forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Autor Wiadomość
Post: 08 sie 2021, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
hym, to jak sie tam dostaniesz skoro jak sam piszesz ze idioci wstepu nie maja? fortelem ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2021, 18:43 
Rozkoszny jesteś w tym swoim infantyliźmie. :lol:
I jak u każdego idioty, twoje musie być ostatnie.


Teraz kurwa kombinuj.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2021, 10:44 
No i nie wykombinował.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2021, 14:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
polar pisze:
No i nie wykombinował.
:lol:



wykombinowalem, wytrzymalem mimo ze mnie klawka swierzbila :) :) :) a ty popusciles z niecierpliwosci czy ci odpowiem :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2021, 22:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2021, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
taaaa, masz racje!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2021, 10:39 
Koledzy...
Ja prld...

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2021, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i ty tez masz racje :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2021, 9:26 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
Do Australii Mateusz szczepionki sprzedał. Milion dawek. To te co były przeznaczone na trzecią dawkę u nas?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2021, 16:21 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
Jakby ktoś pytał, to Wydobycin Flex, czyli suplement diety dla bombelków, które przyszły na świat przez cesarkę, nie jest już moją ulubioną reklamą radiową.
Nope, aktualnie moim faworytem jest reklama Aurotyny, czyli suplementu dla ZDROWYCH OSÓB, KTÓRE PRZESZŁY KOVID-19. Leci mniej więcej tak:
- O siema Krysia. Co tam u ciebie, bo ja ostatnio nie ogarniam
- Helenka, jak nic masz mgłę pokovidową. Wiem, bo też miałam. Czułam się osłabiona i tak rozkojarzona, że aż pożyczyłam wnuczkowi moje ostatnie 100 tysięcy euro
- Ale Krysia, przecież ty nie masz wnuczka
- No i sama widzisz, jak bardzo byłam rozkojarzona. Baa pamięć tak mi szwankowała, że wyobraź sobie, wyłożyłam się w krzyżówce na haśle: "Więcej niż jedno zwierze"
- Proste, lama
- Otóż to, a ja za nic nie mogłam sobie przypomnieć. Na szczęście zaczęłam brać Aurotyne i teraz jestem ostra jak papryczka piri piri, zyskałam pamięć fotograficzną, umiem czytać od tyłu i wyliczyć pierwiastek z 225, na siłce biorę już 120 na klatę, robie gołąbki bez zawijania i do tego pozanałam miłego pana na Tinderku, a to wszystko dzięki Aurotynie.
- Ciehooy Krysia, to ja też bierę. Auro... jak to było?
- Aurotyna, zapiszę ci hehe

______________________
W tym miejscu muszę zaktualizować -> "Dzień z życia działu marketingu pierwszej lepszej firmy farmaceutycznej":
<dyro> - Dobra ludziska przydałoby się wyciągnąć trochę hajsu od frajerów. Robimy burzę mózgów i rzucamy pomysłami, na co jeszcze nie ma pigułyi? Płonące konary i suche krocza odrzucamy of course, tu już mamy komplet.
- To może coś dla kobiet, które muszą pić herbę na stojąco, bo je piecze
- Było -> WadżajnoSzczypexStop
- Yy to może na dyskomfort związany ze zmianą pogody?
- Było - > Pogodyne
- To może coś na agresję, która włącza się ludziom, kiedy wyciągają 100 naklejek zebranych po całej rodzinie, tymczasem kasjerka z Biedry mówi, że sorka, ale promka na świeżaki już się skończyła?
- Oczywiśćie, że było, nawet ta babka z M jak Miłość reklamowała -> Positivum, a jak agresor jest naprawdę duży, to Positivum Max
- To może coś dla januszy tatuażu, którym wyblakł tribal zrobiony 20 lat temu w garażu u szwagra? Wkręcimy im film, że nasza maść zawiera "smoczą krew", która podkręci ich dziary do 4K, a i jeszcze kontur wyostrzy hehe?
- Było! -> Reprintic
- A takie coś, że dzieciakom farbuje się zęby na niebiesko i muszą je umyć, żeby kolor zszedł?
- Raz, że było i dwa nawet mi o tym nie przypominaj. Kiedyś zapodałem mojemu bomblowi i skończyło się tak, że uwalił na niebiesko piżamkę, łazienkę i psa, tymczasem z zębów wszystko spłynęło po sekundzie... samo

- To może piguły na zespół niespokojnych nóg?
- Było... ale nadal śmieszy hehe
- Na lodowate giry?
- Było -> FutOcieplax
- Na walenie z japy... pardon, na halitozę?
- Było!
- Na opadające boobsy?
- Było -> Dokolan
- Na zabójcze pierd...tfu wiatry
- Było -> Travistan
- Na bolące żebra po stłuczeniach?
- Było -> Ibużebran
- Dla dzieci, które nie chcą jeść?
- Było -> Niejadex
- Dla dzieci, które chcą jeść?
- Było -> Fridzstopex
- Na nierośnięcie dzieci?
- No przecież jest syrop Wzrostan! Myk jest taki, że na każdego może działać inaczej, np. dopiero w okresie dojrzewania hehehe
- To może coś 2 w 1? Na przykład pigułki na wątrobę, których efektem ubocznym jest gubienie boczków
- Ooo tego nie było, ale nie wierzę, żeby ludzie byli aż tak głupi i się nabrali. Równie dobrze można próbować im wkręcić, że nasze pigułki przeciwbólowe mijają żołądek i uderzają bezpośrednio w źródło bólu. Ktoś cię uderzył w szczepionkę i umierasz z bólu? Spoko, nasza piguła się tego domyśli hehe
- To może krople dla bombelków z wydobycin, które nie zaliczyły toru Ninja Warrior w drogach rodnych swoich matek?
- Było -> Wydobycin Flex
- To może dla ludzi, któym nic nie jest, ale mieli KOVIDA?
- Nooo i to jest pomysł. Zajebiste, robimy! Tylko dokręćcie śrubę w reklamie, żeby ludzie myśleli, że ich wszystkie życiowe porażki to przez KOVIDA, ale luzik bo oto jest ROZWIĄZANIE hehe. A jak będzie ten moment, że trzeba powiedzieć, że to suplement diety zrobiony w piwnicy u szwagra z wody, cukru i łez frajerów, to ściszacie lektora i podkręcanie prędkość na 350%, wiadomix.
- Boom -> Aurotyna!

Polecam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group