Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 24-01-2011, 00:11   #1
shotto
Początkujący

Znaczenie nasienia mężczyzny dla zdrowia kobiety
http://www.rodzinakatolicka.pl/index...drowia-kobiety
shotto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 01:02   #2
samokrytyka
Mistrz Klawiatury

Awatar samokrytyka

Miasto: Kraj TuliPanów
Napisał shotto Zobacz post

Kolego ''nowy'' - rozpoczynasz wątek w dziale ''Mam temat(do gazety)'' to opisz chociaż kurwa co to za temat, a nie wklejasz jakiś link nt. znaczenia nasienia z rodzin katolickich...
samokrytyka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 01:38   #3
ryba
Mistrz Klawiatury

Och, Samo... czepiasz się!
Nie doczytał chłopak i myślał, że tam stoi "mam talent".
Nowy jest, spanikowany... zrozum człowieka!

Sama zresztą powiedz, jakie masz skojarzenia, gdy czytasz:
Cytat:
Wyniki badań epidemiologicznych, aczkolwiek intrygujące, stwarzały nowe zagadki. Na przykład: Dlaczego występowanie raka piersi jest dwudziestokrotnie częstsze w Ameryce Północnej i Europie Zachodniej niż u czarnych mieszkańców Afryki? Dlaczego występuje on dziesięć razy częściej u Żydów w Izraelu niż u ich arabskich współmieszkańców? Dlaczego występuje częściej u kobiet samotnych niż u zamężnych? częściej u zamężnych bezdzietnych niż u matek? Częściej u matek z jednym dzieckiem niż u wielodzietnych? Dlaczego występuje trzy razy częściej u kobiet, które rodziły swoje pierwsze dziecko po 35. roku życia, niż u tych, które rodziły przed 18. rokiem?

Bywały korelacje zdumiewające: w Holandii stwierdzono, że częściej występuje on u kobiet z Kościołów protestanckich, a rzadziej u katoliczek. Sprawa się wyjaśniła, gdy porównano dzietność kobiet obu wyznań: katoliczki miały więcej dzieci niż ewangeliczki.
No, nie bądź zołza, jak Boga kocham!

Patrz: same wyniki badań!
Czyich, kiedy robionych, jaką próbą, kto sprawdził i jak, gdzie publikowane, jak zweryfikować wiarygodność badań, co to za badania w ogóle i jakie autorytety za nimi stoją?

Czyż nie jest to TEMAT ?

No, ja pierdolę!
I to JAKI !!!

A tak a propos: wczoraj o2.pl dawało linka na sfora.pl. albo kciuk.pl - o tym, że sperma (ludzka), aplikowana w sposób tradycyjny, ma zbawienne działanie na kobiety samopoczucie , urodę i w ogóle na sukces jak to ewolucyjny, tak i społeczny. Zaś jej brak - dokładnie przeciwnie.

Wprawdzie już starożytni o tym wiedzieli, czego ślady mamy w mitologii, literaturze, jak i historii udokumentowanej, ale idocznie ta wiedza zanikła i dopiero nudzący się naukowcy objawili nam na nowo.

Wiedzieli też starożytni, czym grozi brak entuzjazmu kobiecego dla tego dictum natury, o czym wstydliwie się ani na o2.pl, ani na inkryminowanym linku nie wspomina... a co ostatnio sobie przypomniały baby w jednym z państw afrykańskich, gdy zechciały wbrew małżonkom uzyskać korzystny dla kobiet wynik wyborów, hehehe...

Juz zupałnie na marginesie:
dziwna korelacja publikowania jakichś tam rewelacji znanych nauce od dawna, a naszym prabakom jeszcze wczesniej... chwilowo odkrytych na nowo,

I już się biznes kręci.

Ale żeby aż taka katedrę strzelistą wybudować, jak w inkryminowanym linku...?

Klękajcie narody!

Samo, to się nadaje do prasy!

