forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 cze 2024, 5:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: powitania
Post: 26 mar 2016, 11:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
older pisze:
Córeczko, jak chcesz głębi i intelektualnej spójności to może poszukaj innego forum. Tu panuje wolna amerykanka, ruja i porubstwo, aliści jedna jest niewiasta, która mąci jak czarna dziura w przestrzeni- mam na myśli niejaką WITAJ, znaną tu od dawna pod różnymi innymi nickami, ale za to rozpoznawalną zawsze z powodu bełkotu pseudointelektualnego jaki roztacza wokół siebie, taka atmosfera zabija każdy zdrowy rozsądek, uwierz. Możesz się z nią zmierzyć. TutEj rzucono kalumnie we wmojom strone, że niby ja nie umiem bocznego kopnięcia wykonać z półobrotu jako że stary piuerdziel jestem. Otusz- potrafię, kurwa!
Jak chcesz sie umówić to powiec. Ale lepi najpirf sam pokasz cycki. Taka moda tutej. To do nara.

Panie older, pan chyba faktycznie wiekowy, bo nie zrozumiał pan nic a nic mojego przesłania :D Z tym bocznym półobrotem to chyba pan nie bije jak Chuck Norris - kamerzysta kładzie się na ziemi a ofiarę kopnięcia zakopują po kolana w piasek. Wtedy ujęcie jest efektowne i ofiara może być kopnięta nawet w dupę :lol:
Jak pisałam, cycki pokazuję tylko dla wybranych, w atmosferze intymności lub - o czym nie pisałam - jak się schleję swoim ulubionym Sowietskoje Irgistnoje :D A panowie pokazują swoje ptaszki w ramach tej tutejszej mody? :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 26 mar 2016, 13:29 
Po pierwsze primo:
Starość nie jest żadnym wyróżnikiem w zdolności pojmowania świata a i tekstów córki grabarza, a` propos: jakie było twoje przesłanie? Wiesz, starym i Alzheimer puka do drzwi...
Po drugie primo:
Połączyłem w jednym wątku, tak z oszczędnosci bom sknera, dwoje interlokutorów, to z kopaniem dotyczyło prola, my mamy zadawnione spory, szczególnie samochodowe i one ciebie nie dotyczą, więc wybacz, iż łącznie było.
Po trzecie primo:
Zapomnij o intymności tutaj, jak już mówiłem panuje tu ruja i porubstwo.
Poza tym tylko kobity wywalają tu cycki publicznie. Feminizm jest zwalczany przez meskie szowinistyczne i.t.d...

O pindolach naszych zapomnij. Był jeden co wymachiwał, Hornet mu było, ale zrezygnował z bywania. Żadna mu nie dała.
No to po co epatować mamy?
Reguły znasz, rozpinaj guziki!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 26 mar 2016, 13:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6466
older pisze:
.................. interlokutorów........................,


ja bardzo przepraszam ale czy nie mozna by bylo uzywac latwiejszego jezyka? toz to se mozna jezyk zlamac, kurwa, no :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 26 mar 2016, 14:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ale wy stare wyjadacze,dajecie się w jajo wrabiać przez niejaką
córkę grabarza.
Starzy,a głupi ....
Z jajecznym pozdrowieniem i na zdar!Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 26 mar 2016, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
O zazdrosna.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 26 mar 2016, 18:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
halapic pisze:
Ale wy stare wyjadacze,dajecie się w jajo wrabiać przez niejaką
córkę grabarza.
Starzy,a głupi ....
Z jajecznym pozdrowieniem i na zdar!Obrazek



wielkoanoc to i ,,w jajo,,
rzeczowe spostrzezenie :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 27 mar 2016, 10:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
older pisze:
Po pierwsze primo:
Starość nie jest żadnym wyróżnikiem w zdolności pojmowania świata a i tekstów córki grabarza, a` propos: jakie było twoje przesłanie? Wiesz, starym i Alzheimer puka do drzwi...
Po drugie primo:
Połączyłem w jednym wątku, tak z oszczędnosci bom sknera, dwoje interlokutorów, to z kopaniem dotyczyło prola, my mamy zadawnione spory, szczególnie samochodowe i one ciebie nie dotyczą, więc wybacz, iż łącznie było.
Po trzecie primo:
Zapomnij o intymności tutaj, jak już mówiłem panuje tu ruja i porubstwo.
Poza tym tylko kobity wywalają tu cycki publicznie. Feminizm jest zwalczany przez meskie szowinistyczne i.t.d...

O pindolach naszych zapomnij. Był jeden co wymachiwał, Hornet mu było, ale zrezygnował z bywania. Żadna mu nie dała.
No to po co epatować mamy?
Reguły znasz, rozpinaj guziki!

Proszę mi wybaczyć tą dygresję o wieku. Nie to miałam na myśli. A przesłanie jest głębokie - można je streścić w cytacie "chłopaki nie płaczą" :D Ruja i porubstwo też mają swój urok :lol: A o cyckachniech pan zapomni - jak pisałam, sa moje i ja decyduję, komu je pokażę :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 27 mar 2016, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wychodzi że cycków nie będzie, mamy oto pewność że nowa użytkowniczka forum to nie Aleksandra Kołłontaj.
Świadczy o tym jedna ze standardowych odwiedzi: "sama nie zeżrę i nikomu nie dam" ewentualnie "dam ale nie każdemu"
Mamy otóż okoliczność z Damą, no chyba że Pan Cipa ma rację co do Horneta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 27 mar 2016, 20:12 
Cóż, jak się troszkę nie wyluzuje, nie rozkrochmali, nie zacznie się pospolitować z nami - nie będzie miziania. Jej strata, nie moja. Niech pokazuje komu chce. Aż jej opadną, zwiotczeją i o kolana obiją. Co mnie to. Ta pani już nigdy więcej na tym forum żadnego faceta nie rozochoci ( że tak sparafrazuję Zbyczka Ziobrę). Jej wybór. Może się do córeczki odezwę jak wrócę z Radomia. :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: powitania
Post: 28 mar 2016, 6:51 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
older pisze:
Cóż, jak się troszkę nie wyluzuje, nie rozkrochmali, nie zacznie się pospolitować z nami - nie będzie miziania. Jej strata, nie moja. Niech pokazuje komu chce. Aż jej opadną, zwiotczeją i o kolana obiją. Co mnie to. Ta pani już nigdy więcej na tym forum żadnego faceta nie rozochoci ( że tak sparafrazuję Zbyczka Ziobrę). Jej wybór. Może się do córeczki odezwę jak wrócę z Radomia. :D


Ty Older bardzo dobrze wiesz kto to ta grabarzowna,a o mizianiu tu pierdolisz,
no chyba ze zmieniles orietacje seksualna,miziaj sie,mi geje nie przeszkadzaja,
tylko do mnie sie kurwa nie probuj dobierac. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group