forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2021, 17:02 
Nie przesadzaj.
To ewolucja.
Po chuj komu tabliczka mnożenia jak teraz kasiorkę się na influenserce się robi.
Parę dziar na dupie ( wnusia Miller ), parę szmat w szafie, torebka kokoszanel i byt zapewniony.
A co jest podstawą życia? Przeżyć.
No i przeżywają.


Na górę
  
 
Post: 19 mar 2021, 17:28 
Ale co by w temacie...
Obśmiewany prezydent Zanzibaru negujący pandemię zmarł sobie na covida. Taka kara za arogancję.
Jednak karzącego palucha Wielkiego Covida nie obawiając się nasi rodacy tłumnie waląc na Tanzanię gdzie nie ma żadnych idiotycznych obostrzeń.
Jebani denialiści i foliarze.
Oczywiście wśród covidowych turystów gro celebrytów, którzy w Polsce ze zbolałymi minami nawołują do obostrzeń.

Cytuj:
Takiego najazdu turystów z Polski na Zanzibar, jaki ma miejsce od kilku miesięcy, jeszcze nigdy nie było. - W tej chwili na wyspę przylatuje z Polski kilka samolotów tygodniowo, wszystkie pełne. Język polski słychać na każdym kroku - mówi Krzysztof Białek, który jako "Polak w tropikach", organizuje wycieczki i safari z mówiącymi po polsku przewodnikami po Kenii, Omanie, Bali i Zanzibarze.


Na górę
  
 
Post: 19 mar 2021, 18:03 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 16:50
Posty: 113
polar pisze:
nasi rodacy tłumnie waląc na Tanzanię gdzie nie ma żadnych idiotycznych obostrzeń.
Oczywiście wśród covidowych turystów gro celebrytów, którzy w Polsce ze zbolałymi minami nawołują do obostrzeń.

Gdyby nie nawoływali, to nie byłoby ich na to stać, a jest takich w Polsce około miliona i jeszcze ze trzy, którzy przy nie małym wysiłku mogą się od czasu do czasu szarpnąć na taką ekstrawagancję, a z tej pozostałej reszty, większości nawet nie stać na to, aby sobie pojechać tramwajem do parku w swoim mieście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2021, 21:17 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
canislupus pisze:
romek pisze:
Obiecanki, cacanki.
Dzisiaj jacyś naukowcy z Oslo ( to jest w Norwegii) opublikowali raport, w którym stwierdzili że produkt Astra Zeneca przyczynia się do zakrzepicy.
W tym samym czasie, naukowcy z EMA ogłosili że szczepionka Astra Zeneca jest bezpieczna. Na pytanie dziennikarzy co z ustaleniem norweskich lekarzy, przedstawicielka EMA powiedziała że z wynikami tego raportu się nie zapoznali bo przyszedł zbyt późno.Nie brano go pod uwagę dając
dzisiaj zielone światło AZ.

Nie straszcie mnie Dobry Człowieku, w dniu dzisiejszym zawiozłem ojca mego na pierwsze szczepienie.
Po "odbębnieniu" tej czynności, w drodze powrotnej zapytałem - Ojcze jak się czujesz - odparł - "napiłbym się piwa"-.
Zastanawia mnie czy to dobry objaw czy nie ..........w dreszczach czekam do jutra.


Mam pytanie techniczne. Daleko Was wysłali?
Umawiałeś Tatę przez neta czy 989?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2021, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
AGAFIA pisze:
canislupus pisze:
romek pisze:
Obiecanki, cacanki.
Dzisiaj jacyś naukowcy z Oslo ( to jest w Norwegii) opublikowali raport, w którym stwierdzili że produkt Astra Zeneca przyczynia się do zakrzepicy.
W tym samym czasie, naukowcy z EMA ogłosili że szczepionka Astra Zeneca jest bezpieczna. Na pytanie dziennikarzy co z ustaleniem norweskich lekarzy, przedstawicielka EMA powiedziała że z wynikami tego raportu się nie zapoznali bo przyszedł zbyt późno.Nie brano go pod uwagę dając
dzisiaj zielone światło AZ.

Nie straszcie mnie Dobry Człowieku, w dniu dzisiejszym zawiozłem ojca mego na pierwsze szczepienie.
Po "odbębnieniu" tej czynności, w drodze powrotnej zapytałem - Ojcze jak się czujesz - odparł - "napiłbym się piwa"-.
Zastanawia mnie czy to dobry objaw czy nie ..........w dreszczach czekam do jutra.


Mam pytanie techniczne. Daleko Was wysłali?
Umawiałeś Tatę przez neta czy 989?

Blisko, polazłem do ośrodka w Warce po wypis leków, a tam ogłoszenie, że będą szczepić seniorów to zapisałem.
Czas oczekiwania trzy tygodnie, wczoraj się dokonało ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2021, 9:11 
Żeby wydostać się z tego grajdoła w celu zarobienia na chlebek należy wykazać się negatywnym testem przy przekraczaniu granicy. I mamy na to 24 godziny.
Test pcr to koszt 390 zł plus stówka za przyspieszenie wyniku do 12 godzin.
Jeżeli nie poruszamy się samolotem w zasięgu zarobkowania mamy raczej niewiele krajów.
Jednak nie to jest absurdem.
Absurdem jest płacenie przez tanią siłę roboczą za możliwość pracy.
To jest właśnie efekt działania komandorów tego świata.
Praca stanie się luksusem niedostępnym dla wszystkich.

Ale chuj ze wszystkimi, grunt że mi na konto wpływa.
:evil:


Na górę
  
 
Post: 13 kwie 2021, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
W Polsce jest dosyć roboty. Podróże muszą kosztować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2021, 17:01 
Może i jest, tylko przedsiębiorcy to kurwy.


Na górę
  
 
Post: 13 kwie 2021, 20:15 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2021, 17:21
Posty: 172
Trzeba założyć fundację i siorbać fundusze unijne. Brać przykład z humanistów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 kwie 2021, 8:05 
Równie dobrze można zostać pracownikiem domu publicznego dla niemieckich homoseksualistów. Też da się zarobić. Chyba.

Na mnie pieniądze wrażenia nie robią.
Nie wezyr?

Ale do rzeczy... znalazłem w sieci i mimo że to TVP jeden, chyba warto posłuchać.
Zresztą zarządzenia pisiorów są ściśle przestrzegane przez tutejszą inteligencję szuwarową, więc tym bardziej foux pa nie popełniam.
:lol:

https://youtu.be/k6fbWemKaEs


Ostatnio zmieniony 14 kwie 2021, 15:10 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group