forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 lis 2020, 21:05

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1840 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 184  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Gruby, pogoń tego Rejsowego, bo jak tak tutej sterczę to jakieś elementy się do mnie przypierdalają. Słowa, ciała łakną mego jak kapusty dżdżu, ale to nie miejsce na takie rzeczy.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:

I tak spytam jeszcze: czy Pan przeszedł na malinizm?

Jeśli Buk uchował - nie!
Jestem jednak jak ten niewierny Tomasz, i tak na słowo nie wierzę. Zwłaszcza kiedy słowa są za i przeciw.
Muszę palec w ranę wsadzić, albo w zaworek chociaż. Aliści zazdraszcam tym, którzy słowu pisanemu dają
wiarę bezgranicznie. O ileż mają łatwiejsze życie. Czasem wszak bywa jak z tym szpinakiem, o którego
magicznej sile pisali, bezmyślnie powielając błąd. Dziesięcioleciami dzieci żuły to ohydztwo, aż się znalazł
niewierny i zbadał ponownie a rzetelnie. Pan byś mnie wtedy całym słownikiem inwektyw obdarzył, za wiary
niemanie w szpinak. :mrgreen:

A Papay...?!
Ten ponoć nawet sam szpinak wpierdala. Nawet bez jajeczka sadzonego........ :shock:

Awatar użytkownika

Gruby, strugnij, wyciągnołek dwie zapałki, żeby ci powieki nie opadły.

Wieloraki Logik, str.96
"No i kierując się logiką antycovidową trzeba jasno powiedzieć, że pijani kierowcy to żaden problem. Ich ściganie powoduje, to ze siły policyjne się na nich koncentrują i nie ścigają trzeźwych piratów co skutkuje strasznym zwieszeniem ich liczby."

Dwużaby agroną:
A nie jest tak, że właśnie na tych opitych się wszystkie siły milicyjne skoncentrowały? Gruby, ściągnij Rejsowego na stały ląd, bo go woda za bardzo buja.

Str.103
"A możne trzeba było do płotu ze sztachetami 20 cm i szparami na 1 cm i sypaniu (lub niesionym wiatrem) piasku? Też nie cały piasek na drugą stronę przeleci."

Ofkors. Jak się do płotu nie dostawi (wejściem) namiotu, w nim kompresóra, co dmucha co chwila, to nie przeleci. Albo jak kompresór zgaśnie z powodu niedotlenienia (spaliny wef namiocie). Albo zatrze (pył tamże).

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Agraman, dej tego z twego zbioru, cożeś zasiał, zebrał i palisz.

Awatar użytkownika

Kurde, Gruby, nie powinienem, słyszałek, że wasza woźna wyjątkowo groźna, że w brudny szmacie ma brzytwę, jak lunie przez pysk to ino roz. Ale masz tu, 3 porcje, trochę zawilgnięte, bo w zawilgły szmacie i zagrzybiony były zawinięte. Weź se lepi zapałki sztormowe i nie idź do kibla ino za Wędzarnię.

https://www.youtube.com/watch?v=z9hX9a11iJQ
(Ewan Dobson, "Winter by the sea")

https://www.youtube.com/watch?v=NRuf-W6_bas
(Krystyna Sienkiewicz, "Ryby, żaby i raki")

https://www.youtube.com/watch?v=D8QBcp-kLNE
(DAAB, "Fryzjer na plaży")

A ja mam głęboko, na dnie dupy, wszystkich zamaskowanych i przestraszonych covidian. Leję na nich wszystkich ciepłym moczem. Ludzkość i tak zmierza ku zagładzie a największym zagrożeniem dla człowieka jest inny, głupi człowiek. Ja w żadnych szmatach nie chodziłem, nie chodzę i nie będę chodził. Niech mnie zastrzelą, jako szkodnika społecznego, ale tej głupocie się dobrowolnie nie poddam. Never...

Ja czyny społeczne ostatnio w Podstawówce robiłem i po żadnych szpitalach, tym bardziej charytatywnie nie mam zamiaru się włóczyć. Niech robią ci bohaterowie, którzy się pozamykali przed ludźmi. Obsrańcy. Natomiast ci wszyscy kosmiczni covidianie powinni się w kombinezony ubrać i czekać na śmierć. Absolutnie nigdzie nie wychodząc, bo w powietrzu jest tyle wirusów, że jak by mieli tego świadomość, to by od razu zmarli a przedtem zesrali się ze strachu. Banda niedouczonych przygłupów, którzy się boją dla zasady. A pani w podstawówce o wirusach uczyła. Gdzie byłeś, jeden z drugim? Nie uważało się na lekcjach i teraz są tego skutki, że można wam wciskać wszelkie głupoty i łykacie jak indory z obłędem w oczach...

Tytuł: Re: Wysypisko
https://www.facebook.com/10000068021741 ... 7/?app=fbl

Czytnij se. Nie brzmi głupio.

Tytuł: Re: Wysypisko

Kurwa!
Dostałem dzisiaj biegunki......i rzygam dalej jak widzę... :oops:
Najgorsze w tym, że jadłem jedynie bułkę z serem "salami".
Czy to może być początek Covid ileś tam...?!
A przecież maseczkę noszę na co dzień i od święta..?! :o

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1840 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 184  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.