forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 lis 2021, 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Autor Wiadomość
Post: 28 paź 2021, 15:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3085
Lokalizacja: z tamtąd
Lady Macbeth pisze:
Ma po prostu goniosłowatyzm, jak ten czteroliterowy. Taka wada w mózgu.


Jak Herling Grudziński strażakiem by mógł zostać, tyle wody w tej tfurczości

_________________
Jak nie nazwiesz czarnych - z czasem każde słowo staje się dla nich nietolerancyjne i obraźliwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2021, 17:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3893
Arend pisze:
Lady Macbeth pisze:
Ma po prostu goniosłowatyzm, jak ten czteroliterowy. Taka wada w mózgu.


Jak Herling Grudziński strażakiem by mógł zostać, tyle wody w tej tfurczości

Wojtek co znów , na fo cię zbanowali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Aneks ...
Post: 29 paź 2021, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
100 list o - Swastyka, krzyż; chrześcijańskie symbole zakazane prawem Bożym i ludzkim – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 30 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., natrafiłem na wiadomość, która przymusiła mnie do napisania aneksu do listu już wcześniej napisanego. Mam na myśli 100 list otwarty zatytułowany - Swastyka, krzyż; chrześcijańskie symbole zakazane prawem Bożym i ludzkim . Wytłumaczyłem w nim dlaczego krzyż i inne chrześcijańskie symbole religijne są w Polsce zakazane prawem państwowym, a dla chrześcijan i innych czcicieli najszanowniejszego Boga Jehowy również prawem Bożym. Warto dodać, że krzyże i inne symbole mogą być przyczyną zboczeń seksualnych niewiernych osób wierzących. Pisze o tym w Biblii.

Rzymian 1:22-26
Mimo zapewniania, iż są mądrzy, stali się głupi i zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na coś podobnego do wizerunku zniszczalnego człowieka, a także ptaków oraz stworzeń czworonożnych i pełzających. Dlatego też Bóg, stosownie do pragnień ich serc, wydał ich na pastwę nieczystości, żeby między sobą hańbili swe ciała, właśnie tych, którzy prawdę Bożą zamienili na kłamstwo oraz wielbili stworzenie i dla niego pełnili świętą służbę zamiast dla Tego, który stworzył i który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego też Bóg wydał ich haniebnym żądzom seksualnym...

W Polsce będący u władzy zwyrodnialcy mają w wielkiej pogardzie zarówno prawo ludzkie jak i Boże. Nad ich bezkarnością czuwa prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie, najszanowniejszy pan Zbigniew Z.. Mamy Polskę równych i równiejszych. Notable z reżimowych władz bezczelnie i bezkarnie łamią prawo. Problem opisuje mój 90 list otwarty do Prezydenta - Koronaparty, pogarda władz dla prawa i życia obywateli. Prokurator generalny Zbigniew Z. to koszmarnie zły minister. Ścierwo z niego jest wybitne. Co oznacza używane przeze mnie słowo ścierwo i dlaczego powinno się je używać w stosunku do osób, które tego zasługują tłumaczy mój 109 list otwarty zatytułowany – Zwyrodniałe ścierwo, miękiszon Zbigniew Ziobro:

„Gdzie będzie krzyż? Zbigniew Ziobro chce go widzieć w polskim godle.
Ministerstwo Sprawiedliwości zgłasza uwagi do projektu ustawy o symbolach państwowych, przygotowanego przez resort kultury. Chodzi o umieszczenie w godle krzyża. (…) "Przyjęcie korony zamkniętej przez ostatnich Jagiellonów i zwieńczenie jej złotym globem z krzyżem jest wydarzeniem kluczowym dla polskich symboli narodowych" - tłumaczy ministerstwo. (…) Ustawa, której wprowadzenie postuluje resort kultury, zakłada m.in. zmianę kolejności wykonywania zwrotek hymnu - zwrotki 2 i 3 mają zostać zamienione miejscami...”

Żyjemy w kraju, w który nawiedziła największa od czasów zakończenia wojny katastrofa humanitarna. W ciągu 12 miesięcy według oficjalnych danych ubyło nas około 200 tysięcy:

„Już ponad 200 tys. Polaków mniej w trakcie pandemii.(...) Tak źle z demografią nie było od czasów II wojny światowej. W ciągu roku ubyło aż 192 tys. Polaków, a w trakcie pandemii aż 211 tys. Licznik pandemii nie przestał bić i czerwiec był kolejnym miesiącem na minusie.”

Wielką rolę w tym holokauście odgrywa państwowy system opieki zdrowotnej. Szerzej temat ten omawia 103 list otwarty - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania wraz z aneksem.

Zdrowie i życie Polek i Polaków, a także zamieszkujących nasz kraj cudzoziemców powinno być priorytetem, sprawą najwyższej wagi, a tymczasem rządzący nami reżim wydaje miliony publicznych pieniędzy na debilizmy. Na prace nad hymnem i symbolami. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego z nas jest zagrożone. Rządzą nami głupcy. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.

To, że w ten proceder bezprawnego marnotrawienia publicznych pieniędzy zaangażował się Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości wraz z podległymi mu urzędnikami woła o pomstę do Piekła. Najszanowniejszy pan Zbigniew Z., widywany bywa na chrześcijańskich uroczystościach religijnych a nawet zabiera na nich głos, ale nie świadczy to o tym, że jest to człowiek znający prawo Boże. Dominujący liczebnie w naszym kraju Kościół Rzymskokatolicki zadbał o to, by nawet Boży Dekalog został wypaczony, sfałszowany. Temat przybliża mój 99 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog.
Niewierni chrześcijanie zadbali nawet o to by jedno z najważniejszych przykazań zostało z Dekalogu usunięte, a żeby liczba przykazań się zgadzała 10 przykazanie podzielono na dwa różne.
Bardzo proszę zapoznajmy się z wyrugowanym w Kościele Rzymskokatolickim 2 przykazaniem:

Wyjścia 20:4
Nie wolno ci robić sobie rzeźbionego wizerunku ani postaci podobnej do czegokolwiek, co jest w niebiosach w górze, lub tego, co jest na ziemi na dole, lub tego, co jest w wodach pod ziemią.

Przykazanie to jest bardzo proste i łatwe do zastosowania, ale presja by je łamać zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest ogromna. Kiedyś by strać się właścicielem łamiącego przykazanie Boże krzyża trzeba było zainwestować w zależności od wielkości i wykonania mniejszą lub większą ilość czasu, pieniędzy. Dziś wiele osób posiada aparaty fotograficzne i wystarczy pstryknąć zdjęcie by utrwalić zakazany krzyż i zgrzeszyć. Jeżeli ktoś to robi prywatnie, to jego grzech, jego sprawa, jego odpowiedzialność, ale jeżeli ktoś angażuje w to publiczne – nasze wspólne – pieniądze, to łamie prawo najwyższe naszego kraju zapisane w Konstytucji:

Art. 25 - 2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym. (…) Art. 53 - 6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

Krzyż o którym mowa jest ponad wszelką wątpliwość elementem praktyki religijnej i jeżeli ktoś chce grzeszyć i trafić do Piekła to może sobie zrobić swoje prywatne godło z krzyżem, ale oczywiście za swoje własne pieniądze i sprawy nie ma o ile publicznie nie afiszuje się z zakazanym również prawie ludzkim symbolem. Ale jeżeli by zgrzeszyć sięga po publiczne pieniądze to jest zwyrodniałym, parszywym złodziejem, kryminalistą i powinien za swe przestępstwo odpowiedzieć.
Ścierwo, najszanowniejszy pan Zbigniew Z., sprawia wrażenie, że wie, że Konstytucja jest najwyższej rangi aktem prawnym w Polsce. Świadczyć mogą o tym jego własne słowa:

„Trybunał Konstytucyjny stwierdził nie mniej i nie więcej ten fakt, że to Konstytucja jest najwyższej rangi aktem prawnym w Polsce - mówił w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. "Nie traktaty międzynarodowe, nie umowy międzynarodowe, ale polska Konstytucja".”

Konstytucja zakreśliła wyraźne granice dla przekonań religijnych, światopoglądowych, filozoficznych i uważam, że są to bardzo dobre granice, ale niestety są one totalnie lekceważone przez państwowych urzędników różnych opcji politycznych i kościelnych i często bezprawie to przybiera formę kradzieży. Najszanowniejsi Czytelnicy, na świecie jest wielu złodziei, którzy okradają nas na przeróżne sposoby. Spośród złodziei wyróżniają się politycy, którym zdarza się ustawowo obrabowywać naród przekazując nasze wspólne pieniądze na różne cele gwałcąc przy tym nasze sumienia i prawa zapisane w Konstytucji. Robią tak posłowie, senatorowie, radni, prezydenci, członkowie rządu i instytucji publicznych. Według mojej opinii największymi grzesznikami, bandziorami są ci złodzieje, którzy zrabowane pieniądze przeznaczają na cele religijne. Szczególnie odrażającym wydaje mi się przeznaczanie naszych wspólnych pieniędzy na nauczanie religii w szkołach, co jest jawną zbrodnią konstytucyjną połączoną z demoralizacją młodzieży. Złodzieje tacy czynią swego Boga złodziejem – wspólnikiem bezprawia i niesprawiedliwości... Temat takich złodziejskich ścierw zwanych też świętokradcami poruszyłem w moim 6 liście otwartym do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy.
Złodziejom w sutannach - kapłanom na złodziejskich etatach poświęciłem 37 list otwarty.
43 list otwarty poświęcony jest gigantycznej grabieży naszych pieniędzy i przeznaczenie jej na reżimową telewizję. Natomiast w 58 liście otwartym opisałem złodziei okradających nasz naród metodą na patriotę. Wszystkich tych złodziei powinien z surowością i wielką determinacją ścigać wraz z całym mu podległym aparatem Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości.
Tymczasem najszanowniejszy pan Zbigniew Z., z uporem durnego maniaka łamie obowiązującą Konstytucję. Istnieje możliwość, że ten parszywy osobnik Konstytucji nie zna i uwikłał się wraz z podległymi sobie urzędnikami w przestępczą działalność z powodu niewiedzy, ale istnieje też możliwość, że totalnie olewa obowiązujące w naszym kraju prawo licząc na to, że zajmowane stanowisko wraz z układami, znajomościami zapewni mu bezkarność. Jaka jest w tej kwestii prawda tego nie wiem. Tam gdzie jest niewiedza pojawia się wiara. W tej materii preferuje ideę czystej wiary. Czysta wiara nie osądza, nie ocenia, nie mniema, ale bierze pod rozwagę każdą ewentualność. Jeżeli najszanowniejszy pan Zbigniew Z. grzeszy z premedytacją tym lepiej dla piekielnych sadystów. W pismach świętych otwarcie ostrzeżono grzeszników przed taką opcją:

Hebrajczyków 10:26-31; Sura 2:281; 18:47; 4:56
Bo jeśli rozmyślnie trwamy w grzechu po otrzymaniu dokładnego poznania prawdy, to już nie pozostaje żadna ofiara za grzechy, lecz tylko jakieś straszliwe oczekiwanie sądu oraz ognista zazdrość, która ma strawić przeciwników. Każdy, kto zlekceważył Prawo Mojżeszowe, umiera bez współczucia na podstawie świadectwa dwóch lub trzech. Jak myślicie, o ileż surowsza kara należy się temu, kto podeptał Syna Bożego i za pospolitą uznał wartość krwi przymierza, którą został uświęcony, oraz ze wzgardą znieważył ducha niezasłużonej życzliwości? Znamy bowiem tego, który rzekł: „Pomsta jest moja, ja odpłacę”; i znowu: „Jehowa będzie sądził swój lud”. Straszliwa to rzecz wpaść w ręce Boga żywego. (…) Bójcie się dnia w którym powrócicie do Boga, gdzie każdy odbierze nagrodę za swoje sprawy, a gdzie surowa sprawiedliwość przewodniczyć będzie sądom.
(…) Wszyscy będą mieć księgę w ręku. Bezbożni czytać ją będą ze drżeniem i zawołają: Biada nam! Jakaż to księga! Najmniejsze rzeczy są w niej zapisane z największą dokładnością; ujrzą tam wszystkie swe czyny spisane; Bóg w niczym nie zawiedzie. (…) Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!

To jak zostanie ukarany za swe grzechy, czy też nagrodzony za swoje prawe czyny najszanowniejszy pan Zbigniew Z., jest to kwestia wyroku Sądu Ostatecznego i nie moja to sprawa. Naszą zaś wspólną sprawą jest to by tu i teraz zadbać o to by przestrzegane było prawo i sprawiedliwość i by grzeszne krzyże, które mogą być jedną z głównych przyczyn występowania zboczeń wśród chrześcijan zniknęły z naszej wspólnej przestrzeni publicznej. Taka powinna być przede wszystkim pana rola, najszanowniejszy panie Andrzeju D.. Warto też zwrócić uwagę na ewentualność, że krzyże i inne symbole adorowane przez chrześcijan mogą być przyczyną atakującej nasz kraj zarazy. Najszanowniejszy Bóg Jehowa ma epidemie pośród swych środków wychowawczych:

Jeremiasza 21:6
I pobiję mieszkańców tego miasta, zarówno człowieka, jak i zwierzę. Wymrą od wielkiej zarazy”’.

Są chrześcijanie, którzy wierzą, że zbliżył się dzień sądny przewidziany w Biblii, a poprzedzać go też mają zarazy:

Łukasza 21:10, 11; Objawienie 6:7, 8
Potem rzekł jeszcze do nich: „Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą też wielkie trzęsienia ziemi, a w jednym miejscu po drugim zarazy i niedobory żywności; i będą straszne widoki, a z nieba wielkie znaki. (…) A gdy otworzył czwartą pieczęć, usłyszałem głos czwartego żywego stworzenia, mówiący: „Przyjdź!” I ujrzałem, a oto koń blady, a siedzący na nim miał na imię Śmierć. A tuż za nim podążał Hades. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali długim mieczem i niedoborem żywności, i śmiertelną plagą, i przez dzikie zwierzęta ziemi.

Jeżeli jednak komuś zależy na tym by zarazy się pleniły, niech dalej propaguje krzyże i inne grzeszne praktyki, ale niech to robi tylko i wyłącznie za własne pieniądze, na swoją własną odpowiedzialność nie sięgając przy tym swoimi lepkimi, parszywymi, złodziejskimi rękoma po nasze wspólne publiczne pieniądze, tak jak to robi ścierwo, najszanowniejszy pan Zbigniew Z.:

Objawienie 22:11
Kto się dopuszcza nieprawości, niech się dalej dopuszcza nieprawości, i kto jest plugawy, niech dalej się plugawi; ale prawy niech dalej czyni to, co prawe, a święty niech dalej się uświęca.

