forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 gru 2019, 12:06

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157  Następna
Autor Wiadomość

IroB pisze:
cytuje wyrwane z tekstu: Myślę, że IroB powinien już szykować frak i fioletowe mokasyny, bo wyzywanie kobiet od zdzir, kurwiszonów, kurew, prostytutek, idiotek, itd . nie dość, że odstrasza ewentualnych chętnych, to i z dyskusją nie ma niczego wspólnego.

Agafia, prosze zacytowac te moje wyzywanie: kobiet od zdzir, kurwiszonów, kurew, prostytutek, idiotek, itd .

a uderze sie w piers herlawo, jak juz nie macie z kim sie kopac to sie mnie czepiacie? :) :)

Oj IroB, toć przecież ja nie o tym, że Ty wyzywasz, a o tym, że światło zgasisz. W obecnym składzie, nie ma chłoptasiów, którzy odnoszą się w ten sposób do innych forumowiczów. No jest jeden, ale i z nim sobie poradzimy.
A frak i tak uprasuj.

Awatar użytkownika

Idzie ci dość marnie. :lol:

Komandor pisze:
(...)
Ale i rewolucjoniści i inni z ludu tyranie obalający. czyli chłopi i robole, rzucają kamieniami (czasem i strzelają) do chłopów i roboli w mundurze w interesie innych na górze lub tych co na nią chcą, na ich plecach, się wdrapać.

I na tym właśnie Panie Polar polega tragizm i ironia sytuacji i dziejów nawet.

W życiu bym się nie domyślił. Dzięki. ;)

Mi jednak chodziło o to jak frywolnie, Ty, mundurowy, podszedłeś do tematu wyborów życiowych. Wiesz, ten wytłuszczony fragment.
Skoro to wszystko było takie proste, to dlaczego ten chłoporobotnik strzelający do chłoporobotnika nie wyszedł z komisji poborowej, grzecznie dziękując za propozycję masowania kolby pepeszy? Po co odwracać się i zabijać przełożonego, wydającego kontrowersyjny rozkaz, też pewnie chłoporobotnika w stopniu kaprala, jak gupek mógł postawić się komisji wojskowej i wyjść. Prawda?
Życie jest banalnie proste.
Nie chcesz - nie strzelasz.
Nie chcesz - nie pracujesz u cwaniaka za 5 euro, robiąc robotę za 50.

I tylko o to mi się rozchodziło.
;)

Awatar użytkownika

hym, hy, hy ,hy nie chcesz to nie robisz i chuj, hahahahahahahaha a z czego bedziesz zyl? i pod jakim dachem? no chyba ze sie zdecydujesz zyc pod niebem i mozesz miec wyjebane, albo odziedziczyles fortune po Kluczyku albo wygrales w Totka. Poler! spawacze musza pracowac niestety, nawet jesli przy paczkach. :) :)

A w życiu!
Nikt nie musi pracować.
Wystarczy założyć działalność gospodarczą, czyly DG, i być szefem.
Potem bierzesz 10 Ukraińców którzy wybrali opcję zapierdolki, a mogli debile też być szefami, leasingujesz ich jako spawaczy ( taka ładna nazwa nowoczesnego niewolnictwa) i pierdolisz wszystko w łeb. Fiesta for ever.
I nawet ramionkami możesz wzruszać.
;)

Awatar użytkownika

polar pisze:
Komandor pisze:
(...)
Ale i rewolucjoniści i inni z ludu tyranie obalający. czyli chłopi i robole, rzucają kamieniami (czasem i strzelają) do chłopów i roboli w mundurze w interesie innych na górze lub tych co na nią chcą, na ich plecach, się wdrapać.

I na tym właśnie Panie Polar polega tragizm i ironia sytuacji i dziejów nawet.

W życiu bym się nie domyślił. Dzięki. ;)

Mi jednak chodziło o to jak frywolnie, Ty, mundurowy, podszedłeś do tematu wyborów życiowych. Wiesz, ten wytłuszczony fragment.
Skoro to wszystko było takie proste, to dlaczego ten chłoporobotnik strzelający do chłoporobotnika nie wyszedł z komisji poborowej, grzecznie dziękując za propozycję masowania kolby pepeszy? Po co odwracać się i zabijać przełożonego, wydającego kontrowersyjny rozkaz, też pewnie chłoporobotnika w stopniu kaprala, jak gupek mógł postawić się komisji wojskowej i wyjść. Prawda?
Życie jest banalnie proste.
Nie chcesz - nie strzelasz.
Nie chcesz - nie pracujesz u cwaniaka za 5 euro, robiąc robotę za 50.

I tylko o to mi się rozchodziło.
;)

Idiota.
W tamtych czasach z komisji poborowej się wychodziło z biletem albo pod strażą kanarów z WSW. Ale co ty wiesz o pszczołach jak ula nie widziałeś ( parafrazując Dankę Wałesową). Biedak!
Odważniak straszny jesteś.
W myslach i mowie.
Uczynki pokaz chujozo!

:lol: :lol: :lol:

Uczynki...
pokaż...

Czy może ktoś roztłomaczyć zabuszmilsowanemu mojego posta którego cytuje?
:lol:

P.S.
Zaczynasz być uciążliwy w tym swoim dążeniu do sądowej konfrontacji.

Awatar użytkownika

Konfrontacji?
Sądowej?!!!
A weż się wdupę pocałuj, bo przecież nie mnie.
Brzydziłbym się, chujozo.
U mnie dwa granaty w światecznym ubraniu są a ten bedzie mnie sadem straszyć!
Strasz se babcię parasolem, lebiego! :)

:lol:
Wierzysz, że inni nie wiedzą.
Wiedzą że straszyłeś.
I ja też wiem. ;)

Awatar użytkownika

Konfabulancie - konkrety jakieś?
I idź z tą wiedzą i rozumem swoim w pizdu! :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.