forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 4:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 76  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 paź 2021, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 530
113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid – 2 aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 22 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., niedawno napisałem 113 list otwarty zatytułowany – Naddebile i szczepionkowy apartheid i jakiś czas później aneks do niego. Niestety wiadomość, która obiegła media przymusiła mnie do napisania kolejnego, pilnego aneksu, bo sprawa jest śmiertelnie poważna. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., buszując w Internecie natknąłem na taką wiadomość:

„"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów" - podkreśla Andrzej Duda w liście, który rozpoczyna od przypomnienia faktów dot. wyzwolenia obozu: "27 stycznia 1945 roku żołnierze radzieccy wyzwolili niemiecki nazistowski obóz śmierci KL Auschwitz. To, co tam znaleźli, nadal napełnia nas przerażeniem i wywołuje nasze absolutne moralne potępienie". Ten sam los był udziałem milionów Żydów zamordowanych w innych niemieckich obozach śmierci: Treblince, Sobiborze, Bełżcu, Kulmhof, Stutthof i dziesiątkach innych" - podkreśla Andrzej Duda.
Jak zaznacza: "Władze III Rzeszy, zaplanowawszy całkowitą eksterminację Żydów, stworzyły sieć obozów - fabryk śmierci, gdzie dokonywano morderstw w cyklu działalności przemysłowej. Nie było w historii tak skrajnej dehumanizacji i degradacji milionów niewinnych ofiar".”

W powyższej informacji data roczna – 1945 rok – zgodnie z chrześcijańską parszywą tradycją jest datą fałszywą i brak jest danych by datę tę naprawić. Temat omawia 3 list otwarty do Prezydenta - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty. Fakt, że fałszywe daty są w użyciu mogą cieszyć przede wszystkim piekielnych sadystów, w które bezlitosne ręce trafiają grzesznicy. Zostawmy sprawę dat i powróćmy myślami do holokaustu. Tak najszanowniejszy pan głosił:

„"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów (…) żołnierze radzieccy wyzwolili niemiecki nazistowski obóz śmierci KL Auschwitz. To, co tam znaleźli, nadal napełnia nas przerażeniem i wywołuje nasze absolutne moralne potępienie. Ten sam los był udziałem milionów Żydów zamordowanych w innych niemieckich obozach śmierci: Treblince, Sobiborze, Bełżcu, Kulmhof, Stutthof i dziesiątkach innych (…) Władze III Rzeszy, zaplanowawszy całkowitą eksterminację Żydów, stworzyły sieć obozów - fabryk śmierci, gdzie dokonywano morderstw w cyklu działalności przemysłowej.
Nie było w historii tak skrajnej dehumanizacji i degradacji milionów niewinnych ofiar".”

Kwestia niewinności ofiar jest dyskusyjna. Bardzo proszę przypomnimy sobie akcję Sonderaktion Krakau. Była to nazistowska akcja pacyfikacyjna skierowana przeciwko polskiemu środowisku naukowemu. Wielu profesorów i innych ludzi uczonych trafiło do miejsc odosobnień, część z nich poniosła śmierć. Trzeba tu dodać, że fałszywe daty zwane też chrześcijańską rachubą kłamstw w tamtych latach też były w w naszym kraju powszechnie używane.
Większość ludzi, w tym profesorów mogła być nie zorientowanych w kwestiach zwodniczej chronologii historycznej i teologii (obie te dziedziny nauki zazębiają się w fałszywym kalendarzu) i mogła używać fałszywych nie wiedząc, że tkwią w błędzie i w błąd innych wprowadzają.
Źle nauczeni złe nauki powielali. Część tych profesorów mogła jednak zwodzić ludność z pełną świadomością z sobie znanych pobudek. Takich ludzi zabić raz to mało. Tacy zwyrodnialcy potrzebują izby tortur. Dla świadomych swoich grzechów oprychów przygotowano Piekło zwane też jeziorem ognia. Chrześcijanie zostali w Biblii ostrzeżeni przed taką ewentualnością:

Hebrajczyków 10:26-3; Objawienie 21:8
Bo jeśli rozmyślnie trwamy w grzechu po otrzymaniu dokładnego poznania prawdy, to już nie pozostaje żadna ofiara za grzechy, lecz tylko jakieś straszliwe oczekiwanie sądu oraz ognista zazdrość, która ma strawić przeciwników. Każdy, kto zlekceważył Prawo Mojżeszowe, umiera bez współczucia na podstawie świadectwa dwóch lub trzech. Jak myślicie, o ileż surowsza kara należy się temu, kto podeptał Syna Bożego i za pospolitą uznał wartość krwi przymierza, którą został uświęcony, oraz ze wzgardą znieważył ducha niezasłużonej życzliwości? Znamy bowiem tego, który rzekł: „Pomsta jest moja, ja odpłacę”; i znowu: „Jehowa będzie sądził swój lud”. Straszliwa to rzecz wpaść w ręce Boga żywego. (…) Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką...

Zasada ta dotyczy też starszych w wierze braci chrześcijan – Izraelitów, których przede wszystkim dotknął holokaust. Czy byli oni niewinni tego ja nie wiem. Być może i tacy się trafiali.
Kiedy cierpliwość najszanowniejszego Boga Jehowy się wyczerpuje giną ludzie prawi wraz z niegodziwcami. Pisze o tym w Biblii:

Ezechiela 21:1-5
I jeszcze doszło do mnie słowo Jehowy, mówiące: „Synu człowieczy, zwróć swe oblicze ku Jerozolimie i niech twoje słowa kapią ku świętym miejscom, i prorokuj przeciwko ziemi izraelskiej. I powiedz ziemi izraelskiej: ‚Tak rzekł Jehowa: „Oto jestem przeciw tobie i dobędę mego miecza z pochwy, i wytracę z ciebie prawego i niegodziwego. Po to, bym wytracił z ciebie prawego i niegodziwego, mój miecz wyjdzie z pochwy przeciwko wszelkiemu ciału od południa po północ. I wszelkie ciało będzie musiało poznać, że ja, Jehowa, dobyłem swego miecza z pochwy. Już tam nie powróci”’.

To czy ktoś był prawy, czy niegodziwy, winny czy niewinny to kwestia Sądu Ostatecznego i bez zapoznania się z jego wyrokiem lepiej swoich sądów nie wyrażać. Tak sobie myślę.

Bardzo proszę powróćmy myślami do holokaustu i milionów ofiar. Nim doszło do ludobójstwa pojawiły się pierwsze symptomy, które z czasem zaowocowały milionami ofiar. Najszanowniejszy pan Marian Turski, były więzień obozu zagłady z okazji 75 rocznicy wyzwolenia przez Armię Radziecką morderczego kompleksu Auschwitz-Birkenau powiedział między innymi:

„Przenieśmy się na chwilę myślami, wyobraźnią we wczesne lata 30. do Berlina. Znajdujemy się prawie w centrum miasta. Dzielnica nazywa się Bayerisches Viertel, Bawarska Dzielnica. Trzy przystanki od Kudammu, ogrodu zoologicznego. Tam, gdzie dziś jest stacja metra, jest Bayerischer Park – Park Bawarski. I oto jednego dnia w tych wczesnych latach 30. na ławkach pojawia się napis:
„Żydom nie wolno siadać na tych ławkach”.
Można powiedzieć: nieprzyjemne, nie fair, to nie jest OK, ale w końcu jest tyle ławek dookoła, można usiąść gdzieś indziej, nie ma nieszczęścia.
Była to dzielnica zamieszkała przez inteligencję niemiecką pochodzenia żydowskiego, mieszkali tam Albert Einstein, noblistka Nelly Sachs, przemysłowiec, polityk, minister spraw zagranicznych Walther Rathenau. Potem w pływalni pojawił się napis:
„Żydom zabroniony wstęp do tej pływalni”.
Można znów powiedzieć: nie jest to przyjemne, ale Berlin ma tyle miejsc, gdzie można się kąpać, tyle jezior, kanałów, prawie Wenecja, więc można gdzieś indziej. Jednocześnie gdzieś pojawia się napis:
„Żydom nie wolno należeć do niemieckich związków śpiewaczych”.
No to co? Chcą śpiewać, muzykować, niech zbiorą się oddzielnie, będą śpiewali. Potem pojawia się napis i rozkaz:
„Dzieciom żydowskim, niearyjskim nie wolno bawić się z dziećmi niemieckimi, aryjskimi”.
Będą się bawiły same. A potem pojawia się napis:
„Żydom sprzedajemy chleb i produkty żywnościowe tylko po godzinie 17”.
To już jest utrudnienie, bo jest mniejszy wybór, ale w końcu po godzinie 17 też można robić zakupy. Uwaga, uwaga, zaczynamy się oswajać z myślą, że można kogoś wykluczyć, że można kogoś stygmatyzować, że można kogoś wyalienować. I tak powolutku, stopniowo, dzień za dniem ludzie zaczynają się z tym oswajać – i ofiary, i oprawcy, i świadkowie, ci, których nazywamy
bystanders, zaczynają przywykać do myśli i do idei, że ta mniejszość, która wydała Einsteina, Nelly Sachs, Heinricha Heinego,Mendelssohnów, jest inna, że może być wypchnięta ze społeczeństwa, że to są ludzie obcy, że to są ludzie, którzy roznoszą zarazki, epidemie.
To już jest straszne, niebezpieczne. To jest początek tego, co za chwilę może nastąpić...”

Najszanowniejsi Czytelnicy bardzo proszę powróćmy myślami do czasów dzisiejszych, do Polski.
Żyjemy w czasach wyjątkowo krytycznych. Nawiedził nas największy humanitarny kataklizm od czasów 2 wojny światowej. Notujemy rekordowe ilości zgonów. W ciągu dwunastu miesięcy według oficjalnych danych ubyło nas około 200 tysięcy:

„W ostatnich dwunastu miesiącach - od początku lipca 2020 r. do końca czerwca 2021 r. - urodziło się w Polsce tylko niespełna 344 tys. dzieci. Zmarło zaś blisko 540 tys. osób.
Nożyce demograficzne rozwarły się do wartości niemal 200 tys. osób - o tyle w raptem 12 miesięcy skurczyła się populacja Polski.”

W tym czasie odnotowaliśmy około 160 tysięcy zgonów ponadprogramowych, ponadto co zwykle rok w rok nas umiera. Wiele przyczyn się na to złożyło, ale być może największą przyczyną był fatalny państwowy system ochrony zdrowia, który jeszcze przed koronawirusowym szaleństwem nosił zmamiona wielkiego ludobójstwa. Bywało, że osoby chore umierały czekając w kolejkach miesiącami a nawet latami na wizytę u lekarza specjalisty lub na zabieg w szpitalu.
Kiedy rozpętało się koronowirusowe szaleństwo sytuacje ludzi chorych się pogorszyła. Dodatkowo z najnowszych danych wynika, że przybywa osób chorych na raka:

„Rak w liczbach. Przybywa chorych na nowotwory w Polsce.
Rak to główna przyczyna zgonów na świecie. Na skutek chorób nowotworowych umiera prawie 10 milionów osób rocznie. W Polsce rak zabija około 100 tysięcy osób. Pamiętajmy, że możemy jednak wiele zrobić, żeby im zapobiegać i skutecznie leczyć.”

Jeden z senatorów wpadł nawet na zbrodniczy pomysł by już nie ratować osób umierających na raka i w zamian ratować tych z podejrzeniem infekcji spowodowanej koronawirusami:

„Senator PiS: dla walki z COVID trzeba poświęcić leczenie chorych na raka.
"Ściągnięcie lekarzy jest konieczne, by ratować chorych na COVID" - mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej wicemarszałek Senatu Marek Pęk. - Jeśli jest sytuacja, że ktoś ląduje na OIOM-ie i zagrożone jest jego życie, to trzeba mu udzielić pomocy, bo inaczej umrze. (...) Nie ma innego wyjścia. Ściągnięcie lekarzy jest konieczne dla ratowania ludzi, którzy umierają na koronawirusa – stwierdził.”

