forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2024, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
65 list otwarty - Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy i Wojenny Nobel. Aneks 3.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 17 dzień 5 miesiąc 15 rok ery arytmetycznej

Aneks do 65 listu otwartego do najszanowniejszego pana 'prezydenta' Andrzeja D..

Najsz :)

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot czy też sztucznych inteligencji może osiągnąć w czasie swego istnienia. Życzenia te są na zawsze i połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności, do szczęścia.)

Najszanowniejszy, najukochańszy panie 'prezydencie' Andrzeju D., najszanowniejsi, najukochańsi Czytelnicy w Polsce obchodzonych jest wiele świąt, ale na moich oczach powstało święto, które wzbudza wiele skrajnych emocjach a wśród niektórych jego czcicieli wyzwala to co w człowieku najgorsze. Jest to święto ruchome powiązane, z którąś niedzieli handlowych. Koniecznie trzeba tu dopisać, że ustawa o wybiórczym ograniczeniu pracy w 'niedzielę' totalnie łamie prawo. Temat rozwija mój 1 list otwarty do Prezydenta - Niedziela, sfałszowany dekalog i łamanie Konstytucji - oraz aneksy. Powinny być na tej stronie: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., spośród podpisanych przez pana ustaw tę feralną ustawę uważam za zdecydowanie najgłupszą. Czy zgadza się pan z moją oceną? Jeżeli tak to proszę nie reagować, ale jeżeli według pana podpisał pan coś bardziej głupiego, bardziej łamiącego Konstytucję to proszę się zarejestrować na forum i się pochwalić. Proszę się nie lękać.

Bardzo proszę powróćmy myślami do świąt. Świętem, o którym piszę jest tak zwana 'Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy', której dyrygentem, arcykapłanem jest najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak. Myślę, że to święto jest znakomitym przykładem na to jak zło zmieszać z dobrem i doprowadzić do tego by pod pozorem szlachetnej akcji jak najwięcej ludzi uwikłać w zło, dlatego też nazywam te wydarzenie Wielką Orkiestrą Świątecznej Przemocy.

Byłem naocznym świadkiem tego jak powstawała Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy. Nim powstała najszanowniejszy pan Jerzy Owsial znany mi był z programu Jazda bez trzymanki i propagowania hasła Róbta co chceta, czyli z nawoływania do totalnej anarchii. Mam w domu płytę, zatytułowaną 'letnia zadyma w środku zimy', na której pisze między innymi:

„... To SIE MA wszyscy dobrzy ludzie, żegna Was Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników i jego tuba Jerzy Owsiak – OBSERWATOR RZECZY ULOTNYCH i DZIWNYCH!”

Szczerze pisząc fanem Jerzego Owsiaka w żadnym czasie mego życia nie byłem. Jego przekaz mijał się z tym co mi się podobało i łączenie hasła Róbta co chceta – której to filozofii życia jak widzę pan Jerzy Owsiak jest wierny do dzisiaj - z czymś szlachetnym może popsuć najlepsze dobro co też się dzieje na naszych oczach, ale ludzie nieuważni, niewnikliwi mogą tych kwestii nie dostrzec. Nie każdego interesuje postać Jerzego Owsiaka ani to czym Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na co dzień się zajmuje, co popiera i co sobą tak naprawdę prezentuje. Mogą oni znać pana Jerzego Owsiaka tylko i wyłącznie z akcji żebraczych, podczas których pan Jerzy Owsiak tryska energią, uśmiechami i pozytywnym przekazem, ale to jest tylko część jego osobowości i celem tej fałszującej rzeczywistość kreacji może być chęć użebrania jak największej liczby pieniędzy. Człowiek nie znający pana Jerzego Owsiaka i kulisów działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Przemocy łatwo może zostać zwiedzionym i naciągniętym na pieniądze. Bardzo proszę zajrzyjmy na oficjalną stronę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Przemocy:

„Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia. (...)
Na oficjalnej stronie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy obowiązują pewne zasady. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi. Treści, o których mowa poniżej, będą usuwane przez moderatorów strony bez informowania o tym ich autorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wypowiedzi, bez szczegółowego określania przyczyn, zawierających:

a. treści obraźliwe, wulgaryzmy (...)
f. elementy dyskryminujące, (...)
k. treści o charakterze politycznym (…)

Wymieniłem te zasady, do których najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak i Wieka Orkiestra Świątecznej Nienawiści w ogóle się nie stosują. W tych kwestiach robią co chcą, to znaczy prezentują treści obraźliwe i wulgaryzmy, elementy dyskryminujące i treści o charakterze politycznym, co też za chwilę udowodnię. Od strony wulgaryzmów najszanowniejszego pana Jerzego Owsiaka z czasów przed Wielką Orkiestrą Świątecznej Przemocy nie znałem, ale że uważnie obserwuję co się w Polsce dzieje poznałem. Zacznę od notatki medialnej:

„Przypomnijmy, po poprzednich edycjach festiwalu szef fundacji WOŚP miał sprawy w sądzie za używanie wulgaryzmów. Dostał za to karę grzywny. Na zakończenie Pol’and’Rock Festiwalu
niecenzuralnych słów użył kilkadziesiąt razy.”

