forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sty 2016, 14:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To nie będzie barykad?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
betoniara pisze:
zatkało mnie i gębę mi rozdziawiło, i



... zakaszlałam dolną buzią. :lol:


betoniara pisze:
Wielką grę bardzo lubiłam szczególnie dla prowadzącego tę grę


Sugerujesz, że

Obrazek

Stasia Ryster była meszczizno?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 14:41 
Liczyłem na coś więcej. Barycki, spłyciłeś temat, prześliznąłeś się tylko po przyczynach stanu obecnego, ubogaciłeś tekst "osobą ludzką", nie przymierzając jak episkopat światły nasz i - w sumie - widzisz mozliwość naprawy społeczeństwa zatomizowanego tylko i wyłącznie przez socjalizację (resocjalizację?), tylko jak to zrobić...
A, tutaj pomysłów brak, panie Barycki, same doły z wapnem nie wystarczą.
No bo do dołów pan wrzucisz społeczeństwo zatomizowane a swołocz, tak mile przez pana wspominana, ta swołocz wybitna, inteligentna i zasobna, nawet nie zaszczyci pana jednym spojrzeniem i każe wyprowadzić za ogrodzenie. '
W piętkę pan gonisz.
P.S.:
Prol, trafiłes w dziesiatkę: społeczeństwo nikomu do niczego nie jest potrzebne, no, może jako tania siła robocza.
Swiatem rządzi grupa finansistów, których nigdy nawet nie zdołasz poznać, ale mają oni wpływ na wszystko, nawet na myslenie Baryckiego. :D


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 16:23 
older pisze:
(...)społeczeństwo nikomu do niczego nie jest potrzebne, no, może jako tania siła robocza.
Swiatem rządzi grupa finansistów, których nigdy nawet nie zdołasz poznać, ale mają oni wpływ na wszystko,(...)


No i po kiego chuja burzysz mój spokojny świat? Świat w którym Older to nieogolony macho chcący się ruchać z Betonko.
Sie kurwa wziął za naprawianie świata sybaryta jeden.
Jeszcze mi powiedz, że mnie ruchajo w Remontowej, to wezme i jebne ten internet w pizdu.
Nigdzie nie ma miejsca dla biednego prola...nigdzie...






:lol:


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Piwa się pan napij i świat się zmieni w telewizji pokazują.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 16:38 
Wino piję...Zestrea Murfatlar. Półsłodki Muscat. TV mam wyłączone. W kuchni tera siedzę. Spełniam się. :D


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 16:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
ksionc pisze:
betoniara pisze:
zatkało mnie i gębę mi rozdziawiło, i



... zakaszlałam dolną buzią. :lol:


betoniara pisze:
Wielką grę bardzo lubiłam szczególnie dla prowadzącego tę grę


Sugerujesz, że


Stasia Ryster była meszczizno?! :lol:


A no widziszz, kto jak kto ale ty zawsze zauważysz, na tobie jak na Zawiszy mozna polegać
nie zebym sie tłumaczyła że pomyłka zamierzona i czy kto zauważy , absolutnien, nie wiem czemu ale wielka gra skojarzyła mi się z Weisem ale po za tym wielka grę też lubiłam chociaż krótko :mrgreen:

wykasowałam zdjęcie, bo strasznie brzydkie, Stasia ma cerę jak by fajki paliła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 17:07 
older pisze:
Liczyłem na coś więcej.


A co, miałem tu Kapitał wkleić, na jego studiowanie potrzeba przynajmniej dwóch lat. A doły z wapnem, Panie Older, nie wystarczą do niczego, mogą być, co najwyżej, drobną kosmetyką. A dla rozwoju społecznego konieczna jest społeczna świadomość konieczności tego rozwoju, a wtedy nawet największe pasożytujące na społeczeństwie skurwysyny musza się liczyć ze społeczeństwem. Przykładem, jeszcze kilkadziesiąt lat temu finansowany przez kapitał socjalizm zachodniej Europy z obawy przed rewolucją socjalistyczną w oparciu ZSRR, a wraz z medialną indoktrynacją indywidualizmu liberalnego, a tym, atomizacją społeczną i zanikiem świadomości społecznej, wycofanie kapitału z finansowania socjalizmu. Wystarczy popytać ludzi, jak im się tam żyło 30 lat temu, czy jeszcze 20, a jak teraz. Widzę tylko jedną szansę, którą uważam obecnie za możliwą, ponieważ na przebudzenie świadomości społecznej mas nie liczę, po takiej, jak obecna, destrukcji świadomości społecznej, samoodrodzenie jest procesem długotrwałym, bardzo długotrwałym, widzę szanse w elitach na samej górze. Skoro ja posiadam wiedzę, że rozwój naukowo techniczny jest funkcją rozwoju społecznego, a wiec społeczeństwa socjalizowanego, to muszą tę wiedzę posiadać również ludzie dysponujący kapitałem i siłą polityczną wystarczająca do kreowania rozwoju społecznego w skali zdolnej się oprzeć światowym siłom przeciwnym. Ten, kto będzie dysponował społeczeństwem rozwijającym się, będzie miał większe osiągnięcia naukowo-techniczne, a tym i gospodarcze, co przekłada się na dominującą siłę militarną, a tym dominację w ogóle. I tu zaczyna się problem, nie mając konkurenta wobec którego potrzebne jest rozwijające się społeczeństwo, rozpocznie się proces pauperyzacji społeczeństwa przez oligarchię, czyli to, co mamy obecnie. Amerykanom z kapitałem światowym wydawało się, że już są hegemonem i 30 lat temu rozpoczęli pauperyzację społeczeństw, ale pojawił się Putin z ogromną siła polityczną i rozpoczął proces kreowania rozwoju społecznego, a skutki tego zaczynają już być widoczne. Tylko, co będzie, jak zdominuje świat cały, czy społeczeństwa zdołają osiągnąć wystarczającą siłę społeczną, aby się uchronić, przed zakusami jego pauperyzacji przez oligarchię? Uważam, że jest to możliwe, rozwój społeczny generuje wzrost świadomości społecznej i masowy przyrost elity i choć zawsze jest możliwość, że diabeł machnie ogonem, to jednak bardzo trudno byłoby takie dojrzałe społeczeństwo uprzedmiotowić, jak to udało się obecnie.

Przykro mi Panie Prol, ale nie widzę obecnie szansy na społeczne samoodrodzenie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2016, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Wino piję...Zestrea Murfatlar. Półsłodki Muscat. TV mam wyłączone. W kuchni tera siedzę. Spełniam się. :D


A jednak, po wyprawie do Rumunii, coś pozytywnego zastało, no chyba że to przymus, ekonomiczny. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2016, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
betoniara pisze:
na tobie jak na Zawiszy mozna polegać


Masz to pewme. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group