Taka postawa może być tożsama z wyrokiem śmierci na ludziach, których być może operacja lub inna terapia by uratowała. Ludobójstwo w Polsce już trwa. W czasach hitlerowskiej okupacji najpierw pojawiła się segregacja ludności. W Polsce ostatnimi czasy też.
Według wicemarszałka senatu najszanowniejszego pana Marka Pęka ludzi z koronawirusami powinno się ratować w pierwszej kolejności, zaś ludzi umierających z innej przyczyny, na przykład na raka powinno się pozostawić samym sobie. Odebrać im lekarzy i sprawić niech umierają w męczarniach bez pomocy medycznej. Z czasem wprowadzono w naszym kraju eksperymentalne szczepienia i wraz z nimi pojawiła się nowa forma rasizmu. O ile naziści za główny cel obrali sobie Izraelitów, to w współczesnej nam Polsce rolę Izraelitów zajęły osoby niezaszczepione, które bywają dyskryminowane, natomiast osoby zaszczepione miewają nadzwyczajne przywileje.
By było ciekawiej dla takiego postępowania nie ma uzasadnienia medycznego, dlatego, że osoby zaszczepione mogą być bezobjawowymi nosicielami koronawirusów, mogą też chorować z ich powodu a nawet umierać. Ten szczepionkowy rasizm może doprowadzić do tego, że więcej nas umrze. Być może ten szczepionkowy apartheid jest starannie przygotowaną ukrytą reklamą szczepionek. Zaszczepisz się będziesz miał przywileje, nie zaszczepisz się dotkną cię restrykcję.
Być może wiele osób zdecydowało się zaszczepić eksperymentalnym preparatem po to tylko by wziąć udział w jakiejś imprezie tylko dla zaszczepionych. To, że szczepionki ponad wszelka wątpliwość są eksperymentem medycznym tłumaczy mój 114 list otwarty zatytułowany – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym.

Bardzo proszę powróćmy myślami do przemówienia byłego więźnia obozu zagłady i jego mowy:

„Władza ówczesna z jednej strony prowadzi sprytną politykę, bo np. spełnia żądania robotnicze.
1 maja w Niemczech nigdy nie był świętowany – oni, proszę bardzo. W dzień wolny od pracy wprowadzają Kraft durch Freude [„siła przez radość”]. A więc element wczasów robotniczych. Potrafią przezwyciężyć bezrobocie, potrafią zagrać na godności narodowej:
„Niemcy, podnieście się ze wstydu wersalskiego. Przywróćcie swoją dumę”.
A jednocześnie ta władza widzi, że ludzi tak powoli ogarnia znieczulica, obojętność.
Przestają reagować na zło. I wtedy władza może sobie pozwolić na dalsze przyspieszenie procesu zła. I potem następuje już gwałtownie, a więc: zakaz przyjmowania Żydów do pracy, zakaz emigracji. A potem nastąpi szybko wysyłanie do gett: do Rygi, do Kowna, do mojego getta, łódzkiego getta – Litzmannstadt. Skąd większość zostanie potem wysłana do Kulmhofu, Chełmna nad Nerem, gdzie zostanie zamordowana gazami spalinowymi w ciężarówkach, a reszta trafi do Auschwitzu, gdzie zostanie wymordowana cyklonem B w nowoczesnych komorach gazowych. I tutaj sprawdza się to, co powiedział pan prezydent: „Auschwitz nie spadł nagle z nieba”. Auschwitz tuptał, dreptał małymi kroczkami, zbliżał się, aż stało się to, co stało się tutaj...”

W Polsce toczy się podobny proces, ale w trochę odmiennej kolejności. Najpierw rolę obozów zagłady przejął państwowy system opieki zdrowotnej z Narodowym Funduszem Zdrowia na czele.
Potem pojawiły się przywileje dla osób zaszczepionych. Podam kolejny przykład z życia wzięty, który przymusił mnie do napisania tego aneksu:

„Konkurs w skokach narciarskich w Wiśle i w Zakopanem. Niezaszczepieni nie wejdą na trybuny.
Jak podają dziennikarze RMF FM, decyzja Polskiego Związku Narciarskiego ma być podyktowana względami bezpieczeństwa. Za zamknięciem trybun dla niezaczepionych, ma przemawiać niewiadoma związana z ewentualnymi obostrzeniami, jakie mogą pojawić się w trakcie nadchodzącego sezonu. Organizatorzy boją się trudności w weryfikacji osób, które są zaszczepione. Ten argument brzmi jednak dosyć dziwnie w obliczu decyzji o wpuszczaniu wyłącznie zaszczepionych. Tak czy inaczej owej weryfikacji trzeba będzie dokonywać.”

Ten rasistowski akt woła o pomstę do Piekła, ale wcześniej zbrodniarzami powinny się zająć służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo, w tym również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D..
Zbrodnie hitlerowskie początkowo większości zbrodniarzy uchodziły płazem, ale część z nich wraz z ustaniem działań wojennych stanęła przed sądem. Tak opisano to zdarzenie:

„Ostatni akt tragedii II wojny światowej.
75 lat temu powieszono zbrodniarzy hitlerowskich. To był ostatni akt „Śpiewaków Norymberskich”
W nocy z 15 na 16 października 1946 (?!) roku odbyła się egzekucja zbrodniarzy hitlerowskich skazanych na karę śmierci w Międzynarodowym Wojskowym Trybunale w Norymberdze. Tego dnia życie utracili m.in. Joachim von Ribbentrop czy Hans Frank.

Wyroki śmierci podczas Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze zapadły 1 października 1946 roku. Tego samego dnia zaczęto przygotowywać szubienice. Na karę śmierci zostali skazani: Hermann Goering, marszałek Rzeszy, Joachim von Ribbentrop, czyli minister spraw zagranicznych Rzeszy. Feldmarszałek gen. Wilhelm Keitel, szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy Ernst Kaltenbrunner, szef sztabu Oberkommando gen. Alfred Jodl, komisarz ds. zatrudnienia przymusowego Fritz Sauckel, gauleiter Frankonii i wydawca „Der Sturmera” Julius Streicher, twórca nazistowskich teorii i mentor Hitlera Alfred Rosenberg, generalny gubernator okupowanej Polski Hans Frank, minister spraw wewnętrznych i Protektor Czech i Moraw Wilhelm Frick, oraz główny organizator Anschlussu Austrii Arthur Sayss-Inquart.
Tuż przed pójściem na szubienicę, Hermann Goering odebrał sobie życie, zażywając cyjanek.
Do dzisiaj nie wiadomo na pewno, kto mu go dał.
Noc z 15 na 16 października. Koszmar powieszonych i ostatnie słowa
Egzekucję rozpoczęto o 1:07 16 października. Pierwszy na szubienicę powędrował Joachim von Ribbentrop. Jego słowa brzmiały: „Niech bóg ma w opiece Niemcy i niech zmiłuje się nad moją duszą. Moim ostatnim życzeniem jest, żeby mój kraj mógł się zjednoczyć i żeby wschód i zachód porozumiały się w sprawie światowego pokoju”. Wilhelm Keitel: „Proszę boga Wszechmogącego o litość dla narodu niemieckiego. Przede mną zginęły dwa miliony żołnierzy, teraz dołączę do moich synów. Oddaje życie za Niemcy”. Kaltenbrunner: „Całym sercem służyłem mojemu narodowi i ojczyźnie. Spełniłem swój obowiązek zgodnie z interesem państwa. Żałuje z ci, którzy nami rządzili w tych trudnych czasach, nie zachowali się jak żołnierze i że popełniono tyle zbrodni, ale nie brałem w nich udziału. Niech żyją Niemcy”. Alfred Rosenberg odparł krótko: Nie, dziękuję.
Hans Frank, który podczas procesu nawrócił się na katolicyzm, powiedział: „Spodziewałem się go, zasłużyłem na taki wyrok. Dziękuję za dobre traktowanie w więzieniu. Proszę Boga o miłosierdzie”. Wilhelm Frick odparł krótko: „Niech żyją wieczne Niemcy”.
Julius Streicher, który uważany był za największego żydożercę, oraz gorszego antysemitę od Hitlera, nie chciał iść na śmierć. Strażnicy wyciągnęli go płaczącego, tupiącego i z obelgami na ustach. Ostatnie słowa wydawcy antysemickiej gazety brzmiały: „Szczesliwego Jom Kippur! A teraz w droge do Boga. Bolszewicy powieszają Was wszystkich. Jestem blisko Boga. Zegnaj Adelo, droga małżonko, Heil Hitler”.
Fritz Sauckel na Procesie Norymberskim został wymanewrowany przez umiejętną grę i urzekającą postawę jego szefa Alberta Speera. Pod szubienicą powiedział: „Nie popełniłem żadnej zbrodni. Zawsze chciałem dobrze. Jestem niewinny. Ten wyrok to pomyłka. Niech Bóg ma w opiece Niemcy i zwróci nam wielkość. Niech żyją Niemcy. Niech Bóg chroni moją rodzinę. Heil Hitler”.
Generał Alfred Jodl, który epatował zimnym spojrzeniem i bezrefleksyjnością powiedział: „Śmierć, którą będę musiał za to zapłacić, mimo wszystko na to nie zasłużyłem. Żegnajcie, moje Niemcy”.
Arthur Seyss-Inquart powiedział pod szubienicą „Mam nadzieje, że moja śmierć, będzie ostatnim aktem tej tragedii, jaką była II wojna światowa i że wszyscy wyciągną z niej lekcję, która posłuży do przywrócenia pokoju i porozumienia między narodami. Wierzę w Niemcy”.
Czas egzekucji nazistów. Co się stało z ciałami?
Egzekucja trwała w sumie 103 minuty, ale nie była szybka. Główny kat, sierżant Woods, tak bardzo nienawidził zbrodniarzy, że dla większości z nich zamieścił zbyt krótki lub zbyt długi stryczek. Wojskowi, czyli Keitel i Jodl dusili prawie przez pół godziny, a Julius Streicher, zanim wyzionął ducha, miał zmiażdżoną krtań przez Woodsa.
Woods przechwalał się później ze swojego „osiągnięcia”:
„Dziesięciu ludzi w ciągu 103 minut? Szybka robota”. Po egzekucji na salę wniesiono ciało Goeringa, po czym zrobiono każdemu ciału zdjęcie. Są one dostępne w internecie. Nad ranem spalono ciała zbrodniarzy i rozsypano nad rzeką Izerą.”

Myślę, że współczesnych oprawców źle rządzących naszym krajem powinien spotkać podobny los.
Powinni umierać długo, powoli. Powinni zasmakować bólu. Nawołujący do szczepionkowego apartheidu profesor Krzysztof Simon najwyraźniej zdaje sobie sprawę, że stoi po stronie zła.
W trakcie wywiadu, w którym zalecał szczepionkowy rasizm powiedział:

„Za te słowa przyślą mi kolejny wyrok śmierci.”

Koniecznie trzeba w tym momencie dodać, że obowiązująca Konstytucja dopuszcza wykonywanie wyroków śmierci, a wszelkie ustawy ją znoszące są niekonstytucyjne i bezprawne. Temat rozwija mój 44 list otwarty do Prezydenta - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją.

Oczywiście najszanowniejszy pan profesor Krzysztof Simon nie jest jedyną osobą, która powinna umierać w męczarniach, o które sam się prosi.
Wielką rolę w obecnym holokauście odgrywa również minister zdrowia, Adam N. oraz premier Mateusz M.. Winni mogą też być członkowie Rady Medycznej przy premierze.
Trzeba dotrzeć do stenogramów narad tej rady i ustalić, kto co radził i ewentualnie dopiero wtedy wydać wyroki śmierci. W mojej ocenie winę za współudział w obecnym holokauście ponoszą też prokurator generalny i minister sprawiedliwości, Zbigniew Z., minister bezpieczeństwa Jarosław K., prezydent Andrzej D., oraz jeszcze wielu innych urzędników, którzy swoją bezczynnością dopuścili do tego, że ludobójstwo oraz zło rasizmu pleni się w naszej ojczyźnie. Być może kilkadziesiąt pokazowych wyroków śmierci położy tamę szerzącemu się na coraz większą skalę apartheidowi. Myślę, że warto spróbować i zadbać przy tym by wyroki śmierci były widowiskowe i zapadły w pamięć. Część niegodziwców można by rozjechać walcem drogowym. Innych można by obedrzeć ze skóry po czym nabić na pal i niech tak konają na oczach kamer i widzów.
A może pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., ma jakieś pomysły na uśmiercanie złoczyńców? Proszę się nie wstydzić i śmiało odpisać na ten list otwarty. Trzeba działać nim dojdzie do większego zła, nim nieudolność rządzącego nami reżimu pochłonie więcej ofiar.

