forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 sty 2021, 21:18

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 469 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2020, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:01
Posty: 3926
Producenci szczepionek zaczęli już usuwać tiomersal ze szczepionek przeznaczonych dla amerykańskich noworodków, lecz do ubiegłego roku wciąż jeszcze wyprzedawali ze zniżką zapasy szczepionek zawierających rtęć.
W czerwcu 2002 roku grupa znanych naukowców rządowych i urzędników Ministerstwa Zdrowia zgromadziła się na spotkaniu w sali konferencyjnej w Norcross, w Stanie Georgia. Zorganizowane przez Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC) spotkanie zostało przeprowadzone w niewielkim ośrodku metodystów na pustkowiu, tak by zachować maksymalną tajemnicę. Organizatorzy nie złożyli żadnych publicznych oświadczeń po tej konferencji i wyłącznie 52 uczestników spotkania otrzymało osobiste zaproszenia. Wśród nich byli wysocy urzędnicy Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom i Zarządu Kontoli Produktów Spożywczych i Lekarstw (FDA), główny specjalista do spraw szczepionek z WHO w Genewie i przedstawiciele wszystkich dużych producentów szczepionek, włącznie z GlaxoSmithKline, Merck, Wyeth i Aventis Pasteur. Wszystkie omawiane dane naukowe, o czym wciąż uczestnikom przypominali urzędnicy z Ośrodka Kontroli Chorób, były ściśle tajne. Uczestnikom nie pozwolono wykonać fotokopii dokumentów, a po zakończeniu konferencji nie mieli prawa zabrać ze sobą jakichkolwiek notatek.

Urzędnicy federalni i przedstawiciele koncernów farmaceutycznych zebrali się, by omówić zastraszające rezultaty ostatniego badania, które podjęło ważne kwestie związane z bezpieczeństwem większości podstawowych szczepionek podawanych noworodkom i małym dzieciom. Według słów epidemiologa z Ośrodka Kontroli Chorób Toma Verstraetena, który przeanalizował bazę danych Ośrodka zawierającą historię chorób 100 000 dzieci, występujący w szczepionkach konserwant rtęciowy tiomersal stanowi przyczynę dramatycznego wzrostu liczby zachorowań na autyzm i odpowiada za większość innych zaburzeń neurologicznych wśród dzieci. „Byłem dosłownie wstrząśnięty tym, co odkryłem” – oświadczył Verstraeten, powołując się na ogromną liczbę wcześniejszych badań, które ujawniły związek między zastosowaniem tiomersalu i takimi chorobami dziecięcymi jak zahamowanie rozwoju mowy, zespół niedoboru uwagi, hiperaktywność i autyzm. Od 1991 roku, kiedy Ośrodek Kontroli Chorób i Zarząd Kontroli Produktów Żywnościowych i Lekarstw poleciły podawać dzieciom we wczesnym wieku dodatkowo trzy szczepionki, w których występował konserwant (w niektórych przypadkach szczepionki podawano dzieciom w pierwszych godzinach życia), zachorowalność na autyzm wzrosła 15 razy (od jednego dziecka na 2500 wcześniej, do jednego na 166 obecnie).
https://prawdaoszczepionkach.pl/smierte ... 69,275.htm

W procesie produkcji szczepionek wirusowych na skalę przemysłową potrzebny wirus musi być rozmnożony w wielkich ilościach. Wirusy nie są w stanie przeżyć i rozmnażać się bez komórek, które je odżywiają. W tym sensie wirusy pasożytują na innych komórkach. Żywe linie komórkowe, stosowane zazwyczaj do namnażania wirusa w laboratorium, zawierają komórki nerek małp, zarodki kurze, a także inne komórki zwierzęce i ludzkie. Te komórki również wymagają odżywiania i do tego celu zazwyczaj wykorzystuje się specjalną mieszankę odżywczą zawierającą przede wszystkim surowicę cielęcą. Z reguły surowicę tę pozyskuje się z krwi embrionu cielęcego. Ten produkt może zawierać mnóstwo wirusów charakterystycznych dla krowiej krwi i właśnie on stanowi główne źródło zanieczyszczenia szczepionek. Pewien artykuł prasowy zwraca uwagę, że potencjalne ryzyko związane z produkcją i zastosowaniem bioproduktów to skażenie wirusowe. Może ono występować w materiale wyjściowym, czyli w ludzkiej krwi, ludzkich lub zwierzęcych tkankach, banku komórek, lub może do niego dojść na etapie procesu produkcji za pośrednictwem surowicy zwierzęcej.

