forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 6:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 kwie 2015, 18:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Ja to bym nawet kupił tv (w promocji oczywiście) i zapłacił abonament.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 18:35 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
WRL w kazdym temacie mial jakis przypadek z udzialem kogos z rodziny,a to z prokuratorem,policja,
albo z gangsterami,na niejednym watku juz o tych przypadkach jego bilskich czytalem.
Zaraz Older przylecial,znawca kurwa tematu i wieprzek,nie ma co nawet na temat pisac,bo coby nie
napisal to zaraz sie dziesieciu zleci co wszystko lepiej wiedza,ani raz na stadionie nie bedac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Piłem w lesie koło Lechii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Przeszkadza mi natomiast to, ze po meczu wnaszam do domu na podeszwach szkło z rozbitych szyb przystanków autobusowych.
Znam takich, którym bardzo przeszkadzał samochód do góry kołami i wybite szyby w piekarni.

Dodaj jeszcze, że masowo wykupują jabole, którymi po opróżnieniu obrzucają niewinnych staruszków. I że dręczą pieski i kotki, a do ptaszków strzelają z procy. I że dzieciom sikają do piaskownicy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Krisbaum pisze:
Cytuj:
Przeszkadza mi natomiast to, ze po meczu wnaszam do domu na podeszwach szkło z rozbitych szyb przystanków autobusowych.
Znam takich, którym bardzo przeszkadzał samochód do góry kołami i wybite szyby w piekarni.

Dodaj jeszcze, że masowo wykupują jabole, którymi po opróżnieniu obrzucają niewinnych staruszków. I że dręczą pieski i kotki, a do ptaszków strzelają z procy. I że dzieciom sikają do piaskownicy.


Widzę że znasz temat od podszewki.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 19:54 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 27 kwie 2015, 20:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A tu jest:
Obrazek
Obrazek
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/5,138 ... .html?i=17

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Oświeć mnie prostaczka Panie Kibolu, na cóż owe kohorty Policji potrzebne na każdym meczu, a?

Zabezpieczają imprezę masową, od tego w końcu są. Może marszów i protestów też zakażesz, bo jak to z tłumem, może tam dojść do zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 22:30 
Panie Krisbaum, Pan jest bardzo inteligentny, to i na pewno będzie Pan wiedział, i powie mi głupiemu, co jest powodem tego, że policja w ramach swoich uprawnień może zastrzelić w szpitalu chorego człowieka, a już policjant, który w obronie własnej wali pałką w łeb bandytę stadionowego atakującego go metalowym narzędziem i przypadek sprawia, że bandyta ginie, a do tego jest nieletni, zostaje skazany na długoletnie więzienie? Kto i dlaczego to tak sprytnie poukładał, że policja może zabijać chorych w szpitalu, kierowców i motocyklistów nie zatrzymujących się na wezwanie policji, może strzelać gumowymi kulami do demonstrantów, a nawet może się pomylić i strzelać, oczywiście pomyłkowo, amunicją ostrą, a do kibiców uzbrojonych w broń białą i metalowe narzędzia, dokonujących bandyckich napadów zagrażających życiu i zdrowiu atakowanych, nie tylko strzelać nie może, ani amunicją ostrą, ani gumową, ani nawet zastosować wobec nich przymusu bezpośredniego? Komu tak bardzo zależy na ochronie tych właśnie bandytów i taką tolerancją zachęca tychże do eskalacji bandytyzmu?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 kwie 2015, 23:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Zakres uprawnień policji, metody korzystania ze środków przymusu bezpośredniego to temat na inną dyskusję, bo nie dotyczy tylko kibiców, jest znacznie szerszy. Ja mogę się tylko odnieść do tych dwóch fragmentów:
Cytuj:
a do kibiców uzbrojonych w broń białą i metalowe narzędzia, dokonujących bandyckich napadów zagrażających życiu i zdrowiu atakowanych, nie tylko strzelać nie może, ani amunicją ostrą, ani gumową, ani nawet zastosować wobec nich przymusu bezpośredniego? Komu tak bardzo zależy na ochronie tych właśnie bandytów i taką tolerancją zachęca tychże do eskalacji bandytyzmu?

Pierwsze słyszę. Tyle razy widziałem pałowanie i kanonady, nawet tratowanie końmi, widocznie ci policjanci mieli inne wytyczne.
Cytuj:
a już policjant, który w obronie własnej wali pałką w łeb bandytę stadionowego atakującego go metalowym narzędziem i przypadek sprawia, że bandyta ginie, a do tego jest nieletni, zostaje skazany na długoletnie więzienie?

Jedyny przypadek jaki znam, w którym za zabicie kibica pies dostał wyrok, to śmierć 13-letniego Przemka Czai. Pozwolę sobie zaserwować podobiznę tego groźnego stadionowego bandyty:
Obrazek
Jak ustalił niezawisły sąd, jedynym przewinieniem tego oprycha było przechodzenie przez ulicę na czerwonym świetle.

I jeszcze jedno. W tym roku więcej ludzi zginęło na komisariatach niźli na stadionach. Policja wymaga by stadiony wyposażano w zaawansowany monitoring, włącznie z nagrywaniem głosu, tak by kibicowi można było wlepić mandat za kurwowanie. Zarazem polskie komisariaty nie czują się zobowiązane równać do zachodnich standardów, i monitoring tam to rzadkość. Jakoś przez media nie przewija się taki temat w dyskusjach, i znów, jak w niedawnym przypadku w Kutnie, zostaje nam tylko opierać się na relacji policjanta. Tym się lepiej zajmijcie, zamiast pierdolić o stadionach, na których ostatnimi laty najczęstszym naruszeniem przepisów jest odpalenie pirotechniki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group