Myślę, że pora podsumować temat. Przywileje osób zaszczepionych i restrykcje osób niezaczepionych nie mają sensu z kilku względów. Po pierwsze szczepienia przeciw koronawirusom są eksperymentem medycznym i dopiero czas pokaże czy będzie to udany eksperyment. Dane na jakie dziś natrafiłem mogą już wskazywać na to, że szczepionki nie są skuteczne:

„Portal LifeSiteNews, powołując się na dane z brytyjskiej i szwedzkiej służby zdrowia, informuje, że zdecydowana większość zgonów z powodu COVID-19 w obu krajach dotyczy osób w pełni zaszczepionych. „W pełni zaszczepieni” ludzie stanowili zdecydowaną większość zgonów na COVID-19 w Szwecji i Wielkiej Brytanii w zeszłym miesiącu – taką zależność pokazują dane rządowe obu krajów.”

Ludzie zaszczepieni mogą bezobjawowo przechodzić zarażenie koronawirusami i w tym czasie zarażać innych. Mogą też chorować i umierać, dlatego dawanie przywilejów osobom zaszczepionym jest tożsame z narażaniem ludzkości na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.
Takie przywileje mogą też sprzyjać powstawaniu nowych mutacji. Dlatego uważam, że koniecznie trzeba powołać w tej kwestii specjalną komisję, która wszystko dokładnie zbada a ewentualnych winnych sprawiedliwie ukarze. By zrobić coś w tym kierunku napisałem ten list otwarty. Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł rozwiązać kwestię szczepień i osądzania przestępców oraz dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2021, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3518
Lokalizacja: z tamtąd
Kurła, kolejny grafoman się marnuje............

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2021, 19:44 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
Ma po prostu goniosłowatyzm, jak ten czteroliterowy. Taka wada w mózgu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2021, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 530
46 list otwarty – Wymuszanie odszkodowań od Skarbu Państwa.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 29 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., natrafiłem na wiadomość, która przymusiła mnie do napisania aneksu do listu już wcześniej napisanego.
W Polsce istnieje wyjątkowo podła, parszywa i niesprawiedliwa praktyka karania całego narodu za przestępstwa jakichś kryminalistów zajmujących stanowiska pańswtowe.
Co jakiś czas ktoś pozywa Państwo i dostaje odszkodowanie.
Za przestępstwa urzędników płacą podatnicy a powinni płacić urzędnicy z swojego własnego majątku. Temat omawia 46 list do Prezydenta - Wymuszanie odszkodowań od Skarbu Państwa.
Z tego co przeczytałem wynika, że podobna zaraza - groźna dla normalnego życia społeczeństwa - trawi też wymira sprawiedlwości Unii Europejskiej. Dziś natrafiłem na taką lakoniczną informację:

„Polska musi zapłacić drakońską karę za Izbę Dyscyplinarną.
Milion euro dziennie, czyli ponad 4,6 milionów złotych - taką karę musi zapłacić Polska za to, że nie zawiesiła Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Taką decyzję podjął w środę Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Kara ma być zapłacona na rzecz Komisji Europejskiej. - To uzurpacja i szantaż - skomentował sprawę Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości.”

Szczegółów sprawy nie znam, ale źle jeżeli za powyższe przewinienie ukarano Polskę, czyli jej wszystkich obywateli i podadników, to takim przypadku mamy do czynienia z atakiem na prawa podstawowe mieszkańców Unii Europejskiej i Polski. Na stronie Unii Europejskiej napisano:

„Obywatele: prawa podstawowe, bezpieczeństwo i sprawiedliwość.”

Jeżeli faktycznie tak zdecydował rybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej to naruszył on nasze prawa postawowe. Prawo do bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Zacznijmy proszę analizę od bezpieczeństwa. Podstawą bezpieczeństwa jest sprawnie, szybko i sprawiedliwie działający system prawny. Począwszy od policji, poprzez prokuraturę po sądy. W Polsce to koszmar. Źli sędziowie czy prokuratorzy mogą liczyć na bezkarność. Temat omawiają moje dwa listy do Prezydenta: 62 - Sądy, niegodziwi sędziowie i niesprawiedliwość. 63 list - Stop debilom w prokuraturze i na salach rozpraw. Nad całym tym aparatem niesprawiedliwości czuwa pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., premier, Mateusz M., wicepremier od bezpieczeństwa narodowego i spraw obronnych Jarosław K. i prokurator generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Z., który ponosi największą personalną odpowidzialność za koszmarnie działający wymir sprawiedliwości, a razczej niesprawiedliwości. Mamy Polskę równych i równiejszych. Notable z reżimowych władz bezczelnie i bezkarnie łamią prawo. Problem opisuje mój 90 list otwarty do Prezydenta - Koronaparty, pogarda władz dla prawa i życia obywateli.

Aktualnie omawiana informacja sugeruje, że niesprawiedliwość i bezprawie to nie tylko nasz lokalny problem, a także problem całej Uni Europejskiej. Na stronie tego politycznego tworu pisze:

„Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości: aspekty ogólne.
Obywatele UE mają prawo podróżować, mieszkać i pracować w całej Unii. Uruchomiono skuteczny, wciąż ewoluujący system w celu zagwarantowania pełnego wykorzystywania tych praw. Karta praw podstawowych konsoliduje w jednym tekście wszystkie prawa jednostki, organizując je wokół kilku głównych zasad: godności ludzkiej, podstawowych wolności, równości osób, solidarności, obywatelstwa i sprawiedliwości..."

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, czy to jest sprawiedliwe, że za ewentualne błędy prawne twórców prawa w Polsce płaciło społeczeństwo? Absolutnie nie!
Jeżeli jacyś urzędnicy uchwalą złe, sprzeczne z Konstytucją prawa to sprawiedliwość wymaga, aby to tylko oni ponosili majątkową odpowiedzialność za swoją głupią działalność.
Tymczasem z tego co pisze, to Polska, czyli podatnicy muszą płacić za urzędników. Mamy tu do czynienia z klasycznym, znanym od lat, niesprawiedliwym orzecznictwem sądów.
Czytając noty tematyczne o Unii Europejskiej na stronie - Parlament Europejski – natrafiłem być może na źródło tego bezprawia:

„Rozszerzenie uprawnień Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
Trybunał Sprawiedliwości może obecnie wydawać bez ograniczeń orzeczenia w trybie prejudycjalnym w sprawie wszelkich aspektów przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości.”

Pierwsze na co zwróciłem uwagę w tym tekście, to użycie słowa z żargonu prawniczego – słowa prejudycjalny. Takim dialektem mogą się posługiwać prawnicy w rozmowach pomiędzy sobą, ale jeżeli tekst jest kierowany do grona, w którym mogą być osoby nie znające prawniczych grypsów to koniecznie powinno się strosować język najprostszy, zrozumiały dla wszystkich.
Bardzo proszę co znacza użyte przez twórców strony Unii Europejskiej słowo - prejudycjalny.
Prejudycjalny - stanowiący podstawę do podobnego orzekania w analogicznych wypadkach, będący prejudykatem. Prejudykat - precedensowe orzeczenie sądu wydane w konkretnej sprawie, stanowiące wytyczną do orzekania w podobnych wypadkach.
Bardzo proszę powróćmy myślami do analizowanego tekstu:

„Rozszerzenie uprawnień Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
Trybunał Sprawiedliwości może obecnie wydawać bez ograniczeń orzeczenia w trybie prejudycjalnym w sprawie wszelkich aspektów przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości.”

Jeżeli w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) zasiądzie debil, który uwierzy w to, że może wydawać orzeczenia bez ograniczeń, to może wpaść na pomysł by za ewentualne przestępstwa urzędników karać obywatelii Unii Europejskiej.
Uważam, że zapis ten jest nieprecyzyjny i może wprowadzać w błąd zwłaszcza ludzi ograniczonych umysłowo. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) jest ograniczony prawem zarówno Unii Europejskiej, podpisanych przez ną zobowiązań i traktatów, a także konstytucjami i prawami poszczególnych krajów. W Polsce najwyższym prawem jest Konstytucja:

Art. 8. Konstytucja jako ustawa najwyższa.
1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

Wiadomym jest, że jako ludzie jesteśmy omylnii i również orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) mogą zawierać błędy.
Jeżeli faktycznie sędziowie tego Trybunału ukarali społeczeństwo za błędy twórców prawa to zostało naruszone zarówno prawo Unii Europejskiej, które zgodnie z ideamii tego politycznego trworu ma być sprawiedliwe, a także najwyższe prawo naszego kraju zawarte w Konstytucji, w którym to prwie wpisano zasadę sprawiedliwości społecznej:

Art. 2. [Zasada demokratycznego państwa prawnego]
1. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

Osobiście nie znam szczegółów praw powiązanych z Izbą Dyscyplinarną sędziów, ale wiem, że nasi politycy zdolni są do największych debilizmów. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, żdrowie, życie każdego z nas jest zagrożone. Rządzą nami głupcy.
Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.
Analizowana decyzja Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE), na mocy której za domniemany błędy urzędników muszą płacić podatnicy wskazywać może na to, że również najwyższe władze Unii Europejskiej zdominowali debile i nie ma się czemu dziwić.
Demokracja to jedna z największych plag trapiących współczesny świat i w interesie ludzi jest zastąpienie jej normalnym ustrojem. Temat ten opisuje mój 26 list otwarty do Prezydenta - Ostry seks oraz wady demokratycznej zarazy. Najbardziej jaskrawym dowodem na to, że Posłowie, Senatorowie potrafią tworzyć i wprowadzać w czyn prawo jaskrawie, totalnie sprzeczne z obowiązującą Konstytucją jest ustawa o wybiurczo ograniczająca działalność gospodarczą w tak zwaną niedzielę. Temat poruszyłem w 1 liście otwartym zatytyłowanym - Niedziela, sfałszowany dekalog i łamanie Konstytucji i rozwinąłem w dwóch aneksach. Bardzo proszę powróćmy myślamii do zasadniczego tematu tego aneksu. Ponad wszelką wątpliwość karanie społeczeńśtwa za błędy urzędników jest jawnym, karygodnym złamaniem sprawiedliwości społeczej i takiego bezprawia w żadnym wypadku nie powinno się tolerować, bo jak sędziowie poczują bezkarność to mogą się posówać do jeszcze większego zła. Zasadę takiego prozesu zanotowano w Biblii:

Kaznodziei 8:11
Ponieważ wyrok za zły czyn nie jest wykonywany szybko, przeto serce synów ludzkich całkowicie nastawiło się w nich na popełnianie zła.

Sędzia wydający niesprawiedliwy wyrok to wyjątkowo podły kruminalista, który łamie prawo Unii Europejskiej, Polski, a także prawo Boże, które w sposób bezsporny zaleca sprawiedliwość i przewiduje sprawiedliwą karę pośmiertną dla niesprawiedliwych:

Jeremiasza 22:3, Wyjścia 23:1, 2; Powtórzonego Prawa 16:18-20; Sura 14:22; 54:6; 2:281;
Tak rzekł Jehowa: „Wprowadzajcie w czyn sprawiedliwość i prawość, a obrabowanego uwalniajcie z ręki oszusta; i nie gnębcie osiadłego przybysza ani chłopca nie mającego ojca, ani wdowy. Nie zadawajcie im gwałtu. I nie przelewajcie w tym miejscu niewinnej krwi. (…)
Nie podawaj nieprawdziwej wiadomości. Nie współpracuj z niegodziwcem, stając się świadkiem, który knuje zło. Nie wolno ci iść za tłumem w złych celach, nie wolno ci też tak składać świadectwa w spornej sprawie, by pójść za tłumem i wypaczyć sprawiedliwość. (…)
Masz sobie ustanowić sędziów i urzędników we wszystkich swoich bramach, które Jehowa, twój Bóg, daje ci według twoich plemion, i będą sądzić lud prawym sądem. Nie wolno ci wypaczyć sądu. Nie wolno ci być stronniczym ani brać łapówki, bo łapówka zaślepia mędrcom oczy i nagina słowa prawych. O sprawiedliwość — o sprawiedliwość masz zabiegać, żebyś pozostał przy życiu i wziął w posiadanie ziemię, którą ci daje Jehowa, twój Bóg. (…) Zaprawdę, niesprawiedliwych czeka kara bolesna! (…) Oddal się od nich. Przyjdzie dzień, w którym Anioł powoła śmiertelnych na sąd straszliwy. (…) Bójcie się dnia w którym powrócicie do Boga, gdzie każdy odbierze nagrodę za swoje sprawy, a gdzie surowa sprawiedliwość przewodniczyć będzie sądom. (…) Wtenczas bezbożny na wykupienie duszy swojej oddałby skarby całego świata! Na widok zemsty Bożej, ukryją, swój żal; rodzaj ludzki będzie osądzony z całą sprawiedliwością, nikt Oszukanym nie zostanie.

