forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 wrz 2019, 7:26

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 148  Następna
Autor Wiadomość

starykizior pisze:
Palant i kretyn to był tzw. "informatyk" zatrudniony przez Redakcję z "polecenia" i "po uważaniu". Wychodzi na to, Ze RTN nie jest wolna od kumoterstwa i nepotyzmu jak reszta kraju. Admin Forum tak się zna na informatyce jak ja czy Ty. Tyle co wiem. W inne teorie nie wnikam, bo nie ma dowodów. Utraty Archiwum Armii i wielu opracowań na Naszej Armii nie mogę im darować, a teksty na innych wątkach? Nie wszędzie był spam i pierdoły.

no właśnie . przypomnij sobie i pomyśl .

w celu poprawienia myślenia , dołoże jeszcze aktywnośc i obecnośc na fo .

Awatar użytkownika

-<jak by nie patrzeć jakiś młodzik zniszczył kawał alternatywnej historii polski bo on pewnie ju europejczyk. Fajne amerykany bo lądują na polskim rzepaku po piccę a skurwysyny ruskie nie dodaja gazu więcej niż polska potrzebuje by wymusić na złodziejach z Kkijowa należną zapłate za gaz.
Nam Polakom nie wolno wiedzieć ile PGNIG zamawia bo to tajemnica to wrzeszczeć o coś co nie jest zgodne z prawda wolną. To >polska panowie. >Urban chociaż <polak to jednak Żyd i stało się jak się stało

Ostatnio zmieniony 12 wrz 2014, 23:47 przez Edmund Bared, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

kanakk pisze:
starykizior pisze:
Palant i kretyn to był tzw. "informatyk" zatrudniony przez Redakcję z "polecenia" i "po uważaniu". Wychodzi na to, Ze RTN nie jest wolna od kumoterstwa i nepotyzmu jak reszta kraju. Admin Forum tak się zna na informatyce jak ja czy Ty. Tyle co wiem. W inne teorie nie wnikam, bo nie ma dowodów. Utraty Archiwum Armii i wielu opracowań na Naszej Armii nie mogę im darować, a teksty na innych wątkach? Nie wszędzie był spam i pierdoły.

no właśnie . przypomnij sobie i pomyśl .

w celu poprawienia myślenia , dołoże jeszcze aktywnośc i obecnośc na fo .

No i flaszkę czegoś naprawdę dobrego i mocnego na poprawę samopoczucia.

Awatar użytkownika

Tylko nie róbcie cydru z jabłek. Ti syf 100 procent lepsza polskab sake z ryżu. pamiętajcie o wypłukaniu ryżu z maczkii .Resztę zrobi przyroda

Awatar użytkownika

Nie interesują mnie niedomówienia, półprawdy i zmyślenia nie poparte dowodami. Jak również spiskowe teorie rodem z "Protokołów Mędrców Syjonu" (wyjaśniam, że była to prowokacyjna ściema wyprodukowana przez carską Ochranę w ramach walki ideologicznej z elementem żydowskim, w Polsce przyjęła się nad podziw dobrze i trzyma się do tej pory - exemplum nasze Forum). Interesują mnie wyłącznie dowody.

starykizior pisze:
Nie interesują mnie niedomówienia, półprawdy i zmyślenia nie poparte dowodami. Jak również spiskowe teorie rodem z "Protokołów Mędrców Syjonu" (wyjaśniam, że była to prowokacyjna ściema wyprodukowana przez carską Ochranę w ramach walki ideologicznej
z elementem żydowskim, w Polsce przyjęła się nad podziw dobrze i trzyma się do tej pory - exemplum nasze Forum). Interesują mnie wyłącznie dowody.

dowody poszły sie jebac ze starym fo .
ciekawe dla czego ?

i nic nie pisałem o żydostwie ,ani teraz ani wcześneij .

Awatar użytkownika

Coś tam Mundek zaczął nawijać w tem temacie, a poza tym w Polsce jak spiski to wiadomo; Żydzi i Masoni. :mrgreen:

Awatar użytkownika

Ufffff......wreszcie uporałem się z tym avatarem.....nie spodziewałem się że aż tak małą fotkę trzeba było strzelić....

Awatar użytkownika

reskacz1 pisze:
Ufffff......wreszcie uporałem się z tym avatarem.....nie spodziewałem się że aż tak małą fotkę trzeba było strzelić....

Ale i tak wyglądasz elegancko...... :P

Awatar użytkownika

starykizior pisze:
Coś tam Mundek zaczął nawijać w tem temacie, a poza tym w Polsce jak spiski to wiadomo; Żydzi i Masoni. :mrgreen:

nawinąłem bo 700 lat żeśmy z nimi wytrzymali oni się do nas sie nie przyzwyczaili . Nawet wnuczek ze szkołu przynosi teksty ,że Amerykanie są cacy bo lądują na polskiej ziemi po piccę. a ruscy to be. Jako slowianin nie pozwolę szargać dobrego imienia tych ziem i wnuczkowi odpaliłem, że nie dostanie placków bo amerykanie zniszczyli rzepaki i nie będzie oleju.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 148  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.