forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 15:16

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 paź 2021, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
104 list otwarty - Sprawiedliwie ukarać szczepionkowych foliarzy - drugi aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 3 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najsz. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy moich listów otwartych, w czasie 2 wojny światowej na Japonię zrzucono dwie bomby atomowe na miasta Hiroszima i Nagasaki. Szacuje się, że zginęło ponad 150 tysięcy ludzi. Na Polskę ostatnimi czasy nie zrzucono ani jednej bomby atomowej, ale i tak być może przede wszystkim na skutek działań rządzącego nami demokratycznego reżimu nasz kraj dotknęła większa katastrofa:

„W ostatnich dwunastu miesiącach - od początku lipca 2020 r. do końca czerwca 2021 r. - urodziło się w Polsce tylko niespełna 344 tys. dzieci. Zmarło zaś blisko 540 tys. osób. Nożyce demograficzne rozwarły się do wartości niemal 200 tys. osób - o tyle w raptem 12 miesięcy skurczyła się populacja Polski.”

Daty roczne w tej straszliwej wiadomości są oczywiście fałszywe i są elementem zwodzenia ludzkości przez chrześcijan. Temat ten porusza mój 3 list otwarty do Prezydenta zatytułowanny - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty i rozwijają aneksy.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., dlaczego najszanowniejszy pan toleruje to kłamstwo?
Czy zależy najszanowniejszemu panu na tym, by chrześcijanie robili z siebie w tej kwestii idiotów? Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanie.

Bardzo proszę powróćmy myślami do tragedii jaka spadła na Polskę. W ciągu kilkunastu miesięcy ubyło nas około 200 tysięcy. Umierali przede wszystkim ludzie starzy lub schorowani.
W porównaniu rok do roku, w ubiegłym roku zmarło ponadto co zwykle około 80 tysięcy ludzi. Być może w tym roku rekord ten zostanie pobity. Czy tak się stanie wykażą najbliższe miesiące.
By było ciekawie z danych jakimi dysponuję w sąsiadującej z nami Białorusi zanotowano mniejszą niż rok wcześniej liczbę zgonów. Statystyka wielce dająca do myślenia.
Myślę, że w tej sprawie powinna powstać komisja i gruntownie powinna przeanalizować co też takiego zrobili Białorusini a co Polacy, że w sąsiednim kraju - od którego teraz w trybie nadzwyczajnym odgradzamy się drutem kolczastym - taki pomór jak w Polsce się nie wydarzył.
Ci co stawiają zasieki dokonują zmarnotrawienia mienia a także ośmieszają i kompromitują Polskę na arenie międzynarodowej. Być może za całą tą akcją stoją służby specjalne skorumpowane przez producenta lub eksportera drutu kolczastego, ale jest to oddzielny temat warty oddzielnego listu otwartego.

Bardzo proszę powróćmy myślami do katastrofy humanitarnej, która nawiedziła nasz kraj. Uważam, że koniecznie trzeba sprawę zbadać i winnych zbrodni ludobójstwa surowo i sprawiedliwie ukarać. Być może najodpowiedniejszą karą będzie kara śmierci. Zgodnie z obowiązującą Konstytucją jest ona dopuszczalna, ale z nienormalnych względów nie wykonywana.
Najszanowniejsi Czytelnicy, co jakiś czas, zazwyczaj z okazji jakiegoś brutalnego morderstwa lub bestialskiego gwałtu ponawiana jest dyskusja o zaostrzeniu kar i konieczności przywrócenia kary śmierci. Temat przeanalizowałem i doszedłem do wniosku, że obowiązująca Konstytucja dopuszcza wykonywanie wyroków śmierci, a wszelkie ustawy ją znoszące są niekonstytucyjne i bezprawne, a osoby, które je wprowadziły w czyn powinny zostać z wielką surowością ukarane. Na przykład w Biblii karę śmierci przewidziano między innymi za cudzołóstwa, morderstwa, kradzieże, porwania, homoseksualizm, zoofilię, jedzenie tłuszczu zwierząt lub krwi na przykład w postaci kaszanki, za nieposłuszeństwo rodzicom, stosunki seksualne w trakcie miesiączki … Karać śmiercią powinno się też niegrzeczne dzieci. Karę śmierci przewidziana też za kilkadziesiąt innych grzechów. Szczegóły zawarłem 44 liście otwartym do najszanowniejszego pana prezydenta zatytułowanym - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją. Spowodowanie wielkiej ilości zgonów moim zdaniem bezspornie należy się kara śmierci, ale myślę, że nie od razu powinno się winowajców zabijać. Myślę, że zbrodniarze powinni umierać wolno, bardzo powoli, bo szybko za mało boli.
Niewykluczone, że do wielu zgonów mogli się przyczynić ludzie, którzy kłamią na temat tego co się w kraju wydarzyło i tego co się dzieje. By było bardziej perwersyjnie, prym w tych kłamstwach wiodą członkowie rządzącego nami reżimu z prezesem rady ministrów, premierem Mateuszem M., dumnie kroczącym na czele zwyrodniałych, wierutnych kłamców. Na czele reżimowego rządu stoi kłamca, kryminalista, recydywista z prawomocnymi wyrokami, dlatego wszelkie instytucje państwowe są totalnie niewiarygodne. Kłamstwa demaskuje mój 68 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Best of Mateusz Morawiecki, dzieje grzechu kłamstwa – wraz z aneksami.
Szczególną rolę w tych kłamstwach odgrywają skorumpowani medycy z Rady Medycznej działającej przy Premierze oraz Minister Zdrowia, który sądząc po tym co się w Polsce stało powinien nosić tytuł Ministra Śmierci. Państwowy system opieki zdrowotnej nosi znamiona zbrodni przeciw ludzkości. Winnych powinno się ukarać - oko za oko, śmierć za śmierć. Temat rozwija mój 103 list otwarty do Prezydenta - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania – wraz z aneksem. Osoby, które powinny dbać o nasze zdrowie zamiast tego propagując kłamstwa je narażają. Wygląda na to, że wcielii się w bezwzględnych akwizytorów szczepionek, którzy po to by jak najwięcej ich sprzedać kłamią niemiłosiernie. Temat ten rozwijają moje listy otwarte:1
14 list otwarty – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym.
97 list otwarty - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci + 3 aneksy.
Kłamcom na temat szczepionek poświęciłem przede wszystkim 104 list otwarty wraz z aneksem, ale brak zdecydowanych działań ze strony służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo sprawia, że ludzi powiązani z rządzącym nami reżimem postępują od złego ku gorszemu.
Że tak się stanie ludzie znający biblijne zapisy mogli przewidzieć:

Kaznodziei 8:11; 2 Tymoteusza 3:13
Ponieważ wyrok za zły czyn nie jest wykonywany szybko, przeto serce synów ludzkich całkowicie nastawiło się w nich na popełnianie zła. (…) Natomiast ludzie niegodziwi i oszuści będą się posuwać od złego ku gorszemu, wprowadzając w błąd i będąc w błąd wprowadzani.

Przypomnę, że foliarz, jest to człowiek, który z rozmysłem rozpowszechnia kłamstwa.
W naszym kraju i nie tylko pojawili się szczepionkarze, którzy stosując przeróżne kłamstwa jak i inne metody marketingowe i za wszelką cenę chcą zaszczepić eksperymentalnymi preparatami jak najwięcej ludzi. W ten haniebny proceder zaangażowano celebrytów, artystów, ludzi znanych.
Aktor, najszanowniejszy pan Artur Barciś, podobnie jak wielu celebrytów, zachęca społeczeństwo do szczepień:

„Warunkiem koniecznym, żebyśmy opanowali pandemię koronawirusa, jest, aby większość społeczeństwa się zaszczepiła. Wtedy uzyskamy odporność stadną i wirus nie będzie tak groźny, jak dotąd. Dlatego dla dobra wspólnego większość z nas powinna się zaszczepić. Jeśli ludzi nie można przekonać do tego, aby dla naszego wspólnego dobra się zaszczepili, to trzeba zastosować inne środki, które ich przekonają albo zmuszą do szczepień. Szczepionka to największy wynalazek ludzkości. To się samo nie zrobiło - wynaleźli ją bardzo mądrzy ludzie, którzy skutecznie uratowali ludzkość przed wieloma chorobami. Przywódcy antyszczepionkowców, którzy kłamią, manipulują i zmyślają, zasługują na największe potępienie. To są ludzie ideologicznie nakręceni i dla nich kłamstwo jest dozwolonym narzędziem.”

Niewykluczone, że tan aktor mówił to co mu kazano za pieniądze, ale istnieje możliwość, że mówił to z własnej głupoty, ale to jak było jest sprawą dla prokuratury. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, trzeba archiwizować wypowiedzi szczepionkowych terrorystów i zgłaszać organom ścigania. Bardzo proszę przypomnijmy sobie bezsporny fakt, że nie wiemy, czy eksperyment medyczny, w którym uczestniczymy bezpośrednio czy też pośrednia okaże się udany. Szybkimi krokami zbliża się nowa coroczna fala koronawirusów i innych powodujących stany grypowe patogenów, które zweryfikują wartość eksperymentalnych preparatów i bardzo dobrze, że część społeczeństwa jest niezaszczepiona, bo będziemy mieli skalę porównawczą pozwalającą ocenić wartość szczepionek. Według słów premiera, najszanowniejszego pana Mateusza M., wynika, że eksperyment się udał i że preparaty okazały się znakomitymi szczepionkami:

„99 procent osób, które dzisiaj umierają, to osoby niezaszczepione. Czy potrzeba bardziej wyrazistych danych? Czy potrzeba jeszcze bardziej oczywistego wniosku, ile dobrego dzisiaj na świecie doświadczamy dzięki szczepieniom, a ile złego może się stać, jeżeli powstrzymamy od szczepień ileś tysięcy i milionów osób. Nie róbmy tego, bardzo gorąco apeluję.”

Gdyby słowa te były prawdziwe znaczyło by to, że mamy do czynienia z cudownym eliksirem, dzięki któremu ludzie przestali niemal zupełnie umierać. Umierają niemal tylko i wyłącznie osoby niezaszczepione. Czy słowa te są prawdziwe bardzo łatwo sprawdzić. Codziennie umiera w Polsce około tysiąca osób. Czyli na tysiąc osób powinno umierać 10 osób zaszczepionych i 990 niezaszczepionych. Czy to prawda? Tego nie wiem. W sprawach dla mnie nieznanych staram się stosować ideę czystej wiary. Wiara nie jest wiedzą. Wiara to nasz osobisty stosunek do rzeczy nieznanych. Nasz osąd, nasza ocena, nasze mniemanie. Czysta wiara nie osądza, nie ocenia, ale bierze pod rozwagę każdą ewentualność, również tak mało prawdopodobną, że najszanowniejszy pan Premier powiedział prawdę. Słuchając wypowiedzi prezesa rady ministrów, premiera Mateusza M., warto wziąć pod rozwagę fakt, że na czele reżimowego rządu stoi kłamca, kryminalista, recydywista z prawomocnymi wyrokami, dlatego wszelkie instytucje państwowe są totalnie niewiarygodne. Kłamstwa demaskuje mój 68 list otwarty do Prezydenta - Best of Mateusz Morawiecki, dzieje grzechu kłamstwa. Czy słowa Premiera są prawdziwe czy fałszywe, tego nie wiem, ale łatwo je zweryfikować. Sprawą powinna zająć się prokuratura a Premier na czas śledztwa powinien przebywać w miejscu odosobnienia by nie mataczył i za pośrednictwem podległych sobie ludzi nie fałszował statystyk. Nie możemy wykluczyć możliwości, że doniesienia jakie do nas docierają są totalnie sfałszowane po to tylko by wygenerować jak największe zapotrzebowanie na szczepionki. Na przykład natrafiłem na taką informację:

„Rośnie liczba zakażeń koronawirusem w poszczególnych regionach. Tak samo w woj. warmińsko-mazurskim przybywa osób hospitalizowanych osób. Jednak, jak podkreśla sanepid, są to zdecydowanie osoby niezaszczepione. Wszyscy pacjenci w stanie ciężkim, pod respiratorami, nie byli szczepieni.”

Informacja ta mocno koliduje z informacjami dochodzącymi do nas z krajów o najwyższym stopniu zaszczepienia typu Izrael:

„Blisko połowa z 600 hospitalizowanych ostatnio w Izraelu osób otrzymała dwie dawki szczepionki Pfizer. Łącznie w kraju zaszczepionych jest 5,4 mln obywateli. Widać też wyraźnie, że mimo szczepionki na ciężką postać COVID-19 zapada konkretna grupa pacjentów - informuje Reuters.Jak obserwują lekarze na izraelskich oddziałach szpitalnych, większość hospitalizowanych pacjentów z powodu COVID-19 otrzymała dwie dawki szczepionki i to co najmniej pięć miesięcy wcześniej. Często mają oni więcej niż 60 lat i cierpią na choroby przewlekłe, w tym cukrzycę, choroby serca i nowotwory.”

Nie możemy wykluczyć możliwości, że dane z naszych szpitali są prawdziwe. Lekarze mogą podduszać osoby niezaszczepione po to by zgodziły się podłączyć do respiratorów i znaczna część z nich umrze. Tak postępują tak zwani łowcy skór. Łowcy skór są to medycy, którzy z sobie znanych powodów mordują osoby, które wpadną w ich bezlitosne, śmiercionośne ręce. Historia medycyny zna takie przypadki. Historie takie opisuje mój 103 list otwarty - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania. Sprawa wygląda na kryminalną. Oliwy do ognia dolał obecny minister zdrowia, najszanowniejszy pan Adam N., który publicznie wypowiedział się w kwestii zachorowań osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Nagranie na żywo jest dostępne w Internecie. Bardzo proszę z wnikliwością przeanalizujmy jego słowa:

„Wśród zakażeń mamy 99 procent zaszcze - niezaszczepione. Przepraszam zaszczepione. Niezaszczepione. To są osoby niezaszczepione. Zaszczepione przepraszam.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, jak zrozumieliście wypowiedź Ministra Zdrowia? Ja zrozumiałem, że 99 procent zakażeń dotyczy osób zaszczepionych, ale pamiętajmy o tym, że rządzący nami reżim to wyjątkowo zakłamane ścierwa. Zjednoczona Prawica zwana też 'dobrą zmianą' wygląda na zgromadzenie wyjątkowo podłych, zdegenerowanych kanalii.
Temat rozwija mój 59 list otwarty do Prezydenta - Best of dobra zmiana, łże elity i ich sojusznicy. Może być nawet tak, że obie opcje przedstawione przez Ministra Zdrowia mogą być wierutnym kłamstwem, podobnie jak śmiercionośnym kłamstwem okazały się słowa szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk:

„Chciałbym bardzo jednoznacznie powiedzieć i powtórzyć za Radą Medyczną, która działa przy premierze Mateuszu Morawieckim, że nie ma lepszych i gorszych szczepionek. Wszystkie szczepionki, które zostały dopuszczone na terenie Uni Europejskiej są w 100 procentach bezpieczne... Różnią się poszczególnymi parametrami, ale są w 100 procentach bezpieczne i skuteczne.”

Taka dezinformacja może być celowa. Być może rządzący nami reżim przy pomocy szczepionek chce z premedytacją wymordować jak najwięcej osób chorych, osłabionych, starszych, bo takie osoby są najbardziej narażone na powikłania poszczepienne, w tym nawet śmierć. Bardzo proszę zwróćmy uwagę kogo wytypowano do szczepienia 3 dawką szczepionki:

„Trzecia dawka szczepionki, uzupełniająca, zalecana jest osobom z niską odpornością.
E-skierowanie na trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 dostały osoby:
w trakcie leczenia przeciwnowotworowego
po przeszczepach narządów, przyjmujące leki immunosupresyjne lub terapie biologiczne
po przeszczepie komórek macierzystych w ciągu ostatnich 2 lat
z umiarkowanymi lub ciężkimi zespołami pierwotnych niedoborów odporności (np. zespół DiGeorge’a, zespół Wiskotta-Aldricha)
z zaawansowanym lub nieleczonym zakażeniem wirusem HIV
leczone aktualnie dużymi dawkami kortykosteroidów lub innych leków, które mogą hamować odpowiedź immunologiczną
dializowane przewlekle z powodu niewydolności nerek.
Te osoby dorosłe otrzymają szczepionkę marki Pfizer lub Moderna, a młodzież w wieku 12-17 lat szczepionkę Pfizer. Trzecia dawka może być im podana już po 28 dniach od podania drugiej dawki szczepienia.”

Wszak z ekonomicznego punktu widzenia jeżeli jak najwięcej osób umrze z tej grupy to rządzący nami reżim będzie miał więcej pieniędzy na to, by przyznać sobie sowite wypłaty, nagrody.
Fakty zaś są takie, że rządzący nami degeneraci kłamią bezczelnie a ludziom zaszczepionym zdarza się umierać. Dowodem na to jest między innymi śmierć najszanowniejszej pani Kingi Szczepaniak:

„Szerokim echem wśród mieszkańców Leszna odbiła się informacja o śmierci 36-letniej nauczycielki Zespołu Szkół Ekonomicznych. Otrzymujemy sygnały od zaniepokojonych osób, że może to mieć związek ze szczepieniami nauczycieli na koronawirusa. Prokuratura Rejonowa w Lesznie potwierdza, że bada sprawę, jednak zastrzega, że zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek wnioski. Kinga Szczepaniak była nauczycielką technologii żywienia w ZSE. - Wszyscy jesteśmy w szoku, wciąż nie mogę przyjść do siebie - mówi Irena Szynkarek, dyrektor szkoły - pani Kinga była bardzo kreatywną, oddaną uczniom i szkole osobą, nie możemy pogodzić się z myślą, że już jej z nami nie ma. Pracownicy Zespołu Szkół Ekonomicznych szczepionkę na koronawirusa otrzymali tydzień temu, w poniedziałek. Najprawdopodobniej z tego powodu śmierć nauczycielki wywołała wiele plotek i spekulacji. Przemysław Grześkowiak, Prokurator Rejonowy w Lesznie potwierdził, że sprawa jest wyjaśniana. - Wykonano wstępne czynności, w tym badanie pośmiertne - powiedział Radiu Elka - czekamy na opinie biegłych i ewentualne dodatkowe wyniki badań. Prokurator zastrzega, że na razie zbyt wcześnie na stawianie jakichkolwiek wniosków.”

Pod tą wiadomością ukazało się wiele komentarzy, z tym jeden proroczy:

„Wiadomo że sekcja nie potwierdzi związku ze szczepionką , ale róbcie jak chcecie i szczepcie się astrą zenka, ZUS zaciera już ręce.”

Jakiś czas po tym media obiegła kolejna wieść:

„Biegły ustalił, że zaszczepienie przeciw COVID-19 nie miało wpływu na śmierć 36-letniej nauczycielki z Leszna. Kobieta zmarła tydzień po szczepieniu preparatem AstraZeneca.
Prokuratura umorzyła prowadzone w tej sprawie postępowanie. (…)
Zastępca prokuratora rejonowego w Lesznie prok. Daria Dąbrowicz-Rzepka powiedziała w czwartek, że postępowanie zostało umorzone pod koniec czerwca. - Biegły podał nam, że pokrzywdzona zmarła śmiercią naturalną, sercopochodną - powiedziała.
- Mając na uwadze, że biegły dysponował całą dokumentacją, nie wskazał, by istniał jakikolwiek bezpośredni związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy szczepieniem a zgonem, który nastąpił tydzień później – zaznaczyła. Jak wyjaśniła, dla śledczych kluczowa była opinia biegłego specjalisty chorób wewnętrznych, medycyny ratunkowej i patomorfologii, który m.in. przeprowadził sekcję zwłok zmarłej. - Z opinii wydanej po uzyskaniu wyników badań histopatologicznych wycinków organów pobranych podczas sekcji zwłok wynika, że proces chorobowy, który doprowadził do śmierci mógł mieć miejsce wcześniej - podała.”

Z powodów koronawirusów zazwyczaj umierają osoby, u których proces chorobowy już miał miejsce wcześniej i koronawirysy mogą być przysłowiowym gwoździem do trumny.
Bardzo proszę zwróćmy uwagę na to, że biegły ustalił, że nauczycielka zmarła śmiercią naturalną – sercopochodną. A teraz bardzo proszę zapoznajmy się z możliwymi skutkami ubocznymi jakie może powodować preparat AstraZeneca:

„Ból klatki piersiowej po szczepionce AstraZeneca
Drugi z wymienionych przez EMA objawów to kłucie w okolicach mostka. Choć ból w klatce piersiowej zwykle kojarzy się z zawałem, to jest on również charakterystyczny dla zatorowości płucnej. Dodatkowymi objawami mogą być uczucie ucisku w piersi oraz problemy z oddychaniem. Jeśli te symptomy wystąpią po szczepieniu AstraZeneką, konieczny jest szybki kontakt z lekarzem. Jest to stan bezpośredniego zagrożenia życia - może dojść do nagłego zatrzymania krążenia.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, bardzo proszę zapoznajmy się z komentarzami jakie pojawiły się pod artykułem o umorzeniu dochodzenia w sprawie śmierci zaledwie 36 letniej nauczycielki, najszanowniejszej pani Kingi Szczepaniak:

„Polska chyba jest jedynym krajem na świecie, w którym jeszcze nikt nie umarł z powodu zaszczepienia. Przecież to normalne, że ludzie w wieku 36 lat umierają z przyczyn naturalnych - prawda?”

„Bardzo ciekawe. Biegły nie podał przyczyny śmierci, tylko wykluczył szczepienie Astrą jako powód śmierci.”

„Codziennie umiera średnio około 1000-1100 Polaków. Codziennie, bez związku covidem. Jeżeli mamy zaszczepionych kilkadziesiąt procent, to spośród zaszczepionych powinno umierać proporcjonalnie kilkaset osób dziennie. Codziennie. Tak, zaszczepieni też umierają! Szczepionka nie daje nieśmiertelności!”

„Nie wydaje ci się jednak dziwne, że młoda osoba umiera nagle, kilka dni po przyjeciu szczepionki ? Mój umysł jak i doświadczenie życiowe podpowiada mi, żeby założyć, że gdyby ta osoba nie przyjęła szczepionki, być może by nie zmarła?”

„Widocznie nie każdy może się szczepić ale kto na to zwraca uwagę, szczepją jak leci. Winnych nie ma, a gdzie są lekarze? Karzą szczepi a potem umywają ręce?”

„Jeżeli tak, to winny jest lekarz, który kierował na ten "zabieg", który to wykonał, ponieważ nie zbadał przed i podjął decyzję. Albo radosna pielęgniarka.”

„Uważam, że tego biegłego ktoś powinien "niechcący" potrącić autem. Może wtedy inny biegły stwierdzi, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, bo chorował już wcześniej.”

„Najbardziej śmieszy mnie to, gdy zaszczepieni gadają coś o wyborze mniejszego zła. Przypominam, że aby dokonać takiej analizy, trzeba znać dobrze zarówno niebezpieczeństwo choroby jak i zagrożenia związane z przyjęciem preparatu niezbadanego, w sumie nieskutecznego i bez żadnych gwarancji ze strony producenta. Skoro danych do analizy brak, jak dokonać analizy? Zadziwia mnie ta brawura narodowa, choć to słaby termin do opisania owego zjawiska.”

„Biegli, naukowcy, eksperci, blagierzy ... wszystko za naszą kasę.”

„Biegli lekarze. Dlaczego opinia tylko jednego biegłego? Jakoś tym biegłym nie wierzę.”

„100% skuteczności.”

„Witam, a lekarz rodzinny wykonał podstawowe badania czy polegał tylko i wyłącznie na pytaniach z ankiety? Brak profilaktyki, brak kontaktu z lekarzami pierwszego kontaktu... same dziury w naszej opiece medycznej. Boję się zaszczepić.”

„Zanim zacząłem czytać, pomyślałem, ze śledztwo zostanie umorzone, bo gdyby było inaczej to ten artykuł nie ujrzałby światła dziennego.”

„UWAGA !!!!! Tak właśnie otumania się cały świat !!!!!! To jest eutanazja na całym świecie !!!!!”

„A nazwisko biegłego?”

„Zadziwiająca sprawa - wszystkie przypadki śmierci dobę lub kilka dni po szczepieniu - nigdy nie mają związku z tą procedurą - i media to tak właśnie opisują: "nie ma związku". U nas na Podlasiu jest coraz więcej zauważalnych zgonów po tych szczepieniach , widzimy to już u naszych sąsiadów, pojedyncze przypadki w rodzinach. Są to osoby w różnym wieku i niekoniecznie chore. Polacy już to zauważają. Oby tak dalej - to będzie hekatomba śmierci i uszkodzeń po tych szczepieniach - to dopiero się zaczyna.”

„Co jeszcze trzeba napisać ? Co jeszcze trzeba zrobić ? Jak trzeba się sprzedać? Aby ludzie zrozumieli, że ta cała plandemia kowidowa to największy w historii naszej cywilizacji zaprojektowany przekręt.”

„Super zachęta do szczepień. Zawsze można umrzeć z powodów naturalnych a nie szczepionki.”

„Trzeba biegłemu sprawdzić konto ile dostał od państwa za dobre wyniki sekcji.”

„Zmarła ze starości, a to nie ma nic wspólnego ze szczepieniem.”

„Co z tego, że chorowała przed szczepieniem? Szczepionka znacząco pogorszyła jej stan, co było przyczyną jej zgonu. Była, jak miliony Polaków, źle zdiagnozowana i źle leczona. To właśnie przez obciążenie organizmu przez podanie trucizny w postaci szczepionki, powoduje, że dowiadujemy się o chorobach, a których nie wiedzieliśmy. Kilku znajomych zdiagnozowało się w ten sposób po NOP po pierwszej dawce. I co z tego, gdy teraz są leczeni teleporadą i miesiącami czekają na specjalistów.”

„Mordercy! Macie krew niewinnych ludzi na łapach.”

„Wirus mutuje, jesienią będą umierać ci którzy osłabili swój organizm chemią niewiadomego pochodzenia. Amen.”

„Naturalnie przyczyny naturalne po zaszczepieniu się są naturalne, dlaczego bowiem jakiś koncern farmaceutyczny miałby za to odpowiadać naturalnie?”

„Chorowała na długo przed zaszczepieniem, tzn jak długo? Chorowała, tzn na co chorowała? Śmierć nie ma związku ze szczepieniem tzn umarła z przyczyn naturalnych!”

„A szczęśliwie zaszczepiona posłanka Anna Wasilewska? Rozpływała się w zachwycie podczas wywiadu w internecie, że jest już szczęśliwie zaszczepiona i wszystkich do tego zachęcała. A parę dni później już nie żyła.”

„Ależ skąd. Oficjalną przyczyną śmierci podaną przez rodzinę były komplikacje po przebytej KILKA LAT TEMU operacji i nie miały nic wspólnego z KILKA DNI wcześniej przyjętą szczepionką. Wiadomo też, że posłanka tuż przed śmiercią trafiła do szpitala, gdzie zmarła nagle.”

„Pięciu na sześciu uczonych udowodniło, że rosyjska ruletka jest całkowicie bezpieczna.”

„Ale za te kłamstwa trzeba będzie Panu Bogu spojrzeć w oczy...”

„Kurcze znowu nie przyznają że zmarła przez szczepionki i łatwo umorzyć śledztwo. Cóż Bóg osądzi sprawiedliwie w dniu ostatecznym.”

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., te ostatnie wpisy są bardzo pocieszające i jeżeli słowa zapisane w księgach uznawane za święte są prawdziwe to wszystkie osoby odpowiedzialne za to co się w Polsce dzieje doczekają się sprawiedliwości:

Sura 18:47; 78:17-30; 4:56; 39:71; 2 Piotra 2:3
Wszyscy będą mieć księgę w ręku. Bezbożni czytać ją będą ze drżeniem i zawołają: Biada nam! Jakaż to księga! Najmniejsze rzeczy są w niej zapisane z największą dokładnością; ujrzą tam wszystkie swe czyny spisane; Bóg w niczym nie zawiedzie. (...)
Zaprawdę, Dzień Rozstrzygnięcia jest wyznaczony! Tego Dnia, kiedy zadmą w trąbę, przybędziecie grupami. Niebo zostanie otwarte i stanie się bramami. Góry zostaną z posad poruszone i staną się mirażem. Zaprawdę, Gehenna jest na czatach jako miejsce powrotu dla buntowników!
Będą przebywać w niej przez wieki. Nie zakosztują w niej ani ochłody, ani napoju, a jedynie wodę wrzącą i ropę cuchnącą jako zapłatę odpowiednią. Zaprawdę, oni się nie spodziewali, iż będą zdawali rachunek! Uważali znaki Nasze za kłamstwo podczas gdy My wyliczyliśmy każdą rzecz, zapisując ją. Zakosztujcie więc! My nie zwiększymy dla was niczego oprócz cierpienia! (...)
Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry! (…) Niewierni skazani zostaną do piekła; oni tam pułkami wstępować będą. Bramy przepaści otworzą się, a ich zapytają: Czyż Prorocy pośród was nie byli? czyż wam nie opowiadali prawdziwej wiary? Myśmy słyszeli ich opowiadanie, odpowiedzą. Niewierni będą przeznaczeni na wieczny ogień. Dzień rozstrzygnięcia jest wyznaczony. (…)
Ale jeśli chodzi o nich, wyrok pradawny się nie odwleka, a ich zagłada nie drzemie.

