forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 13:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2015, 23:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Fakt lecieli się napierdalać z kibicami przeciwnej drużyny a ta wredna policja użyła bezpodstawnie broni.

Którego fragmentu przytoczonej przeze mnie ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej nie zrozumiałeś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Tak naprawdę to nie rozumiem całej waszej subkultury.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Jak podaje serwis Protesty w Polsce, kibice gromadzą się pod komendą policji w Knurowie, zjeżdża się też policja z całego województwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Już wiem-takie emocje wywołuje mecz 4 ligi.W zasadzie warto za to życie oddać w końcu i tak nie ma roboty.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
I jeszcze odnośnie zajść w Knurowie
Cytuj:
- W celu ratowania własnego życia policja zdecydowała się użyć tej broni. Atak został odparty. Jeden z kibiców został trafiony gumową kulą w okolice szyi. Policjanci stwierdzili u niego brak oddechu i przystąpili do reanimacji. Na miejsce wezwano pogotowie, a kibica zawieziono do szpitala. Niestety, doszła do nas smutna informacja, że mężczyzna zmarł. Policjanci z komendy wojewódzkiej już pracują na miejscu i prowadzą dochodzenie wyjaśniające - dodaje komisarz Słomski.

jak widać na zamieszczonym filmie i zdjęciach, nie było ataku na policję, a reanimację prowadzili kibice nie policja. Ale WLR nadal będzie wklejał linki z TVN24, krynicy prawdy i faktów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 9:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Krisbaum, na zamieszczonych przez ciebie zdjęciach widać, że koledzy tego mężczyzny prawidłowo przeprowadzają reanimację, policja z nimi współpracuje.
Nie ma więc potrzeby przerywania akcji reanimacyjnej i zmiany osoby ją wykonującej.

Zastanawia mnie jednak coś innego, dlaczego na meczu typu "nasz plac na wasz plac", grupa kibiców siedzi w metalowej klacie, kiedy do dyspozycji są całe puste trybuny a dodatkowo przed klatką stoi policja?
Dlaczego tego typu mecze muszą zabezpieczać uzbrojeni policjanci?

I jeszcze jedno - jest zakaz wchodzenia na murawę, co więc robi na niej ta grupa ludzi?
Prawo Krisbaum ustanowiono po to aby go przestrzegać i jak sam wiesz Polak potrafi go respektować, ot choćby na niemieckich autostradach, nic więc nie stoi na przeszkodzie aby szanował prawo we własnym kraju, na własnym podwórku, na boisku.

Pytanie pierwsze nie powinno brzmieć dlaczego policja strzelała, ale co kibice robili na murawie.

P.S.
To straszne, że na imprezie sportowej ginie kibic, nawet jeżeli był kibolem.
Nie taka jest idea sportowej rywalizacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 10:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:58
Posty: 423
A mi się to podoba,normalnie Ferguson,normalnie Ameryka.
Zamieszki w Knurowie po śmierci 27-latka. 14 rannych policjantów, 6 zatrzymanych kibiców

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-z ... ign=chrome.

Żeby tylko do poniedziałku nie rozlazło się do Katowic i auto mi nie spalili na Trzech Stawach,bo nie będę miał na czym na utrzymanie rodziny zarabiać :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 10:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
st1111 pisze:
Już wiem-takie emocje wywołuje mecz 4 ligi.W zasadzie warto za to życie oddać w końcu i tak nie ma roboty.



Dobre !
:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 12:10 
Krisbaum pisze:
Ależ panie Barycki, ja wam niczego nie zabraniam


Ponieważ Pan mi nie zabrania, to ja będę wbiegał na murawę i walił Pan żelaznym drągiem. A jak kto spróbuje do mnie strzelić, to w mordę go.

Adam Barycki

PS. Panie Stary, jest oczywistym, że ja nie jestem partnerem w dyskusji z Panem. Co innego Pan Krisbaum, o, to jest Pańska liga. Nie oczekiwałem od Pana odpowiedzi na moje pytanie, ponieważ udzielenie jej implikuje moje wnioski, a Pańskie dyskwalifikuje, a zdolni do potwierdzenia swojej przegranej są ludzie honoru, natomiast szmendaki reagują tak: Kończę dyskusję na tym wątku z Baryckim (w ogóle kończę z nim dyskusję) bo szkoda na niego mojego czasu. Pierdoli jak zmartwionego chuja brat. Natomiast ja mogę tak Pana potraktować nie czyniąc sobie uszczerbku na honorze, ponieważ w odróżnieniu od Pana, ja potrafię odpowiedzieć na każde Pańskie pytanie.


Na górę
  
 
Post: 03 maja 2015, 12:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A dlaczego wogóle policja obstawia mecze piłkarskie? Przecież w tym czasie staruszków na wnuczka oszukują.
Powinny wystarczyć ostrzeżenia wypisane na bramach i wizyta wylosowanych zakładów pogrzebowych po tzw. meczu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group