forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sty 2021, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Przecież napisałem w postscriptum :arrow: oraz inne dolegliwości :idea: :P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2021, 14:59 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Zwłaszcza te implanty mózgowe i transfer umysłu.
Może naród się zrzuci i zrobi prezent swojemu prezydentowi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2021, 15:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Jak technologia krajowa to wchodzę w to!

Tylko najpierw kuracja od Stanaxa.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2021, 15:29 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ojej, uciekam!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2021, 13:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Profesor nauk fizycznych (Uniwersytet Adama Mickiewicza) ekspert od szczepionek Jacyna-Onyszkiewicz. Sygnatariusz listu 35 naukowców i lekarzy mówi:

Cytuj:
Nie przeczy to oczywiście sensowności tworzenia, w ramach trynitologii, modeli Boga w oparciu o Objawienie ewangeliczne, na przykład takich jak w książce *....


*Jacyna-Onyszkiewicz Z., Geneza zasad kosmologii kwantowej, Wydawnictwo Naukowe UAM, Poznań 1999


Odesłał do siebie.

Cytuj:
Definicja 3
Warunkiem koniecznym miłości absolutnej M jest istnienie dwóch duchów wszechwiedzących obdarzonych wolną wolą, pragnących wzajemnie, dobrowolnie i nieustannie istnienia drugiego ducha w celu utworzenia z nim jedności.
Powyższa definicja oddaje w wystarczającym dla dalszych rozważań stopniu ludzkie intuicje dotyczące warunków niezbędnych do zaistnienia miłości M odnoszącej się do ducha D[W]. Zgodnie z tą definicją warunkiem koniecznym istnienia miłości, która jest Bogiem jest istnienie przynajmniej dwóch duchów wszechwiedzących D[W] i D˘[W].

Monotrynitarna tajemnica Boga, Wydawnictwo Pallottinum, Poznań 2008


A w Radio Maryja jak bryluje!

" grzech pierworodny mógł zmodyfikować prawa przyrody"
„Metafizyka monotrinitarna uzasadnia formalizm matematyczny teorii kwantów„

hmmm....

Tyle się jeszcze muszę nauczyć...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2021, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Czy ten bełkot "profesora" nie przypomina wam czasem bełkotu phd-kurwiszcza z paciaciuket?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2021, 16:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Z czystym sercem można jej polecić do dalszej pracy naukowej. Bo nic tylko ten Hawkings i Hawkings 1995 a u nas też są wybitni naukowcy i też kwantowi.

Ale już wiem czemu z Wujem się tak rozumieją.
Cytuj:
Zatem, przy założeniu, że jako ludzie jesteśmy jedynymi we wszechświecie samoświadomymi swego istnienia podmiotami, przed zaistnieniem pierwszego człowieka wszechświat był w stanie stacjonarnym, będącym superpozycją stanów kwantowych odpowiadających wielu możliwym wszechświatom. Dopiero w momencie zaistnienia pierwszego człowieka, który dokonał obserwacji wszechświata, ze wszystkich potencjalnie istniejących wszechświatów skokowo został zaktualizowany wszechświat o takich prawach fizyki i takiej przeszłości, która umożliwia istnienie człowieka, jakiego znamy. W ten sposób urzeczywistnił się wszechświat antropiczny. Przeszła historia takiego wszechświata jawi się nam więc jako efekt przyczynowości wstecznej.
Stworzony w ten sposób wszechświat jest właśnie dlatego antropiczny, tzn. ma taką strukturę i historię, która dopuszcza istnienie człowieka takiego, jakiego znamy. Cała przeszła historia wszechświata, od chwili zaistnienia pierwszego człowieka do wielkiego wybuchu, jest więc „dorabiana” w jednym natychmiastowym przeskoku kwantowym. Jednak tego „dorobienia” nie możemy wykazać eksperymentalnie.


https://www.radiomaryja.pl/bez-kategori ... logicznej/

A jakby ktoś bardzo się zachwycił to proszę zbiorczo...
https://www.radiomaryja.pl/?s=Jacyna-Onyszkiewicz

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2021, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zaczynam się o ciebie martwić Komandorze.
Po takich lekturach króliki zaczynają się pierdolić w głowie.
Każdemu, a już każdej to na bank.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2021, 20:43 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ja jestem wszechwiedzący. Czytam wszystko aby tylko czytać.
Jakbym nie miał co czytać pod ręką to bym czytał książkę telefoniczną. Raz od początku, potem od końca a potem na wyrywki.
W przerwach między czytaniem ... wszystko co nie ma kolców i na drzewo nie ucieka. O przodu, od tylu i na wyrywki. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2021, 21:11 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
O, Matkobosko! Ten wywód profesora to jest niemal wypisz-wymaluj zapis żartów, jakie sobie
robiliśmy w liceum!!! Słowo!!!
Byłam w klasie mat-fiz o rozszerzonym (także wobec profilu mat-fiz) programie nauczania.
Uwielbialiśmy zabawy, w których udowadnialiśmy objawienia metafizyczne interpretować tak, jak to czyni cytowany profesor - naprawdę!
Śmiechu mieliśmy po pachy! I Lemem się często inspirowaliśmy.
A tu - proszę!
No, wręzc nie mogłam uwierzyć.... :O

Albo... pan profesor poświęca się i robi auto da fé?
Maluczkiemu to i tak wsio ryba (nomen omen).
Ale przecież są ludzie poważni, którzy wierzą w gadające węże i trujące jabłka z drzewa nieznanego gatunku. Może do nich przemawia w sposób wysoce zakamuflowany? I wzywa do powrotu na obszary rozumowi należne?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group