forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2015, 8:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Wsadź se palec w pizdę, piździeuszu. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2015, 8:55 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
ksionc pisze:
Wsadź se palec w pizdę, piździeuszu. :lol:


Tobie kretowkojebcu w slepia wraze,a pozniej w ryja umurdzanego dam
az slepa kiszka kurwa z ciebie wyskoczy,kozi cycku. :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2015, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Otwórz paszczę i stań pod balkonem starucha, cobyś mógł se trochu szpermy połknąć. Może zmądrzejesz i w wiśniowych butach zaczniesz chodzić. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2015, 10:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Zlikwidować klatki i młyn, bilety w jednej cenie, zero policji na boisku, rannych i trupy wynoszą koledzy.
A krzesełko każdy przynosi sobie sam.


To napisałam wcześniej, teraz uzupełnię:
co wylezie poza stadion i robi zadymę - zastrzelić :lol:

P.S.
Mnie kibole na boisku nie przeszkadzają, nie chodzę na mecze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2015, 19:50 
i w cipe palec pisze:
Niekibice maja najwiecej do powiedzenia,jak nie uczeszczacie na stadion to po kiego
chuja sie w temat wpierdalacie.


Wpierdalam się, bo wyję z bólu, kiedy chłopcy się biją i robią sobie krzywdę, a ja tak bardzo bym chciał, aby dobro zapanowało nad światem, a nie zło. Zło jest złe, a dobro jest dobre. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wszystkiego dobrego, przyjaciele drodzy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2015, 19:36 
anioł tasmański pisze:
Zlikwidować klatki i młyn, bilety w jednej cenie, zero policji na boisku, rannych i trupy wynoszą koledzy.
A krzesełko każdy przynosi sobie sam.


To napisałam wcześniej, teraz uzupełnię:
co wylezie poza stadion i robi zadymę - zastrzelić :lol:



Popieram a nawet powiem więcej- wystrzelać już przed stadionem zanim oszołom kupi bilet bowiem widok dorosłego faceta wyjącego histerycznie na widok czarno-białej kulki jest dowodem na znaczne opóźnienie rozwojowe albo nieuleczalną wadę mózgu.
Potem po pijanemu płodzą dzieci i one też histerycznie wyją na widok piłki a dzieci ich dzieci to małe skurwysyny nawet nie znają tabliczki mnożenia tylko na te mecze patrzą i kurwa wyją.
Zdecydowanie zastrzelić. :lol:
Oto doskonały sprzęt do napierdalania seriami w pomyleńców.
Obrazek

albo na krótkie dystanse kiedy kulą się kurwy pod kasą biletową:
Obrazek

Dobry kibol to zdechły kibol! :D


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2015, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jebłem z krzesełka :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 20:56 
Ostateczne rozwiazanie kwestii kib(o)lowskiej :)
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2015, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Cytat Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2016, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Jak wsadzić Schetynę do więzienia?

"Za tę akcję Schetyna powinien trafić do więzienia. Wymuszali fałszywe zeznania biciem....

Bicie kluczami po jądrach, zmuszanie do przysiadów nago, do siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc, gazowanie w zamkniętym samochodzie – tak według relacji uczestników wydarzeń działała policja, wymuszając przyznanie się do winy w czasie Akcji Widelec. Zorganizował ją w 2008 r. Grzegorz Schetyna, dziś entuzjasta KOD. Teraz w sprawie zapadła około setka wyroków uniewinniających. Reszta spośród 752 zatrzymanych wciąż na nie czeka.....

Policyjny wywiadowca: zeznania wymuszane były biciem.....

Potwierdzały to wypowiedzi funkcjonariuszy policji, .... „Szef powiedział mi wprost: masz wszystkich zmusić, by podpisali przyznanie się do winy. Wciskałem więc tym dzieciakom kit, że je zamkniemy, jeśli nie podpiszą oświadczenia. Gdy nie skutkowało, koledzy z kryminalnego brali delikwenta do siebie i tam bicie było” ..... wywiadowca z jednej z komend w Warszawie.

„Sama nie wiedziałam, jak się zachować” – opowiadała policjantka spod Warszawy. „Komendant powiedział, że przywożą kiboli po zamieszkach, a do mnie na przesłuchania trafiły jakieś spokojne dzieci. Nie potrafiłam zmusić ich do podpisania tych oświadczeń. Ale zarzuty i tak prokurator kazał postawić.....

Jak wsadzić Schetynę do więzienia?

..... mieliśmy do czynienia m.in. z przestępstwem nadużycia władzy czy złamaniem art. 231 Kodeksu karnego. Ale .... doprowadzenie do tego, by Grzegorz Schetyna poniósł odpowiedzialność karną za swoje czyny, nie jest łatwe, bo trzeba by mu udowodnić sprawstwo kierownicze.......
rolę Schetyny w akcji potwierdził 30 czerwca 2010 r. w czasie konwencji PO Donald Tusk. „Kiedy trzeba było poskromić po raz pierwszy, z użyciem policji, chuliganów na ulicach Warszawy – tę decyzję podjął, jak pamiętacie, Grzegorz Schetyna – co zrobił PiS i jego szef? Stanął w obronie chuliganów przeciwko policji” – mówił.

Grzegorz Schetyna nie odbierał telefonów od nas, nie zareagował też na SMS z prośbą o ustosunkowanie się do najnowszych wyroków sądów."

niezalezna.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group