forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 wrz 2014, 18:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
A wynagrodzenie za te nadgodziny nie nazywa się wynagrodzeniem za nadgodziny, tylko premią motywacyjną. No przecież wszystko musi być zgodnie z prawem. :lol:



sprawdź jaki podatek odprowadza sie od tej ,, premii '' czy,, nagrody''................i wszystko jasne .
Siara!
albo - a locha

W.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2014, 7:57 
Offline

Rejestracja: 28 wrz 2014, 6:12
Posty: 33
Polskie związki zawodowe wyróżniają się na tle UE głupotą, bezsilnością, drobnomieszczańskim oportunizmem, tchórzostwem wobec kadry menadżerskiej w firmach oraz ukrytymi powiązaniami z pracodawcami przeciw pracownikom. Przy pomocy kleru przywódcy dążą do zgniłego kompromisu z biurokratycznymi klikami pseudo-demokratycznego systemu wyzysku.

Unikanie jak ognia strajków okupacyjnych (sit-down strikes) organizowanych przez komitety zakładowe, czasowego zajęcia przedsiębiorstwa które naprawdę jest dokuczliwe dla idola kapitalistycznej własności, preferowanie grzecznych i nieśmiałych pielgrzymek z klerem pod krzyżami to oburzający przejaw naiwności mas, obłudy i zakłamania oraz korupcji związkowych przywódców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2016, 17:57 
Heh...To właśnie ten temat założyłem jako sondę, celem zweryfikowania ilu na fo zdaje sobie sprawę z tego, jakim problemem jest wyzysk w tym kraju. :lol:
Ciekawe któren lub która było takie ambitne, że wraz z prośbą o usunięcie konta wycięło w pień wszystkie moje posty, a nawet login jako założyciela. Kanakk został założycielem z przymusu. :lol:

Szkoda, że temat nie wzbudził zainteresowania. Widać lepiej interesować się cudzymi problemami na wschodzie, niż piętnować polskie patologie mające zdecydowany wpływ na jakość życia w Polsce.
Szczególnie na uwagę zasługuje fakt, że niejaki Duda z zawodu związkowiec, zaczął pierdolić niemożebnie.
Towarzycho interesuje się tylko wschodem, napierdala PiS i kler, jakby to było lekarstwo na problemy tej kolonii zachodu.


Na górę
  
 
Post: 20 sty 2016, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Kurczę, faktycznie ani jednego mojego wpisu, ani jednej refleksji ..

(rozpina bluzkę, zsuwa stanik i bije sie w pierś) moja wina :cry:






:D

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2016, 18:06 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
korbaczeska pisze:
Kurczę, faktycznie ani jednego mojego wpisu, ani jednej refleksji ..

(rozpina bluzkę, zsuwa stanik i bije sie w pierś) moja wina :cry:






:D


Bij sie w obadwa cycki a nie jeden. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2016, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
O nie, sory, na dwa cycki to sie nie poczówam.
:lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2016, 18:13 
korbaczeska pisze:

(rozpina bluzkę, zsuwa stanik ) :cry:


Z Was tow. Korba będzie dobra aktywistka. Zapraszam do partii Zmiana. Właśnie takich, pełnych zapału i zaangażowania w sprawy społeczne osób nam trzeba.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 20 sty 2016, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Towarzyszu polar, w takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko przyjąć mnie na członka.
Rekrutujcie, towarzyszu!
:lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2016, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Cześka pisze:
rozpina bluzkę, zsuwa stanik


Dawaj cycki na fo! :D

Cześka pisze:
nie pozostaje nic innego jak tylko przyjąć mnie na członka.


Chono Czesia, wciongne Ciem na członka. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2016, 19:19 
Osobiście wręczę Ci, towarzyszko Korbaczesko, członka...znaczy się...legitymację członkowską, i uczynię moją osobistą spin doctor.
Tylko musicie zdawać sobię sprawę, że aby wstąpić w szeregi Zmiany, musicię się wykazać wyjątkową uległością...znaczy się cierpliwością...gdyż proces rekrutacji może trwać wyjątkowo długo w Waszym przypadku.
Jednakże finalnie gwarantuję pełną satysfakcję z członk(a)ostwa. Nie ma totamto. Stoczniowiec twardy musi być, nie mientki. Zaprawiony w wielogodzinnych bojach. :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group