forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 paź 2018, 6:56

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485 ... 639  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ty niewiele odbierasz, zwłaszcza szacunku. Ja natomiast mam tak,
że gdy czytam coś pierwszy raz i w którymś momencie zaczynają
krwawić mi oczy, podwijam kiecę, wycieram nią krew i lecę :P

Awatar użytkownika

wiem, kiedyś coś tam napisałeś, jaki z ciebie twardziel, a jak napisałeś to....napisałeś.

Awatar użytkownika

Zrozumiałem cię przydupas dobrze. Ciesz się. Na twoim miejscu ja bym bardzo :P

Awatar użytkownika

Wiem Stanax, że lubisz przypierdalać się do Rosjan w ogólności, a do prez. Putina i informacji ze Sputnika w szczególności. Dla mnie Sputnik nie jest wcale mniej wiarygodny od innych mediów. Co jest informacją opartą na faktach to jest, a co zahacza o propagandę też może być informacją jeśli czyta się ze zrozumieniem. Przedmiotowa infortmacja którą zamieściłeś jest oparta na komunikacie Departamentu Stanu, a literówki czy inne błędy, przy składzie komputerowym zdarzają się wszędzie. Natomiast co do merytorycznej oceny informacji, nie ma się co przypierdalać bo jest rzetelna.
Co do zbombardowana syryjskiej baterii S-200 przez Izraelczyków to taka ciekawostka, że bateria ta była zepsuta i od dawna nieczynna. Jednym słowem kupa złomu. Sens bombardowania tego jest zastanawiający. Chyba, że Izraelczycy uprawiając propagandę sukcesu chcieli pokazać dla ciemnego ludu swą "siłę". Bezpieczniej było zbombardować tę kupę złomu niż ryzykować dobranie się do którejś z rosyjskich baterii S-300, a już zupełnie nie daj boże do S-400.

Awatar użytkownika

To nie tak @starykiziorze. Czytam najdziwniejsze witryny w internecie,
ale tak nachalną propagandę spotykam tylko na kilku. Oprócz tej powyżej jeszcze
tvp.info i czasem to ostatnie dno - newsweb. Niezależnej i Frondy nie czytam w ogóle.
A wiesz dlaczego czasem te trzy witryny jednak czytam? Żeby się pośmiać.
Krzyżówka Radia Erewań i Rudého práva bawi mnie niezmiennie.

Obrazek

Cytat z Marka Twaina sam tłumaczyłem. Ciężko, ale sens chyba zachowałem?
Oryginał:

"Broad, wholesome, charitable views of men and things can not be acquired by vegetating in one little corner of the earth all one's lifetime."

Znalazłem teraz tłumaczenie Andrzeja Keyha, kurcze...

"Ludzi i rzeczy nie obejmiesz w całej ich odmienności, wegetując przez całe życie w jednym ziemskim zakątku."

Ostatnio zmieniony 21 paź 2017, 20:26 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Można się śmiać z propagandy, ale jest też informacja. Ta zawsze jest do zweryfikowania i na ogół się zgadza. Mnie interesują sprawy militarne i około militarne, a te są do zweryfikowania z innych źródeł.
Natomiast nachalna propaganda co raz częściej pojawia się w tzw. niezależnych mediach w "wolnym świecie".

PS. Sens zachowany, a to najważniejsze.Niestety, ciasnota umysłowa jest przypadłością wielu nacji. Nie tylko "narodu wybranego".

Awatar użytkownika

Nie mam bzika na punkcie militariów i tego typu tematów, dlatego wisi mi kalafiorem weryfikacja propagandy.
Sputnik jest robiony za kremlowskie pieniądze, tak czy nie? No tak! I na tym proponuję zakończyć.

stanax pisze:
Sputnik jest robiony za kremlowskie pieniądze
I na tym proponuję zakończyć.

Bardzo rozsądnie, Panie Stary, że podporządkował Pan się poleceniu Pana Stanaxam inaczej nasze cudownie zauroczone fauną i florą Panie, obraziłby się na Pana, a człowiekowi honoru, to nie uchodzi. Ale nic straconego, odbije Pan sobie to milczenie w wątkach o proteście lekarzy i wycinaniu puszczy, tam będzie Pan mógł wyrazić swe szczere oburzenie.

Awatar użytkownika

Lekarze do roboty.

Awatar użytkownika

Za kremlowskie pieniądze, i co z tego. Przynajmniej wiadomo kto płaci i sprawa jasna, a nie te rzekomo "niezależne media", nie wiadomo kto płaci i na czyich usługach. Dlatego np. Sputnik jest dla mnie bardziej wiarygodny niż "Komiersant". Wiem kto za nim stoi. Kto za "Komiersant" też mniej więcej, ale tylko mniej więcej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485 ... 639  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.