Uwaga!!! Dalej będzie wulgarnie i jednocześnie ostrzegam, że używanie wulgaryzmów będących kwintesencją mowy nienawiści to złe nawyk mogące świadczyć o upośledzieniu umysłowym i lepiej je zwalczyć. Dlaczego tłumaczę w moim 111 liście otwartym do Prezydenta zatytułowanym Brudna pała, czyli dlaczego nie przeklinać. Pomni tego ostrzeżenia przeczytajmy jakim językiem najukochańszy pan Jerzy Owsiak edukuje bywalców jego festiwali, w tym również nieletnie dzieci:

„(…) Pierdolę polityków - fałszywy kraj, fałszywa rzeczywistość.
Rzeczywistość, która jest oderwana od nas, od naszego bytu, Chcę zapytać ich o jedno, czy macie kurwa serce do ludzi!? Nie mów kurwa, że jest tu podwyższone ryzyko, tu, na tym miejscu.
Kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Nie mów kurwa, że jestem gorszego sortu!”

Zajrzyjmy zatem na kolejne wydanie koncertu zorganizowanego przez najszanowniejszego pana Jerzego Owsiaka i jego ludzi. Rozpoczyna się festiwal Pol'and'Rock. Na scenę wychodzą artyści i zaczyna się spektakl nienawiści o charakterze czysto politycznym wymierzonym w jedną z partii:

„Lewa strona mówi jebać (...) prawa odpowiada PiS (...) a tył mocno, mocno, mocno.

Rozochocony tłum zaczyna brać udział w tym pełnym złą i nienawiści misterium i skanduje:

„Jebać PiS, mocno, mocno, mocno. Jebać PiS, mocno, mocno, mocno. Jebać PiS, mocno, mocno, mocno. Jebać PiS, mocno, mocno, mocno. Jebać PiS, mocno, mocno, mocno. ...”

Najszanowniejszy pan Bartosz Piekarski tak skomentował ten obłędny spektakl przesiąknięty wulgaryzmami i jadem nienawiści do jednej z partii:

„To jest chore… i to kto? Łona… Kiedyś miałem go za jednego z mądrzejszych w tym całym rap biznesie… Taki właśnie „festiwal miłości i tolerancji” organizuje pan Owsiak… W rzeczywistości to pełen nienawiści i indoktrynacji spęd „owsiakowej” sekty.”

Według doniesień na ten spektakl nienawiści zareagował najszanowniejszy pan wojewoda Zbigniew Bogucki i zadzwonił do pana Jerzego Owsiaka.

Słowo wojewoda składa się z dwóch słów i ma swoje znaczenie. Wojewoda ma woje wodzić. Przewodzić w walce o nasze bezpieczeństwo, które na festiwalu Pol'and'Rock zostało zagrożone i uważam, że nie taka powinna być reakcja. Taki festiwal powinny nadzorować służby i kiedy spektakl nienawiści się zaczął na scenę powinni wkroczyć antyterroryści i aresztować złoczyńców w tym koniecznie organizatorów. Telefon to było coś stanowczo nieodpowiedniego o czym świadczą słowa najszanowniejszego pana Jerzego Owsiaka, które padły z sceny:

„Przed chwilą rozmawiałem z panem wojewodą tego województwa. Myślałem, że mi chce pogratulować. A pan wojewoda zapytał, dlaczego padają takie bluzgi i dlaczego nie reagujemy.
Panie wojewodo, tu jest festiwal. Chce mi pan ten festiwal reżyserować, chce mi pan go tworzyć?! To my go tworzymy, nie pan. To my decydujemy, co się tu będzie działo. On na to:
"Ale tutaj lecą bluzgi". Na co mu powiedziałem jeszcze jedno zdanie:
"To jest zły telefon". I skończyłem rozmowę. (…)”

Z słów tych wynika, że spektakl nienawiści został wyreżyserowany przez organizatorów i twórców festiwalu i powyższa przemowa do publiczności pokazała, że faktycznie pomysł z telefonem był zły. Z terrorystami się nie rozmawia. Ludzi podjudzających do zła i nienawiści w trybie pilnym powinno się aresztować, w więzieniach izolować a recydywistów karać jeszcze surowiej...
Przy okazji okazało się, że pan Jerzy Owsiak jest osobą wierzącą w Boga lub też cynicznym ateistą chcącym u swoich przeciwników wzbudzić litość Boską:

