słowo dlatego podam jego definicję:

„Synekura wg Słownika Języka Polskiego PWN to dobrze płatne stanowisko, nie wymagające wielkiego wysiłku ani umiejętności. Termin pochodzi od łacińskich słów sine cura, co po polsku znaczy „bez troski” lub „bez pieczy”. Termin ten wiąże się z pontyfikatem papieża Sykstusa IV, który rozpoczął się 9 sierpnia 1471 roku.”

Uwaga! Powyższa data jest kościelna heretycka i bluźniercza.
Używanie tych dat to przejaw niewiedzy lub bardzo poważnego upośledzenia umysłowego lub totalnej niegodziwości. Zapraszam do dyskusji na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ do działu Uwaga na daty! Można tam odpowiadać, komentować, zakładać nowe tematy.

Warto tu dodać, że data ta pochodzi z kalendarza juliańskiego i kalendarz gregoriański nie obejmuje jej swoim zakresem. Piszę na ten temat książkę zatytułowaną 'Największe i najpowszechniejsze oszustwo naukowe w znanej mi historii ludzkości' i szerzej ten temat zamierzam omówić w rozdziale zatytułowanym 'Gregoriański kult słońca'. Zacytuję roboczy fragment:

„Dwa największe święta Rzymskokatolickie – Boże Narodzenie i Wielkanoc – zbieżne były z pogańskimi misteriami powiązanymi z kultem słońca i z dwoma zjawiskami astronomicznymi związanymi z literalnym słońcem. Boże Narodzenie powiązane było z przesileniem zimowym - z czasem kiedy po najdłuższej nocy i najkrótszym dniu dzień przestał się skracać i zaczął się wydłużać. Wielkanoc powiązana była z równonocą wiosenną czyli z dniem, po którym dzień stawał się dłuższy od nocy. Za sprawą naturalnego porządku kosmicznego lub też za sprawą ingerencji Bożej chrześcijańskie święta zaczynały tracić swój słoneczny charakter i dni obchodów chrześcijańskich świąt przesuwały się w czasie mniej więcej o 1 dzień co 128 lat.
W momencie reformy kalendarza przesunięcie wynosiło 10 dni w stosunku do dnia przesilenia zimowego i dnia równonocy wiosennej. By przywrócić powiązanie z starymi pogańskimi zwyczajami i słonecznym rytuałem dokonano reformy kalendarza i można o niej przeczytać:

„GREGORIAŃSKI KALENDARZ to ten, który i współcześnie jest niemalże przez całą ludzkość stosowany, nazywa się tak od imienia papieża Grzegorza XIII, który ustanowił go w 1582 roku w miejsce dawnego kalendarza juliańskiego. Kalendarz juliański ustanowił w 45 r. przed Chr. Gajusz Juliusz Cezar.”

Daty 1582 rok 'naszej ery' i 45 rok przed Chrystusem czyli 'przed naszą erą' są to daty zmyślone i mogą być obarczone różnymi błędami, których na obecnym etapie wiedzy nie sposób ustalić. Temat ten omawiam w rozdziale zatytułowanym 'Skala błędu.”

Bardzo proszę zajrzyjmy do kolejnej notatki dotyczącej kalendarza gregoriańskiego:

„4 października 1582 roku papież Grzegorz XIII wprowadził kalendarz gregoriański. Zmianę przeprowadzono na podstawie bulli papieskiej "Inter gravissimas". Dokument nakazywał pominąć 10 dni z dotychczasowego kalendarza, dlatego też po środzie, 4 października 1582 nastąpił od razu czwartek, 15 października. – Nasz kalendarz, tzw. gregoriański, jest tak ustalony, żeby pory roku wypadały zawsze dokładnie w tych samych częściach roku kalendarzowego – tłumaczył zasadność wprowadzenia nowego kalendarza dr Andrzej Sołtan z Polskiej Akademii Nauk.”

Pierwszy rok kalendarza gregoriańskiego jest nietypowy. Zaczyna się on 15 października tak zwanego 1582 roku i trwa niecałe 3 miesiące. Według mojego arytmetycznego kalendarza posiadającego rok zerowy był to 24 dzień 7 miesiąc minus 433 roku.

Korzystając z kalendarza gregoriańskiego można się cofnąć tylko i wyłącznie do tego dnia. Wcześniej tego kalendarza nie było i jeżeli będziemy się cofali w czasie natrafimy na kalendarz juliański. Spotkałem się jednak z kalkulatorami internetowymi, które nie dostrzegają tego faktu i wprowadzają w błąd. Możemy w nich znaleźć urojoną datę 14 października 1548 (!?) roku i będzie to środa, której nigdy nie było. W kalendarzu juliańskim dzień taki występuje ale jest to sobota.