Najszanowniejszy pan Napoleon Bonaparte nauczał - 'Sprawiedliwość jest pierwszym obowiązkiem monarchów'. Naukę tę uzupełnia biblijna Księga Przysłów - Przysłów 29:4 - Sprawiedliwością król utwierdza krainę, lecz burzy ją mąż goniący za łapówkami.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., jako prezydent naszego kraju jest najszanowniejszy pan odpowiedzialny za przestrzeganie sprawiedliwości. Jeżeli się pan postara o to, żeby w Polsce, w Unii Europejskiej sprawiedliwości stało się zadość, wówczas zapisze się pan jako polityk godny dobrej pamięci, ale jeżeli nie, to przejdzie pan do historii jako ciapa, ciamajda, szuja tolerująca niesprawiedliwość.
Koniecznie trzeba położyć kres bezprawiu i położyć tamę karaniu społeczeństwa przez zwyrodialców w sędziowskich togach. Naszanowniejszy pan Oscar Wilde napisał:

„Istnieje tylko jedna rzecz gorsza od niesprawiedliwości, a jest nią sprawiedliwość bez miecza w dłoni.”

Z tego co obsewruję to mamy sprawiedliwość z mieczem w dłoni, ale miecz ten bywa wymierzony w niewinne społeczeństwo, które musi płacić z własnej kieszeni za przewinienia urzędników, którym zdarza się nie tylko nie odpowiadać za przestępstwa, ale w zamian dostajawać solidne pensje. Od jakiegoś czasu nasz kraj i wiele innych nawiedziła zaraza. Jest to jeden z elementów wychowawczych najszanowniejszego Boga Jehowy:

Liczb 14:11, 12; Jeremiasza 14:11, 12
W końcu Jehowa rzekł do Mojżesza: „Jak długo lud ten będzie mnie traktował bez szacunku i jak długo nie będą mi wierzyć mimo wszystkich znaków, których pośród nich dokonałem? Uderzę ich zarazą i wypędzę ich, (…) I Jehowa przemówił do mnie: „Nie módl się o dobro dla tego ludu. Gdy poszczą, nie wysłuchuję ich błagalnego wołania, a gdy składają całopalenie i ofiarę zbożową, nie znajduję w nich upodobania; wszak kładę im kres mieczem i klęską głodu, i zarazą”.

Polska jako kraj należy do czołówki światowej pod względem nadmiarowych zgonów:

„Klęska Polski w walce z pandemią. Jasno pokazują to liczby. W Polsce w pierwszym roku pandemii zmarło o 23,7 proc. więcej ludzi niż umierało we wcześniejszych latach. To jeden z najgorszych wyników w Unii Europejskiej. 23,7 proc.! To blisko 80 tys. ludzi, którzy zmarli przede wszystkim dlatego, że państwo nie umiało im pomóc. I najprawdziwszy chyba wskaźnik pokazujący, jakiego spustoszenia dokonał w naszym kraju COVID-19.”

Może to być kara, za szerzącą się w Polsce niesprawiedliwość i opowiedzialność za nią ponoszą przede wszystkim wysokopostwieni urzędnicy, w tym również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D..
Jako człowiek sprawujący urząd prezydenta dysponuje pan środkami finansowymi i prawnymi by zdyscyplinować nieudolnych premierów, wicepremierów, ministrów i zrobić coś by ukarać sędziów karzących społeczeństwo za kryminalne poczynania urzędników.
Tacy sędziowie to kryminaliści. Jeżeli popełniono przestępstwo, to ich obowiązkiem jest znalezienie i ukaranie przestępców, którzy powinni za swoje przewinenia odpowiadać tylko i wyłącznie swoim własnym majątkiem. Trzeba działać puki żyjemy. Ja by coś zmienić na lepsze napisałem ten list, który jest też ostrzeżeniem dla wszystkich ludzi tolerujących niesprawiedliwość. Oprócz napisania tego listu ostrzegawczego, zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł Andrzejowi Dudzie jak i innym urzędnikom jak najlepiej wykonywać obowiązki ku najlepszości całego świata oraz znaleźć wszystkim jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2021, 15:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3518
Lokalizacja: z tamtąd
Lady Macbeth pisze:
Ma po prostu goniosłowatyzm, jak ten czteroliterowy. Taka wada w mózgu.


Jak Herling Grudziński strażakiem by mógł zostać, tyle wody w tej tfurczości

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2021, 17:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Arend pisze:
Lady Macbeth pisze:
Ma po prostu goniosłowatyzm, jak ten czteroliterowy. Taka wada w mózgu.


Jak Herling Grudziński strażakiem by mógł zostać, tyle wody w tej tfurczości

Wojtek co znów , na fo cię zbanowali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Aneks ...
Post: 29 paź 2021, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 530
100 list o - Swastyka, krzyż; chrześcijańskie symbole zakazane prawem Bożym i ludzkim – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 30 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., natrafiłem na wiadomość, która przymusiła mnie do napisania aneksu do listu już wcześniej napisanego. Mam na myśli 100 list otwarty zatytułowany - Swastyka, krzyż; chrześcijańskie symbole zakazane prawem Bożym i ludzkim . Wytłumaczyłem w nim dlaczego krzyż i inne chrześcijańskie symbole religijne są w Polsce zakazane prawem państwowym, a dla chrześcijan i innych czcicieli najszanowniejszego Boga Jehowy również prawem Bożym. Warto dodać, że krzyże i inne symbole mogą być przyczyną zboczeń seksualnych niewiernych osób wierzących. Pisze o tym w Biblii.

Rzymian 1:22-26
Mimo zapewniania, iż są mądrzy, stali się głupi i zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na coś podobnego do wizerunku zniszczalnego człowieka, a także ptaków oraz stworzeń czworonożnych i pełzających. Dlatego też Bóg, stosownie do pragnień ich serc, wydał ich na pastwę nieczystości, żeby między sobą hańbili swe ciała, właśnie tych, którzy prawdę Bożą zamienili na kłamstwo oraz wielbili stworzenie i dla niego pełnili świętą służbę zamiast dla Tego, który stworzył i który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego też Bóg wydał ich haniebnym żądzom seksualnym...

W Polsce będący u władzy zwyrodnialcy mają w wielkiej pogardzie zarówno prawo ludzkie jak i Boże. Nad ich bezkarnością czuwa prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie, najszanowniejszy pan Zbigniew Z.. Mamy Polskę równych i równiejszych. Notable z reżimowych władz bezczelnie i bezkarnie łamią prawo. Problem opisuje mój 90 list otwarty do Prezydenta - Koronaparty, pogarda władz dla prawa i życia obywateli. Prokurator generalny Zbigniew Z. to koszmarnie zły minister. Ścierwo z niego jest wybitne. Co oznacza używane przeze mnie słowo ścierwo i dlaczego powinno się je używać w stosunku do osób, które tego zasługują tłumaczy mój 109 list otwarty zatytułowany – Zwyrodniałe ścierwo, miękiszon Zbigniew Ziobro:

„Gdzie będzie krzyż? Zbigniew Ziobro chce go widzieć w polskim godle.
Ministerstwo Sprawiedliwości zgłasza uwagi do projektu ustawy o symbolach państwowych, przygotowanego przez resort kultury. Chodzi o umieszczenie w godle krzyża. (…) "Przyjęcie korony zamkniętej przez ostatnich Jagiellonów i zwieńczenie jej złotym globem z krzyżem jest wydarzeniem kluczowym dla polskich symboli narodowych" - tłumaczy ministerstwo. (…) Ustawa, której wprowadzenie postuluje resort kultury, zakłada m.in. zmianę kolejności wykonywania zwrotek hymnu - zwrotki 2 i 3 mają zostać zamienione miejscami...”

Żyjemy w kraju, w który nawiedziła największa od czasów zakończenia wojny katastrofa humanitarna. W ciągu 12 miesięcy według oficjalnych danych ubyło nas około 200 tysięcy:

„Już ponad 200 tys. Polaków mniej w trakcie pandemii.(...) Tak źle z demografią nie było od czasów II wojny światowej. W ciągu roku ubyło aż 192 tys. Polaków, a w trakcie pandemii aż 211 tys. Licznik pandemii nie przestał bić i czerwiec był kolejnym miesiącem na minusie.”

Wielką rolę w tym holokauście odgrywa państwowy system opieki zdrowotnej. Szerzej temat ten omawia 103 list otwarty - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania wraz z aneksem.

Zdrowie i życie Polek i Polaków, a także zamieszkujących nasz kraj cudzoziemców powinno być priorytetem, sprawą najwyższej wagi, a tymczasem rządzący nami reżim wydaje miliony publicznych pieniędzy na debilizmy. Na prace nad hymnem i symbolami. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego z nas jest zagrożone. Rządzą nami głupcy. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.

To, że w ten proceder bezprawnego marnotrawienia publicznych pieniędzy zaangażował się Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości wraz z podległymi mu urzędnikami woła o pomstę do Piekła. Najszanowniejszy pan Zbigniew Z., widywany bywa na chrześcijańskich uroczystościach religijnych a nawet zabiera na nich głos, ale nie świadczy to o tym, że jest to człowiek znający prawo Boże. Dominujący liczebnie w naszym kraju Kościół Rzymskokatolicki zadbał o to, by nawet Boży Dekalog został wypaczony, sfałszowany. Temat przybliża mój 99 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog.
Niewierni chrześcijanie zadbali nawet o to by jedno z najważniejszych przykazań zostało z Dekalogu usunięte, a żeby liczba przykazań się zgadzała 10 przykazanie podzielono na dwa różne.
Bardzo proszę zapoznajmy się z wyrugowanym w Kościele Rzymskokatolickim 2 przykazaniem:

Wyjścia 20:4
Nie wolno ci robić sobie rzeźbionego wizerunku ani postaci podobnej do czegokolwiek, co jest w niebiosach w górze, lub tego, co jest na ziemi na dole, lub tego, co jest w wodach pod ziemią.

Przykazanie to jest bardzo proste i łatwe do zastosowania, ale presja by je łamać zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest ogromna. Kiedyś by strać się właścicielem łamiącego przykazanie Boże krzyża trzeba było zainwestować w zależności od wielkości i wykonania mniejszą lub większą ilość czasu, pieniędzy. Dziś wiele osób posiada aparaty fotograficzne i wystarczy pstryknąć zdjęcie by utrwalić zakazany krzyż i zgrzeszyć. Jeżeli ktoś to robi prywatnie, to jego grzech, jego sprawa, jego odpowiedzialność, ale jeżeli ktoś angażuje w to publiczne – nasze wspólne – pieniądze, to łamie prawo najwyższe naszego kraju zapisane w Konstytucji:

Art. 25 - 2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym. (…) Art. 53 - 6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

Krzyż o którym mowa jest ponad wszelką wątpliwość elementem praktyki religijnej i jeżeli ktoś chce grzeszyć i trafić do Piekła to może sobie zrobić swoje prywatne godło z krzyżem, ale oczywiście za swoje własne pieniądze i sprawy nie ma o ile publicznie nie afiszuje się z zakazanym również prawie ludzkim symbolem. Ale jeżeli by zgrzeszyć sięga po publiczne pieniądze to jest zwyrodniałym, parszywym złodziejem, kryminalistą i powinien za swe przestępstwo odpowiedzieć.
Ścierwo, najszanowniejszy pan Zbigniew Z., sprawia wrażenie, że wie, że Konstytucja jest najwyższej rangi aktem prawnym w Polsce. Świadczyć mogą o tym jego własne słowa:

„Trybunał Konstytucyjny stwierdził nie mniej i nie więcej ten fakt, że to Konstytucja jest najwyższej rangi aktem prawnym w Polsce - mówił w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. "Nie traktaty międzynarodowe, nie umowy międzynarodowe, ale polska Konstytucja".”

