forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 22 kwie 2018, 21:25

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5640 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564  Następna
Autor Wiadomość

I jak zwykle, kol. Older, - nie doceniacie mnie:
Otóż węże pierdzą dwupierdziankiem grochu.........o czym co światlejsza część społeczeństwa wie od dawna. Cza ino do biblioteki chadzać. I to nie po to, by bibliotekarki ruchać......tylko jakąś książkę poczytać...... ;)

Hornet pisze:
Zapchane tętnice sercowe nie bolą. To znaczy, troche bolą a potem przestają, pozbawione natlenionej krwi serce szamocze się jak wróbel w garści a zbyt długo oczekiwany lekarz pogotowia ratunkowego smutno pokiwa głową, smetnie zwiesiwszy stetoskop podpisuje się w rubryce ,,PRZYCZYNA ZGONU,,
Ale wtedy Ciebie już nic nie boli i stopniowo zaczynasz swój dawno zaplanowany rozkład- zesztywnienie organizmu, plamy opadowe, nieprzyjemny , trupi zapach i cała gama innych atrakcji.
Kontynuować, czy będziesz jadł ten twarożek? :lol:

A ja jednak pozostanę przy tym "twarożku":
Jak mam - bowiem, - umierać latami na nowotwora.......to ja serdecznie pierdole takie na ramie broń.
Mam nowotwór w domu. Dziekuję.
Już ja sobie od tej pory podwójne porcję smalcu i boczku zaordynuję - by szybciutko, - jak by co, - na zawalik............panie dzieju.

stary praktyk pisze:
Już ja sobie od tej pory podwójne porcję smalcu i boczku zaordynuję

Proszę:)

Obrazek

Awatar użytkownika

Stary tetryku, jak pytam czym węże pierdzą to nie mam na mysli składu gazów pierdzielnych. Chodziło mi o część ciała. Konkretnie - dupę. Wiesz gdzie wąż ma dupę? No!!!

Hornet pisze:
stary praktyk pisze:

Obrazek

Jezusmaria, co to k.wa jest :shock: :shock: aż sie wystraszyłam

Awatar użytkownika

Panceta cała ale w kawałkach z cytrynką i ziemniaczkami, w towarzystwie czosnku, papryki i przypraw - jak mniemam. Dobra rzecz.
Soja, kurwa, na deser. Jutro rzucam cegłom w masale, jobana w rot, tak jebie, że na drugim piętrze czuć karry!!! :)
Dawniej jak kary zdechł na rogu i smierdział to go zabierały jakies łapiduchy. A tutaj jakaś indyjska sralnia- gotowalnia uwalnia zapachy jak...
Koszule byłem kupować a tam?
W powaznem salonie ( salon w centrum handlowym, ta! ) piotrka kardę jebie jak w bangladeszu albo innym Utar Pradesz na ulicy, dobrze, ze swietych krów chuje nie nawpuszczały.

Okadzają okolicę czym się da, bo się już nie dało wytrzymać tej mieszaniny odoru czosnku i starości.

Christ !
W pierwszej chwili pomyślałem, ze to Hornetu zamieścił fotkę swojej remontowanej klatki pierwsiowej.
Jednak po chwili zorientowałem się, że w klacie nie może być owoców/warzyw i........dopiero po chwili byłem w stanie normalnie funkcjonować. Ale wrażenie zrobił...........jeszcze mnie się nogi trzęsą.... :o
Spoko........za kwilę mnie przejdzie.
Ale za to, gdy już pokojarzyłem, co i jak .........ten myśliwiec ma pojęcie o tym, co dobre.
Oczywiście przy najbliższej okazji skorzystam.
Co do opowieści Wyspiarza - ma rację.
Niedaleko mnie jest jakaś "jadłodajnia" z tą kuchnią bliskowschodnią .......chyba, bo ostatnio przestałem tamtędy chodzić. Tak wali. Niczym z góralskiego kierpca po powrocie z wypasu. Abo i gorzej.
Kurwa! - tam sie nie da przejść a to jedyna droga na pocztę. Tera muszę nakładać pół kilometra.
Imaginujcie sobie ponadto, że tam siedzą (ludzie?!) - i chyba coś jedzą......... :oops:
Żadnych emigrantów a tym bardziej ichniej kuchni........ja pierdolę. Ale smród........ :roll:

Awatar użytkownika

korbaczeska pisze:
Hornet pisze:
stary praktyk pisze:

Obrazek

Jezusmaria, co to k.wa jest :shock: :shock: aż sie wystraszyłam

Pewnie dupa węża w sosie czereśniowym. :lol:

older pisze:
S. Tylko nikt, kurwa, nie wie czym węże pierdzą! :)

Boś się kurna mnie nie pytał. Odpowiadam: węże pierdzą pierdzidlem . :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5640 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.