Szerzej zagadnienie to rozwijam w 1 rozdziale zatytułowanym 'Kalendarze'.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy czy to co napisałem jest zrozumiałe? Czy macie może jakieś uwagi, słowa krytyki? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za nie.

Bardzo proszę powróćmy myślami do szkaradnego święta tak zwanego Bożego Narodzenia i pana małżonki. Szlachetne to i miłe z punktu widzenia piekielnych sadystów jak się małżonkowie w grzechach wspierają, ale jeżeli państwo nie chcą się dostać w ich bezlitosne ręce to radzę się zmienić. Bycie chrześcijaninem to okazywanie miłości:

Mateusza 22:37, 38; Jana 13:35
Masz miłować Jehowę, twojego Boga, całym swym sercem i całą swą duszą, i całym swym umysłem’. To jest największe i pierwsze przykazanie. (...)
Po tym wszyscy poznają, że jesteście moimi uczniami, jeśli będzie wśród was miłość.

Miłość zaś jest przede wszystkim słuchaniem przykazań jakie pozostawił Chrystus:

Jana 14:21; 1 Jana 5:3, 4; Jana 14:23,24
Kto uznaje moje przykazania i ich przestrzega, ten mnie kocha. A tego, kto mnie kocha, będzie kochał mój Ojciec. Ja również będę go kochał i wyraźnie mu się pokażę. (…)
Bo miłość do Boga polega na tym, że przestrzegamy jego przykazań; a przecież jego przykazania nie są uciążliwe, ponieważ wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A to jest zwycięstwo, które zwyciężyło świat: nasza wiara. (…) Jeśli ktoś mnie kocha, to będzie trzymał się moich słów i mój Ojciec też będzie go kochał. I przyjdziemy do niego, i z nim zamieszkamy. Kto mnie nie kocha, nie trzyma się moich słów. A słowa, które słyszycie, nie są moje, lecz pochodzą od Ojca, który mnie posłał.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., czy Chrystus kazał obchodzić tak zwane Boże Narodzenie i nazywać się imieniem Pan będącym imieniem prawdziwego Pana Boga? Czy kazał ubierać choinki i wygłaszać głowom krajów durnowate orędzia? Bardzo proszę odpisać czy tak nauczał.

Bycie chrześcijaninem to przede wszystkim słuchanie nauk Chrystusa. Jeżeli jest jakiś zwyczaj, tradycja, obrządek, który nie wywodzi się wprost z nauk Chrystusa to chrześcijanie najlepiej zrobią jak się będą trzymać od niego z bardzo daleka. Co najszanowniejszy pan i tym myśli?

Koniecznie tu muszę dodać, że jak Polska długa i szeroka, gdziekolwiek są niegodziwi urzędnicy państwowi tego typu akty kryminalne mają miejsce i wielka w tym pana zasługa.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy moich listów otwartych, długa jest lista zdemoralizowanych urzędników państwowych, którzy nadużyli swego stanowiska z okazji tak zwanego Bożego Narodzenia. Uważam, że pilnie powinno się takich kryminalistów karać zaś recydywistów humanitarnie anihilować. Myślę, że im bardziej prestiżowe stanowisko zajmuje urzędnik państwowy, który wziął udział w tej hucpie tym większą ponieść powinien karę. Wiem, że jest pan z wykształcenia prawnikiem dlatego też zdecydowałem się przytoczyć stosowny fragment rozprawy filozoficznej najszanowniejszego pana Cycerona z pacy zatytułowanej 'O prawach':

„Przewinienia osób wysoko postawionych same w sobie stanowią wielkie nieszczęście, a na domiar złego od razu znajdują gromady naśladowców... Przywódcy nadają ton całemu społeczeństwu. Gmin podchwytuje każdą zmianę ich obyczajów... Moim zdaniem społeczeństwo się przekształca, gdy wśród najwyższych warstw następuje zmiana obyczajów i sposobu życia. Występni przywódcy są tym groźniejsi, że nie tylko sami czynią zło, lecz także zarażają nim całe społeczeństwo; stanowią zagrożenie bo schodzą na złą drogę, przez co innych do tego zachęcają. Bardziej szkodzą przykładem niż podłymi uczynkami. Powyższe zalecenie odnoszące się do całego stanu senatorskiego, można by spokojnie ograniczyć, ponieważ zepsucie albo naprawa obyczajów zależy od niewielu, właściwie od garstki podniesionych do najwyższych godności i urzędów.”