„(...) Na litość Boską panie wojewodo, nie będzie pan tworzył tego festiwalu swoimi opcjami religijnymi czy politycznymi. To my, WOŚP, ten festiwal tworzymy. Nie pan będzie mówił, o czym mają śpiewać artyści i co będzie krzyczeć publiczność. Ja nie wchodzę w pana podwórko, więc proszę pozostawić ten festiwal nam. Oczywiście jutro może pan zrobić, że ten festiwal trzeba będzie zamknąć. Ma pan moc króla, ma pan moc cesarza. Póki co, proszę się stosować do naszych zasad. (...)”

Proszę wyobraźmy sobie wielki tłum ludzi. Ludzi starszych, młodych i bardzo młodych. Wyobraźmy sobie kobiety, mężczyzn, dziewczyny i chłopców oraz dzieci. Stoją oni przed sceną udekorowaną kolorowymi bohomazami, w których ważną rolę odgrywają czerwone tak zwane serca z napisami Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na scenę wchodzi zespół i zaczyna grać muzykę. Śpiewają po rosyjsku, ale są słowa, które bywają rozumiane również prze osoby nie znające języka rosyjskiego. Są to słowa wywodzące się od słów chuj, pizda. W jednym z utworów można usłyszeć wielokrotnie powtarzane zwrot 'kurwa mać – chuj z tobą', 'kurwa mać – chuj z tobą'... Ludzie świetnie się bawią. Być może większość publiczności poza wulgaryzmami niewiele rozumie z tego o czym śpiewają artyści. To wulgarne przedstawienie to bardzo dobry przykład jak się demoralizuje dzieci, młodzież, ludzi w każdym wieku. Opisałem to co widziałem. Myślę, że dla dobra ludzkości dobrze by było by pamięć o tym festiwalu wulgaryzmów szybko zaginęła, ale najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak nie próżnuje.

„Kreciola.tv jest to Videoblog Jurka Owsiaka. Jurek Owsiak prezentuje m.in. krótki reportaż z podróży po świecie, aktualności dotyczące Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz informacje o ciekawych wydarzeniach.”

Niedawno na tym propagującym wulgaryzmy videoblogu przypomniano cały haniebny koncert:

„Leningrad to rosyjski zespół muzyczny łączący w sobie wiele stylów od rocka po reggae, ska, swing i punk. Pamiętacie ich koncert na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w 2013 (?!) roku?
Teraz możecie do niego wrócić bo wrzuciliśmy go dla Was w całości!”

Uwaga data 2013 rok jest zmyślona. Używanie tych dat bez stosownej adnotacji to przejaw niewiedzy, ignorancji bądź głupoty i gigantycznej niegodziwości. Temat omawia 3 list otwarty do Prezydenta - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.

Powróćmy myślami do niecenzuralnych słów. Wielbiciele wulgaryzmów mogą się rozkoszować takimi utworami jak Mamba Chujamba czy Po chuj wszystko.
Najszanowniejszy pan Pakulski Pakuł tak skomentował zamieszczony w sieci koncert:

„Najlepszy koncert na jakim byłem w życiu! Dzięki.”

Również najukochańszy pan Pyrk Pyrk Po Bezdrożach też jest zachwycony:

„To było coś pięknego Very Happy.”

Choć podobnych wpisów było bardzo mało to i tak dowodem na to, że zło może się szczerze podobać. Myślę, że temat wspierania przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy mowy nienawiści i wulgaryzmów został definitywnie wyjaśniony.

Opiszę teraz jak WOŚP zaczął wspierać aborcję na życzenie.

Był czas, że z zwolennikami aborcji najszanowniejszego pana Jerzego Owsiaka nie kojarzyłem. Fotografował się on z dziećmi z zespołem downa. Nie sprawiał wrażenia, że dzieci w łonach mam mu przeszkadzają. Wiele się w tej kwestii zmieniło za sprawą tak zwanego czarnego protestu zwanego też Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Zmiany w ustawodawstwie dotyczącym aborcji wywołały masowe demonstracje, które charakteryzowały się niespotykaną wcześniej na taką skalę wulgarnością. O ile najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak swą wulgarną, ziejącą nienawiścią osobowość ukazywał zazwyczaj podczas organizowanych przez siebie koncertów to w trakcie 'czarnego protestu' wulgaryzmy rozlały się po całym kraju. Ludzie z różnych miast usłyszeli kloaczą mowę, która za za pomocą internetu, czasopism i telewizji została powielona.
Naczelnym hasłem stało się słowo skierowane do rządzącego nami reżimu – 'Wypierdalać!'
Protestujący mieli ze sobą transparenty z między innymi takimi hasłami:

