forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 paź 2020, 9:00

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1823 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wysypisko
Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Cytuj:
Jakby mi zależało bym raczej na forum i necie ludziom dupę lizał. I przyłączył się do Was. Macie większy. Bo jest was więcej. Przynajmniej aktywnych.

A co zazdrosny? Ja ci potencjalnie twojego u Maliny, Kultu Kretyna, Agafii, Baryckiego, Ewaj, WLR i wielu innych nie zazdroszczę.

Komandorze, ja więcej tego błędu co z dyskurs nie popełnie. To tak na początek, żeby było jasne. Nie że straszę.
Bardzo proszę, żebyś mnie nie motał ,w jakieś tam swoje kalambury. Mi wystarczyło to, co zobaczyłam ostatnio, szczególnie, że od miesięcy zwracałam uwagę, że dyskurs już sobie dawno odpuściła, ale ma bardzo realnego następcę. I skoro już tak komentujesz moje wpisy na śfiniach, tudzież wpisy użytkowników, to i jeszcze skomentuj wpisy swojej podopiecznej. Bo prawda jest taka, że twoja protegowana, w byciu świnią podłą, pokonała nas wszystkich.

Odpuść sobie Agafie, nie jestem i nie będę Twoim wrogiem. Mi jest po prostu przykro ,kiedy czytam takie bzdury spod Twojego pióra.
No i jednak trudno uwierzyć ,że do tego stopnia dałeś się zmanipulować.

Daj mi spokój Komandorze, może kiedyś zrozumiesz o czym pisałam... Póki co, dużo zdrowia życzę, pykam i znikam.

zmieniane 2 razy,

Tu trochę o tym wypisywaniu aktów zgonu:

Cytuj:
W 2013 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała raport o głównych przyczynach zgonów. W analizie nie znajdziemy jednak Polski, ponieważ w ponad 25 proc. przyczyny zgonów są zaliczane do „garbage codes”. Oznacza to, że w tych przypadkach karty zgonów zostały nieprawidłowo uzupełnione.

„Wpisywane na kartach zgonów (jako jedyny opis – często powtórzony trzykrotnie) terminy: „zatrzymanie krążenia”, „ustanie oddychania” (a także „ustanie krążenia i oddychania”), „niewydolność wielonarządowa”, „starość” czy w końcu „śmierć naturalna” i „przyczyna nieznana” są nieprecyzyjne i całkowicie bezużyteczne - w konsekwencji przekładają się na „bezużyteczne - śmieciowe kody”. W większości można je zinterpretować jako „pacjent zmarł z powodu śmierci."

https://portal.abczdrowie.pl/najczestsz ... od-polakow

@ Agafio. Ja też do ciebie nic nie mam. Najczęściej osobiście do nikogo nic nie mam. Ani do WRL, ani Agronoma, ani do Baryckiego czy nawet Dyskurs.
Ale mogę i mam do tego co piszesz. Do twoich poglądów. Jak i ty masz do moich.

Z jedną różnica. Ja nie pisze - wszystkowiedząca itp Agafia a Ty już tak. A to już ocena nie poglądów tylko osoby.

Na temat teorii spiskowej o podopiecznej nie będę się wypowiadał. Widzisz Agafio to już jest właśnie sianie zamętu. Nie o poglądach i co napisane a o relacjach kto z kim i gdzie.

PS. O POTENCJALNYM szacunku pisałem na postawie tego co piszesz. Bo piszecie podobnie. Wszyscy wymienieni. I o potencjalnym nie pewnym. I nie wnikam czy ktokolwiek to twój protegowany, czy idol itp. Lata mi to. Twój wybór i decyzja nie mój. I pozwól, ze i ja, jak już, będę sobie protegowane wybierało

PPS. A co ma Dyskurs do tego? Koronawisa z Billem Gatesem sieje czy w pandemię i maseczki wątpi?

