forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 wrz 2016, 9:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
ameba pisze:
Bogus, a Ty uwazasz ze kolega ksionc adwokata potrzebuje? ja bym raczej uwazal ze kolega ksionc to psychiatry raczej potrzebuje, a czy Ty Bogus psychiatra? ja myslalem ze Ty mysliwy, to powinienes koledze ksioncu pomoc i mu ten jego gupi leb odstrzelic a puste miejsce poprubujemy mu (ksincu) nowo mondrzejszo pecnke zamontowac. kto za ? bo ja tak, mysle ze po odstrzeleniu i zamontowaniu nowej lepszej podniesie sie poziom fonie jak poziomy wod oceanow pod wplywem ocieplenia klimatow.


Tobie cwelu, pedalskie helmuty już tak rozwierciły odbyt, że pierdolisz bez sensu, jak chuj spod kredensu. Nie masz nic sensownego do powiedzenia, to liczysz, że jak mnie przysrasz, to będziesz miał o czym dyskutować. Ić na chuj cioto!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2016, 10:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
widzisz go , kurwa, niewdziecznika, tooooooo JAAAAAAAAAA za ciebie, kurwa, czystosci forum pilnuje a ty mnie tu kurwa miernymi epitetami wyjezdzasz, nosz kurwa, nie zniose dluzej twoich infantylnych bluzgow, wysil sie wreszcie raz, jak mam go chuja gupiego zmotywowac??? czy jest na fo ktos z dobrym pomyslem ? jak poprawic jakosc ksioncowych bluzgow, trza by chopakowi jaos pomusz, czy ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 7:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Więcej pykaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2017, 16:25 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Witam Was, moi mili. Jestem osobą nową na forum. Nazywam się Piotrek Grochowski, mam 38 lat i pochodzę z Warszawy. W 1997 roku pisemną maturę w LXIV LO z języka polskiego poświęciłem stosunkowi "Tygodnika Powszechnego" do religii. Pisemną maturę z historii poświęciłem kształtowaniu się ruchu robotniczego w XIX wieku. Od lat jestem zwolennikiem Unii Polityki Realnej i Janusza Korwina Mikke. Jako publicysta pisałem w "Głosie" oraz "Prawie i Gospodarce". Publicystykę pana Jurka znam dość dokładnie. Tekst z tygodnika "Po prostu" z 1957 roku, zatytułowany "Na spotkanie ludziom z AK", napisany wspólnie przez Jerzego Urbana, Waleriana Namiotkiewicza i Jana Olszewskiego uważam za najważniejszy w publicystyce tych autorów. Pan Jerzy w okresie PRL prezentował równy, wysoki poziom. Martwi mnie natomiast poziom tygodnika "Nie", począwszy od początku powstania tego pisma w 1990 roku. Zwłaszcza stosunek do religii. Panie Jurku- "dlaczego". Przecież po zaprzestaniu wydawania "Słowa Powszechnego" i "Ładu", tygodnik "Nie" mógł stać się reprezentatywnym pismem laikatu katolickiego. Panie Jurku- po co to wszystko. A kościół ubogich. A teologia wyzwolenia. Należy dbać o dopływ do tygodnika "Nie" świeżej dziennikarskiej krwi. Młodych maturzystów różnych wyznań, w tym katolików. Panie Jurku, czemu nie Liga Polskich Rodzin. To tyle na razie. Czekam na Wasze komentarze. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z moich tekstów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2017, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Dziękujemy ci za dobre słowo, esi dżonson.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2017, 17:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Piotrek1978 pisze:
To tyle na razie. Czekam na Wasze komentarze. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z moich tekstów.




https://www.youtube.com/watch?v=CFSagvi9CIk


to tyle na razie :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2017, 17:59 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Dzisiaj toczy się batalia o to, jaki tygodnik "Nie" ma być. Pan Jerzy musi doczekać się godnych następców. Pytam: czemu nie pismo laikatu katolickiego, kontynuujący tradycje pism z okresu PRL "Ład" i "Słowo Powszechne". Ja z kolei wybieram się niebawem do Klubu Inteligencji Katolickiej :). Piotrek Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2017, 18:43 
Ech te klony...


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2017, 21:13 
jedynym wyjściem jest zabijanie czegoś takiego natychmiast.


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2017, 22:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Sikawkowom można było zadusić strażackim wężem, właściwie natychmiast, ten tu na razie nie pokazał żadnego pytonga, co z identyfikacją :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group