Warto tu dodać, że wyjątkowo podłe i zwyrodniałe ścierwa zadbały też o to, by zakazany krzyż zawisł również w Sejmie co może mieć wyjątkowo demoralizujący wpływ na całe społeczeństwo.
Temat ten porusza mój 108 list otwarty zatytułowany – Ryba psuje się od głowy, ścierwa i krzyż w Sejmie. A pan najszanowniejszy panie Andrzeju D., patrzy na to wszystko i nie reaguje, pomimo że zobowiązał się pan pod przysięgą czuwać nad naszym bezpieczeństwem, czuwać nad tym, by Konstytucja była przestrzegana. Dlaczego najszanowniejszy pan tego nie robi? Chce się pan dostać do Piekła w nie znające litości ręce piekielnych sadystów? Osobiście odradzam takiej drogi i jakby co to proszę pamiętać, że pana przed mękami piekielnymi ostrzegłem. Taka jest bowiem nasza powinność, jeżeli chcemy uniknąć najgorszej przyszłości:

Ezechiela 3:17-19
Synu człowieczy, uczyniłem cię strażnikiem dla domu Izraela, a ty słuchaj mowy z moich ust i ostrzegaj ich ode mnie. Gdy mówię niegodziwemu: ‚Na pewno umrzesz’, a ty go nie ostrzegasz i nie przemówisz, by ostrzec niegodziwego przed jego niegodziwą drogą w celu zachowania go przy życiu, to on, będąc niegodziwym, umrze w swym przewinieniu, lecz jego krwi będę się domagał z twojej ręki. Jeśli jednak ty ostrzegłeś niegodziwego, a on się nie odwraca od swej niegodziwości i od swej niegodziwej drogi, to umrze z powodu swego przewinienia, ty zaś uratujesz swą duszę.

W kwestii krzyży źle się w Polsce dzieje i dlatego też zdecydowałem się napisać ten aneks do listu wcześniej napisanego, który jest też ostrzeżeniem dla wszystkich ludzi tolerujących łamanie praw Bożych i ludzkich. Oprócz napisania tego listu ostrzegawczego, zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł chrześcijanom oraz wszelkim innym ludziom rozwiązać jak najlepiej problemy krzyży, symboli oraz dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Aneks ...
Post: 30 paź 2021, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
86 list otwarty - Zmiana czasu korzystna dla pandemii koronawirusa – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 2 dzień 1 miesiąc 13 rok EY

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., na opisaną w wcześniejszym liście otwartym sprawę zmiany czasu spojrzałem z perspektywy mądrości i głupoty doszedłem do wniosku, że do największej głupoty jakiej dopuściła się ludzka cywilizacja sprowadzając jednocześnie na ludzi i zwierzęta niedogodności a w skrajnych wypadkach problemy zdrowotne a nawet zgony można śmiało zaliczyć dokonywaną w niektórych krajach zmianę czasu. Raz z zimowego na letni a następnie z letniego na zimowy. Szczegółowiej sprawę analizuje mój 86 list otwarty zatytułowany - Zmiana czasu korzystna dla pandemii koronawirusa.
Zmiany czasu ja nazwałem największą głupotą, ale być może lepszym określeniem było by słowa bliskoznaczne – debilizm, durnota, kretynizm, brednia. Ludzie o wulgarnym usposobieniu mogli by użyć słów bardziej dosadnych typu chujowizna. Słowo chujowizna ma między innymi takie znaczenia; Coś bardzo niefajnego. Na przykład źle wykonana praca. Określenie przedmiotu/sytuacji/miejsca które jest mocno rozczarowujące... Osoby jeszcze bardziej wulgarne mogą użyć jeszcze bardziej okropnego słowa PiSowizna. Wulgaryzm PiSowizna znaczy mniej więcej to samo, ale w znacznie większym stopniu: Coś najbardziej niefajnego. Na przykład najbardziej spartaczona praca. Określenie przedmiotu/sytuacji/miejsca które jest najbardziej rozczarowujące... Osobiście odradzam używania wulgaryzmów nawet w myślach. Tłumaczenie dlaczego tak uważam zawiera mój 111 list otwarty zatytułowany – Brudna pała, czyli dlaczego lepiej nie przeklinać. O tym że zmiana czasu jest szkodliwa i powinno się z niej zrezygnować słyszę i czytam już od wielu lat. Od wielu lat podobno trwają prace nad tym przecież banalnie prostym do przeprowadzenia procesem. Niedawno natrafiłem na wiadomość, która być może doskonale tłumaczy dlaczego ten banalnie prosty do przeprowadzenia zabieg trwa tak długo:

„Zmiana czasu 2021. Przez kolejnych 5 lat będzie obowiązywał czas zimowy i letni. (!!! Uwaga daty roczne podane przez Ministerstwo zgodnie są fałszywe. Temat omawia mój 3 list otwarty do Prezydenta - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.) Ministerstwo Rozwoju:
To zalecenie KE Ministerstwo Rozwoju i Technologii pracuje nad nowymi przepisami w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego (…) powiedziała wiceszefowa resortu Olga Semeniuk...”

Skoro Ministerstwo Rozwoju i Technologii pracuje nad zmianą czasu to przecież nie robi tego za darmo. Gdyby reżimowi urzędnicy odwołali zmianę czasu to by nie było nad czym pracować i być może pensje w ministerstwie były by mniejsze i powodów do przyznawania sobie nagród za prace nad zmianą czasu by nie było. To zarabiane przez urzędników pieniądze za prace nad zmianą czasu mogą powodować to, że urzędnicy będą chcieli debatować nad zmianą czasu w nieskończoność. Warto wziąć też pod rozwagę to, że europejscy urzędnicy za prace nad zmianą czasu zarabiają znacznie więcej od naszych krajowych. Z tego co napisano wynika, że nad zmianą czasu oprócz naszego krajowego Ministerstwa Rozwoju i Technologii pracuje również Komisja Europejska:

„Informujemy, że Komisja Europejska zaleca państwom członkowskim UE kontynuowanie obecnych regulacji dotyczących czasu zimowego i letniego przez najbliższe 5 lat (2022-2026).
Stąd potrzeba wydania nowego rozporządzenia. (...) „Co roku wprowadzamy czas letni na pół roku tj. od końca marca danego roku (odwołując tym samym obowiązywanie czasu zimowego), a na końcu października danego roku przechodząc na czas zimowy – odwołujemy czas letni. I tego właśnie dotyczy procedowane przez nas nowe rozporządzenie do którego zobowiązuje państwa członkowskie Komisja Europejska” – podkreślił resort w komunikacie...”

W mojej ocenie te coroczne prace nad zmianą czasu na szczeblu Unii Europejskiej jak i krajów członkowskich to urzędnicze perpetuum mobile, maszyna doskonała do wyłudzania naszych pieniędzy. Jako ciekawostkę dodam, że część moich urządzeń elektronicznych pracę tę wykonuje za darmo, nawet nie wiem kiedy. Kładę się spać w czasie letnim i budzę w zimowym jesienią, lub też kładę się w czasie zimowym, a budzę w letnim. Zegarki bez pracy Komisji Europejskiej ani Ministerstwa Rozwoju i Technologii, bez jakiejkolwiek zapłaty same, nie wiem nawet jak i kiedy zmieniają czas. W liście dotyczącym zmiany czasu wytłumaczyłem w oparciu o naukowe badania dlaczego zmiana czasu może być dodatkową przyczyną zwiększonej śmiertelności zwłaszcza wśród osób o obniżonej odporności, schorowanych, słabych, zwłaszcza osób w podeszłym wieku.
To ze względu na te osoby, zwłaszcza w czasie obecnej epidemii, która przede wszystkim zabija takie osoby jest sprawą bardzo pilną zaprzestanie zmieniania czasu. Tymczasem w artykule dodano:

„Dodano, że „wprowadzenia wspólnej daty rozpoczęcia i zakończenia stosowania czasu letniego a nie prac nad zniesieniem zmian czasu”. „Przez kolejnych pięć lat, o ile Komisja Europejska nie powróci do prac nad odejściem od zmian czasu, będzie obowiązywał czas zimowy i letni. Prace nad odejściem od zmian czasu zostały zawieszone na szczeblu europejskim jeszcze przed pandemią”.”

Fakty, które przytoczyłem w liście zasadniczym wskazują na to, że Komisji Europejskiej bardzo na tym zależy, by jak najwięcej osób schorowanych, osłabionych, starszych zmarło. Działanie to może mieć podłoże czysto ekonomiczne. Wszak urzędnicy zarówno na szczeblu europejskim jak i krajowym najwięcej zyskują po śmierci szczególnie osób starszych, osób, które mają najwięcej odłożonych składek emerytalnych i zdrowotnych. Jeżeli w Polsce umiera emeryt jego składki przepadają na rzecz państwa i dzięki temu politycy, urzędnicy mogą sobie sowicie podwyższać pensje i wypłacać sobie jeszcze sowitsze nagrody co też się dzieje. Ten mechanizm wiele tłumaczy. Jakakolwiek jest przyczyna zmiany czasu to jest to zbrodnia przede wszystkim przeciwko osobom osłabionym, schorowanym, starszym. Z powodu zmiany czasu cierpią zarówno ludzie i zwierzęta. Uważam, że nie można tej zbrodni pozostawić bezkarnie. Trzeba ustalić nazwiska osób odpowiedzialnych za to, że potencjalnie szkodliwa dla zdrowia i życia zmiana czasu jest praktykowana i za spowodowanie śmiertelnego zagrożenia a także zgonów ukarać decyzyjnych urzędników konfiskatą majątków i karą śmierci. Uważam, że tak będzie sprawiedliwie.
Trzeba też nie oglądając się na przestępców z Komisji Europejskiej w trybie mega pilnym zaprzestać zmieniania czasu. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., w tej kwestii ma najszanowniejszy pan wiele możliwości, na przykład do dyspozycji inicjatywę ustawodawczą a zmiana czasu nie wymaga w praktyce nic więcej poza ogłoszeniem, że zmiany czasu już więcej nie będzie. Żadnych prac. Żadnych komisji. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę się nie bać. Proszę działać, bo pozostawiwszy sprawę zniesienia zmiany czasu w rękach siepaczy z Komisji Europejskiej istnieje realne zagrożenie, że szybciej pomrzemy niż się zmiany czasu doczekamy.
Od której strony nie patrzę na ideę zmiany czasu widzę totalną głupotę. Debilizm nad debilizmy.
Z Biblii można wyciągnąć wniosek, że przyszły nowy lepszy świat jest nie dla idiotów:
Izajasza 35:8 I powstanie tam gościniec, droga; i będzie zwana Drogą Świętości. Nie będzie nią chodził nieczysty. I będzie przeznaczona dla idącego tą drogą, a głupcy nie będą się po niej błąkać.
Trzeba działać. Opuścić zgromadzenie głupców zmierzające do Piekła i szukać mądrości. Ja w tym celu napisałem ten aneks. Oprócz napisania tego aneksu zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej unormować kwestię zmian czasu oraz byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2021, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
115 list otwarty – Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 6 dzień 1 miesiąc 13 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., ten list otwarty piszę już od ponad roku a może nawet od kilku lat. Mniej więcej w tym okresie trwa wzmożona dyskusja na temat święta Halloween i świąt z nim zbieżnych, czyli Wszystkich Świętych, Zaduszek. itp. Przed rokiem zanotowałem taką wiadomość:

„Halloween 2020: zakaz obchodów to tylko kwestia czasu? W tym roku nie będziemy zbierać cukierków? Takie informacje pojawiały się już wiosną. Wtedy też po raz pierwszy usłyszeliśmy o projekcie ustawy o wspieraniu tradycji narodowych RP. To według niego karane miały być osoby, które przebierają się za potwory, demony, diabły i czarownice. (…) Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności - to fragment petycji, o której głośno zrobiło się w lipcu. (…)”

Data roczna zgodnie z chrześcijańską i nie tylko chrześcijańską tradycją jest według specjalistów od dat, datą fałszywą. Temat ten szczegółowiej analizuje mój 3 list otwarty - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty. Bardzo proszę powróćmy myślami do propozycji kar:

„Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności - to fragment petycji, o której głośno zrobiło się w lipcu.”

Według halloweenowej tradycji dzieci wymuszające cukierki powinny zachodzić tylko do tych domów, mieszkań, które poprzez dekoracje dały sygnał, że biorą udział w święcie:

„Cukierek albo psikus (ang. trick-or-treating) – zwyczaj związany z Halloween. Dzieci chodzą w przebraniach od domu do domu, prosząc o słodycze lub czasami pieniądze, z pytaniem cukierek albo psikus?. Psikusem tym może być psota wykonana na właścicielach domu lub ich własności, jeśli właściciel nie da zapłaty. Należy jednak pamiętać że odwiedzany dom musi być udekorowany halloweenowymi ozdobami. Jeśli dom nie jest udekorowany, dzieci omijają go.”

Mieszkam w Krakowie i okolicy od wielu lat i nie przypominam sobie, by jakieś dzieci chciały ode mnie w to święto jakieś cukierki. Znacznie gorzej jest w inne święta, kiedy dzieci chodzą po domach i śpiewają kolędy. Robią to zazwyczaj bez pytania, czy sobie życzę wysłuchać tej czasami heretyckiej twórczości. Bywa i tak, że najpiękniejsze, najpopularniejsze, najbardziej lubiane, pieśni religijne, powszechnie uważane za najcudowniejsze hymny, najradośniejsze kolędy, najwspanialsze chorały, najwznioślejsze modlitwy, najpobożniejsze psalmy, najżarliwsze suplikacje to muzyka z Piekła rodem. Twórczość popychająca ludzkość w piekielną otchłań bólu, to muzyka ciągnąca ludzkość w piekielną otchłań rozpaczy, muzyka kierująca ludzkość w piekielną otchłań cierpienia. Myślę, że koniecznie powinno się zrobić z tą parszywą tradycją porządek. Treść tych religijnych pieśni to odrębny temat, ale trzeba uporządkować sam fakt zakłócania spokoju. Nie jestem za tym by od razu karać kolędników, ale ich wychować. Księża, którzy chodzą po kolędzie zapowiadają swoje wizyty. Podobnie powinni robić zarówno halloweeniści jak i kolędnicy, a zasadniczy rytuał powinien się odbywać za zamkniętymi drzwiami a nie na korytarzach. Jeżeli świąteczni aktywiści się nie dostosują do tej reguły, wtenczas powinno się ich zdyscyplinować karami.

