forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 paź 2017, 1:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Dokonałaś oceny po 3- 4 numerach i już wiesz wszystko o Tygodniku oraz wypowiadasz się w imieniu czytelników.
Szufladkujesz odbiorców pisma do niskiego poziomu i próbujesz obrażać.
Czytaj Gościa Niedzielnego- tam jest zarówno poziom, jak i humor oraz nie ma kłujących w oczy grubiaństw.

Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 20:04 przez hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Ty !! gladiola a Ty kurwa co za jedna ? tu sie nie liczy czy czytasz czy nie czytasz tu sie liczy , kurwa, ze jestes :)

a tak dedukujac .......nastolatka wtedy plus 25 lat wolnosci ...hymmmmm.....to Ty stara dupa musi jestes, czy ? :)

ten IroB nie jest czytelnikiem ani nawet miłośnikiem Tygodnika, więc nie traktuj go w kategoriach czytelników- to przybłęda z zagranicy, taka sama jak ty. Na dodatek Dyrektor :lol:

Awatar użytkownika

Huj z kurwami.

gladiola pisze:
Czytywalam NIE bedac nastolatka, potem sie wynioslam z PL, teraz jak wpadlam na pare tygodni do kraju po latach, to sobie 3-4 ostatnie numery kupilam, i zauwazam ze chyba obnizyl sie poziom tekstow i rysunkow satyrcycznych? (czy moze ja za mocno gloryfikowalam NIE za mlodu?). Nie zebym sama nie przeklinala, owszem przeklinam, ale co innego jest samemu klac, a co innego czytac w gazecie. Jak dla mnie musi byc ku temu jakis cel.

Jakos nie specjalnie mnie jara jak czytam SLABY tekst w ktorym co dwa akapity jest wrzucone przeklenstwo, chyba po to zeby ten denny tekst 'uratowac'. Soczyste slowo nadaje kolorytu i moze dac dobra puente w tekscie, ktory jest ciekawy i dobry, itp itd, ale cos co wyglada jak tekst wyprodukowany przez lokalnego dresiarza pod plotem, z taka sama iloscia przeklenstw, jest po porostu zenujacy i bardzo rozczarowuje, bo naprawde spodziewam sie po was wiecej.

Na przyklad 'Dialogi Dam' to jakas pomylka jesli chodzi o przeklenstwa i slaba naciagana tresc. To samo z rysunkami satyrycznymi - narysowanie np dupy i dopisanie np slowa 'ku**wa' NIE jest satyrycznym rysunkiem, albo np pare tytulow w jednym wydaniu ma w sobie 'ku**wy' - to jest smutne oraz szybko robi sie nudne i rozczarowuje mnie osobiscie.

I nie jest to szokujace tylko denerwujace, ze za takich debili macie czytelnikow, ktorzy jak rozumiem, maja z aprobata lyknac bezkrytycznie kazdy denny tekst jak dowalicie w nim pare jobow.

Z drugiej strony patrzac jakie komentarze czytelnikow zamieszczacie - skladajace sie glownie z np kutasow i kurew - to moze i taki poziom jest tych czytelnikow i tego oczekuja, a takie smutasy jak ja sa w mniejszosci.
Nie wiem, po prostu czuje sie rozczarowana troche tym co przeczytalam/zobaczylam w ostatnich paru wydaniach :roll:

To brawurowa ocena. Brawo. Proste: wywalenie "Dialogów dam" spowoduje, że będzie mniej "kurew", które niczego do tekstu nie wnoszą. Czy redakcja NIE uwzględni postulat mieczyka?

Awatar użytkownika

to jest chuj nie ocena, moja ocena to jest ocena a nie chuj.

gladiola pisze:
(widze ciemnosc + czytanie bez zrozumienia) oraz taki sam poziom agresjo-frustracji w stosunku do cudzych pogladow jak u prawicowych aktywistow :lol:

podejrzewam ze dlatego wystarczy rzucic na oslep paroma jobami w artykule, aby czytelnik poczul sie automatycznie usatysfakcjonowany, autor nie musi sie juz wtedy wysilac

Może wprzódy zweryfikuj swoje podejście do cudzych poglądów bo zalatujesz Świętą Inkwizycją.

Awatar użytkownika

stanley pisze:
Huj z kurwami.

Kurwa z chujami. :lol:

Awatar użytkownika

fszyskie jestesta gópie hóje.
a niekture nawet scyckami!!!

gladiola pisze:
dramatyzujesz troche jak marilyn manson ktory nadal wierzy ze kazdy jego krok i piosenka to obyczajowy skandal, a troche myszka zalatuje.
podyskutowalabym chetnie z toba ale do tego musialbys najpierw nie przekrecac tego co powiedzialam, i nie wmawiac mi rzeczy ktorych nie powiedzialam. jak to zrobisz to mozemy sie poprzerzucac rzeczowymi argumentami. Doczekam sie?

z tego co widze uwazasz sie za obronce chyba? wolnosci slowa czy co tam bronisz, ale tak jak inkwizycja ktora cytujesz, nie dopuszczasz zadnej krytyki, to jest zdajesie beton przed ktorym sie tak niby bronisz? :lol:
nie przyszlo ci do glowy ze mozna lubic tygodnik ale nie byc zadowolonym z jakosci artykulow albo niesmiesznosci rysunkow satyrycznych. no jakos nie smieszy mnie np 'kurwa' jesli jakiegos fajnego kontekstu nie ma. 'kurwa' to ja sama bez problemu moge powiedziec, tylko jakby nic smiesznego z tego nie wynika.

Myślę, że Ty się tu przyszłaś pierdolić a nie o tygodniku gadać, bo sama nie wiesz czego chcesz. Wracaj na Frondę i nie zawracaj dupy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.