forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 5:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
Malina pisze:

Gdyby metody leczenia zależały od ciebie, to nadal lekarze by leczyli spuszczaniem krwi.

1) sprawdź kotku co jest w środku ( aparatu do biorezonansu) :lol:
2) lekarze nie używają tego czegoś co produkuje firemka z Katowic
3) gdyby metody leczenia zależały od ciebie...hmm

ps. medycyna ALTERNATYWNA nie jest medycyną

Powiedz to ludziom, którzy mają problemy z wątrobą, nerkami trzustką i nie mogą przyjmować leków syntetycznych.
Jeszcze raz, nikt nikogo nie zmusza do leczenia się ziołami czy innymi metodami alternatywnymi. Medycyna naturalna, istniała długo, długo, długo przed medycyną 'nowoczesną". Jedynie chirurgia posunęła się bardzo do przodu. Reszta, to sprzedawanie ludziom leków, których po przeczytaniu skutków ubocznych, odechciewa się brać.
Pozostaw wybór ludziom.

Są za darmo bo ci nawykrywają bzdur a potem wciskają na nie jedynie u nich dostępne cudowne leki.

I tak się kończy mit o ludziach niewierzących. Wierzą, tylko czasem jak nie w boga, to rezonanse magnetyczne i inne takie.

I jak to u wierzących. Nie wierzą w lata badan, doświadczeń, a nawet potwierdzenie w praktyce (jak np satelity, dylatacja czasu w GPS) bo to za trudne. Wymaga wysiłku, myślenia i zdolności zrozumienia. Tam tylko się podniecają, jak ktoś znajdzie, pozorny błąd a w proste, niczym nie poparte "odkrycia" czy jakieś filmiki z samolotu lub wahadełko co w pionie jest zawsze, wierzą. Bo to takie proste. No przecież. Zobaczysz, usłyszysz i wiesz. WSZYSTKO. A najważniejsze tych zadufanych w sobie naukowców można uderzyć. Jakie one głupie te naukowce.. Kazik im pokazał. I ten drugi, Józek. Za pomocą sznurka i patyka w stodole.
Obnażył ich spisek i calom naukową mafię. Na You Tubie było. I u Maryśki na FB.

Ale kończę w tym temacie, bo najbardziej mnie czyjaś głupota ponosi a potem sobie niepotrzebnie wrogów narobię.

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK REZONANS WEGETATYWNY. Nie ma fizycznego uzasadnienia. I na pewno nie przez trzymanie kilku mosiężnych elektrod.

Aparat TK czy do RM to wielka skomplikowana maszyna. Lata badań, doświadczeń, wniosków z praktyki. Komputery sterowniki. Obsługiwane przez wysoko kwalifikowany personel z latami nauki, specjalizacji i praktyki. A niektórzy myślą, ze cudowne pudełeczko kilkoma pokrętła i pani po miesięcznym (czy nawet kilku miesięcznym) kursie prawdę Wam powie. 30 minut, wydruk i wszystkie choroby na papierku.

Nie! Koniec ! Bo zaraz rezonansu z dostanę.

PS. Ja jestem w stanie podać fizyczną podstawę jak działa TK i RM (w tym drugim nawet biochemiczną) a jakoś od tego wegetatywnego nie podają. Tylko jakieś bzdury i bełkot.

Może Malina podasz fizyczne wyjaśnienie jak to działa. I nie odsyłaj na jakąś głupia stronę z bełkotem. Ja ciebie na stronę naukową też nie odeślę.

Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 17:13 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

Off topic, sorry

Zasad działania rezonansu magnetycznego

http://imr.pwr.edu.pl/wp-content/upload ... /ZD-04.pdf

Obrazek

-------------------

biorezonans

Obrazek

Obrazek

zasada "działania" wedle przaśnych umysłów została opisana powyżej,
jest to oczywisty bełkot

Awatar użytkownika

I co ma niby obrazować? Ma przekonać ludzi, że nie powinni korzystać z innych metod diagnostyki i leczenia?
Niby dlaczego?

older pisze:
Najlepsze są całusy w pępek.

- OD ŚRODKA!!! :) :) :)

Kiedy ja zupełnie serio. Widziałam co potrafiły zioła ,jakieś napary zrobić. Ale te robiły, zbierały pra pra babcie że wschodu. Wiedza była przekazywana z matki na córkę, na bazie takich mikstur ludowych, powstały między innymi krople żołądkowe.

Awatar użytkownika

Malina pisze:

Jeszcze raz, nikt nikogo nie zmusza do leczenia się ziołami czy innymi metodami alternatywnymi.

Nie kombinuj, nie manipuluj, nie przeinaczaj
zapytałam tylko o to: co to jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa
wymieniona w twojej uczonej wypowiedzi?

DIAGNOSTYKA

rozumiesz znaczenie tego słowa?

Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
Malina pisze:

Jeszcze raz, nikt nikogo nie zmusza do leczenia się ziołami czy innymi metodami alternatywnymi.

Nie kombinuj, nie manipuluj, nie przeinaczaj
zapytałam tylko o to: co to jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa
wymieniona w twojej uczonej wypowiedzi?

DIAGNOSTYKA

rozumiesz znaczenie tego słowa?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj chyba się zamotałaś. Chodzi o metody diagnostyki i leczenia. A ty aparaturę prezentujesz i oprzyrządowanie.
Każdy facet ma aparaturę i oprzyrządowanie ale nie każdy jest zdolny do gwałtu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurde Malina. Ty tak na poważnie? Nie widzisz różnicy.
Takie pudełeczko do tego wegetatywnego to ja ci w kilka dni zrobię za góra kilkaset złotych zrobię. A urządzenia do TK, RM nawet udający go model bym problem. I za drogo by wyszło.
\
Kiedyś tym gównem, też biorezonansem z nałogów leczyli. Teraz, jak na tamto moda przeszła (bo gówno dawało) to diagnostykę tym robią.

I brakuje elektrod analnej i vaginalnej. Przynajmniej by jakaś korzyść było. A możne i przyjemność. I na parę rzeczy działa. W przeciwieństwie do tgo czegoś od tego biorezonansu.

Obrazek

@Agafia. Ziół i ich działania medycyna nie kwestionuje. A nawet więcej. czerpie z przyrody ile może.

Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 17:37 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

To właśnie chciałam przekazać. Nawet myślałam że przekazałam. :twisted: :twisted: :twisted:

To dobrze. Może ja coś nie zrozumiałem Aga.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.