forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 4:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2020, 7:31 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Wczoraj brytyjscy naukowcy ogłosili przełom w zwalczaniu koronawirusa. I to własnie tego w ciężkim stadium.
Małe dawki jakiegoś leku. Linka nie podam, bo strony żądają ode mnie wyłączenia Add Blocka (a gówno !)
Wiadomość podaje m.in. Polska Times.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 18:37 
Czarna_Mańka pisze:
Ooo...to będzie dobre miejsce.

Kanclerski umysł drzemie w evaj23. Bycie ajentką i siedzenie w okienku to jawna niesprawiedliwość losu. Od dawna podejrzewała, że urodziła się do wyższych celów.

Kropk
. I czułaś się zobowiązana nas o tym poinformować? Naprawdę uważasz, że bycie ajentką z okienka, kasjerka z Biedronki, spawaczem, zdunem czy śmieciarzem, jest czymś uwłaczającym? A może sama jesteś doktorem nauk medycznych, proszę się przedstaw, być może niektórzy z nas skorzystają wtedy z twojej fachowej wiedzy.


Powoli mam kurwa dosyć, sama pewnie święta nie jestem, ale ileż można.
Ewa dostała bana za cytowanie Baryckiego. Za cytowanie tego samego człowieka, kiedy to akurat pasuje,inni bana już nie dostają.
To że pierdoli głupoty o tej całej lewoskrętnej witaminie c, to jeszcze nie jest powód żeby ją tu tyrpac za to, za sobie gdzieś biznesik prowadzi.
Nie wiem co się z tym forum dzieje, ale powoli przestaje mi się chcieć tu wchodzić.
Wiem ,wiem , nie podoba mi się, zawsze mogę spierdalać.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2020, 18:46 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
Pani Czarna Mańka jest wódką, a pani Nick zakąską, czy teżfprostapropos, czyli odwrotnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 18:54 
Do CM.
Jaką wódkę a zakąskę, co to twoja prywatna wódka? Faktycznie ostatnio odnoszę takie wrażenie, zresztą nie tylko ja. Ale dopóki mnie nie zbanujecie będę się wpieprzać, bo rzygać mi się chce , kiedy czytam, że ta skończyła zawodówkę, tamta jest ajentką, ktoś inny ma brudne paznokcie , płaci alimenty albo nie płaci. Jest gruby , chudy tudzież montuje kaloryfery.
Przez to wyleciała dyskurs. I słusznie.

To jak przedstawisz nam się w końcu, czy może jesteś na tyle zadufana w sobie, że wydaje ci się iz w nieskończoność, będziesz postponowala innych użytkowników, bo ci jakby nie robili wielkiej tajemnicy z tego czym się zajmują?
Ogarnij się, faktycznie coraz częściej zaczynasz przypominać dyskurs, z tym wyciąganiem i przezśmiewaniem cudzej prywatności.
I nie, nie przeproszę bo tak to wygląda.


Dziękuję MMM. Za to przepraszam, nie wiedziałam.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2020, 19:21 
Nie ,nie szukam zwady. Pytam jedynie jakie masz osiągnięcia naukowe, że z taką pogardą odnosisz się do pracy innych ludzi. Że praktycznie co piąty twój post, traktuje o czyjejś pracy, wieku, szkołach. Co piąty istniejący, bo ile ich zniknęło to nie zlicze. Co takiego w życiu osiągnęłaś , iż uważasz że wszyscy wkoło są gorsi od ciebie? Może coś wynalazlas? Może przeszczepy przeprowadzasz przez 5 dni w tygodniu? Pracujesz dla NASA? Stawiasz wieżowce w Emiratach?
Grzecznie przecież pytam , tak trudno udzielic odpowiedzi? Przecież jeżeli masz jakieś niesamowite osiągi na polu naukowym, to nikt z nas nie śmie , nawet ich podważyć.
Póki co jednak , niczym takim nie blysnelas. Za to
z plebejskim upodobaniem , usiłujesz poniżać innych. I to mi się nie podoba. Tyle w temacie.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2020, 19:53 
I dalej bez odpowiedzi. Rozumiem, że tak bardzo chronisz swoją prywatność iż się z nami nią nie podzielisz. A może uważasz, że ważne jest to co piszesz, jako Czarna Mańka , zamiast tego kim jesteś? Słusznie .

A teraz zastosuj w stosunku do innych.
Ty też popełniasz błędy, sorry.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2020, 21:13 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
A weźcie się przestańcie kłócić.
Aga, źle chyba odebrałaś. To nie chodzi o to, że ktoś jest ajentką, po zawodówce, czy myje kible.
Ale jeśli absolwentka zawodówki reklamuje się wszędzie jako naukowiec z tytułem, to jest to po prostu śmieszne i żałosne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 21:51 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Czarna_Mańka pisze:
.
Lewoskrętną.



Może przewiduje zwycięstwo demokratów.
I skręca w lewo.
Ona jest po prostu jak bohaterka Klanu albo kotek Mrożka, wszystkie nieszczęścia tego świata przerabia na własnej skórze. Koronę też miała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 21:54 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Czarna_Mańka pisze:
Gorzej. Białaczkę leczy wit C.
Lewoskrętną.

Agafia? Naprawdę?No, nie mogę uwierzyć...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 22:15 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Czarna_Mańka pisze:
Nie, nie ona, ona domaga sie tylko bym publicznie udowodniła, jakie mam kwalifikacje do rozpoznania głupoty
i ciemnogrodu. Co mi zarzuciła - to sobie wyżej poczytaj.

Wit C leczą raka,
evaj23 oraz gęś kanadyjska czyli malyna

W tym białaczkę Baryckiego, bo jęczał i przeklinał lekarzy, że żaden mu wlewu z tej wit C nie chce zlecić
dożylnie. A o lewoskrętnej gadać nie chcą .

Odpadam...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group