Dzień rozstrzygnięcia według pism świętych jest wyznaczony, a kara będzie sprawiedliwa my musimy cierpieć z powodu zwyrodnialców terrorujących nas szczepionkami i kłamstwami.
Na przykład najszanowniejszy pan profesor Krzysztof Simon na swoim profilu napisał:

„Antyszczepionkowcy to współcześni terroryści, którzy trzymają mądrzejszą część społeczeństwa jako zakładników. Musimy traktować ich tak jak traktuje się terrorystów. Z nimi się nie negocjuje.”
(…) Niestety za mało osób korzysta z zachęt do szczepień. Będziemy zmuszeni zatem zacząć stosować metodę "kija" aby wrócić do normalności. Musimy maksymalnie uprzykrzyć życie antyszczepionkowcom odbierając im wszelkiego rodzaju przywileje. To nas uratuje.”

Nie wiem o jakich przywilejach osób niezaszczepionych ten odrażający foliarz napisał, ale wiem, że osoby zaszczepione dysponują przywilejami, które nie mają uzasadnienia medycznego, dlatego, że osoby zaszczepione mogą się zarazić koronawirusami, mogą chorować, a nawet umierać.
Przywileje te narażają nasze życie i zdrowie i osoby, które je zatwierdziły powinny zostać bezzwłocznie i sprawiedliwie ukarane. Temat ten rozwija mój 113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid.

Szczepionkowych foliarzy można spotkać również wśród osób duchowych. Na przykład najszanowniejszy pan Kardynał Kazimierz Nycz tak agitował odpowiadająć na zadane mu pytanie:

„Czy z perspektywy przebytej choroby i pobytu na oddziale kowidowym, chciałby Ksiądz Kardynał zaapelować do tych, co mają wątpliwości, aby jednak się szczepili?:
Trzeba w sposób rozsądny, w zgodzie z wynikami nauki stosować metody, które mogą pandemii zapobiec. A wśród nich podstawową są szczepienia. Jeśli więc chcemy być społeczeństwem uodpornionym na tę zarazę - a mówię to jako człowiek, który sam przeszedł covid - to szczepmy się jak najszybciej.”

Słowa które wydobyły się z ust osoby wierzącej mogą świadczyć o gigantycznym kryzysie wiary. Wszak uzdrawianie chorych ma być jednym z znaków rozpoznawczych chrześcijan. Nauczał o tym sam najszanowniejszy władca Jehoszua Masziach (Jezus Chrystus):

Marka 16:17, 18 ; Łukasza 10:19 ; Mateusza 10:8, 9
A te oto znaki będą towarzyszyć wierzącym: Dzięki użyciu mojego imienia będą wypędzać demony, będą mówić językami i będą rękami brać węże, a jeśli się napiją czegoś śmiercionośnego, wcale im to nie zaszkodzi. Będą wkładać ręce na chorych i ci wyzdrowieją”. (…) Oto dałem wam władzę deptać po wężach i skorpionach, a także nad wszelką mocą nieprzyjaciela, i na pewno nic wam nie zaszkodzi. (…) Leczcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie demony. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie.

Pierwotni chrześcijanie byli znani z zdolności uzdrawiania. O tym też w Biblii pisze:

Jana 6:2 ; Mateusza 4:23, 24 ; Dzieje 5:12, 16 ; 19:11, 12
Stale jednak podążał za nim wielki tłum, widzieli bowiem znaki, których dokonywał na chorych.
(…) Potem obchodził całą Galileę, nauczając w ich synagogach i głosząc dobrą nowinę o królestwie, i lecząc wszelką dolegliwość i wszelką niemoc wśród ludu. (…) A przez ręce apostołów działo się wśród ludu wiele znaków i proroczych cudów (...) Schodziło się też mnóstwo ludzi z miast wokół Jerozolimy, niosąc chorych i trapionych przez duchy nieczyste, i oni wszyscy byli uzdrawiani. (…) A Bóg dokonywał przez ręce Pawła nadzwyczajnych potężnych dzieł, tak iż nawet chusty i fartuchy przenoszono z jego ciała na niedomagających, a opuszczały ich dolegliwości i wychodziły z nich niegodziwe duchy.

Z słów tych wynika, że chrześcijańskie kościoły powinny być miejscem uzdrawiania dla chrześcijan i otwarte na oścież w czasach zarazy. Brak tych znaków może świadczyć o tym, że możemy mieć do czynienia z fałszywymi chrześcijanami. Ostrzegał przed nimi sam najszanowniejszy władca Jehoszua Masziach (Jezus Chrystus):

Mateusza 7:15-20
Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami, którzy przychodzą do was w okryciu owczym, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Rozpoznacie ich po ich owocach. Czyż zbiera się z cierni winogrona albo z ostu figi? Podobnie każde drzewo dobre wydaje owoc wyborny, ale każde drzewo spróchniałe wydaje owoc bezwartościowy; drzewo dobre nie może rodzić owocu bezwartościowego ani nie może drzewo spróchniałe wydawać owocu wybornego. Każde drzewo nie wydające wybornego owocu zostaje ścięte i wrzucone w ogień. Rzeczywiście więc rozpoznacie ich po ich owocach.

Temat ten rozwinąłem w 98 liście otwartym zatytułowanym - Wirusy, chrześcijanie i lekarze; co wolno a czego nie?

Do zwyrodniałych foliarzy dołączył również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D.:

„To jest kwestia bezpieczeństwa ludzi. Jeżeli ktoś decyduje się na to, że się nie szczepi to potencjalnie może być chory i - w związku z tym - może być nosicielem wirusa i potencjalnie może stanowić zagrożenie dla innych.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., również osoby zaszczepione mogą być nosicielami wirusów i potencjalnie mogą stanowić zagrożenie dla innych jak i dla samych siebie, mogą nawet umrzeć.
Osoby zaszczepione mogą być też główną przyczyną powstawania nowych mutacji koronawirusów.
Aktualne szczepienia przeciw koronawirusom są ponad wszelką wątpliwość eksperymentem medycznym i wielkimi krokami zbliża się ich sądny dzień wraz z nadchodzącym corocznym sezonem grypowym. Sezon grypowy to sezon koronawirusów i wszelkich innych patogenów powodujących stany grypowe do których zaliczyć można też wirusy SARS-CoV-2 (od ang. Severe acute respiratory syndrome) coronavirus – wirus należący do grupy koronawirusów, (...) który wywołuje ostrą chorobę układu oddechowego.”
Severe acute respiratory syndrome dosłownie można przetłumaczyć - Ciężki ostry oddechowy zespół objawów. A teraz proszę przeczytajmy co napisano na temat grypy:
„Grypa – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusem grypy.
W większości przypadków zachorowanie na grypę powoduje obłożną chorobę, u części chorych mogą występować powikłania i zdarzają się też zgony (!), szczególnie u dzieci, osób starszych i obciążonych innymi, dodatkowymi poważnymi chorobami. Grypa trapiła ludzkość od starożytności. Opisana została już przez Hipokratesa. Tak się dzieje być może nawet od tysięcy lat.
Przed sezonem grypowym wyraźnie, logicznie i zdroworozsądkowo ostrzegał były już minister zdrowia, najszanowniejszy pan Łukasz Szumowski:
„Boimy się jednej rzeczy - koincydencji grypy, paragryp i COVID-19, dlatego że wszystkie te choroby mają podobne objawy.”
W dzisiejszych czasach wykorzystano ten fakt do wyłudzania pieniędzy od społeczeństw za pomocą maseczek, testów, szczepionek... narażając przy tym tym społeczeństwa nie tylko na stratę pieniędzy, a nawet życia i zdrowia. Tematy te poruszyłem w moich listach otwartych do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy.
89 list otwarty - Maseczki, koronawirus i wielkie oszustwo naukowców + aneksy.
Według specjalistów maseczki mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu i życiu.
96 list otwarty - Koronawirus, oszuści, testy i urojona epidemia + aneksy.
Testy służą przede wszystkim do wyłudzania pieniędzy. W skrócie, według ekspertów testy mogą być fałszywie dodatnie, fałszywie ujemne. Mogą też mylić wirusa grypy z koronawirusem SARS-CoV-2. Jako produkt finalny dostajemy tylko i wyłącznie informację o zarażeniu lub nie, ale bez dokumentacji, to jest filmu pokazującego grupę koronawirusów pochodzących z wymazu, z których izoluje się jednego koronawirusa i porównuje się z wzorcowym wirusem SARS-CoV-2 czy to na pewno ten sam koronawirus. Bez tej dokumentacji sama informacja o zakażeniu jest tylko śmieciem, który może posłużyć jako dowód w sprawie o wyłudzenie pieniędzy, jeżeli nie zostanie ona potwierdzona nie budzącymi zastrzeżeń dowodami.
97 list otwarty - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci + aneksy.
Szczepionki na grypę co roku tworzy się w oparciu o nowe szczepy wirusów i co roku szczepienie jest gigantycznym testem na ludzkości mogącym doprowadzić do tragedii. Według statystyk grypa hiszpanka w około 2 lata zabiła kilkadziesiąt milionów ludzi. Podobnego spustoszenia mogą zrobić inne wirusy, patogeny i żadnego nie powinno się bagatelizować, ale środki powinny być adekwatne do zagrożenia. Aktualnie wiele różnych chorób stanowi dla naszego społeczeństwa większe zagrożenie. Proszę zwrócić szczególną uwagę na ostatnie aneksy, w których proponuję prawne rozwiązania. Bardzo proszę zwrócić uwagę na fakt, że obecne szczepienia są przeciw wirusowi, który ma już kilka lat, a świat zdominowały nowe mutacje i głównie od zjadliwości tych nowych mutacji zależeć będzie czy koronawirusy zbiorą śmiertelne żniwo, czy też nie.
Szczepionka przeciw starym wariantom może przede wszystkim zwiększyć śmiertelność bo z światowych doniesień z krajów w miarę dobrze wyszczepionych osoby zaszczepione bywają bardziej podatne na nowe wirusy niż osoby niezaszczepione:

„Siedmiu mieszkańców domu opieki w Belgii, którzy zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19, zmarło po zakażeniu odmianą wariantu Kappa koronawirusa, wykrytym po raz pierwszy w Kolumbii - poinformował portal France 24. Zespół wirusologów, który przeprowadził testy w domu opieki w Zaventem koło Brukseli, oświadczył, że mieszkańcy placówki zostali zakażeni odmianą koronawirusa B.1.621 COVID-19, pochodzącą z Kolumbii.”

Takie są doniesienia naukowe. Pomimo tych faktów szczepionkowi foliarze agitują za potencjalnie śmiercionośnymi szczepieniami. Na przykład tak zwana niezależna zamieściła taki tekst:

„Lisiewicz zmienia imię na Szczepan! „Bo kocham szczepionki. Jak Kaczyński, Orban i Trump”

Dokładnie ten sam debil, tudzież naddebil lub totalny naddebil w tak zwanej Gazecie Polskiej felietonie zatytułowanym Zyziu na koniu Hyziu napisał:

„No i od dzisiaj zmienia się podpis pod tą rubryką. Żaden Piotr Lisiewicz. Jestem tak entuzjastycznym zwolennikiem szczepień, że postanowiłem zmienić sobie imię na SZCZEPAN. Właśnie napisałem pismo do MSWiA w tej sprawie. Szczepionka na koronawirusa to jedyna szansa, żebyśmy mogli znowu normalnie żyć – chodzić na mecze piłkarskie, koncerty, przesiadywać tłumnie w knajpach, bezpiecznie podróżować pociągiem itp. Kto się nie zaszczepi, jest antywolnościowcem, i tyle. Wyjaśnienia wirusologów w sprawie badań nad szczepionką całkowicie mnie przekonują, dobre wspomnienia o pani higienistce w podstawówce też...”

Terminy debil, naddebil, totalny naddebil są to terminy naukowe dotyczące naszego umysłu.
Jeżeli kogoś interesują szczegóły to polecam moje dwa listy otwarte:

112 list otwarty – Naddebile i narodowy spis powszechny 2021.
113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid.

W nich tłumaczę co one oznaczają i dlaczego powinniśmy ich używać.

Najszanowniejsi Czytelnicy, szczepionkowi foliarze swoimi kłamstwami na temat szczepionek narażają nasze życie i zdrowie. Szczepinkarze w swej nachalnej reklamie przemilczają fakt, że obecne szczepienia są eksperymentem medycznym, a w przypadku eksperymentów są przewidziane procedury, które koniecznie powinny być stosowane. Szczegóły zawiera mój 114 list otwarty zatytułowany – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym.
Każda reklama aktualnych szczepień powinna zawierać informację o tym, że to eksperyment medyczny, że nie wiadomo czy szczepionki będą skuteczne i że mogą się pojawić niepożądane odczyny poszczepienne, które mogą pojawić się nawet po wielu katach. Możliwy jest też zgon.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., koniecznie trzeba takich zwyrodniałych terrorystów pociągnąć do odpowiedzialność. Wcale szczepionka na koronawirusa nie jest jedyną szansą na normalne życie. Są ludzie, którzy wierzą też w lekarstwa, a są i tacy, którzy ufność pokładają w Bogu. Słowo foliarz zobaczyłem po raz pierwszy użyte w stosunku do osób sceptycznych wobec aktualnych szczepień, którzy bywają wyśmiewani przez niegodziwych szczepionkarzy:

„Folia trzeszczy...
Folia błyszczy...
Folia nigdy Cię nie zniszczy...
Wszyscy folie dobrze znamy..
Głowy ciasno zawijamy
I na zawsze zjednoczeni
My foliarze!!
Sól tej ziemi!!”

Wychodzi jednak na to, że foliarzami nie są ci, którzy się nie szczepią, tylko ci, którzy się szczepią. Podobnie mordercami nie są ci, którzy się nie szczepią, tylko ci, którzy szczepią foliarzy.
Do foliarzy zalicza się również minister Jarosław K.:

„Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński na antenie Radia Olsztyn zaapelował do wszystkich o szczepienia przeciwko koronawirusowi. „Jest to absolutnie konieczne i niegroźne” – powiedział. Jak dodał, bez szczepień pandemii nie da się opanować. Jest to sprawa niezwykle istotna.”

Bezspornie jest to sprawa bardzo istotna dla firm produkujących szczepionki, które notują wyjątkowe dochody.

„Szczepionkowa żyła złota. Dochody Pfizera przewyższyły oczekiwania. Żyłą złota, ale i na wagę złota. Popyt na szczepionki spowodowany pandemią koronawirusa przyniósł firmie Pfizer miliardy dolarów zysku. Prognozy na najbliższy rok są równie owocne, wszystko zależy jednak od zapotrzebowania na preparat od koncernu. Choć koncern farmaceutyczny nie zajmuje się tylko produkcją preparatów przeciwko koronawirusowi, to właśnie szczepionki Pfizer są najpopularniejsze i w obecnej sytuacji generują najwyższe zyski ze sprzedaży. Jak podaje Associated Press, sama szczepionka przyniosła firmie zyski w wysokości 7,84 mld dolarów. Przy czym, jak zaznacza serwis, jest to zysk, który Pfizer wygenerował już po przekazaniu części dochodu partnerowi, czyli niemieckiej firmie BioNTech.”

Jest takie przysłowie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wraz z wzrostem produkcji wzrosła też cena eksperymentalnych preparatów:

„Pfizer i Moderna, dwaj amerykańscy producenci szczepionek na COVID-19, podnieśli ceny swoich preparatów w umowach na dostawy do Unii Europejskiej, jak wynika z raportu opublikowanego w „Financial Times”. Umowa koncernów Moderny i Pfizera z UE obejmuje dostawę 2,1 mld dawek szczepionki do 2023 roku. Cena preparatów jednak znacznie wzrośnie, jak informuje „Financial Times”. Każda dawka szczepionki Pfizera wyniesie teraz 19,50 euro, co stanowi 25 proc. wzrost w porównaniu z poprzednią ceną 15,50 euro (z 18,40 USD do 23,15 USD). Podobnie za każdą dawkę preparatu Moderna UE zapłaci o 13 proc. więcej – 21,50 euro zamiast 19 euro.”

W tej ostatniej wiadomości zwróciłem uwagę na informację, że umowa obejmuje dostawę szczepionek do tak zwanego 2023 roku. Być może wielu ludzi myślało, że jak się zaszczepi to uzyska odporność przeciw koronawirusom i spokojnie dożyje późnej starości, ale okazuje się, że nic z tego. Już w tej chwili zaszczepionym dwoma dawkami próbuje się wcisnąć trzecią dawkę, a słychać już głosy o konieczności wprowadzenia czwartej dawki:

„Koronawirus. Izrael szykuje się na czwartą dawkę szczepionki. To wcale nie kaprys albo próba dmuchania na zimne. Izrael po tym, jak brawurowo poradził sobie z pandemią, teraz walczy z nawrotem zakażeń. Stąd głosy, że czwarta dawka jest niezbędna.”

W Internecie natrafiłem na taki plan tak zwanej - ostatniej prostej – ostatniej prostej będącej agitacyjnym hasłem szczepionkowych foliarzy tworzących rządzący nami reżim:

„Plan ostatniej prostej jest taki:
3. Dawka – PRZYPOMINAJĄCA; 4. Dawka – KONSERWUJĄCA;
5. Dawka – UZUPEŁNIAJĄCA; 6. Dawka – DOPEŁNIAJĄCA;
7. Dawka – UTRWALAJĄCĄ; 8. Dawka – POKRZEPIAJĄCA;
9. Dawka – PODNIECAJĄCA; 10.Dawka – RELAKSUJĄCĄ;
10.Dawka – POCIESZAJĄCA; 11.Dawka – PRZYPOMINAJĄCA;
12. Dawka – UZALEŻNIAJĄCA; Dawka – ZMARTWYCHWSTAJĄCA”

Nie zdziwiłbym się gdyby plany firm farmaceutycznych były znacznie bardziej ambitne.
Nie możemy wykluczyć możliwości, że firmy farmaceutyczne same tworzyły zmodyfikowane genetycznie nowe, coraz bardziej zjadliwe warianty koronawirusów i rozprowadzały je przy pomocy szczepionek, po to by ludzie musieli się szczepić się nie trzy, czy cztery razy rocznie, ale trzy, cztery razy dziennie. Wtedy dopiero będą miały zyski.
Warto tu dodać, że rządzący nami reżim reklamę, dystrybucję i szczepienia robi na nasz koszt.
Wielce ciekawy jestem ile nas kosztowały do tej pory te szczepienia uwzględniając wszystkie koszty, wliczając w to pensję reżimowych urzędników. Również pańską pensję, najszanowniejszy panie Andrzeju D.. Jakiś miesiąc temu najszanowniejszy pan wziął udział w rozpoczęciu roku szkolnego. Informację o tym haniebnym wydarzeniu można nawet dzisiaj znaleźć na pana oficjalnej stronie. Bardzo proszę zapoznajmy się z jej kluczowymi fragmentami:

„Para Prezydencka na rozpoczęciu roku szkolnego w Kruszewie.
Prezydent przypomniał również, że w poniedziałek odbyła się Rada Gabinetowa poświęcona organizacji roku szkolnego. – Z wielką radością usłyszałem od Pana Premiera, że nie przewiduje lockdownu szkolnego, że wszystko wskazuje na to, iż w wyniku postępującego programu szczepień nie będzie takiej potrzeby – mówił. Andrzej Duda zachęcał też do zaszczepienia dzieci przeciw Covid-19. – Ale chcę także, żebyście Państwo mieli zapewnione prawo do podjęcia w tej kwestii decyzji – odpowiedzialnie, jako rodzice – mówił.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., wstyd, hańba i sromota.
Państwowe szkolnictwo to koszmar. W szkołach wiedzę skaziły błędy, kłamstwa, fantasmagorie. Temat przybliża mój 29 list otwarty do najszanowniejszego pana - Żenujące, żałosne, karygodne, szkolnictwo państwowe.
Człowiek przyzwoity przeprosił by dzieci za to, że są w szkole okłamywane, ogłupiane po czym przyodziany w wory posypywał by głowę popiołem błagając dzieci i Boga o przebaczenie, a tymczasem pan pojechał do szkoły i wcielił się w akwizytora szczepionek.
Odrażająca obrzydliwość. Czyżby i pana przekupiły firmy farmaceutyczne?
Czyżby i pan zamienił honor na honorarium podobnie jak to być może zrobiło wielu lekarzy agitujących na rzecz eksperymentalnych szczepionek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2021, 19:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
Weźmy na przykład informację na jaką natknąłem się w Internecie:

„Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl to największy w sieci serwis poświęcony tematyce onkologicznej (psychoonkologicznej) dedykowany pacjentom onkologicznym, ich bliskim i rodzinom, pracownikom służby zdrowia, studentom medycyny, a także wszystkim użytkownikom zainteresowanym tematyką onkologiczną. Zwrotnik Raka działa od 2012 (!?) roku, każdego miesiąca odwiedza nas blisko 600 000 użytkowników.
Nasze zainteresowania, zdobyte wykształcenie oraz osobiste doświadczenia wpłynęły na to, że postanowiliśmy stworzyć przyjazny i merytoryczny serwis internetowy, za pośrednictwem którego użytkownicy znajdą rzetelne informacje oraz najświeższe doniesienia z zakresu leczenia onkologicznego, profilaktyki antynowotworowej oraz psychoonkologii. Wszyscy mamy nadzieję, że skuteczna szczepionka na COVID-19 pozwoli pokonać pandemię. Na wstępie warto zaznaczyć, że szczepionki dopuszczone przez Europejską Agencję Leków są bezpieczne, a najlepsza szczepionka przeciw Covid-19 to ta, którą można się jak najszybciej zaszczepić. Najważniejszym faktem dotyczącym skuteczności szczepionek przeciw koronawirusowi jest to, że w 100 proc. chronią one przed poważnym przejściem covid-19 i pozwalają uniknąć hospitalizacji.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, bardzo proszę zwrócić uwagę na tę paskudną, wręcz szkaradną i zarazem bezczelną, zakłamaną agitację:

„Na wstępie warto zaznaczyć, że szczepionki dopuszczone przez Europejską Agencję Leków są bezpieczne, a najlepsza szczepionka przeciw Covid-19 to ta, którą można się jak najszybciej zaszczepić. Najważniejszym faktem dotyczącym skuteczności szczepionek przeciw koronawirusowi jest to, że w 100 proc. chronią one przed poważnym przejściem covid-19 i pozwalają uniknąć hospitalizacji.”

Osoby tak postępujące narażają nasze życie i zdrowie i powinny zostać w trybie pilnym ukarane za swą niegodziwość. By było ciekawiej tego typu huraoptymistyczne zmyślone wieści przeplatają się z tragicznymi wieściami z kraju i świata:

„Dania. Siedem zaszczepionych osób zmarło w domu opieki.
Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób wymieniło linię B.1.621 jako odmianę wariantu Kappa koronawirusa, ale nie jako oddzielny wariant.
"Objawy znacznie się pogorszyły" Kathleen Boydens, kierownik medyczny w domu opieki w Zaventem, powiedziała, że początkowo zakażone osoby doświadczały tylko łagodnych objawów, "ale po dwóch tygodniach, od 24 lipca, objawy znacznie się pogorszyły". Wszystkie siedem ofiar miało od 80 do 90 lat, niektóre z nich były już w złym stanie fizycznym.”

Jeżeli tego typu informacje będą się nasilać, wówczas możemy się spodziewać, że rządzący nami reżim będzie nam wmawiał, że zachorowania i zgony osób zaszczepionych są dowodem na skuteczność szczepionek i być może będzie to robił z premedytacją, wszak umierają przede wszystkim osoby starsze, które mogą mieć nagromadzone pokaźne składki emerytalne i zdrowotne.
One mogą być łakomym kąskiem dla całej strefy budżetowej. Im więcej takich osób umrze, tym większe kanalie będące przy władzy przyznają sobie podwyżki. Z tego co się dzieje w Polsce możemy wywnioskować, że władza chce się pozbyć również osób chorych i schorowanych, w tym dzieci, które wbrew logice i rozsądkowi chce się szczepić. Akurat ta grupa była najmniej narażona na działalność koronawirusów i nie potrzebowała szczepionek, ale szczepienia mogące mieć wpływ na tworzenie się nowych mutacji mogą to zmienić i dzieci będą częściej chorować i częściej umierać. Najbliższe miesiące pokażą nam to, ale czy się o tym dowiemy?
Rządzący nami reżim może mataczyć. Osobom niezaszczepionym nawet zmarłym z innych przyczyn może przypisywać zgon na wskutek koronawirusów, a zaszczepionym zmarłym w wyniku koronawirusów może przypisywać inne schorzenia, na przykład śmiercionośne powikłania po grypie. Uważam, że tak dalej być nie może. Koniecznie trzeba kłamców wyeliminować z życia publicznego bo narażają nasze życie i zdrowie, a na dodatek szczują te szuje osoby zaszczepione na niezaszczepione. Szczególnie groźne jest to, że w to karygodne postępowanie zaangażowano osoby znane. Mogą one to robić za pieniądze lub też z głupoty. Bardzo proszę wyobraźmy sobie człowieka bardzo głupiego, naiwnego i łatwowiernego wierzącego ślepo w współczesną medycynę i naukę. Bardzo proszę zastanówmy się co taki zwiedziony frazesami człowiek przeczyta zacytowaną wcześniej notatkę:

„Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl to największy w sieci serwis poświęcony tematyce onkologicznej (psychoonkologicznej) dedykowany pacjentom onkologicznym, ich bliskim i rodzinom, pracownikom służby zdrowia, studentom medycyny, a także wszystkim użytkownikom zainteresowanym tematyką onkologiczną. Zwrotnik Raka działa od 2012 (!?) roku, każdego miesiąca odwiedza nas blisko 600 000 użytkowników.
Nasze zainteresowania, zdobyte wykształcenie oraz osobiste doświadczenia wpłynęły na to, że postanowiliśmy stworzyć przyjazny i merytoryczny serwis internetowy, za pośrednictwem którego użytkownicy znajdą rzetelne informacje oraz najświeższe doniesienia z zakresu leczenia onkologicznego, profilaktyki antynowotworowej oraz psychoonkologii. Wszyscy mamy nadzieję, że skuteczna szczepionka na COVID-19 pozwoli pokonać pandemię. Na wstępie warto zaznaczyć, że szczepionki dopuszczone przez Europejską Agencję Leków są bezpieczne, a najlepsza szczepionka przeciw Covid-19 to ta, którą można się jak najszybciej zaszczepić. Najważniejszym faktem dotyczącym skuteczności szczepionek przeciw koronawirusowi jest to, że w 100 proc. chronią one przed poważnym przejściem covid-19 i pozwalają uniknąć hospitalizacji.”

Taki niedouczony i wierzący naukowcom i lekarzom człowiek będzie powtarzał przeczytane brednie. Będzie głosił, że najlepsza szczepionka, to ta, którą można się najszybciej zaszczepić i że w 100% chronią one przed poważnym przejściem choroby i pozwalają uniknąć hospitalizacji.
Część z foliarzy mogą być właśnie tacy, ale inna część może to robić za pieniądze.
Mogą sobie doskonale sprawę z tego, że tym co mówią narażają nasze życie i zdrowie, ale chęć zysku może być w takich przypadkach większa niż honor i przyzwoitość. Weźmy na przykład dziennikarza, najszanowniejszego pana Tomasza Lisa, redaktora znanego zwłaszcza w opozycyjnych kręgach czasopisma. Bardzo proszę zapoznajmy się z twórczością tego odrażającego foliarza:

„Tomasz Lis: Zachęty, prośby i loterie już były. Dość pieszczot z foliarzami. Nakazy i kary! (...)
Nie zaszczepiłeś się, nie wchodzisz do kina, restauracji, na stadion czy na koncert. Proste. Nie lubisz obowiązków to Ok. Korzystanie z punktów usługowych i miejsc publicznych nie jest obowiązkiem. Zakaz powinien cię ucieszyć. (…) Obowiązkowe szczepienia, to wariant nie tylko dopuszczalny ale i pożądany. Normalni ludzie nie powinni płacić za głupotę i nieodpowiedzialność współobywateli.”

