forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 07 gru 2019, 17:35

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

I słusznie. Brudne łapy precz od mojego Pszyjaciela!!!
Tylko do pyska!!!

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Macie problem, Panowie.
Chcecie pochwał, zgadzania się z Waszym zdaniem, bo inaczej foch albo wkurw.
Wyobraźcie sobie forum, na którym wszyscy sobie z dziubków piją, potakują i zgadzają się z rozmówcami-nudy straszliwe.
Co ciekawe, zabserwowałam takie zachowania jedynie u przedstawicieli płci męskiej. Kobiety wezmą się za kłaki, potem im przechodzi, a Wy jacyś miętcy.
To jest jedynie forum, jakiś ułamek Waszego życia, nie ma żadnego powodu, by traktować je tak poważnie. A i przeświadczenie o własnych racjach, do nikąd nie prowadzi.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Jeśli chodzi o Komandora, nie od dziś wiadomo, że łapę ma ciężką i zależć za skórę potrafi. Natomiast jeśli odpowiednio uargumentujesz swoje racje, nie będzie miał problemu z jej przyznaniem.

Co do zdrówka, bez antybiotyku raczej się nie obędzie. W pn. kontrola, doktorek zdecyduje. Tobie Boruchu również polecam bo z powikłaniami po grypie, żartów nie ma.

I tu bym polemizował. Mam kilka przykładów z tego fo jakże to kobitki drą z siebie kłaki aż miło. Nie będę tu jednak wchodził w szczegóły. Jestem przygotowany na dyskusję i owszem ale nie na to aby ktoś nazywał mnie idiotą po tym co przeczyta. Wtedy ja odwzajemniam się albo tym samym - patrz pan Prol, albo delikatniej jak w przypadku pana Komandora nazywam chamem. Nigdy ale przenigdy nie obrażam nikogo pierwszy.

Co do dyskusji z Komandorem to wygląda to tak, że przeważnie nikt nie ma racji prócz niego. Czyżbym analfabetą był? Sam niestety rozumie to co chce z tekstów innych przetwarzając i ginąć w jakichś prawnych realiach i mi np zarzuca, że ja nie rozumiem pisanego, choć w ostatniej dyskusji w kilku kwestiach przyznałem mu racje. Ma on taką umiejętność lub jak kto woli wadę, że potrafi niestety w mojej ocenie mataczyć. Inni odczytują to jako odpowiednie używanie argumentów. Ja człek prosty takiej umiejętności nie posiadam. A ciężka łapa nie jest potrzebna w dyskusji tylko w kuźni. Nie życzę sobie aby ktoś przedstawiał mnie jako idiotę zdiagnozowanego przez mojego własnego lekarza. I to już w pierwszym zdaniu elaboratu.

Przykro mi bardzo ale ja z Komandorem skończyłem współpracę, wszak niczego nie rozumiem a może nawet idiotą jestem.

Jak już Pan łazi po forum i płacze to proszę chociaż nie mataczyć.

Napisanie, że pomimo tego tego co panu lekarz powiedział nadal pan nic nie rozumie nie jest równoznaczne z nazwaniem Pana idiotą. Tylko proste stwierdzenie fantu ze Pan albo nie potrafi ani nie chce rozumieć pisanego, Odnosi się bardziej do Pana postów a nie pana osoby. Skojarzenie z lekarzem nasunęło się same bo to Pan z dumą tu pisał jak to lekarz pani powiedział ze nie jest Pan idiotą. Ciekawe, idzie pan do lekarza ten Panu tak przy okazji mówi. że nie jest Pan idiotą. Jak bym się obruszył bo co lekarzowi od kataru a nawet od miażdżycy do tego czy jestem czy nie jestem idiotą? Pytał go kto? Jakieś badania specjalistyczne zrobił? Tak ni stąd ni zowąd. To już lepiej do Media Mark sobie pójść. Taka sama diagnoza. Bo to sklep nie dla idiotów. Więc sobie trochę fakt, z pana łacha podarłem.
Ale jak Pan tego nie jest w stanie pojąć to ja to rozumiem i przeprosiłem.