Co najszanowniejszy pan myśli o tej tezie? Zgadza się pan z nią? Czy może dalej chce być głupszy od ameby? Ja panu odradzam takiej postawy. Belgijski pisarz i duchowny katolicki Phil Bosmans napisał taką radę: 'Aby samemu stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.'
Myślę, że to dobra rada, sam staram się ją stosować i to samo radzę panu, pana małżonce jak i czytelnikom tego listu otwartego. Tą myślą chcę zakończyć ten aneks, ale oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać ludzkości kwestię świąt i skutecznie zdyscyplinować urzędników państwowych oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2024, 10:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
123 list otwarty – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Aneks 5b.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 16 dzień 3 miesiąc 15 rok EY

Do 'prezydenta' Polski, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudy i wszystkich zainteresowanych losami ludzkości list otwarty.

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie Andrzeju D., pisząc ostatni aneks o tajemniczych nagłych zgonach na uniwersytecie w Poznaniu zastanawiałem się jaki temat poruszyć w następnym aneksie. Wahałem się czy wpierw napisać o strażakach czy może lepiej o pielęgniarkach, ale jeszcze nie zdążyłem do pana wysłać świeżo napisanego aneksu do listu o śmiercionośnej zmianie czasu i aneksu do listu o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętem Wielkanocnym gdy znienacka dotarła do mnie nowa wiadomość pachnąca świeżym denatem, która rozwiała moje dylematy na temat kolejnego listu o tajemniczych nagłych zgonach. Oto ona:

„Zmarł prof. dr hab. Wojciech Łączkowski Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
2.01.2024”

Data w tej wiadomości jest oczywiście kościelna, heretycka, bluźniercza. Używanie tych dat to bez stosownej ostrzegającej adnotacji to przejaw niewiedzy lub bardzo poważnego upośledzenia umysłowego lub totalnej niegodziwości. Zastanawia mnie dlaczego świadomi kłamstwa naukowcy, profesorowie a zwłaszcza chrześcijanie kłamią używając dat odnoszących się do fałszywego dnia narodzin Chrystusa? Zapraszam do odpowiedzi na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ do działu Uwaga na daty! W dziale tym opracowuję książkę naukową, którą powoli kończę pisać.
Nosi ona roboczy tytuł 'Największe i najpowszechniejsze oszustwo naukowe w znanej mi historii ludzkości' i dotyczy ona data tak zwanej 'naszej ery', ale nie o tym jest aneks tego listu otwartego.

Bardzo proszę powróćmy myślami do tajemniczych nagłych zgonów, których znaczna część może być skutkiem ubocznym eksperymentalnych szczepień, które w sposób bezsporny skróciły średnią długość życia w Polsce. 110 tysięcy nadmiarowych zgonów w pierwszym roku szczepień przeciw koronawirusom w porównaniu z rokiem poprzedzającym koronawirusowe szaleństwo nie pozostawia najmniejszej wątpliwości. Eksperymentalne szczepienia okazały się ludobójstwem.
Potem jak grzyby po deszczu pojawiała się plaga tajemniczych nagłych zgonów zazwyczaj związanych z krążeniem krwi, ale w związku z tym, że szczepienia straciły na popularności, ludzie już taj chętnie się nie szczepią ilość nagłych zgonów powinna z czasem zmaleć. Tak myślę.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli?

Ja myślę, że koniecznie powinna powstać komisja, która zbada kwestię tajemniczych nagłych zgonów. Na bieżąco powinniśmy być informowani o tym ile osób i po jakiej szczepionce osób umiera. Jakie inne poza śmiercią są skutki uboczne i po jakiej szczepionce.
Takie dane powinny być uzupełniane każdego dnia i podawane do wiadomości publicznej i swoim zakresem obejmować nie tylko szczepionki, ale również lekarstwa a także wszelkie urządzenia, fabryki, stacje transformatorowe, nadajniki radiowe, telewizyjne (…) które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie i życie. Powinien też powstać jakiś zespół badawczy, który będzie pracował nad jakimś lekiem niwelującym szkodliwe działania szczepionek.