Zastanawiam się, czy najszanowniejszy pan Tomasz Lis to zwykły debil nie wiedzący co się na świecie dzieje i nie zdaje sobie sprawy z tego, że tym co pisze łamie prawo i zarazem naraża nasze życie i zdrowie, czy też jest to totalny naddebil, który wciska nam kłamstwa dla swych korzyści.
Jaka jest prawda w tej kwestii tego nie wiem. W takich sytuacjach stosuję ideę czystej wiary, która nie ocenia, nie osądza, nie mniema, ale bierze pod rozwagę każdą ewentualność, dlatego też nie wykluczam możliwości, że ten pan nie umie czytać z zrozumieniem i ślepo wierzy autorytetom.
Z tego co czytałem niejeden człowiek zaszczepiony stracił wiarę w szczepionki na łożu śmierci:

„USA. Zmarli trzymając się za ręce. Byli w pełni zaszczepieni, mimo to pokonał ich COVID-19.
Jeśli umrzesz przede mną, to ja zaraz do ciebie dołączę - powiedziała Linda Dunham do swojego męża Cala. W pełni zaszczepione małżeństwo ze stanu Michigan w USA zmarło w niedzielę w odstępie minuty. Odeszli trzymając się za ręce. Przyczyną śmierci 59-latka i 66-latki był COVID-19. Linda i Cal Dunhamowie prowadzili kampanię na rzecz szczepień, a Cal promował akcję na swoim profilu na Facebooku. Mimo że małżeństwo w pełni zaszczepiło się w maju, pod koniec września para zmarła na COVID-19 - doniósł brytyjski "Independent". Odeszli w niedzielę -  Cal o 11:07, Linda o 11:08. Ich córka ma żal do tych, którzy się nie zaszczepili. - To kosztowało życie moich rodziców – stwierdziła.”

Najbardziej absurdalny w tym doniesieniu jest żal do osób niezaszczepionych. Zaszczepieni debile oskarżają osoby niezaszczepione, że są przyczyną ich chorób i śmierci, a tymczasem z doniesień z Izraela, które analizowaliśmy wynika, że to osoby zaszczepione są największym zagrożeniem zarówno dla siebie jak i osób z własnego otoczenia.
Osoby zaszczepione mogą w większym stopniu zarażać od osób niezaszepionych bo jeżeli nie trafiły na placebo, to miały kontakt z wirusem lub jego istotną, odpowiedzialną za namnażanie wirusów częścią. Osoby niezaszczepione kontaktu mogły uniknąć. Pomimo tego foliarska kampania reklamowa szczepień finansowana naszymi pieniędzmi ma się znakomicie:

„MSWiA_GOV_PL
W ramach Premii na Start, jednostka #OSP może otrzymać 3 tys. zł. Warunkiem jest udzielenie wsparcia w zaszczepieniu minimum 50 osób pierwszą dawką. #SzczepimySię”

„8 x 65 000 zł i wiele innych nagród czeka w Loteriadzie!”

Najszanowniejszy pan Mirosław Skorupka tak skomentował potencjalnie śmiercionośne loterie:

„Loteria szczepionkowa reżimu warszawskiego przejdzie do historii jako pierwsza , w której żeby wygra hulajnogę lub inna nagrodę rzeczowa trzeba postawić swoje zdrowie i życie a nie pieniądze.”

Szczepionkowi foliarze reklamujący szczepionki zalewają Internet kłamstwami i falami hejtu, terroryzując zakłamaną demagogią osoby rozsądnie podchodzące do eksperymentalnych mikstur.
Problem zauważył również folarz, najszanowniejszy pan minister zdrowia, Adam N.:

„Mamy takie informacje, że część hejtu w sieci może pochodzić od służb związanych z innymi państwami. To jest zagrożenie dla państwowości polskiej. Mówię to z pełną odpowiedzialnością – powiedział na konferencji prasowej w Białymstoku minister zdrowia Adam Niedzielski.
- Razem z ministrem Ziobrą będziemy starali się znaleźć takie metody i kwalifikacje, aby poziom zabezpieczenia i odpowiedzi państwa odbywał się na każdym etapie – na etapie internetu, na etapie, kiedy reaguje policja i na etapie postępowań prokuratorskich – zapowiedział minister.
- Będziemy prowadzili monitoring tego, co dzieje się w internecie – poinformował.
Wytłumaczył, że "idea wolności i nadużywanie jej pod kątem głoszenia czegokolwiek, również wartości czy treści obraźliwych wobec innych osób, nie jest ideą, która prowadzi do harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, tylko prowadzi do podburzania, jątrzenia, dzielenia społecznego, co oparte jest też na manipulacjach". Niedzielski zapowiedział, że zostaną wprowadzone zupełnie inne kwalifikacje prawne czynów, które są naruszeniami bezpieczeństwa publicznego.”

Uważam, że inicjatywa jest słuszna. Za hejtem mogą się kryć kraje totalnie skorumpowane przez farmaceutyczne firmy i grupy kapitałowe czerpiące gigantyczne, miliardowe zyski z szczepień.
Nie zdziwił bym się, gdyby za część hejtu odpowiadały służby USA czy Izraela, ale jednak za najgroźniejszych uważam celebrytów, aktorów, ludzi znanych. Bardzo proszę zapoznajmy się z z jeszcze jedną wyjątkowo podłą foliarką:

„Krystyna Janda ostro o osobach niezaszczepionych. "Nie powinni przychodzić do pracy!"
Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy – podkreśliła stanowczo...
Aktorka przyznała, że obawia się zakażenia koronawirusem. Pomimo tego, że przyjęła dwie dawki szczepionki, obecnie w jej organizmie jest niewiele przeciwciał. – Ja w tej chwili mam bardzo mało przeciwciał, bo to badałam. Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni – powiedziała Krystyna Janda.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, proszę pamiętać o tym, że to jest aktorka, która może przed nami odgrywać starannie wyuczone role, ale scenariusz mógł jej ktoś napisać i w jakiejś formie, na przykład poprzez dotacje sowicie zapłacić.
Czy tak było nie wiem, ale jest to sprawa kryminalna i powinna się nią zająć policja, prokuratura. Ta kryminalista sieje ferment, swoimi wypowiedziami łamie prawo i naraża życie i zdrowie osób zaszczepionych. Odrażająca postawa i koniecznie trzeba takiemu foliarstwu kres położyć.

Kolejnym równie groźnym a być może nawet dużo bardziej groźnym źródłem śmiercionośnych idei mogą być reżimowi urzędnicy typu Prezes Rady Ministrów, Prezydenci, Ministrowie, Profesorowie, Medycy, Nauczyciele, Rada Medyczna i inni urzędnicy. Na przykład wyjątkowo odrażający, podły i głupi wiceminister zdrowia, najszanowniejszy pan Waldemar Kraska w Senacie tak się wypowiedział:

„"Sieją wielki ferment"
Wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska podczas wystąpienia w Senacie zaznaczył, że "antyszczepionkowcy w sposób dość inteligentny posługują się badaniami, wyjmując z kontekstu pewne dla nich wygodne statystyki, co oczywiście nie odzwierciedla rzeczywistości".- To pojawia się w wielu mediach społecznościowych. To jest niestety także przekazywane przez wiele osób, no i sieje wielki ferment u osób, które są jeszcze niezaszczepione, które wahają się, czy się zaszczepić
– ocenił. Zaapelował "abyśmy sięgali do źródeł sprawdzonych, polegali na osobach, które od wielu lat zajmują się szczepieniami. Myślę, że to jest jedyne źródło, na którym możemy polegać".”

Kiedy przyjrzałem się bliżej wypowiedziom reżimowych urzędników to zauważyłem, że może nie w sposób dość inteligentny, powiedział bym nawet, że bardzo głupi wyjmują z kontekstu pewne wygodne dla nich statystyki, a być może je nawet fałszują. To pojawia się w oficjalnych stronach rządowych, a także trafia do mediów społecznościowych. Jeżeli byśmy chcieli sięgnąć do rzetelnych źródeł, to trzeba by je wnikliwie szukać, ale nie wśród ludzi, którzy od lat zawodowo zajmują się szczepieniami, bo być może większość z nich już dawno temu honor zamieniła na honorarium i gotowi są powtarzać wierutne bzdury narażając przy tym nasze życie i zdrowie.
Jeżeli kogoś interesuje bardziej temat historii szczepień to polecam mój 97 list otwarty zatytułowany - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci – wraz z 3 aneksami.

Szczerze pisząc nie zdziwił bym się, gdyby się okazało, że najwięcej antyszczepienkowego hejtu inspirowały, generowały służby specjalne po to by ośmieszyć i skompromitować osoby racjonalnie myślące na temat szczepionek i celem tych akcji ma być wygenerowanie jak największego dochodu firm farmaceutycznych, które wciskają komu się da na świecie swoje eksperymentalne preparaty na wyrost nazywane szczepionkami.

Szczególną moją uwagę zwróciło to co już jakiś czas temu wydarzyło się w Zamościu. Podejrzany osobnik podpalił tam punkt szczepień. W mediach pojawił się nawet filmy przedstawiające tego osobnika. Postać dość charakterystyczna, która przyjechała na rowerze. Moją uwagę przykuł fakt, że miał on starannie założoną maseczkę. Podobnie starannie zamaskowane są reżimowe służby. Zdarzenie jak zdarzenie. Mogło to być starannie wyreżyserowana prowokacja służb specjalnych lub też porachunki dilerów szczepionkowych, chcących jak najwięcej zarobić.
W grę mogą też wchodzić inne scenariusze.
Wieść o zdarzeniu lotem błyskawicy obiegła media i choć sprawa wygląda po dziś dzień tajemniczo i z tego co przed chwilą sprawdziłem po dziś dzień nie została rozstrzygnięta. Wiele mediów rzetelnie sprawę opisało:

„W Zamościu podpalono punkt szczepień i sanepid. Ostre słowa premiera Morawieckiego.
Na poniedziałkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu doszło do "bandyckiego aktu". Sprawca podpalił państwową stację sanitarno-epidemiologiczną oraz podpalił punkt szczepień – powiedział. (...)
Drodzy rodacy, szczepienia są zaporą przed COVID-19, przed czwartą falą. One przebiegają w tempie dzisiaj wolniejszym, a infrastruktura, która jest utrzymywana, potrzebna jest po to, żeby - jak wierzę - z powrotem ludzie zainteresowali się całym programem sczepień - mówił Morawiecki.
Szef KGP: Poleciłem powołanie specjalnej grupy
Poleciłem Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Lublinie powołanie specjalnej grupy operacyjno-dochodzeniowej, która już zajmuje się sprawą podpalenia stacji epidemiologicznej i punktu szczepień w Zamościu - poinformował w poniedziałek Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. Mamy zabezpieczone monitoringi. Prowadzimy bardzo intensywne czynności zmierzające do spersonalizowania, ustalenia i zatrzymania sprawcy tego niezwykle bulwersującego, bandyckiego ataku - dodał gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Ale nie zabrakło też wyjątkowo parszywych mediów, które pomimo tego, że tak naprawdę nie wiadomo kto i z jakich przyczyn dokonał podpalenia wydały wyroki przypisując ten czyn antyszczepionkowcom. Myślę, że warto poznać bliżej te podłe ścierwa. Zanim przystąpię do tego dodam od siebie ku przestrodze stare przysłowie.
Złoczyńca grzeszy tylko raz. Pokrzywdzony za każdym razem gdy kogoś fałszywie oskarża. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi czytelnicy jedziemy z faktami.
Zacznę od reżimowych mediów i wiadomości na stronie TVP INFO, której autor tudzież autorzy być może skryli się pod pod literkami FA, MNIE. W przypadku reżimowych mediów ukrywanie swej tożsamości może być podyktowane naturalnymi odruchami wstydu, odrazy, żenady, dlatego, że członkowie TVP to wspólnicy bandziorów i złodziei zasiadających w Sejmie.
Współpracować z TVP to grzech, wstyd, hańba, żenada i popieranie grabieży. Temat opisuje mój 43 list otwarty do Prezydenta - Gigantyczna grabież i kłamstwa reżimowej telewizji. TVP INFO:

„Niedzielski o podpaleniu punktu szczepień w Zamościu:Doszło do aktu terroru
Doszło do aktu terroru, który jest skierowany nie tylko wobec osób, które pracują w powiatowej inspekcji sanitarnej, ale także wobec państwa – oświadczył minister zdrowia Adam Niedzielski, odnosząc się do podpalenia punktu szczepień w Zamościu. Jak dodał, na posiedzeniu Rady Ministrów omówiony zostanie temat walki ze środowiskiem antyszczepiennym;...”

Bardzo proszę zwrócić uwagę na fakt, że akt podpalenia punktu szczepień wykorzystano natychmiastowo do walki ze środowiskiem antyszczepiennym a przecież teoretycznie jest możliwe, że za tym aktem wandalizmu mógł stać ktoś z środowiska szczepieniarzy.
Być może konkurencyjny diler szczepieniarzy lub też mogła to być robota tajniaków z służb rządzącego nami reżimu po to by wygenerować większe parcie na wzięcie udziału w eksperymencie, który być może od samego początku ma wymiar czysto biznesowy, a fakt, że szczepionki produkują korporacje, który zarabiają na tym, kiedy ludzie choruję mógł spowodować, że mikstury mogą zawierać w sobie coś, co osłabi nasze zdrowie. Cała ta akcja z szczepieniem przeciw koronawirusom wygląda na starannie przygotowany biznesowy przekręt, w który zaangażowano rządy i środowiska medyczne. Przetestowana już wcześniej gigantyczna akcja wyłudzenia pieniędzy od ludzi pod pretekstem szczepień. Do tego scenariusza znakomicie pasują histeryczne ataki rządzącego nami reżimu na środowiska antyszczepionkowe.

Kolejne ścierwo oskarżające antyszepionkowców o podpalenie to Adrian Siwek – Niezalezna.PL:

„Kolejny bandycki atak antyszczepionkowców. Podpalono punkt szczepień w Zamościu
- Ataki na punkty szczepień będą surowo karane, będziemy prowadzili działania mające zwiększyć bezpieczeństwo tych punktów, bo wykonują dobrą robotę dla Polski - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki po ataku na punkt szczepień w Zamościu...”

Ja nie twierdzę, że nie zrobili tego antyszczepionkowcy, ale nie wykluczam żadnej ewentualności, nawet takiej, że mógł w tym palce maczać prezes rady ministrów – premier Mateusz M., mający w życiorysie kryminalną przeszłość i koniecznie ten wątek powinien zostać wzięty pod rozwagę wśród śledczych. Sprawę powinno się gruntownie przeanalizować, biorąc pod rozwagę każdą ewentualność nikogo jednak nie podejrzewając. Jeżeli będą dowody sprawa zostanie rozwiązana, o ile rządzący nami reżim nie będzie chciał jej wyciszyć.

Jedziemy dalej z ścierwami - Maciej Miłosz – GazetaPrawna.pl:

„Kolejny atak antyszczepionkowców.
Tej nocy znów doszło do bandyckiego aktu w Zamościu, gdzie sprawca podpalił państwową stację sanitarno-epidemiologiczną oraz punkt szczepień. Drodzy rodacy, szczepienia są zaporą przed COVID-19 przed czwartą falą – mówił wczoraj premier Mateusz Morawiecki na spotkaniu z dziennikarzami przed Komendą Stołeczną Policji...”

Kolejne ścierwo ukryło się pod inicjałami MP. Jest to reprezentant wydawnictwa - Rynek Zdrowia – zarządzanie, finanse, polityka zdrowotna. Myślę, że dla policji, prokuratury ustalenie nazwiska i imienia tej dziennikarskiej kreatury nie będzie trudne:

"Ruch antyszczepionkowy rośnie w siłę, a rząd nie działa"
- mówią posłowie Lewicy po podpaleniu sanepidu w Zamościu. Szef klubu parlamentarnego Lewicy Krzysztof Gawkowski ocenił, że "rząd w ostatnim czasie w żaden sposób nie wzmacnia promocji szczepień, a wzmacniają się za to działania ruchów antyszczepionkowych". - Od kilku dni akcje środowiska antyszczepionkowego się jeszcze bardziej wzmogły i przeszły do radykalizmu - mówił. Zwracał uwagę, że antyszczepionkowcy "wdają się w bandytyzm", robią też wszystko, aby środowisko, które chce się szczepić, było sterroryzowane. Ruch antyszczepionkowy rośnie w siłę, a rząd nie działa. W efekcie mamy do czynienia z takimi wydarzeniami jak w Zamościu - mówił Gawkowski. - Lewica mówiła od wielu tygodni: trzeba większej promocji akcji szczepionkowej – dodał...”

W artykule tym pojawiło się więcej foliarzy – przedstawicieli lewicy. Z imienia i nazwiska poznaliśmy tylko jedno ścierwo – najszanowniejszego pana posła Krzysztofa Gawkowskiego.
Z artykułu wynika, że w podobnym tonie wypowiadało się więcej ścierw, posłów Lewicy.

Jedziemy dalej z ścierwami. Najszanowniejszy pan Bartłomiej Ciepielewski – Planeta:

„SZURY ATAKUJĄ!
ANTYSZCZEPIONKOWIEC PODPALIŁ PUNKT SZCZEPIEŃ. "BANDYCKI AKT"...”

Kolejny autor: ścierwo ukrywa się pod pseudonimem, KWP - Lublin SUPER EXPRESS:

„Zamość: Antyszczepionkowiec podpalił punkt szczepień. Trwa obława.
Zamość na ustach całej Polski – i to z niechlubnych powodów. W nocy doszło tu do podpalenia punktu szczepień przeciw COVID-19 i lokalnej siedziby sanepidu. Trwa obława na podpalacza. Policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc w jego zatrzymaniu. Znasz go?! Wysoka nagroda ma pomóc w zatrzymaniu sprawcy...”

Kolejne ścierwo to kobieta, najszanowniejsza pani Matylda Witkowska - Dziennik Łódzki:

„Antyszczepionkowcy jak terroryści. Czy trzeba się bać antyszczepionkowców?
Antyszczepionkowcy są jak terroryści. Po tym jak w Zamościu podpalono punkt szczepień nikt nie ma wątpliwości, że przeciwnicy zastrzyków są coraz bardziej niebezpieczni...”

Kolejne ścierwo to najszanowniejszy pan Jakub Szczęsny – Antyweb:

„Antyszczepionkowcy podpalili sanepid. Ktoś w końcu zginie...
Tak, w Zamościu podpalono sanepid oraz punkt szczepień. Ktoś uznał, że fałszywej pandemii trzeba się opierać: należy zniszczyć mienie, doprowadzić do pożaru. Pokazać, że się da, że potrafimy się postawić. Ten akt jest tak głupi, że aż włosy się na głowie jeżą. Tym ludziom nie przyszła do głowy refleksja: "a co, jeżeli ktoś zginie?". Zresztą, antyszczepionkowców nie posądzam o szczególnie rozbudowane procesy myślowe...”

Kolejne ścierwo też się skryło pod pseudonimem, jkp / pap – Fronda:

„Zamość: podpalono sanepid i budynek szczepień. Morawiecki: zero tolerancji!
W nocy w Zamościu antyszczepionkowcy podpalili budynek sanepidu i lokalny punkt szczepień. - Nie będzie żadnej tolerancji, będziemy ścigać wszystkie przypadki tego typu - oświadczył premier Mateusz Morawiecki...”

Najszanowniejsza pani Agnieszka tak skomentowała ten artykuł:

„A skąd fronda wie, że to zrobili "antyszczepionkowcy"? Już złapano sprawców, zakończono śledztwo i ustalenia zostały oficjalnie ogłoszone? No chyba nie. A jak nie to jesteście zwykłymi załganymi szujami wynajętymi przez rząd do wciskania nam ich propagandy. A skoro tak to znaczy, że może dla jej wytworzenia sami sobie ten punkt z sanepidem podpaliliście!!!! Skoro wam wolno, to każdemu - jak szaleć to szaleć UWAGA UWAGA - "Redakcja frondy podpaliła punkt szczepień i sanepid, żeby zwalić to na przeciwników swojego terroru proszczepionkowego i apartheidu pseudosanitarnego!"”

Oglądając doniesienia mediów, osób bez dowodów osądzających, że punkt szczepień podpalili szczepionkowcy zauważyłem, że część osób, mediów wyłączyło możliwość komentowania swoich wyroków. Jest to typowe zachowanie tchórzy i oszczerców. Kogoś opluć, oczernić, ale nie dać najmniejszej szansy do obrony. Myślę, że koniecznie trzeba zakazać takich praktyk. Jeżeli ktoś coś publikuje powinien umożliwić każdemu napisanie komentarza. Część mediów tak zrobiła.
Bardzo proszę zapoznajmy się z częścią komentarzy:

„To jest kolejna ustawka, ale nie antyszczepionkowców.”

„Uważam że, to zorganizowane prowokacje w stylu stalinowskim żeby była podstawa do zamknięcia Polaków domach, lockdownu i zaostrzenia kursu wobec niezaszczepionych. Rząd w tej chwili najbardziej boi się że Polacy wyjdą na ulice. Wykorzystują wakacje aby się nachapać jak najwięcej się da, bo ludzie na urlopach nie reagują, ale jesieni rządzący się boją.”

„Antyszczepionkowcy są jeszcze gorsi od antysemitów.”

„Prymitywnych prowokacji ciąg dalszy. Nie dajcie się nabrać na to, to robota Mateuszka i reszty bandyterki.”

„Ten pisowski rząd, tak głaskał anty-szczepionkowców, a ich butę, agresję i głupotę tolerował, że musiało dojść do tak ohydnej agresji i muszą wziąć tę winę na siebie - pytanie, do czego to wszystko może doprowadzić, czyżby trzeba ochraniać przychodnie i szpitale przed agresją ciemniaków i podsycanych pólgłówków.”

„To propaganda rządowa i ciągłe kłamstwa Morawieckiego są przyczyną tych ataków.
Oszukiwali Polaków a gdy wydało się jak bardzo to obróciło się to we wściekłość. Teraz Morawiecki będzie dalej rżnął głupa bo do niego nic nie dociera. Dla niego prawda jest zabójcza.”

„Tak się kończą flirty z ekstremą: faszystami, płaskoziemcami, antyszcepionkowcami itd. Dopieszcza się ludzi ograniczonych intelektualnie to zaczynają pokazywać pazurki.”

„Następna wojna polsko-polska,żeby czasem nie doszło do prawdziwej wojny podżeganej przez Niedzielskiego i pinokia ma być wybór a nie przymus i restrykcje. Czego boja się zaszczepieni! Mają aureole nieśmiertelności od Niedzielskiego więc niech siedzą cicho.”

Jeżeli kogoś interesuje co oznacza słowo ścierwo, to polecam przeczytać mój 109 list otwarty zatytułowany – Zwyrodniałe ścierwo, miękiszon Zbigniew Ziobro.

Prokurator generalny i minister sprawiedliwości, najszanowniejszy pan Zbigniew Z., jest w wielkiej mierze odpowiedzialny za to, że szczepionkowi foliarze mogą bezkarnie siać ferment, okłamywać cały kraj, narażać nasze życie i zdrowie, doprowadzać na dużą skalę do wielu zgonów.
Na początku koronawirusowego szaleństwa zapowiadało się, że Prokurator Generalny będący też Ministrem Sprawiedliwości wraz z innymi służbami odpowiedzialnymi za nasze zdrowie zapewnią nam bezpieczeństwo. Bardzo proszę zapoznajmy się z pisemną deklaracją:

„Na polecenie prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry powołany został zespół prokuratorów mający koordynować postępowania dotyczące nadużyć gospodarczych wykorzystujących sytuację zagrożenia koronawirusem - poinformowała we wtorek Prokuratura Krajowa, w ramach której działa ten zespół. (…) Nie możemy pozwolić na to, żeby przestępcy żerowali na ludzkiej krzywdzie, lęku, niepewności - powiedział we wtorek Ziobro w TVP Info. Jak zaznaczył, ludzie chcąc zapewnić sobie i swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa, często "w desperacji są gotowi za to płacić duże pieniądze i pojawiają się osoby, które z niskich pobudek, bezwzględnie, cynicznie chcą to wykorzystywać... Za każdym razem, kiedy będziemy mieli sygnały wskazujące, że doszło do konkretnego przestępstwa, będziemy z całą stanowczością prowadzić śledztwo i pociągać takie osoby do odpowiedzialności karnej - zapowiedział Ziobro.”

Zastanawiam się co się stało, co poszło nie tak, że osoby, służby odpowiedzialne za nasze zdrowie i bezpieczeństwo nie wywiązują się z swoich obowiązków? Dlaczego prawo tak kuleje?
Okazało się, że żyjemy w kraju totalnego bezprawia zarezerwowanego przede wszystkim dla ludzi powiązanych z rządzącym nami reżimem. Mamy Polskę równych i równiejszych. Notable z reżimowych władz bezczelnie i bezkarnie łamią prawo. Problem opisuje mój 90 list otwarty do Prezydenta - Koronaparty, pogarda władz dla prawa i życia obywateli.
Sądy w Polsce to koszmar. Źli sędziowie czy prokuratorzy mogą liczyć na bezkarność. Temat omawiają moje dwa listy do Prezydenta: 62 - Sądy, niegodziwi sędziowie i niesprawiedliwość. 63 list - Stop debilom w prokuraturze i na salach rozpraw. 95 list otwarty - Prokuratorzy idioci i najszybsze śledztwo świata.

Pośrednią przyczyną takiego stanu rzeczy może mieć demokracja. Najszanowniejsi Czytelnicy demokracja i związane z nią wybory to gigantyczne nieporozumienie, wielce szkodliwa zaraza wywierająca ogromnie zły wpływ na funkcjonowanie społeczeństwa. Udział w demokratycznych wyborach może być oznaką głębokiego upośledzenia umysłowego i często też moralnego. Wybory są gigantyczną stratą energii, czasu i pieniędzy, a zdarza się, że wyłonieni w nich politycy okazują się zwyrodniałymi kanaliami niegodnymi sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych. Za wieloma przestępstwami kryją się wybrani w demokratycznych wyborach posłowie, senatorowie, premierzy, prezydenci i inni demokratyczni urzędnicy. Ludzie głosujący na nieudaczników i przestępców stają się ich wspólnikami. Demokracja jest bardzo groźna dla świata podobnie jak groźny jest każdy kto ją popiera. Najszanowniejszy pan Adolf Hitler legalnie doszedł do władzy w demokratycznym kraju. Również najszanowniejszy pan Andrzej Duda został prezydentem dzięki demokratycznych wyborach. Na dodatek objęcie wielu kluczowych stanowisk w demokratycznych społeczeństwach nie zależy od kompetencji, ale od szemranych, zatajanych układów politycznych. Demokracja jest obrazą ludzkiej inteligencji. Demokracja bezspornie jest zarazą ludzkiej cywilizacji i w interesie ogółu ludzkości należy demokrację wykorzenić. Kto popiera demokrację, namawia do demokracji i bierze udział w wyborach staje się wspólnikiem demokratycznych zbrodniarzy. Udział w wyborach jest etycznie naganną, potencjalnie grzeszną postawą – wstyd, obciach i świadectwo braku rozsądnego myślenia. Ludzie rozsądni i zdrowi psychicznie w demokratyczne wybory się nie angażują. Demokraci to zazwyczaj intelektualni dewianci - ludzie pozbawieni rozsądku – oni zła demokracji nie widzą i nie rozumieją - albo ludzie inteligentni, czasem nawet ponadprzeciętnie zdolni ale bardzo głupi i moralnie koszmarnie pokrzywieni wyrachowani łajdacy– oni zło widzą, ale popierają demokrację dla swych własnych korzyści. Demokracje mogą popierać też tchórze w bojaźni przed demokratami, wśród których nie brak terrorystów skłonnych narzucać całym narodom demokrację w sposób bestialski poprzez zbrojne pro demokratyczne interwencje. Demokracja odbiera nam wolność – sprawia, że stajemy się niewolnikami głupców. O ostrym seksie, wadach i zaletach demokracji oraz o sposobach dyskusji z demokratami napisałem 26 list otwarty do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy, w którym w uzasadnieniu można znaleźć myśli starożytnych i nowożytnych filozofów na temat demokracji. Fakty te sprawiają, że na najwyższych stanowiskach państwowych mających największy wpływ na nasze życie zasiadają debile, naddebile i totalni naddebile.
Kiedy obradują radni, posłowie, rząd nikt nie może być pewien swoich pieniędzy, zdrowia czy życia. Rządzą nami wyjątkowo głupi ludzie i zdanie to jest w pełni zasadne. Uzasadnienie zawarłem w trzech kolejnych listach otwartych: Dudy:
92 list otwarty - Stop wariatom u władzy.
93 list otwarty - Stop debilom w Sejmie i Senacie.
94 list otwarty - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., zapoznał się najszanowniejszy pan z tymi listami?
Jeżeli tak, to czy zastanawiał się pan co zrobić by zaradzić tej głupocie?
Ludzie żartują, że zaczęliśmy ogradzać kraj by głupota się nie wydostawała z Polski, ale ja uważam, że rządzą nami głupcy wcale nie jest śmieszny i koniecznie trzeba wprowadzić prawo, które szybko i skutecznie będzie usuwać debili z odpowiedzialnych stanowisk.
Idiota na wysokim stanowisku to zło, które należy szybko i skutecznie zwalczać bo może dojść do większego kataklizmu od tego, który nawiedził nasz kraj.
Bardzo proszę przypomnijmy sobie co się stało:

„W ostatnich dwunastu miesiącach - od początku lipca 2020 r. do końca czerwca 2021 r. - urodziło się w Polsce tylko niespełna 344 tys. dzieci. Zmarło zaś blisko 540 tys. osób. Nożyce demograficzne rozwarły się do wartości niemal 200 tys. osób - o tyle w raptem 12 miesięcy skurczyła się populacja Polski.”