Bardzo proszę zastanówmy się nad innym aspektem świąt; Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki. Są chrześcijanie, którzy się w święto Halloween angażują, są też tacy, którzy się nie angażują, bo uważają je za pogańskie i grzeszne. Kiedy popularny i skuteczny piłkarz, najszanowniejszy pan Robert Lewandowski zaangażował się w święto Halloween, to spotkało się to z mieszanymi komentarzami:

„Lewandowscy krytykowani za obchodzenie Halloween: "To szatańskie święto"
Popularni polscy sportowcy postanowili przyłączyć się do Halloweenowej zabawy. W imprezie udział wziął między innymi napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski oraz jego żona Anna. Para przebrała się za postaci Jokera i Harley Quinn. Pomysł na obchodzenie Halloween nie spodobał się jednak części internautów. Pod fotografią Roberta Lewandowskiego jako Jokera i Anny Lewandowskiej jako Harley Quinn rozgorzała dyskusja. Niektórzy internauci zarzucili polskim sportowcom świętowanie Halloween, które nie jest uznawane przez Kościół katolicki. (…) - W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności - oraz - W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie Halloween. Skoro dajecie przykład wielu ludziom w sporcie i zdrowiu pokażcie też że jako Polacy warto obchodzić regionalne tradycje a nie zachodnie przebieranki - to jedne z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Lewandowskich. Oczywiście część komentarzy była pozytywna, a Robert i Anna chwaleni byli za ciekawy pomysł na przebranie.”

Kościół Rzymskokatolicki i wiele innych chrześcijańskich kościołów potępia obchodzenie święta Halloween przez chrześcijan:

„Ks. Tadeusz Budacz: Pamiętajmy, że zbawił nas Jezus Chrystus, a nie wydrążona dynia. (...)
Okultyzm, ezoteryzm, zabobon. Rodzicu, nie musisz się godzić na Halloween.
Halloween promowane jest jako niewinna zabawa, skierowana zarówno do dzieci jak i dorosłych. Za tym "świętem" idzie ogromny biznes, wsparty przez najbardziej wpływowe media. Jego krytyka spotyka się z zarzutami: o brak poczucia humoru, czy posiadanie "zaściankowych" poglądów. Kościół katolicki jednoznacznie zabrania wiernym uczestniczenia w halloweenowych imprezach, zwracając uwagę na ich okultystyczny i zabobonny charakter. Również wielu pedagogów i psychologów przestrzega przed braniem udziału w nich przez dzieci.”

Koniecznie trzeba tu dodać, że niektóre kościoły chrześcijańskie potępiają również obchodzenie świąt Wszystkich Świętych i następujących po nich Zaduszek. Postawę tę argumentują tym, że święta te są zaadoptowanymi przedchrześcijańskimi świętami pogańskimi i powstały po to by przyciągnąć świętujących w tym czasie w wielu krajach pogan a także uatrakcyjnić chrześcijańską wiarę. Napisano na ten temat wiele artykułów. Podaję przykłady:

„W niektórych krajach, aby uczcić katolickich „świętych”, 1 listopada obchodzi się Dzień Wszystkich Świętych... Dzieło New Catholic Encyclopedia wiąże ją z Celtami, poganami zamieszkującymi w starożytności Wyspy Brytyjskie i inne części Europy: „Ponieważ na 1 listopada przypadał (...) początek celtyckiej zimy, prawdopodobnie właśnie w tym dniu oddawano cześć wszystkim świętym. Święto to mogło też być odpowiedzią chrześcijan na druidyczne święto zmarłych, zwane Samhain”, obchodzone w czasie pełni księżyca najbliższej 1 listopada. Jeśli chodzi o Zaduszki, przypadające na 2 listopada, to samo dzieło podaje: „W wiekach średnich powszechne było przekonanie, że w tym dniu dusze pokutujące w czyśćcu mogą się ukazywać jako błędne ogniki, czarownice, ropuchy i tym podobne [i w ten sposób nękać] osoby, przez które za życia zostały skrzywdzone”. Do dziś kultywuje się takie dawne praktyki, jak ofiarowywanie zmarłym jedzenia czy procesje na cmentarz. Widać wyraźnie, że święta te są kontynuacją pogańskich wierzeń i zwyczajów, które w Jehowie, Bogu prawdy, budzą odrazę. (…)
Nie ulega wątpliwości, że kościół chrześcijański wprowadził obchody Wszystkich Świętych w dniu 1 listopada, żeby wyeliminować albo zastąpić druidyczne święto zmarłych. Ustanowiono je ku czci wszystkich świętych, znanych czy nieznanych, ale nie usunięto z niego pogańskich zwyczajów [święta zwanego przez druidów] Samhain” (Encyclopædia Britannica. (…) Słownik mitów i tradycji kultury Wł. Kopalińskiego. „ZADUSZKI pop. nazwa Dnia Zadusznego (...), wprowadzonego przez opata Odilo z Cluny (Burgundia, wsch. Francja) w 993 jako święto zmarłych, aby zastąpić nim a. zaadoptować pogańskie uroczystości ku czci zmarłych”.”

Warto tu dodać, że podobne obyczaje w tym samym czasie obchodzono i na innych kontynentach:

„Dia de los Natitas - Dzień Czaszek w La Paz. Co roku, w tydzień po dobrze nam znanym Dniu Wszystkich Świętych, Boliwijczycy celebrują swoją odmianę święta zmarłych - Dia de los Natitas (Dzień Czaszek). W tym dniu setki ludzi przynoszą do kaplicy na cmentarzu w La Paz, trzymane w domach… ludzkie czaszki. (…) Dzień Czaszek nawiązuje do prekolumbijskich zwyczajów traktujących czaszki jako trofea, symbolizujące śmierć i odrodzenie. Prawdopodobnie święto ma też związek z praktykowanym niegdyś zwyczajem spędzenia jednego dnia ze szczątkami bliskich w trzy lata po ich śmierci. Kościół rzymskokatolicki traktuje to święto jako pogańskie, ale nie zabrania wiernym udziału w nim, a ci wciąż bardzo chętnie w nim uczestniczą prześcigając się w pomysłach na przystrojenie swoich martwych przyjaciół, którzy - jak wierzą - odwdzięczą im się przynosząc im szczęście i powodzenie.”

Bez cienia najmniejszej wątpliwości są uzasadnione wątpliwości co do tego czy chrześcijanie powinni się angażować w święta Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki itp..
Jeżeli są w jakiejś sprawie wątpliwości to lepiej się w nią nie angażować, a także innych ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, myślę, że znakomitym potwierdzeniem tej zasady są grzyby. By je zbierać i jeść, trzeba się znakomicie na nich znać, bo niektóre grzyby trujące bywają podobne do jadalnych. Można się pomylić i źle skończyć lub też kogoś wykończyć, na co są dowody:

„W wyniku fatalnej pomyłki grzybiarza z Wrześni śmierć poniosły cztery osoby. Teraz mężczyzna przeprasza i deklaruje, że już nigdy nie wybierze się na grzyby. - Bardzo mi przykro. Nie wybaczę sobie tego do końca życia - zapewnia w rozmowie...”

Pomimo wątpliwości związanymi z świętem Wszystkich Świętych i Zaduszek są kapłani i inni agitatorzy, którym zarówno ich życie jak i życie dzieci jest niemiłe i aktywnie propagują te święta:

„Rodziny z dziećmi przebranymi za świętych i relikwiami świętych przeszli ulicami miasta Leżajska w marszu "W drogę ze swietymi". (…)
Święci i błogosławieni przeszli ulicami miasta
W wieczór poprzedzający Wszystkich Świętych, po raz szesnasty odbyła się wyjątkowa uroczystość Nocy Świętych, w trakcie której wspominano ważne dla Kościoła postacie.
Tradycyjnie w wigilię święta z 1 listopada, były kościół garnizonowy wypełnił się wiernymi, przybyłymi na kolejną edycję wydarzenia, jakim jest Noc Świętych. Po ubiegłorocznej przerwie, spowodowanej z wiadomych powodów, tegoroczne wydarzenie poświęcone było wyjątkowej postaci - bł. M. Elżbiety Róży Czackiej, niewidomej i patronce niewidomych, która w tym roku została beatyfikowana. Po litanii do Wszystkich Świętych i procesji z relikwiami do ołtarza, młodzież z parafii pw. bł. Radzyma Gaudentego zaprezentowała życiorys i działalność bł. M. Elżbiety Róży Czackiej. Ukazano także jej drogę do powołania oraz aktywność w niesieniu pomocy ociemniałym, którzy w czasach, kiedy żyła, byli zawsze na marginesie społeczeństwa. Dlatego też mottem inscenizacji były jej słowa: "Nie bądźmy ślepi na to, co warte jest widzenia, co warte jest uwagi, co warte jest miłości".
- Nie tylko, że chciała z całego serca pomóc w ich życiu, ale chciała w ten sposób pokazać, że są w pełni wartościowi. Myślę, że pierwsze to, co się odsłoniło, to zobaczenie tego kim oni są naprawdę - że prawda ta nie przeraża, ale wyzwala. Pokazuje, że człowiek jest nieskończenie ważny w oczach bożych - każdy człowiek - mówił o patronce wydarzenia abp Wojciech Polak Prymas Polski.
Po tym uformowała się procesja z relikwiami, która skierowała się ulicami miasta w kierunku katedry. Po drodze odmówiona została Koronka do Bożego Miłosierdzia, którą zakończyła wspólna modlitwa w bazylice. (…) Ks. Bartołd: 1 listopada zabierzmy dzieci na cmentarz - to element katolickiego wychowania Ksiądz prałat Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie namawia, by 1 listopada zabierać dzieci na cmentarze i nie unikać rozmów o śmierci. Zaznaczył, że taka wizyta to element katolickiego wychowania.
- To cudowna katecheza, dzieciom należy mówić prawdę, a prawda jest taka, że śmierć nie jest końcem, tylko przejściem do innej, wspaniałej rzeczywistości – stwierdza duchowny.
- Zabierajmy dzieci na cmentarze. Oczywiście z racji miejsca, mówię o tych większych dzieciach. Nie widzę jednak przeszkód, by zabierać ze sobą już te kilkuletnie. To tak właśnie powinno się odbywać, że cmentarze odwiedzamy całymi rodzinami - powiedział ks. Bartołd.”
„Ziobro: W Dniu Wszystkich Świętych wspominamy chrześcijan, którzy osiągnęli zbawienie
“W Dniu Wszystkich Świętych wspominamy chrześcijan, którzy osiągnęli już zbawienie. Dziś i jutro, w Dniu Zadusznym, pamiętamy o bliskich i o tych, których grobów nie znamy, np. więźniach niemieckich obozów i patriotach zamordowanych przez komunistów. Zapalmy im symboliczny znicz” – napisał w poniedziałek na Twitterze szef MS, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Kolejną wątpliwość budzą tak zwani znani święci uznani za świętych przez chrześcijańskie kościoły. Co do nieznanych, uznanych przez Boga za świętych wątpliwości nie dostrzegam.
Być może są tacy wśród uchodźców, którzy zmarli w wyniku restrykcji wprowadzonych przy granicy z Białorusią przez rządzący nami reżim są jacyś znani Bogu a nieznani ludziom święci. Tego nie wiemy, podobnie nie wiemy czy uznani przez ludzi za świętych ludzie takimi są naprawdę.
Tego nie wiemy i lepiej w takich sprawach się nie wypowiadać bo można się okazać kłamcą i trafić do Piekła (zwanego też jeziorem ognia) przygotowanego dla kłamców i innych niegodziwców:

Objawienie 21:8
Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. (…)

Bardzo proszę przypomnijmy sobie zakłamaną retorykę katolickiego kapłana:

„Ksiądz prałat Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie namawia, by 1 listopada zabierać dzieci na cmentarze i nie unikać rozmów o śmierci.
Zaznaczył, że taka wizyta to element katolickiego wychowania. (…) To cudowna katecheza, dzieciom należy mówić prawdę, a prawda jest taka, że śmierć nie jest końcem, tylko przejściem do innej, wspaniałej rzeczywistości.”

Retoryka ta jest zakłamana, bo wspomina tylko o jednej możliwość, o tym, że śmierć jest przejściem do innej, wspaniałej rzeczywistości, ale pisma uznawane za święte przewidują też inną, koszmarną rzeczywistość i przy takich okazjach też o niej koniecznie powinno się wspominać:

Sura 18:47; 6:70; 4:56
Wszyscy będą mieć księgę w ręku. Bezbożni czytać ją będą ze drżeniem i zawołają: Biada nam! Jakaż to księga! Najmniejsze rzeczy są w niej zapisane z największą dokładnością; ujrzą tam wszystkie swe czyny spisane; Bóg w niczym nie zawiedzie. (…) I pozostaw tych, którzy wzięli sobie swoją religię za grę i zabawę! Zwiodło ich życie tego świata! I napominaj przy jego pomocy, żeby dusza ich nie została zatracona za to, co uczyniła. Nie będzie miała poza Bogiem ani opiekuna, ani orędownika! I gdyby ona nawet zaofiarowała jakąkolwiek zamianę, to nie zostanie od niej przyjęta. A ci, którzy zostaną skazani na zatracenie, za to, co sobie zarobili, otrzymają napój z wrzątku i karę bolesną, ponieważ oni nie uwierzyli. (…) Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry.

Uważam, że warto szczególnie niegrzeczne dzieci informować o takiej ewentualności, a chętnych chuliganów namówić by zasmakowali ewentualnej przyszłej rzeczywistości pijąc wrzątek lub się nim polewając. Być może taka zaprawa pomoże im lepiej znieść piekielne tortury.

Bardzo proszę powróćmy myślami do świąt Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszek, etc...
Myślę, że przedchrześcijańskie święto Halloween poprzez nieprzypadkową zbieżność w czasie powinien skutecznie demaskować pogańskie inspiracje, na których zbudowano para chrześcijańskie święta Wszystkich Świętych i Zaduszki. W biblijnej tradycji zwłoki, trupy, cmentarze to miejsca nieczyste, które lepiej jest omijać szerokim łukiem. Bardzo proszę przypomnijmy sobie biblijną opowieść, w którą zamieszane są duchy nieczyste a akcja dzieje się między grobowcami:

Marka 5:1-9
I dotarli na drugą stronę morza, do krainy Gerazeńczyków. A gdy wysiadł z łodzi, natychmiast spomiędzy grobowców pamięci wyszedł mu naprzeciw człowiek będący w mocy ducha nieczystego. Miał swe legowisko między grobowcami; i aż do tego czasu absolutnie nikt nie zdołał go związać, nawet łańcuchem, gdyż częstokroć był wiązany pętami i łańcuchami, ale łańcuchy rozrywał, a pęta wręcz kruszył; i nikt nie miał siły go poskromić. I ciągle, nocą i dniem, wołał w grobowcach i w górach i sam siebie tłukł kamieniami. Lecz gdy z pewnej odległości zobaczył Jezusa, podbiegł i złożył mu hołd, a zawoławszy donośnym głosem, powiedział: „Co tobie do mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Poprzysięgam cię na Boga, abyś mnie nie męczył”. On bowiem mówił do niego: „Duchu nieczysty, wyjdź z tego człowieka”. I zaczął go pytać: „Jak ci na imię?” Ten zaś rzekł do niego: „Na imię mi Legion, gdyż jest nas wielu”.

