forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 22:48

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 172  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

No tak, można bezkarnie rozsiewać kłamstwa na temat innych userów.
Luzuję gumę, i też będę kłamał, jak najęty.
Fajnie, że jesteście wrażliwi na epitety, a na łgarstwo już nie.
Trzeba mieć to na uwadze. ;)

Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 13:54 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Wpadaj na wyspę ja jestem constans - kocham cię z całom mocom.

Przepraszam, jakie kłamstwa na twój temat? Odniosłam się jednym zdaniem do posta, a że pomyliłam autora, to jest powód dla którego wyzywasz kobiety od kurew? Wystarczyło sprostować. Cóż to takiego obrażliwego, że napadu dostałeś?
Zastanawiam się, co ty robisz w realu cieniasie, skoro czeski błąd powoduje u cieBie takie ataki agresji? Kopiesz po twarzy, brzuchu, jeden strzał w gębę załatwia sprawę?
A teraz co, podwinąłeś ogonek, bo cię ludziska podsumowali?!
Bardzo dobrze, skoro nie umiesz się zachować jak facet tylko jak histeryczny bufon, nie pierwszy raz zresztą i nie tylko w stosunku do użytkowniczek, to cię odpowiednio potraktowano.
Pozowanie na intelektualistę na niewiele się zdaje, skoro słoma z butów dalej wystaje (jak ładnie się rymło).
Prymityw przebrany w gajerek, nadal jest tylko prymitywem.

EOT . Mizoginistyczny chujku. Będziesz lany.

(to nie do Ciebie older).

Awatar użytkownika

O kurwa!
Już myslałem, ze mnie zbijesz.... Dręcz mnie, bij mnie, dojeżdżaj :) :) :)

Awatar użytkownika

polar pisze:
Nie, to TY jesteś jednym z tych, którzy robią z tego miejsca kloaczny dół na swoje frustracje i sposób na bezkarne obrażanie ludzi.
I nie próbuj mnie postponować bezpodstawnymi oskarżeniami. To nie działa. W gnój który lejesz wierzy coraz mniej userów. ;)

...ja pierdole...edytujesz posty po chwili od ich ukazania. O czym to świadczy? Nie panujesz nad tym co piszesz.
EOT.

Mnie tu już od dwóch miesięcy nie ma. Jak nie zauważyłeś cwaniaczku. Wpadam tylko jak mnie co wkurwi. Bo właśnie jakiś czas temu zarzucono mi tu chamstwo a widzę, że właśnie to co się dzieje przerasta moje zasoby podwójnie. Dzięki miedzy innymi tobie. Ja leje gnój? Już dawno przestałem. A wiarę czy niewiarę szczególnie takich jak ty durnych cwaniaczków, zmanierowanych spawaczy mam poniżej pleców. A erraty zdarzają się każdemu myślącemu.

older pisze:
O kurwa!
Już myslałem, ze mnie zbijesz.... Dręcz mnie, bij mnie, dojeżdżaj :) :) :)

Innom razom.
Dzisiaj mam na sobie stare, sprane barchany z froty, więc nie bardzo jest ku temu klimat. ;) :D

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Przepraszam, jakie kłamstwa na twój temat? Odniosłam się jednym zdaniem do posta, a że pomyliłam autora, to jest powód dla którego wyzywasz kobiety od kurew? Wystarczyło sprostować. Cóż to takiego obrażliwego, że napadu dostałeś?
Zastanawiam się, co ty robisz w realu cieniasie, skoro czeski błąd powoduje u cieBie takie ataki agresji? Kopiesz po twarzy, brzuchu, jeden strzał w gębę załatwia sprawę?
A teraz co, podwinąłeś ogonek, bo cię ludziska podsumowali?!
Bardzo dobrze, skoro nie umiesz się zachować jak facet tylko jak histeryczny bufon, nie pierwszy raz zresztą i nie tylko w stosunku do użytkowniczek, to cię odpowiednio potraktowano.
Pozowanie na intelektualistę na niewiele się zdaje, skoro słoma z butów dalej wystaje (jak ładnie się rymło).
Prymityw przebrany w gajerek, nadal jest tylko prymitywem.

EOT . Mizoginistyczny chujku. Będziesz lany.

(to nie do Ciebie older).

Nic nie podwinąłem, a to nie był czeski błąd.
Tylko ordynarne obarczenie mnie czymś, czego nie zrobiłem.
A ty do tej pory nie raczyłaś tego sprostować. jakoś nigdzie nie zobaczyłem postu: "Przepraszam, pomyliłam się. Nie chodziło o Ciebie, Przyjacielu". :lol:
Natomiast samo kłamstwo nie ma płci, zatem niezależnie od niej powinno być tak samo napiętnowane.
Facet nazwany by został złamanych i zaropiałym chujem, kobieta dostała kurwą. I tyle.
Naprawdę uważasz, że przejmuje się czyjąkolwiek opinią.

Jesteś kłamczuchą i nią pozostaniesz.
No proszę, udało się bez wyzwiska. ;)

Nie jesteś tu nikim wyjątkowym, a przynajmniej nie na tyle, by przypisywać ci cudze posty. Wiem, trudno ci w to uwierzyć, ale jednak. Srasz gdzie popadnie, więc o pomyłkę nietrudno. Ale dobrze się stało, przynajmniej maska spadła, a spod maski wyszła napuchnięta morda patusa z fioletowym nochalem.
Udało ci coś jeszcze, rozpieprzyć jedną z niewielu dyskusji. Niby nic nowego, bo każdą kończysz wyzwiskami pod adresem rozmówcy, ale tym razem przeszedłeś sam siebie, co w pewnym sensie możesz potraktować jako swój sukces. Mierny bo mierny, ale czego tu oczekiwać od typa, z psychą silną jak u 3 latka.
Teraz zacznij walić pięściami o podłogę, może ktoś zwróci na ciebie uwagę.
Żałosne.

Awatar użytkownika

Tak, jak na ciebie wszyscy zwracają?
Dziękuję, postoję kłamczucho. :lol:

Ty jednak przypisałaś mi cudzy post, wiec chyba jestem wyjątkowy. ;)

:lol: :lol: :lol:
I cyk, kolejny poscik.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 172  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.