forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 mar 2021, 21:58 
Ale premier chce dogadywać się z Ruskimi o Sputnika. Więc chyba dla dwóch trupów nie robił by problemu ze zmianą dostawcy.


Na górę
  
 
Post: 08 mar 2021, 22:35 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:19
Posty: 54
tępe chuje :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2021, 22:45 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
szerszeń pisze:
tępe chuje :lol:

A Pan znowu taki wysublimowany.
Warto było się ekshumować dla tych samych piruetów co pierwej, z chamstwa i lekkich czasem rzadkim fraz tkanych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2021, 22:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
szerszeń pisze:
tępe chuje :lol:


tez sie nudzisz? :lol:

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2021, 9:33 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:19
Posty: 54
ika pisze:
szerszeń pisze:
tępe chuje :lol:

A Pan znowu taki wysublimowany.
Warto było się ekshumować dla tych samych piruetów co pierwej, z chamstwa i lekkich czasem rzadkim fraz tkanych?

Wydawało mi się, żeśmy sobie obiecali dozgonna obojetność a tu wzmianka o wysublimowaniu.
Pomyliło mnie z kimś subtelnym czy zapomniało, żem subtelny nigdy nie był.
Bo jesli zapomniało to przypominam.

PS Ja nie wróciłem na Forum- ja nieostrożnie wpadłem do niedomkniętego szamba i znalazłszy oparcie dla prawej stopy ledwo łapię powietrze. Ale skoro ono odczuwa potrzebe krytyki, niech se ulży, tyle jego. Hasta la vista, Baby.
(odchodzi mrucząc coś co zabrzmiało jak ,,w skrzel dolona wzdręga" ale mógł zagłuszyć nagły podmuch)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2021, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
„na polecenie ministra zdrowia, centrala NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo.....

przy ograniczeniu lub zawieszeniu udzielania świadczeń należy wziąć pod uwagę przyjęty plan leczenia oraz wysokie prawdopodobieństwo pobytu pacjenta po zabiegu w oddziale anestezjologii i intensywnej terapii.

dotyczy przede wszystkim planowanych pobytów w szpitalach w celu przeprowadzenia diagnostyki, zabiegów diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych, w szczególności endoprotezoplastyki dużych stawów, dużych zabiegów korekcyjnych kręgosłupa, zabiegów naczyniowych na aorcie brzusznej i piersiowej, pomostowania naczyń wieńcowych, jak również dużych zabiegów torakochirurgicznych, zabiegów wewnątrzczaszkowych, nefrektomii, histerektomii....." NFZ

Zwrotu zapłaconych składek ani zawieszenia płatności nie przewidziano.

Wychodzi że wprowadzono późną aborcję no i usankcjonowano złodziejstwo, zaleceniem? na polecenie? czy tam nie informując o tym fakcie zainteresowanych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2021, 7:58 
Brak zdziwienia.
Czysto naukowe i matematyczne działanie.
Żeby komuś dać, komuś trzeba zabrać. To pierwsza doktryna kapitalizmu.
Żeby zapewnić branży medycznej 100% podwyżki uposażenia, trzeba przekierować pieniążki z jednego korytka do drugiego.
A jak ci z pierwszego zaczną zdychać, to będzie przecież wina li ( :lol: ) tylko coronavirusa i z pełnym zadowoleniem będzie można ogłosić 27 falę pandemii, a europoseł Fiałek zaapeluje z mównicy brukselskiej o następne podwyżki dla szczepienników.
I tak to się będzie toczyć.

P.S.
Ktoś to pięknie opisał, nazywając drugą rewolucją przemysłową.
Ale poczekamy co Niemce powiedzą, przewodnia siła narodu polskiego.
;)


Na górę
  
 
Post: 10 mar 2021, 9:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
.... kapitalizm...
;)


Mam wątpliwości co do tego kapitalizmu ....
Kapitalizm potrzebuje kapitału, tymczasem nie widać go.
To co widać to manipulacje na zależnościach i układach w większości wirtualnych. (skutki są realne)
Trzeba pamiętać że władza państwowa, pochodząca z wyborów powszechnych to krótki incydent, nie trwał nawet wieku, a "demokracja" skończyła się szybciej niż się zaczęła.
To co widzimy to recydywa feudalizmu, tak wygląda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2021, 9:48 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 16:50
Posty: 113
Pantryglodytes pisze:
Mam wątpliwości co do tego kapitalizmu ....
To co widzimy to recydywa feudalizmu

Gdybyś poczytał Kapitał Marksa i Engelsa, to wiedziałbyś, że rozwój kapitalizmu prowadzić musi do monopolizacji i właśnie już doszedł kapitalizm do swojego szczytowego rozwoju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2021, 9:49 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 16:50
Posty: 113
Dopóki Komandor miał tu na forum osobistą sprzątaczkę oczyszczającą forum ze śmieci i pielęgniarkę podającą mu tabletki na uspokojenie, to mógł tu pisać, ale teraz bez sprzątaczki do śmieci i pielęgniarki podnoszącej mu ducha samozadowolenia, Komandorowi nawet nie przystoi pisać w tym śmietniku generującym depresję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group