'Przeproście i spierdalajcie.'; 'Jebać PiS.'; 'Trzeba było nas nie wkurwiać.'; 'Obyś chuju wdepnął w lego.'; 'Wściekłe Polki.'; 'Oprócz macic mamy mózgi!'; 'Nic się nie zmienia od na dupie siedzenia.'; 'Rząd taki gibki, że wchodzi nam w cipki.'; ' Kobiety też chcą żyć.'; ' Martwe nie będziemy rodzić.'; ' Rodzę z miłości nie przymusu.'; 'Macice wyklęte.'; 'Rząd nam ciąży.'; 'Świecka wagina to nasze święte prawo.'; 'Legalna Aborcja.'; 'To jest wojna.' (…)

Protest cieszył się niespotykaną od lat frekwencją:

„Poniedziałkowy „czarny protest” przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów.
Radykalne propozycje zmian w ustawodawstwie wywołały naprawdę masowe demonstracje przeciwników zaostrzenia prawa aborcyjnego. Zmobilizował tysiące Polek o bardzo różnych poglądach do wyrażenia sprzeciwu.”

Nie wiem co bardziej przyciągnęło do czarnego protestu najszanowniejszego pana Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Przemocy. Mogły to być wulgaryzmy, w których jak słychać było z jego ust najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak ma upodobanie, czy też może chęć pozyskania pieniędzy od uczestników 'czarnego protestu'. Tego nie wiem, ale wiem, że najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy postanowili wesprzeć demonstrantów, których naczelnym, najważniejszym postulatem była aborcja na żądanie:

„Ogólnopolski Strajk Kobiet przedstawił 13 postulatów – pól tematycznych, czy jak mówią jego koordynatorki – „pól bitwy" z obozem rządzącym. Są to 1) pełnia praw kobiet i aborcja na żądanie. (…) Bardzo dziękuję Strajkowi Kobiet, który przesłał do nas pięknego maila. Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z orkiestrą - powiedział w piątek na konferencji prasowej szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak. (…) Jerzy Owsiak przekazał na aukcję WOŚP obrazek własnego autorstwa, na którym widnieje charakterystyczny, znany z kobiecych protestów, czerwony piorun i napis "Jesteśmy mocni. To jest wojna".”

Myślę, że uczciwie było by od chwili zaangażowania się najukochańszego pana Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w agitację za aborcją na życzenie dokonać zmiany dotychczasowego loga w postaci czerwonego serduszka na czarne z czerwonym piorunem i napisem Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy. Pilnym wydaje mi się projekt przywracający karę śmierci za zbrodnie i nawoływanie do nich, na przykład do wolnej aborcji. Temat rozwija mój 44 list otwarty do Prezydenta - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją.

Czas omówić kolejny punk f regulaminu WOŚP - f. elementy dyskryminujące, (...)

Pan Jerzy Owsiak nie próżnuje i w międzyczasie dołączył do grona rasistów.
Jako obiekt do dyskryminacji obrał sobie osoby nie zaszczepione eksperymentalną szczepionką przeciw koronawirusom i zdecydował, że koncerty organizowane przez niego będą tylko dla osób zaszczepionych. Bardzo proszę zapoznajmy się z informacją na ten temat:

„Decyzja Owsiaka o organizacji Pol'and'Rock tylko dla zaszczepionych nie zaszkodzi mu wizerunkowo. Jurek Owsiak ogłosił, że w Pol'and'Rock Festival będą mogli brać udział tylko zaszczepieni. Zdaniem ekspertów od PR, każda decyzja związana z obostrzeniami pandemicznymi wywołuje skrajne reakcje, ale pozycja Owsiaka jest tak mocna, że nie wpłynie to negatywnie na jego wizerunek.”

