forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 mar 2019, 13:09

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543 ... 678  Następna
Autor Wiadomość

stanax pisze:
Lepiej wpław. Grupą.

Tam się wpław nie dało bo za płytko.
To była niewielka rzeczka a raczej taki ciek ale za to brzegi zabagnione.
Dawniej, w czasach konia i furmanki, - dało by sie to furą sforsować ale już samochodem nie bardzo. Chyba, że terenowym. A w tamtych obszarach o terenówkach nawet w gminie nie słyszano. :lol:
Inicjatywa społeczna......powiadasz.......tam było siedem chałup z jednej strony i połowa to emeryci a druga bezrobotni..... :oops:
To niby kto miał tę inicjatywę podjąć....?!
Oj Stanaks, Stanaks..... :roll:
Wy za długo w Skandynawii siedzicie i Wam sie już w głowie pierdoli.
Was by trza do Somalii na 5 lat........wtedy o inicjatywach pogadamy.......... ;)

Ostatnio zmieniony 03 kwie 2018, 12:02 przez stary praktyk, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

Proboszcz napewno posiada jakiegoś marnego landrovera... :)

A Ty widziałeś jakiegoś proboszcza co dzieci do szkoły swoim "land rowerem " woził.......?!
Następny "patenciarz " się znalazł.
Chodzi o to, że tam trza było kawałek kładki postawić. Sam bym im postawił ale tam wiosną wylewało i z rzeczki sie rzeka robiła a ja nie mam uprawnień na hydrobudowy.........! :roll:

Awatar użytkownika

Czy ja mówiłem, że padre ma dzieciaki wozić? Kurwa, mówiłeś, ze nikt we wsi nie ma terenówki, to się odniosłem , ze padre poże mieć... Tak piszesz jak byś nie czytał co się do ciebie mówi... :) Aha, i chuj mnie obchodzi, że tam struga wylewa :)

Awatar użytkownika

(przewróć go teraz na ziemię, obnaż się i zhańbij go czynami ogólnie uznanymi za lubieżne)

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
Inicjatywa społeczna......powiadasz.......tam było siedem chałup z jednej strony i połowa to emeryci a druga bezrobotni..... :oops:
Znaczy wszyscy robią tam za sępy. Dwa, trzy razy w tygodniu w palnik,
a już w sobotę na bank. I tylko czekają zacierając łapki aż się któryś dzieciak utopi...
Zasiłek pogrzebowy, wójt coś wspomoże, stypa i zaś ze dwa dni w palnik.

Awatar użytkownika

A padre na benzyne też wyhaczy... :)
Hornet, czy ja wyglądam na gieja?!!! :)
A może i wyglądam...

stanax pisze:
stary praktyk pisze:
Znaczy wszyscy robią tam za sępy. Dwa, trzy razy w tygodniu w palnik,
a już w sobotę na bank. I tylko czekają zacierając łapki aż się któryś dzieciak utopi...
Zasiłek pogrzebowy, wójt coś wspomoże, stypa i zaś ze dwa dni w palnik.

O! - widzisz:
jak chcesz, to i pomyśleć potrafisz.
Pewnie sporo racji w tym, co napisałeś.
Ale tak ma 75% naszego społeczeństwa a przy obecnym kierunku w jakim podąża min. oswiaty, - na szybkie ( o pozytywnych nawet nie myślę ) - zmiany nie ma co liczyć.
Znaczy nadal lemingi myśleć się nie nauczą ale za to religię będą mieli w małym palcu. A nawet jesli i religię będą mieli w dupie, - no to Ty masz, - kurwa, - szczęście, żeś wyjechał.
O losie Wyspiarza ani Szczelby nawet mi się myśleć nie chce. Ja po prostu nie dożyje ale ich mi żal...... ;)

older pisze:
Czy ja mówiłem, że padre ma dzieciaki wozić? Kurwa, mówiłeś, ze nikt we wsi nie ma terenówki, to się odniosłem , ze padre poże mieć... Tak piszesz jak byś nie czytał co się do ciebie mówi... :) Aha, i chuj mnie obchodzi, że tam struga wylewa :)

Ja pierdolę........rence opadajo:
Tam nawet nie ma ksiendza bo się chuj dawno wyniósł....takie tam zadupie.
A wyniósł sie bo go było stać. Oczywiście dzięki tym którzy tera zostali sami i jak woda przybierze dzieci muszo naokoło do szkoły 87km wozić.
O! - jak sie na górce mieszka to i chuj może obchodzić że inni w dołku i we wodzie niczym kaczki muszo.....!
To jednak święta prawda: bogaty biednego nie zrozumie........ ;)

Przejeżdżałem tamtędy parę razy gdy po szkło w Bieszczady jeździłem.
To okolice dawnego zagłębia siarkowego. Jadąc z Tarnobrzega do Niska przez Stalową Wolę jedziesz przez tereny Puszczy Sandomierskiej. Wiekszość tego obszaru to laski, piaski i karaski......!W rzeczkach w większości kwas siarkowy a sama Puszcza pokryta była żółtym nalotem dzieki Siarkopolowi Tarnobrzeg.
Tak tam kiedyś wyglądało.
Ale to za jebanej komuny było .......tera chyba tam dobrobyt majo........nie wiem. Dawno nie byłem..... :lol:
Siarki już nie wydobywajo, Nowa Dęba silników nie produkuje, w hucie Stalowa wola chyba tez juz czołgów nie robio........musi sam dobrobyt nastał........więc i może most/kładkę dzieciakom postawiły.......

Awatar użytkownika

Albo potopiły bachory...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543 ... 678  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.