W czasie ostatniej wojny światowej mniej osób zginęło w wyniku zrzucenie dwóch bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki mieszczących się w Japonii. Zasadniczą przyczyną tragedii jaka dotknęła naszą biedną Ojczyznę są ponadnormatywne zgony, które być może już przekroczyły liczbę zgonów z powodu wybuchu bomby atomowej. Świadczy to o tym, że głupota może być dużo bardziej groźna od broni jądrowej. Służby, które powinny dbać o nasze bezpieczeństwo i zdrowie zawiodły totalnie i nie widać najmniejszej szansy na poprawę. Oczywiście rządzący nami reżim do tego się nie przyznaje. Premier naszego kraju tak nas mamił kłamstwami:

„Mateusz Morawiecki: Dane nie kłamią. Wygrywamy z epidemią".
"Liczba zakażeń spada! Do czasu otrzymania szczepionki stosujmy to, co po prostu działa" – zaapelował. "Nasz hamulec bezpieczeństwa, czyli restrykcje, przynoszą zamierzony skutek! Opinie i zalecenia ekspertów bywają bardzo niepopularne, a historia pokazuje, że często wręcz ignorowane. Za decyzjami, które podjęliśmy, stoi jednak wyłącznie troska o zdrowie i życie milionów Polaków."”

Czas pokazał, że było dokładnie odwrotnie. Pobiliśmy wiele rekordów jeżeli chodzi o ponadmiarowe zgony. Zakłady pogrzebowe, producenci trumien mogą nam zazdrościć sukcesów.
Jaki będzie ten rok okaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Warto jednak wziąć pod rozwagę fakt, że koronawirusy eliminują przede wszystkim ludzi starszych, schorowanych, o osłabionej odporności. Liczba takich osób jest ograniczona i z czasem liczba zgonów z powodu koronawirusów powinna z tego powodu maleć i szczepienia mogą na ten fakt nie mieć żadnego wpływu. Jeżeli jednak liczba zgonów będzie podobna jak w zeszłym roku będzie to mogło świadczyć o tym, że bierzemy udział w eksperymencie medycznym i trzeba o tym głośno wołać.
Mówić prawdę i nie okłamywać ludzi. Tymczasem szczepiomkarze być może po części przekupieni przez farmaceutyczne giganty lub też ogłupieni zakłamanymi reklamami szczepionek bezkarnie głoszą swoje herezje. Myślę, że trzeba z tym koniecznie skończyć. Szczepionkowych foliarzy należy karać szybko i skutecznie, wszak narażają oni nasze życie i zdrowie, a także mogli doprowadzić do wielu zgonów. Ustanowić prawo, które nakaże prostowanie kłamstw, półprawd i mataczeń.
Powinna powstać specjalny oddział policyjny, który na bieżąco będzie monitorował Internet i inne media typu radio, telewizja, książki, gazety, ulotki reklamowe... Trzeba działać bo źle się dzieje.
Ja by coś zmienić na lepsze napisałem ten aneks do listu otwartego. Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepszego z najlepszych dobrych Bogów o pomoc.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł wszelkim istotom, w tym również najszanowniejszemu panu Andrzejowi Dudzie pełniącemu obowiązki prezydenta naszego kraju w osiągnięciu najlepszości oraz o to by urzędnicy dbali jak najlepiej o stan państwa oraz o opracowanie opracowanie takich prawa i procedur by władzę sprawowali jak najlepsi, najmądrzejsi, najskuteczniejsi, wzorowi, najszlachetniejsi urzędnicy?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2021, 12:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
14 list otwarty - Kłopotliwy hymn narodowy i choroby weneryczne – aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 6 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najsz :) Najszanowniejszy panie 'prezydencie' Andrzeju D., jakiś czas temu napisałem do pana list otwarty zatytułowany - Kłopotliwy hymn narodowy i choroby weneryczne. Dostałem potwierdzenie odbioru i wiadomość tej treści:

„Potwierdzamy odbiór listu nadesłanego na skrzynkę poczty elektronicznej Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Dziękujemy i uprzejmie informujemy, że list został przekazany do rejestracji.
Zapewniamy, iż niezwłocznie zapoznamy się z treścią e-maila. Jednak z uwagi na dużą liczbę korespondencji do Kancelarii Prezydenta RP, odpowiedzi udzielone będą zgodnie z kolejnością wpływania. Prosimy o cierpliwość...”

Jak do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi, nawet tak prostych słów jak me, be, czy kukuryku, a sprawa była i jest dalej bardzo poważna i pośrednio dotyczy każdego Polaka.
Treść hymnu narodowego jest po prostu głupia i może determinować klęski co też w liście otwartym wykazałem. Nie dość, że odpowiedzi nie dostałem to buszując w Internecie natrafiłem na wieści, że sprawa hymnu przybrała bardzo zły obrót. Uważny czytelnik Biblii mógł się tego spodziewać. Biblijne proroctwo informuje nas, że niegodziwcy będą coraz gorsi:

2 Tymoteusza 3:13
Natomiast ludzie niegodziwi i oszuści będą się posuwać od złego ku gorszemu...

Bardzo proszę zapoznajmy się z informacją, której tytuł wielkimi literami na mnie nakrzyczał:

„PROJEKT USTAWY O SYMBOLACH PAŃSTWOWYCH RP. BĘDZIE ZAMIANA ZWROTEK W HYMNIE NARODOWYM
Druga zwrotka hymnu Mazurka Dąbrowskiego będzie zaczynała się od słów "Jak Czarniecki do Poznania", a nie jak dotychczas "Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę" - wynika z projektu ustawy o symbolach państwowych RP. Zmiana ta jest powrotem do źródłowej postaci Mazurka Dąbrowskiego, którego słowa napisał Józef Wybicki... Uporządkowanie stanu prawnego dot. wykorzystywania symboli państwowych - flagi i godła RP, a także modyfikację tekstu hymnu Polski, zakłada przygotowany przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu projekt ustawy, który we wtorek opublikowano na stronach Rządowego Centrum Legislacji.”

Rozumiem konieczność zmiany hymnu. Zamiast słów 'dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy', które mi kojarzą się przede wszystkim z klęską Napoleona pod Waterloo można by użyć słów - 'dał nam przykład Józef Stalin, jak zwyciężać mamy'.
Myślę, że takie słowa były by lepsze, ale nie wiem po co brać się za zmienianie czegoś tak głupiego, że się tego nie da naprawić. Najszanowniejszy król Salomon nauczał:

Kaznodziei 1:15
Tego, co wykrzywione, nie da się wyprostować, a tego, czego brak, nie da się policzyć.

Jakiekolwiek kosmetyczne zmiany treści, nawet bardzo głębokie, obecnego hymnu uważam za bezsensowne. Najprościej go po prostu zlikwidować. Rządzący nami reżim uważa inaczej i tak uzasadnił prowadzone prace:

„Projekt nowej regulacji - jak podsumowano - ma znaczenie powszechne i równie szerokie oddziaływanie. "Podstawowe zmiany wymuszone przez ustawę to: 1) Wymiana używanych flag; używanych herbów; tablic z herbem; 2) Wprowadzenie nowych wzorów dokumentów, uwzględniających nowy wzór herbu (np. świadectw; paszportów); 3) Stopniowa wymiana umundurowania służb używających herbu bądź barw państwowych; 4) Wymiana pieczęci na nowy wzór herbu" - głosi OSR. Koszty regulacji - jak oszacowano w punkcie OSR pt. "wpływ na sektor finansów publicznych" - wyniosą 147,8 mln zł w okresie 10 lat od wejścia w życie zmian.”

Być może naczelnym celem tego projektu jest wyłudzenie naszych wspólnych pieniędzy. Producenci flag, herbów, tablic z herbem, świadectw, paszportów, mundurów, pieczęci... już mogą liczyć przyszłe zyski. Z tego co zrozumiałem ma nas to kosztować 147,8 miliona, ale nie zdziwił bym się, gdyby za dziesięć lat się okazało, że będą to miliardy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wydatki te zaplanowano w czasie kiedy kraj zmaga się z wielkim deficytem finansowym.
Podatki nie wystarczają na 'normalne' funkcjonowanie społeczeństwa, a rządzący nami reżim w szalonym tempie zadłuża nas wszystkich prowadząc jednocześnie kreatywną księgowość i z tego co piszą ukrywa przed społeczeństwem prawdziwe zadłużenie. Zapoznajmy się z prognozami:

„Ministerstwo Finansów wyłożyło karty na stół. W przyszłym roku dług publiczny Polski ma wynieść historycznie wysoki poziom 64,7 proc. PKB, co według naszych szacunków nominalnie oznacza przekroczenie magicznej bariery 1,5 biliona złotych. Tak wysokiego zadłużenia nasz kraj w swojej najnowszej historii jeszcze nie posiadał....”

Trzeba pamiętać, że pełniący urząd prezesa rady ministrów, premier Mateusz M., to kryminalista, kłamca skazany prawomocnymi wyrokami za kłamstwa. Jeżeli kogoś interesują dowody na prawdziwość tych słów to polecam dwa moje listy otwarte:

23 list otwarty - Najszanowniejszy pan kłamca Mateusz Morawiecki.
68 list otwarty - Best of Mateusz Morawiecki, dzieje grzechu kłamstwa.

Warto pamiętać, że premier, Mateusz M., jest bankierem i nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że z zadłużania państwa czerpie profity od międzynarodowych instytucji finansowych.
Najszanowniejszy pan profesor Ryszard Legutko niedawno alarmował:

„Sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości...”

I chociaż zagrożenie widział gdzie indziej to nasz dług publiczny staje się dla społeczeństwa coraz większym obciążeniem i jak tak dalej pójdzie grozi nam kolejny rozbiór naszego kraju z przyczyn ekonomicznych. W Biblii mamy zapisane ostrzeżenie przed długami:

Przysłów 22:7 Bogaty sprawuje władzę nad ubogimi, a kto się zapożycza, jest sługą człowieka udzielającego pożyczki.

W czasach, w których kraj jest na granicy zapaści finansowej i bez coraz to nowych, coraz to większych pożyczek nie jest w stanie normalnie funkcjonować, rządzący nami reżim postanowił wydać ponad sto milionów złotych na reformę czegoś totalnie głupiego głupiego.
Można się było tego spodziewać. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego jest zagrożone. Rządzą nami głupcy. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.

Jeżeli pomysłodawcy tego posunięcia biznesowego wymierzonego w naszą niepodległość zainicjowali ten pomysł są tego świadomy świadczyło by to o dywersji i totalnym debilizmie.
Jeżeli zaś nie są świadomi świadczyło by to o zwykłym klasycznym debilizmie.
Spośród osób popełniających podobne głupstwo, ta jest najgłupsza, która posiada największą większą wiedzę, największą inteligencję i jest świadoma, że robi coś głupiego i złego.
Takie osoby to totalni naddebile i trzeba ostrzegać przed nimi świat.
Trzeba też ostrzegać naddebili przed ich własną niegodziwością, która uderzyć może w przyszłości także ich samych, dlatego, że świadome czynienie zła są zaliczanie do największych grzechów:

Hebrajczyków 10:26-31
Bo jeśli rozmyślnie trwamy w grzechu po otrzymaniu dokładnego poznania prawdy, to już nie pozostaje żadna ofiara za grzechy, lecz tylko jakieś straszliwe oczekiwanie sądu oraz ognista zazdrość, która ma strawić przeciwników. Każdy, kto zlekceważył Prawo Mojżeszowe, umiera bez współczucia na podstawie świadectwa dwóch lub trzech. Jak myślicie, o ileż surowsza kara należy się temu, kto podeptał Syna Bożego i za pospolitą uznał wartość krwi przymierza, którą został uświęcony, oraz ze wzgardą znieważył ducha niezasłużonej życzliwości? Znamy bowiem tego, który rzekł: „Pomsta jest moja, ja odpłacę”; i znowu: „Jehowa będzie sądził swój lud”. Straszliwa to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.

Szerzej temat debilizmów omawiają moje dwa listy otwarte; 112 list otwarty – Naddebile i narodowy spis powszechny 2021. 113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid.

Data w liście 112 – 2021 rok - jest fałszywa i nie powinna być używana, chyba, że komuś bardzo zależy na tym by dostać się do Piekła w bezwzględne ręce piekielnych sadystów.
Spotkałem się z totalnie głupim stwierdzeniem, że Piekło jest ciekawsze od Nieba, ale z tego co się dowiedziałem jest dokładnie na odwrót. Po sądzie ostatecznym być może osobiście się przekonamy, kto w tym temacie ma rację. Temat fałszywego chrześcijańskiego kalendarza opisuje mój 3 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.

Bardzo proszę powróćmy myślami do debili przy władzy, którzy mogą stanowić śmiertelne zagrożenie dla każdego mieszkańca naszego kraju, nie wykluczając zwierząt i roślin.
To, że w rządzie, sejmie, senacie, w radach państwowych wszelkiego rodzaji i stopnia trafiają się debile, naddebile, totalni naddebile to coś zupełnie normalnego w krajach demokratycznych.
W Polsce by zostać Radnym, Posłem, Senatorem, Prezydentem nie trzeba posiadać mądrości.
Wystarczy zdobyć sympatię i zaufanie jak największej liczby wyborców i na tym koniec. Specjaliści od wyborów opracowali techniki zwodzenia ludzkości za pomocą obrazów, gestów, słów, które mogą być zakłamane byle były skuteczne.
Podobnie i pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., został prezydentem.
Bardzo proszę przypomnieć sobie mój 101 list otwarty zatytułowany - Kłamcą mnie nazywają, z obrzydzenia głowy odwracają – 7 kłamstw Prezydenta.
Kolejną wielką wadą naszej demokracji, że to, kto zostanie urzędnikiem państwowym, nawet najwyższym typu Premier, Minister zależy od szemranych układów, haków, znajomości, a nie od posiadanej mądrości, wiedzy, umiejętności, uczciwości... Od której strony by na demokrację nie popatrzyć, widać niemal same wady, Demokracja to jedna z największych plag trapiących współczesny świat i w interesie ludzkości jest zastąpienie jej normalnym ustrojem. Temat ten opisuje mój 26 list otwarty do Prezydenta - Ostry seks oraz wady demokratycznej zarazy. Normalny ustrój to taki, w którym wprowadzi się normy, jakie będą musieli spełniać urzędnicy państwowi, oraz konkursy, które pozwolą wyłonić najbardziej predysponowanych do stanowisk ludzi i usuwać tych, którzy norm przestaną przestrzegać. Więcej szczegółów na temat reformy ustrojowej zawiera mój 87 list otwarty zatytułowany - Kraj Rad, wirus, śmierć i nieszczęścia jego mieszkańców.

Bardzo proszę powróćmy myślami do durnego hymnu i jeszcze głupszych prac nad jego zmianą, które łącznie z innymi zmianami symboli narodowych mają nas kosztować ponad 100 milionów złotych, a być może dużo, dużo więcej. Na ten debilizm już pieniądze wydajemy:

„Obecnie projekt ustawy o symbolach państwowych Rzeczypospolitej Polskiej skierowany jest przez resort kultury do konsultacji publicznych...”

Osoby, które pracują nad tym debilizmem nie robią tego za darmo. Są na naszym utrzymaniu i wydają nasze pieniądze. Ciekawe ile zaplanowali wydać naszych pieniędzy na pseudo konsultacje publiczne. Sprawdzałem na rządowej stronie, czy faktycznie projekt skierowano do konsultacji społecznych. Żyjemy w czasie kiedy takie konsultacje można przeprowadzić tanio i skutecznie.
Na stronie rządowej powinien być dział – konsultacje społeczne – a w nim forum internetowe z działami tematycznymi. Każdy obywatel powinien mieć prawo zabrać głos w dyskusji.
Nic takiego na stronie rządzącego nami reżimu nie znalazłem. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., czy wie coś pan na ten temat? A pan, w jaki sposób organizuje konsultacje społeczne?

Fakt, że rządzący nami reżim zdecydował się na debilne w mojej ocenie wydanie milionów naszych pieniędzy na kosmetyczną zmianę durnego hymnu zdumiewa tym bardziej dlatego, że żyjemy krytycznych czasach. Nasz kraj dotknęło koronawirusowe szaleństwo. Będący już wcześnie w agonii państwowy system opieki zdrowotnej przy współudziale rządzącego nami reżimu dostał zapaści. W ciągu kilkunastu miesięcy ubyło nas około 200 tysięcy. Nawiedziła nas gigantyczna katastrofa humanitarna, największa od czasów 2 wojny światowej. Zbrodnia Katyńska przy niej to przysłowiowy cienki Bolek. Nawet zrzucenie dwóch bomb atomowych na Japonię miało mniej katastrofalny skutek niż rządy debili w naszym kraju. Państwowy system opieki zdrowotnej nosi znamiona zbrodni przeciw ludzkości. Winnych powinno się ukarać - oko za oko, śmierć za śmierć. Temat rozwija mój 103 list otwarty do Prezydenta - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania. Właśnie w takich katastrofalnie krytycznych czasach rządzący nami reżim zdecydował się na wydanie naszych wspólnych pieniędzy na zmianę hymnu i symboli narodowych.
Te posunięcie rządzącego nami reżimu uważam za intelektualną katastrofę notabli sprawujących władzę. Według nauk biblijnych dla głupców sprawujących nad nami władzę nie ma nadziei na to by kiedykolwiek zmądrzeli i nie doprowadzili swoich dusz do zatracenia w Piekle:

Przysłów 18:7; 26:11; 27:22
Usta głupiego są jego zgubą, a jego wargi są sidłem dla jego duszy. (…) Jak pies wraca do swoich wymiocin, tak głupiec powtarza swe głupstwo. (…) Choćbyś głupiego utarł tłuczkiem w moździerzu pośród tłuczonego ziarna, jego głupota od niego nie odejdzie.

Pozostawianie spraw w rękach debili wybranych w demokratycznych wyborach i mających państwowe stanowiska dzięki szemranym układom i znajomościom jest skrajnie głupie:

Przysłów 26:6 Kto wkłada sprawy w rękę głupiego, jest jak ktoś odcinający sobie stopy...

Podsumowując najprościej i najlepiej moim zdaniem jest usunąć symbole narodowe, hymny i w zamian dać każdemu możliwość posiadania własnych o ile ktoś czyje taką potrzebę.
Zapraszam wszystkich Czytelników jaki i najszanowniejszego pana, panie Andrzeju D., do konsultacji w tej sprawie. Być może wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę – Listy otwarte do najszanowniejszego pana prezydenta by znaleźć Forum z tym listem. Najserdeczniej zapraszam.

Zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów. Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł znaleźć jak najlepsze rozwiązanie kwestii hymnów i symboli narodowych i wszelkich innych?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2021, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
21 list otwarty - Paweł Adamowicz - morderstwo czy mistyfikacja? - Aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 10 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy moich listów otwartych, najszanowniejszy panie Andrzeju D., ponad dwa lata temu domniemane morderstwo prezydenta Gdańska podczas akcji żebrania o pieniądze pod nazwą Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaowocowało wzmożoną dyskusją na temat mowy nienawiści. Temat ten porusza mój 19 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Odpowiedzialność władzy i religii za mowę nienawiści.
O powołanie komisji sprawie tego przestępstwa apelowała opozycja:

„Koalicja Obywatelska będzie domagała się powołania komisji śledczej, która wyjaśniłaby rolę organów państwa, w szczególności prokuratury, w sprawie śledztwa dotyczącego morderstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Dwa lata po jego śmierci akt oskarżenia wciąż nie trafił do sądu. Zdaniem polityków KO, to celowe działanie. O powołanie komisji śledczej, która sprawdzi, czy nie dochodziło do nacisków w sprawie śledztwa dotyczącego zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza apelowali podczas wspólnej konferencji jego brat Piotr Adamowicz, prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, przewodniczący Koalicji Obywatelskiej Borys Budka oraz prezydent Sopotu Jacek Karnowski. - Każdy przyzwoity poseł i każda przyzwoita posłanka powinna jako punktu honoru postawić sobie wyjaśnienie tej sprawy: motywu sprawcy, tego, w jaki sposób działał, ale również tego, dlaczego przez dwa lata prokuratura nie była w stanie przesłać aktu oskarżenia do sądu – mówił Borys Budka.”

Ówczesny wiceminister sprawiedliwości, najszanowniejszy pan Patryk Jaki ponoć powołał specjalny zespół, który miał przedstawić konstruktywne wnioski:

„Patryk Jaki powołał specjalny zespół. Chodzi o śmierć Adamowicza. Patryk Jaki poinformował, że po śmierci Pawła Adamowicza milczał, ale nie próżnował. - Powołałem zespół, który analizuje już to zdarzenie i przedstawi konstruktywne wnioski - zapewnia wiceminister sprawiedliwości.”

Przeszukałem Internet pod kontem tego zapewnienia, ale poza powielonymi przez różne media powyższej wiadomości, że zespół działa nie udało mi się znaleźć żadnej informacji ani na temat kto znalazł się w składzie tego zespołu, ani też nie udało mi się znaleźć w sieci absolutnie żadnych wniosków, nawet niekonstruktywnych, a przecież Wiceminister Sprawiedliwości zapewnił nas, że wnioski będą. Ponoć zespół już pracował. A może pracuje on po dziś dzień i kosi pieniądze i nie spieszno mu kończyć pracę? Najszanowniejszy panie Andrzeju D., wiadomo coś panu na ten temat?
Kto wszedł w skład tego zespołu? Czym się zajmował? Ile zarabiał? Co zespół ustalił?
W równie ślamazarnym tempie działa też prokuratura. Kilka dni temu temat tego domniemanego morderstwa ponownie pojawił się w mediach:

„Podejrzany o zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Stefan W. miał ograniczoną poczytalność - orzekli biegli psychiatrzy. Oznacza to, że będzie mógł stanąć przed sądem. Do tragedii doszło w styczniu 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk powiedziała w środę, że śledczy skończyli analizę trzeciej opinii ekspertów w sprawie zdrowia psychicznego Stefana W. podejrzanego o zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
- Podejrzany miał ograniczoną poczytalność, co oznacza, że może odpowiadać przed sądem - dodała prokurator Wawryniuk. (…) Decyzję o powołaniu trzeciego zespołu ekspertów, podjęła pod koniec ubiegłego roku Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, która prowadzi śledztwo po zabójstwie prezydenta Gdańska. Wcześniej prokuratura informowała, że dwa zespoły biegłych wydały w sprawie opinie zwierające odmienną ocenę stanu poczytalności podejrzanego w chwili popełnienia zarzuconego mu zabójstwa. Według śledczych, "podjęte przez prokuratora czynności nie doprowadziły do wyjaśnienia i wyeliminowania sprzecznych wniosków". Z tego powodu prokuratura powołała trzeci zespół biegłych.”

Trzeba zwrócić tu uwagę, że zgodnie z chrześcijańską tradycją data roczna podana w powyższej informacji, według zarówno teologów jak i historyków, znawców tematy jest datą błędną, fałszywą, grzeszną i śmiało można zaliczyć ją do chrześcijańskich herezji. Fakt używania tego kalendarza może świadczyć o niedouczeniu lub też wielkiej niegodziwości i przynosi wielki wstyd chrześcijaństwu a także najszanowniejszemu władcy Jehoszua Masziach (Jezusowi Chrystusowi), a także oczernia najszanowniejszego Boga Jehowę. Chrześcijanie świadomi tego, że posługują się trefnym kalendarzem mogą liczyć na pomstę Boga i solidne męki w Piekle:

Hebrajczyków 10:26-31
Bo jeśli rozmyślnie trwamy w grzechu po otrzymaniu dokładnego poznania prawdy, to już nie pozostaje żadna ofiara za grzechy, lecz tylko jakieś straszliwe oczekiwanie sądu oraz ognista zazdrość, która ma strawić przeciwników. Każdy, kto zlekceważył Prawo Mojżeszowe, umiera bez współczucia na podstawie świadectwa dwóch lub trzech. Jak myślicie, o ileż surowsza kara należy się temu, kto podeptał Syna Bożego i za pospolitą uznał wartość krwi przymierza, którą został uświęcony, oraz ze wzgardą znieważył ducha niezasłużonej życzliwości? Znamy bowiem tego, który rzekł: „Pomsta jest moja, ja odpłacę”; i znowu: „Jehowa będzie sądził swój lud”. Straszliwa to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.

Szerzej temat grzesznych, kościelnych dat omawia mój 3 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty.

Bardzo proszę powróćmy myślami do domniemanej śmierci najszanowniejszego pana Pawła Adamowicza i działań prokuratury. Dlaczego piszę o domniemanej śmierci tłumaczy mój 21 list otwarty do Prezydenta zatytułowany - Paweł Adamowicz - morderstwo czy mistyfikacja?
Po ponad dwóch latach dochodzeni i trzech ekspertyzach prokuratura doprowadziła do tego, że nożownik będzie mógł stanąć przed sądem. Najpierw była jedna ekspertyza, być może nie po myśli prokuratury, potem kolejna być może już pomyślna dla prokuratury. Był jednak problem, bo różne wyniki ekspertyzy budziły wątpliwości i powołano ponownie biegłych i nożownik będzie mógł ponownie stanąć przed sądem. Ciekawe o co zostanie oskarżony. Wszak nie on doprowadził do śmierci denata. Kiedy małżonka najszanowniejszego pana Pawła Adamowicza wróciła z zagranicznych wojaży do kraju tak wspomina swoje spotkanie z denatem (?!):

„Paweł był w takim białym worku, otworzyłam go... i przytulałam się do niego... całowałam. Otworzyłam ten worek bardziej, żeby dotknąć jego rąk... miał je zabandażowane częściowo.
Nie bałam się go. On jeszcze nie był... taki zimny... jeszcze był ciepły... nie mogłam zrozumieć dlaczego.”

Bardzo ciekawe też są wyniki sekcji zwłok:

„Sekcję zwłok przeprowadzono we wtorek w gdańskim Zakładzie Medycyny Sądowej. W środę gdańska prokuratura otrzymała wstępne pisemne wyniki autopsji. „Bezpośrednią przyczyną zgonu Pawła Adamowicza był wstrząs krwotoczny "najprawdopodobniej współistniejący z niewydolnością wielonarządową będącą następstwem krwotoku wewnętrznego z uszkodzonych narządów wewnętrznych".”

W przypadku wstrząsu krwotocznego są opracowane konkretne procedury działania:

„W przypadku pierwszej pomocy udzielanej pacjentowi, u którego zdiagnozowano wstrząs krwotoczny, jest zatamowanie krwawienia. Jeśli na miejscu zdarzenia możliwe staje się zabezpieczenie izolowanego krwawienia, sytuacja może zostać opanowana poprzez płynoterapię. W przypadku pierwszej pomocy udzielanej pacjentowi, u którego zdiagnozowano wstrząs krwotoczny, jest zatamowanie krwawienia. Jeśli na miejscu zdarzenia możliwe staje się zabezpieczenie izolowanego krwawienia, sytuacja może zostać opanowana poprzez płynoterapię....”