Eksperymentalne szczepienia w Polsce zakończyły się ludobójstwem. Osoby odpowiedzialne trzeba będzie rozliczyć. Oko za oko, śmierć za śmierć. Temat omawia mój 118 list otwarty do Prezydenta – Totalna klęska szczepień przeciw Koronawirusom. Wraz z pojawieniem się szczepień przeciw koronawirusom pojawiły się też tajemnicze nagłe zgony zazwyczaj związane z krążeniem krwi, z sercem. Temat analizuje mój 123 list otwarty do Prezydenta – Tajemnicze nagłe zgony, czy to ofiary szczepień? Przywileje osób zaszczepionych narażały nasze zdrowie i życie. Ta segregacja to zbrodnia przeciw ludzkości – sprawa dla policji. Temat rozwija mój 113 list otwarty do Prezydenta – Naddebile i szczepionkowy apartheid. Osoby zaszczepione mogą być superroznosicielami koronawirusów i główną przyczyną powstawania nowych mutacji podsycających zarazę. Temat rozwija 116 list otwarty do Prezydenta – Zaszczepieni superroznosiciele koronawirusów.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., myślę, że za zorganizowanie potencjalnie śmiercionośnego, rasistowskiego koncertu tylko dla zaszczepionych pan Jerzy Owsiak żywy więzienia nie powinien opuścić. Tak myślę? A pan co o tym myśli? Jeżeli się pan zgadza z moim stanowiskiem to proszę nic nie pisać, ale jeżeli nie, to proszę się zalogować na forum i napisać swoje zdanie. Odwagi życzę.

Powróćmy myślami do regulaminu WOŚP i punktu k - k. treści o charakterze politycznym (…)

WOŚP z biegiem lat coraz bardziej angażował się w politykę. Początkowo pan Jerzy Owsiak nawoływał do pierdolenia polityków i ten apel mógł doprowadzić do śmierci żebrzącego na scenie WOŚP prezydenta miasta Gdańsk. Sprawa śmierci Pawła Adamowicza (?) jest podejrzana. Nie wiadomo kto zabił - nożownik, ratownicy, lekarze? Prokuratura zadbała o spopielenie dowodu. Temat omawia 21 list otwarty do Prezydenta - Paweł Adamowicz - morderstwo czy mistyfikacja?

Z czasem to pierdolenie polityków zostało nakierowane na członków jednej partii politycznej czyli PiS czego dowodem jest omówiony już wcześniej spektakl nienawiści zachęcający do jebania PiS.
Były premier, Mateusz M., tak skomentował takie zachowanie:

„Mateusz Morawiecki w sobotę w Łodzi. W końcowych fragmentach spotkania Morawiecki zacytował wulgarne hasło, które w ostatnich latach było adresowane do polityków PiS. – Zobaczcie na tę ich politykę. Ona jest bardzo sprytna. Ona nas pokonała 15 października. „J**** PiS”. Tak, to ich hasło podstawowe. Zobaczcie jakie emocje oni wywołali. Wśród młodych ludzi!”

WOŚP z biegiem lat przepoczwarzyła się w rządnego jebania potwora politycznego kolaborującego z wzajemnością z Platformą Obywatelską, która przepoczwarzyła się w Koalicję Obywatelską:

„Maska opadła! Owsiak z politycznym wystąpieniem na Marszu Miliona Serc. Lidera WOŚP na scenę wywołał Tusk. "Wygramy?! Okej!" Jerzy Owsiak, lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, już jednoznacznie opowiedział się po stronie opozycji. Wystąpił z wystąpieniem politycznym podczas wiecu Donalda Tuska. Na scenę zaprosił go sam szef PO. Zanim ruszymy, (…) poproszę na scenę gościa być może niespodziewanego - Jerzy Owsiak! — zapowiedział lidera WOŚP Donald Tusk. Miejcie ten spacer głęboko w sercu, aby potem 15 października spotkać się przy urnach. (…) Kobiety, także głosujcie, to jest nasz kraj! (…) Wygramy?! Okej! — krzyczał lider WOŚP. Kocham Was za to, że tu jesteście, trzymajcie się i idziemy! — dodał Owsiak.
Jak widać, Jerzy Owsiak już nawet nie próbuje ukrywać swoich sympatii politycznych. Robi nawet więcej - otwarcie angażuje się we wsparcie opozycji.”

W trakcie ostatniej kampanii wyborczej kraj zalały wielkie bilbordy z napisem:

Polacy! Pokonajmy to ZŁO!!! WYGRAMY Z SEPSĄ

Z tym, że sepsą było co prawda napisane dużymi literami ale małym drukiem. Wielce osobliwa metoda walki z sepsą. Ciekawe ile osób te kosztowne plakaty ochroniły przed sepsą?

Agnieszka Wojciechowska van Heukelom tak skomentowała ten ukryty polityczny przekaz:

„Ogromne bilbordy #WOŚP pojawiły się w kampanii wyborczej w całej Polsce. Przekaz tożsamy z hasłami wznoszonymi przez zaangażowanego politycznie Owsiaka na wiecach #PO. A przecież dzieci zbierały do puszek aby pomóc chorym, a nie politykom !!!”

