forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 6:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2015, 10:23 
dr. Agon pisze:
A dlaczego nie porównywać zadym kibolsko- policyjnych z zadymami lewacko- policyjnymi?
Przemoc i agresja są takie same. Nie ma różnicy, czy stoją za tym szlachetne idee, czy nie.
To tylko destrukcja.

Można i tak. Tyle , że w pierwszym wypadku pozostają tylko koszty remontów, leczenia i ew. pogrzebów. W drugim skutek także polityczno-społeczny.


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 11:09 
Skutek jest zawsze taki sam. Przemoc rodzi przemoc. Agresja rodzi jeszcze więcej agresji. Ofiary są takie same.
Nie ma żadnych innych skutków.


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Tu mamy wypowiedź jakiegoś kibica:
Cytuj:
el-cholo człowiek z Roseveltea.Ikona Górnika Zabrze. Podobno to ta gruba świnia .Matkę ci jebią ruscy ty pachołku Putina. gz ruskie świnie i pachołki Moskwy. Milczeć zabrzańskie ku...!
I co teraz?
Teraz odezwą się ci ,którym nie przeszkadza jak bluzga el-cholo ale jak bluzgają na te ku... z zabrza to zaraz w chórku cała ruska armia szczewojebw zdrajców i matkojebców.
Moderator usunie mój wpis ale gz płaci takim za pisanie więc el colo zostanie.banda

http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1 ... xSportLink

Bardzo proszę pana Choinkę o przetłumaczenie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 13:00 
Tak, Panie Dryń, tylko agresja przejawia się w różnych formach, na przykład w ustawodawstwie, które reprezentuje interes jednej klasy przeciwko interesowi klasy innej. Dla Pana, panowie w togach nie są już agresorami, toż ludziom uczciwym i przyzwoitym nawet nie przystoi tak pomyśleć o tych zacnych panach. A co do agresji samej w sobie, no cóż , taka jest dialektyka, ścieraj się przeciwieństwa i kreują nowe formy przeciwieństw.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Jedna z pasażerek była moja teściowa więc wiem, że to nie blaga.

A komisji badającej katastrofę Challengera problem uszczelki podsunął twój szwagier?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 14:55 
Mylicie się, kolego barycki. Nie robię wyjątków dla panów w togach.


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 15:51 
No to nich Pan mi powie, jak człowiek wyrzucony przez tych panów na śmietnik patologii może tym panom się zrewanżować, skoro nie dysponuje możliwościami ustawowymi? I czy to nie w interesie tych panów jest utrzymanie w nieświadomości tego patologicznego człowieka, że to właśnie od nich zbiera najmocniejsze kopy, a nie od tych, z którymi się napierdala?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 16:40 
barycki pisze:
No to nich Pan mi powie, jak człowiek wyrzucony przez tych panów na śmietnik patologii może tym panom się zrewanżować, skoro nie dysponuje możliwościami ustawowymi? I czy to nie w interesie tych panów jest utrzymanie w nieświadomości tego patologicznego człowieka, że to właśnie od nich zbiera najmocniejsze kopy, a nie od tych, z którymi się napierdala?

Adam Barycki


Nie może się zrewanżować. Nie jest w stanie. Trudno byłoby adekwatny rewanż sobie wyobrazić nawet.


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 23:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Za mateńki komuny mieliśmy w Trójmieście dwie drużyny pierwszoligowe
- Arkę Gdynia i Lechię Gdańsk.

Za mateńki komuny ojciec zabierał mnie na stadion bym mu wniósł halbę (pół litra dla was gorole), dał mi też kolorowankę z herbami klubów piłkarskich. Z niej wiem, że w latach osiemdziesiątych w pierwszej lidze była też drużyna Bałtyku Gdynia, pewnie nie znasz, tak jak blade masz pojęcie o kibicach ogólnie. No, wyłączając dramatyczne relacje pociętego żyletką ojca staruszka, czy teściowej, nieomal zamordowanej w pociągu PKP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 23:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Kris - nie jestem fan ani kibic , ale spalony pociąg po meczu widzew = legia , do dzis stoi gdzieś na bocznicy.
no i nie wiem na którym cmentarzu jest grób dziewczyny wyrzuconej z tego pociągu , zanim go podpalili...
były nawet jakieś wyroki , ale to prehistoria , z czasów kiedy nikt nie wiedział co to ustawka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group