Przezorny człowiek po przeczytaniu takiej opowieści mógłby zacząć omijać grobowce, a tymczasem teolodzy niektórych chrześcijańskich kościołów podstępem w trefnym terminie próbują zwabiać nieświadomych chrześcijan, w tym nawet małe dzieci na cmentarze. Nieświadomych niebezpieczeństw chrześcijan kuszą nawet odpuszczeniem grzechów:

„Listopad to też czas, w którym wierni kościoła katolickiego mogą uzyskać odpust zupełny czyli odpuszczenie kar za grzechy. Warunki to m.in. modlitwa za zmarłych i odwiedzenie cmentarza.”

Tak zwodzić można tylko ludzi niedouczonych, nie znających podstaw, fundamentu wiary chrześcijańskiej. Rozmawiając z chrześcijanami a nawet kapłanami, zakonnikami zauważyłem, że nawet oni nie znają podstaw swojej wiary, której fundament zawarty jest w Biblii.
Bardzo proszę przypomnijmy sobie argumenty chrześcijańskich przeciwników obchodzenia święta Halloween:

„W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności - oraz - W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie Halloween.”

Tak argumentować może tylko osoba nie znająca pogańskiego pochodzenia święta Wszystkich Świętych. Bardzo proszę zastanówmy się nad jeszcze jednym argumentem:

„Ks. Tadeusz Budacz: Pamiętajmy, że zbawił nas Jezus Chrystus, a nie wydrążona dynia.”

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Drogą do zbawienia dla chrześcijan jest najszanowniejszy władca Jehoszua Masziach (Jezus Chrystus):

Jana 14:6; 1 Jana 2:4-6; Jana 14:21, 23, 24
Jezus mu rzekł: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie. (…) Kto mówi: „Poznałem go”, a jednak nie przestrzega jego przykazań, jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. Ale kto zachowuje jego słowo, w tym istotnie miłość do Boga została wydoskonalona. Stąd wiemy, że jesteśmy w jedności z nim. Kto mówi, że pozostaje z nim w jedności, ten również ma obowiązek sam chodzić tak, jak on chodził. (…) Kto ma moje przykazania i przestrzega ich, ten mnie miłuje. A tego, kto mnie miłuje, umiłuje mój Ojciec i ja go umiłuję, i wyraźnie mu się pokażę”. (…) Jeżeli ktoś mnie miłuje, to będzie zachowywał moje słowo, a mój Ojciec będzie go miłował i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać. Kto mnie nie miłuje, nie zachowuje moich słów; a słowo, które słyszycie, nie jest moje, lecz należy do Ojca, który mnie posłał.

Uważam, że nauka tak jest klarowna, łatwa do stosowania i nie ma w niej miejsca nie tylko dla takich świąt jak Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki ale także takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Szczerzej temat ten omawiają moje listy otwarte do Prezydenta - 30 list otwarty - O ogromnej szkodliwości Świąt Wielkanocnych. 32 list otwarty - O wyższości Bożego Narodzenia nad świętem Wielkanocnym.

By kroczyć drogą najszanowniejszego władcy Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa) trzeba poznać jego nauki zawarte w ewangeliach i je stosować w życiu i chciałem tu dodać, że wiedza ta jest wśród chrześcijan zazwyczaj nieznana. Nawet imię najszanowniejszego władcy Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa) bywa przez chrześcijan nieznane. Temat omawia mój 17 list otwarty zatytułowany - Jehowa Jehoszua najważniejsze imiona dla chrześcijan. Niegodziwcy doprowadzili nawet do tego, że Boży Dekalog bywa znany i nauczany, ale sfałszowany, pozbawiony jednego z ważniejszych przykazań. Temat analizuje mój 99 list otwarty zatytułowany - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog. Bywa nawet i tak, że herezje i bluźnierstwa bywają nazywane prawdami wiary. Przykłady takiego zwodzenia zawiera mój 38 list otwarty zatytułowany - Prawdy wiary będące herezjami lub bluźnierstwami. Popularny zaś wśród wielu kościołów chrześcijańskich symbol krzyża jest zakazany prawem Bożym i ludzkim. Temat analizuje mój 100 list otwarty zatytułowany - Swastyka, krzyż; chrześcijańskie symbole zakazane prawem Bożym i ludzkim.
Bardzo proszę powróćmy myślami do świąt Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki.
Udział w tych misteriach jest dla chrześcijan i innych czcicieli najszanowniejszego Boga Jehowy wielkim grzechem, a bywa też problemem ekologicznym:

„Tony śmieci z cmentarzy. Zamiast plastikowych, wybierajmy szklane znicze i naturalne kwiaty – apelują urzędnicy.”

Najszanowniejsi Czytelnicy, myślę, że nadeszła stosowna pora na zakończenie tego listu.
Co do obchodzenia takich świąt jak Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki i inne podobne występujące chrześcijanie zrobią najlepiej jak się w nie nie będą angażować i jednocześnie będą przestrzegać przed nimi innych chrześcijan i czcicieli najszanowniejszego Boga Jehowy bo inaczej mogą trafić do Piekła. By ostrzec przed taką ewentualnością napisałem ten list otwarty.
Oprócz napisania tego listu z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej unormować kwestię świąt wszelakich oraz byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2021, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
99 list otwarty - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 13 dzień 1 miesiąc 12 rok EY

Najsz. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy moich listów otwartych, buszując w Internecie natrafiłem na informację zawierającą kontrowersyjną wypowiedź ministra edukacji i nauki, najszanowniejszego pana Przemysława Cz.. Oto ona:

„Przemysław Czarnek, w wywiadzie radiowym, zaatakował ks. Adama Bonieckiego.
„Adam Boniecki to nie jest Kościół katolicki ani chrześcijański. To jest jakiś Kościół neoprotestancki, bo to nic wspólnego z 10 przykazaniami Bożymi nie ma, ale to jest moje zdanie jako Przemysława Czarnka, a nie ministra edukacji i nauki” – ocenił.”

Wypowiedź ta dała początek dyskusji, do której dołączył pisarz, najszanowniejszy pan Tomasz Terlikowski:

„Kryterium bycia chrześcijaninem jest dogmatyczne. Ale pozostając na poziomie interpretacji etycznej: jakich zasad Kazania na Gorze nie przyjmuje ks. Adam Boniecki???
Albo które przykazanie Dekalogu odrzuca? Ale konkretnie, bez ściemniania, bez polityki?”

Odpowiedzi na te ważne i konkretne pytanie nie doczekałem się.
Z tego co wiem, kościoły protestanckie mają zbliżony do Kościoła Rzymskokatolickiego dekalog, ale zazwyczaj poszerzony o usunięte przez Kościół Rzymskokatolicki 2 Boże przykazanie.
Sprawę trzeba postawić jasno; Boży dekalog różni się w kilku istotnych szczegółach od dekalogu Kościoła Rzymskokatolickiego, z którego wyrzucono 2 Boże przykazanie i aby ilość przykazań się zgadzała ostatnie dziesiąte przykazanie podzielono na dwa oddzielne przykazania – dziewiąte i dziesiąte. Szczegółowiej temat omawia mój 99 list otwarty do Prezydenta - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog – do którego pod wpływem wypowiedzi ministra edukacji i nauki zdecydowałem się napisać ten aneks. W Polsce chrześcijanie z Kościoła Rzymskokatolickiego odważyli się nawet zafałszować imię Boże łamiąc jednocześnie przykazanie związane z imieniem Bożym. W wypowiedzi ministra edukacji i nauki bardzo ważne jest następujące zdanie:

„...to jest moje zdanie jako Przemysława Czarnka, a nie ministra edukacji i nauki.”

Być może prywatnie najszanowniejszy pan Przemysła Cz., uznaje Boży dekalog, ale w podległych mu placówkach oświatowych na lekcjach religii naucza on za pośrednictwem podległych jemu pedagogów sfałszowany przez Kościół Rzymskokatolicki dekalog. Edukacja ta doprowadziła do tego, że nawet prawdziwe imię najszanowniejszego władcy Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa) jest powszechnie nieznane. Temat imienia Bożego i imienia Chrystusa analizuje mój 17 list otwarty do Prezydenta - Jehowa Jehoszua najważniejsze imiona dla chrześcijan.
Być może minister szkolnictwa i edukacji jest wrogiem Kościoła Rzymskokatolickiego i chce na niego ściągnąć wielkie nieszczęście. Prywatnie zna Boży Dekalog, ale zawodowo propaguje dekalog fałszywy po to by doprowadzić do jak szybkiego upadku Kościoła Rzymskokatolickiego. Istnieje też możliwość, że jest to zwykły debil mający wielkie problemy z zrozumieniem tekstu pisanego i plecie dyrdymały, które ślina mu na język przyniesie lub też odklepuje z pamięci to co mocodawcy mu każą mówić. Jaka jest prawda nie wiem, ale wiem, że tolerowanie takich ludzi na decyzyjnych stanowiskach doprowadziło do tragedii. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego jest zagrożone. Rządzą nami głupcy i nie są to puste słowa. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., może zdradzi pan społeczeństwu skąd rządzący nami reżim bierze takie parszywe indywidua jak Przemysław CZ.? Czy organizuje on testy na inteligencję i spośród wszystkich kandydatów wybiera najgłupszego i zarazem najposłuszniejszego?
Jeżeli tak, to rozumiem wybór, ale nie pochwalam. Głupcami łatwo jest manipulować i wykorzystywać ich do szerzenia zła na ziemi. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę szczerze odpisać jak wynaleźliście aktualnego ministra szkolnictwa i edukacji?
Nie wiem dzięki jakim układom Przemysław Cz., dostał swoje stanowisko, ale wiem, że toleruje on w podległych mu instytucjach nauczanie trefnego Dekalogu i dodatkowo dzieci w szkołach od najmłodszych lat nauczane są urojonych chrześcijańskich dat. Zwróciłem Ministrowi uwagę na temat dat w mediach społecznościowych. Po jakimś czasie zauważyłem reakcję:

„Przemysław Czarnek 9 715 Tweetów Zobacz nowe Tweety (…) Zablokowano Cię
Nie możesz obserwować ani czytać Tweetów użytkownika @CzarnekP. (...)”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, fakt, że Boży Dekalog bywa przez chrześcijan fałszowany i w powszechnym użyciu są fałszywe chrześcijańskie daty może doprowadzić doprowadzić do reakcji Bożej. Bóg nie jest kimś, z kogo można drwić:
Galatów 6:7, 8 Nie dajcie się wprowadzić w błąd: Bóg nie jest kimś, z kogo można drwić. Albowiem co człowiek sieje, to będzie też żąć;
Przed laty przekonali się o tym Izraelici i słowa te zanotowano dla naszego pouczenia i pocieszenia:
Rzymian 15:4; Ezechiela 5:12; Albowiem wszystko, co niegdyś napisano, napisano dla naszego pouczenia, abyśmy przez naszą wytrwałość i przez pociechę z Pism mieli nadzieję. (…) Jedna trzecia z ciebie — ci umrą od zarazy i pośród ciebie dobiegną swego kresu z powodu klęski głodu. Następna trzecia część — ci padną od miecza dookoła ciebie. A ostatnią trzecią część rozproszę na wszystkie wiatry i dobędę za nimi miecza.

Żyjemy w krytycznych czasach. Nasz kraj nawiedziła plaga głupców, którzy podzielili pomiędzy siebie najważniejsze państwowe stanowiska a ponadto dopadła nasz kraj zaraza i może to być kara od Boga. Nasz kraj nawiedziła epidemia koronawirusów i według oficjalnych danych ubyło nas w ciągi 12 miesięcy trwania epidemi około 200 000 z czego około 40 tysięcy to skutek zmniejszonej liczby urodzin a około 160 000 to ponadnormatywne zgony. Według danych do których dotarłem zajmujemy w Europie niechlubne pierwsze miejsce pod względem ponadnormatywnych zgonów. Warto się zastanowić, co też takiego w Polsce zrobiono, że osiągnięto największy w Europie wzrost śmiertelności. Być może przyczyną jest to, że w powszechnym użyciu mamy błędny kościelny kalendarz Gregoriański oraz też to, że w szkołach państwowych jest propagowany dekalog, który jest sfałszowaną imitacją Bożego dekalogu. Za ten stan rzeczy odpowiada pan, panie Andrzeju D., a także premier Mateusz M., a także minister szkolnictw i edukacji Przemysław Cz., oraz wszyscy inni decyzyjni urzędnicy, którzy o sprawie wiedzą, ale ją lekceważą. Według mnie to bardzo źle i dlatego napisałem ten aneks. Oprócz napisania tego aneksu zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej wypełniać obowiązki świeckie i religijne i byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2021, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
104 list otwarty - Sprawiedliwie ukarać szczepionkowych foliarzy – 3 aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 13 dzień 1 miesiąc 13 rok EY

Najsz. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy moich listów otwartych, buszując w Internecie natrafiłem na wyjątkowo obfite źródło foliarstwa.
Foliarz jest to osoba, która wprowadza człowieka w błąd. Osoby niedouczone mogą stać się foliarzami gdy zaczną się wypowiadać na tematy, których nie znają, na przykład powtarzając jakieś zasłyszane fałszywe opinie. Najgorszymi foliarzami, a zarazem totalnymi debilami są osoby, które kłamią z premedytacją w sobie znanym celu. Zwykły debil jest to osoba upośledzona umysłowo. Takich osób jest wiele i ja też do nich należę. Jeżeli ktoś jest tego świadomy to dobrze.
Zna swoje ograniczenia i nie porywa się na prace przekraczające jego zdolności umysłowe.
Jeżeli ktoś nie bierze pod rozwagę swoich ograniczeń to może się ośmieszyć. Totalni naddebile zasadniczo różnią się od klasycznych debili. Spośród dwóch osób robiących coś głupiego ta jest głupsza, która ma większą wiedzę, większą inteligencję i robi coś głupiego z pełną świadomością.
Taka osoba to totalny naddebil. Zdarza się, że wśród handlowców, producentów można spotkać totalnych naddebili. Dla zysku mogą oni kłamać. Mogą przypisywać sprzedawanemu produktowi cechy, których nie posiada. Być może takim totalnym naddebilem jest były już Główny Inspektor Sanitarny, najszanowniejszy pan Jarosław Pinkas, który tak agitował w reżimowej telewizji:

„Być może będziemy mieli także szczepionkę. Mam nadzieję, że będzie ona bardzo szybko dostępna i że będzie oczekiwana, i że nasi obywatele będą dopominać się o nią, kiedy będzie wreszcie dostępna na rynku. Po prostu zwyczajnie wygenerujemy zapotrzebowanie, emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę, taki stan ducha, że chcę to mieć, ponieważ jest to dla mnie niezwykle ważne.”