Co do mataczenia to zamiast Pan łazić i rozpowiadać niech Pan poda tego mataczenia przykłady. Z cytatami o które pana proszę od dawna.
Może pan zacząć od cytatu gdzie twierdze, ze osoby LGBT nie powinny mieć hosteli i innych przybytków dla siebie.
I jeszcze cytatu gdzie to ze nie powinni uzasadniałem tym, że "nie wiadomo co tam działo się będzie:

Jak pan cytatami wykażesz, że to napisałem to ja wycofam się z twierdzenia, ze Pan mało co z pisanego rozumie albo mataczy i sam przynam do mataczenia i do funkcjonalnego analfabetyzmu.

Boruch pisze:
[q

Przykro mi bardzo ale ja z Komandorem skończyłem współpracę, wszak niczego nie rozumiem a może nawet idiotą jestem.

I tu komandor będzie niepocieszony, a kto wie może sie nawet pochlasta :D

Awatar użytkownika

Łacha to sobie morze Pan drzeć, ale może jak ktoś na to pozwala. I gdzie indziej, może we własnym domu z domownikami, co? Co z tego że coś tam pisałem o swoim stanie psychicznym i czy to prawda czy nie? Napisałem dlatego bo podobnych do Pana chamów jest tu więcej. Takie wie Pan odgryzienie za "uprzejmości". Pan to bezczelnie wykorzystał i to akurat w pierwszym zdaniu tekstu. Czy miało to być głównym argumentem? Dziwny argument jak na Pana. Nic nie będę cytował ani podejmował prób udowodnienia czegokolwiek. Nie mam z kim.

Pańskich przeprosin nie przyjmuję bo guzik są warte. Czuć w tym fałsz.

Żegnam.

ps. do pani beton

To co Komandor z tego powodu zrobi, to już nie moje zmartwienie. Ni ziębi mnie to, ni grzeje.

psII. nadzwyczajnie nie zależy mi na podnoszeniu zatrutej atmosfery między boruchem a panią beton. Ukłony. :)

Dzień dobry, wstałam i pomyślałam kurwa!!!! To mają być obrońcy granic, rodzin, czczci niewiesciej, potomkowie Juranda ze Spychowa, gładzicieli smoków, wąsatych wojów którzy tłukli saracenów? Pocałujcie mnie w 4 litery, ze swoimi fochami i histeriami, a potem poszukajcie swoich jaj, panienki.

Awatar użytkownika

I tu sie bym zgadzal z Agafio , dzien dobry zeby nie powiedziec guten Tag.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Dzień dobry, wstałam i pomyślałam kurwa!!!! To mają być obrońcy granic, rodzin, czczci niewiesciej, potomkowie Juranda ze Spychowa, gładzicieli smoków, wąsatych wojów którzy tłukli saracenów? Pocałujcie mnie w 4 litery, ze swoimi fochami i histeriami, a potem poszukajcie swoich jaj, panienki.

Pocałować? Bardzo chętnie. :oops: ;) A z obrońcy granic, itp już dawno wyrosłem. Starcy nie nadają się do tego. Od tego są młodsze pokolenia. Smoki to bajki dla dzieci, czasy wąsatych wojów przeminęły, Jurand był, romantycznym wymysłem niezdolnym do życia, co nawet w samej powieści się okazało. Część niewieścią zawsze mam na względzie i chyba nigdy nie przekroczyłem forumowych obyczajów w tym względzie. ;)

Łódź maluje, nie mam czasu na obronę dziewic. Jaja to będę miał dopiero na święta. A bez jaj wygodnie jest. Nie swędzą. Trochę żal, bo i lizać wzajem nie ma sobie co :(
A tak w ogóle to nie rozumiem.

beton pisze:
Boruch pisze:
[q

I tu komandor będzie niepocieszony, a kto wie może sie nawet pochlasta :D

Już się pochlastałem. :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.