To co obserwowaliśmy na różnych filmach z zdarzenia świadczy o tym, że do powyższych procedur się nie zastosowano. Szczegóły przedstawiłem w liście, do którego piszę aneks.
Bardzo proszę przeanalizujmy działalność biegłych sądowych w oparciu o przypadek najszanowniejszego pana Pawła Adamowicza. Został on (?) raniony podczas żebrania o pieniądze w Gdańsku. Następnie wiele minut na scenie ratownicy uciskali mu klatkę piersiową.
Potem dostał się w ręce lekarzy i zmarł. Sprawa była o tyle dziwna bo wątpliwości w kwestii działań ratowników opinii publicznej były znane od razu, ale prokuratura badająca sprawę zadbała o to by kluczowy w tej kwestii dowód – zwłoki denata pospiesznie spopielić. Wypadki toczyły się tak szybko jakby były z góry zaplanowane o czym w liście pisałem i nie będę się powtarzał. Jakiś czas temu media obiegła wieść, że wątek dotyczący działalności ratowników został umorzony.
Z wieści wynika, że o decyzji zadecydowała opinia biegłego sądowego:

„Ratowali Adamowicza, byli pod lupą prokuratury. Śledczy wreszcie podjęli decyzję.
Ratownicy medyczni nie zawinili w trakcie ratowania Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska – tak zdecydowała prokuratura po otrzymaniu opinii biegłego. Ten wątek śledztwa został umorzony.”

Tymczasem wcześniej można było się zapoznać z przeciwną opinią innego biegłego sądowego:

„Adamowicz zmarł przez błąd medyczny ratowników?! Biegły sądowy:
Nastąpiło wypompowanie krwi z ciała pacjenta. Jego zdaniem długotrwała reanimacja prezydenta Gdańska w miejscu zdarzenia, czyli na scenie WOŚP, była błędem medycznym.
Zdaniem lekarza, pacjenta należało natychmiast przewieźć do najbliższego szpitala. Wówczas Paweł Adamowicz miałby dużo większe szanse na przeżycie, niemal graniczące z pewnością.
Jak zauważył biegły, reanimacja na scenie, która w jego ocenie trwała aż 40 minut, spowodowała nieodwracalne skutki, m.in. wstrząs hipowolemiczny, którego następstwem jest śmierć mózgu.
Jego zdaniem masowanie serca z raną kłutą po prostu spowodowało wypompowanie krwi z ciała pacjenta. Biegły stwierdził również, że nieprawdą jest, że serce z krwotokiem przestaje pracować i należało w pierwszej kolejności pozszywać rany. W zawodzie pracuje on od 30 lat i jest specjalistą w dziedzinie patomorfologii.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., jedna sprawa, jeden denat i dwie różne, wzajemnie wykluczające się opinie biegłych sądowych. Jedna została uzasadniona, druga nie.
Przeczytałem wiele artykułów na temat umorzenia wątku ratowników, ale w żadnej nie natrafiłem na rozsądne uzasadnienie biegłego, który zawyrokował, że ratownicy nie popełnili błędu.
Być może niespójność lub niedorzeczność była tak oczywista, że opinia biegłego została utajniona. Czy tak było nie wiem. Ja ratownikiem nie jestem, ale coś niecoś wiem na temat udzielania pomocy ludziom z ranami kłutymi i według mojej wiedzy ranę powinno się tamować i jak najszybciej rannego przewieźć do szpitala. Ratownicy z całą pewnością tak nie postąpili. Tymczasem jak stwierdził jeden z biegłych ratownicy mogli walnie przyczynić się do przedwczesnej śmierci denata. Z ciekawości poszukałem w Internecie wiadomości na temat ran kłutych, czy może nie wprowadzono jakichś nowych procedur pierwszej pomocy: znalazłem:

„Rana kłuta – powstaje w wyniku zadziałania długiego i wąskiego ostrza. Bardzo trudno zrewidować ranę, ze względu na to, że z zewnątrz wygląda na małą rankę. Niestety może sięgać na znaczną głębokość. Rewizję takiej rany i ocenę jej głębokości należy zostawić lekarzowi. Jeśli rana kłuta powstaje w obrębie szyi, klatki piersiowej lub brzucha, bardzo prawdopodobne jest uszkodzenie dużych naczyń tętniczych i powstanie krwotoku wewnętrznego, mogącego zakończyć się zgonem... Rana kłuta – długie i wąskie ostrze może spowodować krwotok wewnętrzny, powstaje w wyniku działania wąskiego ostrza; rana kłuta może nie wyglądać na poważną – ale może być jednocześnie bardzo głęboka i zagrażać życiu... Celem pierwszej pomocy przy ranie jest zatamowanie krwotoku. Najpierw należy ranę zdezynfekować – przemyć utlenioną wodą, a następnie założyć opatrunek z jałowej gazy lub bandażu. Nie należy kłaść na ranę środków typu wata czy lignina, ponieważ mogą się one przyklejać i utrudniać gojenie. Zranioną osobę należy zawieźć do lekarza, by w razie potrzeby podrażniona zmiana została zszyta...”

Bardzo proszę przypomnijmy sobie co lekarze, którzy przeprowadzili sekcję zwłok stwierdzili i jak się powinno ratować ludzi umierających z tej przyczyny:

„Bezpośrednią przyczyną zgonu Pawła Adamowicza był wstrząs krwotoczny "najprawdopodobniej współistniejący z niewydolnością wielonarządową będącą następstwem krwotoku wewnętrznego z uszkodzonych narządów wewnętrznych. (…) W przypadku pierwszej pomocy udzielanej pacjentowi, u którego zdiagnozowano wstrząs krwotoczny, jest zatamowanie krwawienia.
Jeśli na miejscu zdarzenia możliwe staje się zabezpieczenie izolowanego krwawienia, sytuacja może zostać opanowana poprzez płynoterapię. W przypadku pierwszej pomocy udzielanej pacjentowi, u którego zdiagnozowano wstrząs krwotoczny, jest zatamowanie krwawienia. Jeśli na miejscu zdarzenia możliwe staje się zabezpieczenie izolowanego krwawienia, sytuacja może zostać opanowana poprzez płynoterapię....”

Informacje te są zgodne, ale opinie biegłych sądowych już nie. Wygląda na to, że coś bardzo złego w tej materii się dzieje i biegli sądowi wydający sprzeczne opinie powinni trafić pod sąd.
Bardzo proszę zapoznajmy się z jeszcze innymi doniesieniami na temat biegłych sądowych:

„Przykładem skrajnej niekompetencji biegłych jest sprawa byłego prezesa PZU Życie Grzegorza W. Dla potrzeb Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie Jadwiga M. wyliczyła, że działalność prezesa PZU Życie skończyła się na 173 mln zł strat. W trakcie procesu przyznała jednak, że pomyliła się o 35 mln na niekorzyść oskarżonego. W swojej opinii zmyśliła nawet kurs dolara.”

„Biegłych przebiegłych hodowano przez lata
Raport NIK w sprawie biegłych sądowych jeży włosy na głowie. Okazuje się, że parają się oni nie tylko łapownictwem, ale i... wyłudzają VAT w ramach zorganizowanych grup przestępczych. Są też pracusie sporządzający po kilkaset opinii rocznie – to biegli przebiegli, którzy mają oczywiście „podwykonawców" (czort wie jakich!), a sami tylko podpisują kwity. Żeby nie było wątpliwości, to oczywiście przestępstwo – fałszowanie opinii... Biegłym może w zasadzie zostać każdy. Prezesi sądów okręgowych wpisują na listy większość tych, którzy się zgłoszą... Nawet gdy biegli zawodzą, z powodzeniem przez lata pracują dalej... Jednak wyraźnie widać, że profesja, traktowana przez lata jako prestiżowa, ulega stopniowej degeneracji. Najlepsi z niej odchodzą. Przychodzą biegli przebiegli, którym bliżej do gangsterki niż sprawiedliwości.”

Sądy w Polsce to koszmar. Źli sędziowie, prokuratorzy, biegli sądowi mogą liczyć na bezkarność. Temat omawiają moje dwa listy do Prezydenta: 62 - Sądy, niegodziwi sędziowie i niesprawiedliwość. 63 list - Stop debilom w prokuraturze i na salach rozpraw.
Najszanowniejszy panie Andrzeju D., zapoznał się pan z tymi listami? Ma najszanowniejszy pan jakieś uwagi? Jeżeli tak, to najserdeczniej zapraszam na Forum (wersja próbna), na którym zamieszczam moje listy otwarte. Być może wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę – Listy otwarte do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy. Proszę spróbować i proszę się nie bać pisać. Będę wdzięczny za wszelkie słowa krytyki. Doskonale zdaję sobie sprawę, że listy mogą zawierać błędy, złe tezy. Szczęśliwy jest człowiek, który może poznać swoje błędy i je naprawić.

Bardzo proszę powróćmy myślami do tematu tego listu, do sprawy domniemanie śmierci najszanowniejszego pana Pawła Adamowicza. Na ławie oskarżonych powinien też zasiąść prokurator, który zezwolił na pospieszne spopielenie zwłok. Powinny one leżeć w kostnicy sądowej aż do czasu rozwiania wszelkich wątpliwości, a tych wątpliwości jest przecież wiele.
Gdyby nie to partactwo ratowników na scenie denat mógłby żyć.
Nie ma też pewności co do tego, czy nie zawinili lekarze, którzy prowadzili akcję ratunkową w szpitalu. Zastanawia mnie czy była ona nagrywana i czy zachowały się nagrania, a jeżeli tak, to czy prokuratorzy wraz z specjalistami od akcji ratunkowych i operacji wnikliwie je przebadali?
Czy przyjrzano się grafikowi pracy lekarzy. Gdyby był on standardowy, taki jak zwykle można by wykluczyć udział lekarzy w domniemanym morderstwie, ale jeżeli w miesiącu poprzedzającym zdarzenie pojawiły się jakieś nietypowe roszady związane z obsadą lekarzy dyżurnych to były by to jakieś poszlaki mogące wskazywać na to, że w akcję zaangażowano i służby medyczne.
Ciekawy jest też wątek upozorowania śmierci. Z tego co się dowiedziałem denatowi mogło na takiej mistyfikacji zależeć. Powstaje pytanie, czy prokuratura zbadała ten wątek i w jaki sposób?
Jedno jest pewne, wielkimi krokami zbliża się trzecia rocznica wydarzenia, które po części rozegrało się na oczach wielu telewidzów i internautów, a to, że sprawa ciągnie się jak bardzo długi makaron świadczy o totalnej degrengoladzie prokuratury. Jednym z głównych winowajców tego partactwa jest prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie, najserdeczniejszy pan Zbigniew Z., który z tego co zaobserwowałem zajmuje się umarzaniem prokuratorskich śledztw przeciw kryminalistom powiązanym z rządzącym nami reżimem. Prokurator generalny Zbigniew Z. to koszmarnie zły minister. Notable z reżimowych władz łamią prawa a prokuratura czuwa nad ich bezkarnością. Temat rozwija mój 109 list otwarty – Zwyrodniałe ścierwo, miękiszon Zbigniew Ziobro. Wielce mówiące w analizowanej sprawie jest fakt, że główni uczestnicy zdarzenia – nożownik, ochrona imprezy, ratownicy z sceny, ratownicy, którzy przetransportowali poranionego człowieka do szpitala, a także lekarze, pielęgniarki, którzy go ratowali są znani prokuraturze.
Wszyscy oni powinni być w trybie pilnym dokładnie przesłuchani i sprawa powinna trafić do sędziego najdalej po kilku tygodniach, jeżeli były jakieś sprzeczne zeznania, a w ciągu najdalej kilku tygodni głównym zbrodniarzem powinien się zainteresować kat, ale na przeszkodzie oprócz nieudolności prokuratury stoi zawiłe prawo, które nie precyzuje jaki, w jakim przypadku ma wydać wyrok sędzia. Rozpiętość bywa ogromna. W grę może wchodzić wyrok w zawieszeniu (czyli oskarżony może uniknąć kary) po wieloletnie więzienie. W przypadku zbrodni w grę wchodzić powinien wyrok śmierci, ale za sprawą niekonstytucyjnych praw wyroki śmierci nie są wykonywane i zdarza się, że przy współudziale sędziów, biegłych zbrodniarze ponownie popełniają zbrodnie:

„75-letni Edward D. został zamordowany w swoim domu. Jego ciało znalazła sąsiadka.
Podpis lekarza potrafił wydać wyrok śmierci na osobę niewinną – mówi znajoma zamordowanego Edwarda D. Mężczyznę zabił wieloletni pacjent szpitala psychiatrycznego. Nie była to jego pierwsza zbrodnia. Stanisław M. opuścił szpital, bo biegli orzekli, że nie stanowi zagrożenia.
Edwarda D. zastrzelił 31-letni Stanisław M. z Łodzi, były pacjent szpitala psychiatrycznego.”

„Za morderstwo 13-latki trafił do poprawczaka. Na wolności zabił ponownie
Dawid J. po raz pierwszy zaatakował gdy miał zaledwie 14 lat. Brutalnie zgwałcił i zamordował swoją koleżankę ze szkoły. Nie trafił wtedy do więzienia, był zbyt młody żeby za swoje czyny odpowiadać jak dorosły. Po kilku latach w poprawczaku wyszedł na wolność. Niestety, zabił po raz kolejny…”

Osoby, które uwalniają potencjalnych zbrodniarzy powinni ponosił odpowiedzialność za późniejsze ich zbrodnie podobnie jak żyranci kredytów spłacają kredyty, jeżeli pożyczkobiorca tego nie robi.
Obowiązująca Konstytucja dopuszcza wykonywanie wyroków śmierci, a wszelkie ustawy ją znoszące są niekonstytucyjne i bezprawne. Temat rozwija mój 44 list otwarty do Prezydenta - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją. Konstytucja przynajmniej teoretycznie zapewnia nam wolność sumienia i wyznania, a w wielu religiach kara śmierci jest nie tylko dopuszczalna, ale też nakazana. Bardzo proszę zajrzyjmy do Biblii. W Dekalogu nakazano - Powtórzonego Prawa 5:17 Nie wolno ci mordować. - Za złamanie tego przykazania przewidziano karę śmierci:

Rodzaju 9:6; Wyjścia 21:23-25; Kapłańska 24:17; Liczb 35:31
Kto przelewa krew człowieka, przez człowieka zostanie przelana jego własna krew, bo na obraz Boży uczynił On człowieka. (…) Jeśli nastąpi wypadek śmiertelny, to masz dać duszę za duszę, oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za nogę, oparzenie za oparzenie, ranę za ranę, cios za cios.
(…) A jeśli ktoś śmiertelnie ugodzi jakąś duszę ludzką, ma bezwarunkowo zostać uśmiercony. (...)
I nie wolno wam wziąć żadnego okupu za duszę mordercy, który zasługuje na śmierć, gdyż ma on bezwarunkowo zostać uśmiercony.

Wyjątkiem od tej reguły są morderstwa nieumyślne:

Powtórzonego Prawa 4:41, 42
W owym czasie Mojżesz wydzielił trzy miasta po stronie Jordanu ku wschodowi słońca, by mógł tam uciec zabójca, który nieumyślnie zabije swego bliźniego, nie mając go przedtem w nienawiści; i ucieknie do jednego z tych miast, i będzie żył.

W analizowanym przypadku w przypadku nożownika mieliśmy do czynienia z zaplanowanym morderstwem i choćby główną winę w zgonie ponosili ratownicy, którzy na scenie dobijali denata, to i tak powinien nożownik zostać uśmiercony. Jeżeli by się okazało, że wśród medyków byli łowcy skór to i oni powinni ponieść śmierć. Uważam, że takie śledztwa powinny się toczyć otwarcie, chociaż możliwe mogło by być na krótki czas utajanie zeznać by potencjalni wspólnicy nie zacierali śladów, nie mataczyli, ale po intensywnym, możliwie jak najszybszym śledztwie wszelkie zeznania powinny zostać upublicznione na specjalnej sądowej stronie z możliwością pisania komentarzy, uwag, sugestii, które mogły by dopomóc w ustaleniu winy i kary. Musimy jednak pamiętać o tym, że jeżeli brak jest dowodów, to sprawy nie da się rozwiązać i pozostaje nadzieja zapisana w Biblii, że zbrodniarze w Piekle zwanym też jeziorem płonącym ogniem i siarką odpowiedzą za zbrodnie:

„Objawienie 21:8 Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką.”

Piekło to ewentualna kwestia przyszłości i na razie warto wyciągnąć konstruktywne wnioski i poprawić stan praworządności. Wielce ciekawe też jest do jakich konstruktywnych wniosków doszedł zespół powołany przez najszanowniejszego pana Patryka Jakiego i ile nas to kosztowało.
Może warto powołać zespół, który zajmie się tajemniczymi pracami tego zespołu.
Fakt, że ta stosunkowo prosta sprawa cięgnie się latami bardzo źle świadczy i o prokuraturze i o naszym kraju dlatego zdecydowałem się napisać ten aneks. Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepszego z najlepszych dobrych Bogów o pomoc.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł opracować jak najlepsze procedury dotyczące przestępstw i ich osądzania oraz ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2021, 5:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid - aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 10 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., jakiś czas temu napisałem do pana 113 list otwarty zatytułowany – Naddebile i szczepionkowy apartheid. Poruszyłem w nim śmiertelnie poważny temat segregacji rasowej, której podstawą jest to, czy ktoś się zaszczepił przeciw koronawirusom, czy też się nie zaszczepił. Osoby zaszczepione miewają przywileje niedostępne dla osób niezaszczepionych. Różnie się to objawia, ale przywileje te nie mają żadnego medycznego uzasadnienia, dlatego, że osoby zaszczepione mogą się zarazić koronawirusami i w tym czasie mogą zarażać innych. Sami producenci od samego początku informowali, że szczepionki nie dają stuprocentowej ochrony przed koronawirusami. Osoby zaszczepione mogą chorować. Oto przykład:

„Koronawirusem zaraził się jeden z nauczycieli w Opolu. Pięć klas wylądowało na kwarantannie. Według opolskiego ratusza pedagog był zaszczepiony. (…) Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Pomimo szczepienia w sierpniu, bydlak mnie dopadł" - poinformował w mediach społecznościowych Paweł Szramka, poseł koła Polskie Sprawy...”

Osoby zaszczepione mogą chorować lub bezobjawowo roznosić koronawirusy, mogą też umrzeć.
Przekonał się o tej możliwości piosenkarz, najszanowniejszy pan Krzysztof Krawczyk:

„Krzysztof Krawczyk: Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła... (...)
„15.03 się zaszczepił 23.03 trafił do szpitala 5.04 zmarł”

Są to przykłady z życia wzięte i potwierdzają fakt, że osoby zaszczepione mogą być nosicielami koronawirusów i zarażać osoby zdrowe, dlatego wszelkie przywileje nie mają medycznego uzasadnienia, chyba, że chce się doprowadzić do tego by jak najwięcej osób się zaraziło i zmarło, ale tego typu działanie jest tożsame z narażaniem życia i zdrowia i powinno być karalne:

Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
§ 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Nie podlega karze za przestępstwo określone w § 1-3 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Przydatny też może być artykuł 165

Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego
Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,
2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,
3) powodując uszkodzenie lub unieruchomienie urządzenia użyteczności publicznej, w szczególności urządzenia dostarczającego wodę, światło, ciepło, gaz, energię albo urządzenia zabezpieczającego przed nastąpieniem niebezpieczeństwa powszechnego lub służącego do jego uchylenia,
4) zakłócając, uniemożliwiając lub w inny sposób wpływając na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych,
5) działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że osoby, które w naszych krytycznych czasach dają przywileje osobom niezaszczepionym wzbudzić mogą u nich fałszywe poczucie bezpieczeństwa, sprawić, że stracą czujność i zaniedbując dystans fizyczny i pozarażają inne osoby narażając je na uszczerbek na zdrowiu, a nawet przedwczesny zgon, dlatego też osoby, które przyznały osobom zaszczepionym przywileje powinny zostać sprawiedliwie ukarane. Z tego co czytam nic takiego się nie dzieje, a jedną z najbardziej odpowiedzialnych osób za nasze zdrowie i bezpieczeństwo jest pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D.. Podstawowym obowiązkiem prezydenta jest czuwanie nad przestrzeganiem Konstytucji i dbanie o nasze bezpieczeństwo. Jest to konstytucyjny obowiązek:

„Art. 126. Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium.”

Koniecznie trzeba wszystkie osoby nawołujące do obostrzeń dla niezaszczepionych i przywilejów dla zaszczepionych szybko i sprawiedliwie karać, bo inaczej zło się po Polsce rozprzestrzeni i osób chorych oraz zgonów przybędzie. W Biblii zanotowano taką zależność:

Kaznodziei 8:11
Ponieważ wyrok za zły czyn nie jest wykonywany szybko, przeto serce synów ludzkich całkowicie nastawiło się w nich na popełnianie zła.

Zło w Polsce już się pleni. Niektórzy nawołują do szkodliwej segregacji osób niezaszczepionych.
Były minister, Jarosław Gowin tak się wypowiedział:

„Walka z pandemią? Z pewnymi decyzjami się spóźniamy. Jestem zdecydowanym zwolennikiem wprowadzania obostrzeń dla niezaszczepionych...”

To, że demokratyczny polityk mówi debilizmy w demokratycznych krajach bywa normą.
By zostać Posłem, Senatorem nie trzeba być mądrym człowiekiem. Wystarczy zyskać poklask u większości wyborców i się jest Radnym, Posłem, Senatorem, Prezydentem i nie ma co się dziwić, że politycy mówią i czynią głupstwa. Demokracja jest tak głupim ustrojem, że garną się do niej przede wszystkim ludzie upośledzeni umysłowo. Piszę to nie po to by kogoś obrazić, ale by ostrzec społeczeństwo. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, zdrowie, życie każdego jest zagrożone. Rządzą nami głupcy. Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.
To, że jakiś polityk mówi debilizmy lub czyni idiotyzmy to rzecz normalna.
W kwestii segregacji z powodu zaszczepienia i nie zaszczepienia debilizmy wypowiadają także profesorowie medycyny. Przykładem takiego debila jest najszanowniejszy pan profesor Krzysztof Simon. Powiedział on między innymi:

„Restrykcje nie mogą dotyczyć osób, które zachowały się przyzwoicie i się zaszczepiły.”

Przecież rzeczą ogólnie znaną wśród osób zorientowanych w koronawirusach i szczepionkach jest fakt, że osoby zaszczepione mogą chorować i roznosić wirusy, ale być może o to profesorowi chodzi. Wszak jest on lekarzem, którego zawód ma sens tylko wtedy kiedy ludzie chorują.
Być może jest to łowca skór, który czerpie profity z tego, że ludzie umierają.
Medycyna zna takie przypadki. Opisuje je mój 103 list otwarty zatytułowany - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania.
Bardzo proszę powróćmy myślami do debilizmów profesora Ksztsztofa Simona:

„Lekarze składają przysięgę Hipokratesa, której główne przesłanie brzmi "po pierwsze nie szkodzić". Dlatego ten, kto ma kontakt z pacjentami, a nie chce się szczepić, w okresie epidemii nie powinien być dopuszczony do wykonywania pracy zawodowej. To z troski o zdrowie pacjentów.”

Słowa te były by mądre gdybyśmy wiedzieli, że szczepionka jest skuteczna i chroni przed zachorowaniem, a tak nie jest. Szczepionki będące w Polsce w użyciu zostały dopuszczone do obrotu w trybie nadzwyczajnym z pominięciem między innymi standardów czasowych i są eksperymentem medycznym. Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości.
Temat rozwija mój 114 list otwarty zatytułowany – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym. Najbliższe miesiące wykażą prawdziwą wartość tych szczepionek, ale trzeba pamiętać o tym, że niepożądane efekty poszczepienne mogą się objawić po wielu latach i sprawić, że szczepionki zostaną zakazane, ale aby to stwierdzić potrzeba wielu lat. Profesor Krzysztof Simon z racji wykonywanego zawodu powinien to doskonale wiedzieć znacznie lepiej ode mnie, ale z jakichś powodów rżnie głupa. Być może ma profity od producentów szczepionek podobnie jak czerpał profity od producenta potencjalnie groźnych dla naszego zdrowia maseczek:

"Spot maseczek firmy (...) z udziałem prof. Krzysztofa Simona opublikowano kilka tygodni temu. W reklamie lekarz wylicza zalety tych produktów i zachęca do korzystania z nich.
O sprawie zrobiło się głośno także dlatego, że prof. Simon od wybuchu epidemii regularnie wypowiada się w mediach. Wiele razy, tak samo jak inni medycy, apelował o przestrzeganie obostrzeń epidemicznych, m.in. noszenie maseczek."

Kwestię maseczek szerzej omawia mój 89 list otwarty zatytułowany - Maseczki, koronawirus i wielkie oszustwo naukowców – i rozwijają aneksy. Fakt, że profesor Krzysztof Simon nie siedzi jeszcze w areszcie świadczy o ciapowatości prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości w jednej osobie, najszanowniejszego pana Zbigniewa Z.. Prokurator generalny Zbigniew Z. to koszmarnie zły minister. Notable z reżimowych władz łamią prawa a prokuratura czuwa nad ich bezkarnością. Temat rozwija mój 109 list otwarty – Zwyrodniałe ścierwo, miękiszon Zbigniew Ziobro. W liście tym tłumaczę też co znaczy używane przeze mnie słowo ścierwo.

W podobnym tonie co profesor Krzysztof Simon wypowiedziało się inne ścierwo:

„Czwarta fala COVID-19 się rozpędza. Co powinniśmy zrobić, aby skutki były jak najmniejsze? Wprowadzić obostrzenia w konkretnych regionach Polski? Ograniczyć dostęp do miejsc publicznych osobom niezaszczepionym? Na te pytania odpowiada prof. Jarosław Drobnik, naczelny epidemiolog Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. (...) Natomiast regionalnie być trzeba będzie wprowadzić bardziej rygorystyczne narzędzia zwalczania epidemii. Być może ograniczenie liczby gości w restauracji, w miejscach zgromadzeń. Ale uważam, że osoby zaszczepione powinny być uprzywilejowane, bo stanowią mniejsze ryzyko transmisji wirusa i są mniej narażone na potencjalne zakażenie.”

Przykłady takie można by mnożyć i prokuratura powinna na bieżąco śledzić doniesienia medialne i kryminalistów sprawiedliwie karać. Wszak takimi wypowiedziami narażają nasze życie i zdrowie.
Podałem do tej pory przykłady nawoływania do szczepionkowego apartheidu. W naszym nieszczęsnym kraju pojawili się też zwyrodniali kryminaliści, którzy słowa w czyn wprowadzili:

„Rafał Trzaskowski podjął ważną decyzję w sprawie Campusu Polska Przyszłości - wstęp na to kilkudniowe wydarzenie będą miały osoby wyłącznie zaszczepione dwiema dawkami i ozdrowieńcy. "Zależy nam na tym, aby uczestnictwo w Campusie było dla was i bliskich bezpieczne, abyście nie stresowali się zagrożeniem i czuli się swobodnie" - piszą organizatorzy w specjalnym oświadczeniu.”

„Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza na darmowe koncerty z cyklu #NaFalach tylko osoby zaszczepione. - Chcemy szczególnie podziękować mieszkańcom, których postawa powoduje, że wszyscy możemy poczuć się bezpieczniej - napisał na Facebooku.”

„Warszawska restauracja Der Elefant konsekwentnie realizuje swoje zapowiedzi. Od października lokal nie jest już dostępny dla wszystkich. Przed wejściem do Der Elefant obecnie trzeba okazać elektroniczny paszport szczepionkowy, potwierdzający, że dana osoba jest w pełni zaszczepiona, dokument mówiący o przebyciu COVID-19 lub aktualny test nie starszy niż 48 godz.”

Podobne doniesienia też można by mnożyć. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., z racji sprawowanego urzędu, obowiązków jak i możliwości powinien pan działać szybko i skutecznie. Wezwać urzędników odpowiedzialnych za przestrzeganie prawa i nasze bezpieczeństwo typu Zbigniew Z., Jarosław K. i innych i zrugać ich za bezczynność i nakazać działanie.
Może też pan powołać zespół, który będzie śledził media, wyłapywał kryminalistów i zgłaszał sprawę do prokuratury. Gdybym zrobił to ja to istnieje prawdopodobieństwo, że sprawę by umorzono, ale jak to zrobi prezydencki urzędnik być może sprawiedliwości stanie się zadość.
Proszę się nie bać. Trzeba działać, a tymczasem widziałem jak czaił się pan z małżonką po lesie jak jakaś podejrzana para ekshibicjonistów. Uważam, że ma najszanowniejszy pan znacznie poważniejsze obowiązki od pokazywania się w lesie i nie piszę tego by pana obrazić, ale pobudzić do dobrego dzieła i sprawi, że na sądzie ostatecznym otrzyma pan lepszy wyrok:

Sura 2:281
Bójcie się dnia w którym powrócicie do Boga, gdzie każdy odbierze nagrodę za swoje sprawy, a gdzie surowa sprawiedliwość przewodniczyć będzie sądom.