Słowa te padły w czasach, kiedy nie było jeszcze dopuszczonych do użycia szczepionek przeciw koronawirusom, ale rządzący nami reżim już miał plan generowania zapotrzebowania na te opracowywane w szaleńczym tempie eksperymentalne szczepionki. Z czasem pojawiły się eksperymentalne preparaty, którymi zaczęto szczepić ludzi z wielu krajów na ziemi. Szczepieniom tym towarzyszyła gigantyczna reklama, w którą zaangażowano artystów, celebrytów, polityków, ludzi znanych. Do reklamy tej dołączyli też medycy. Lekarze, doktorzy, profesorowie i często ta nachalna reklama opierała się na półprawdach a nawet wierutnych kłamstwach. Kłamać można różnie. Na przykład ukrywając część informacji. Takie opinie nazywa się półprawdami, ale przysłowie mówi, że półprawda jest całym kłamstwem. Bez cienia najmniejszej wątpliwości przeprowadzane szczepienia przeciw koronawirusom są eksperymentem medycznym, który jest przeprowadzany z pominięciem standardowych procedur, zwłaszcza czasowych. Temat ten rozwija mój 114 list otwarty zatytułowany – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym. Czy eksperymentalne preparaty okażą się skuteczną szczepionką tego nie wiemy, ale wiemy, że nawet osoby w pełni zaszczepione mogą chorować z powodu koronawirusów a nawet umierać. Nieznane są też niepożądane efekty poszczepienne, które mogą się pojawić po wielu latach i ewentualne szkody mogą się okazać większe od korzyści i szczepionki będzie trzeba wycofać, ale by to stwierdzić trzeba lat i wnikliwych, rzetelnych badań. Bardzo proszę powróćmy myślami do foliarzy. Buszując w Internecie natrafiłem na film zamieszczony przez Kancelarię Premiera. Nosi on tytuł – Dlaczego warto się zaszczepić? Ma on setki tysięcy wyświetleń i wciąż przybywa nowych. Nie jest to nowy film. Ma on już kilka miesięcy. Zawiera też datę premiery - 23 styczeń 2021 rok. Data roczna zgodnie z złą tradycją jest fałszywa. Tak nauczają zarówno obeznani z tematem historycy jak i teologowie i nie znam nikogo kto by tę tezę obalił chociaż są tacy, którzy z nieznanych mi przyczyn ją kwestionują. Kiedy zwróciłem uwagę pracownikon CitiBank uwagę na to, że używa on kościelnego kalendarza wprowadzającego w błąd dostałem takie odpowiedzi:

„W przypadku formatu datowania jest on standardowy i używany w ten sposób, aby nie było wątpliwości o jaki dzień danego roku chodzi. (…) Informuję, że nie odnajdujemy nieprawidłowości w przedstawianiu dat wprowadzanych ofert indywidualnych.”

Wielce prawdopodobnie kolosalna większość użytkowników kościelnego Kalendarza Gregoriańskiego może sobie nie zdawać sprawy z tego, że jest to kościelny kalendarz i z tego, że jest on błędny. W Polsce w szkołach tego nie uczą. Wprost przeciwnie, od najmłodszych klas uczy się dzieci używania fałszywych dat. Mylić się, błądzić może się zdarzyć każdemu. Pomyłki zdarzają się ludziom z największym wykształceniem jak i ludziom bez wykształcenia. Kiedy widzimy człowieka, który popełnia jakiś błąd nie wiemy czy to człowiek mądry czy głupi, ale stanie się to jasne, kiedy dowiemy się jak taki człowiek zareaguje na błąd. Człowiek mądry jak się dowie o popełnionym błędzie, to przeprosi i jeżeli to możliwe postara się błąd naprawić. Człowiek głupi będzie kluczył, mataczył. Najwięksi głupcy będą udawać, że nie popełnili błędu. Jeżeli kogoś temat fałszywych chrześcijańskich dat interesuje to polecam przeczytanie mojego 3 listu otwartego do Prezydenta zatytułowanego - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.

Bardzo proszę powróćmy myślami do agitacyjnego filmu zrealizowanego przez rządzący nami reżim, który wcielił się w rolę akwizytorka firm produkujących eksperymentalne szczepionki.
W czasach kiedy ten film powstawał wiedza na temat skuteczności tych eksperymentalnych mikstur był szczątkowa a z czasem zaczęły dobiegać do nas różne, czasami wzajemnie się wykluczające informacje. Z jednej strony zwłaszcza od osób powiązanych z rządzącym nami reżimem można było usłyszeć, że szczepionka jest w 99% skuteczna i w 100% bezpieczna i jednocześnie zaczęły do nas informacje, że osoby zaszczepione umierają z różnych przyczyn, że chorują i że koronawirus może osoby zaszczepione nawet zabić. Szerzej temat ten przybliża mój 97 list otwarty zatytułowany - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci i rozwijają go aneksy.
Szczególną wątpliwość budzą rządowe informacje, dlatego, że Na czele reżimowego rządu stoi kłamca, kryminalista, recydywista z prawomocnymi wyrokami, dlatego wszelkie instytucje państwowe są totalnie niewiarygodne. Kłamstwa demaskuje mój 68 list otwarty do Prezydenta - Best of Mateusz Morawiecki, dzieje grzechu kłamstwa. Ja zgodnie z wyznawaną ideą czystej wiary staram się nie oceniać, nie osądzać przeczytanych informacji. Wiara nie jest wiedzą, jest naszym stosunkiem do rzeczy nieznanych. Czysta wiara nie ocenia, nie osądza, ale bierze pod rozwagę każdą możliwą ewentualność. Na przykład to, że dana informacja może być fałszywa lub że może być prawdziwa, lub też jak się często dzieje może być po części fałszywa i po części prawdziwa. Jeżeli mamy możliwość sprawdzić informację z stanem faktycznym, wówczas możemy się dowiedzieć prawdy na dany temat. Tam gdzie pojawia się wiedza, znika wiara. Człowiek oświecony prawdą wie a nie wierzy. Bardzo proszę powróćmy myślami do agitacyjnego filmu który Kancelarię Premiera zamieściła w mediach społecznościowych. Nosi on tytuł – Dlaczego warto się zaszczepić? - i agituje do wzięcia udziału w eksperymentalnych szczepieniach. Kiedy usłyszałem jawne brednie opowiadane przez śmierdzący kwiat polskiej medycyny wielce byłem ciekawy komentarzy normalnych ludzi. Przewijam stronę, a pod nią znajduje się informacja - Komentarze są wyłączone. Z ciekawości przeczytałem informację dotyczącą tego stanu rzeczy:

„Przyczyny wyłączenia komentarzy w YouTube:
Właściciel filmu wybrał ustawienie „Wyłącz komentarze”. (…)
Komentarze pod niektórymi filmami mogły zostać wyłączone przez YouTube ze względów bezpieczeństwa. Wyłączanie komentarzy dla bezpieczeństwa osób nieletnich.
Komentarze pod niektórymi filmami mogły zostać wyłączone przez YouTube ze względów bezpieczeństwa, na przykład aby chronić nieletnich. Wiemy, że komentarze są ważne zarówno dla twórców, jak i widzów, ale bardzo poważnie traktujemy też bezpieczeństwo nieletnich. Wyłączenie komentarzy nie oznacza, że Twoje materiały naruszają nasze wytyczne.”

Jaka jest prawdziwa przyczyna wyłączenia komentarzy pod analizowanym filmem tego nie wiem. Teoretycznie istnieje możliwość, że właściciel mediów doszedł do wniosku, że kłamstwa zawarte w filmie są zagrożeniem dla mieszkańców naszej planety, ale jest też możliwość, że autorzy filmu z premedytacją zablokowali możliwość pisania komentarzy w obawie o szybkie obalenie jawnych bredni, bezspornych bzdur, wierutnych kłamstw zawartych w filmie. Człowiek wybuchowy nie stroniący od brzydkich słów oglądając ten film mógłby eksplodować i użyć słów wulgarnych, typu chujowizna. Słowo chujowizna ma między innymi takie znaczenie; Głupia mowa, brednia, bzdeta. Określenie argumentacji, która mija się z prawdą... Osoby jeszcze bardziej wulgarne mogą użyć jeszcze bardziej okropnego wulgaryzmu PiSowizna. Wulgaryzm PiSowizna znaczy mniej więcej to samo co chujowizna ale w znacznie większym stopniu: Wyjątkowo głupia mowa. Określenie argumentacji, która totalnie mija się z prawdą i ma na celu wprowadzenie w błąd. Osobiście odradzam używania wulgaryzmów nawet w myślach. Tłumaczenie dlaczego tak uważam zawiera mój 111 list otwarty zatytułowany – Brudna pała, czyli dlaczego lepiej nie przeklinać.

Bardzo proszę powróćmy myślami do filmu, który propaguje Kancelaria Premiera i pod którym ktoś wyłączył możliwość zamieszczania komentarzy. W filmie zatytułowanym - Dlaczego warto się zaszczepić? - wystąpili przede wszystkim medycy. Kiedy coś mówią, to słowa mniej więcej dokładnie oddają napisy. Oprócz tego wyświetlone są tytuły naukowe i stanowiska urzędnicze aktorów odgrywających swe niecne role. Dla jasności przekazu uzupełniłem je informacjami przede wszystkim z rządowej strony. Bardzo proszę przystąpmy do analizy propadandowej treści:

Prof. dr hab. n. med. Robert Flisiak - prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych tak tłumaczy dlaczego warto się zaszczepić:

„Chcę pojechać na wypoczynek - urlop, gdy przyjdą wakacje. Chcę zawieść wnuczkę do Disneyland'u.”

W argumentacji tej nie ma mowy o zdrowiu. Jest tylko egoistyczna chęć podróżowania.
Wypowiedź ta pośrednio nawiązuje do przywilejów, które zaczęły mieć osoby zaszczepione i co z tym się wiąże także restrykcje jakich doznają osoby niezaszczepione. Oczywiście przywileje osób zaszczepionych narażają nasze zdrowie i życie, dlatego, że osoby zaszczepione mogą być bezobjawowymi nosicielami koronawirusów, mogą też chorować z ich powodów, a także umierać.
Takie przywileje i towarzysząca im segregacja to zbrodnia przeciw ludzkości.
Temat ten rozwija mój 113 list otwarty do Prezydenta zatytułowany – Naddebile i szczepionkowy apartheid. Wypowiedź prof. dr hab. n. med. Roberta Flisiaka ukazuje być może z góry zaplanowaną akcję marketingową firm farmaceutycznych produkujących eksperymentalne szczepionki.
Zaszczepisz się, będziesz mógł podróżować, jeździć na wakacje, będziesz mógł wziąć wnuczkę do Disneyland'u. Nie zaszczepisz się będziesz siedział w domu. Być może niejeden człowiek zaszczepił się ryzykując życie i zdrowie swoje, swych najbliższych oraz osób z miejsc, które mógł odwiedzić teoretycznie będąc osobą rozsiewającą koronawirusy.
Jedziemy dalej z wypowiedziami niegodziwców:

Prof. dr hab. n. med. Anna Piekarska - kierowniczka Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytet Medyczny w Łodzi:

„Jest to jedyna szansa, żeby uniknąć zakażenia.”

Teoretycznie jakaś szansa na uniknięcie zakażenia koronawirusem to jest, ale czy jedyna?
Bez wątpienia nie. Wiele osób niezaszczepionych eksperymentalnym eliksirem być może nie zostało zakażonych lub też przeszło zakażenie bezobjawowo nawet z zakażenia nie zdając sobie sprawy. Kolejna wypowiedź kolejnego szubrawca:

Prof. dr hab. n.med. Krzysztof Tomasiewicz, Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK:

„Dajemy szansę pracownikom, aby mogli normalnie podejmować pracę bez obawy o zakażenie.”

Jest to wierutne kłamstwo dlatego, że osoby zaszczepione mogą się zakazić, a nawet umrzeć na co są dowody z życia wzięte. Prof. dr hab. n.med. Krzysztof Tomasiewicz z racji wykonywanego zawodu powinien o tym doskonale wiedzieć. W Polsce pomimo obowiązkowych szczepień przeciw gruźlicy osoby zaszczepione zakażają się gruźlicą przeciw której się zaszczepili. Temat szczepień przeciw gruźlicy przybliża mój 97 list otwarty zatytułowany - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci. To, że szczepionki nie dają stuprocentowej ochrony przed zarażaniem wiadomo od lat i wiedza ta dotyczy szczepionek, które przeszły standardowe procedury dopuszczenia do użytku. W tym przypadku mamy do czynienia z preparatem warunkowo, w trybie nadzwyczajnym dopuszczonym do obrotu i jego skuteczność i ewentualne niepożądane odczyny poszczepienne zostaną poznane dopiero po latach, ale już teraz dużo się mówi o nowych mutacjach koronawirusów, które mogą dopadać osoby zaszczepione.
Mówi się też o konieczności doszczepiania osób już w pełni zaszczepionych. Prof. dr hab. n.med. Krzysztof Tomasiewicz z racji swej profesji powinien doskonale to wiedzieć i za rozpowszechnianie bzdur powinien zostać ukarany a tymczasem został on nagrodzony:

„Profesor Krzysztof Tomasiewicz uhonorowany przez Ministra Zdrowia "Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia". Niezwykle miło nam poinformować, że prof. dr hab. n.med. Krzysztof Tomasiewicz, Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK 1, a w czasie pandemii COVID-19 członek Rady Medycznej działającej przy Prezesie Rady Ministrów, został w tym tygodniu uhonorowany przez Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego, "Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia". Pan Profesor odebrał odznaczenie 25 maja w siedzibie Okręgowej Rady Lekarskiej z rąk prezesa ORL Leszka Buka.”

Być może jest to nagroda za generowanie zapotrzebowania na eksperymentalne szczepionki.
Bardzo proszę zapoznajmy się wypowiedzią kolejnego łotra:

Minister Zdrowia doktor nauk ekonomicznych Adam Niedzielski:

„Jeżeli jesteśmy osobami młodymi, to szczepimy się przede wszystkim dla bliskich - dla naszego otoczenia.”

W tym przypadku możemy mieć do czynienia z przypadkiem klasycznego naddebila. Człowieka, który może nie mieć pojęcia na temat szczepień, zdrowia, ale dzięki znajomościom, szemranym układom i być może hakom został wyniesiony na stanowisko, do którego prowadzenia nie ma niezbędnej wiedzy, kompetencji. Może on mówić to co mu każą. Osoby zaszczepione mogą bowiem być nosicielami koronawirusów, przyczyniać się do powstawania nowych mutacji, mogą być zagrożeniem dla bliskich, dla swojego otoczenia. Ekonomista z wykształcenia może tego nie wiedzieć i pleść brednie na rozkaz. Za darmo tego nie robi. Bardzo proszę przypomnijmy sobie sławetną jego wypowiedź na temat wariantów koronawirusów:

„Podczas konferencji prasowej, minister zdrowia Adam Niedzielski w odpowiedzi na pytania dziennikarzy przekazał, że jak dotąd w Polsce nie wykryto brytyjskiego szczepu koronawirusa. Minister stwierdził natomiast, że wystąpił tzw. wariant czeski koronawirusa.”

