forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sty 2016, 9:33 
Kuźwa, i Sill wpadł, a ja taki nie uczesany. Lodówka pusta, szkło pobite...
:D

Ano Still umierają, ale znacznie częściej umierają prawi i wartościowi ludzie.
Ja kompletnie nie rozumiem narodowej egzaltacji nad śmiercią B. Kczyńskiego? W czym ta śmierć jest lepsza od śmierci stolarza z Koluszek Dolnych?


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 10:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Do opery chodził a dziady nie chodzą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 10:24 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
st1111 pisze:
Ale jakie to ma znaczenie skoro złodzieje i cwaniaki też na raka umierają?



Bo widzisz stilu do lat 80-siątych XX wieku mieliśmy kulturę europejska i świadomość społeczną.
Jako, ze te przymioty miał każdy to też kolegialnie kładziono się i wspólnie umierano na raka i nikt nie miał pretensji.

W latach osiemdziesiątych nastąpił wysyp elit zwanych hołotą,która chce zrujnować kulturę europejską.
Ale kultura europejska jest jak Temida sprawiedliwa i już.
I taki złodziej cwaniak, zwany elitą - potocznie hołotą, też umrze na raka, ale trochę później.
Zaś społeczeństwo ta nieskalana elita kultury europejskiej, umiera od pierwszego sztychu.

Panie Barycki musisz Pan tak zawijaście pisać.

Panie Prol to ja te wąskie drzwi otworzę, trza hołotę razem z altruistami gonić, a potem my bedziemy altruistami i hołotą do czasu aż się pojawi nowe euroejskie społeczeństwo kulturalne i nas pogoni.

I tak panie w koło macieja -no


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 10:24 
Ale to dziady te opery zbudowały.
Bez dziadów Panie Sill, to ni chuchu. Dziady to podstawa. :)


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 10:33 
beton pisze:
(...)W latach osiemdziesiątych nastąpił wysyp elit zwanych hołotą,która chce zrujnować kulturę europejską.(...)


No i jeszcze Beton...Skąd ja wezmę na szampana? Może od Oldera pożyczę? On lepsze trunki pija.


A powiedzcie mi tow. Beton czy lepsza była Wielka Gra, czy wolicie Taniec z Gwiazdami jak rozrywkę narodową?
;)
Barycki ma rację, że w po 82' coś zaczęło się zmieniać, coś się zaczęło kończyć. I powiem szczerze nie wiem co było lepsze: wspólne grzybobrania organizowane dla hołoty przez elity, czy ustawki kiboli w tych samych lasach.
Kwestia gustu.
Tylko proszę nie narzekać potem na fatalną jakość stosunku z syryjskim ogierem. :lol:


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 11:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Panie polar, no i co ja mam powiedzieć na tak miażdżące argumenty, zatkało mnie i gębę mi rozdziawiło, i aż się boję ,że tak mi zostanie.

Wielką grę bardzo lubiłam szczególnie dla prowadzącego tę grę, no ale i taniec uwielbiam gdyby mnie tak jeszcze Terracino prowadził, to ja za hołotę się godzę występować- takie gusta co zrobic.

Kiboli pominę, bo to transformacja niebieskich ptaków, które występowały w czasach przed osiemdziesiątych.

Panie polar - każda epoka się zaczyna i kiedyś się kończy i jest czy chcesz czy nie składnikiem kultury europejskie (co kolwiek to znaczy).

Idzie nowe, jakie to nowe będzie zależy tylko i wyłącznie od społeczeństwa, a społeczeństwo i dziś mamy świadome,
ino nie bardzo to społeczeństwo chce słuchać mądrości dziadków minionej epoki.
Co zrobisz, takie czasy , np. takiemu stilowi jest wsio rawno on chce ino do emerytury, a zmartwienie ma jedno nie umrzeć na raka.

I co zrobisz Pan z takim jaką rewolucje kulturalno społeczną. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 11:10 
beton pisze:
(...)Idzie nowe, jakie to nowe będzie zależy tylko i wyłącznie od społeczeństwa,(...)


Czyli PiS to nowe i ode mnie zależy jak będzie rządzić.
Teraz to Ty powaliłaś mnie swoimi argumentami, że nie wiem czy pod ich ciężarem się jeszcze podniosę. :lol:

A z tym Stilem to masz rację. Niereformowalne, leniwe bydle. :lol:


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 11:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Uważasz ,ze Pis to społeczeństwo, czy że Pis to nowe.?


a teraz leż do odwołania :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Co mi się nie chce? Zbudujcie barykadę wystosujcie zaproszenie podwieźcie a wykrzyknę jakiś hasło.
Najlepiej mi wychodzi "spieprzać dziady"

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 14:22 
beton pisze:
Uważasz ,ze Pis to społeczeństwo, czy że Pis to nowe.?


Older! Older!!!!
Cho, bende poważnie pisał poniżej.

Becia, jeżeli oczywiście mogę sie tak do Ciebie zwracać, kwintesencję demokracji i możliwości panów z pierwszych stron gazet mieliśmy w Grecji.
Z pewną nadzieją obserwowałem ( a wiem, że nie tylko ja ) poczynania greckiej Syrizy. Wydawać by sie mogło, że Grecy zmęczeni dyktatem unijnych urzędasów wybrali rząd, który przyniesie im ulgę bez względu na polityczne i ekonomiczne konsekwencje. A i twórcy Syrizy wydawali się prospołeczni do bólu. I cóż się dzieje z demokratycznym głosem sprzeciwu wobec cięć socjalnych, które wydało z siebie grecki społeczeńswo w demokratycznych wyborach? A pokazano demokracji wała.
Premier Tsipras, ten który nawoływał do pokazania faka unii, przerażony tym, że społeczeństwo go pokazało, przyjął wszystkie zobowiązania nałożone przez urzędasów unijnych.
To powiedzcie mi Becia, co to jest ta demokracja? Możliwość wyboru? Czego i kogo? I po co? Na przykładzie Grecji widać, że demokracja jest dla rządzących, a społeczeństwo ma gówno do gadania. Przecież nie chcieli cięć, a dostali je w jeszcze większym wymiarze.

Pomijam już skurwysyństwo samego Tsiprasa, którego postawa jest godna pożałowania, ale jego osoba tez wiele mówi. I możesz mi przypiąć łatę spiskowca, ale moim zdaniem interes ponadnarodowych elit nie idzie w parze z interesem społecznym.
Koniec powagi.

Dlatego przy następnych wyborach pójdźmy razem, trzymając się za ręce, i zagłosujmy. Proponuje na Nowacką. I Millera.
Będzie nowe i demokratycznie wybrane przez społeczeństwo. Sprawiedliwości stanie się zadość.
:lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group