Oprócz tego listu ostrzegawczego, zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.
Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł Andrzejowi Dudzie jak i innym urzędnikom jak najlepiej wykonywać obowiązki ku najlepszości całego świata oraz znaleźć wszystkim jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2021, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
96 list otwarty - Koronawirus, oszuści, testy i urojona epidemia + aneksy.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 16 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., żyjemy w wyjątkowo krytycznych dziejach Polski. Nawiedził nas największy humanitarny kataklizm od czasów 2 wojny światowej. Notujemy rekordowe ilości zgonów. W ciągu dwunastu miesięcy według oficjalnych danych ubyło nas około 200 tysięcy:

„W ostatnich dwunastu miesiącach - od początku lipca 2020 r. do końca czerwca 2021 r. - urodziło się w Polsce tylko niespełna 344 tys. dzieci. Zmarło zaś blisko 540 tys. osób.
Nożyce demograficzne rozwarły się do wartości niemal 200 tys. osób - o tyle w raptem 12 miesięcy skurczyła się populacja Polski.”

W tym czasie odnotowaliśmy około 160 tysięcy zgonów ponadprogramowych, ponadto co zwykle rok w rok nas umiera. Wiele przyczyn się na to złożyło, ale być może największą przyczyną był fatalny państwowy system ochrony zdrowia, który jeszcze przed koronawirusowym szaleństwem nosił zmamiona wielkiego ludobójstwa. Ta sytuacja ma swoje przeczyny. Najszanowniejszy pan Marian Turski, były więzień obozu zagłady z okazji 75 rocznicy wyzwolenia przez Armię Radziecką morderczego kompleksu Auschwitz-Birkenau powiedział między innymi:

„Widzę, że jest między nami pan prezydent Austrii Alexander Van der Bellen. Pamięta pan, panie
prezydencie, kiedy gościł pan mnie i kierownictwo Międzynarodowego Komitetu Oświęcimskiego, kiedy mówiliśmy o tamtych czasach. W pewnym momencie użył pan takiego sformułowania: „Auschwitz ist nicht vom Himmel gefallen”. Auschwitz nie spadło z nieba.
Można powiedzieć, jak to się u nas mówi: oczywista oczywistość. (…)”

W tym momencie chcę wtrącić, że pojawiające się co jakiś czas pogromy Izraelitów mogą mieć soją przyczynię i może to być zasłużona kara od najszanowniejszego Jehowy Boga, który obiecał temu narodowi błogosławieństwa jeżeli będą grzeczni i przekleństwa gdyby nie byli posłuszni.
Bardzo proszę zapoznajmy się błogosławieństwami.

Powtórzonego Prawa 28:1, 2
A jeśli będziesz bezwarunkowo słuchał głosu Jehowy, swego Boga, dbając o wprowadzanie w czyn wszystkich jego przykazań, które ci dzisiaj nakazuję, to Jehowa, twój Bóg, wyniesie cię wysoko ponad wszystkie inne narody ziemi. I wszystkie te błogosławieństwa spłyną na ciebie, i dosięgną cię, gdyż słuchasz głosu Jehowy, twego Boga:

A teraz bardzo proszę zapoznajmy się z przekleństwami:

Powtórzonego Prawa 28:15-26
„A jeśli nie będziesz słuchał głosu Jehowy, swego Boga, tak by zadbać o wprowadzenie w czyn wszystkich tych przykazań i ustaw, które ci dzisiaj nakazuję, to przyjdą na ciebie wszystkie te przekleństwa i cię dosięgną: „Przeklęty będziesz w mieście i przeklęty będziesz w polu. „Przeklęty będzie twój kosz i twoja dzieża. „Przeklęty będzie owoc twego łona i owoc twej ziemi, młode twego bydła i potomstwo twej trzody. „Przeklęty będziesz, gdy będziesz wchodził, i przeklęty będziesz, gdy będziesz wychodził. „Jehowa ześle na ciebie przekleństwo, zamieszanie i naganę na każde twoje przedsięwzięcie, którego będziesz próbował dokonać, aż zostaniesz unicestwiony i szybko zginiesz z powodu zła twoich postępków, w których mnie opuściłeś. Jehowa sprawi, że przylgnie do ciebie zaraza, aż on cię wytępi z ziemi, do której idziesz, by wziąć ją w posiadanie. Jehowa porazi cię gruźlicą i trawiącą gorączką, i zapaleniem, i palącą gorączką, i mieczem, i spiekotą, i rdzą i będą was one ścigać, aż wyginiecie. Niebo, które jest nad twoją głową, stanie się miedzią, a ziemia, która jest pod tobą — żelazem. Jehowa da pył i proch jako deszcz dla twej ziemi. Z niebios będzie na ciebie spadać, aż zostaniesz unicestwiony. Jehowa sprawi, że zostaniesz pokonany na oczach swoich nieprzyjaciół. Jedną drogą wyruszysz przeciwko nim, lecz siedmioma drogami będziesz przed nimi uciekał; i staniesz się przedmiotem grozy dla wszystkich królestw ziemi. A twój trup będzie żerem dla wszelkiego latającego stworzenia niebios i dla zwierzęcia polnego i nikt nie przyprawi ich o drżenie.

Najszanowniejsi Internauci, historia narodu izraelskiego to historia regularnie powtarzających się pogromów i holokaustów, które mają swoje konkretne biblijne uzasadnienie. Temat ten rozwinąłem w 48 liście otwartym do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy zatytułowanym; Holokaust - dlaczego nie pomagać Izraelitom. W liście tym tłumaczę dlaczego nie powinniśmy pomagać prowadzonym na rzeź Izraelitom oraz dlaczego nie powinniśmy przyłączać się do katów.
Bardzo proszę powróćmy myślami do przemówienia ocalałego z obozu zagłady:

„No jasne, że nie spadło z nieba. Może się to wydawać banalnym stwierdzeniem, ale jest w tym głęboki i bardzo ważny do zrozumienia skrót myślowy. Przenieśmy się na chwilę myślami, wyobraźnią we wczesne lata 30. do Berlina. Znajdujemy się prawie w centrum miasta.
Dzielnica nazywa się Bayerisches Viertel, Bawarska Dzielnica. Trzy przystanki od Kudammu, ogrodu zoologicznego. Tam, gdzie dziś jest stacja metra, jest Bayerischer Park – Park Bawarski. I oto jednego dnia w tych wczesnych latach 30. na ławkach pojawia się napis:
„Żydom nie wolno siadać na tych ławkach”.
Można powiedzieć: nieprzyjemne, nie fair, to nie jest OK, ale w końcu jest tyle ławek dookoła, można usiąść gdzieś indziej, nie ma nieszczęścia.
Była to dzielnica zamieszkała przez inteligencję niemiecką pochodzenia żydowskiego, mieszkali tam Albert Einstein, noblistka Nelly Sachs, przemysłowiec, polityk, minister spraw zagranicznych Walther Rathenau. Potem w pływalni pojawił się napis:
„Żydom zabroniony wstęp do tej pływalni”.
Można znów powiedzieć: nie jest to przyjemne, ale Berlin ma tyle miejsc, gdzie można się kąpać, tyle jezior, kanałów, prawie Wenecja, więc można gdzieś indziej. Jednocześnie gdzieś pojawia się napis:
„Żydom nie wolno należeć do niemieckich związków śpiewaczych”.
No to co? Chcą śpiewać, muzykować, niech zbiorą się oddzielnie, będą śpiewali. Potem pojawia się napis i rozkaz:
„Dzieciom żydowskim, niearyjskim nie wolno bawić się z dziećmi niemieckimi, aryjskimi”.
Będą się bawiły same. A potem pojawia się napis:
„Żydom sprzedajemy chleb i produkty żywnościowe tylko po godzinie 17”.
To już jest utrudnienie, bo jest mniejszy wybór, ale w końcu po godzinie 17 też można robić zakupy. Uwaga, uwaga, zaczynamy się oswajać z myślą, że można kogoś wykluczyć, że można kogoś stygmatyzować, że można kogoś wyalienować. I tak powolutku, stopniowo, dzień za dniem ludzie zaczynają się z tym oswajać – i ofiary, i oprawcy, i świadkowie, ci, których nazywamy
bystanders, zaczynają przywykać do myśli i do idei, że ta mniejszość, która wydała Einsteina, Nelly Sachs, Heinricha Heinego,Mendelssohnów, jest inna, że może być wypchnięta ze społeczeństwa, że to są ludzie obcy, że to są ludzie, którzy roznoszą zarazki, epidemie.
To już jest straszne, niebezpieczne. To jest początek tego, co za chwilę może nastąpić...”

W tym momencie koniecznie trzeba dodać, że historia zatoczyła krąg i podobne rzeczy dzieją się w Polsce. Rolę Izraelitów zajęły osoby niezaszczepione, które bywają dyskryminowane, natomiast osoby zaszczepione miewają przywileje. By było ciekawiej dla takiego postępowania nie ma uzasadnienia medycznego, dlatego, że osoby zaszczepione mogą być bezobjawowymi nosicielami koronawirusów, mogą też chorować z ich powodu a nawet umierać. Ten szczepionkowy rasizm może doprowadzić do tego, że więcej nas umrze. Być może ten szczepionkowy apartheid jest starannie przygotowaną ukrytą reklamą szczepionek. Zaszczepisz się będziesz miał przywileje, nie zaszczepisz się dotkną cię restrykcję. Temat ten opisuje mój 113 list otwarty zatytułowany – Naddebile i szczepionkowy apartheid.

Być może wiele osób zdecydowało się zaszczepić eksperymentalnym preparatem po to tylko by wziąć udział w jakiejś imprezie tylko dla zaszczepionych. To, że szczepionki ponad wszelka wątpliwość są eksperymentem medycznym tłumaczy mój 114 list otwarty zatytułowany – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym.
Bardzo proszę powróćmy myślami do przemówienia byłego więźnia obozu zagłady:

„Władza ówczesna z jednej strony prowadzi sprytną politykę, bo np. spełnia żądania robotnicze.
1 maja w Niemczech nigdy nie był świętowany – oni, proszę bardzo. W dzień wolny od pracy wprowadzają Kraft durch Freude [„siła przez radość”]. A więc element wczasów robotniczych. Potrafią przezwyciężyć bezrobocie, potrafią zagrać na godności narodowej:
„Niemcy, podnieście się ze wstydu wersalskiego. Przywróćcie swoją dumę”.
A jednocześnie ta władza widzi, że ludzi tak powoli ogarnia znieczulica, obojętność.
Przestają reagować na zło. I wtedy władza może sobie pozwolić na dalsze przyspieszenie procesu zła. I potem następuje już gwałtownie, a więc: zakaz przyjmowania Żydów do pracy, zakaz emigracji. A potem nastąpi szybko wysyłanie do gett: do Rygi, do Kowna, do mojego getta, łódzkiego getta – Litzmannstadt. Skąd większość zostanie potem wysłana do Kulmhofu, Chełmna nad Nerem, gdzie zostanie zamordowana gazami spalinowymi w ciężarówkach, a reszta trafi do Auschwitzu, gdzie zostanie wymordowana cyklonem B w nowoczesnych komorach gazowych. I tutaj sprawdza się to, co powiedział pan prezydent: „Auschwitz nie spadł nagle z nieba”. Auschwitz tuptał, dreptał małymi kroczkami, zbliżał się, aż stało się to, co stało się tutaj...”

Zagłada, która spadła na współczesną nam Polskę, szykowana była powoli. Wydłużające się kolejki do lekarzy specjalistów, do szpitali, na rutynowe badania mogły być przyczyną wielu zgonów, których można było uniknąć. Kiedy pojawiło się koronawirusowe szaleństwo jeszcze bardziej utrudniono nam dostęp do lekarzy. Wprowadzono teleporady. Temat rozwija mój 103 list otwarty zatytułowany - Polskie Obozy Zagłady i Narodowy Fundusz Zabijania. To co się stało zeszłego roku było nagłe i zabójcze. Z jednej strony doznaliśmy ucisku ekonomicznego. Część społeczeństwa z dnia na dzień straciła prawo do pracy. Temat ten rozwija mój 84 list otwarty zatytułowany - Wirus, wojna i rozdawnictwo starzejącego się pieniądza!
Już przed tym szaleństwem system opieki zdrowotnej wymagał pilnej reanimacji, pełnej mobilizacji zarówno ludzi jak i środków pieniężnych. W tej dramatycznej sytuacji wbrew rekomendacji byłego ministra zdrowia, najszanowniejszego pan Łukasza Szumowskiego rozpoczęły się masowe testy rzekomo mające wykrywać koronawirusy. Stały się one nawet przepustką do szpitali. Zdarzało się nawet, że ludzie umierali czekając na testy z braku wymaganej szybkiej interwencji lekarskiej:

„Do tragedii doszło we wtorek rano. 63-latek otrzymał od lekarza POZ skierowanie na test na obecność koronawirusa. Mężczyzna udał się do złotowskiego szpitala. W kolejce oczekiwał na pobranie wymazu. Jak relacjonuje TVP3 Poznań, w pewnym momencie stracił przytomność i upadł na ziemię. Na pomoc 63-latkowi ruszyły pozostałe osoby oraz funkcjonariusze policji. - Policjanci zatrzymali się, gdy zobaczyli ludzi, którzy do nich machali. Okazało się, że jeden z mężczyzn stracił przytomność. Funkcjonariusze od razu przystąpili do masażu serca. Jeden z nich pobiegł na pobliski SOR szpitala i zaalarmował medyków - powiedział rzecznik prasowy policji złotowskiej Maciej Forecki.”

Od tego czasu niewiele się zmieniło. Jako społeczeństwo na wątpliwe testy wydaliśmy i wydajemy dalej ogromną kwotę pieniędzy. To ile wydało państwo być może da się policzyć, ale to ile wydali obywatele z własnej kieszeni już dużo trudniej policzyć.
Jedno jest pewne. Kwota jest gigantyczna i powstaje pytanie, czy to są dobrze wydane pieniądze?

Nim napisałem pierwszy list o testach niewiele wiedziałem. W pamięci tkwił mi film o testach rozpoznających DNA. Z ciekawością go oglądnąłem, ale wnioski wzbudziły podejrzenia, że coś z tymi testami jest nie tak. Tytułu filmu ani szczegółów nie pamiętam, ale moje wątpliwości okazały się zasadne, na co dowodem jest sprawa najszanowniejszego pana Tomasza Komendy, który został skazany za gwałt i morderstwo i jednym z kluczowych dowodów były badania kodu DNA pobranego na miejscu zbrodni i które rzekomo miały należeć do pana Tomasza Komendy:

„"Wiele się mówi o odpowiedzialności za niesłuszny wyrok na niewinnym człowieku oskarżonym o gwałt i morderstwo. Media słusznie krytykują prokuraturę oraz sąd za ten okropny błąd" - zaczyna Giertych w swoim wpisie. Następnie wskazuje, że ważna była także rola biegłego, który dokonał takiej, a nie innej, identyfikacji DNA, co doprowadziło do wskazania na Tomasza Komendę. Giertych: To czasy, gdy ministrem i prokuratorem generalnym był Lech Kaczyński
Z wieloletniej praktyki adwokackiej wiem, że czasem wyroki wydają w rzeczywistości nie sędziowie, ale biegli. Niestety ogromną słabością polskiego wymiaru sprawiedliwości jest właśnie sposób i jakość uzyskiwania opinii biegłych. Wyobraźcie sobie Państwo sędziego, który z jednej strony ma świadków mówiących o alibi podejrzanego, a z drugiej strony opinię biegłego, że DNA podejrzanego zostało zidentyfikowane na miejscu przestępstwa."”

Czas pokazał, że opina biegłego jak i test przy pomocy którego rozpoznano DNA były lipne i doprowadziły według późniejszych ustaleń do skazania osoby niewinnej.
Jeżeli kogoś temat interesuje, to polecam mój 63 list otwarty zatytułowany - Stop debilom w prokuraturze i na salach rozpraw.

Bardzo proszę powróćmy myślami do testów, które mają rzekomo świadczyć o tym, czy jesteśmy zakażeni koronawirusami. Nim napisałem pierwszy list na ten temat zostaliśmy zalani reklamami różnych testów, za którymi czasami kryły się laboratoria. Podaję przykład z mediów wzięty:

„Testy genetyczne, wykonywane metodą RT-PCR (Reverse transcription polymerase chain reaction), stosowane są od początku pandemii. To najbardziej wiarygodne testy, dlatego to one stanowią punkt odniesienia dla innych testów. Zakłada się więc, że ich skuteczność i czułość to 100 proc. – mówi prof. Flisiak. Dodaje, że de facto jakość tych testów jest teraz lepsza niż na początku pandemii, bo materiał genetyczny wirusa jest lepiej poznany. W teście genetycznym na koronawirusa próbkę pobiera się za pomocą wymazówki z nosogardła pacjenta. A potem za pomocą drogich maszyn i skomplikowanej technologii analizuje się obecność RNA wirusa w próbce. Analiza kilkudziesięciu próbek trwać może np. kilka – kilkanaście godzin. (...)
Są też testy antygenowe. Prof. Flisiak dodaje, że w ostatnich miesiącach pojawiły się testy antygenowe, które dają wyniki na tyle wiarygodne, że można je stosować do celów diagnostycznych. Ich zadaniem jest wykrywanie w próbce antygenu, czyli białka wytwarzanego przez wirusa. Na początku pandemii testy antygenowe miały słabą jakość i były technologicznie niedoskonałe. Technologia jednak szybo się rozwinęła i dziś na rynku dostępne są testy antygenowe zarówno słabej, jak i dobrej jakości. (…) „Wykonywanie badań antygenowych ma sens tylko i wyłącznie wtedy, kiedy występują objawy choroby – lub w okresie tuż przed pojawieniem się objawów. Robienie tych testów u osób bezobjawowych jest bez sensu” – uważa naukowiec.
I dodaje: „Ten bezsens zafundowali sobie Słowacy. Zrobili masowe testowanie testami antygenowymi w nadziei, że wykryją osoby bezobjawowe i będą je izolować. Zapomnieli tylko, że testy u osób bezobjawowych mają bardzo niską czułość, bo nawet w tych najlepszych jest ona na poziomie 25 proc.” – mówi.”

Pomimo tej opinii podważających wartość testów antygenowych minister zdrowia Adam N. zdecydował:

„Testy antygenowe będą taką samą podstawą do stwierdzenia zakażenia jak testy PCR - poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Przyjmujemy od dzisiaj, że testy antygenowe, które są wykonywane dla pacjenta objawowego, są taką samą podstawą stwierdzenia koronawirusa, jak testy PCR-owe - powiedział Niedzielski. (…) W najbliższym czasie każdy obywatel będzie miał prawo wykonać test antygenowy w POZ – zapowiedział w poniedziałek szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. Przygotowujemy się do tego logistycznie – dodał minister. (…)
Adam Niedzielski: Nowa definicja przypadku COVID-19 na potrzeby nadzoru epidemiologicznego traktuje już test antygenowy jako wystarczające potwierdzenie zachorowania. Jak przypomniał, "do tej pory zawsze, nawet po zastosowaniu testu antygenowego, należało wykonać i tak test PCR-owy potwierdzający". - Zmieniamy w ten sposób definicję przypadku. Teraz już nie tylko test PCR-owy, ale i objawy i test antygenowy będą dowodziły, że osoba jest chora na koronawirusa i nie potrzebuje potwierdzenia - tłumaczył.”

Ta decyzja ma sens jeżeli chce się zaciemniać prawdziwy obraz epidemii. Manipulować statystyką.
Okłamywać społeczeństwo. Wraz z nachalną z początku reklamą testów zaczęły też docierać do nas informacje podważające wiarygodność nawet najbardziej zaawansowanych testów:

„Testy antygenowe rekomendowane są przez Światową Organizację Zdrowia jedynie w badaniach naukowych. Z uwagi na brak odpowiedniej walidacji, metoda ta nie jest zalecana jako metoda wykrywająca zakażenie COVID-19. Jeżeli testy zostaną sprawdzone pod względem wiarygodności, stosuje się je na wczesnym etapie choroby. Ten rodzaj testów polega na pobraniu krwi lub wymazu z górnych dróg oddechowych. Podczas badania wykrywane są antygeny wirusa, czyli tzw. struktury rozpoznawane przez organizm ludzki jako obce, pobudzające układ odpornościowy do działania. Możliwość ich wykrycia występuje jedynie w początkowej fazie choroby, kiedy dochodzi do replikacji, czyli namnażania się wirusa.”

"Dzieje się coś niezwykle fałszywego. Byłem dziś testowany na COVID-19 cztery razy. Dwa testy dały wynik negatywny, dwa pozytywny. Ta sama maszyna, ten sam test, ta sama pielęgniarka. Szybki antygenowy test od BD" - napisał na Twittrze Musk.

„Milion testów koreańskiej firmy PCL zostały kupionych przez resort zdrowia za 30 mln dol. Później MZ oświadczyło, że zapłaciło tylko za połowę, czyli 500 tys. - i tyle trafiło do Polski. O tym, że mają bardzo niską czułość, media informowały już wiosną. Nieoficjalne szacunki mówiły, że nie przekracza 20-30 proc. Używanie tych testów może być wręcz szkodliwe, bo przy tak niskiej czułości niosą ryzyko powstawania nowych ognisk epidemii. To już lepszy jest rzut monetą, bo daje 50 proc. szans na prawidłowy wynik – prof. Robert Flisiak.”

„PRZEŁOMOWE POTWIERDZENIE – TEST PCR NIE WYKRYWA SARS-COV-2
Sekwencje genetyczne stosowane w PCR do wykrywania podejrzanego SARS-CoV-2 oraz do diagnozowania przypadków choroby i śmierci przypisywanej Covid-19 są obecne w dziesiątkach sekwencji samego genomu człowieka oraz w sekwencjach około stu drobnoustrojów. Obejmuje to inicjatory lub startery, najbardziej rozległe fragmenty pobrane losowo z ich rzekomego „genomu”, a nawet tak zwane „geny docelowe”, rzekomo specyficzne dla „nowego koronawirusa”.
Test jest bezwartościowy i wszystkie dotychczas uzyskane “pozytywne” wyniki powinny być naukowo unieważnione i zakomunikowane osobom nim dotkniętym, a w przypadku ich śmierci – ich krewnym. Stephen Bustin, jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie PCR, mówi, że w pewnych warunkach każdy może uzyskać wynik pozytywny!”

Skorzystałem z możliwości pisania komentarzy pod niektórymi reklamami i zacząłem się dopytywać o szczegóły najdroższych, najbardziej zaawansowanych testów.
Dzięki temu zapoznałem się z procedurami od momentu pobrania próbki, transportu do laboratorium aż po wynik finalny. Odsyłano mnie do stron w języku angielskim, gdzie cały proces opisano. Jeżeli napotykałem jakieś niejasności wynikające z korzystania tłumacza internetowego oraz wcześniej mi nie znanej terminologii z pomocą przychodzili laboranci.
Strony z opisami i rysunkami, filmami animowanymi przeplatane były zdjęciami i filmami, z laboratoriów wyglądających na bardzo poważne, ale najistotniejsze dla wyników testów fragmenty procesu to były rysunki i filmy animowane co w moich oczach podważyło wiarygodność tych testów. Okazało się, że za testami drenującymi nasz budżet państwowy a często i prywatny stoją wytwórnie filmów animowanych, które zazwyczaj cieszą się największą popularnością wśród dzieci. Jeżeli robimy sobie prześwietlenie płuc jako dowód otrzymujemy zdjęcie rentgenowskie, które jest podstawą diagnozy. Jeżeli robimy sobie USG jako dowód możemy otrzymać zdjęcia, filmy, które są podstawą diagnozy, jeżeli robimy sobie test otrzymujemy tylko wyniki bez żadnej dokumentacji. Wielce ciekawa i wiele nam mówiąca na temat testów informacja ukazała się w mediach pod koniec ubiegłego roku:

„Poznańscy naukowcy opracowali test, który odróżnia koronawirusa od grypy ! Pierwszy taki w Polsce! Test ma trafić do wybranych laboratoriów już na początku przyszłego roku. To bardzo dobra wiadomość, bo szczyt zachorowań na grypę przypada na przełom lutego i marca.
Do tego, objawy wirusa grypy i koronawirusa są niemal identyczne, a pacjenci, którzy są zakażeni i
jednym i drugim - chorują dużo ciężej. Jest wiarygodny, szybki i prosty. Tak o pierwszym
polskim teście dwa w jednym, który rozróżnia wirusa grypy od koronawirusa, mówią jego twórcy - naukowcy z Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu.”

Podobne wieści zaczęły wcześniej dochodzić ze świata:

„Nadchodzi sezon grypowy, a w wielu stanach USA nadal trwa pandemia COVID-19. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) dopuściła do użycia nowe testy molekularne, umożliwiające rozróżnienie pomiędzy wirusami grypy, SARS-CoV-2 (wirus powodujący COVID-19) oraz innymi patogenami dróg oddechowych. (…) CDC wycofuje wniosek o warunkowe dopuszczenie testów PCR i rekomenduje nowy test, który będzie odróżniał Covid od grypy. Dziecko z 1-szej klasy zrozumie (z wyjątkiem covidiotów), że testy PCR tego nie robiły. To jest prawdziwy powód "zniknięcia" grypy!”

Wniosek z tych informacji wypływa taki, że do tej pory wszelkie testy nie odróżniały wirusów grypy od koronawirusów i poszlaki wskazują na to, że testy, za które płaciliśmy były zwykłymi testami na grypę, ale cena ich była wyższa bo rzekomo miały wykrywać koronawirusy.
Warto też wziąć pod rozwagę ewentualność, że informacja o tym, że nowe testy odróżniające koronawirusy od wirusów grypy może być zwykłym chwytem marketingowym a testy losowo podają wyniki. Ty masz wirusy grypy typu A, ty masz wirusy grypy typu B, a ty masz wirusy SARS-CoV-2, a ty masz wariant czeski koronawirusa, a ty masz ostatnio coraz modniejszego wirusa RSV. Tymczasem wynik może być zależny nie od rodzaju wirusa, ale na przykład od jego ilości. Warto tu dodać, że w chwili obecnej wirus SARS-CoV-2, może już być nieobecny na wolności, dlatego, że wirusy mutują i tworzą nowe warianty, których testy mogą nie rozpoznawać lub mylić z innymi patogenami powodującymi stany grypowe. Według Ministra Zdrowia, w Polsce wystąpił wariant czeski koronawirusów:

„Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek, minister zdrowia Adam Niedzielski w odpowiedzi na pytania dziennikarzy przekazał, że jak dotąd w Polsce nie wykryto brytyjskiego szczepu koronawirusa. Minister stwierdził natomiast, że wystąpił tzw. wariant czeski koronawirusa.”

Od której strony by nie patrzeć na testy widać więcej wątpliwości i mataczeń naukowców niż rzetelnej wiedzy opartej na niepodważalnych dowodach. W zeszłym roku o tej porze niemal wcale nie słyszało się o grypie. Robiono mnóstwo testów, które wykrywały koronawirusy SARS-CoV-2.
Z czasem firmy produkujące testy wygadały się, że nie odróżniały one wirusów grypy od wirusa SARS-CoV-2. W tym roku wygląda na to, że wirusy grypy zmartwychwstały:

„Sezon grypowy rozpoczął się w tym roku wcześniej. We wrześniu zachorowało prawie 370 tys. osób. To niemal dwa razy więcej niż rok temu i 42 proc. więcej niż przed pandemią. Eksperci coraz częściej przestrzegają przed tzw. twindemią. – Istnieje ryzyko, że fale grypy i koronawiusa się nałożą – przyznaje w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.pl prof. Krzysztof Pyrć, wirusolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego.”