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Ostatnio zmieniony 17 paź 2020, 18:42 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Sam widzisz Komandorze, czasem ludzie chcą porozmawiać tylko z tobą, pewnie wielu nieporozumień byśmy uniknęli, niestety twoja groupies , nikogo do ciebie nie dopuszcza.

Pomyśl o tym w wolnej chwili...

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Tu trochę o tym wypisywaniu aktów zgonu:

Cytuj:
W 2013 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała raport o głównych przyczynach zgonów. W analizie nie znajdziemy jednak Polski, ponieważ w ponad 25 proc. przyczyny zgonów są zaliczane do „garbage codes”. Oznacza to, że w tych przypadkach karty zgonów zostały nieprawidłowo uzupełnione.

„Wpisywane na kartach zgonów (jako jedyny opis – często powtórzony trzykrotnie) terminy: „zatrzymanie krążenia”, „ustanie oddychania” (a także „ustanie krążenia i oddychania”), „niewydolność wielonarządowa”, „starość” czy w końcu „śmierć naturalna” i „przyczyna nieznana” są nieprecyzyjne i całkowicie bezużyteczne - w konsekwencji przekładają się na „bezużyteczne - śmieciowe kody”. W większości można je zinterpretować jako „pacjent zmarł z powodu śmierci."

https://portal.abczdrowie.pl/najczestsz ... od-polakow

@ Agafio. Ja też do ciebie nic nie mam. Najczęściej osobiście do nikogo nic nie mam. Ani do WRL, ani Agronoma, ani do Baryckiego czy nawet Dyskurs.
Ale mogę i mam do tego co piszesz. Do twoich poglądów. Jak i ty masz do moich.

Z jedną różnica. Ja nie pisze - wszystkowiedząca itp Agafia a Ty już tak. A to już ocena nie poglądów tylko osoby.

Na temat teorii spiskowej o podopiecznej nie będę się wypowiadał. Widzisz Agafio to już jest właśnie sianie zamętu. Nie o poglądach i co napisane a o relacjach kto z kim i gdzie.

PS. O POTENCJALNYM szacunku pisałem na postawie tego co piszesz. Bo piszecie podobnie. Wszyscy wymienieni. I o potencjalnym nie pewnym. I nie wnikam czy ktokolwiek to twój protegowany, czy idol itp. Lata mi to. Twój wybór i decyzja nie mój. I pozwól, ze i ja, jak już, będę sobie protegowane wybierało

PPS. A co ma Dyskurs do tego? Koronawisa z Billem Gatesem sieje czy w pandemię i maseczki wątpi?

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

zmieniane 1 raz

Przecież wiesz, to ta Tasmania :lol:

Awatar użytkownika

Z wczora wieczora
"I Agronom też mnie spuścić w kiblu jak chce.
Bo raczej nic mądrzejszego nie oczekuje."

E, to na kóńcu to ma być jak jest czy z ogónem? I na jaki podstawie, szacowaczu wybiórczoraki?
Spuścić w kiblu, ofkors, mogę, może nawet na to liczysz, wszak potem twoje grono mogłoby to se po swojemu zinterpretować. Na razie piszemy, żeby Ika miała materiały do fest artykuła, tedy pilnuj lepi tematyki.
Zresztą, chuj ze mną, ja tutej jestem ino obserwatorem z ramienia polnego kamienia; lepi zastanów się czego stałe, szanowane nieraz Użytkowniki spuściły to forum do kibla.

"Więc ma gdzie wpisać tę grypę."

No, i?
Co z tego, że ma, jak i tak do opinii publicznej, statystyk jest podawana ino covid? A o wytycznych dla medyków DOMNIEMANIA COVID słyszał? Na koniec, czy inne kraje stosują te same systemy liczenia, żeby porównywanie wyników miało jakikolwiek sens? Odpowiedź na to średnio ważna, bo jak by na to nie paczeć, wytyczna DOMNIEMANIA unieważnia wszelkie poważne dywagacje na te tematy.