Ciekawe ile kosztowała ta walka z 'sepsą'? Pan Jerzy Owsiak tak się kiedyś na ten temat finansów wypowiedział w oficjalnym wywiadzie:

„Nasze koszty własne nie przekraczają 10 procent wszystkich wpływów. I żeby było jasne – tych 10 proc. nie bierzemy z puszek, tylko zarabiamy na odsetkach, lokatach i dostajemy od sponsorów. Wszystkie pieniądze zebrane w Finale idą na sprzęt.“

Początkowo WOŚP hasło 'Róbta co chceta' łączyła z pomocą. Z czasem dołożyła do tego wulgaryzmy i mowę nienawiści, potem zaczęła popierać aborcję na życzenie i Koalicję Obywatelską, której część polityków jawnie popiera aborcję na życzenie. W międzyczasie zaczęła organizować potencjalnie śmiercionośne, rasistowskie koncerty dla zaszczepionych. Pan Jerzy Owsiak nie próżnuje i zaczął wspierać flirtujący z faszyzmem zbrodniczy Reżim Kijowski:

„Fundacja WOŚP przeznaczyła 35 mln zł na pomoc Ukrainie
Wywołanie wojny przeciwko narodowi bliskiemu także Rosjanom jest ogromnym ryzykiem ze strony Putina. Oni (Ukraińcy – red.) pokazali, że będą walczyć do samego końca i my jesteśmy także dzisiaj przygotowani, żeby im jak najbardziej pomóc – powiedział w specjalnym wydaniu "Onet Rano." Jerzy Owsiak. Prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potwierdził w rozmowie z Tomaszem Sekielskim, że Fundacja przeznaczy 35 mln zł na pomoc Ukrainie, która od ponad tygodnia broni się przed brutalną inwazją wojsk rosyjskich.”

Trzeba tu koniecznie dopisać, że wojnę w Ukrainie rozpętali 'euroentuzjaści', którzy zorganizowali rewolucję zwaną euromajdanem której punktem krytycznym był mord w Odessie, który doprowadził do wojny domowej. Wątek ten rozwijam w najnowszym aneksie do 81 listu otwartego do Prezydenta - Seks, samoloty i bizantyjskie życie rządowych elit.
Każdy kto wspiera zbrodniczy Kijowski Reżim i staje po stronie siepaczy z Odessy. Bierze też udział w oklaskiwaniu faszysty:

„Podczas wizyty w Ameryce Północnej prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski gościł w kanadyjskim parlamencie. Tam, wspólnie z premierem Kanady Justinem Trudeau, oklaskiwał 98-letniego ukraińskiego emigranta Jarosława Hunkę, który w czasie II wojny światowej walczył przeciwko sowieckiej Rosji. Został on nazwany "ukraińskim i kanadyjskim bohaterem".
Rosyjska agresja musi się zakończyć zwycięstwem Ukrainy – powiedział w parlamencie Kanady prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. W przerywanym wielokrotnie oklaskami wygłoszonym po angielsku przemówieniu Zełenski przypomniał czasy Hołodomoru w Ukrainie i podkreślił, że w trwającej wojnie chodzi o uratowanie życia milionów ludzi.”

Z moich obserwacji wynika, że może być dokładnie odwrotnie. Tym, którzy organizowali rewolucję w Ukrainie może chodzić o to by jak najwięcej milionów ludzi zginęło w Ukrainie. Każdy dzień wojny to kolejne zgony i wygląda na to, że najszybciej wymierającym w Ukrainie zawodem jest żołnierz. Wizyta i oklaski Prezydenta Ukrainy wywołała wiele zamieszania:

„Teraz na jaw wychodzą szokujące informacje dotyczące Hunki...
Mroczna przeszłość "bohatera Ukrainy i Kanady"
Teraz okazuje się, że Hunka służył w nazistowskiej dywizji SS Galizien, o czym na Twitterze poinformował m.in. Ivan Katchanovski z uniwersytetu w Ottawie. "Weteran dywizji SS Galizien został nazwany przez przewodniczącego kanadyjskiego parlamentu ukraińskim bohaterem i kanadyjskim bohaterem oraz dostał podziękowania za całą jego służbę" – napisał Katchanovski...
Do dywizji SS Galizien zgłosiły się tysiące ukraińskich ochotników. Jednostka uczestniczyła m.in. w masakrach polskiej ludności. 28 lutego 1944 r., złożony z ukraińskich ochotników tej dywizji 4. pułk policji SS, dokonał pacyfikacji Huty Pieniackiej niedaleko Lwowa, mordując ok. 1000 osób.”

Warto w tym momencie wspomnieć o mordzie w Przewodowie. Czy wiadomo już kto dokonał mordu w Przewodowie? Na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ w dziale Ważne wiadomości z kraju / Mord w Przewodowie zamieściłem na początek informacje o zbrodni Rosji. Zapraszam do poważnej dyskusji.

