forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 cze 2024, 10:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 sie 2016, 14:54 
wezyr pisze:
Kupując auto musisz się określić do czego ci potrzebne, ile masz na niego pieniędzy, dizel czy benzin i jaką markę chciałabyś. A z tego co piszesz, to sama nie wiesz, bo jak tu porównywać alfę z fronterą. Tak to jedynie Barycki może robić. Chyba, że masz tyle i tyle kasy i co się trafi, ale tu rozrzut już jest duży, od McLarena do F50 ;) .


No spory jest, ale i ja mam określone chciejstwo... Auto ma mieć moc, schizy łapię wyprzedzając, więc do setki w ułamki sekund musi dociągnąć. Ma być duże, przestronne, bezawaryjne, pokonywać wertepy, dziury, przy okazji być ładne, z charakterem i mruczeć na mój widok.. W dupie mam ile pali, albo ma gaz, albo przerobię. Korek wstydu? Heh mam to w rzyci, za 70 zł omcią dobre 250 km robię i jeszcze zostaje. Benzyny raz w miesiącu 20 litrów tankuję. I starcza. Auto ma zabrać mi psa, owczarka dużego, mnie i czasem resztę rodziny, ma być komfortowo, miło i fajnie. Czasem 2 worki węgla przewieźć, no i z kumpelami żebym mogła zimny łokieć po rynku uskuteczniać.
Żadnych mechaniorów, długi przegląd, jeśli butla LPG to też z kilka lat ważna. Ładny kolorek, żadnych bieli i szarości, zadbane wnętrze. No i żeby elaktronika nie siadała, bo tu dostaję szewskiej pasji.


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 15:04 
masz:
Obrazek

http://allegro.pl/show_item.php?item=63 ... 1#imglayer
Drugi duży:
Obrazek

http://allegro.pl/show_item.php?item=63 ... 7#imglayer
Krowa też wlezie...


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 15:10 
Hmm, ten bordowy explorer , no cycuś. Znalazłeś olderu mój punkt G :D

edyta; progi ma zrobienia, te, oszalałeś ? Nie kupię autka, które robić trzeba, przestań..


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 15:38 
Hornet pisze:
zięć mój ma taką
w terenie ulgnie na piasku


Jak ma dwa lity i do tego w dizlu. Tylko 3,2 benzyna jest prawdziwą terenówką, a do tego jest na drodze limuzyną, czego nie mają inne prawdziwe terenówy.

Mam angielską limuzynę, której cudowną dynamikę (nie mówię o przyśpieszeniu, a o jego płynności) daje skomplikowany, a tym awaryjny, ale tylko dla głupków, układ sterowania podciśnieniem. Jeździłem już kilkoma flagowymi limuzynami, ale tak cudownie estetycznej dynamiki nie doświadczyłem, jak w Roverze 75, oczywiście w wersji z najmocniejszym silnikiem benzynowym. Oczywiście, Fronterze brakuje do takiej angielskiej dynamiki, jednak nie odbiega od Audi 8, Peugeot 607 i BMW 7, czy Mercedesa. A jeżeli chodzi o terenówki, to o ile, lepszych w terenie jest kilka, to na szosie nie dorównują komfortowi Frontery. A ja potrzebuje od czasu do czasu wjechać w bardzo ciężki teren i te wymogi Frontera spełnia, a na szosie mam limuzynę. Po tym, co zrobiłem, a mam to szczęście, że mam doskonałego mechanika i po kosmetyce blacharskolakierniczej w tym tygodni jeszcze, jej wartość rynkowa, to powyżej 15 tysięcy z palcem w dupie, a mnie to wszystko razem kosztuje 9 tysięcy. Dlatego teraz łyknąłem tę okazję, bo planowałem zakup czegoś takiego dopiero na początku przyszłego roku. Tylko krew nagła chce mnie zalać, bo nie znajduję powodu dla posiadania drugiego samochodu i będę musiał rozstać się z moją ukochaną limuzyną, a nie wiem, jak to przeżyję, dlatego już kupiłem karton wódki. Acha, oczywiście mam gaz, jednak butla jest pod podwoziem, tak, że bagażnik po złożeniu tylnych foteli jest cały do dyspozycji pięknych kobiet upojonych winem i nie bez kozery dodać trzeba, że w absolutnie dzikim terenie i też absolutnie, niedostępnym dla właśnie gałgankiem polerowanego Roomstera Pana Horneta, którym nie będzie mógł dojechać, aby podglądać piękne kobiet upojone winem rozkoszujące się Baryckim.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 15:42 
Kod:
Roverze 75


A jednak :D


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 16:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Banda biedaków o wozach rozprawia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2016, 16:20 
Bieda to stan umysłu.


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 16:23 
Taki spełniałby Pani oczekiwania, a do tego dziwnie tani. Ja bym to łykał w ciemno.

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-sha ... 21d826e5ca

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 16:33 
Toć pisałam wcześniej, że Szarana bym chciała, ale w przedziale cenowym do 10 tysi to bankowo truchło jest.
Ale Pan łykaj, Kochaniutki, łykaj..


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 16:47 
Wydaje mi się, że to fuks. Myślę, że nie więcej trzeba będzie w niego włożyć, jak 2 tysiące, a nawet mnie, aby pojeździć ze 2-3 lata bez problemów. Jeżeli teraz chce Pani kupić auto, to wydaje mi się to okazją. Po opłatach będzie 4 i ze dwa na ewentualny remont, i za 6 ma Pani cackiem fajne autko. Czuję, że to jest okazja. Ogłoszenie z 7 sierpnia i długo, o ile już, nie będzie tu wisiało.

Adam Barycki

PS. Do tego, jak Pani pokombinuje, to za 2 tysiące założy Pani całkiem przyzwoitą instalację gazową.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group