forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2015, 1:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Barbara Blida była autorką ustawy umożliwiającej eksmisję ludzi na bruk! Ustawy napisanej i przegłowsowanej pod naciskiem
lobby tzw. "czyścicieli kamienic".

No tego się po tobie spodziewałem. Oczywiście należała jej się za to kara śmierci. Tak jak kolesiowi, który przekroczył płotek i wlazł na trawnik Concordii w Knurowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 9:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Wnioski jakie się nasuwają po przeczytaniu tego co napisaliście są takie:
zlikwidować klatki i młyn, bilety w jednej cenie, zero policji na boisku, rannych i trupy wynoszą koledzy.
A krzesełko każdy przynosi sobie sam :lol:

P.S.
Mieszanie polityki do sportu nigdy temu ostatniemu nie wychodziło na dobre.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 10:04 
Na dzień następny dozorca zęby koszamy wynasza na smietnik albo do sklepu indyjskiego na naszyjniki...


Na górę
  
 
Post: 13 maja 2015, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i dlatego polecam Wam, wybierzcie Andrzeja Dude na prezydenta, moze to bedzie poczatek konca chuliganerii na stadionach, wreszcie bedzie prawo i sprawiedliwosc.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ale skąd u nas kibol weźmie te 60001 euro? Chyba, że banki będą udzielać pożyczek bez zabezpieczeń. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 18:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ale ja nie chcę więcej dokładać niż dołożyłem do sportu. A do pierdla trzeba będzie....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
To nie przejdzie. Prezydent Duda nie pozwoli tak krzywdzić swoich wyborców i prawdziwych Polaków, co do tej pory stoją naprzeciw zomo. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 23:58 
wezyr pisze:
Ale ja nie chcę więcej dokładać niż dołożyłem do sportu. A do pierdla trzeba będzie....


Najrozsądniej byłoby wszystkich wystrzelać, ale Pan Krisbaun nie zgodzi się na to. Uważam jednak, że można by z Panem Kisbaunem dojść do jakiego kompromisu. Co Pan, Panie Krisbaun myśli o gazie musztardowym?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2015, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Obrazek

Taka tam mała wrzutka z oficjalnego portalu piłkarskiej Ekstraklasy. Bardzo często spotykamy się z tezą, że bandyckie bydło przegania ze stadionu normalnych ludzi. Takich co to wpadli by na stadion, gdyby nie fakt, że mogą zarobić w łeb butelką, albo ojca staruszka im ktoś pocharata żyletką. Powiedzcie mi zatem jak to jest, że klub, na który wypięli się tzw. kibole, i na stadion ten już nie uczęszczają, jest frekwencyjną czerwoną latarnią? Lepiej wypada górnik zabrze, który zamiast stadionu ma plac budowy i murawę, czy Ruch Chorzów, ze swym stadionem z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Zawisza ma stadion niczego sobie, Osuch Pinokio wymyśla co raz to nowsze promocje, a na stadion jakoś nadal nie walą rodziny z dziećmi. Oczywiście, ostatnie miejsce w tabeli, ktoś mógłby powiedzieć. Ale hej, przecież Zawisza tej wiosny był prawdziwym rycerzem, wydźwignął się z pewnego spadku, do realnej walki o utrzymanie. Był czas, że wygrywał mecz za meczem, także to żaden argument. Facebookowy profil klubu lajkuje 78 tysięcy kibiców, bandytów już nie ma, czemu więc prawdziwi kibice nie walą drzwiami i oknami wspierać swój klub, który walczy o utrzymanie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2015, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Sobota kole połednia siedza w doma z pilotem w ręce i sie myśla : kolejny zmarnowany dzień. Durch to samo, do obiadu otworza się piwko i beda TV ogladać. Nie, nie, nie, dzisoj bydzie inaczej. Godali, że dzisioj szpil, no to godom do mojej :
- Ida na szpil
- Kaj? Na szpil? Ciebie już blank powaliło? Tam ino bandyty łażom! Po łebie ino dostaniesz! Te milionery w spodenkach i tak kibiców w rzici majom!
- Ida i koniec, nie beda zaś w doma siedzieć!

http://www.sportslaski.pl/info/felieton ... szpil.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group