Oprócz tego powinien powstać jakiś trybunał, który na wzór tego w Norymberdze, który ukarał nazistowskich zbrodniarzy ukarze współczesnych nam ludobójców. Myślę, że w pierwszym wieku ery arytmetycznej trybunał ten mógłby być internetowy. Zastanawiam się teraz nad jego koncepcją.
Warto tu dodać, że sprawa ma charakter międzynarodowy i powinno się nią objąć również decydentów i ich siepaczy z innych krajów. W Polsce z racji pełnionej funkcji głównym oskarżonym powinien być były premier Mateusz M.. Również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., też powinien stanąć przed tym trybunałem bo z racji pełnionej funkcji jest pan współodpowiedzialny za to co się stało. Koniecznie też powinno się pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich ministrów zdrowia począwszy od Łukasza Sz., aż po obecnie urzędującego bo to ministrowie zdrowia powinni już dawno stworzyć zespół badający wpływ szczepionek na długość naszego życia. Koniecznie też trzeba pociągnąć do odpowiedzialności całą Radę Medyczną podległą byłemu Premierowi.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co najszanowniejszy pan o tym myśli?
Czy zna pan członków Rady Medycznej?
Podoba się panu ten pomysł? Ma pan jakieś pomysły w tej sprawie? Jakieś rady, sugestie?
Kto jeszcze według pana koniecznie powinien stanąć przed trybunałem?
Proszę się nie lękać i szczerze odpisać, najlepiej bezpośrednio na forum: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/.

Dla przejrzystości postanowiłem stworzyć listę osób podejrzanych i oskarżonych:

1. Prezes rady ministrów Mateusz Morawiecki.

2. Prezydent Polski Andrzej Duda.

3. Minister zdrowia Łukasz Szumowski.

4. Minister zdrowia Adam Niedzielski.

5. Ministerka zdrowia Katarzyna Sójka.

6. Miniosterka zdrowia Izabela Leszczyna.

Są to członkowie rządu, którzy w pierwszej kolejności muszą zostać objęci śledztwem.

Kolejną grupą osób podejrzanych o ludobójstwo są członkowie Rady Medycznej działającej przy premierze. Prezes Rady Ministrów, wśród ekspertów wymienił:

1. Poza prof. Andrzej Horban z Kliniki Chorób Zakaźnych dla Dorosłych Warszawskiego, który Uniwersytetu Medycznego, który jest konsultantem krajowym w dziedzinie chorób zakaźnych i w Radzie Medycznej pełni funkcję Głównego Doradcy

2. Prof. Magdalena Marczyńska, pediatra z Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

3. Prof. hab. n. med. Jacek Wysocki, który pełni funkcję kierownika Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

4. Dr Robert Flisiak to internista, specjalista chorób zakaźnych z Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

5. Prof. Krzysztof Simon z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu jest ordynatorem Oddziału Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego. Specjalizuje się między innymi w chorobach wewnętrznych, zakaźnych, hepatologii.

6. Prof. Tomasz Laskus jest lekarzem chorób zakaźnych i immunologiem, współodkrywcą pozawątrobowej lokalizacji HCV. Na co dzień pracuje w Zakład Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

7. Prof. Anna Piekarska Z Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, internistka i specjalistka chorób zakaźnych.

8. Dr Miłosz Parczewski także jest specjalistą chorób zakaźnych, pracuje w Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Pomorskiego Uniwersytetu Medyczny w Szczecinie.

9. Prof. Krzysztof Tomasiewicz to lekarz chorób zakaźnych i hepatolog Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, pracuje w tamtejszej Klinice Chorób Zakaźnych.

10. Prof. Krzysztof Pyrć jest biologiem i biotechnologiem, specjalistę w dziedzinie mikrobiologii i wirusologii, pracuje także jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

11. Prof. Radosław Owczuk to specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, wywodzi się z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pełni funkcję kierownik Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

12. Dr Agnieszka Mastalerz- Migas z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu kieruje Katedrą i Zakładem Medycyny Rodzinnej i jest krajową konsultantką w dziedzinie medycyny rodzinnej.

13. Dr Iwona Paradowska- Stankiewicz z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego- PZH. Jest także krajową konsultantką w dziedzinie epidemiologii.

14. Dr Artur Zaczyński to neurochirurg z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, a prof. Małgorzata Pawłowska z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pełni też funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

15. Prof. dr hab. n. med. Bartosz Łoza, kierownik Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dr Konstanty Szułdrzyński jest anestezjologiem i pracuje w Centrum Terapii Pozaustrojowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

To ci ludzie mogą być współodpowiedzialni za plagę śmierci, która nawiedziła nasz kraj i powinni zasiąść na ławie oskarżonych o zbrodnie przeciw ludzkości. Lista ta może być niepełna. Mogli mieć oni swoich współpracowników, doradców, konsultantów. To wszystko trzeba wnikliwie zbadać.

Najszanowniejsi Czytelnicy a Wy co o tym myślicie?
Jakie kroki powinno się podjąć w zaistniałej sytuacji?
Kto według Was koniecznie powinien odpowiedzieć za zbrodnię, której jesteśmy świadkami.

Myślę, że te pytania są dobrym zakończeniem tego listu otwartego.

Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najukochańszy najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł skutecznie rozwiązać kwestie eksperymentalnych szczepień i sprawiedliwie ukarać wszystkich winowajców oraz byś dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group