Czas pokazał, że o czeskim wariancie koronawirusa nie wiedzą ani Czesi ani nikt inny. Był to jednak kolejny sygnał świadczący o tym, że najszanowniejszy pan Adam N. totalnie nie nadaje się do zajmowanego stanowiska. Czas na wypowiedź kolejnego łajdaka, a raczej łajdaczki:

Dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas - konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej, kierowniczka Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Prezes zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, redaktor naczelna czasopisma „Lekarz POZ”, sekretarz Rady Naukowej kongresu „Top Medical Trends”. Członkini Rady Naukowej „Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy”. Wykładowca, organizator szkoleń dla lekarzy rodzinnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Wakcynologii:

„Żeby nie zachorować. Chcę być zdrowa. Wiem, że szczepionka jest bezpieczna, skuteczna.”

Jest wiele sposobów na zdrowie. Zdrowe odżywianie. Ćwiczenia fizyczne. Przebywanie na słońcu.
Szczepionka nie daje nam gwarancji na to, że nie zachorujemy, a to czy szczepionka okaże się bezpieczna i skuteczna okaże się dopiero po wielu latach. Co roku na świecie wycofuje się lekarstwa, które kiedyś uznane były za bezpieczne i skuteczne, ale czas pokazał, że korzyści były mniejsze od szkód, które powodowały. Czas na wypowiedź kolejnego łachudry:

Dr n. med. Konstanty Szułdrzyński - Kierownik Centrum Terapii Pozaustrojowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Członek Rady Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów:

„Dlatego, że moi starsi wiekiem rodzice są też narażeni na konsekwencje zakażenia koronawirusem. Jedynym sposobem, żeby ich ochronić jest zaszczepienie mnie i innych.”

Kolejny łgarz, który odwołał się do uczuć. Do chęci ochrony rodziców. Gdyby szczepionka była skuteczna, tak jak głosi wielu medyków współpracujących z reżimowym rządem, to dr n. med. Konstanty Szułdrzyński zaszczepił by swoich starszych wiekiem rodziców i było by po sprawie, ale wygląda na to, że człowiek ten boi się zaszczepić swoich rodziców. Może się obawiać, że szczepień nie przeżyją. Czas na wypowiedź kolejnego łotra spod szkaradnej gwiazdy:

Prof. dr hab. Radosław Owczuk Konsultant Krajowy w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii:

„Bardzo serdecznie Państwa zachęcam, żeby nie było konieczności intensywnego leczenia w warunkach intensywnej terapii, żeby nie było konieczności stosowania respiratora.”

Prof. dr hab. Radosław Owczuk być może doskonale wiedział, że większość osób podłączonych do respiratorów umiera. To są oficjalne dane:

„Ponad 66 proc. pacjentów z koronawirusem, którzy wymagają podłączenia pod respirator, umiera - wynika z raportu "Śmiertelność z powodu COVID-19". Opublikowało go Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.”

Nie zdziwił bym się, gdyby się okazało, że osoby niezaszczepione podłącza się do respiratorów, a zaszczepionym daruje się tej śmiercionośnej terapii, która najprawdopodobniej zakończy się śmiercią. Prof. dr hab. Radosław Owczuk być może za aktywny udział w propagowaniu eksperymentalnych szczepionek został prezesem:

„Prof. Radosław Owczuk został prezesem elektem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii (PTAiIT). Prof. dr hab. n. med. Radosław Owczuk jest specjalistą w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, dziekanem Wydziału Lekarskiego oraz kierownikiem Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, konsultantem krajowym w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii.

Czas na kolejną utytułowaną łotrzycę:

Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pawłowska - Kierownik Katedry Chorób Zakaźnych i Hepatologii Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu V-ce Prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych:

„Szczepionka przeciw koronawirusowi jest jedyną skuteczną metodą przerwania tej epidemii.”

Czas udowodnił, że słowa te są kłamstwem i potwierdzają to doniesienia z najbardziej zaszczepionych krajów. Najszanowniejsza pani prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pawłowska z racji swojego wykształcenia powinna też doskonale wiedzieć, że oprócz szczepionek są też lekarstwa. Dowodem na to jest gruźlica oraz sposoby jej zapobiegania i leczenia. Są kraje, w których nie ma obowiązku szczepień przeciw tej chorobie a mniej jest przypadków zachorowań niż w Polsce, w której takowy obowiązek istnieje. Szczegóły zawiera mój 97 list otwarty zatytułowany - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci. Czas poznać kolejnego niegodziwca.

Historyk z wykształcenia Michał Dworczyk - Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów:

„To ochrona miejsc pracy i wzrost gospodarczy.”

Trudno się nie zgodzić z tą oceną. Pracownicy firm farmaceutycznych i dilerzy szczepionek mają zapewnione miejsca pracy a firmy produkujące szczepionki i dystrybuujący szczepionki zanotowały nadzwyczajny wzrost gospodarczy, za który płacimy wszyscy coraz większe pieniądze.
Czas poznać kolejnego zakłamanego szubrawce:

Dr n. med. Artur Zaczyński - Centralny Szpital Kliniczny MSWiA:

„Zaszczepienie daje nam przepustkę (tak naprawdę) do powrotu do normalności.”

Zaszczepiono już większość społeczeństwa i powrotu do normalności nie zanotowaliśmy, ale być może to tylko kwestia czasu. Koronawirusy są śmiertelnie groźne dla osób chorych, osłabionych. Ich jest ograniczona liczba i z każdym dniem maleje. Mogą mieć w tym ludobójstwie udział szczepionki a także katastrofalny stan państwowego systemu służby zdrowia.
Państwowy system opieki zdrowotnej nosi znamiona zbrodni przeciw ludzkości. Winnych powinno się ukarać - oko za oko, śmierć za śmierć. Temat rozwija mój 103 list otwarty do Prezydenta - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania. Słowa 'tak naprawdę' umieściłem w nawiasie, dlatego, że można je usłyszeć w wypowiedzi, ale na pasku, na którym napisane są wypowiedzi zwodzących nas aktorów słowa te pominięto. Być może montażysta uznał je za kłamstwo i doszedł do wniosku, że kłamstwa nie godzi się z prawdą mieszać. Wszak w Biblii pisze, że dla kłamców i innych złoczyńców przygotowano Piekło zwane też jeziorem ognia:

Objawienie 21:8 Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką.(...)

Czas poznać kolejną ancymonkę:

Dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas - konsultantka krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej, kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Prezes zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, redaktor naczelna czasopisma „Lekarz POZ”, sekretarz Rady Naukowej kongresu „Top Medical Trends”. Członkini Rady Naukowej „Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy”. Wykładowca, organizator szkoleń dla lekarzy rodzinnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Wakcynologii:

„Im więcej osób będzie odpornych, nawet tych, dla których przechorowanie to było by niegroźne, tym większa szansa, że ochronimy tych, którzy z powodu choroby mogą po prostu umrzeć.”

Teza ta może być błędna, dlatego, że odporni ludzie mogą być bezobjawowymi nosicielami koronawirusów. Sami na nie uodpornieni mogą zarażać tych, którzy z ich powodu mogą po prostu umrzeć. Dotyczy to zarówno osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Trzeba tu dodać, że czas, w którym ukazała się ten film będący nachalną reklamówką firm farmaceutycznych nie wiedzieliśmy czy szczepionka jest skuteczna i jak zadziała na nowe mutacje koronawirusów, które pojawią się wiosną i jeszcze nowsze jesienne. Sezon grypowy to sezon koronawirusów i wszelkich innych patogenów powodujących stany grypowe do których zaliczyć można też wirusy SARS-CoV-2 (od ang. Severe acute respiratory syndrome) coronavirus – wirus należący do grupy koronawirusów, (...) który wywołuje ostrą chorobę układu oddechowego.” Severe acute respiratory syndrome dosłownie można przetłumaczyć - Ciężki ostry oddechowy zespół objawów. A teraz proszę przeczytajmy co napisano na temat grypy: „Grypa – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusem grypy. W większości przypadków zachorowanie na grypę powoduje obłożną chorobę, u części chorych mogą występować powikłania i zdarzają się też zgony(!), szczególnie u dzieci, osób starszych i obciążonych innymi, dodatkowymi poważnymi chorobami. Grypa trapiła ludzkość od starożytności. Opisana została już przez Hipokratesa.”
Tak się dzieje być może nawet od tysięcy lat. Przed sezonem grypowym wyraźnie, logicznie i zdroworozsądkowo ostrzegał były już minister zdrowia, najszanowniejszy pan Łukasz Szumowski:
„Boimy się jednej rzeczy - koincydencji grypy, paragryp i COVID-19, dlatego że wszystkie te choroby mają podobne objawy.” W dzisiejszych czasach wykorzystano ten fakt do wyłudzania pieniędzy od społeczeństw za pomocą maseczek, testów, szczepionek... narażając przy tym tym społeczeństwa nie tylko na stratę pieniędzy, a nawet życia i zdrowia.
Szczepionki na grypę co roku tworzy się w oparciu o nowe szczepy wirusów i co roku szczepienie jest gigantycznym testem na ludzkości mogącym doprowadzić do tragedii. Według statystyk grypa hiszpanka w około 2 lata zabiła kilkadziesiąt milionów ludzi. Podobnego spustoszenia mogą zrobić inne wirusy, patogeny i żadnego nie powinno się bagatelizować, ale środki powinny być adekwatne do zagrożenia. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że grypa hiszpanka pojawiła się nagle i sama bez szczepionek i lekarstw zniknęła po liku latach. Być może była to tylko bardziej zjadliwa mutacja wirusa grypy, która się sama pojawiła i następnie zmutowała na mniej zjadliwą. Dziś żyjemy w innych czasach. Ludzkość nauczyła się modyfikować genetycznie żywe organizmy i w laboratoriach firm farmaceutycznych mogą dla zysku genetycznie tak modyfikować wirusy by były bardziej złośliwe i generowały zapotrzebowanie na coraz to nowe szczepionki.
Czas na kolejnego agitatora zachęcającego do eksperymentalnych szczepień:

Prof. Jacek Wysocki - były rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prof. Jest również ordynatorem Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu oraz Kierownikiem Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej na UM w Poznaniu. Aktywny członek wielu komitetów redakcyjnych, rad naukowych i licznych organizacji naukowych. Profesor jest założycielem i przewodniczącym Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Wakcynologii:

„Bardzo bym chciał wrócić do normalnego życia.”

Wielce ciekawe życzenie, ale czy szczepionki zapewnią nam normalne życie?
Coraz częściej słyszymy, że nie. Że trzeba będzie się co roku szczepić nowymi, eksperymentalnymi szczepionkami. Pozostaje kwestia tego co też najszanowniejszy pan Profesor uznaje za normalne życie. Jeżeli jest to życie bez chorób i śmierci to są wersety biblijne dające nadzieję na taki czas:

Objawienie 21:3, 4; Izajasza 33:24
I będzie z nimi sam Bóg. I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”. (…) I żaden mieszkaniec nie powie: „Jestem chory”. Lud mieszkający w tej krainie dostąpi odpuszczenia winy.

Gdyby nastały takie czasy to lekarze będą się musieli przekwalifikować, ale być może Profesor uważa swój zawód za zło konieczne i z radością powita czasy kiedy chorób już nie będzie.
Bardzo proszę powróćmy myślami do filmu i kolejnej chuliganki zachęcającej do eksperymentu:

Dr n. med. Iwona Paradowska-Stankiewicz - krajowy konsultant w dziedzinie epidemiologii, kierownik Pracowni Epidemiologii Chorób Zwalczanych Drogą Szczepień w Zakładzie Epidemiologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – PZH:

„Nie chcę zakażać moich bliskich, wśród których są i osoby starsze.”

Najszanowniejsza pani Doktor z racji wykonywanego zawodu powinna doskonale wiedzieć, że szczepionki nie dają stuprocentowej gwarancji ochrony przed koronawirusami. Osoby w pełni zaszczepione mogą być bezobjawowymi nosicielami koronawirusów, mogą też chorować i nawet umierać. Analizowana reklama eksperymentalnych szczepień fałszuje rzeczywistość i u ludzi łatwowiernych może wzbudzić fałszywe poczucie bezpieczeństwa, zachęcić do bagatelizowania takich środków zapobiegania wirusom jak zachowywanie dystansu czy też samoizolacja.
Czas na poznanie kolejnego niegodziwca zachęcającego do eksperymentu na ludziach:

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Horban - konsultant krajowy w dziedzinie chorób zakaźnych, główny doradca Prezesa Rady Ministrów do spraw COVID-19, przewodniczący Rady Medycznej. Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych dla Dorosłych Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie. Prof. pełni także funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz prezesa Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS:

„Istotą szczepienia jest wytworzenie takiego poziomu odporności, żeby człowiek nie był zarażony.”

Najszanowniejszy pan Profesor podał tylko istotę szczepień, ale nie ostrzegł widzów i słuchaczy przed tym, że szczepienia te to eksperyment, że nie wiadomo czy szczepionka będzie skuteczna, a jeżeli nawet taka będzie, to na jak długo. Wszak koronawirusy mutują i układ odpornościowy, który może doskonale sobie radzić z wirusem SARS-CoV-2 może totalnie zawieść w zetknięciu z nową mutacją wirusa. Czas na poznanie kolejnego drania:

Prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski - kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie:

„Szczepienie pozwoli na powrót do normalności. Na zmniejszenie liczby ograniczeń - na pełne funkcjonowanie.”

Gdyby takie słowa mówiła osoba nie znająca się na chorobach zakaźnych, to można by zrozumieć taką postawę. Świat pełen jest debili wypowiadających się głupio na tematy, których nie zna.
Najszanowniejszy pan Profesor z racji wykonywanego zawodu powinien doskonale wiedzieć, że zachęca do eksperymentu medycznego, że e szczepionki zostały wprowadzone do obrotu w trybie nadzwyczajnym, warunkowo i analizowany film reklamowy koniecznie powinien zawierać taką informację. Czas poznać kolejne nędzne indywiduum:

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Laskus – Warszawski Uniwersytet Medyczny, Zakład Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych:

„A więc warto się zaszczepić i zabezpieczyć siebie i innych przed ciężką chorobą i jej następstwami.”

Ciekawe co by teraz Profesor powiedział wdowie po najszanowniejszym panie Krzysztofie Krawczyku:

„Krzysztof Krawczyk: Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie.
I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła...”
'15.03 się zaszczepił 23.03 trafił do szpitala 5.04 zmarł;,”

Na zakończenie tego godnego najwyższej kary filmu wystąpił jeszcze jeden arcyfoliarz:

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon. Instytut medycyny we Wrocławiu:

„To na pewno uniemożliwi transmisji zakażenia na osoby Wam bliskie, starsze, z wielochorobowością. Czyli być może ocali im życie. Zachęcam do szczepień.”

