forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 mar 2019, 11:20

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577 ... 677  Następna
Autor Wiadomość

A na chuj jemu tam klime zakładać skoro już mu ją owa zieleń soczysta na dachu rosnąca odpowiedni klima-t zapewni........ :lol:
Jeno parę skór niedźwiedzich sobie zakupi czy nawet foczych ( Norki nadal na foki polują) i nawet zimę przetrzyma. ;)

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Zajebista!!!!!!!!!!
Wiem :D

Miałem ze stodwadzieścia na prędkościomierzu i już mijając tę chatkę, w ostatnim momencie zauważyłem drzewka na dachu. Żeby zawrócić musiałem znaleźć dogodne miejsce. Dwa kilometry dalej wrąbałem się komuś na podwórko. Zawróciłem i to samo, nie ma gdzie się zatrzymać by było blisko. Kolejne podwórko. Jak już doszedłem do chatki tom nacykał ze trzydzieści fotek, z każdej strony pod różnymi kątami, z dołu i znad głowy... W ten sposób mam gotowy projekt na chatę, którą może w przyszłości postawię w Polsce ;)

PS
Chatka stoi przy E16 w dolinie Sogn

Fajnie!
Nie mniej, jak łyknę kumulację, to sobie postawię taki jak na "ranczo" widziałem.........to taki serial w TV.
Drzewa mają rosnąć w ziemi a nie na dachu. Ale toleruję rózne zboczenia.
Buduj taką z drzewami. ;)

Cytuj:
W ten sposób mam gotowy projekt na chatę, którą może w przyszłości postawię w Polsce.

Rozumiem mieszkać w Polsce od poczęcia do naturalnej śmierci, ale mieszkać
w normalnym kraju i wracać, dom budować, no to prawda panie niepojęte jest dla mnie bynajmniej. :cry:

Awatar użytkownika

Liczę na minimum 8 tysięcy złotych emerytury (przy dzisiejszym kursie korony), do której nikt się nie dojebie z jakąś dezubekizacją czy innym popierdolonym prawem działającym wstecz. Żona będzie miała trochę więcej, bo ma dłuższy staż i lepiej zarabia ode mnie. Tu z tą kasą żyli byśmy na podobnym poziomie, jak teraz. Za to w Polsce... Rozumiesz teraz Mæ?

Awatar użytkownika

stanax pisze:
AGAFIA pisze:
Zajebista!!!!!!!!!!
Wiem :D
...
Jak już doszedłem do chatki tom nacykał ze trzydzieści fotek, z każdej strony pod różnymi kątami, z dołu i znad głowy... W ten sposób mam gotowy projekt na chatę, którą może w przyszłości postawię w Polsce ;)

No to porady stukniętej w logarytm jak znalazł:
( kądziołka krzywa bardzo się stara, bo już 3 razy poprawiała, doceń proszę) ( musze to wstawić, bo baba byłaby zawiedziona):

Dyskurs pisze:
Wysłany: Śro 1:44, 23 Maj 2018 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
...
stanax pracuje przy remontach budynkow i nie wie, że zestaw zewnetrzny centalnej klimatyzacji to w
...
Na suficie katedralnym sa 4 zestawy klimatyzacyjne a w sypialniach i lazience po jednym. Mozna je poza sezonem zamykac, ale nie czynimy tego, bo wietrzymy i filtrujemy powietrze caly rok:
....
Koszt centralnej klimatyzacji elektycznej (osobne i niezalezne przewody od ogrzewania woda w kaloryferach przy podlodze zasilanych przez furnace na gaz) na moj poprzedni dom o powierzchni 1.600,00 SF (148,6 m. kw.)byl w roku 2001 byl 10.000,00 USD. Powierzchnia mieszkalna mojego domu bez garazu to 213.7 m. kw. a klimatyzacja wliczona byla w cene domu, wiec nie wiem jaki byl koszt ale przypuszczam, ze kolo 15.000,00 i nie kazdego na taki wydatek stac. Kiedy budowalam nasz pierwszy dom na nowym osiedlu cal-du-sac gdzie domy byly budowane w roku 2001 do powiezchni 134,7 m. kw. w cenie do 150.000,00 USD, nasz dom z klimatyzacja centralna jako jedyny na ulicy kosztowal 195.000,00 USD ale byl wyposazony w parkiety z drzewa rozanego, narozne jacuzzi, bidet, prysznic i blat w kuchni z polwyspem z DuPont corian, plytki ceramiczne jak niebo w chmurki, pokoj sloneczny (caly ze szkla) zwany Florida Room i mial wjazd z kostki. Ceny domow w tym miasteczku sa obecnie 2x wyzsze.

Ale niezmienie sie ciesze, ze w Namyslowie kolo Opola centralna klimatyzacja z filtrowaniem i filtrowanie powietrza poza sezonem klimatyzacyjnym to jest standard w kazdym domu :rotfl:

Post został pochwalony 0 razy (Jeśli uważasz, że ten post zasługuje na pochwałę, kliknij tutaj)

Ostatnio zmieniony przez Dyskurs dnia Śro 2:41, 23 Maj 2018, w całości zmieniany 3 razy

:o :o :o
O żesz taka jego mać......!
On liczy, ze tu dostanie worek kasy z emeryturą...... :roll:
W tym kraju z ustawą zasadniczą nikt się nie liczy a ten.........( tu mi słów braklo bo te, które się narzucają, nie nadają się do cytowania ) - liczy, że mu rząt bedzie przeliczał w/g........... :oops:
A miałem gostka za inteligentnego........urwał nać.
Ukradną Ci jak kasę z drugiego czy trzeciego filaru, wytłumaczą, ża tak musiało być i........szukaj wiatru w polu.
Viking!
Na litość boskom.......opanuj się. Mówiłeś coś o Chorwacji...?!
To tego się trzymaj. I nie pierdol głupot. :lol:

Daj spokój Praktyku, Jego mleko i Jego talerze. :lol:

Awatar użytkownika

Czarna Maniu, nie zamierzam nikomu prostować w głowie a już na pewno mieszkającemu w USA. Klimatyzacje zakłada/montuje firma w tym się specjalizująca. Ja w takiej nie pracuję.

Stary praktyku, nim przejdę na emeryturę po Kaczyńskim zostanie tylko wspomnienie i daj boże po PiS-ie również :P

Awatar użytkownika

Oj, chodziło mi o: parkiety z drzewa rozanego, narozne jacuzzi, bidet, prysznic i blat w kuchni z polwyspem z DuPont corian, plytki ceramiczne jak niebo w chmurki, pokoj sloneczny (caly ze szkla) zwany Florida Room i mial wjazd z kostki.
;)
ps. ok, płytki w chmurki odpuść
a klima w projekcie jest, naturalna

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577 ... 677  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.