forum.nie.com.pl
http://forum.nie.com.pl/

Żenujący poziom tygodnika NIE
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=10&t=392
Strona 1 z 17

Autor:  starykizior [ 15 mar 2015, 21:50 ]
Tytuł:  Żenujący poziom tygodnika NIE

Pragnę przywrócić wątek istniejący ongiś na starym Forum, pod nieco innym tytułem; "Rzenujący poziom NIE". Założony i prowadzony przez nieobecnego już kol. Alte. Ponieważ nie chcę się pod niego podszywać, zamieściłem tytuł po swojemu.
Uważam, że sytuacja dojrzała aby taki wątek powstał.

Autor:  Malina [ 15 mar 2015, 21:59 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Nie czytam już Tygodnika NIE od grudnia 2014.

Autor:  wezyr [ 15 mar 2015, 22:06 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Skoro Malina nie czyta NIE, nie pozostaje Kociambrowi nic innego, jak zamknąć w żenujący sposób ten żenujący temat.

Autor:  Malina [ 15 mar 2015, 22:10 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Inni czytają i na pewno będą chcieli się podzielić wrażeniami. Jeśli takie jeszcze można po lekturze NIE posiadać.

Autor:  Golem [ 15 mar 2015, 22:12 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Ktoś czyta NIE?

Autor:  kanakk [ 15 mar 2015, 22:18 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

owszem.
do tematu odniose sie za dnia

Autor:  starykizior [ 15 mar 2015, 22:20 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Do założenia tego wątku zainspirował mnie czarny PR prowadzony przez Redakcję tyg. NIE przeciwki kandydatce na prezydenta RP Magdalenie Ogórek. Polega on na; po pierwsze - niewybrednych dowcipach z nazwiska kandydatki typu ; "gdyby przebrać się za Magdalenę Ogórek to wystarczyłby słoik" (kpiny z nazwiska są oznaką buractwa-bez słoików); po drugie - również niewybrednych kpinach z jej wyglądu: wygląda jak lalka Barbie i równa jej intelektem, kupuje sukienki w butiku (?!), usta ma stworzone do milości, wiadomo jakiej. Zaiste dowcip godny Jana Pietrzaka lub wodzireja zabawy w remizie strażackiej w Psiej Wólce Dolnej (bo Górna odbija intelektualnie in plus). Krytyka "merytoryczna" kandydatki niewiele lepsza. Ex.;jej kandydatura to kpiny i jest kiepska, a dlaczego jest kiepska? Bo kiepska jest. Jak na tygodnik satyryczny to humor godny brukowca, jak na tygodnik polityczno-społeczny poziom porownywalny.
Dwie Panie prowadzą kampanię zbierania podpisów na rzecz Anny Grodzkiej pod kościołem. Caly czas głoszą jaka ona jest wspaniała, a dlaczego jest wspaniała? Bo wspaniala jest. Ani słowa o poglądach kandydatki, co zamierza zrobić jako prezydent, nic.
Pragnę przypmnieć równie nachalną (a może bardziej) kampanię na rzecz pewnej partii z Ruchem w nazwie przed kilku laty.
Stanowisko Red. Nacz. twarde było; tylko palikotyzm. Gdzie owa partia i jak kończy jej lider każdy widzi. Na Forum Tygodnika NIE, Administracja też walczyła; przy uzyciu banów i sekowania krytycznie nastawionych userów. Tak skrajne upolitycznienie Tygodnika źle wróży. Tygodnik NIE nie powinien być tubą PO ani Bronisława Komorowskiego. Jednoznacznie wygląda na to, że Red. Nacz. i Tyg. NIE biorą kurs na Platmormę Obywatelską i popierają Bronislawa Komorowskiego. Redakcja oraz wlaściciel i redaktor naczelny w jednym, mogą sobie mieć poglądy jakie chcą i głosować na kogo chcą,, ale ten konkurs strzelania do jednej bramki stawia ich w jednym szeregu z Gazetą Wyborczą i jej Naczelnym.

Autor:  ryba [ 15 mar 2015, 22:32 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

W sławnym już programie "Skandalista" Urban powiedział (nie cytuję, tylko interpretuję), że woli Komorowskiego, bo tego przynajmniej zna, a Piękna Magdalena jest nieprzewidywalna.

Jest to typowe zachowanie zachowawcze :)

Ja też nie znam Pięknej Magdaleny, ale pokusiłam się o wysłuchanie kilku jej wypowiedzi on-line i wywiadów.
Jeśli nie łże, to przynajmniej potrafi się wypowiadać w sposób konkretny, a do tego płynnym językiem polskim. Rzadkość wśród elit naszych politycznych. Z racji wykształcenia włada zapewne łaciną, oraz kilkoma językami romańskimi, w stopniu przynajmniej komunikatywnym. O angielskim nie wspopmnę, bo to osoba raczej dość światowa i z angielskim poradzi sobie lepiej, niż Tusku na forum europejskim.
Ogólnie - odniosłam raczej pozytywne wrażenie.

Na marginesie: przedziwnie wpisuje się temat pani Ogórek w dyskusję w nowym wątku Maliny :mrgreen:

Autor:  Golem [ 15 mar 2015, 22:33 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Już raz wyraziłem swoje zdanie o redakcji NIE, i powtórzę je. Redakcja NIE - huj, dupa i jeleni kupa.

Autor:  Qśka QqRydz-Qqć [ 15 mar 2015, 22:57 ]
Tytuł:  Re: Żenujący poziom tygodnika NIE

Uważam, że trzeba bardzo pozytywnie ocenić zaangażowanie p. Urbana i jego gazety w popieranie PO i kandydata Komorowskiego. Rodzi bowiem ono rychły upadek Bula. Może już w najbliższych wyborach. Historia tygodnika to wiele przykładów swoistego urbanowego pocałunku śmierci. Nie sięgając do tych historycznych przypomnieć wystarczy popieranie RRP, RP, TR, Europy+ i ich głównych postaci - Palikota, Rozenka, Kwaśniewskiego, Siwca i in.
To seria żenujących schyłków i upadków. Totalna kompromitacja i żenada. Kiedyś specjalistą od rozwalania wszystkiego swoją obecnością był p. Ryszard Czarnecki. (Utemperował go skutecznie p. Kaczyński i uczył z niego pożytecznego członka swej partii). Wygląda na to, że w tę rolę wpisuje się skutecznie p. Urban. A to może skutkować radosnym dalszym ciągiem kompromitowania popieranych postaci polityki. Czas na kolejnego tuza mającego chrapkę na drugą kadencję. Może doczekamy tej radosnej chwili i znów gremialnie powrócimy do czytelnictwa dziennika cotygodniowego. Tak nam dopomóż Pan Urban! Bo zapewne nikt nie chciałby, aby nasz wieloletni idol i mentor zaczął popierać PiS licząc na kojący wpływ p. Kaczyńskiego na opisane wyżej zdolności destrukcyjne niektórych prominentnych osób życia publicznego. Co to, to nie.

Strona 1 z 17 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/