Konstytucja zakreśliła wyraźne granice dla przekonań religijnych, światopoglądowych, filozoficznych i uważam, że są to bardzo dobre granice, ale niestety są one totalnie lekceważone przez państwowych urzędników różnych opcji politycznych i kościelnych i często bezprawie to przybiera formę kradzieży. Najszanowniejsi Czytelnicy, na świecie jest wielu złodziei, którzy okradają nas na przeróżne sposoby. Spośród złodziei wyróżniają się politycy, którym zdarza się ustawowo obrabowywać naród przekazując nasze wspólne pieniądze na różne cele gwałcąc przy tym nasze sumienia i prawa zapisane w Konstytucji. Robią tak posłowie, senatorowie, radni, prezydenci, członkowie rządu i instytucji publicznych. Według mojej opinii największymi grzesznikami, bandziorami są ci złodzieje, którzy zrabowane pieniądze przeznaczają na cele religijne. Szczególnie odrażającym wydaje mi się przeznaczanie naszych wspólnych pieniędzy na nauczanie religii w szkołach, co jest jawną zbrodnią konstytucyjną połączoną z demoralizacją młodzieży. Złodzieje tacy czynią swego Boga złodziejem – wspólnikiem bezprawia i niesprawiedliwości... Temat takich złodziejskich ścierw zwanych też świętokradcami poruszyłem w moim 6 liście otwartym do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy.
Złodziejom w sutannach - kapłanom na złodziejskich etatach poświęciłem 37 list otwarty.
43 list otwarty poświęcony jest gigantycznej grabieży naszych pieniędzy i przeznaczenie jej na reżimową telewizję. Natomiast w 58 liście otwartym opisałem złodziei okradających nasz naród metodą na patriotę. Wszystkich tych złodziei powinien z surowością i wielką determinacją ścigać wraz z całym mu podległym aparatem Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości.
Tymczasem najszanowniejszy pan Zbigniew Z., z uporem durnego maniaka łamie obowiązującą Konstytucję. Istnieje możliwość, że ten parszywy osobnik Konstytucji nie zna i uwikłał się wraz z podległymi sobie urzędnikami w przestępczą działalność z powodu niewiedzy, ale istnieje też możliwość, że totalnie olewa obowiązujące w naszym kraju prawo licząc na to, że zajmowane stanowisko wraz z układami, znajomościami zapewni mu bezkarność. Jaka jest w tej kwestii prawda tego nie wiem. Tam gdzie jest niewiedza pojawia się wiara. W tej materii preferuje ideę czystej wiary. Czysta wiara nie osądza, nie ocenia, nie mniema, ale bierze pod rozwagę każdą ewentualność. Jeżeli najszanowniejszy pan Zbigniew Z. grzeszy z premedytacją tym lepiej dla piekielnych sadystów. W pismach świętych otwarcie ostrzeżono grzeszników przed taką opcją:

Hebrajczyków 10:26-31; Sura 2:281; 18:47; 4:56
Bo jeśli rozmyślnie trwamy w grzechu po otrzymaniu dokładnego poznania prawdy, to już nie pozostaje żadna ofiara za grzechy, lecz tylko jakieś straszliwe oczekiwanie sądu oraz ognista zazdrość, która ma strawić przeciwników. Każdy, kto zlekceważył Prawo Mojżeszowe, umiera bez współczucia na podstawie świadectwa dwóch lub trzech. Jak myślicie, o ileż surowsza kara należy się temu, kto podeptał Syna Bożego i za pospolitą uznał wartość krwi przymierza, którą został uświęcony, oraz ze wzgardą znieważył ducha niezasłużonej życzliwości? Znamy bowiem tego, który rzekł: „Pomsta jest moja, ja odpłacę”; i znowu: „Jehowa będzie sądził swój lud”. Straszliwa to rzecz wpaść w ręce Boga żywego. (…) Bójcie się dnia w którym powrócicie do Boga, gdzie każdy odbierze nagrodę za swoje sprawy, a gdzie surowa sprawiedliwość przewodniczyć będzie sądom.
(…) Wszyscy będą mieć księgę w ręku. Bezbożni czytać ją będą ze drżeniem i zawołają: Biada nam! Jakaż to księga! Najmniejsze rzeczy są w niej zapisane z największą dokładnością; ujrzą tam wszystkie swe czyny spisane; Bóg w niczym nie zawiedzie. (…) Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!

To jak zostanie ukarany za swe grzechy, czy też nagrodzony za swoje prawe czyny najszanowniejszy pan Zbigniew Z., jest to kwestia wyroku Sądu Ostatecznego i nie moja to sprawa. Naszą zaś wspólną sprawą jest to by tu i teraz zadbać o to by przestrzegane było prawo i sprawiedliwość i by grzeszne krzyże, które mogą być jedną z głównych przyczyn występowania zboczeń wśród chrześcijan zniknęły z naszej wspólnej przestrzeni publicznej. Taka powinna być przede wszystkim pana rola, najszanowniejszy panie Andrzeju D.. Warto też zwrócić uwagę na ewentualność, że krzyże i inne symbole adorowane przez chrześcijan mogą być przyczyną atakującej nasz kraj zarazy. Najszanowniejszy Bóg Jehowa ma epidemie pośród swych środków wychowawczych:

Jeremiasza 21:6
I pobiję mieszkańców tego miasta, zarówno człowieka, jak i zwierzę. Wymrą od wielkiej zarazy”’.

Są chrześcijanie, którzy wierzą, że zbliżył się dzień sądny przewidziany w Biblii, a poprzedzać go też mają zarazy:

Łukasza 21:10, 11; Objawienie 6:7, 8
Potem rzekł jeszcze do nich: „Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą też wielkie trzęsienia ziemi, a w jednym miejscu po drugim zarazy i niedobory żywności; i będą straszne widoki, a z nieba wielkie znaki. (…) A gdy otworzył czwartą pieczęć, usłyszałem głos czwartego żywego stworzenia, mówiący: „Przyjdź!” I ujrzałem, a oto koń blady, a siedzący na nim miał na imię Śmierć. A tuż za nim podążał Hades. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali długim mieczem i niedoborem żywności, i śmiertelną plagą, i przez dzikie zwierzęta ziemi.

Jeżeli jednak komuś zależy na tym by zarazy się pleniły, niech dalej propaguje krzyże i inne grzeszne praktyki, ale niech to robi tylko i wyłącznie za własne pieniądze, na swoją własną odpowiedzialność nie sięgając przy tym swoimi lepkimi, parszywymi, złodziejskimi rękoma po nasze wspólne publiczne pieniądze, tak jak to robi ścierwo, najszanowniejszy pan Zbigniew Z.:

Objawienie 22:11
Kto się dopuszcza nieprawości, niech się dalej dopuszcza nieprawości, i kto jest plugawy, niech dalej się plugawi; ale prawy niech dalej czyni to, co prawe, a święty niech dalej się uświęca.

Warto tu dodać, że wyjątkowo podłe i zwyrodniałe ścierwa zadbały też o to, by zakazany krzyż zawisł również w Sejmie co może mieć wyjątkowo demoralizujący wpływ na całe społeczeństwo.
Temat ten porusza mój 108 list otwarty zatytułowany – Ryba psuje się od głowy, ścierwa i krzyż w Sejmie. A pan najszanowniejszy panie Andrzeju D., patrzy na to wszystko i nie reaguje, pomimo że zobowiązał się pan pod przysięgą czuwać nad naszym bezpieczeństwem, czuwać nad tym, by Konstytucja była przestrzegana. Dlaczego najszanowniejszy pan tego nie robi? Chce się pan dostać do Piekła w nie znające litości ręce piekielnych sadystów? Osobiście odradzam takiej drogi i jakby co to proszę pamiętać, że pana przed mękami piekielnymi ostrzegłem. Taka jest bowiem nasza powinność, jeżeli chcemy uniknąć najgorszej przyszłości:

Ezechiela 3:17-19
Synu człowieczy, uczyniłem cię strażnikiem dla domu Izraela, a ty słuchaj mowy z moich ust i ostrzegaj ich ode mnie. Gdy mówię niegodziwemu: ‚Na pewno umrzesz’, a ty go nie ostrzegasz i nie przemówisz, by ostrzec niegodziwego przed jego niegodziwą drogą w celu zachowania go przy życiu, to on, będąc niegodziwym, umrze w swym przewinieniu, lecz jego krwi będę się domagał z twojej ręki. Jeśli jednak ty ostrzegłeś niegodziwego, a on się nie odwraca od swej niegodziwości i od swej niegodziwej drogi, to umrze z powodu swego przewinienia, ty zaś uratujesz swą duszę.

W kwestii krzyży źle się w Polsce dzieje i dlatego też zdecydowałem się napisać ten aneks do listu wcześniej napisanego, który jest też ostrzeżeniem dla wszystkich ludzi tolerujących łamanie praw Bożych i ludzkich. Oprócz napisania tego listu ostrzegawczego, zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł chrześcijanom oraz wszelkim innym ludziom rozwiązać jak najlepiej problemy krzyży, symboli oraz dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Aneks ...
Post: 30 paź 2021, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 530
86 list otwarty - Zmiana czasu korzystna dla pandemii koronawirusa – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 2 dzień 1 miesiąc 13 rok EY

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., na opisaną w wcześniejszym liście otwartym sprawę zmiany czasu spojrzałem z perspektywy mądrości i głupoty doszedłem do wniosku, że do największej głupoty jakiej dopuściła się ludzka cywilizacja sprowadzając jednocześnie na ludzi i zwierzęta niedogodności a w skrajnych wypadkach problemy zdrowotne a nawet zgony można śmiało zaliczyć dokonywaną w niektórych krajach zmianę czasu. Raz z zimowego na letni a następnie z letniego na zimowy. Szczegółowiej sprawę analizuje mój 86 list otwarty zatytułowany - Zmiana czasu korzystna dla pandemii koronawirusa.
Zmiany czasu ja nazwałem największą głupotą, ale być może lepszym określeniem było by słowa bliskoznaczne – debilizm, durnota, kretynizm, brednia. Ludzie o wulgarnym usposobieniu mogli by użyć słów bardziej dosadnych typu chujowizna. Słowo chujowizna ma między innymi takie znaczenia; Coś bardzo niefajnego. Na przykład źle wykonana praca. Określenie przedmiotu/sytuacji/miejsca które jest mocno rozczarowujące... Osoby jeszcze bardziej wulgarne mogą użyć jeszcze bardziej okropnego słowa PiSowizna. Wulgaryzm PiSowizna znaczy mniej więcej to samo, ale w znacznie większym stopniu: Coś najbardziej niefajnego. Na przykład najbardziej spartaczona praca. Określenie przedmiotu/sytuacji/miejsca które jest najbardziej rozczarowujące... Osobiście odradzam używania wulgaryzmów nawet w myślach. Tłumaczenie dlaczego tak uważam zawiera mój 111 list otwarty zatytułowany – Brudna pała, czyli dlaczego lepiej nie przeklinać. O tym że zmiana czasu jest szkodliwa i powinno się z niej zrezygnować słyszę i czytam już od wielu lat. Od wielu lat podobno trwają prace nad tym przecież banalnie prostym do przeprowadzenia procesem. Niedawno natrafiłem na wiadomość, która być może doskonale tłumaczy dlaczego ten banalnie prosty do przeprowadzenia zabieg trwa tak długo:

„Zmiana czasu 2021. Przez kolejnych 5 lat będzie obowiązywał czas zimowy i letni. (!!! Uwaga daty roczne podane przez Ministerstwo zgodnie są fałszywe. Temat omawia mój 3 list otwarty do Prezydenta - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.) Ministerstwo Rozwoju:
To zalecenie KE Ministerstwo Rozwoju i Technologii pracuje nad nowymi przepisami w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego (…) powiedziała wiceszefowa resortu Olga Semeniuk...”

