PDA

Zobacz pełną wersję : Im mniej państwa w Państwie - tym lepiej dla jego obywateli


wyjątkowa kanalia
04-07-2007, 11:33
- Jak jest - każdy widzi, co robić, w każdej dziedzinie, aby było lepiej?

Violetta
04-07-2007, 11:50
ten rząd uważa że powinno być więcej państwa, najlepiej państwa kaczyńskich, bo jarek wszystko wie i nikomu nie pozwoli mieć własnego zdania. A pójdzie po trupach żeby nie oddać władzy i zostaną na następną kadencję. I nie będzie lepiej a zapłacimy za to wszyscy. A ci co wiedzą
co robić, w każdej dziedzinie, aby było lepiej
wyjada albo siedząc w korporacjach, koncernach czy prywatnym biznesie nie wychylą się- bo po co, do odstrzału?

andrusza
04-07-2007, 12:12
Filmik z miasteczka protestujacych pielegniarek zrobiony przez internaute.

http://www.tvn24.pl/2056425,0,0,1,1,wideo.html

Czlowiek nie ma pojecia (jesli nie widzial i slyszal tego na "zywo" ) jak wyglada taki protest. Telewizja pokaze pare pielegniarek stojacych po kostki w blocie lub cicho pukajace plastikowa butelka w butelke. A tu slychac rumor jakby polska grala w finale mistrzostw europy 2012. Niesamowite.:) Tak trzymac.
PS. Podglosnic !

saves
04-07-2007, 18:35
Ktoś już kiedyś powiedział - "Państwo to ja". Był to chyba któryś z Ludwików. Należałoby spytać Tarantooge. Widać, że niektóre idee nigdy nie umierają.

wyjątkowa kanalia
05-07-2007, 18:42
wolności, powietrza. Mnożą się tylko agencje i instytucje kontrolne, prześladujące, wkoło kamery, samochodem już nie da się jeździć normalnie. Gównozbieracze, też łapią na fotoradary. Nie pochwalam zbyt szybkiej jazdy, ale to co wyczyniają, to już przesada. Załóżmy obroże na szyje na znak protestu, wszyscy, którzy mogą, nie pracują na państwowym, bądź zaszkodzić może = 100% że zaszkodziło by. Fotoblokery lipa. Trzeba coś wymyśleć, co oślepiałoby kamerę - może podczerwień na tablicę, bo na odległość nie oślepisz. Nakładki polaryzujące na tablice?

Społeczny Ruch Anty Jełopom Naszej Autarkii Totalnej Oligofrenii

- robić zdjęcia polucjantom i innym oligofrenikom z tzw. służb polucyjnych oraz przedstawicielom rządu trolli - a miejsca do publikacji dostatek w internecie - niech ujrzą siebie, a normalny obywatel będzie miał wielokrotnie ubaw po pachy