Szczepienia na pewno nie zapobiegają transmisji koronawirusów.
Może być nawet tak, że walnie przyczyniają się do transmisji koronawirusów i tworzenia nowych mutacji. Osoba niezaszczepiona teoretycznie może nie zetknąć się z koronawirusem. Osoba zaszczepiona na pewno zetknie się z jakąś farmą wirusa lub z jego częścią zawartą w szczepionce. Szczególnie groźne dla otoczenia może być mieszanie różnych szczepionek opartych na różniące się pomiędzy sobą szczepy koronawirusów:

„Po wielu miesiącach od startu Narodowego Programu Szczepień, Polska zdecydowała, że możliwe będzie mieszanie szczepionek różnych producentów. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że z takiej opcji mogą skorzystać osoby, które po pierwszej dawce doświadczyły niepożądanych odczynów poszczepiennych. Z badań wynika, że mieszanie różnych preparatów może dawać lepszą skuteczność niż użycie tej samej szczepionki.”

Lekarze agitują też za wprowadzeniem kolejnych dawek szczepionek:

„Nie możemy wykluczyć, że zostanie wprowadzona czwarta dawka szczepionki przeciwko koronawirusowi. Każda osoba, która jest przewlekle chora, powinna zgłosić się do lekarza, bo może będzie potrzebowała kolejnej dawki. To nie jest tak, że szczepienia zawsze zapewniają pełną odporność. – mówił w Radiu ZET dr Paweł Grzesiowski.”

Jeżeli w czasie jednego roku będziemy się szczepili 4 razy, to bez wątpienia jest to w ekonomicznym interesie firm farmaceutycznych znakomitym rozwiązaniem. Jeżeli zaś po wielu latach okaże się, że niepożądane odczyny poszczepienne wpędzą osoby szczepiące się w różne choroby to też bardzo dobrze dla firm farmaceutycznych. Będzie kogo leczyć. Nie zdziwił bym się, gdyby dodatkowo się okazało, że w szczepionkach przeciw koronawirusom znalazła się jakaś substancja uzależniająca, jakiś narkotyk motywujący do dalszych dawek.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy w omówionym filmie firmowanym przez Kancelarię Premiera wystąpili utytułowani medycy i wysoko postawieni urzędnicy, którzy z racji zajmowanego stanowiska i wyuczonego zawodu powinni dbać o nasze zdrowie, a tymczasem zaangażowali się oni w reklamowanie eksperymentalnych szczepionek, których wartość zweryfikuje czas. Narazili tym samym nasze życie i zdrowie i wielce prawdopodobnie przyczynili się do wielu zgonów. Chciałem tu dodać, że nie wszystko co wycieka z Kancelarii Premiera jest totalnie głupie. W swoim archiwum mama taką wypowiedź:

„Kancelaria Premiera @PremierRP @MorawieckiM w #KPRM:
Internet był od początku obietnicą lepszego świata. Wierzę, że dalej może być takim światem, ale musimy z niego przepędzić przestępców.”

Ideę uważam za słuszną i widzę w niej być może słowa samokrytyki. Analizując poczynania rządzącego nami reżimu doszedłem do wniosku, że rządzi nami zorganizowana grupa przestępcza, a prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie czuwa nad tym by żadnemu przestępcy powiązanemu z rządzącym nami reżimem włos z głowy nie spadł.
Mamy Polskę równych i równiejszych. Notable z reżimowych władz bezczelnie i bezkarnie łamią prawo. Problem opisują moje listy do Prezydenta:
62 list otwarty - Sądy, niegodziwi sędziowie i niesprawiedliwość.
63 list otwarty - Stop debilom w prokuraturze i na salach rozpraw.
90 list otwarty do Prezydenta - Koronaparty, pogarda władz dla prawa i życia obywateli.
95 list otwarty - Prokuratorzy idioci i najszybsze śledztwo świata.
109 list otwarty – Zwyrodniałe ścierwo, miękiszon Zbigniew Ziobro.
Odpowiedzialny bezpieczeństwo wicepremier Jarosław K., tak podsumował kiedyś ten stan:

„Polskie sądownictwo, to jest jeden gigantyczny skandal (…) My wiemy, jak w Polsce funkcjonuje prawo, że opowieść o państwie prawa jest kompletną bajką. (…) Słabe państwo służy wyłącznie gangom.”

Inny znawca tematu tak opisał sytuację egzekwowania prawa w Polsce:

„Życie codzienne, uczciwi dziennikarze w mediach ukazują nam bezmiar bezprawia, jaki w coraz szerszym zakresie ogarnia nasz kraj. Odnosimy wrażenie, jakby to wszystko zostało skrzętnie, z premedytacją zaplanowane. Dzisiejszy sędzia, prokurator, coraz częściej utożsamiany jest, jako jeden z przedstawicieli mafijnego systemy, zalewającego nasz kraj. Typowy mafioso, który obłożony stosem kodeksów i wymuszonych na władzy przepisów, arogancko i bezwzględnie realizuje własne i władzy interesy. Obszar i zakres bezprawności przyjął już tak wielkie rozmiary, że bezsilni wobec tego zjawiska stają się również przedstawiciele parlamentu.”

Ideę Premiera by przepędzić z Internetu przestępców uważam za słuszną i można by rozpocząć od ukarania szczepionkowych foliarzy, którzy swoimi kłamstwami narażają nasze życie i zdrowie.
Najważniejszych z nich, tych współpracujących z Kancelarią Premiera można by ku przestrodze uśmiercić. Trzeba tu dodać, że kara śmierci jest zgodna z obowiązującą Konstytucją. Temat rozwija mój 44 list otwarty - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., trzeba działać, bo inaczej szczepionkowi foliarze skłonni są swymi kłamstwami doprowadzić do jeszcze większej liczby zgonów. Ja by im dać odpór napisałem ten aneks. Oprócz napisania tego aneksu zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej uporać się z epidemią oraz byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2021, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid – 3 aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 21 dzień 1 miesiąc 13 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., niedawno napisałem 2 aneks do113 list otwartego zatytułowanego – Naddebile i szczepionkowy apartheid. Niestety wiadomość, która obiegła media przymusiła mnie do napisania kolejnego, pilnego aneksu, bo sprawa jest śmiertelnie poważna. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., ze świata dochodzą do nas różne niepokojące doniesienia z krajów o wysokim stopniu wyszczepienia:

„W związku z rosnącą ponownie liczbą zakażeń koronawirusem rząd Irlandii ogłosił we wtorek przywrócenie niektórych restrykcji. Mimo że 93 proc. dorosłych mieszkańców jest zaszczepionych, Irlandia ma obecnie jeden z najwyższych na świecie wskaźników infekcji.
W związku z rosnącą ponownie liczbą zakażeń koronawirusem rząd Irlandii ogłosił we wtorek przywrócenie niektórych restrykcji. Mimo że 93 proc. dorosłych mieszkańców jest zaszczepionych, Irlandia ma obecnie jeden z najwyższych na świecie wskaźników infekcji. (...)
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przekazała, że liczba zgonów spowodowanych zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 w Europie wzrosła o 5 proc. w ciągu zeszłego tygodnia. Tym samym Stary Kontynent to jedyny region świata, w którym wzrasta śmiertelność związana z Covid-19.”

Z informacji tych można wyciągnąć wniosek, że akcja szczepień okazała się totalnym nieporozumieniem. Do szpitali trafiają z powodu koronawirusów również osoby zaszczepione i zdarza się, że umierają. Są na to niepodważalnie dowody w postaci denatów. Podaję przykłady:

„Krzysztof Krawczyk: Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła...”
„15.03 się zaszczepił 23.03 trafił do szpitala 5.04 zmarł” (….)
„Placówka „A w sercu maj" zapewnia całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym i w podeszłym wieku. Działa w Woli Czołnowskiej w gminie Baranów. 19 stycznia zaszczepionych zostało 36 pensjonariuszy ośrodka. (…)
Pierwsze informacje o zgonach w domu opieki pojawiły się na początku lutego.
Wtedy też sanepid zlecił przeprowadzenie w placówce badań w kierunku koronawirusa. 23 osoby uzyskały pozytywny wynik zakażenia koronawirusem. - Z naszej wiedzy wynika, że do tej pory zmarło 11 pensjonariuszy. Część z nich miała potwierdzonego koronawirusa.”

Z danych jakie wiadomo było od lat o koronawirusach można się było tego spodziewać:

Wirusologia - Podręcznik dla studentów, Leon Jabłoński, Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1973 (?!) rok.

„Koronawirusy z zadziwiającą skutecznośćią potrafią powtórnie zaatakować tych samych gospodarzy, co stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia o szczepionce pozostają w sferze utopii.”

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., bardzo proszę zwrócić uwagę na datę. Po pierwsze data ta według znanych mi specjalistów od dat – historyków zorientowanych w temacie jak i teologów (jest to data kościelna, w której sacrum splata się z chronologią) – jest datą fałszywą podobnie jak wszystkie inne daty chrześcijańskiej rachuby lat. Temat analizuje mój 3 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.
Po drugie zwróćmy uwagę na fakt, że wiedza dotycząca koronawirusów i szczepionek ma około 50 lat i najświeższe doniesienia z krajów najbardziej wyszczepionych potwierdzają tezę zawartą w podręczniku o wirusologii sprzed kilkudziesięciu lat. Bardzo proszę przypomnijmy ją sobie:

„Koronawirusy z zadziwiającą skutecznośćią potrafią powtórnie zaatakować tych samych gospodarzy, co stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia o szczepionce pozostają w sferze utopii.”

Znaczy to, że ozdrowieniec, człowiek, w którym organizm wytworzył ciała odpornościowe (takie jest zadanie szczepionki) może ponownie zostać zarażony koronawirusami. Tak też się zdarza:

„Doktor Beata Poprawa już drugi raz zmaga się z zakażeniem koronawirusem.
Ordynator Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach pierwszy raz przeszła przez COVID-19 pół roku temu. (…) Teraz, kiedy już poczuła się pewniej, los znów zesłał na nią chorobę. Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie, ponieważ rzeczywiście w kwietniu przeszłam dosyć ciężko COVID-19, prawie miesiąc byłam w izolacji domowej, walczyłam dzielnie z dusznościami, z gorączką i jak wszyscy wierzyłam w to, że po przechorowaniu nabiorę pełnej odporności – przyznała.”

Tezę z podręcznika potwierdzają również wiadomości, które dotarły do nas z Irlandii:

„Mimo że 93 proc. dorosłych mieszkańców jest zaszczepionych, Irlandia ma obecnie jeden z najwyższych na świecie wskaźników infekcji.”

Na podobną w wymowie wiadomość tym razem z Polski natknąłem się przed chwilką:

„Warszawa otrzymała nagrodę za wysoką liczbę zaszczepionych mieszkańców.
Teraz ma najwięcej zakażonych.”

Z wieści tych wynika, że osoby zaszczepione mogą być nosicielami koronawirusów, mogą chorować ciężko, trafiać do szpitala i nawet umierać. Mogą być też podstawowym źródłem roznoszenia nowych mutacji koronawirusów. Człowiek niezaszczepiony ma szansę uniknąć spotkania z koronawirusem, człowiek zaszczepiony tego nie uniknie. Zetknie się z jego częścią w zawartą w szczepionce, a że szczepionek jest wiele i są one oparte na różnych szczepach namnożonych koronawirusów będących podstawą wytwarzania szczepionek. Szczepach różniących się pomiędzy sobą szczegółami i na dodatek mogącymi mutować w czasie, dlatego też osoby zaszczepione mogą być podstawowym źródłem nowych mutacji koronawirusów.
Jeżeli mutacje te będą łagodne to epidemia wygaśnie, ale jeżeli nowe mutacje okażą się zjadliwe, wówczas śmiertelność pośród osób zakażonych, w tym również osób zaszczepionych wzrośnie.
Dlatego też osoby zaszczepione powinny w większym stopniu przestrzegać reżimu sanitarnego od osób niezaszczepionych. Trzeba tu koniecznie dodać, że nie znane są jeszcze niepożądane odczyny poszczepienne, które mogą pojawić się po wielu latach. Aktualne szczepienia są eksperymentem medycznym. Temat ten przybliża mój 114 list otwarty – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym. Są to fakty, które każdy lekarz medycyny powinien wiedzieć z racji wykonywanego zawodu, ale medycy powiązani z rządzącym nami reżimem od samego początku epidemii zaangażowali się w kłamstwa na temat szczepionek, narażając tym samym nasze życie i zdrowie. Ten kryminalny wątek przybliża mój 104 list otwarty zatytułowany - Sprawiedliwie ukarać szczepionkowych foliarzy, wraz a kilkoma aneksami. Pomimo tych udokumentowanych faktów są osoby, które usiłują narzucić reżim sanitarny tylko na osoby niezaszczepione. Rozumiem, że mogą to robić osoby niezaznajomione z niuansami dotyczącymi szczepień i ślepo wierzące powiązanym z rządzącym nami reżimem sprzedajnym, zakłamanym naukowcom, medykom. Inni niegodziwcy mogli zostać przekupieni przez rządzący nami reżim, który takimi niecnymi praktykami się chwalił:

„Rząd przygotowuje kampanię promującą szczepienia przeciwko koronawirusowi.
Rzecznik rządu Piotr Mueller powiedział w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że akcję tę będą wspierać znane osoby – naukowcy, sportowcy i aktorzy. Piotr Mueller podkreślił, że szczepienie jest jedyną skuteczną metodą zabezpieczenia się przed koronawirusem. „To jest ochrona zdrowia i życia z jednej strony, ale z drugiej strony ochrona również gospodarki” – powiedział rzecznik rządu. Podkreślił, że jeśli nie zaszczepi się duża liczba osób, to jeszcze przez wiele miesięcy będziemy się musieli liczyć z obostrzeniami.”

Szczepionkowy apartheid może być starannie zaplanowanym elementem kampanii marketingowej firm farmaceutycznych produkujących szczepionki.
Zaszczepisz się będziesz miał przywileje. Nie zaszczepisz się uprzykrzymy ci życie. Jest to terror wymierzony w nie tylko w naszą wolność od eksperymentów medycznych, ale także w nasze życie i zdrowie. Pisząc ten list natrafiłem na taką wiadomość:

„Grażyna Wolszczak została zapytana, co myśli o wstępie do teatru tylko dla osób zaszczepionych. Aktorka zgodziła się z opinią, którą wygłosiła jakiś czas temu Krystyna Janda... Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą! Ja jestem absolutnie za tym, aby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.”