Skoro Ministerstwo Rozwoju i Technologii pracuje nad zmianą czasu to przecież nie robi tego za darmo. Gdyby reżimowi urzędnicy odwołali zmianę czasu to by nie było nad czym pracować i być może pensje w ministerstwie były by mniejsze i powodów do przyznawania sobie nagród za prace nad zmianą czasu by nie było. To zarabiane przez urzędników pieniądze za prace nad zmianą czasu mogą powodować to, że urzędnicy będą chcieli debatować nad zmianą czasu w nieskończoność. Warto wziąć też pod rozwagę to, że europejscy urzędnicy za prace nad zmianą czasu zarabiają znacznie więcej od naszych krajowych. Z tego co napisano wynika, że nad zmianą czasu oprócz naszego krajowego Ministerstwa Rozwoju i Technologii pracuje również Komisja Europejska:

„Informujemy, że Komisja Europejska zaleca państwom członkowskim UE kontynuowanie obecnych regulacji dotyczących czasu zimowego i letniego przez najbliższe 5 lat (2022-2026).
Stąd potrzeba wydania nowego rozporządzenia. (...) „Co roku wprowadzamy czas letni na pół roku tj. od końca marca danego roku (odwołując tym samym obowiązywanie czasu zimowego), a na końcu października danego roku przechodząc na czas zimowy – odwołujemy czas letni. I tego właśnie dotyczy procedowane przez nas nowe rozporządzenie do którego zobowiązuje państwa członkowskie Komisja Europejska” – podkreślił resort w komunikacie...”

W mojej ocenie te coroczne prace nad zmianą czasu na szczeblu Unii Europejskiej jak i krajów członkowskich to urzędnicze perpetuum mobile, maszyna doskonała do wyłudzania naszych pieniędzy. Jako ciekawostkę dodam, że część moich urządzeń elektronicznych pracę tę wykonuje za darmo, nawet nie wiem kiedy. Kładę się spać w czasie letnim i budzę w zimowym jesienią, lub też kładę się w czasie zimowym, a budzę w letnim. Zegarki bez pracy Komisji Europejskiej ani Ministerstwa Rozwoju i Technologii, bez jakiejkolwiek zapłaty same, nie wiem nawet jak i kiedy zmieniają czas. W liście dotyczącym zmiany czasu wytłumaczyłem w oparciu o naukowe badania dlaczego zmiana czasu może być dodatkową przyczyną zwiększonej śmiertelności zwłaszcza wśród osób o obniżonej odporności, schorowanych, słabych, zwłaszcza osób w podeszłym wieku.
To ze względu na te osoby, zwłaszcza w czasie obecnej epidemii, która przede wszystkim zabija takie osoby jest sprawą bardzo pilną zaprzestanie zmieniania czasu. Tymczasem w artykule dodano:

„Dodano, że „wprowadzenia wspólnej daty rozpoczęcia i zakończenia stosowania czasu letniego a nie prac nad zniesieniem zmian czasu”. „Przez kolejnych pięć lat, o ile Komisja Europejska nie powróci do prac nad odejściem od zmian czasu, będzie obowiązywał czas zimowy i letni. Prace nad odejściem od zmian czasu zostały zawieszone na szczeblu europejskim jeszcze przed pandemią”.”

Fakty, które przytoczyłem w liście zasadniczym wskazują na to, że Komisji Europejskiej bardzo na tym zależy, by jak najwięcej osób schorowanych, osłabionych, starszych zmarło. Działanie to może mieć podłoże czysto ekonomiczne. Wszak urzędnicy zarówno na szczeblu europejskim jak i krajowym najwięcej zyskują po śmierci szczególnie osób starszych, osób, które mają najwięcej odłożonych składek emerytalnych i zdrowotnych. Jeżeli w Polsce umiera emeryt jego składki przepadają na rzecz państwa i dzięki temu politycy, urzędnicy mogą sobie sowicie podwyższać pensje i wypłacać sobie jeszcze sowitsze nagrody co też się dzieje. Ten mechanizm wiele tłumaczy. Jakakolwiek jest przyczyna zmiany czasu to jest to zbrodnia przede wszystkim przeciwko osobom osłabionym, schorowanym, starszym. Z powodu zmiany czasu cierpią zarówno ludzie i zwierzęta. Uważam, że nie można tej zbrodni pozostawić bezkarnie. Trzeba ustalić nazwiska osób odpowiedzialnych za to, że potencjalnie szkodliwa dla zdrowia i życia zmiana czasu jest praktykowana i za spowodowanie śmiertelnego zagrożenia a także zgonów ukarać decyzyjnych urzędników konfiskatą majątków i karą śmierci. Uważam, że tak będzie sprawiedliwie.
Trzeba też nie oglądając się na przestępców z Komisji Europejskiej w trybie mega pilnym zaprzestać zmieniania czasu. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., w tej kwestii ma najszanowniejszy pan wiele możliwości, na przykład do dyspozycji inicjatywę ustawodawczą a zmiana czasu nie wymaga w praktyce nic więcej poza ogłoszeniem, że zmiany czasu już więcej nie będzie. Żadnych prac. Żadnych komisji. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę się nie bać. Proszę działać, bo pozostawiwszy sprawę zniesienia zmiany czasu w rękach siepaczy z Komisji Europejskiej istnieje realne zagrożenie, że szybciej pomrzemy niż się zmiany czasu doczekamy.
Od której strony nie patrzę na ideę zmiany czasu widzę totalną głupotę. Debilizm nad debilizmy.
Z Biblii można wyciągnąć wniosek, że przyszły nowy lepszy świat jest nie dla idiotów:
Izajasza 35:8 I powstanie tam gościniec, droga; i będzie zwana Drogą Świętości. Nie będzie nią chodził nieczysty. I będzie przeznaczona dla idącego tą drogą, a głupcy nie będą się po niej błąkać.
Trzeba działać. Opuścić zgromadzenie głupców zmierzające do Piekła i szukać mądrości. Ja w tym celu napisałem ten aneks. Oprócz napisania tego aneksu zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej unormować kwestię zmian czasu oraz byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2021, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 530
115 list otwarty – Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 6 dzień 1 miesiąc 13 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., ten list otwarty piszę już od ponad roku a może nawet od kilku lat. Mniej więcej w tym okresie trwa wzmożona dyskusja na temat święta Halloween i świąt z nim zbieżnych, czyli Wszystkich Świętych, Zaduszek. itp. Przed rokiem zanotowałem taką wiadomość:

„Halloween 2020: zakaz obchodów to tylko kwestia czasu? W tym roku nie będziemy zbierać cukierków? Takie informacje pojawiały się już wiosną. Wtedy też po raz pierwszy usłyszeliśmy o projekcie ustawy o wspieraniu tradycji narodowych RP. To według niego karane miały być osoby, które przebierają się za potwory, demony, diabły i czarownice. (…) Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności - to fragment petycji, o której głośno zrobiło się w lipcu. (…)”

Data roczna zgodnie z chrześcijańską i nie tylko chrześcijańską tradycją jest według specjalistów od dat, datą fałszywą. Temat ten szczegółowiej analizuje mój 3 list otwarty - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty. Bardzo proszę powróćmy myślami do propozycji kar:

„Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności - to fragment petycji, o której głośno zrobiło się w lipcu.”

Według halloweenowej tradycji dzieci wymuszające cukierki powinny zachodzić tylko do tych domów, mieszkań, które poprzez dekoracje dały sygnał, że biorą udział w święcie:

„Cukierek albo psikus (ang. trick-or-treating) – zwyczaj związany z Halloween. Dzieci chodzą w przebraniach od domu do domu, prosząc o słodycze lub czasami pieniądze, z pytaniem cukierek albo psikus?. Psikusem tym może być psota wykonana na właścicielach domu lub ich własności, jeśli właściciel nie da zapłaty. Należy jednak pamiętać że odwiedzany dom musi być udekorowany halloweenowymi ozdobami. Jeśli dom nie jest udekorowany, dzieci omijają go.”

Mieszkam w Krakowie i okolicy od wielu lat i nie przypominam sobie, by jakieś dzieci chciały ode mnie w to święto jakieś cukierki. Znacznie gorzej jest w inne święta, kiedy dzieci chodzą po domach i śpiewają kolędy. Robią to zazwyczaj bez pytania, czy sobie życzę wysłuchać tej czasami heretyckiej twórczości. Bywa i tak, że najpiękniejsze, najpopularniejsze, najbardziej lubiane, pieśni religijne, powszechnie uważane za najcudowniejsze hymny, najradośniejsze kolędy, najwspanialsze chorały, najwznioślejsze modlitwy, najpobożniejsze psalmy, najżarliwsze suplikacje to muzyka z Piekła rodem. Twórczość popychająca ludzkość w piekielną otchłań bólu, to muzyka ciągnąca ludzkość w piekielną otchłań rozpaczy, muzyka kierująca ludzkość w piekielną otchłań cierpienia. Myślę, że koniecznie powinno się zrobić z tą parszywą tradycją porządek. Treść tych religijnych pieśni to odrębny temat, ale trzeba uporządkować sam fakt zakłócania spokoju. Nie jestem za tym by od razu karać kolędników, ale ich wychować. Księża, którzy chodzą po kolędzie zapowiadają swoje wizyty. Podobnie powinni robić zarówno halloweeniści jak i kolędnicy, a zasadniczy rytuał powinien się odbywać za zamkniętymi drzwiami a nie na korytarzach. Jeżeli świąteczni aktywiści się nie dostosują do tej reguły, wtenczas powinno się ich zdyscyplinować karami.

Bardzo proszę zastanówmy się nad innym aspektem świąt; Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki. Są chrześcijanie, którzy się w święto Halloween angażują, są też tacy, którzy się nie angażują, bo uważają je za pogańskie i grzeszne. Kiedy popularny i skuteczny piłkarz, najszanowniejszy pan Robert Lewandowski zaangażował się w święto Halloween, to spotkało się to z mieszanymi komentarzami:

„Lewandowscy krytykowani za obchodzenie Halloween: "To szatańskie święto"
Popularni polscy sportowcy postanowili przyłączyć się do Halloweenowej zabawy. W imprezie udział wziął między innymi napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski oraz jego żona Anna. Para przebrała się za postaci Jokera i Harley Quinn. Pomysł na obchodzenie Halloween nie spodobał się jednak części internautów. Pod fotografią Roberta Lewandowskiego jako Jokera i Anny Lewandowskiej jako Harley Quinn rozgorzała dyskusja. Niektórzy internauci zarzucili polskim sportowcom świętowanie Halloween, które nie jest uznawane przez Kościół katolicki. (…) - W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności - oraz - W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie Halloween. Skoro dajecie przykład wielu ludziom w sporcie i zdrowiu pokażcie też że jako Polacy warto obchodzić regionalne tradycje a nie zachodnie przebieranki - to jedne z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Lewandowskich. Oczywiście część komentarzy była pozytywna, a Robert i Anna chwaleni byli za ciekawy pomysł na przebranie.”

Kościół Rzymskokatolicki i wiele innych chrześcijańskich kościołów potępia obchodzenie święta Halloween przez chrześcijan:

„Ks. Tadeusz Budacz: Pamiętajmy, że zbawił nas Jezus Chrystus, a nie wydrążona dynia. (...)
Okultyzm, ezoteryzm, zabobon. Rodzicu, nie musisz się godzić na Halloween.
Halloween promowane jest jako niewinna zabawa, skierowana zarówno do dzieci jak i dorosłych. Za tym "świętem" idzie ogromny biznes, wsparty przez najbardziej wpływowe media. Jego krytyka spotyka się z zarzutami: o brak poczucia humoru, czy posiadanie "zaściankowych" poglądów. Kościół katolicki jednoznacznie zabrania wiernym uczestniczenia w halloweenowych imprezach, zwracając uwagę na ich okultystyczny i zabobonny charakter. Również wielu pedagogów i psychologów przestrzega przed braniem udziału w nich przez dzieci.”