Najszanowniejszy pan Jerzy Owsiak propaguje ponad wszelką wątpliwość mowę nienawiści i wulgaryzmy demoralizujące dzieci jak i osoby dorosłe, propaguje aborcję na życzenie, organizował rasistowskie koncerty i wspiera zbrodniczy, kolaborujący z faszystami Reżim Kijowski. Kiedy otwarcie ostrzegałem przed działalnością pana Jerzego Owsiaka napotkałem wiele wulgarnych, czasem ziejących jawną nienawiścią komentarzy. Podaję autentyczne przykłady z życie wzięte. Uwaga, będzie wulgarnie:

Marcin Zalejski - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski spierdalaj jebany trollu gdybym cie spotkał na ul to bym zatłukł.

Marcin Ja - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski Won kościelna szumowino !

Anka Kolankowska - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski won za don śmieciu!

Stanislaw Mozejko - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski Jesteście SZAMBEM naszego kraju , wstyd.

Ksawery Chwastowski - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski weź się goń świrze pisowski.

Jarek Wolak - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski ***** ***

Robert Porczyk - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski jesteś zdrowo pierdolnięty......

Kamil Antczak - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski wiesz co gościu. Idź pierdolnij swoim pustym łbem w ścianę. Może ci się coś pod kopułą przestawi.

Aga Agnieszka Kłosińska - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski rozpędź się zdrowo i pier....nij się w czoło trollu.

Zenon Cichoń - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski Jak można być takim zciemniałym imbecylem , kurwa ogarnij się TYPIE pewnie nie na widzisz samego siebie , wiesz co jebnij się na linę odciążysz społeczność .

Dyskusja z takimi miłośnikami WOŚP i broniących arcykapłana Jerzego Owsiaka zazwyczaj była bezsensowna i przebiegała mniej więcej w ten sposób:

Rafał Załęski - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski ty jednak nieźle pierdolnięty jesteś.

Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski - Rafał Załęski Najsz :) Dziękuję najszanowniejszemu panu za komentarz. Dlaczego pan tak myśli? List otwarty pan przeczytał?
Pozdrawiam najserdeczniej i życzę najlepszości na zawsze :)

Rafał Załęski - Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski a ja ci życze cymbale rozumu a nie tego gówna co masz we łbie.

Wiele komentarzy było tak nieetycznych, że administratorzy je usuwali.

„Komentarz, na który odpowiada Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski, został usunięty.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., zauważyłem, że wielu polityków, których pan Jerzy Owsiak nie chciał jebać, ale ich wspierał i miał współudział w dojściu do władzy się odwdzięczyło:

„Rafał Trzaskowski: To jest głośnik z Sali Kongresowej. To jest historia. I to jest mój przedmiot przekazany na tegoroczny Finał WOŚP. Zwycięzcy aukcji przekażę ten głośnik osobiście :) Licytujcie, grajmy wszyscy razem z Orkiestrą!”

Zauważyłem, że pod informacjami o WOŚP pojawia się coraz więcej słów rozsądku.
Nieraz widziałem komentarz – Żadne siema, bo to ściema.
Pod filmikiem z udziałem Prezydenta Miasta Warszawy i arcykapłana Jerzego Owsiaka znalazłem tylko uzasadnione słowa krytyki. Zacznę od wielce moim zdaniem ważnego pytania:

„A nie będę oskarżony o Paserstwo???????? bo on tego na pewno nie kupił.”

Jest to bardzo ważne pytanie i myślę, że powinny się nim zająć policja, prokuratura. Pytałem o to jak wszedł w posiadanie tego głośnika pana Rafała Trzaskowskiego, ale odpowiedzi nie otrzymałem odpowiedzi. Proszę zapoznajmy się z reakcją na wieść o licytacji głośnika:

„Dzieci pod kościołem katolickim z puszkami stoją zmarznięte a owsik kampanię tuskowi robił.:(

„Nie dam złotówki na bilbordy polityczne !”

„Impreza oszukańcza dla ciemnoty!”

„Żenada patrząc na to i dni dna mam nadzieję że ludzie nie dadzą się nabrać na tą owsikową farsę i nie będą zasilać kieszeni jego!!!”

