forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lis 2017, 21:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Hornet pisze:
IroB pisze:
Hornet pisze:
Ech gdyby tak wstać rano i w Wiadomościach TVP, załzawiona Danuta Holecka drżącym głosem ogłosiłaby- zniknęli WSZYSCY KSIĘŻA, BISKUPI A PO BIAŁYM OJCU ABY PIuSKA ZOSTAŁA.

Rozmarzyłem się,kuwa ;)


wszystko jest do zrobienia, tylko trzeba chciec. Tyle ze wy, kurwa, bez ksiezy i tego calego badziewia zyc nie potraficie....z jakiej okazji byscie chlali ? jak by nie bylo sfiont bozego narodzenia...albo czym byscie somsiadom w galy kuli jak by nie bylo sfientej komuny? :) no i jak byscie dziciom tlumaczyli swiat, ze co ze niby jakis wybuch.....a to wszystko ,kurwa, robi pan bozia i jego syn z nieprawego ...no i matka Boska, dlaczego go, kurwa, z Boska zrobili Jesusem? tego , kurwa, nie pojmuje........



I pochylił się Pan nad śpiącym Ireneuszem i włożył dłoń swą na jego laskę- i laska zagięła się na Kształt Mojżeszowej a Ireneusz otworzył oczy.
-Cużeś mnie Panie uczynił z mą laską?
I rzekł Pan- wstań i wyprowadź swój Naród bogobojny z okowów Ciemnogrodu, z dala od fałszywych kapłanów/kaplic/kościołów*** i prowadzaj dotąd aż w zapiekłym ateizmie się ogłoszą
Lud twój, po zakulonej lasce cię poznawszy, powolnym Ci będzie.(podniósłszy głos z lekka) Naprzód!

I oto poszli za Nim gromadą a gdy szeroko rozlane wody Odry napotkali, uderzył Ireneusz kulasem w ziemię a wody, jakby kurwy ogłuchły- dalej toczyły swą masę bezmierną.
I bił tak chujem w piach Ireneusz dni czterdzieści i czterdzieści nocy aż powstał niewielki dołek otoczony bąbelkami, które po sekundzie znikły a odwróciwszy się do Narodu swego zabełkotał:
-Cudu nie będzie- chuj bąbki strzelił ale to czyńcie na moja pamiątkę, na co ludzie, podnosząc z ziemi różne ogryzki, przegonili niemca wpław w pizdu za rzekę, gdzie do dzisiaj siedział i mątował passaty.

Oto słowo moje.

***niepotrzebne skreslic



O matko i curko krdwa, ja pierdole Biblista Łukasz, Marek czy jaki huj :lol: :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2017, 6:24 
Skąd Hornet bierze takie pomysły? :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2017, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
AGAFIA pisze:
Skąd Hornet bierze takie pomysły? :mrgreen: :mrgreen:


Śpiewać każdy może.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2017, 8:46 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak to skąd ?!
Siedzi w garażu, - tam ma zagrzebaną pod śmieciami flaszkę okowity i wymyśla wiekopomne sentencje
ze smutkiem obserwując opustoszałą flaszkę albowiem lekarze Mu powiedzieli, że jak nie przestanie, a przynajmniej nie ograniczy z tym hobby, może się to dla niego źle skończyć.
To proste jest. Ja też tak mam. Z tym, że ja w gararzu zawsze cóś robię:
A to się szplajsuje zapasowy krawacik, a to poleruje zaśniedziałą rurkę mosiężną, a to........... etc,etc.
Jako, że żeglarstwo a w ogóle wszelakie sporty wodne polegają na ustawicznym polerowaniu, podmalowywaniu, szlifowaniu czy szplajsowaniu. Od czasu do czasu nawet się popływa ale to rzadko.......... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2017, 8:52 
Acha..Fajne hobby :)


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2017, 11:46 
A jak już z garażu do domu się zawlecze to po kolacyjce znowu się bierze za polerowanie. Gruchy.


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2017, 13:33 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
W momencie, gdy zobaczyłem, że w swoim linku użyłem wyrazu "poleruję"
Byłem na 110 % pewien, że jak tylko Older to dojrzy, - natychmiast mi zarzuci polerowanie gruchy...... :lol:
Byłem tego tak pewien, że założył bym się z każdym o każdą sumę.......!
Znaczy, chyba już mogę się zacząć uważać za "starego" użytkownika gdyż ponieważ potrafię przewidzieć każde posunięcie Oldera........ ;) I nie tylko jego. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2017, 15:30 
stary praktyk pisze:
potrafię przewidzieć każde posunięcie Oldera........ ;) I nie tylko jego. :lol:


Ale to nic wyjątkowego potrafić przewidzieć odruchy bezwarunkowe tych mitomanów. :lol:
Jak Cieślański zamieszcza nową galerię gołych cip, to w lubelskim i trójmieście wzrasta sprzedaż laptopów. Tak gupki tłuką w monitorki tymi małymi, wiotkimi prąciami.
Nie trzeba się szczególnie wysilać, żeby to przewidzieć.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2017, 16:11 
Taaaa... Polar tylko nieprzewidywalny bywa. No, chodząca wręcz zagadka. Wyzysk mas pracujących w różnych wariantach , jak w Ślubach Panieńskich Fredry : Huzarska pieczeń albo pieczeń huzarska. ;)


Na górę
  
 
Post: 19 lis 2017, 20:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
polar pisze:
stary praktyk pisze:
potrafię przewidzieć każde posunięcie Oldera........ ;) I nie tylko jego. :lol:


Ale to nic wyjątkowego potrafić przewidzieć odruchy bezwarunkowe tych mitomanów. :lol:
Jak Cieślański zamieszcza nową galerię gołych cip, to w lubelskim i trójmieście wzrasta sprzedaż laptopów. Tak gupki tłuką w monitorki tymi małymi, wiotkimi prąciami.
Nie trzeba się szczególnie wysilać, żeby to przewidzieć.
:lol:



Tu chyba chodzi o to, że choć to Twój wróg i czasami tak Ci e wkurwi, że wziął byś szpadla i.............
po chwili zastanowienia dochodzisz do wniosku, że przecież to Twój wróg!
Stary, sprawdzony, - po którym wiesz, czego się spodziewać i ..........odpuszczasz, - wychodząc z założenia, że na chuj Ci szukać nowego ?!
I znowu kombinować jak go ugryźć, z której strony mu przy.......ć - by poznał, kto tu rządzi........i zostawiasz sprawy swojemu biegowi bo po kiego utrudniać sobie życie gdy wystarczająco do tego przykłada sie jeden kurdupel z taboretu......... :lol:
Czyż nie mam racji......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group