https://prawdaoszczepionkach.pl/co-do-n ... 77,206.htm

Od zawsze było wiadomo, że szczepionki mogą być zanieczyszczone różnymi wirusami z uwagi na to, że do ich produkcji stosuje się różne ludzkie i zwierzęce linie komórkowe oraz pożywki, na przykład zawierające surowicę wołową. Od jakiegoś czasu w internecie można było znaleźć informacje, że diagnostyka wegetatywno-rezonansowa wykazuje u wielu dzieci z powikłaniami bądź poważnymi problemami zdrowotnymi różne dziwne wirusy odzwierzęce, np. wirusy gorączek krwotocznych u autystyków, polyomavirusy (do których należy m.in. wirus SV-40) i retrowirusy powodujące białaczki u małych pacjentów z nowotworami itd. Do tej pory informacje takie były w małym stopniu oparte na danych mikrobiologicznych (można znaleźć jedynie dane w literaturze o zanieczyszczeniach substratów używanych w produkcji szczepionek, np. bibliografia w takim zestawieniu opublikowanym na amerykańskiej stronie sceptyków szczepień: Co do nas trafia przez igłę? Problem patogennego zanieczyszczenia szczepionek).

Lecz ostatnio w grudniu 2015 roku głos zabrała Amerykanka z doktoratem z biochemii i biologii molekularnej, dr Judy Mikovits, współautorka 51 prac w recenzowanych magazynach naukowych, z wieloletnim doświadczeniem w naukowej pracy laboratoryjnej, również dla amerykańskich instytucji rządowych z sektora opieki zdrowotnej. Badaczka stwierdza publicznie, że zanieczyszczenia szczepionek m.in. retrowirusami (takimi jak wirus XMRV – Xenotropic Murine Leukemia Virus, rodzaj mysiego wirusa białaczki) są faktem.

Kobieta opowiada, jakie mechanizmy zostały uruchomione w jej przypadku, by nie dopuścić do przedostania się takich niszczących wiarę w szczepionki informacji do opinii publicznej. Należy nadmienić, że wirusy takie stwarzają potężne zagrożenie onkogenne, to znaczy mogą powodować nowotwory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 15:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 4595
Malina pisze:

Od jakiegoś czasu w internecie można było znaleźć informacje, że diagnostyka wegetatywno-rezonansowa wykazuje u wielu dzieci z powikłaniami bądź poważnymi problemami zdrowotnymiCo to jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 15:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:01
Posty: 3926
"Powtórzę. Skoro wysnuto wniosek, że szczepionki zabijają to transfuzja krwi, penicylina, i operacje to nie zabijanie, holokaust."

Mylisz pojęcia. Składem się różnią i to bardzo.

"Co to jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa?"

Pytaj w Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych.
Vega Test to metoda wykorzystująca zjawisko biorezonansu. Wykrywa obecne w organizmie człowieka m.in. patogeny. Jest to badanie na pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby oraz różnego pochodzenia toksyny, skażenie metalami ciężkimi (np. ołów, aluminium, rtęć). Pozwala wykryć 90% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Dzięki tej metodzie można określić stan zdrowotny każdego organu, energetykę człowieka, oraz dobrać skuteczną terapię. Jest metodą szybką, nieinwazyjną i bezbolesną.
Wegetatywno-rezonansowa diagnostyka WRD (Vega-Test) jest najnowszą diagnostyką opartą na zasadach fizycznych (organizm człowieka to nie jest tylko struktura chemiczna ale i fizyczna). Każdy typ komórki wysyła falę elektromagnetyczną o określonej tylko dla siebie częstotliwości. Komórki poszczególnych organów np. wątroby, nerki, trzustki, maja swoiste dla siebie częstotliwości różne w stanie zdrowia czy choroby. Inne częstotliwości mają bakterie czy pasożyty.

Metoda wykorzystuje zasadę biorezonansu magnetycznego czyli reakcję organizmu na wprowadzane impulsy elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Jeśli występuje rezonans oznacza to, że w organizmie występuje dana częstotliwość a to pozwala na identyfikację typu komórek czy to patogenu czy np. chorego narządu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 4595
Malina pisze:

"Co to jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa?"

Pytaj w Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych.
Vega Test to metoda wykorzystująca zjawisko biorezonansu.

Metoda wykorzystuje zasadę biorezonansu magnetycznego czyli reakcję organizmu na wprowadzane impulsy elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Jeśli występuje rezonans oznacza to, że w organizmie występuje dana częstotliwość a to pozwala na identyfikację typu komórek czy to patogenu czy np. chorego narządu.


