forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2014, 23:18 
Nowobogacki pisze:
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka ( patronat zobowiązuje) w Kątach Wrocławskich, której dyrektorką jest radna powiatowa z Platformy, siostra ucząca katechezy straszy dzieci z klas I - III, że dynie, lalki barbie, hello kitty, koniki ponny, te inne lalki, które dzieci dostały pod choinkę od Mikołaja to szatany lub wytwory szatana. Rodzice byli już u dyrektorki, ale to nic nie dało, a boją się szykan w tak hermetycznym środowisku. Prosimy o interwenccję - mógłby być z tego niezły materiał.


W Debrznie, w Zachodniopomorskiem, katechetka w szkole podstawowej mówiła dzieciom, że jak sie dowie, że któreś z nich chodziło po cukierki w Halloween, to wezwie księdza egzorcystę by wypędzić z bachora szatana.
Tak mówiła do trzecioklasistów, którzy nawet nie wiedza kim jest ów spec od szataństwa.

Jest to Panie Nowobogacki zjawisko w Polsce powszechne i należy się niedługo spodziewać inkwizycyjnych stosów.Pozdrawiam zza worków z piaskiem, gdzie będę czekał a żywcem kurwy mnie nie wezmą:)


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2014, 23:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
Nowobogacki pisze:
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka ( patronat zobowiązuje) w Kątach Wrocławskich, której dyrektorką jest radna powiatowa z Platformy, siostra ucząca katechezy straszy dzieci z klas I - III, że dynie, lalki barbie, hello kitty, koniki ponny, te inne lalki, które dzieci dostały pod choinkę od Mikołaja to szatany lub wytwory szatana. Rodzice byli już u dyrektorki, ale to nic nie dało, a boją się szykan w tak hermetycznym środowisku. Prosimy o interwenccję - mógłby być z tego niezły materiał.


Klasyka.

Panie Nowobogacki, trzeba chronić tych, których się da. niech Pan broni swoje pociechy i po prostu wypisze je z religii i tłumaczy dziecięciu, że pani katechetka ma pojebane z głową, skoro tak mówi i że każdy kto tak pierdioli, tak ma. Mię też się siekiera w kieszeni otwiera i poszedłbym zajebać, ale zajebiesz kurwę, a pójdziesz siedzieć jak za człowieka. Więc jedyne co można zrobić,to tlumaczyć tłumaczyć swoim i trzymać ich z dala.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 0:09 
Może nie trzeba być tak wstrzemięźliwym?

Lat temu... ileś... otrzymałam ze szkoły świstek, który miał decydować, czy życzę sobie indoktrynacji religijnej mojej siły obecnie wyższej o 24 cm. Zapytałam siłę (wtedy jeszcze niższą), czy chce być indoktrynowana. Siła powiedziała, że nie. Odprawiłam więc pismo odmownie.
Były wprawdzie obawy, że lekko nie będzie, ale okazały się one tylko częściowo uzasadnione. A nawet znalazło się więcej odszczepieńców ośmielonych przykładem:) Niewielu, fakt. Znamienne wszak, że i po cichu wyrażono wsparcie, choć z zatrzerzeżeniem, że nie da się oficjalnie... Kij im w oko!


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2014, 9:49 
moja latorośl (teraz 18 lat) od mpodstawówki wyłączona z religii, ostatnio w liceum pozdrawia na korytarzu księdza: dzieńdobry panu i jakoś z usmiechem przez zycie idzie , problemów nigdy nie było bo z rozumem nie ma prawa wygrać żaden idiotyzm :D


Na górę
  
 
Post: 15 gru 2014, 18:30 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
older pisze:
moja latorośl (teraz 18 lat) od mpodstawówki wyłączona z religii, ostatnio w liceum pozdrawia na korytarzu księdza: dzieńdobry panu i jakoś z usmiechem przez zycie idzie , problemów nigdy nie było bo z rozumem nie ma prawa wygrać żaden idiotyzm :D


Dobrze ze ta Twoja latarosl sie do Ciebie nie podala bo by
kurwa same problemy miala. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2014, 19:04 
No, i tera mje fkórwiłeś, łysy członie!!!
Sie wdała, bo inaczej by nie pszeszła pszes rzycie w rodzinie tak dysfunkcyjnej jak moja ( z mojego , zresztom powodu dysfunkcyjnej!), iu nasz jes komfort muwienia co dusze boli i niema tabu :D :D :D

a ja zapuszczam dugie włosy, hójozo!!!
Łysa!!!


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2014, 5:04 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
older pisze:
No, i tera mje fkórwiłeś, łysy członie!!!
Sie wdała, bo inaczej by nie pszeszła pszes rzycie w rodzinie tak dysfunkcyjnej jak moja ( z mojego , zresztom powodu dysfunkcyjnej!), iu nasz jes komfort muwienia co dusze boli i niema tabu :D :D :D

a ja zapuszczam dugie włosy, hójozo!!!
Łysa!!!


Dawaj kurwa natentychmiast adresa to przetestuje te Twoje
przekazane geny,i byc moze ze uszczesliwie duszyczke bo
ja kurwa dobra ludz jestem.
Siersc se zapuszczaj,baby i tak wola sie z lysymi ruchac. :lol:
A widzial Ty gupku kiedy lysego barana,bo ja nie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 19:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
i w cipe palec pisze:
older pisze:
No, i tera mje fkórwiłeś, łysy członie!!!
Sie wdała, bo inaczej by nie pszeszła pszes rzycie w rodzinie tak dysfunkcyjnej jak moja ( z mojego , zresztom powodu dysfunkcyjnej!), iu nasz jes komfort muwienia co dusze boli i niema tabu :D :D :D

a ja zapuszczam dugie włosy, hójozo!!!
Łysa!!!


Dawaj kurwa natentychmiast adresa to przetestuje te Twoje
przekazane geny,i byc moze ze uszczesliwie duszyczke bo
ja kurwa dobra ludz jestem.
Siersc se zapuszczaj,baby i tak wola sie z lysymi ruchac. :lol:
A widzial Ty gupku kiedy lysego barana,bo ja nie. :lol:

Ja widziałem , jak mu futro ogolili :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2014, 20:03 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 22:40
Posty: 53
older pisze:
No, i tera mje fkórwiłeś, łysy członie!!!
Sie wdała, bo inaczej by nie pszeszła pszes rzycie w rodzinie tak dysfunkcyjnej jak moja ( z mojego , zresztom powodu dysfunkcyjnej!), iu nasz jes komfort muwienia co dusze boli i niema tabu :D :D :D

a ja zapuszczam dugie włosy, hójozo!!!
Łysa!!!

Łaaaaaaahahahahaaha....... Kup se jeszcze skarpety w tencze i nuś! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2015, 10:18 
Tutej mamy przykład, jak trzech pacjętów geriatryka w Tworkach i jednej niedoszłej ofiary roweru Wigry Tszy, można zabełkotać wontek o dewiacjach w religii na śmierć.
Nie jest to działanie planowe czy nacechowane złością lub nienawiścią, nie-e.....To sa kurwa takie luzaki, co łażą z rozpiętym rozporkiem na co dzień albo dzieci straszą niewytartą gębą po czekoladowych lodach.
Jest na forum dwoje Moderatorów z porażeniem kurwa muzgowym i wodogłowiem :).
Można by ich poprosić o zaprowadzenie porządku ale co wtedy? Wyjebać trzeba by wszystko i pozostawić czyste, ponumerowane strony.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group