Koniecznie trzeba tu dodać, że niektóre kościoły chrześcijańskie potępiają również obchodzenie świąt Wszystkich Świętych i następujących po nich Zaduszek. Postawę tę argumentują tym, że święta te są zaadoptowanymi przedchrześcijańskimi świętami pogańskimi i powstały po to by przyciągnąć świętujących w tym czasie w wielu krajach pogan a także uatrakcyjnić chrześcijańską wiarę. Napisano na ten temat wiele artykułów. Podaję przykłady:

„W niektórych krajach, aby uczcić katolickich „świętych”, 1 listopada obchodzi się Dzień Wszystkich Świętych... Dzieło New Catholic Encyclopedia wiąże ją z Celtami, poganami zamieszkującymi w starożytności Wyspy Brytyjskie i inne części Europy: „Ponieważ na 1 listopada przypadał (...) początek celtyckiej zimy, prawdopodobnie właśnie w tym dniu oddawano cześć wszystkim świętym. Święto to mogło też być odpowiedzią chrześcijan na druidyczne święto zmarłych, zwane Samhain”, obchodzone w czasie pełni księżyca najbliższej 1 listopada. Jeśli chodzi o Zaduszki, przypadające na 2 listopada, to samo dzieło podaje: „W wiekach średnich powszechne było przekonanie, że w tym dniu dusze pokutujące w czyśćcu mogą się ukazywać jako błędne ogniki, czarownice, ropuchy i tym podobne [i w ten sposób nękać] osoby, przez które za życia zostały skrzywdzone”. Do dziś kultywuje się takie dawne praktyki, jak ofiarowywanie zmarłym jedzenia czy procesje na cmentarz. Widać wyraźnie, że święta te są kontynuacją pogańskich wierzeń i zwyczajów, które w Jehowie, Bogu prawdy, budzą odrazę. (…)
Nie ulega wątpliwości, że kościół chrześcijański wprowadził obchody Wszystkich Świętych w dniu 1 listopada, żeby wyeliminować albo zastąpić druidyczne święto zmarłych. Ustanowiono je ku czci wszystkich świętych, znanych czy nieznanych, ale nie usunięto z niego pogańskich zwyczajów [święta zwanego przez druidów] Samhain” (Encyclopædia Britannica. (…) Słownik mitów i tradycji kultury Wł. Kopalińskiego. „ZADUSZKI pop. nazwa Dnia Zadusznego (...), wprowadzonego przez opata Odilo z Cluny (Burgundia, wsch. Francja) w 993 jako święto zmarłych, aby zastąpić nim a. zaadoptować pogańskie uroczystości ku czci zmarłych”.”

Warto tu dodać, że podobne obyczaje w tym samym czasie obchodzono i na innych kontynentach:

„Dia de los Natitas - Dzień Czaszek w La Paz. Co roku, w tydzień po dobrze nam znanym Dniu Wszystkich Świętych, Boliwijczycy celebrują swoją odmianę święta zmarłych - Dia de los Natitas (Dzień Czaszek). W tym dniu setki ludzi przynoszą do kaplicy na cmentarzu w La Paz, trzymane w domach… ludzkie czaszki. (…) Dzień Czaszek nawiązuje do prekolumbijskich zwyczajów traktujących czaszki jako trofea, symbolizujące śmierć i odrodzenie. Prawdopodobnie święto ma też związek z praktykowanym niegdyś zwyczajem spędzenia jednego dnia ze szczątkami bliskich w trzy lata po ich śmierci. Kościół rzymskokatolicki traktuje to święto jako pogańskie, ale nie zabrania wiernym udziału w nim, a ci wciąż bardzo chętnie w nim uczestniczą prześcigając się w pomysłach na przystrojenie swoich martwych przyjaciół, którzy - jak wierzą - odwdzięczą im się przynosząc im szczęście i powodzenie.”

Bez cienia najmniejszej wątpliwości są uzasadnione wątpliwości co do tego czy chrześcijanie powinni się angażować w święta Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki itp..
Jeżeli są w jakiejś sprawie wątpliwości to lepiej się w nią nie angażować, a także innych ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, myślę, że znakomitym potwierdzeniem tej zasady są grzyby. By je zbierać i jeść, trzeba się znakomicie na nich znać, bo niektóre grzyby trujące bywają podobne do jadalnych. Można się pomylić i źle skończyć lub też kogoś wykończyć, na co są dowody:

„W wyniku fatalnej pomyłki grzybiarza z Wrześni śmierć poniosły cztery osoby. Teraz mężczyzna przeprasza i deklaruje, że już nigdy nie wybierze się na grzyby. - Bardzo mi przykro. Nie wybaczę sobie tego do końca życia - zapewnia w rozmowie...”

Pomimo wątpliwości związanymi z świętem Wszystkich Świętych i Zaduszek są kapłani i inni agitatorzy, którym zarówno ich życie jak i życie dzieci jest niemiłe i aktywnie propagują te święta:

„Rodziny z dziećmi przebranymi za świętych i relikwiami świętych przeszli ulicami miasta Leżajska w marszu "W drogę ze swietymi". (…)
Święci i błogosławieni przeszli ulicami miasta
W wieczór poprzedzający Wszystkich Świętych, po raz szesnasty odbyła się wyjątkowa uroczystość Nocy Świętych, w trakcie której wspominano ważne dla Kościoła postacie.
Tradycyjnie w wigilię święta z 1 listopada, były kościół garnizonowy wypełnił się wiernymi, przybyłymi na kolejną edycję wydarzenia, jakim jest Noc Świętych. Po ubiegłorocznej przerwie, spowodowanej z wiadomych powodów, tegoroczne wydarzenie poświęcone było wyjątkowej postaci - bł. M. Elżbiety Róży Czackiej, niewidomej i patronce niewidomych, która w tym roku została beatyfikowana. Po litanii do Wszystkich Świętych i procesji z relikwiami do ołtarza, młodzież z parafii pw. bł. Radzyma Gaudentego zaprezentowała życiorys i działalność bł. M. Elżbiety Róży Czackiej. Ukazano także jej drogę do powołania oraz aktywność w niesieniu pomocy ociemniałym, którzy w czasach, kiedy żyła, byli zawsze na marginesie społeczeństwa. Dlatego też mottem inscenizacji były jej słowa: "Nie bądźmy ślepi na to, co warte jest widzenia, co warte jest uwagi, co warte jest miłości".
- Nie tylko, że chciała z całego serca pomóc w ich życiu, ale chciała w ten sposób pokazać, że są w pełni wartościowi. Myślę, że pierwsze to, co się odsłoniło, to zobaczenie tego kim oni są naprawdę - że prawda ta nie przeraża, ale wyzwala. Pokazuje, że człowiek jest nieskończenie ważny w oczach bożych - każdy człowiek - mówił o patronce wydarzenia abp Wojciech Polak Prymas Polski.
Po tym uformowała się procesja z relikwiami, która skierowała się ulicami miasta w kierunku katedry. Po drodze odmówiona została Koronka do Bożego Miłosierdzia, którą zakończyła wspólna modlitwa w bazylice. (…) Ks. Bartołd: 1 listopada zabierzmy dzieci na cmentarz - to element katolickiego wychowania Ksiądz prałat Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie namawia, by 1 listopada zabierać dzieci na cmentarze i nie unikać rozmów o śmierci. Zaznaczył, że taka wizyta to element katolickiego wychowania.
- To cudowna katecheza, dzieciom należy mówić prawdę, a prawda jest taka, że śmierć nie jest końcem, tylko przejściem do innej, wspaniałej rzeczywistości – stwierdza duchowny.
- Zabierajmy dzieci na cmentarze. Oczywiście z racji miejsca, mówię o tych większych dzieciach. Nie widzę jednak przeszkód, by zabierać ze sobą już te kilkuletnie. To tak właśnie powinno się odbywać, że cmentarze odwiedzamy całymi rodzinami - powiedział ks. Bartołd.”
„Ziobro: W Dniu Wszystkich Świętych wspominamy chrześcijan, którzy osiągnęli zbawienie
“W Dniu Wszystkich Świętych wspominamy chrześcijan, którzy osiągnęli już zbawienie. Dziś i jutro, w Dniu Zadusznym, pamiętamy o bliskich i o tych, których grobów nie znamy, np. więźniach niemieckich obozów i patriotach zamordowanych przez komunistów. Zapalmy im symboliczny znicz” – napisał w poniedziałek na Twitterze szef MS, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Kolejną wątpliwość budzą tak zwani znani święci uznani za świętych przez chrześcijańskie kościoły. Co do nieznanych, uznanych przez Boga za świętych wątpliwości nie dostrzegam.
Być może są tacy wśród uchodźców, którzy zmarli w wyniku restrykcji wprowadzonych przy granicy z Białorusią przez rządzący nami reżim są jacyś znani Bogu a nieznani ludziom święci. Tego nie wiemy, podobnie nie wiemy czy uznani przez ludzi za świętych ludzie takimi są naprawdę.
Tego nie wiemy i lepiej w takich sprawach się nie wypowiadać bo można się okazać kłamcą i trafić do Piekła (zwanego też jeziorem ognia) przygotowanego dla kłamców i innych niegodziwców:

Objawienie 21:8
Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. (…)

Bardzo proszę przypomnijmy sobie zakłamaną retorykę katolickiego kapłana:

„Ksiądz prałat Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie namawia, by 1 listopada zabierać dzieci na cmentarze i nie unikać rozmów o śmierci.
Zaznaczył, że taka wizyta to element katolickiego wychowania. (…) To cudowna katecheza, dzieciom należy mówić prawdę, a prawda jest taka, że śmierć nie jest końcem, tylko przejściem do innej, wspaniałej rzeczywistości.”

Retoryka ta jest zakłamana, bo wspomina tylko o jednej możliwość, o tym, że śmierć jest przejściem do innej, wspaniałej rzeczywistości, ale pisma uznawane za święte przewidują też inną, koszmarną rzeczywistość i przy takich okazjach też o niej koniecznie powinno się wspominać:

Sura 18:47; 6:70; 4:56
Wszyscy będą mieć księgę w ręku. Bezbożni czytać ją będą ze drżeniem i zawołają: Biada nam! Jakaż to księga! Najmniejsze rzeczy są w niej zapisane z największą dokładnością; ujrzą tam wszystkie swe czyny spisane; Bóg w niczym nie zawiedzie. (…) I pozostaw tych, którzy wzięli sobie swoją religię za grę i zabawę! Zwiodło ich życie tego świata! I napominaj przy jego pomocy, żeby dusza ich nie została zatracona za to, co uczyniła. Nie będzie miała poza Bogiem ani opiekuna, ani orędownika! I gdyby ona nawet zaofiarowała jakąkolwiek zamianę, to nie zostanie od niej przyjęta. A ci, którzy zostaną skazani na zatracenie, za to, co sobie zarobili, otrzymają napój z wrzątku i karę bolesną, ponieważ oni nie uwierzyli. (…) Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry.

Uważam, że warto szczególnie niegrzeczne dzieci informować o takiej ewentualności, a chętnych chuliganów namówić by zasmakowali ewentualnej przyszłej rzeczywistości pijąc wrzątek lub się nim polewając. Być może taka zaprawa pomoże im lepiej znieść piekielne tortury.

Bardzo proszę powróćmy myślami do świąt Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszek, etc...
Myślę, że przedchrześcijańskie święto Halloween poprzez nieprzypadkową zbieżność w czasie powinien skutecznie demaskować pogańskie inspiracje, na których zbudowano para chrześcijańskie święta Wszystkich Świętych i Zaduszki. W biblijnej tradycji zwłoki, trupy, cmentarze to miejsca nieczyste, które lepiej jest omijać szerokim łukiem. Bardzo proszę przypomnijmy sobie biblijną opowieść, w którą zamieszane są duchy nieczyste a akcja dzieje się między grobowcami:

Marka 5:1-9
I dotarli na drugą stronę morza, do krainy Gerazeńczyków. A gdy wysiadł z łodzi, natychmiast spomiędzy grobowców pamięci wyszedł mu naprzeciw człowiek będący w mocy ducha nieczystego. Miał swe legowisko między grobowcami; i aż do tego czasu absolutnie nikt nie zdołał go związać, nawet łańcuchem, gdyż częstokroć był wiązany pętami i łańcuchami, ale łańcuchy rozrywał, a pęta wręcz kruszył; i nikt nie miał siły go poskromić. I ciągle, nocą i dniem, wołał w grobowcach i w górach i sam siebie tłukł kamieniami. Lecz gdy z pewnej odległości zobaczył Jezusa, podbiegł i złożył mu hołd, a zawoławszy donośnym głosem, powiedział: „Co tobie do mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Poprzysięgam cię na Boga, abyś mnie nie męczył”. On bowiem mówił do niego: „Duchu nieczysty, wyjdź z tego człowieka”. I zaczął go pytać: „Jak ci na imię?” Ten zaś rzekł do niego: „Na imię mi Legion, gdyż jest nas wielu”.

Przezorny człowiek po przeczytaniu takiej opowieści mógłby zacząć omijać grobowce, a tymczasem teolodzy niektórych chrześcijańskich kościołów podstępem w trefnym terminie próbują zwabiać nieświadomych chrześcijan, w tym nawet małe dzieci na cmentarze. Nieświadomych niebezpieczeństw chrześcijan kuszą nawet odpuszczeniem grzechów:

„Listopad to też czas, w którym wierni kościoła katolickiego mogą uzyskać odpust zupełny czyli odpuszczenie kar za grzechy. Warunki to m.in. modlitwa za zmarłych i odwiedzenie cmentarza.”