Nie zdziwiłbym się, gdyby była to zaplanowana akcja marketingowa mająca symulować skuteczność będących w użyciu szczepionek. Osobom zaszczepionym z zaatakowanym układem oddechowym mogą przypisywać wirusy grypy lub inne patogeny powodujące niewydolność oddechową, na przykład wirusy RSV, a osobom niezszczepionym koronawirusy i dzięki takiej strategii kłamać, że szczepionki przeciw koronawirusom mają niemal 100% skuteczność.
Mogą istnieć też testy osobne dla zaszczepionych i niezaszczepionych, które wykażą takie wirusy, które zwiększą zapotrzebowanie na szczepionki.
Trzeba przy tym pamiętać, że również wirusy grypy mutują i dlatego co roku opracowuje się nową szczepionkę opartą o nowe warianty grypy, przez co szczepionka przeciw grypie powinna co roku od nowa przechodzić cykl zatwierdzenia do użytku, bo nie mamy pewności, czy nowy wariant wirusa grypy nie okaże się bardziej zjadliwy i szczepionka na nim oparta nie okaże się zabójcza dla osób o obniżonej odporności. Temat przybliża mój 97 list otwarty zatytułowany - Koronawirus, szczepionki, lekarstwa i lekarze bandyci + 3 aneksy.

W świetle informacji, że testy nie odróżniały wirusów grypy od wirusów SARS-CoV-2, możemy wyciągnąć wniosek, że były to tylko inaczej opakowane testy rzekomo rozpoznające SARS-CoV-2 to nasuwa się pytanie czy przypadkiem aktualne szczepienia przeciw koronawirusom nie są tylko zmodyfikowanymi szczepionkami przeciw grypie. Być może dla niepoznaki zmieniono tylko kosmetycznie ich formułę, skład i opakowanie, za podstawę wzięto nowe mutacje wirusów grypy lub innych patogenów powodujących stany grypowe. Obserwując media zauważyłem szczególnie aktywną grupę medyków, członków rządu, a także ludzi znanych, która z wielką nachalnością promuje szczepienia przeciw koronawirusom kłamiąc przy tym wierutnie, bezczelnie i co najważniejsze bezkarnie. Problem ten porusza mój 104 list otwarty zatytułowany - Sprawiedliwie ukarać szczepionkowych foliarzy wraz z aneksami. A przecież nie tak miało być. Prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie zapowiedział coś zupełnie przeciwnego:

„Na polecenie prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry powołany został zespół prokuratorów mający koordynować postępowania dotyczące nadużyć gospodarczych wykorzystujących sytuację zagrożenia koronawirusem - poinformowała we wtorek Prokuratura Krajowa, w ramach której działa ten zespół. (…) Nie możemy pozwolić na to, żeby przestępcy żerowali na ludzkiej krzywdzie, lęku, niepewności - powiedział we wtorek Ziobro w TVP Info. Jak zaznaczył, ludzie chcąc zapewnić sobie i swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa, często "w desperacji są gotowi za to płacić duże pieniądze i pojawiają się osoby, które z niskich pobudek, bezwzględnie, cynicznie chcą to wykorzystywać... Za każdym razem, kiedy będziemy mieli sygnały wskazujące, że doszło do konkretnego przestępstwa, będziemy z całą stanowczością prowadzić śledztwo i pociągać takie osoby do odpowiedzialności karnej - zapowiedział Ziobro.”

Tę wypowiedź znakomicie podsumuje komentarz, na który natrafiłem buszując w Internecie:

„Rząd kupował testy od firmy Argenta za 209 pln. Argenta kupowała je w Turcji za 34pln (!). Firmę założył kolega min Szumowskiego z Zakonu Maltańskiego. Polska straciła na tej transakcji 27 mln PLN. Tyle dołożyliśmy dla "kolesi". Ty boisz się epidemii. Oni boją się, że się skończy!”

Bandziory bezwzględnie i cynicznie wykorzystują trefne testy do zgarniania wielkich pieniędzy na gigantyczną skalę. Podaję dostępne mi w miarę aktualne dane:

„14 października W ciągu minionej doby wykonano ponad 44 889 testów.”

Podam jeszcze starsze doniesienie rządzącego nami reżimu:

„Kancelaria Premiera Rzecznik rządu PiotrMuller - Chciałbym podkreślić, że w większości POZ są dostępne szybkie testy antygenowe dla wszystkich tych, którzy mają jakiekolwiek objawy koronawirusa lub są zaniepokojeni tym, że mogą być nosicielami. To kilkaset tysięcy testów rozdysponowanych do POZ.”

Ciekawe ile testów i za jakie pieniądze wykonano od początku koronawirusowego szaleństwa?

Trzeba jeszcze pamiętać, że niektórzy ludzie testują się bo chcą lub dlatego, że są do tego zmuszani, na przykład po to by dostać się na pokład samolotu, przekroczyć granicę lub udać się w miejsce gdzie testy są wymagane. Podaję przykład na jaki się natknąłem:

„Test PCR na Okęciu z wynikiem po 7 godzinach - 400zł, a z wynikiem po pół godzinie 800 złotych,❗❗❗ Ludzieee! To szaleństwo (...) chyba nigdy się nie skończy...”

Z analizy tematu można dojść do wniosku, że wszystkie pieniądze wydane na testy to pieniądze wyrzucone w błoto, ale jest to mylne wyobrażenie. Być może testy rzekomo wykrywające koronawirusy są podstawową bronią w wojnie hybrydowej wymierzonej w niepodległość Polski.
Pod pretekstem troski o nasze życie i zdrowie pozamykano z dnia na dzień część działalności gospodarczej. Inne gałęzie nie objęte rządowymi restrykcjami zaczęto wykańczać przy pomocy lipnych testów wśród których mogły być takie, które niezależnie od stanu zakażenia u każdego wykazywały zarażenie koronawirusem. Bardzo proszę zapoznajmy się z doniesieniem:

„Zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 799 górników i ponad 650 członków ich rodzin - poinformował wicepremier Jacek Sasin po wtorkowym posiedzeniu regionalnego sztabu kryzysowego w Katowicach. Dodał, że wśród górników przeprowadzono dotąd ponad 10 tys. testów na obecność koronawirusa. "Średnio około 17 proc. osób, które przebadano wśród górników, to osoby, u których stwierdzono występowanie koronawirusa. Na szczęście zdecydowana większość górników przechodzi to zarażenie w sposób albo bezobjawowy, albo z bardzo niewielkimi objawami; konieczność hospitalizacji była tylko w stosunku do 26 osób". (…) Wicepremier potwierdził, że kopalnie, będące ogniskami wirusa, zostały wyłączone z pracy. Chodzi o trzy kopalnie Polskiej Grupy Górniczej (Ruch Jankowice kopalni ROW, Murcki-Staszic i Sośnica), jedną w Jastrzębskiej Spółce Węglowej (Pniówek) oraz kopalnię należącą do spółki Węglokoks Kraj (Bobrek).”

Zdecydowana większość z tych osób mogła wcale nie mieć żadnego koronawirusa, ale w akcji mogło nie chodzić o nasze zdrowie, ale o to by nasz kraj zaczął podupadać ekonomicznie. By zaczął się zadłużać i uzależniać od obcego kapitału i w tej akcji wielką rolę odgrywać mogą testy, za które płacimy wielkie pieniądze. Testy wprowadziły wielkie zamieszanie w życie ekonomicznym pojedynczych ludzi, rodzin, zakładów pracy, całego kraju. Niedawno natrafiłem na taki komentarz dotyczący testów:

„CDC wycofuje się z testów PCR. To te testy pośrednio zabiły dziesiątki tys. Polaków, zabrały im biznesy, na ich podstawie żałośni dziennikarze budowali histerię.
Czy DYKTATURA prymitywów przeprosi i poda się do dymisji? Nie ona ma już nową pandemię! Pandemię antyszczepionkowców!”

Uważam, że nie ma najmniejszej ekonomicznej przesłanki by podmioty, które czerpią profity z epidemii chciały ją zakończyć. Wprost przeciwnie. Sprawne firmy produkujące szczepionki notują rekordowe zyski. To samo dotyczy producentów maseczek, rękawic, ubiorów ochronnych, środków odkażających oraz testów , laboratoriów...
Mogą oni przekupywać specjalistów, członków rządów, ministrów, premierów, prezydentów, medyków, dziennikarzy po to by bogacić się coraz więcej. Przypomniała mi się piosenka w wykonaniu zespołu Chłopcy z placu broni zatytułowana - Chwalcie potęgę pieniądza:

Ludzie są jako szakale
Moralności nie ma wcale
Szczęście sprzyja bogatemu
A nieszczęście ubogiemu
Choćbyś gwałcił, choćbyś grzeszył
Choćbyś kogoś nożem przeszył
Choćbyś osrał dostojnika
Za pieniądze się wymigasz

Chwalcie potęgę pieniądza...

Biedny pójdzie raz na (...)
Już go męczą, głowę urwą
Bogacz z burdla do burdelu
Idzie w szczęściu i w weselu
Dla biednego kazamaty
I policja tęgie baty
Grzbiet mu kijem wygarbują
Nie namaszczą, zakopują...

Uwaga, w tekście wykropkowałem wyraz wulgarny będący synonimem takich słów jak nierządnica, polityk, demokrata, niewierny. Uważam, że używanie przekleństw, wulgaryzmów to złe nawyki i lepiej je zwalczyć. Dlaczego tłumaczę w moim 111 liście do Prezydenta zatytułowanym Brudna pała, czyli dlaczego nie przeklinać.
Bardzo proszę powróćmy myślami do pieniędzy i bogactwa. W Biblii znajdziemy przestrogę przed niewłaściwym podejściem do pieniędzy, które przyrównano do bałwochwalstwa:

1 Tymoteusza 6:9, 10; Mateusza 6:24; Łukasza 12:34; Kolosan 3:5
Jednakże ci, którzy są zdecydowani być bogaci, wpadają w pokusę i sidło oraz wiele nierozumnych i szkodliwych pragnień, pogrążających ludzi w zagładę i ruinę. Albowiem korzeniem wszelkich szkodliwych rzeczy jest umiłowanie pieniędzy, a zabiegając o to umiłowanie, niektórzy dali się odwieść od wiary na manowce i sami się poprzebijali wieloma boleściami. (…) Nikt nie może być niewolnikiem dwóch panów; bo albo jednego będzie nienawidzić, a drugiego miłować, albo do jednego przylgnie, a drugim wzgardzi. Nie możecie być niewolnikami Boga i Bogactwa. (…) Bo gdzie jest wasz skarb, tam też będzie wasze serce. (…) Dlatego zadajcie śmierć członkom waszego ciała, które są na ziemi, jeśli chodzi o rozpustę, nieczystość, żądzę seksualną, szkodliwe pragnienie oraz zachłanność, która jest bałwochwalstwem.
Co do tego tekstu miałbym małe zastrzeżenie co do słów – umiłowanie pieniędzy – ale wynika ono z innej terminologii dotyczącej słowa miłość. W moim słowniku miłość to największy ideał, cel, któremu warto podporządkować życie, a miłować pieniądze nie oznacza zachłannego ich gromadzenie, ale jak najrozsądniejsze z nich korzystanie by świat zmierzał ku najlepszości.
Bardzo proszę powróćmy myślami do rzeczywistości i osób zwyrodniałych, które wykorzystują epidemię do bogacenia się. Wiele firm notuje gigantyczne zyski i zapewne część pieniędzy przeznacza na reklamę swoich produktów. Niedawno pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., zainaugurował początek roku szkolnego w roli akwizytora eksperymentalnych szczepionek:

„Prezydent Andrzej Duda zachęca rodziców do zaszczepienia dzieci przeciw koronawirusowi
Zachęcam państwa, żeby zaszczepić dzieci - zwrócił się prezydent Andrzej Duda do rodziców podczas inauguracji roku szkolnego w szkole im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie.”

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., dużo najszanowniejszy pan zainkasował pieniędzy za reklamę szczepionek? Czy może zrobił to pan bezinteresownie pałając nienawiścią do Polski i dzieci, które mogą dopaść niepożądane odczyny poszczepienne?

Myślę, że wzorowym przykładem niewłaściwego postępowania godnym jak największego potępienia jest członek Rady Medycznej utworzonej przez Premiera, profesor Krzysztof S.:

„Lekarz chorób zakaźnych prof. Krzysztof Simon wystąpił w reklamie firmy produkującej maseczki. Okręgowy rzecznik odpowiedzialności zawodowej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej sprawdzi, czy Simon nie naruszył w ten sposób etyki lekarskiej. (…) Pytany w „Faktach po Faktach” o udział w reklamie maseczek BISAF nie miał do siebie żadnych zastrzeżeń. - Dlaczego nie mogę zarabiać na życie, promując prozdrowotne zachowania i wyroby?”

Profesor Krzysztof S., najwyraźniej wie, że bardzo źle postępuje. Niedawno w wywiadzie, w którym pochwalał nieuzasadniony od strony medycznej szczepionkowy apartheid powiedział:

„Za te słowa przyślą mi kolejny wyrok śmierci.”

Uważam, że temu życzenie powinno stać się zadość. Osoby, które narażają życie i zdrowie obywateli na wielką skalę powinno się uśmiercać zgodnie z prawem. Obowiązująca Konstytucja dopuszcza wykonywanie wyroków śmierci, a wszelkie ustawy ją znoszące są niekonstytucyjne i bezprawne. Temat rozwija mój 44 list otwarty do Prezydenta - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją. W mojej ocenie masowe używanie podejrzanych testów jest marnowaniem naszych pieniędzy i narażaniem życia i zdrowia społeczeństwa i wszystkie osoby, które do tego doprowadziły powinny zostać uśmiercone po udowodnieniu im winy.
Wiedziałem filmy dotyczące testów, w których pokazano jak rozpoznaje się wirusa SARS-CoV-2 i były to filmy w istotnej części animowane w stylu - Zaczarowany ołówek, Bajki z mchu i paproci, Król Lew, Bolek i Lolek, Wilk i Zając. Spotkałem też filmy mieszane. Pokazujące poważnie wyglądających laborantów. Sprzęt wyglądający bardzo nowocześnie, ale i w tym przypadku zasadnicze w procesie rozpoznawania koronawirusa sekwencje były animowane, co sprawia, że cały ten przemysł laboratoryjny jest dla mnie mocna podejrzany. Wygląda na to, że coś przed nami ukrywają. Uważam, że koniecznie trzeba powołać w tej kwestii specjalną komisję, która wszystko dokładnie zbada a ewentualnych winnych sprawiedliwie ukarze. By zrobić coś w tym kierunku napisałem ten list otwarty. Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł zbadać sprawę wszelakich testów i osądzania przestępców oraz dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2021, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
113 list otwarty – Naddebile i szczepionkowy apartheid – 2 aneks.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 22 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najsz :) Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., niedawno napisałem 113 list otwarty zatytułowany – Naddebile i szczepionkowy apartheid i jakiś czas później aneks do niego. Niestety wiadomość, która obiegła media przymusiła mnie do napisania kolejnego, pilnego aneksu, bo sprawa jest śmiertelnie poważna. Najszanowniejszy panie Andrzeju D., buszując w Internecie natknąłem na taką wiadomość:

„"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów" - podkreśla Andrzej Duda w liście, który rozpoczyna od przypomnienia faktów dot. wyzwolenia obozu: "27 stycznia 1945 roku żołnierze radzieccy wyzwolili niemiecki nazistowski obóz śmierci KL Auschwitz. To, co tam znaleźli, nadal napełnia nas przerażeniem i wywołuje nasze absolutne moralne potępienie". Ten sam los był udziałem milionów Żydów zamordowanych w innych niemieckich obozach śmierci: Treblince, Sobiborze, Bełżcu, Kulmhof, Stutthof i dziesiątkach innych" - podkreśla Andrzej Duda.
Jak zaznacza: "Władze III Rzeszy, zaplanowawszy całkowitą eksterminację Żydów, stworzyły sieć obozów - fabryk śmierci, gdzie dokonywano morderstw w cyklu działalności przemysłowej. Nie było w historii tak skrajnej dehumanizacji i degradacji milionów niewinnych ofiar".”

W powyższej informacji data roczna – 1945 rok – zgodnie z chrześcijańską parszywą tradycją jest datą fałszywą i brak jest danych by datę tę naprawić. Temat omawia 3 list otwarty do Prezydenta - Chrześcijańska rachuba kłamstw i bardzo grzeszne daty. Fakt, że fałszywe daty są w użyciu mogą cieszyć przede wszystkim piekielnych sadystów, w które bezlitosne ręce trafiają grzesznicy. Zostawmy sprawę dat i powróćmy myślami do holokaustu. Tak najszanowniejszy pan głosił:

„"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów (…) żołnierze radzieccy wyzwolili niemiecki nazistowski obóz śmierci KL Auschwitz. To, co tam znaleźli, nadal napełnia nas przerażeniem i wywołuje nasze absolutne moralne potępienie. Ten sam los był udziałem milionów Żydów zamordowanych w innych niemieckich obozach śmierci: Treblince, Sobiborze, Bełżcu, Kulmhof, Stutthof i dziesiątkach innych (…) Władze III Rzeszy, zaplanowawszy całkowitą eksterminację Żydów, stworzyły sieć obozów - fabryk śmierci, gdzie dokonywano morderstw w cyklu działalności przemysłowej.
Nie było w historii tak skrajnej dehumanizacji i degradacji milionów niewinnych ofiar".”

Kwestia niewinności ofiar jest dyskusyjna. Bardzo proszę przypomnimy sobie akcję Sonderaktion Krakau. Była to nazistowska akcja pacyfikacyjna skierowana przeciwko polskiemu środowisku naukowemu. Wielu profesorów i innych ludzi uczonych trafiło do miejsc odosobnień, część z nich poniosła śmierć. Trzeba tu dodać, że fałszywe daty zwane też chrześcijańską rachubą kłamstw w tamtych latach też były w w naszym kraju powszechnie używane.
Większość ludzi, w tym profesorów mogła być nie zorientowanych w kwestiach zwodniczej chronologii historycznej i teologii (obie te dziedziny nauki zazębiają się w fałszywym kalendarzu) i mogła używać fałszywych nie wiedząc, że tkwią w błędzie i w błąd innych wprowadzają.
Źle nauczeni złe nauki powielali. Część tych profesorów mogła jednak zwodzić ludność z pełną świadomością z sobie znanych pobudek. Takich ludzi zabić raz to mało. Tacy zwyrodnialcy potrzebują izby tortur. Dla świadomych swoich grzechów oprychów przygotowano Piekło zwane też jeziorem ognia. Chrześcijanie zostali w Biblii ostrzeżeni przed taką ewentualnością:

Hebrajczyków 10:26-3; Objawienie 21:8
Bo jeśli rozmyślnie trwamy w grzechu po otrzymaniu dokładnego poznania prawdy, to już nie pozostaje żadna ofiara za grzechy, lecz tylko jakieś straszliwe oczekiwanie sądu oraz ognista zazdrość, która ma strawić przeciwników. Każdy, kto zlekceważył Prawo Mojżeszowe, umiera bez współczucia na podstawie świadectwa dwóch lub trzech. Jak myślicie, o ileż surowsza kara należy się temu, kto podeptał Syna Bożego i za pospolitą uznał wartość krwi przymierza, którą został uświęcony, oraz ze wzgardą znieważył ducha niezasłużonej życzliwości? Znamy bowiem tego, który rzekł: „Pomsta jest moja, ja odpłacę”; i znowu: „Jehowa będzie sądził swój lud”. Straszliwa to rzecz wpaść w ręce Boga żywego. (…) Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką...

Zasada ta dotyczy też starszych w wierze braci chrześcijan – Izraelitów, których przede wszystkim dotknął holokaust. Czy byli oni niewinni tego ja nie wiem. Być może i tacy się trafiali.
Kiedy cierpliwość najszanowniejszego Boga Jehowy się wyczerpuje giną ludzie prawi wraz z niegodziwcami. Pisze o tym w Biblii:

Ezechiela 21:1-5
I jeszcze doszło do mnie słowo Jehowy, mówiące: „Synu człowieczy, zwróć swe oblicze ku Jerozolimie i niech twoje słowa kapią ku świętym miejscom, i prorokuj przeciwko ziemi izraelskiej. I powiedz ziemi izraelskiej: ‚Tak rzekł Jehowa: „Oto jestem przeciw tobie i dobędę mego miecza z pochwy, i wytracę z ciebie prawego i niegodziwego. Po to, bym wytracił z ciebie prawego i niegodziwego, mój miecz wyjdzie z pochwy przeciwko wszelkiemu ciału od południa po północ. I wszelkie ciało będzie musiało poznać, że ja, Jehowa, dobyłem swego miecza z pochwy. Już tam nie powróci”’.

To czy ktoś był prawy, czy niegodziwy, winny czy niewinny to kwestia Sądu Ostatecznego i bez zapoznania się z jego wyrokiem lepiej swoich sądów nie wyrażać. Tak sobie myślę.

Bardzo proszę powróćmy myślami do holokaustu i milionów ofiar. Nim doszło do ludobójstwa pojawiły się pierwsze symptomy, które z czasem zaowocowały milionami ofiar. Najszanowniejszy pan Marian Turski, były więzień obozu zagłady z okazji 75 rocznicy wyzwolenia przez Armię Radziecką morderczego kompleksu Auschwitz-Birkenau powiedział między innymi:

„Przenieśmy się na chwilę myślami, wyobraźnią we wczesne lata 30. do Berlina. Znajdujemy się prawie w centrum miasta. Dzielnica nazywa się Bayerisches Viertel, Bawarska Dzielnica. Trzy przystanki od Kudammu, ogrodu zoologicznego. Tam, gdzie dziś jest stacja metra, jest Bayerischer Park – Park Bawarski. I oto jednego dnia w tych wczesnych latach 30. na ławkach pojawia się napis:
„Żydom nie wolno siadać na tych ławkach”.
Można powiedzieć: nieprzyjemne, nie fair, to nie jest OK, ale w końcu jest tyle ławek dookoła, można usiąść gdzieś indziej, nie ma nieszczęścia.
Była to dzielnica zamieszkała przez inteligencję niemiecką pochodzenia żydowskiego, mieszkali tam Albert Einstein, noblistka Nelly Sachs, przemysłowiec, polityk, minister spraw zagranicznych Walther Rathenau. Potem w pływalni pojawił się napis:
„Żydom zabroniony wstęp do tej pływalni”.
Można znów powiedzieć: nie jest to przyjemne, ale Berlin ma tyle miejsc, gdzie można się kąpać, tyle jezior, kanałów, prawie Wenecja, więc można gdzieś indziej. Jednocześnie gdzieś pojawia się napis:
„Żydom nie wolno należeć do niemieckich związków śpiewaczych”.
No to co? Chcą śpiewać, muzykować, niech zbiorą się oddzielnie, będą śpiewali. Potem pojawia się napis i rozkaz:
„Dzieciom żydowskim, niearyjskim nie wolno bawić się z dziećmi niemieckimi, aryjskimi”.
Będą się bawiły same. A potem pojawia się napis:
„Żydom sprzedajemy chleb i produkty żywnościowe tylko po godzinie 17”.
To już jest utrudnienie, bo jest mniejszy wybór, ale w końcu po godzinie 17 też można robić zakupy. Uwaga, uwaga, zaczynamy się oswajać z myślą, że można kogoś wykluczyć, że można kogoś stygmatyzować, że można kogoś wyalienować. I tak powolutku, stopniowo, dzień za dniem ludzie zaczynają się z tym oswajać – i ofiary, i oprawcy, i świadkowie, ci, których nazywamy
bystanders, zaczynają przywykać do myśli i do idei, że ta mniejszość, która wydała Einsteina, Nelly Sachs, Heinricha Heinego,Mendelssohnów, jest inna, że może być wypchnięta ze społeczeństwa, że to są ludzie obcy, że to są ludzie, którzy roznoszą zarazki, epidemie.
To już jest straszne, niebezpieczne. To jest początek tego, co za chwilę może nastąpić...”

Najszanowniejsi Czytelnicy bardzo proszę powróćmy myślami do czasów dzisiejszych, do Polski.
Żyjemy w czasach wyjątkowo krytycznych. Nawiedził nas największy humanitarny kataklizm od czasów 2 wojny światowej. Notujemy rekordowe ilości zgonów. W ciągu dwunastu miesięcy według oficjalnych danych ubyło nas około 200 tysięcy:

„W ostatnich dwunastu miesiącach - od początku lipca 2020 r. do końca czerwca 2021 r. - urodziło się w Polsce tylko niespełna 344 tys. dzieci. Zmarło zaś blisko 540 tys. osób.
Nożyce demograficzne rozwarły się do wartości niemal 200 tys. osób - o tyle w raptem 12 miesięcy skurczyła się populacja Polski.”

W tym czasie odnotowaliśmy około 160 tysięcy zgonów ponadprogramowych, ponadto co zwykle rok w rok nas umiera. Wiele przyczyn się na to złożyło, ale być może największą przyczyną był fatalny państwowy system ochrony zdrowia, który jeszcze przed koronawirusowym szaleństwem nosił zmamiona wielkiego ludobójstwa. Bywało, że osoby chore umierały czekając w kolejkach miesiącami a nawet latami na wizytę u lekarza specjalisty lub na zabieg w szpitalu.
Kiedy rozpętało się koronowirusowe szaleństwo sytuacje ludzi chorych się pogorszyła. Dodatkowo z najnowszych danych wynika, że przybywa osób chorych na raka:

„Rak w liczbach. Przybywa chorych na nowotwory w Polsce.
Rak to główna przyczyna zgonów na świecie. Na skutek chorób nowotworowych umiera prawie 10 milionów osób rocznie. W Polsce rak zabija około 100 tysięcy osób. Pamiętajmy, że możemy jednak wiele zrobić, żeby im zapobiegać i skutecznie leczyć.”

Jeden z senatorów wpadł nawet na zbrodniczy pomysł by już nie ratować osób umierających na raka i w zamian ratować tych z podejrzeniem infekcji spowodowanej koronawirusami:

„Senator PiS: dla walki z COVID trzeba poświęcić leczenie chorych na raka.
"Ściągnięcie lekarzy jest konieczne, by ratować chorych na COVID" - mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej wicemarszałek Senatu Marek Pęk. - Jeśli jest sytuacja, że ktoś ląduje na OIOM-ie i zagrożone jest jego życie, to trzeba mu udzielić pomocy, bo inaczej umrze. (...) Nie ma innego wyjścia. Ściągnięcie lekarzy jest konieczne dla ratowania ludzi, którzy umierają na koronawirusa – stwierdził.”

Taka postawa może być tożsama z wyrokiem śmierci na ludziach, których być może operacja lub inna terapia by uratowała. Ludobójstwo w Polsce już trwa. W czasach hitlerowskiej okupacji najpierw pojawiła się segregacja ludności. W Polsce ostatnimi czasy też.
Według wicemarszałka senatu najszanowniejszego pana Marka Pęka ludzi z koronawirusami powinno się ratować w pierwszej kolejności, zaś ludzi umierających z innej przyczyny, na przykład na raka powinno się pozostawić samym sobie. Odebrać im lekarzy i sprawić niech umierają w męczarniach bez pomocy medycznej. Z czasem wprowadzono w naszym kraju eksperymentalne szczepienia i wraz z nimi pojawiła się nowa forma rasizmu. O ile naziści za główny cel obrali sobie Izraelitów, to w współczesnej nam Polsce rolę Izraelitów zajęły osoby niezaszczepione, które bywają dyskryminowane, natomiast osoby zaszczepione miewają nadzwyczajne przywileje.
By było ciekawiej dla takiego postępowania nie ma uzasadnienia medycznego, dlatego, że osoby zaszczepione mogą być bezobjawowymi nosicielami koronawirusów, mogą też chorować z ich powodu a nawet umierać. Ten szczepionkowy rasizm może doprowadzić do tego, że więcej nas umrze. Być może ten szczepionkowy apartheid jest starannie przygotowaną ukrytą reklamą szczepionek. Zaszczepisz się będziesz miał przywileje, nie zaszczepisz się dotkną cię restrykcję.
Być może wiele osób zdecydowało się zaszczepić eksperymentalnym preparatem po to tylko by wziąć udział w jakiejś imprezie tylko dla zaszczepionych. To, że szczepionki ponad wszelka wątpliwość są eksperymentem medycznym tłumaczy mój 114 list otwarty zatytułowany – Szczepienia przeciw koronawisrusom eksperymentem medycznym.