Sprawa ewidentnie kryminalna, ale nie wiem, czy najszanowniejsza pani Grażyna W. popiera szczepionkowy rasizm z własnej woli i głupoty, czy też jej wypowiedź zakupił rządzący nami reżim po to by więcej osób się zaszczepiło i więcej osób zmarło. Reżimowemu rządowi może na wzroście śmiertelność bardzo zależeć. Umierają bowiem głównie osoby starsze, z których część może mieć nagromadzone wysokie emerytalne i zdrowotne środki pieniężne. Po ich śmierci przepadną one na rzecz skarbu państwa i rządzący nami politycy dadzą sobie kolejne nagrody, kolejne podwyżki.
Jak by nie było w tej kwestii i tak mamy sprawę kryminalną, którą powinna się zająć prokuratura. Powinna ona się dowiedzieć, Grażyna W., wzięła za propagowanie rasizmu szczepionkowego pieniądze, czy też nawoływała do złamania prawa z własnej inicjatywy jako szkodliwa debilka.
Jakkolwiek by nie było sprawa jest kryminalna i najszanowniejsza pani Grażyna W., już powinna siedzieć w areszcie śledczym czekając na sprawiedliwy wyrok sądowy.
Są jednak osoby, których wina w sprawie szczepionkowego rasizmu jest znacznie większa i pomimo tego z jakichś nieznanych mi przyczyn pozostają na wolności. Do największych i zarazem najaktywniejszych kryminalistów zaliczył bym najszanowniejszego pana profesora Krzysztofa S.:

„Prof. Simon o obostrzeniach dla osób nieszczepionych.
Austria wprowadziła właśnie twardy lockdown dla osób niezaszczepionych. Oznacza to, że obywatele, którzy nie przyjęli preparatu mogą wyjść z mieszkania tylko w konkretnych sytuacjach (wyjazd do pracy, pójście do szkoły). Czy w Polsce powinny zostać wprowadzone podobne restrykcje dla osób niezaszczepionych? O tym opowiedział dla naTemat.pl prof. Krzysztof Simon.
Osoby niezaszczepione, tak jak w innych krajach, powinny być poddane pewnym restrykcjom typu: zakaz wejścia do restauracji, kina, teatru, klubu – tam gdzie może dojść do zakażenia ich i zakażenia innych osób. Uważam ze na dzień dzisiejszy, aby próbować zapanować nad kolejnym rzutem epidemii powinny zostać spełnione następujące rzeczy: po pierwsze paszporty covidowe dla osób zaszczepionych i te osoby powinny mieć możliwość korzystania z wszystkiego, co się nazywa normalnym bieżącym życiem – tłumaczył prof. Simon.”

To, że w Austrii jest modny może być rasizm może mieć swoje uzasadnienie historyczne. Najszanowniejszy pan Adolf Hitler, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy nazizmu był Austriakiem. W tym kraju przed wiekami powstawały getta dla Izraelitów:

„Dzielnica żydowska w Eisenstadt – teren byłej dzielnicy (getta) żydowskiego, znajdujący się w Eisenstadt – stolicy austriackiego Burgenlandu. Getto żydowskie powstało w Eisenstadt prawdopodobnie już w XIII w. Rozwinęło się w XVII w., a likwidacji uległo w 1938 za sprawą władz nazistowskich. Noc z 9. na 10. listopada 1938 (?!) roku zmieniła na zawsze krajobraz „Mazzesinsel” i całego „żydowskiego Wiednia”. W trakcie Kristallnacht zniszczono synagogi i wiele budowli należąacych do Żydów. Licząca wówczas blisko 60 tysięcy gmina żydowska w Leopoldstadt (czyli jedna trzecia całej ludności żydowskiej w Wiedniu), była świadkiem wybuchu antysemityzmu, palonych synagog i poniżenia. A później przyszła wojna.
Grabieże majątków, morderstwa i wywozki do obozów zagłady.
Deportacja Żydów austriackich odbywała się ze stacji kolejowej Aspangbahnhof, skąd w wagonach dla bydła przewożeni byli do gett w Opolu, Łodzi, Łagowie, Rydze i Mińsku.”

Nie dziwi zatem, że i w dzisiejszych czasach reżim rządzący Austrią wdraża rasistowskie prawa ale może dziwić, że w Polsce, która w czasie ostatniej wojny wielce ucierpiała z rąk nazistowskich siepaczy idea rasizmu wydaje się być wiecznie żywa. Kiedy jednak wnikniemy w historię faszyzmu to dowiemy się też o polskich faszystach. Temat przybliża mój 66 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Polscy faszyści i ich udział w II Wojnie Światowej.
Bardzo proszę powróćmy myślami do współczesnych nazistów i ich śmiercionośnych działań. Proszę przeczytajmy kolejną wiadomość, której parszywym bohaterem jest najszanowniejszy pan profesor Włodzimierz G.:

„W Austrii od poniedziałku obwiązuje lockdown dla niezaszczepionych. Na podobne obostrzenia, w związku z drastycznie pogarszającą się sytuacją, decyduje także się Słowacja. Europa stała się epicentrum pandemii - ogłosiło WHO. - Każdy kraj próbuje znaleźć sposób na pandemię.
Można jak w Polsce powiedzieć: mamy połowę zaszczepionych, szpitale wytrzymają i co najwyżej dojdzie do naturalnej eliminacji niezaszczepionych - po prostu umrą. Albo zakazać chodzenia na kawę jak we Francji, co dało efekt w postaci prawie pięciu milionów szczepień - mówi Interii wirusolog prof. Włodzimierz Gut.(...) Wszelkie ograniczenie ruchliwości jest czynnikiem ograniczającym pandemię. Wiadomo, że zaszczepieni ulegają zakażeniu, ale ponieważ ich organizm jest już przygotowany do zwalczania wirusa, to chorują lekko i nie obciążają służby zdrowia - to po pierwsze, a po drugie krócej transmitują wirusa, czyli ograniczają również jego szerzenie - przypomina prof. Włodzimierz Gut, wirusolog z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.”

Zastanawiam się, czy profesor Włodzimierz G., rżnie debila licząc na łagodny wymiar kary, czy też jest to cyniczny morderca, łowca skór. Łowca skór jest to pracownik służb medycznych, który z sobie znanych pobudek - zazwyczaj są to wymierne korzyści finansowe – morduje ludzi, których powinien leczyć. Tema łowców skór przybliża mój 103 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania. Wszak kryminaliści, profesorowie Krzysztod S. i Włodzimierz G., są medykami i w ich ekonomicznym interesie jest to, aby jak najwięcej było ludzi chorych. W podobnej sytuacji są firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki, które w dzisiejszych czasach notują rekordowe zyski:

„Grupy farmaceutyczne Pfizer, BioNTech i Moderna dzięki sprzedaży szczepionek przeciwko Covid-19 osiągają łączny zysk w wysokości 65 000 dolarów na minutę, czyli więcej niż 1000 dolarów na sekundę - podała we wtorek koalicja organizacji prowadzących kampanię na rzecz szerszego dostępu do szczepionek People’s Vaccine Alliance (PVA).”

Nie zdziwił bym się, gdyby finalnie się okazało, że za szczepionkowych apartheidem, który napędza proces szczepień kryły się też firmy farmaceutyczne przekupujące lekarzy, posłów, polityków, członków rządu tylko po to by zwiększyć swoje zyski. Bardzo proszę przeczytajmy w jaki cyniczny sposób kryminalista, pani profesor Anna P., podjudza osoby zaszczepione przeciw zaszczepionym:

„Profesor Anna Piekarska, która zasiada w Radzie Medycznej działającej przy premierze, pytana była w TVN24, dlaczego rząd nie słucha zaleceń Rady, która apeluje o obowiązkowe szczepienia między innymi dla medyków czy nauczycieli. - W tej chwili mam wrażenie, że niestety poddajemy się dyktaturze niezaszczepionej mniejszości, ponieważ większość jest zaszczepiona. Osobiście oczekiwałabym w tej sytuacji buntu zaszczepionych – powiedziała.”

Fakt, że ta kryminalista nawołująca do buntu nie siedzi w więzieniu świadczy o ułomności służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo. Nic dziwnego, że ludzie niegodziwi postępują od złego ku gorszemu. Segregacja osób niezaszczepionych z każdym dniem się pogłębia:

„Dyrekcja Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku podjęła decyzję dotyczącą personelu, który nie przyjął szczepionki przeciwko COVID-19. – Te osoby zostały oddelegowane do innych zajęć. Ewentualnie mogą pracować na oddziałach covidowych, gdzie leżą pacjenci już zarażeni i nie stwarzają dla nich zagrożenia — mówi Onetowi dyrekcja placówki.”

Oczywiście, nie całe środowisko medyczne to kryminaliści. Organizacja Ordo Medicus skupiająca doktorów medycyny i naukowców, której celem jest promowanie zdrowia i zapobieganie chorobom tak skomentowała powyższą wiadomość:

„Uniwersytecke Centrum Kliniczne w Gdańsku ignoruje fakt, że zaszczepieni mają takie same miano wirusa jak niezaszczepieni, i że mogą zarażać pacjentów. Jednak to właśnie osoby niezaszczepione są odsuwane od pracy z pacjentami. Cierpią na tym sami pacjenci.”

O to może właśnie chodzić zarówno twórcom eksperymentalnych szczepionek jak i ludziom je promującym. Im więcej cierpiących ludzi trafi do szpitala tym lepiej. Podobnie działo się w obozach koncentracyjnych:

„Niemieckie obozy koncentracyjne dotykały podczas wojny liczne epidemie, z których najwięcej ofiar zabrały czerwonka, gruźlica i tyfus, zarówno plamisty, jak i brzuszny.
Za drutami obozów niemieckie koncerny farmaceutyczne testowały nie tylko leki, ale także szczepionki. O ile w miarę dobrze wiemy, co się działo w Dachau czy Auschwitz, to obóz w Stutthofie jest wciąż owiany tajemnicą, tym bardziej, że nazistowska załoga obozu zniszczyła wszystkie dokumenty dotyczące kwestii zdrowia i organizacji szpitala. Zamiast szczepionki uodparniającej przeciwko tyfusowi, niemieccy lekarze mieli więźniom wstrzykiwać zarazki powodujące chorobę. Czy to możliwe? Technicznie tak. W obliczu zbliżającego się frontu i coraz bardziej oczywistej nawet dla zagorzałych nazistów porażki narodowego socjalizmu,
Niemcy lubowali się w takich formach mordowania więźniów, które wyglądały na „naturalne”.
A przecież nie ma nic dziwnego w tym, że w przepełnionym obozie, omdlewający z głodu i pracy ponad siły więźniowie chorują i umierają na tyfus.”

Nie zdziwił bym się, gdyby się okazało, że podstawowym źródłem nowych mutacji wirusów były szczepionki. Mogą one podsycać epidemię i jednocześnie mnożyć zyski firm je produkujących.
Kiedy okaże się, że szczepionki nie położą kresu epidemii koronawirusów wówczas firmy farmaceutyczne mogą nas mamić cudownymi lekarstwami mającymi oficjalnie położyć kres epidemii, ale jednocześnie sprawić, że ludzie zaczną chorować na inne schorzenia. Taki mechanizm leży w ekonomicznym interesie firm farmaceutycznych:

„Koncern farmaceutyczny Pfizer poinformował we wtorek, że złożył wniosek do amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) o zgodę na stosowanie w leczeniu COVID-19 jego leku o nazwie Paxlovid, który w testach obniżył liczbę zgonów i hospitalizacji wśród osób zakażonych koronawirusem. Lek Pfizera jest już drugim, który testuje FDA. Wcześniej swój preparat zgłosiła firma Merck.” Szerzej problem szczepionek i lekarstw a także nieprawidłowości w działaniu firm farmaceutycznych przybliża mój 97 list otwarty - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci – wraz z aneksami.

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., żyjemy w czasach, w których największym wrogiem naszego państwa są członkowie rządzącego nami reżimu i współpracujący z tymi niegodziwcami medycy. Staliśmy się świadkami największej katastrofy humanitarnej od czasów 2 wojny światowej. Są to oficjalne dane i nie znam nikogo, kto by je kwestionował:

„23,5 proc. wyniósł w Polsce odsetek nadmiarowych zgonów w czasie pandemii w porównaniu z latami 2016-2019 (?!) - wynika z danych Eurostatu. To najwięcej w krajach Unii Europejskiej. (...)
Najwięcej zgonów chorych na COVID-19 w Europie zanotowano w Polsce. (…)
Katastrofa demograficzna wrzuca kolejny bieg. Już niemal 200 tys. mniej urodzeń niż zgonów.
W ostatnich dwunastu miesiącach - od początku lipca 2020 (!?) r. do końca czerwca 2021 r. - urodziło się w Polsce tylko niespełna 344 tys. dzieci. Zmarło zaś blisko 540 tys. osób.
Nożyce demograficzne rozwarły się do wartości niemal 200 tys. osób - o tyle w raptem 12 miesięcy skurczyła się populacja Polski.”

Swój udział w tej zagładzie naszego narodu mogą mieć szczepionki a także związane z nimi przywileje osób zaszczepionych. Największą odpowiedzialność ponoszą za ten stan rządzący wszystkich szczebli, ale w demokratycznych krajach głupota tej części społeczeństwa nikogo nie powinna dziwić. Demokracja z samej zasady jest głupim ustrojem i w sposób naturalny przyciąga ona głupców. By zostać Radnym, Posłem, Senatorem, Prezydentem nie trzeba być mądrym człowiekiem. Wystarczy zyskać największą przychylność wyborców. Bycie zaś Premierem, Ministrem zależy przede wszystkim od szemranych układów, haków, znajomości... Nie ma zatem co się dziwić, że rządzą nami debile. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego jest zagrożone. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.
Przywileje osób zaszczepionych są z medycznego punktu widzenia zasadne tylko wtedy kiedy chcemy by koronawirusy się mnożyły, mutowały i by jak najwięcej osób zachorowało i zmarło. Działania takie można podciągnąć pod ludobójstwo i koniecznie trzeba je powstrzymać. Ustalić winnych i z całą surowością połączoną z sprawiedliwością ich ukarać. Za największych ludobójców na dzień dzisiejszy widzę Premiera, Ministra Zdrowia, decyzyjnych członków Rady Medycznej a także służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo z Prokuratorem Generalnym i Ministrem Sprawiedliwości na czele. Do tego zwyrodniałego grona zaliczył bym również pana, najszanowniejszy panie Andrzeju D.. Być może kara śmierci z szczególnym okrucieństwem będzie adekwatną karą. Sprawa ma też wymiar międzynarodowy. Z szczepionkowymi rasistami z różnych krajów trzeba podjąć stanowczą walkę. Można wystosować noty dyplomatyczne do krajów, w których kwitnie szczepionkowy rasizm. Sprawę poruszyć na forum ONZ. Wnieść do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Trzeba działać. Co najszanowniejszy pan o tym myśli?
Ja myślę, że w Polsce bardzo źle się dzieke i by coś naprawić napisałem ten aneks do listu otwartego. Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł rozwiązać kwestię szczepień i osądzania przestępców oraz dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group