Tak zwodzić można tylko ludzi niedouczonych, nie znających podstaw, fundamentu wiary chrześcijańskiej. Rozmawiając z chrześcijanami a nawet kapłanami, zakonnikami zauważyłem, że nawet oni nie znają podstaw swojej wiary, której fundament zawarty jest w Biblii.
Bardzo proszę przypomnijmy sobie argumenty chrześcijańskich przeciwników obchodzenia święta Halloween:

„W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności - oraz - W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie Halloween.”

Tak argumentować może tylko osoba nie znająca pogańskiego pochodzenia święta Wszystkich Świętych. Bardzo proszę zastanówmy się nad jeszcze jednym argumentem:

„Ks. Tadeusz Budacz: Pamiętajmy, że zbawił nas Jezus Chrystus, a nie wydrążona dynia.”

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Drogą do zbawienia dla chrześcijan jest najszanowniejszy władca Jehoszua Masziach (Jezus Chrystus):

Jana 14:6; 1 Jana 2:4-6; Jana 14:21, 23, 24
Jezus mu rzekł: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie. (…) Kto mówi: „Poznałem go”, a jednak nie przestrzega jego przykazań, jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. Ale kto zachowuje jego słowo, w tym istotnie miłość do Boga została wydoskonalona. Stąd wiemy, że jesteśmy w jedności z nim. Kto mówi, że pozostaje z nim w jedności, ten również ma obowiązek sam chodzić tak, jak on chodził. (…) Kto ma moje przykazania i przestrzega ich, ten mnie miłuje. A tego, kto mnie miłuje, umiłuje mój Ojciec i ja go umiłuję, i wyraźnie mu się pokażę”. (…) Jeżeli ktoś mnie miłuje, to będzie zachowywał moje słowo, a mój Ojciec będzie go miłował i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać. Kto mnie nie miłuje, nie zachowuje moich słów; a słowo, które słyszycie, nie jest moje, lecz należy do Ojca, który mnie posłał.

Uważam, że nauka tak jest klarowna, łatwa do stosowania i nie ma w niej miejsca nie tylko dla takich świąt jak Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki ale także takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Szczerzej temat ten omawiają moje listy otwarte do Prezydenta - 30 list otwarty - O ogromnej szkodliwości Świąt Wielkanocnych. 32 list otwarty - O wyższości Bożego Narodzenia nad świętem Wielkanocnym.

By kroczyć drogą najszanowniejszego władcy Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa) trzeba poznać jego nauki zawarte w ewangeliach i je stosować w życiu i chciałem tu dodać, że wiedza ta jest wśród chrześcijan zazwyczaj nieznana. Nawet imię najszanowniejszego władcy Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa) bywa przez chrześcijan nieznane. Temat omawia mój 17 list otwarty zatytułowany - Jehowa Jehoszua najważniejsze imiona dla chrześcijan. Niegodziwcy doprowadzili nawet do tego, że Boży Dekalog bywa znany i nauczany, ale sfałszowany, pozbawiony jednego z ważniejszych przykazań. Temat analizuje mój 99 list otwarty zatytułowany - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog. Bywa nawet i tak, że herezje i bluźnierstwa bywają nazywane prawdami wiary. Przykłady takiego zwodzenia zawiera mój 38 list otwarty zatytułowany - Prawdy wiary będące herezjami lub bluźnierstwami. Popularny zaś wśród wielu kościołów chrześcijańskich symbol krzyża jest zakazany prawem Bożym i ludzkim. Temat analizuje mój 100 list otwarty zatytułowany - Swastyka, krzyż; chrześcijańskie symbole zakazane prawem Bożym i ludzkim.
Bardzo proszę powróćmy myślami do świąt Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki.
Udział w tych misteriach jest dla chrześcijan i innych czcicieli najszanowniejszego Boga Jehowy wielkim grzechem, a bywa też problemem ekologicznym:

„Tony śmieci z cmentarzy. Zamiast plastikowych, wybierajmy szklane znicze i naturalne kwiaty – apelują urzędnicy.”

Najszanowniejsi Czytelnicy, myślę, że nadeszła stosowna pora na zakończenie tego listu.
Co do obchodzenia takich świąt jak Halloween, Wszystkich Świętych, Zaduszki i inne podobne występujące chrześcijanie zrobią najlepiej jak się w nie nie będą angażować i jednocześnie będą przestrzegać przed nimi innych chrześcijan i czcicieli najszanowniejszego Boga Jehowy bo inaczej mogą trafić do Piekła. By ostrzec przed taką ewentualnością napisałem ten list otwarty.
Oprócz napisania tego listu z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej unormować kwestię świąt wszelakich oraz byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2021, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 530
99 list otwarty - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 13 dzień 1 miesiąc 12 rok EY

Najsz. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy moich listów otwartych, buszując w Internecie natrafiłem na informację zawierającą kontrowersyjną wypowiedź ministra edukacji i nauki, najszanowniejszego pana Przemysława Cz.. Oto ona:

„Przemysław Czarnek, w wywiadzie radiowym, zaatakował ks. Adama Bonieckiego.
„Adam Boniecki to nie jest Kościół katolicki ani chrześcijański. To jest jakiś Kościół neoprotestancki, bo to nic wspólnego z 10 przykazaniami Bożymi nie ma, ale to jest moje zdanie jako Przemysława Czarnka, a nie ministra edukacji i nauki” – ocenił.”

Wypowiedź ta dała początek dyskusji, do której dołączył pisarz, najszanowniejszy pan Tomasz Terlikowski:

„Kryterium bycia chrześcijaninem jest dogmatyczne. Ale pozostając na poziomie interpretacji etycznej: jakich zasad Kazania na Gorze nie przyjmuje ks. Adam Boniecki???
Albo które przykazanie Dekalogu odrzuca? Ale konkretnie, bez ściemniania, bez polityki?”

Odpowiedzi na te ważne i konkretne pytanie nie doczekałem się.
Z tego co wiem, kościoły protestanckie mają zbliżony do Kościoła Rzymskokatolickiego dekalog, ale zazwyczaj poszerzony o usunięte przez Kościół Rzymskokatolicki 2 Boże przykazanie.
Sprawę trzeba postawić jasno; Boży dekalog różni się w kilku istotnych szczegółach od dekalogu Kościoła Rzymskokatolickiego, z którego wyrzucono 2 Boże przykazanie i aby ilość przykazań się zgadzała ostatnie dziesiąte przykazanie podzielono na dwa oddzielne przykazania – dziewiąte i dziesiąte. Szczegółowiej temat omawia mój 99 list otwarty do Prezydenta - Ostry cień mgły i potwornie okaleczony Dekalog – do którego pod wpływem wypowiedzi ministra edukacji i nauki zdecydowałem się napisać ten aneks. W Polsce chrześcijanie z Kościoła Rzymskokatolickiego odważyli się nawet zafałszować imię Boże łamiąc jednocześnie przykazanie związane z imieniem Bożym. W wypowiedzi ministra edukacji i nauki bardzo ważne jest następujące zdanie:

„...to jest moje zdanie jako Przemysława Czarnka, a nie ministra edukacji i nauki.”

Być może prywatnie najszanowniejszy pan Przemysła Cz., uznaje Boży dekalog, ale w podległych mu placówkach oświatowych na lekcjach religii naucza on za pośrednictwem podległych jemu pedagogów sfałszowany przez Kościół Rzymskokatolicki dekalog. Edukacja ta doprowadziła do tego, że nawet prawdziwe imię najszanowniejszego władcy Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa) jest powszechnie nieznane. Temat imienia Bożego i imienia Chrystusa analizuje mój 17 list otwarty do Prezydenta - Jehowa Jehoszua najważniejsze imiona dla chrześcijan.
Być może minister szkolnictwa i edukacji jest wrogiem Kościoła Rzymskokatolickiego i chce na niego ściągnąć wielkie nieszczęście. Prywatnie zna Boży Dekalog, ale zawodowo propaguje dekalog fałszywy po to by doprowadzić do jak szybkiego upadku Kościoła Rzymskokatolickiego. Istnieje też możliwość, że jest to zwykły debil mający wielkie problemy z zrozumieniem tekstu pisanego i plecie dyrdymały, które ślina mu na język przyniesie lub też odklepuje z pamięci to co mocodawcy mu każą mówić. Jaka jest prawda nie wiem, ale wiem, że tolerowanie takich ludzi na decyzyjnych stanowiskach doprowadziło do tragedii. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego jest zagrożone. Rządzą nami głupcy i nie są to puste słowa. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., może zdradzi pan społeczeństwu skąd rządzący nami reżim bierze takie parszywe indywidua jak Przemysław CZ.? Czy organizuje on testy na inteligencję i spośród wszystkich kandydatów wybiera najgłupszego i zarazem najposłuszniejszego?
Jeżeli tak, to rozumiem wybór, ale nie pochwalam. Głupcami łatwo jest manipulować i wykorzystywać ich do szerzenia zła na ziemi. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., proszę szczerze odpisać jak wynaleźliście aktualnego ministra szkolnictwa i edukacji?
Nie wiem dzięki jakim układom Przemysław Cz., dostał swoje stanowisko, ale wiem, że toleruje on w podległych mu instytucjach nauczanie trefnego Dekalogu i dodatkowo dzieci w szkołach od najmłodszych lat nauczane są urojonych chrześcijańskich dat. Zwróciłem Ministrowi uwagę na temat dat w mediach społecznościowych. Po jakimś czasie zauważyłem reakcję:

„Przemysław Czarnek 9 715 Tweetów Zobacz nowe Tweety (…) Zablokowano Cię
Nie możesz obserwować ani czytać Tweetów użytkownika @CzarnekP. (...)”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, fakt, że Boży Dekalog bywa przez chrześcijan fałszowany i w powszechnym użyciu są fałszywe chrześcijańskie daty może doprowadzić doprowadzić do reakcji Bożej. Bóg nie jest kimś, z kogo można drwić:
Galatów 6:7, 8 Nie dajcie się wprowadzić w błąd: Bóg nie jest kimś, z kogo można drwić. Albowiem co człowiek sieje, to będzie też żąć;
Przed laty przekonali się o tym Izraelici i słowa te zanotowano dla naszego pouczenia i pocieszenia:
Rzymian 15:4; Ezechiela 5:12; Albowiem wszystko, co niegdyś napisano, napisano dla naszego pouczenia, abyśmy przez naszą wytrwałość i przez pociechę z Pism mieli nadzieję. (…) Jedna trzecia z ciebie — ci umrą od zarazy i pośród ciebie dobiegną swego kresu z powodu klęski głodu. Następna trzecia część — ci padną od miecza dookoła ciebie. A ostatnią trzecią część rozproszę na wszystkie wiatry i dobędę za nimi miecza.

Żyjemy w krytycznych czasach. Nasz kraj nawiedziła plaga głupców, którzy podzielili pomiędzy siebie najważniejsze państwowe stanowiska a ponadto dopadła nasz kraj zaraza i może to być kara od Boga. Nasz kraj nawiedziła epidemia koronawirusów i według oficjalnych danych ubyło nas w ciągi 12 miesięcy trwania epidemi około 200 000 z czego około 40 tysięcy to skutek zmniejszonej liczby urodzin a około 160 000 to ponadnormatywne zgony. Według danych do których dotarłem zajmujemy w Europie niechlubne pierwsze miejsce pod względem ponadnormatywnych zgonów. Warto się zastanowić, co też takiego w Polsce zrobiono, że osiągnięto największy w Europie wzrost śmiertelności. Być może przyczyną jest to, że w powszechnym użyciu mamy błędny kościelny kalendarz Gregoriański oraz też to, że w szkołach państwowych jest propagowany dekalog, który jest sfałszowaną imitacją Bożego dekalogu. Za ten stan rzeczy odpowiada pan, panie Andrzeju D., a także premier Mateusz M., a także minister szkolnictw i edukacji Przemysław Cz., oraz wszyscy inni decyzyjni urzędnicy, którzy o sprawie wiedzą, ale ją lekceważą. Według mnie to bardzo źle i dlatego napisałem ten aneks. Oprócz napisania tego aneksu zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł ludzkości jak najlepiej wypełniać obowiązki świeckie i religijne i byś dopomógł wszystkim istotom znaleźć jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 76  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group