forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 14 gru 2017, 18:03

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 507  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

stanax pisze:
Fragment z :

Środki Aktywne
Rosyjski towar eksportowy

Autorzy:
dr Jolanta Darczewska, absolwentka Akademii Pedagogicznej i UJ w Krakowie, dr nauk humanistycznych.
Piotr Żochowski, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

OSW, czyli ci sami którzy namieszali z prognozowaniem o pozostałości Ukrainy. :lol: Miedzy innymi.
Badziew, dla badziewiaka. 8-)

I to tak, ogół, ma rozumieć, że ty, to tak, przypadkiem, badziewnie, ukierunkowujesz się, od czasu do czasu, hoc, i wrzutka jakichś bredni o wydźwięku anty rosyjskim.
Tu wrzutka, tam manipulacyjka, przypadkiem :D
Masz równie głupich idoli jak to co usiłujesz tu robić, oczywiście przypadkiem badziewny rusofobie.

Mimochodem, twój idol badziewiaku, złodziej i kryminalista z wyrokami, pseudo buźka w farbie, Nawalny, znowu garuje, i kandydować politycznie też już nie będzie. 8-)

Awatar użytkownika

http://i.imgur.com/bU0Zjlm.gif :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

stanax pisze:

Faktycznie 8-)
Ale to jest lepsze badziewiaku.

Obrazek

A tak brudzi farba z papierowych pieniędzy. :D

Obrazek

Awatar użytkownika

Ciekawe, że w Rosji każdy krętacz, złodziej, oszust i gangster robi za opozycjonistę, i więźnia sumienia czy tam politycznego. Różne media tak dbające o "demokrację" w FR usłużnie to podchwytują i sprawy nagłaśniają. Był idolem Chodorkowski teraz na fali Nawalny. Czekamy na nowe odkrycie kolejnego kombinatora. Równie ciekawe jest, że za tych prześladowanych politycznie nie robią gangsterzy kryminaliści, a to dlatego, że "wor w zakonie" swój honor ma i takimi chwytami i osobnikami gardzi. Może czasem ich wykorzystać, ale po przeżuciu wypluje.

Co do tego duetu egzotycznego to typowi "eksperci" piszący "analizy" na zamówienie. Ten tekst śmierdzi na odległość.
Wiesz Stan mam cię za inteligentniejszego. Daruj sobie te głupoty. Chyba, że cierpisz na ostrą rusofobię. Jeśli natomiast masz na celu drażnienie niektórych naszych userów to jest to głupie i dziecinne.

Awatar użytkownika

starykizior pisze:
[...] Daruj sobie te głupoty. Chyba, że cierpisz na ostrą rusofobię. Jeśli natomiast masz na celu drażnienie niektórych naszych userów to jest to głupie i dziecinne.
Jaki mam stosunek do Rosjan pisałem wielokrotnie, dlatego powtarzać się nie będę.
Według ciebie drażnienie pacanów jest głupie i dziecinne. Tu bym z tobą polemizował.
Wystarczy przeczytać parę postów jednego lub drugiego. Fiksują się na jednym słowie
a potem używają po trzy razy w jednym zdaniu lub napierdalają przecinkami bez sensu
- ni w pizdę, ni w oko (ни в пизду, ни в Красную Армию). Domyślasz się, jaką mam radochę?

Awatar użytkownika

stanax pisze:
Domyślasz się, jaką mam radochę?

Jak każdy badziewiak. Śmiejesz się gdy ktoś puści baka przy obiedzie, i nie dbasz o higienę osobistą, to masz radochę.
Ty nawet uproszczonej wersji tekstu nie ogarniasz (giną ci przy wysiłku intelektualnym :D słowa hasła), ba patrzysz na obrazki i nie za bardzo rozumiesz co widzisz. 8-)
Zmartwię cie, braków badziewiak już nie odrobisz.

Kłamać też już w zasadzie nie musisz, jesteś rusofobem, powinno ci ulżyć, nawet przy twoim poziomie mentalnym.

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Od takich przytłumionych panienek, i twojego badziewnego idola przestępcy, na pewno. 8-)

Awatar użytkownika

Obrazek

Reklama Aerofłotu: Kuba - Wyspa Wolności :lol:

Kiedyś kupiłem takie dwa:

Obrazek

Nówki, ale z niechodliwym i mulącym Windowsem 8.1
W tygodniu zrobiłem aktualizacje do Windowsa 10
Wieczorem odpaliłem i na rano były zaktualizowane.
Nawet nie wiem ile to faktycznie trwało, bo spałem.

Przed chwilą odsprzedałem jeden... Drugi mam za darmo :D

Awatar użytkownika

:lol: :mrgreen:

Naści badziewiaku.

Obrazek

stanax pisze:

Faktycznie śmieszne, szczególnie gdy wydaje ci się, ze rozumiesz co czytasz. :D 8-)
To jest reklama dla turystów a nie dla oszołomów szukających utopijnej demokracji.
Wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja na wyspie.

Wolność to, swoboda, brak skrępowania itp. w zachowaniu dla turystów badziewiak. Gra słów, no ale to jak widać dość skomplikowany przewód myślowy dla ciebie.
Kolejny raz sugeruję, abyś dawał komuś do czytania to co z takim wysiłkiem sklecasz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 507  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.