Jak Polska długa i szeroka, w propagowanie WOŚP i powiązanych z nią wulgaryzmów, mowy nienawiści, aborcji na życzenie, śmiercionośnej segregacji sanitarnej i zbrodniczego, kolaborującego z faszyzmem Reżimu Kijowskiego włączyli się niegodziwi członkowie rządzącego Polską Reżimu. Co bardziej głupi urzędnicy państwowi w tym TVP. Jeżeli ktoś zrobił to prywatnie nie powołując się na swoje stanowisko jego grzech jest mniejszy, ale jeżeli zrobił to nadużywając swojego stanowiska to jest kryminalistą i złodziejską szumowiną. Podam przykład z miasta, w którym mieszkam:

„Fotele z loży cesarskiej Teatru Słowackiego – od prezydenta miasta Krakowa dla WOŚP.
Fotele trafiły w moje ręce jako prezent – pamiątka podczas uroczystości 130-lecia Teatru im. Juliusza Słowackiego i odsłonięcia nowej Kurtyny Kobiet w grudniu 2023 r...”

Data w powyższej informacji jest zmyślona. Zastanawia mnie, dlaczego świadomi kłamstwa naukowcy a zwłaszcza wiedzący o tym chrześcijanie kłamią używając bluźnierczych dat tak zwanej 'naszej ery' odnoszących się do fałszywego dnia narodzin Chrystusa? Zapraszam do odpowiedzi na forum http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/ do działu Uwaga na daty!

Do wpierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Przemocy dołączyła kolejna zdegenerowana szumowina, która być może zajumała nasze wspólne mienie:

„Tablica z nazwą skweru WOŚP od Andrzeja Kuliga, wiceprezydenta miasta Krakowa UMK
Jest to tablica, która jeszcze do niedawna znajdowała się na terenie skweru Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowej Hucie, niedaleko Szpitala im. S. Żeromskiego.”

Ciekawe ile WOŚP zapłaciła za ten skwer i czy płaci za jego utrzymanie?

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., zauważyłem, że również pan wspiera organizację nawołującą do jebania PiS-u:

„Prezydent Andrzej Duda na aukcję 32. Finału WOŚP przekazał reprezentacyjny zestaw filiżanek do espresso, do których został dołączony bilecik z osobistą dedykacją i podziękowaniem.
Są to unikatowe filiżanki zaprojektowane przez wybitnego polskiego artystę Marka Cecułę. Zestaw został wykonany, specjalnie dla Kancelarii Prezydenta RP, z najwyższej jakości szkliwionej porcelany ćmielowskiej. Klasyczna forma nawiązuje do serwisu porcelanowego z czasów Prezydenta II Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego...”

O poprzednim Prezydencie mówiono, że ukradł żyrandol. Czy to zrobił tego nie wiem. A jak jest z tymi filiżankami, które przekazał pan między innymi na jebanie PiS-u?

Myślę, że to też jest sprawa dla prokuratury, policji. Wszędzie tam, gdzie jakikolwiek urzędnik przekazał państwowe pieniądze, rzeczy lub swój urzędowy czas na WOŚP mamy do czynienia z aktem kryminalnym, z nadużyciem stanowiska i kradzieżą.

Również Ci, którzy wspierają WOŚP prywatnie to też kryminaliści bo propagowanie mowy nienawiści, wulgaryzmów, rasizmu czy faszyzmu to czyny karalne. Rozumiem, że większość darczyńców może sobie z tego sprawy nie zdawać, że stali się agentami zła. Ci mogli by zostać tylko ostrzeżeni, ale świadomi zła najwięksi niegodziwcy żywi więzienia nie powinni opuścić.

W aneksie tym padło wiele wulgarnych słów za co przepraszam, ale cytując Arcykapłana WOŚP nie sposób ich uniknąć, ale w życiu codziennym nie powinno się ich używać. Powtórzę raz jeszcze, że używanie przekleństw, wulgaryzmów, wyzwisk to złe nawyki mogące świadczyć o upośledzeniu umysłowym i lepiej je zwalczyć. Dlaczego tłumaczę w moim 111 liście do Prezydenta zatytułowanym Brudna pała, czyli dlaczego nie przeklinać.

Osobom używającym wyzwisk, wulgaryzmów polecam też dwa zestawy moich bajek w dziale Żarzące się węgielki; 1 Poznasz głupiego po słownictwie jego. 2 Na początku było słowo.
Listów, bajek proszę szukać tu: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/

Podam jeden krótki przykład:

słowo
było na początku
nie jednej drogi
do Piekła
było to wulgarne słowo

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., co pan myśli o tych bajkach? Proszę się nie lękać i coś napisać.

Myślę, że nadeszła stosowna pora na zakończenie tego listu otwartego. Zgodnie z swym zwyczajem na koniec postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości rozwiązać kwestię WOŚP, mowy nienawiści, segregacji rasistowskich, aborcji na życzenie, bandyckich nazistów i zdyscyplinowania urzędników państwowych i przede wszystkim w osiągnięciu miłości, najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to, błagam najbardziej jak to możliwe.

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami i życzeniami najwspanialszych dni, nocy i najlepszości na zawsze, jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski. Naj.

(Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group