A tak, medycyna alternatywna.

ps. " W ofercie Centrum Innowacyjnych (Intelektualnych) Systemów Medycznych „Imedis” można znaleźć nowoczesne urządzenia umożliwiające diagnostykę różnego rodzaju schorzeń wywoływanych przez bakterie, wirusy czy grzyby. Oferowany przez nas sprzęt medyczny jest także skuteczny przy eliminowaniu najróżniejszych schorzeń – biorezonans magnetyczny może bowiem pomóc w przywróceniu prawidłowych funkcji układu, narządu lub całego organizmu"
cóż...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 16:26 
Choroby autoimmunologiczne, astmę, alergie, AZS też wykrywa? Malina czegoś Ty się naczytała? Przecież to są cwaniaki ,które zbijają kasę na ludziach chorych, sfrustrowanych, w tragicznych sytuacjach. To jest międzynarodowa mafia, mniejsze szkody zrobi babka sprzedająca zioła we wsi, sporządzająca mikstury na porost włosów, za " co łaska". Jak już idziesz w homeopatię, niech to będą prawdziwi ludzie, a nie gangsterskie sieciowki.


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2020, 16:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:01
Posty: 3926
Czarna_Mańka pisze:
Malina pisze:

"Co to jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa?"

Pytaj w Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych.
Vega Test to metoda wykorzystująca zjawisko biorezonansu.

Metoda wykorzystuje zasadę biorezonansu magnetycznego czyli reakcję organizmu na wprowadzane impulsy elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Jeśli występuje rezonans oznacza to, że w organizmie występuje dana częstotliwość a to pozwala na identyfikację typu komórek czy to patogenu czy np. chorego narządu.


A tak, medycyna alternatywna.

ps. " W ofercie Centrum Innowacyjnych (Intelektualnych) Systemów Medycznych „Imedis” można znaleźć nowoczesne urządzenia umożliwiające diagnostykę różnego rodzaju schorzeń wywoływanych przez bakterie, wirusy czy grzyby. Oferowany przez nas sprzęt medyczny jest także skuteczny przy eliminowaniu najróżniejszych schorzeń – biorezonans magnetyczny może bowiem pomóc w przywróceniu prawidłowych funkcji układu, narządu lub całego organizmu"
cóż...


Gdyby metody leczenia zależały od ciebie, to nadal lekarze by leczyli spuszczaniem krwi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 16:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:01
Posty: 3926
AGAFIA pisze:
Choroby autoimmunologiczne, astmę, alergie, AZS też wykrywa? Malina czegoś Ty się naczytała? Przecież to są cwaniaki ,które zbijają kasę na ludziach chorych, sfrustrowanych, w tragicznych sytuacjach. To jest międzynarodowa mafia, mniejsze szkody zrobi babka sprzedająca zioła we wsi, sporządzająca mikstury na porost włosów, za " co łaska". Jak już idziesz w homeopatię, niech to będą prawdziwi ludzie, a nie gangsterskie sieciowki.


Przecież nikt Cię do tych metod nie zmusza. U nas te terapie są za darmo. Nie każdemu można stosować ale są tacy co sobie chwalą. Zwłaszcza ci, którzy są uczuleni na leki syntetyczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 16:44 
U nas wszystkie takie są płatne i to grubo. Jest :przyjdź na dwa zabiegi i sam rzucisz palenie, będziemy stymulować twój mózg, wejdziesz na wagę a sprawdzę jaki masz poziom tkanki mięśniowej, jaki poziom cukru i tak dalej.. człowiek wiesz chory, jak mu kostucha w oczy zajrzy, to chwyta się wszystkiego. Strasznie jestem cięta na takich sukinsynów, którzy zabierają tym ludziom ostatnie pieniądze.
Ale uwierzę w babki zioła, bez problemu. Medycyna ludowa od zawsze jest dla mnie zagadką.


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2020, 16:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:41
Posty: 9283
Najlepsze są całusy w pępek.

- OD ŚRODKA!!! :) :) :)

_________________
Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 4595
Malina pisze:

Gdyby metody leczenia zależały od ciebie, to nadal lekarze by leczyli spuszczaniem krwi.


1) sprawdź kotku co jest w środku ( aparatu do biorezonansu) :lol:
2) lekarze nie używają tego czegoś co produkuje firemka z Katowic
3) gdyby metody leczenia zależały od ciebie...hmm

ps. medycyna ALTERNATYWNA nie jest medycyną


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 469 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group