forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 4:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2015, 21:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Pragnę przywrócić wątek istniejący ongiś na starym Forum, pod nieco innym tytułem; "Rzenujący poziom NIE". Założony i prowadzony przez nieobecnego już kol. Alte. Ponieważ nie chcę się pod niego podszywać, zamieściłem tytuł po swojemu.
Uważam, że sytuacja dojrzała aby taki wątek powstał.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 21:59 
Nie czytam już Tygodnika NIE od grudnia 2014.


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2015, 22:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Skoro Malina nie czyta NIE, nie pozostaje Kociambrowi nic innego, jak zamknąć w żenujący sposób ten żenujący temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 22:10 
Inni czytają i na pewno będą chcieli się podzielić wrażeniami. Jeśli takie jeszcze można po lekturze NIE posiadać.


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2015, 22:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Ktoś czyta NIE?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 22:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
owszem.
do tematu odniose sie za dnia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Do założenia tego wątku zainspirował mnie czarny PR prowadzony przez Redakcję tyg. NIE przeciwki kandydatce na prezydenta RP Magdalenie Ogórek. Polega on na; po pierwsze - niewybrednych dowcipach z nazwiska kandydatki typu ; "gdyby przebrać się za Magdalenę Ogórek to wystarczyłby słoik" (kpiny z nazwiska są oznaką buractwa-bez słoików); po drugie - również niewybrednych kpinach z jej wyglądu: wygląda jak lalka Barbie i równa jej intelektem, kupuje sukienki w butiku (?!), usta ma stworzone do milości, wiadomo jakiej. Zaiste dowcip godny Jana Pietrzaka lub wodzireja zabawy w remizie strażackiej w Psiej Wólce Dolnej (bo Górna odbija intelektualnie in plus). Krytyka "merytoryczna" kandydatki niewiele lepsza. Ex.;jej kandydatura to kpiny i jest kiepska, a dlaczego jest kiepska? Bo kiepska jest. Jak na tygodnik satyryczny to humor godny brukowca, jak na tygodnik polityczno-społeczny poziom porownywalny.
Dwie Panie prowadzą kampanię zbierania podpisów na rzecz Anny Grodzkiej pod kościołem. Caly czas głoszą jaka ona jest wspaniała, a dlaczego jest wspaniała? Bo wspaniala jest. Ani słowa o poglądach kandydatki, co zamierza zrobić jako prezydent, nic.
Pragnę przypmnieć równie nachalną (a może bardziej) kampanię na rzecz pewnej partii z Ruchem w nazwie przed kilku laty.
Stanowisko Red. Nacz. twarde było; tylko palikotyzm. Gdzie owa partia i jak kończy jej lider każdy widzi. Na Forum Tygodnika NIE, Administracja też walczyła; przy uzyciu banów i sekowania krytycznie nastawionych userów. Tak skrajne upolitycznienie Tygodnika źle wróży. Tygodnik NIE nie powinien być tubą PO ani Bronisława Komorowskiego. Jednoznacznie wygląda na to, że Red. Nacz. i Tyg. NIE biorą kurs na Platmormę Obywatelską i popierają Bronislawa Komorowskiego. Redakcja oraz wlaściciel i redaktor naczelny w jednym, mogą sobie mieć poglądy jakie chcą i głosować na kogo chcą,, ale ten konkurs strzelania do jednej bramki stawia ich w jednym szeregu z Gazetą Wyborczą i jej Naczelnym.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 22:32 
W sławnym już programie "Skandalista" Urban powiedział (nie cytuję, tylko interpretuję), że woli Komorowskiego, bo tego przynajmniej zna, a Piękna Magdalena jest nieprzewidywalna.

Jest to typowe zachowanie zachowawcze :)

Ja też nie znam Pięknej Magdaleny, ale pokusiłam się o wysłuchanie kilku jej wypowiedzi on-line i wywiadów.
Jeśli nie łże, to przynajmniej potrafi się wypowiadać w sposób konkretny, a do tego płynnym językiem polskim. Rzadkość wśród elit naszych politycznych. Z racji wykształcenia włada zapewne łaciną, oraz kilkoma językami romańskimi, w stopniu przynajmniej komunikatywnym. O angielskim nie wspopmnę, bo to osoba raczej dość światowa i z angielskim poradzi sobie lepiej, niż Tusku na forum europejskim.
Ogólnie - odniosłam raczej pozytywne wrażenie.

Na marginesie: przedziwnie wpisuje się temat pani Ogórek w dyskusję w nowym wątku Maliny :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2015, 22:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Już raz wyraziłem swoje zdanie o redakcji NIE, i powtórzę je. Redakcja NIE - huj, dupa i jeleni kupa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 22:57 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 977
Uważam, że trzeba bardzo pozytywnie ocenić zaangażowanie p. Urbana i jego gazety w popieranie PO i kandydata Komorowskiego. Rodzi bowiem ono rychły upadek Bula. Może już w najbliższych wyborach. Historia tygodnika to wiele przykładów swoistego urbanowego pocałunku śmierci. Nie sięgając do tych historycznych przypomnieć wystarczy popieranie RRP, RP, TR, Europy+ i ich głównych postaci - Palikota, Rozenka, Kwaśniewskiego, Siwca i in.
To seria żenujących schyłków i upadków. Totalna kompromitacja i żenada. Kiedyś specjalistą od rozwalania wszystkiego swoją obecnością był p. Ryszard Czarnecki. (Utemperował go skutecznie p. Kaczyński i uczył z niego pożytecznego członka swej partii). Wygląda na to, że w tę rolę wpisuje się skutecznie p. Urban. A to może skutkować radosnym dalszym ciągiem kompromitowania popieranych postaci polityki. Czas na kolejnego tuza mającego chrapkę na drugą kadencję. Może doczekamy tej radosnej chwili i znów gremialnie powrócimy do czytelnictwa dziennika cotygodniowego. Tak nam dopomóż Pan Urban! Bo zapewne nikt nie chciałby, aby nasz wieloletni idol i mentor zaczął popierać PiS licząc na kojący wpływ p. Kaczyńskiego na opisane wyżej zdolności destrukcyjne niektórych prominentnych osób życia publicznego. Co to, to nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group