forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 03 mar 2015, 16:53 
Firmę słup założył pewno zarząd poczty, skasuje za parę miesiecy po 90 gr. a potem poczcie nic nie wypłaci bo nie było odczytów, nie?
Jak myslicie, kto zarobi na czysto miliony a kto zapłaci kary umowne?
Juz widzę listonoszy opalajacych się na Mauritiusie a zarząd w pierdlu! :D :D :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 04 mar 2015, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dzisiaj był u mnie inkasent.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 20 mar 2015, 16:04 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
Solidarność i Branżowe (opzz) podpisały dzisiaj umowę która obniża zarobki pracowników poczty do minimalnej krajowej jak zagłosuję na was sprzedawczyki to mi ręka uschnie i komuniści i styropian za kasę zrobią wszystko sprzedajne świnie...ale mam was w dupie bo za miesiąc wyjeżdżam do normalnego kraju a wy kiście się we własnym smrodzie....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 20 mar 2015, 16:08 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
PS może ktoś z redakcji spyta za ile opzz sprzedał pracowników Poczty Polskiej? odważycie się?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 20 mar 2015, 22:14 
ricewindek pisze:
komuniści i styropian za kasę zrobią wszystko sprzedajne świnie...za miesiąc wyjeżdżam do normalnego kraju


Pierdolona kurwo zindoktrynowana styropianem, gdzie widziałeś, zgnilizno cuchnąca ropniem indoktrynacji, forsę komunistów? Gomułka mieszkał w 80-cio metrowym mieszkaniu, Gierek w standardowym jednorodzinnym klocku, jakich za komuny ludzie wybudowali sobie dwa miliony, Jaruzelski w starym jednorodzinnym domu. Żadnych kont bankowych, ani szwajcarskich, ani polskich, żyli z emerytur. I dlatego właśnie kurwo, że pozwoliłeś kurwom od siebie jeszcze większym pozbawić siebie szacunku dla komunistów, musisz teraz odpadku ludzki emigrować za chlebem. SLD i OPZZ mają jeszcze mnie wspólnego z komunizmem, niż piernik z wiatrakiem i ktoś musiał się solidnie napracować, żeby takie odpady, jak Pan, nie były tego świadome.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 20 mar 2015, 22:30 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
ok pięknie klniesz ale może napisz coś na temat o ile to Cię nie przerasta?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 20 mar 2015, 23:20 
Dobrze, napiszę na temat i choć to ponad moje siły, to i bez przekleństw. Pojedziesz upośledzona kanalio szorować kible, aby mieć za co opłacić abonament TV i w telewizorze codziennie oglądać, jak to komuniści doprowadzili ludzkość do ruiny i jak teraz trzeba ciężko pracować, aby pokomunistyczne zgliszcza odbudować. I tak to za własne pieniądze będziesz degeneracie utrwalał swoje upośledzenie umysłowe, aby idiotę można było jeszcze bardzie kopać w dupę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 21 mar 2015, 3:21 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
ehh nie wiem za co Ci podpadłem i czemu mnie glanujesz ale mam to w dupie bo za miesiąc opuszczam ten smutny zaścianek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 21 mar 2015, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
ricewindek pisze:
ehh nie wiem za co Ci podpadłem i czemu mnie glanujesz ale mam to w dupie bo za miesiąc opuszczam ten smutny zaścianek


Czyli dołączasz do tej grupy 3mln za granicami czy do tych 16 osób dziennie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 21 mar 2015, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
barycki pisze:
ricewindek pisze:
komuniści i styropian za kasę zrobią wszystko sprzedajne świnie...za miesiąc wyjeżdżam do normalnego kraju


Pierdolona kurwo zindoktrynowana styropianem, gdzie widziałeś, zgnilizno cuchnąca ropniem indoktrynacji, forsę komunistów? Gomułka mieszkał w 80-cio metrowym mieszkaniu, Gierek w standardowym jednorodzinnym klocku, jakich za komuny ludzie wybudowali sobie dwa miliony, Jaruzelski w starym jednorodzinnym domu. Żadnych kont bankowych, ani szwajcarskich, ani polskich, żyli z emerytur. I dlatego właśnie kurwo, że pozwoliłeś kurwom od siebie jeszcze większym pozbawić siebie szacunku dla komunistów, musisz teraz odpadku ludzki emigrować za chlebem. SLD i OPZZ mają jeszcze mnie wspólnego z komunizmem, niż piernik z wiatrakiem i ktoś musiał się solidnie napracować, żeby takie odpady, jak Pan, nie były tego świadome.

Adam Barycki


bo widzicie panie Barycki, owczesne 80 m kwadratowach Gomulki to jednak mialo swoj nosnik zawisci jak dzisiejsze .......hym, powiedzmy setki milionow Urbana........Jerzego.

ja powiem Wam tak panie Barycki, czlowiek to jet normalna ......i tu sie zastanawiam nad slowem ktore by moglo tak mocno ubodnac i dochodze do wniosku ze wlasnie okreslenie czlowiek jest wystarczajace.


a widzieliscie w sieci jak niedzwiedz ratuje logika ? :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group