forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 lis 2020, 23:18

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1852 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wysypisko
https://www.facebook.com/10000068021741 ... 7/?app=fbl

Czytnij se. Nie brzmi głupio.

Kurwa!
Dostałem dzisiaj biegunki......i rzygam dalej jak widzę... :oops:
Najgorsze w tym, że jadłem jedynie bułkę z serem "salami".
Czy to może być początek Covid ileś tam...?!
A przecież maseczkę noszę na co dzień i od święta..?! :o

Masz tam w zasięgu jakieś naturalne kiszonki, w sensie ogórki ,kapusta kiszona, jeśli tak to napij się soku, a nawet sobie podjedz tej kapuchy czy tam ogórków. W aptece też dostaniesz elektrolity, w kapsułkach.Wrzucasz do kubka, nalewasz wody i pijesz.
Tak teraz się zastanawiam czy grzybami się nie zatrułeś?

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
Kurwa!
Dostałem dzisiaj biegunki......i rzygam dalej jak widzę... :oops:
Najgorsze w tym, że jadłem jedynie bułkę z serem "salami".
Czy to może być początek Covid ileś tam...?!
A przecież maseczkę noszę na co dzień i od święta..?! :o

Żeby na śląsku mieszkać to czeba być twardym. Popierdółki od medalików nie nadają się.
Jebnij sobie łiski z kolo. Jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

Jebłem.....!
Powoli wracam do ludzi.

p.s Agafii
Aguś !
Ja - nie chwaląc się, mam czarny pas w mykologii !
Jak się struję, to na pewno nie grzypkami... :lol:
Już prędzej tą Colą co mnie Wezyru namawia.
Ale jebłem samej whisky i - jak mówię, - wracam do żywych.
Teraz uzupełniam elektrolity herbatą miętową........obrzydliwość...! :o

Cieszę się, że wracasz do siebie. To widocznie " żołądkowa". A kiszonki i tak jedz, jogurty też nie zaszkodzą.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Do wpisu Nicka.

No i ludzie zamiast protestować, przerażeni pozamykają się w domach ( ile jeszcze?).
Służba zdrowia leży i kwiczy, przychodnie zamknięte, szpitale zamknięte, system testowania to w ogóle jakaś abstrakcja, jak ludzie mają nie umierać?
Było 10 miesięcy na zgromadzenie leków, postawienie szpitali choćby polowych, zakup karetek i tak dalej..
Co zrobił rząd? Zakupil ekstra radiowozy, dał podwyżkę służbom mundurowym, nadał szereg uprawnień policji.
Walczy z wirusem, za pomocą pały i mandatów.

Dzisiaj przy 4 tysiącach zakażeń dziennie, szkoły pootwierane, sanepid pielgrzymuje, odbywają się koncerty, zawody.
Nic tu się kupy nie trzyma.

Bo o to tutej chodzi, przykręcenie śruby niewolnikom. Ale to już szerszy kontekst, na razie Wieloraki chycił się tematu maseczek i notowań. Czego tak, a nie inaczy? Czego nie chce luknąć szerzy, zróżnicować wielorodnie? Tera nagle nie chce pospekulować dokąd to lezie wszystko? Do ty pory w tematach pisu, wizji, putina, baćki, sraćki uprawiał wieloaspektowość przypuszczeniowo dochodzeniową, tera zaniechał. Tera uprawia uroczą wybiórczość se i wąskotorowość. Przelicza namiętnie przyrosty, jak już wszystkie naobkoło wiedzą, że te jego napierane dane fałszowane są różnorako i jednorako o dupę potłuc. Ofkors, jak nie są, to niech wielorako to udowodni, niech uwierzą osobniki nielotne, że sygnały antykowidowe z naszy wizji*, z naszy służby medyczny i polityczny to ino wymysły z naszego podwórka, a jak nie ino naszego, to chociaż światowego - ale, że to wciąż wymysły. Niech np. udowodni, że Japończyki se nie dopisują cyfer, albo że se nie odpisują tychże, wszak pokozoł wielorako na przykładach putina, baćki, sraćki, trampaćki, że pomimo umów, paktów, sraktów nic nie jest takie jakie jest, że se cyfrowo grają forsiastą zgrają wszyskie naobkoło.
Bo to, że wef Ameryce móżynów maskują, to nie jest argumencior fest jaggdyby.
A śmierć z koronawirusem to nie z automatu śmierć z powodu koronawirusa.