Bardzo proszę powróćmy myślami do przemówienia byłego więźnia obozu zagłady i jego mowy:

„Władza ówczesna z jednej strony prowadzi sprytną politykę, bo np. spełnia żądania robotnicze.
1 maja w Niemczech nigdy nie był świętowany – oni, proszę bardzo. W dzień wolny od pracy wprowadzają Kraft durch Freude [„siła przez radość”]. A więc element wczasów robotniczych. Potrafią przezwyciężyć bezrobocie, potrafią zagrać na godności narodowej:
„Niemcy, podnieście się ze wstydu wersalskiego. Przywróćcie swoją dumę”.
A jednocześnie ta władza widzi, że ludzi tak powoli ogarnia znieczulica, obojętność.
Przestają reagować na zło. I wtedy władza może sobie pozwolić na dalsze przyspieszenie procesu zła. I potem następuje już gwałtownie, a więc: zakaz przyjmowania Żydów do pracy, zakaz emigracji. A potem nastąpi szybko wysyłanie do gett: do Rygi, do Kowna, do mojego getta, łódzkiego getta – Litzmannstadt. Skąd większość zostanie potem wysłana do Kulmhofu, Chełmna nad Nerem, gdzie zostanie zamordowana gazami spalinowymi w ciężarówkach, a reszta trafi do Auschwitzu, gdzie zostanie wymordowana cyklonem B w nowoczesnych komorach gazowych. I tutaj sprawdza się to, co powiedział pan prezydent: „Auschwitz nie spadł nagle z nieba”. Auschwitz tuptał, dreptał małymi kroczkami, zbliżał się, aż stało się to, co stało się tutaj...”

W Polsce toczy się podobny proces, ale w trochę odmiennej kolejności. Najpierw rolę obozów zagłady przejął państwowy system opieki zdrowotnej z Narodowym Funduszem Zdrowia na czele.
Potem pojawiły się przywileje dla osób zaszczepionych. Podam kolejny przykład z życia wzięty, który przymusił mnie do napisania tego aneksu:

„Konkurs w skokach narciarskich w Wiśle i w Zakopanem. Niezaszczepieni nie wejdą na trybuny.
Jak podają dziennikarze RMF FM, decyzja Polskiego Związku Narciarskiego ma być podyktowana względami bezpieczeństwa. Za zamknięciem trybun dla niezaczepionych, ma przemawiać niewiadoma związana z ewentualnymi obostrzeniami, jakie mogą pojawić się w trakcie nadchodzącego sezonu. Organizatorzy boją się trudności w weryfikacji osób, które są zaszczepione. Ten argument brzmi jednak dosyć dziwnie w obliczu decyzji o wpuszczaniu wyłącznie zaszczepionych. Tak czy inaczej owej weryfikacji trzeba będzie dokonywać.”

Ten rasistowski akt woła o pomstę do Piekła, ale wcześniej zbrodniarzami powinny się zająć służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo, w tym również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D..
Zbrodnie hitlerowskie początkowo większości zbrodniarzy uchodziły płazem, ale część z nich wraz z ustaniem działań wojennych stanęła przed sądem. Tak opisano to zdarzenie:

„Ostatni akt tragedii II wojny światowej.
75 lat temu powieszono zbrodniarzy hitlerowskich. To był ostatni akt „Śpiewaków Norymberskich”
W nocy z 15 na 16 października 1946 (?!) roku odbyła się egzekucja zbrodniarzy hitlerowskich skazanych na karę śmierci w Międzynarodowym Wojskowym Trybunale w Norymberdze. Tego dnia życie utracili m.in. Joachim von Ribbentrop czy Hans Frank.

Wyroki śmierci podczas Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze zapadły 1 października 1946 roku. Tego samego dnia zaczęto przygotowywać szubienice. Na karę śmierci zostali skazani: Hermann Goering, marszałek Rzeszy, Joachim von Ribbentrop, czyli minister spraw zagranicznych Rzeszy. Feldmarszałek gen. Wilhelm Keitel, szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy Ernst Kaltenbrunner, szef sztabu Oberkommando gen. Alfred Jodl, komisarz ds. zatrudnienia przymusowego Fritz Sauckel, gauleiter Frankonii i wydawca „Der Sturmera” Julius Streicher, twórca nazistowskich teorii i mentor Hitlera Alfred Rosenberg, generalny gubernator okupowanej Polski Hans Frank, minister spraw wewnętrznych i Protektor Czech i Moraw Wilhelm Frick, oraz główny organizator Anschlussu Austrii Arthur Sayss-Inquart.
Tuż przed pójściem na szubienicę, Hermann Goering odebrał sobie życie, zażywając cyjanek.
Do dzisiaj nie wiadomo na pewno, kto mu go dał.
Noc z 15 na 16 października. Koszmar powieszonych i ostatnie słowa
Egzekucję rozpoczęto o 1:07 16 października. Pierwszy na szubienicę powędrował Joachim von Ribbentrop. Jego słowa brzmiały: „Niech bóg ma w opiece Niemcy i niech zmiłuje się nad moją duszą. Moim ostatnim życzeniem jest, żeby mój kraj mógł się zjednoczyć i żeby wschód i zachód porozumiały się w sprawie światowego pokoju”. Wilhelm Keitel: „Proszę boga Wszechmogącego o litość dla narodu niemieckiego. Przede mną zginęły dwa miliony żołnierzy, teraz dołączę do moich synów. Oddaje życie za Niemcy”. Kaltenbrunner: „Całym sercem służyłem mojemu narodowi i ojczyźnie. Spełniłem swój obowiązek zgodnie z interesem państwa. Żałuje z ci, którzy nami rządzili w tych trudnych czasach, nie zachowali się jak żołnierze i że popełniono tyle zbrodni, ale nie brałem w nich udziału. Niech żyją Niemcy”. Alfred Rosenberg odparł krótko: Nie, dziękuję.
Hans Frank, który podczas procesu nawrócił się na katolicyzm, powiedział: „Spodziewałem się go, zasłużyłem na taki wyrok. Dziękuję za dobre traktowanie w więzieniu. Proszę Boga o miłosierdzie”. Wilhelm Frick odparł krótko: „Niech żyją wieczne Niemcy”.
Julius Streicher, który uważany był za największego żydożercę, oraz gorszego antysemitę od Hitlera, nie chciał iść na śmierć. Strażnicy wyciągnęli go płaczącego, tupiącego i z obelgami na ustach. Ostatnie słowa wydawcy antysemickiej gazety brzmiały: „Szczesliwego Jom Kippur! A teraz w droge do Boga. Bolszewicy powieszają Was wszystkich. Jestem blisko Boga. Zegnaj Adelo, droga małżonko, Heil Hitler”.
Fritz Sauckel na Procesie Norymberskim został wymanewrowany przez umiejętną grę i urzekającą postawę jego szefa Alberta Speera. Pod szubienicą powiedział: „Nie popełniłem żadnej zbrodni. Zawsze chciałem dobrze. Jestem niewinny. Ten wyrok to pomyłka. Niech Bóg ma w opiece Niemcy i zwróci nam wielkość. Niech żyją Niemcy. Niech Bóg chroni moją rodzinę. Heil Hitler”.
Generał Alfred Jodl, który epatował zimnym spojrzeniem i bezrefleksyjnością powiedział: „Śmierć, którą będę musiał za to zapłacić, mimo wszystko na to nie zasłużyłem. Żegnajcie, moje Niemcy”.
Arthur Seyss-Inquart powiedział pod szubienicą „Mam nadzieje, że moja śmierć, będzie ostatnim aktem tej tragedii, jaką była II wojna światowa i że wszyscy wyciągną z niej lekcję, która posłuży do przywrócenia pokoju i porozumienia między narodami. Wierzę w Niemcy”.
Czas egzekucji nazistów. Co się stało z ciałami?
Egzekucja trwała w sumie 103 minuty, ale nie była szybka. Główny kat, sierżant Woods, tak bardzo nienawidził zbrodniarzy, że dla większości z nich zamieścił zbyt krótki lub zbyt długi stryczek. Wojskowi, czyli Keitel i Jodl dusili prawie przez pół godziny, a Julius Streicher, zanim wyzionął ducha, miał zmiażdżoną krtań przez Woodsa.
Woods przechwalał się później ze swojego „osiągnięcia”:
„Dziesięciu ludzi w ciągu 103 minut? Szybka robota”. Po egzekucji na salę wniesiono ciało Goeringa, po czym zrobiono każdemu ciału zdjęcie. Są one dostępne w internecie. Nad ranem spalono ciała zbrodniarzy i rozsypano nad rzeką Izerą.”

Myślę, że współczesnych oprawców źle rządzących naszym krajem powinien spotkać podobny los.
Powinni umierać długo, powoli. Powinni zasmakować bólu. Nawołujący do szczepionkowego apartheidu profesor Krzysztof Simon najwyraźniej zdaje sobie sprawę, że stoi po stronie zła.
W trakcie wywiadu, w którym zalecał szczepionkowy rasizm powiedział:

„Za te słowa przyślą mi kolejny wyrok śmierci.”

Koniecznie trzeba w tym momencie dodać, że obowiązująca Konstytucja dopuszcza wykonywanie wyroków śmierci, a wszelkie ustawy ją znoszące są niekonstytucyjne i bezprawne. Temat rozwija mój 44 list otwarty do Prezydenta - Kara śmierci zgodna z obowiązującą Konstytucją.

Oczywiście najszanowniejszy pan profesor Krzysztof Simon nie jest jedyną osobą, która powinna umierać w męczarniach, o które sam się prosi.
Wielką rolę w obecnym holokauście odgrywa również minister zdrowia, Adam N. oraz premier Mateusz M.. Winni mogą też być członkowie Rady Medycznej przy premierze.
Trzeba dotrzeć do stenogramów narad tej rady i ustalić, kto co radził i ewentualnie dopiero wtedy wydać wyroki śmierci. W mojej ocenie winę za współudział w obecnym holokauście ponoszą też prokurator generalny i minister sprawiedliwości, Zbigniew Z., minister bezpieczeństwa Jarosław K., prezydent Andrzej D., oraz jeszcze wielu innych urzędników, którzy swoją bezczynnością dopuścili do tego, że ludobójstwo oraz zło rasizmu pleni się w naszej ojczyźnie. Być może kilkadziesiąt pokazowych wyroków śmierci położy tamę szerzącemu się na coraz większą skalę apartheidowi. Myślę, że warto spróbować i zadbać przy tym by wyroki śmierci były widowiskowe i zapadły w pamięć. Część niegodziwców można by rozjechać walcem drogowym. Innych można by obedrzeć ze skóry po czym nabić na pal i niech tak konają na oczach kamer i widzów.
A może pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., ma jakieś pomysły na uśmiercanie złoczyńców? Proszę się nie wstydzić i śmiało odpisać na ten list otwarty. Trzeba działać nim dojdzie do większego zła, nim nieudolność rządzącego nami reżimu pochłonie więcej ofiar.

Myślę, że pora podsumować temat. Przywileje osób zaszczepionych i restrykcje osób niezaczepionych nie mają sensu z kilku względów. Po pierwsze szczepienia przeciw koronawirusom są eksperymentem medycznym i dopiero czas pokaże czy będzie to udany eksperyment. Dane na jakie dziś natrafiłem mogą już wskazywać na to, że szczepionki nie są skuteczne:

„Portal LifeSiteNews, powołując się na dane z brytyjskiej i szwedzkiej służby zdrowia, informuje, że zdecydowana większość zgonów z powodu COVID-19 w obu krajach dotyczy osób w pełni zaszczepionych. „W pełni zaszczepieni” ludzie stanowili zdecydowaną większość zgonów na COVID-19 w Szwecji i Wielkiej Brytanii w zeszłym miesiącu – taką zależność pokazują dane rządowe obu krajów.”

Ludzie zaszczepieni mogą bezobjawowo przechodzić zarażenie koronawirusami i w tym czasie zarażać innych. Mogą też chorować i umierać, dlatego dawanie przywilejów osobom zaszczepionym jest tożsame z narażaniem ludzkości na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.
Takie przywileje mogą też sprzyjać powstawaniu nowych mutacji. Dlatego uważam, że koniecznie trzeba powołać w tej kwestii specjalną komisję, która wszystko dokładnie zbada a ewentualnych winnych sprawiedliwie ukarze. By zrobić coś w tym kierunku napisałem ten list otwarty. Oprócz tego zgodnie z swym zwyczajem postanowiłem się pomodlić do najlepsześciowego Boga. Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł rozwiązać kwestię szczepień i osądzania przestępców oraz dopomógł ludzkości w osiągnięciu najlepszości, zbawienia, wolności?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2021, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3086
Lokalizacja: z tamtąd
Kurła, kolejny grafoman się marnuje............

_________________
Jak nie nazwiesz czarnych - z czasem każde słowo staje się dla nich nietolerancyjne i obraźliwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2021, 19:44 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 69
Ma po prostu goniosłowatyzm, jak ten czteroliterowy. Taka wada w mózgu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2021, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 445
46 list otwarty – Wymuszanie odszkodowań od Skarbu Państwa.

jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski 29 dzień 12 miesiąc 12 rok EY

Najszanowniejsi Czytelnicy, najszanowniejszy panie Andrzeju D., natrafiłem na wiadomość, która przymusiła mnie do napisania aneksu do listu już wcześniej napisanego.
W Polsce istnieje wyjątkowo podła, parszywa i niesprawiedliwa praktyka karania całego narodu za przestępstwa jakichś kryminalistów zajmujących stanowiska pańswtowe.
Co jakiś czas ktoś pozywa Państwo i dostaje odszkodowanie.
Za przestępstwa urzędników płacą podatnicy a powinni płacić urzędnicy z swojego własnego majątku. Temat omawia 46 list do Prezydenta - Wymuszanie odszkodowań od Skarbu Państwa.
Z tego co przeczytałem wynika, że podobna zaraza - groźna dla normalnego życia społeczeństwa - trawi też wymira sprawiedlwości Unii Europejskiej. Dziś natrafiłem na taką lakoniczną informację:

„Polska musi zapłacić drakońską karę za Izbę Dyscyplinarną.
Milion euro dziennie, czyli ponad 4,6 milionów złotych - taką karę musi zapłacić Polska za to, że nie zawiesiła Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Taką decyzję podjął w środę Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Kara ma być zapłacona na rzecz Komisji Europejskiej. - To uzurpacja i szantaż - skomentował sprawę Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości.”

Szczegółów sprawy nie znam, ale źle jeżeli za powyższe przewinienie ukarano Polskę, czyli jej wszystkich obywateli i podadników, to takim przypadku mamy do czynienia z atakiem na prawa podstawowe mieszkańców Unii Europejskiej i Polski. Na stronie Unii Europejskiej napisano:

„Obywatele: prawa podstawowe, bezpieczeństwo i sprawiedliwość.”

Jeżeli faktycznie tak zdecydował rybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej to naruszył on nasze prawa postawowe. Prawo do bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Zacznijmy proszę analizę od bezpieczeństwa. Podstawą bezpieczeństwa jest sprawnie, szybko i sprawiedliwie działający system prawny. Począwszy od policji, poprzez prokuraturę po sądy. W Polsce to koszmar. Źli sędziowie czy prokuratorzy mogą liczyć na bezkarność. Temat omawiają moje dwa listy do Prezydenta: 62 - Sądy, niegodziwi sędziowie i niesprawiedliwość. 63 list - Stop debilom w prokuraturze i na salach rozpraw. Nad całym tym aparatem niesprawiedliwości czuwa pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D., premier, Mateusz M., wicepremier od bezpieczeństwa narodowego i spraw obronnych Jarosław K. i prokurator generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Z., który ponosi największą personalną odpowidzialność za koszmarnie działający wymir sprawiedliwości, a razczej niesprawiedliwości. Mamy Polskę równych i równiejszych. Notable z reżimowych władz bezczelnie i bezkarnie łamią prawo. Problem opisuje mój 90 list otwarty do Prezydenta - Koronaparty, pogarda władz dla prawa i życia obywateli.

Aktualnie omawiana informacja sugeruje, że niesprawiedliwość i bezprawie to nie tylko nasz lokalny problem, a także problem całej Uni Europejskiej. Na stronie tego politycznego tworu pisze:

„Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości: aspekty ogólne.
Obywatele UE mają prawo podróżować, mieszkać i pracować w całej Unii. Uruchomiono skuteczny, wciąż ewoluujący system w celu zagwarantowania pełnego wykorzystywania tych praw. Karta praw podstawowych konsoliduje w jednym tekście wszystkie prawa jednostki, organizując je wokół kilku głównych zasad: godności ludzkiej, podstawowych wolności, równości osób, solidarności, obywatelstwa i sprawiedliwości..."

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., najszanowniejsi Czytelnicy, czy to jest sprawiedliwe, że za ewentualne błędy prawne twórców prawa w Polsce płaciło społeczeństwo? Absolutnie nie!
Jeżeli jacyś urzędnicy uchwalą złe, sprzeczne z Konstytucją prawa to sprawiedliwość wymaga, aby to tylko oni ponosili majątkową odpowiedzialność za swoją głupią działalność.
Tymczasem z tego co pisze, to Polska, czyli podatnicy muszą płacić za urzędników. Mamy tu do czynienia z klasycznym, znanym od lat, niesprawiedliwym orzecznictwem sądów.
Czytając noty tematyczne o Unii Europejskiej na stronie - Parlament Europejski – natrafiłem być może na źródło tego bezprawia:

„Rozszerzenie uprawnień Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
Trybunał Sprawiedliwości może obecnie wydawać bez ograniczeń orzeczenia w trybie prejudycjalnym w sprawie wszelkich aspektów przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości.”

Pierwsze na co zwróciłem uwagę w tym tekście, to użycie słowa z żargonu prawniczego – słowa prejudycjalny. Takim dialektem mogą się posługiwać prawnicy w rozmowach pomiędzy sobą, ale jeżeli tekst jest kierowany do grona, w którym mogą być osoby nie znające prawniczych grypsów to koniecznie powinno się strosować język najprostszy, zrozumiały dla wszystkich.
Bardzo proszę co znacza użyte przez twórców strony Unii Europejskiej słowo - prejudycjalny.
Prejudycjalny - stanowiący podstawę do podobnego orzekania w analogicznych wypadkach, będący prejudykatem. Prejudykat - precedensowe orzeczenie sądu wydane w konkretnej sprawie, stanowiące wytyczną do orzekania w podobnych wypadkach.
Bardzo proszę powróćmy myślami do analizowanego tekstu:

„Rozszerzenie uprawnień Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
Trybunał Sprawiedliwości może obecnie wydawać bez ograniczeń orzeczenia w trybie prejudycjalnym w sprawie wszelkich aspektów przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości.”

Jeżeli w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) zasiądzie debil, który uwierzy w to, że może wydawać orzeczenia bez ograniczeń, to może wpaść na pomysł by za ewentualne przestępstwa urzędników karać obywatelii Unii Europejskiej.
Uważam, że zapis ten jest nieprecyzyjny i może wprowadzać w błąd zwłaszcza ludzi ograniczonych umysłowo. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) jest ograniczony prawem zarówno Unii Europejskiej, podpisanych przez ną zobowiązań i traktatów, a także konstytucjami i prawami poszczególnych krajów. W Polsce najwyższym prawem jest Konstytucja:

Art. 8. Konstytucja jako ustawa najwyższa.
1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

Wiadomym jest, że jako ludzie jesteśmy omylnii i również orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) mogą zawierać błędy.
Jeżeli faktycznie sędziowie tego Trybunału ukarali społeczeństwo za błędy twórców prawa to zostało naruszone zarówno prawo Unii Europejskiej, które zgodnie z ideamii tego politycznego trworu ma być sprawiedliwe, a także najwyższe prawo naszego kraju zawarte w Konstytucji, w którym to prwie wpisano zasadę sprawiedliwości społecznej:

Art. 2. [Zasada demokratycznego państwa prawnego]
1. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

Osobiście nie znam szczegółów praw powiązanych z Izbą Dyscyplinarną sędziów, ale wiem, że nasi politycy zdolni są do największych debilizmów. Kiedy obradują posłowie, radni, rząd – majątek, żdrowie, życie każdego z nas jest zagrożone. Rządzą nami głupcy.
Dowody w listach otwartych do Prezydenta - 92 Stop wariatom u władzy; 93 Stop debilom w Sejmie i Senacie; 94 - Stop idiotom w samorządach terytorialnych.
Analizowana decyzja Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE), na mocy której za domniemany błędy urzędników muszą płacić podatnicy wskazywać może na to, że również najwyższe władze Unii Europejskiej zdominowali debile i nie ma się czemu dziwić.
Demokracja to jedna z największych plag trapiących współczesny świat i w interesie ludzi jest zastąpienie jej normalnym ustrojem. Temat ten opisuje mój 26 list otwarty do Prezydenta - Ostry seks oraz wady demokratycznej zarazy. Najbardziej jaskrawym dowodem na to, że Posłowie, Senatorowie potrafią tworzyć i wprowadzać w czyn prawo jaskrawie, totalnie sprzeczne z obowiązującą Konstytucją jest ustawa o wybiurczo ograniczająca działalność gospodarczą w tak zwaną niedzielę. Temat poruszyłem w 1 liście otwartym zatytyłowanym - Niedziela, sfałszowany dekalog i łamanie Konstytucji i rozwinąłem w dwóch aneksach. Bardzo proszę powróćmy myślamii do zasadniczego tematu tego aneksu. Ponad wszelką wątpliwość karanie społeczeńśtwa za błędy urzędników jest jawnym, karygodnym złamaniem sprawiedliwości społeczej i takiego bezprawia w żadnym wypadku nie powinno się tolerować, bo jak sędziowie poczują bezkarność to mogą się posówać do jeszcze większego zła. Zasadę takiego prozesu zanotowano w Biblii:

Kaznodziei 8:11
Ponieważ wyrok za zły czyn nie jest wykonywany szybko, przeto serce synów ludzkich całkowicie nastawiło się w nich na popełnianie zła.

Sędzia wydający niesprawiedliwy wyrok to wyjątkowo podły kruminalista, który łamie prawo Unii Europejskiej, Polski, a także prawo Boże, które w sposób bezsporny zaleca sprawiedliwość i przewiduje sprawiedliwą karę pośmiertną dla niesprawiedliwych:

Jeremiasza 22:3, Wyjścia 23:1, 2; Powtórzonego Prawa 16:18-20; Sura 14:22; 54:6; 2:281;
Tak rzekł Jehowa: „Wprowadzajcie w czyn sprawiedliwość i prawość, a obrabowanego uwalniajcie z ręki oszusta; i nie gnębcie osiadłego przybysza ani chłopca nie mającego ojca, ani wdowy. Nie zadawajcie im gwałtu. I nie przelewajcie w tym miejscu niewinnej krwi. (…)
Nie podawaj nieprawdziwej wiadomości. Nie współpracuj z niegodziwcem, stając się świadkiem, który knuje zło. Nie wolno ci iść za tłumem w złych celach, nie wolno ci też tak składać świadectwa w spornej sprawie, by pójść za tłumem i wypaczyć sprawiedliwość. (…)
Masz sobie ustanowić sędziów i urzędników we wszystkich swoich bramach, które Jehowa, twój Bóg, daje ci według twoich plemion, i będą sądzić lud prawym sądem. Nie wolno ci wypaczyć sądu. Nie wolno ci być stronniczym ani brać łapówki, bo łapówka zaślepia mędrcom oczy i nagina słowa prawych. O sprawiedliwość — o sprawiedliwość masz zabiegać, żebyś pozostał przy życiu i wziął w posiadanie ziemię, którą ci daje Jehowa, twój Bóg. (…) Zaprawdę, niesprawiedliwych czeka kara bolesna! (…) Oddal się od nich. Przyjdzie dzień, w którym Anioł powoła śmiertelnych na sąd straszliwy. (…) Bójcie się dnia w którym powrócicie do Boga, gdzie każdy odbierze nagrodę za swoje sprawy, a gdzie surowa sprawiedliwość przewodniczyć będzie sądom. (…) Wtenczas bezbożny na wykupienie duszy swojej oddałby skarby całego świata! Na widok zemsty Bożej, ukryją, swój żal; rodzaj ludzki będzie osądzony z całą sprawiedliwością, nikt Oszukanym nie zostanie.

Najszanowniejszy pan Napoleon Bonaparte nauczał - 'Sprawiedliwość jest pierwszym obowiązkiem monarchów'. Naukę tę uzupełnia biblijna Księga Przysłów - Przysłów 29:4 - Sprawiedliwością król utwierdza krainę, lecz burzy ją mąż goniący za łapówkami.

Najszanowniejszy panie Andrzeju D., jako prezydent naszego kraju jest najszanowniejszy pan odpowiedzialny za przestrzeganie sprawiedliwości. Jeżeli się pan postara o to, żeby w Polsce, w Unii Europejskiej sprawiedliwości stało się zadość, wówczas zapisze się pan jako polityk godny dobrej pamięci, ale jeżeli nie, to przejdzie pan do historii jako ciapa, ciamajda, szuja tolerująca niesprawiedliwość.
Koniecznie trzeba położyć kres bezprawiu i położyć tamę karaniu społeczeństwa przez zwyrodialców w sędziowskich togach. Naszanowniejszy pan Oscar Wilde napisał:

„Istnieje tylko jedna rzecz gorsza od niesprawiedliwości, a jest nią sprawiedliwość bez miecza w dłoni.”

Z tego co obsewruję to mamy sprawiedliwość z mieczem w dłoni, ale miecz ten bywa wymierzony w niewinne społeczeństwo, które musi płacić z własnej kieszeni za przewinienia urzędników, którym zdarza się nie tylko nie odpowiadać za przestępstwa, ale w zamian dostajawać solidne pensje. Od jakiegoś czasu nasz kraj i wiele innych nawiedziła zaraza. Jest to jeden z elementów wychowawczych najszanowniejszego Boga Jehowy:

Liczb 14:11, 12; Jeremiasza 14:11, 12
W końcu Jehowa rzekł do Mojżesza: „Jak długo lud ten będzie mnie traktował bez szacunku i jak długo nie będą mi wierzyć mimo wszystkich znaków, których pośród nich dokonałem? Uderzę ich zarazą i wypędzę ich, (…) I Jehowa przemówił do mnie: „Nie módl się o dobro dla tego ludu. Gdy poszczą, nie wysłuchuję ich błagalnego wołania, a gdy składają całopalenie i ofiarę zbożową, nie znajduję w nich upodobania; wszak kładę im kres mieczem i klęską głodu, i zarazą”.

Polska jako kraj należy do czołówki światowej pod względem nadmiarowych zgonów:

„Klęska Polski w walce z pandemią. Jasno pokazują to liczby. W Polsce w pierwszym roku pandemii zmarło o 23,7 proc. więcej ludzi niż umierało we wcześniejszych latach. To jeden z najgorszych wyników w Unii Europejskiej. 23,7 proc.! To blisko 80 tys. ludzi, którzy zmarli przede wszystkim dlatego, że państwo nie umiało im pomóc. I najprawdziwszy chyba wskaźnik pokazujący, jakiego spustoszenia dokonał w naszym kraju COVID-19.”

Może to być kara, za szerzącą się w Polsce niesprawiedliwość i opowiedzialność za nią ponoszą przede wszystkim wysokopostwieni urzędnicy, w tym również pan, najszanowniejszy panie Andrzeju D..
Jako człowiek sprawujący urząd prezydenta dysponuje pan środkami finansowymi i prawnymi by zdyscyplinować nieudolnych premierów, wicepremierów, ministrów i zrobić coś by ukarać sędziów karzących społeczeństwo za kryminalne poczynania urzędników.
Tacy sędziowie to kryminaliści. Jeżeli popełniono przestępstwo, to ich obowiązkiem jest znalezienie i ukaranie przestępców, którzy powinni za swoje przewinenia odpowiadać tylko i wyłącznie swoim własnym majątkiem. Trzeba działać puki żyjemy. Ja by coś zmienić na lepsze napisałem ten list, który jest też ostrzeżeniem dla wszystkich ludzi tolerujących niesprawiedliwość. Oprócz napisania tego listu ostrzegawczego, zgodnie z swoim zwyczajem postanowiłem się w poruszonej kwestii pomodlić do najlepszego z najlepszościowych Bogów.

Najszanowniejszy, najlepszy spośród wszystkich najlepszych, najbardziej dobrych Bogów Boże, czy mogę prosić o to byś dopomógł Andrzejowi Dudzie jak i innym urzędnikom jak najlepiej wykonywać obowiązki ku najlepszości całego świata oraz znaleźć wszystkim jak najlepszą drogę do zbawienia, wolności, miłości?

Jeżeli mogę, to proszę o to – błagam – najbardziej jak tylko można.

Z wyrazami największego szacunku i życzeniami najlepszości jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski
Naj. (Najlepszość - najwyższy stopień cech dodatnich, bycie najlepszym, doskonałość, idealność, wzorowość. George Bernard Shaw: Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group