Ostatnio edytowane przez ryba : 24-01-2011 o 01:45. Powód: coś z oczami... muszę sie podkurować ;)
ryba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 02:01   #4
samokrytyka
Mistrz Klawiatury

Awatar samokrytyka

Przepraszam Rybko, poniosło mnie
Stary 24-01-2011, 02:50   #5
ryba
Mistrz Klawiatury

Napisał samokrytyka Zobacz post
Przepraszam Rybko, poniosło mnie
No, weź... A ja się z przeprosinami wybierałam, że mnie poniosło, hehe...

Korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić moich wspaniałych przyjaciół, którzy mnie zawsze wspierali, gdy pisałam , a niektórzy nawet pokazywali, gdzie rzeczywiście pieprzę trzy- po- trzy, i tylko dzieki ich pomocy już wkrótce mogłam ni w pięć, ni w dziewięć, a nawet czasem ni w piate, ni w dziasiąte. Golem XIV by się załamał...

Samo... ogólnie, to ja Cię kocham, ale o tym temacie, to ja właściwie poważnie!
Przecie w tym linku, to czysty kryminał, a nikogo nie obchodzi. Obchodzi jedynie tych, którzy z naiwnośći czytaja i do serca sobie biorą.
I idą tropem. Ale trop raczej nie prowadzi na Blogdebart.

P.S.
Ot, na przykład: http://blogdebart.pl/2010/07/29/witamina-w-cudzyslowie/
Tak przy okzaji pewnej niedawnej wymiany zdań na temat pozornie odległy...

Ostatnio edytowane przez ryba : 24-01-2011 o 03:05. Powód: P.S.
ryba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 02:53   #6
samokrytyka
Mistrz Klawiatury

Awatar samokrytyka

Napisał ryba Zobacz post
No, weź... A ja się z przeprosinami wybierałam, że mnie poniosło, hehe...

Korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić moich wspaniałych przyjaciół, którzy mnie zawsze wspierali, gdy pisałam , a niektórzy nawet pokazywali, gdzie rzeczywiście pieprzę trzy- po- trzy, i tylko dzieki ich pomocy już wkrótce mogłam ni w pięć, ni w dziewięć, a nawet czasem ni w piate, ni w dziasiąte. Golem XIV by się załamał...

Samo... ogólnie, to ja Cię kocham, ale o tym temacie, to ja właściwie poważnie!
Przecie w tym linku, to czysty kryminał, a nikogo nie obchodzi. Obchodzi jedynie tych, którzy z naiwnośći czytaja i do serca sobie biorą.
I idą tropem. Ale trop raczej nie prowadzi na Blogdebart.
Ryba jest jedna, for miliony...
Stary 24-01-2011, 18:44   #7
HORNET22
Guest

Napisał shotto Zobacz post
Po zapoznaniu się z artykułem doceniam rolę nasienia męskiego w życiu kobiety. Szanownemu shotto mogę zapewnić stałą dostawę cotygodniową. Biorąc pod uwagę nietrwałość produktu,po odbiór proszę się zgłaszać z otwartą paszczą...
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 19:12   #8
polar
Guest

Napisał HORNET22 Zobacz post
mogę zapewnić stałą dostawę cotygodniową.
Cienki Bolek. Przebijam tę marną ofertę.Dostawa dwa razy dziennie. W żopu i paszczu. W słoiczek gratis.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 19:17   #9
bilas
Guest

Napisał polar Zobacz post
Cienki Bolek. Przebijam tę marną ofertę.Dostawa dwa razy dziennie. W żopu i paszczu. W słoiczek gratis.
Polarek,Tys chyba dawno cos nie pil,pewnie ten dzien zbliza sie nieuchronnie wielkimi krokami.
Przyjdzie do Ciebie Kaczynski i tez mu w zopu dasz?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 19:24   #10
polar
Guest

Napisał bilas Zobacz post
Polarek,Tys chyba dawno cos nie pil,pewnie ten dzien zbliza sie nieuchronnie wielkimi krokami.
Przyjdzie do Ciebie Kaczynski i tez mu w zopu dasz?
A Tobie o co chodzi???

Za Twoje raczej nie piję, to chooj Cię ochodzi kiedy bedę pił
Może Ty powinienieś coś pobrać, bo cosik fermenta siejesz
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Forum Tygodnika "NIE" » Mam temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania