forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 paź 2019, 12:08

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 148  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Był taki wątek na starym Fo "Dlaczego Czesi praktycznie w ogóle nie emigrują? ". Nawet całkiem płodny. Próba przywrócenia:

Obrazek

http://www.biztok.pl/gospodarka/czesi-nie-chca-polskich-okien_a17586

Awatar użytkownika

Wróciłem do starej ksywki Edmund Bared tylko tym razem wskutek omyłki przez duże B bo tak mi się napisało i nie chciałem kombinować po doświadczeniach z baredem juniorem gdyż bared junior ma krótki żywot.
Utworzyłem go na mailu z Interii która od 25 września wprowadza tylko płatne maile.
próbowałem zmienić mail w profilu ale straciłem trzy wskutek małej intuicyjności ustawiania profilu i zaprzestałem z próbami zrozumienia mechanizmu zmiany,.. Program forum jest do dupy tak jak informatyk który zakopał tony ciekawych materiałów z których można by sporządzić przykładowo historię wojska polskiego w doświadczeniach prywatnych , Pozyskać kupę starych nagrań muzycznych . Padła fura przemyśleń w ramach dyskusji politycznych, filozoficznych religijnych oraz aktualnych komentarzy dotyczących wydarzeń w historii kraju.
To barbarzyństwo na miarę spalenia bibliotek Azteków przez konkwistadorów hiszpańskich. Nowy Admin musi wyjątkowo nie nawiedzieć historii. Pewnie młodość spędził w grach komputerowych i myśli że ma jedenaście żyć oraz ,że można życiem posterować dodatkowymi kodami
I tak wieczór na ewentualną dyskusję spędziłem w rozszyfrowywaniu niuansów nowego tworu.

Awatar użytkownika

trzeba z zywymi ...... kurwa! jak Wy nudzicie...forum tamte poszlo sie jebac, i teoria spiskowym droga wolna.....tez se tak czasem mysle ze ....ale po chwili mysle ze moglo sie po prostu jebnac czy?

nie, nie moglo, mysle sobie za chwile w mysl teori ze nic nie dzieje sie bez przyczyny.

ja jednak wole z zywymi naprzod .......

zero emotek , bo sa kuwa na tym forum obskorne ,

Awatar użytkownika

Edmund Bared pisze:
Wróciłem do starej ksywki Edmund Bared tylko tym razem wskutek omyłki przez duże B bo tak mi się napisało i nie chciałem kombinować po doświadczeniach z baredem juniorem gdyż bared junior ma krótki żywot.
Utworzyłem go na mailu z Interii która od 25 września wprowadza tylko płatne maile.
próbowałem zmienić mail w profilu ale straciłem trzy wskutek małej intuicyjności ustawiania profilu i zaprzestałem z próbami zrozumienia mechanizmu zmiany,.. Program forum jest do dupy tak jak informatyk który zakopał tony ciekawych materiałów z których można by sporządzić przykładowo historię wojska polskiego w doświadczeniach prywatnych , Pozyskać kupę starych nagrań muzycznych . Padła fura przemyśleń w ramach dyskusji politycznych, filozoficznych religijnych oraz aktualnych komentarzy dotyczących wydarzeń w historii kraju.
To barbarzyństwo na miarę spalenia bibliotek Azteków przez konkwistadorów hiszpańskich. Nowy Admin musi wyjątkowo nie nawiedzieć historii. Pewnie młodość spędził w grach komputerowych i myśli że ma jedenaście żyć oraz ,że można życiem posterować dodatkowymi kodami
I tak wieczór na ewentualną dyskusję spędziłem w rozszyfrowywaniu niuansów nowego tworu.

No nareszcie miło Cię Mundek widzieć w normalnej formie, postaraj sie jeszcze o stary Avatar. Co do tego barbarzyństwa, to już zostało popełnione i mało prawdopodobne ,że zostanie cofnięte (chodzi o dostęp do starego archiwum forumowego). Chociaż wszystko jest ponoć możliwe. No i jeszcze jedna sprawa - na onecie jakaś menda wstawiała komentarze podpisując się tobą, miałem z nim ścięcie, bo treści były dalekie od twojego stylu . Co Ty Mundek o tym wiesz ?

Awatar użytkownika

A stary to ten Awatar jako Arab czy późniejszy? Co do Onetu byłem na nim kilka razy Chociaż to nie mój for. jeśli opinie różniły się od tych na Facebooku lub Twitterze to nie ja. Po prostu nie mam powodu być kimś innym niż jestem. , za żadne pieniądze czy zastraszenia lub inne siupy prawda jest taka, że wchodząc gdziekolwiek jako Edmund Bared zawsze pozostaję fanem Rosji i Putina,Walczę z palikotem bo to menda i pomału tracę cierpliwość by za każdym logowaniem na forum NIE muszę uznać, żew ze nie pamiętam hasła ( co nieprawda) i korzystać z aktywacji połączenia. Tak jakby ktos chciał mnie zniechęcić, Może w ten sposób poległo wielu starych weteranów. Znajdźmy sposoby by im pomóc wrócić na forum

zaznacz w opcjach ,,pamietaj mnie przy następnym logowaniu''- czy jakoś tak ....

Awatar użytkownika

Zasygnalizowałem istnienie tego tematu prosząc w ramach umiłowania starego porządku szanowną ( nie mylić z szanowaną) redakcję o przeniesienie tematu do katalogu forum te zaznaczenia w opcjach znam ale coś mi nie wychodzi. może nie ,ma wyjść. Jakby nie patrzeć zniszczenie starego fo to totalny bandytyzm inkwizycja jeśli nie katolicka to żydowska

Awatar użytkownika

Nad starym forum i utratą archiwum nie ma co jojczyć. Stało się i koniec. To se ne vrati. Co tu Mundek niekumaty jakiś się zrobiłeś?
Normalnie się trzeba było zarejestrować. Ja tak zrobiłem swoim starym nickiem. Kłopot miałem tylko z awatarem. Jakiś kretyn wprowadził ograniczenia wielkości do sześciu KB i ograniczenia rozdzielczości. Nie dawałem rady i ktoś mi pomógł dostosować mojego tygrysa.
Licho wie coś Ty za kombinacje wyczyniał.

Awatar użytkownika

A kiziorku twój temat wojskowy. Wystarczyło wydrukować oszlifować i książka gotowa. To barbarzyństwo tak Niszczyc historię jak zrobił admin palant

Awatar użytkownika

Palant i kretyn to był tzw. "informatyk" zatrudniony przez Redakcję z "polecenia" i "po uważaniu". Wychodzi na to, Ze RTN nie jest wolna od kumoterstwa i nepotyzmu jak reszta kraju. Admin Forum tak się zna na informatyce jak ja czy Ty. Tyle co wiem. W inne teorie nie wnikam, bo nie ma dowodów. Utraty Archiwum Armii i wielu opracowań na Naszej Armii nie mogę im darować, a teksty na innych wątkach? Nie wszędzie był spam i pierdoły.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 148  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.