Ej, jeszcze jedno, bo wczora zapomniałek:

"I jeszcze jedno. Bo tego też nie bierzecie pod uwagę. KIEDY ON TO MÓWIŁ. Spytajcie go teraz.

Obecnie mówi podobnie (sprawdziłem).

Jest tylko jeden problem. On nie jest epidemiologiem."

Czaita bazukę? Wieloraki wysyła mnie, żebym sprawdził CZY KUNA TERA TEŻ TAK MÓWI. Jakby tera tak nie mówił, to Wieloraki miałby argument i naonczas nie przeszkadzałoby mu to, że Kuna nie jest epidemiologiem. No, ale ten jednak MÓWI, tedy JEST PROBLEM.

:mrgreen:

"Ostatnio zmieniony 17 paź 2020, 20:49 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy"

Jeszcze raz i dzwonię  na milicję rzeczną.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Mówi Pan profesor, że statystyki zakłamane bo nie wpisują grypy tylko niewydolność itp. A Covid mu każą. Niby.

Mialem do tego się odnieść.

I wyszlo, ze jak pan lekarz (nie tylko prof) nie wpisuje tej grypy to robi źle. Po łebkach. Bo nie tylko ma gdzie i powinien ale nawet zgodnie z rozporządzeniem od 5 lat musi wpisywać grypę w jednej z rubryk. Jak przyczynę wtórna . Bezpośrednia przyczyna : wirusowe zapalanie płuc, niewydolność krążenia, udar czy jak tam mu wyjdzie, i drugiej rubryce grypa a nawet a trzeciej bo ciężki przebieg spowodowany był cukrzycą i jeśli istotne otyłością w ostatniej. Więc pretensję do siebie niech ma. I lekarzy co tak robią.

Jak tego nie robi to raz, że nie wie, dwa jak wie to olewa więc teraz nie jęczy.

I podobnie z covidem. Ma wpisywać podobnie jak z grypą. I jak go przypilnowali, żeby w końcu jak należy pisał to niech nie udaje, ze Amerykę ktoś teraz odkrył

Nie ma co jęczeć, że statystyki złe jak samemu się to fałszowanie (przez niepełne wpisy - śmieciowe jak napisała WHO) powoduje.

Pomijając już to, że jednak dane o zgonach z powodu grypy są (może trochę zaniżone) bo sami się na nie powołujecie. Więc to i kłamstwo a przynajmniej manipulacja jest. Bo to ze pan profesor najczęściej wpisuje ze pacjent mu umarł "z powodu śmierci" to nie znaczy ze inni najczęściej (jak mówi) tak piszą

Awatar użytkownika

stanax pisze:
Wsparcie od dwóch kolejnych najtęższych forumowych umysłów dostać to moje niespełnione marzenie :lol:

juz dawno chcialem zapytac: a Twoj pseudonim jak Cie sie wymyslil? najtezszy umysle forumowy.... :mrgreen:

Awatar użytkownika

Mój wpis był czwórraki, a odpowiedź jest półraka. Komandor przyjął CO2 za dużo. Ściągnijta mu maseczkę, ale już!

1 rak nieborak - grypowpis (omówiony na pół, wybrakowany)
2 rak - domniemania (komentu brak)
3 rak - systemy liczbowe (jw. brak)
4 rak - Kuna tera (tak, tak - też brak)

Lecz czy takie szkice sprawią radość Ice?

:mrgreen:

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

wchodzi Hornet na Wysypisko i cmoka, tak cmok ..cmok ..cmok..Czemu ty tak cmokasz, pytają. Aaa, bo nie lubie pierdolenia bez całowania.
Na chuj te gadki , skoro to wszystko sa POSZLAKI i domniemania. I tak bedziecie mieszali to gówno patykiem dotąd aż każde zapomni o co mu kurwa właściwie chodziło.

Awatar użytkownika

hymmmm, tyle ze ja nie szukam po smietnikach i w dupe nie caluje, siemka Hornet :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1823 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.