forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 13:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 gru 2016, 4:53 
st1111 pisze:
A nie mógłby pan tego wyrazić krócej?
Po prostu- "Kocham panią pani Agafio tak mocno że mi się pierdoli."


Generalnie, moja teoria o ''sztuce jebania'' stała się faktem. Wystarczy odczekać na odpowiedni moment, znaleźć czuły punkt, miejsce nie okryte pancerzem i ani się nie obejrzysz, a trafi cię prosto w karalusze serduszko. Dobry jest w tym skurwiel, oględnie mówiąc.
33 lata, w tym wieku porzucił ten gówniany świat niejaki Jezus Chrystus. On wprawdzie zmartwychwstał, ale czort wie, jak rzecz się potoczy tym razem.

Cóż, bywa tak, że umawiasz się z księciem, rycerzem bez skazy, a ten spod idealnie skrojonej marynarki wyciąga szpikulec do lodu i zadaje ci około 40 ciosów w okolicę aorty, i klatki piersiowej. Połowa była śmiertelna.
''Skończyłem'' -bez entuzjazmu oznajmia światu, zostawiając małego karaluszka na okurzonej podłodze. Ani trumienki mu nie zrobi, ani w ludzkim odruchu nie okryje zmasakrowanego ciałka. Wierny kompan, cieszący się na jego widok i wesoło biegający po wezłogwiu, przeszedł do historii. Teraz może odetchnąć, pierdząc w obity skają fotel.
Rycerze już tak mają.


Na górę
  
 
Post: 10 gru 2016, 11:44 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Aguś! - Tobie się pigułki nie pomyliły ?! :o :oops: :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2016, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Aguś! - Tobie się pigułki nie pomyliły ?! :o :oops: :roll:


Eee....Chyba wszystko gites, okazuje się że nawet wierząca. :D

AGAFIA pisze:
.....Jezus Chrystus. On wprawdzie zmartwychwstał..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2016, 15:17 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
.....Eee....Chyba wszystko gites, okazuje się że nawet wierząca. :D..........pociesza mnie Małpeczka.........!
A ja nie był bym tego taki pewien.
Jeszcze tego robala zamieściła.
Obrzydliwość.
Ja bym jej raził zmienić dilera/lekarza........czy skąd ona te środki bierze.
One trujące są.........chyba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2016, 18:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Barycki dalej czyta?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2016, 18:26 
Tia. Protokoły wszystkich zjazdów KPZR.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2016, 9:45 
Piątek godzina 14, na podłodze w mieszkaniu leży półprzytomna osoba z mocnym bólem brzucha, przyjeżdża pogotowie, z chorą nie ma kontaktu, jest nieświadoma. Pogotowie zabiera chorą do szpitala. O godzinie 20-tej lekarz nie wie, co dolega chorej, ponieważ nie wykonano jeszcze badań lekarskich, na które, jak mówi, jeszcze trzeba poczekać. Chora nie jest pod opieką medyczną na intensywnej terapii, a leży sobie już zupełnie nieprzytomna na sali ogólnej pośród innych pacjentów, sina i zimna, jak lód. O godzinie 21-ej pacjentka z sali wzywa pielęgniarkę i informuje, że chora się zachłysnęła, przychodzi lekarz i stwierdza zgon. Ot, zwykła codzienność, która dotknęła już setki tysięcy ludzi nowoczesną opieką medyczną, nikt już nie widzi w tym niczego dziwnego, takie to normalne, że sam się sobie dziwię, że o tym piszę.

Adam Barycki

PS. Ja tu o pierdołach, a jutro rocznica strasznej zbrodni komunistycznej. Jak to dobrze, że już ten zbrodniczy czas mamy za sobą, że nareszcie możemy czuć się bezpiecznie pod troskliwą opieką naszego demokratycznego państwa prawa.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2016, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
tadada daaaa tadada tadada tadadadada.....Barycki znowu nadaje..........

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2016, 16:46 
viewtopic.php?f=3&p=174609#p174588
stary praktyk pisze:
No! - i nim celę zamkną, szepnąć współmieszkańcom, kto zacz........! :lol:


Matko boska, aż boję się pomyśleć, jaką to straszną krzywdę wyrządzili Panu komuniści, że tak wytrwale pomsty Pan na nich szuka.

MMM pisze:
Zniknie, jak mu jakiś były skazany łomem uzębienie potraktuje.


Pan Praktyczny i za Pani okropne cierpienia zadane przez czerwonych katów zemści się na krwawych oprawcach.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2016, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
agronom pisze:
Komunisty dobre chciały zmienić społeczeństwo złe. Ale nie zdążyły, bo społeczeństwo złe zmieniło komunistów dobrych. Kurde, kiedy dobro zwycięży nareszcie?


Popełnili błąd. Moshe, by uniknąć błędu, wodził społeczeństwo niewolników po pustyni przez czterdzieści lat. W rezultacie nikt kto wyruszył nie dotarł do celu. Do celu, dotarł naród.
Cytuj:
kiedy dobro zwycięży nareszcie?

Wtedy gdy społeczność niewolników zrozumie że socjaldemokracja jest umiarkowanym skrzydłem faszyzmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group