Wracając do początku, chodzi m.in. o to, żeby zrobić precedens, żeby za parę lat wszystkie osobniki na planecie nosiły maski cały rok (czyli życie), czyli całkiem już rozjebać struktury społeczne i takie różnorakie pochodne wielokrotne. Jak tera to przejdzie, to zostanie forever (ofkors, stopniowo, pełzając se wpełźnie). Może emerytom to koło chuja lata, bo i tak mało łażą i wyłażą; a może im koło chuja nie lata ino są takie despeczne straszliwie i chcą młodych po złości wjebać na minę fest; w każdym bądź razie zdanie sędziwych trza ojszczyć jak mówią tak.

Jak było powiedziane:

viewtopic.php?f=4&t=513&start=1150#p205299

Promowy:
"I tu jest ta różnica. Co dziesiąty Szwed nawet bez nakazu nosi. Polak pomimo nakazu przy niemożliwości zachowania dystansu 1,5 m praktycznie żaden."

zagrodowy:
No, pamiętam jak nauczał ludzkość, przed Wielganocą, żeby z dala i bla bla, a sam się nieopatrznie wygadał jak na święta mioł pełną chałupę ludzi, w ferie trochę mni. Taki Ón wieloraki. Ale Ón może, albowiem "to nie znaczy bym przestał myśleć i oceniać ryzyko". Nawet jak się pomyli w myśleniu, to Mu wolno bo "nauka może się mylić". Natomiast nienauka, czyli ignoranty, maliny, kaliny, nie mogą się mylić, tedy mordy w maseczki. Inaczy piżamy w paseczki.

* hit ongi powstał, jak były jeszcze kuliste odbiorniki, tera płaskowniki kamerująco nadające doszły i każdy ma se też je naobkoło; Kleyff, "Telewizja"

Telewizja pokazała,
A uczeni podchwycili,
Że jednemu psu gdzieś w Azji
Można przyszyć łeb od świni.

Wykrył pies bimbrownię na czas,
Wycinanki robi wujek,
Jak smarować margaryną,
Telewizja transmituje.

Ło di ri di dla młodzieży,
W Skierniewicach dwie kotłownie,
Jak gonili hitlerowca,
To mu opadały spodnie.

W telewizji czterej znawcy
Od nawozów i od świata
Oczekują, co się zdarzy
W Gwatemali za trzy lata.

Masy pracujące stracą,
Gdy realna płaca spadnie,
Gwatemala nie dostrzega,
Że elita władzę kradnie.

Stal się leje, moc truchleje,
Na kombajnie chłop się szkoli,
Na dodatek wygrać można
Końcówkę od banderoli.

W telewizji pokazali
Wczoraj kości chudych dzieci,
Zastrzelonych gdzieś w Angoli
Pokazali świeże groby.

Świeże groby zawsze wzruszą -
Obojętnie, gdzie kopane,
Jak porosną, wyjdzie na jaw,
Kto szczuł i co było grane.

Usia, siusia, cepeliada,
W ogródeczku panna Mania,
Chmurka się przejęzyczyła,
Jaja nie do wytrzymania!

W telewizji ogłosili
Wczoraj wyrok na kasjera,
Za kradzież czterech tysięcy
Cztery lata, pięć miesięcy.

Patrzy prawy obywatel,
Mija dzień za dniem, godzina,
A z nim razem na kanapie
Relaksuje się rodzina.

Z telewizji jego matka,
Z gazet dzieci do zrobienia,
Żona jakby wzięta z radia,
A on cały z obwieszczenia.

________ tera z inny beczki

Czarna Mańka do Komandora:
"Na szajs-zbooka się zapisz."

Ino po co, jak tutej se zrobił wątek do samolansu (rejsy itp.), jak parę innych  osobników lepszego sortu mózgowego.

AGAFIA:
"I tu chyba mamy ostateczną odpowiedź, na pytanie kto zjebał to forum."

Kulało, to fo kulało, aż zarżnęła MMM paroma prostymi cięciami brzeszczota (z dyskretną pomocą  Czarnej Mańki) na śmierć. Czy to dobrze czy niedobrze, różnorako to oceniać. Ofkors, za bardzo to mnie nie obchodzi już, opinię daję tak ino dla statystyki.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Tutaj nikt głupi nie jest Agronomie. Jest jak jest i ja z tego powodu też nie będę szat rozdzierała. Oczywiście, że mi szkoda, ale przyszło nam się zmagać z dużo większym problemem niż jakieś pieprzone forum. Dużo zdrowia życzę i oby to szaleństwo się jak najszybciej skończyło.

Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs

Awatar użytkownika

W zależności od zapotrzebowania mamy przerwę techniczną. Prace w toku. Prosimy o nieregulowanie odbiorników.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1852 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.