PDA

Zobacz pełną wersję : News,czy Prima Aprillis?

Dyjabeł Boruta
29-03-2013, 21:18
Jako nowy na Forum,a trochę leniwy dyjabeł starej daty nie mogę trafić na te słynne stadionowe podsłuchy,opisane w NIE,gdzie to qqqrna jest na Forum?o ile jest ?Jeśli jest ten temat ,to proszę o przekierowanie,jeśli nie ma to co o tym sądzicie ?

Dyjabeł Boruta
30-03-2013, 16:57
Taki news,a tu nikt nie komentuje!?Dziwne ,wszyscy chyba jaj nie święcą,krzyżem po całych dniach w kruchcie nie leżą,jedyne co może tę bierność tłumaczyć ,to to ,że towarzystwo zalane już w sztok,wtedy zrozumiem!:drink:
Kolejny raz czytam te podsłuchane zapisy rozmów naszych "elyt",dobre to jest,dobre,ale chyba nawet za dobre,chyba jednak Prima Aprillis, choć chciałbym się mylić:pijany:

kanakk
30-03-2013, 17:11
Taki news,a tu nikt nie komentuje!?Dziwne ,wszyscy chyba jaj nie święcą,krzyżem po całych dniach w kruchcie nie leżą,jedyne co może tę bierność tłumaczyć ,to to ,że towarzystwo zalane już w sztok,wtedy zrozumiem!:drink:
Kolejny raz czytam te podsłuchane zapisy rozmów naszych "elyt",dobre to jest,dobre,ale chyba nawet za dobre,chyba jednak Prima Aprillis, choć chciałbym się mylić:pijany:

znuff nie trafiłeś .
jaj mam myte i podrapane , leze do gury kołami i muchy troncam.

maerose
30-03-2013, 18:36
Psikus prylaprilisowy.

maerose
30-03-2013, 18:44
Ponieważ jednak niektórzy potraktowali te dialogi poważnie, Kancelaria Premiera wydała jako reakcję na to poniższe oświadczenie:

CENTRUM INFORMACYJNE RZĄDU
Oświadczenie w sprawie publikacji "NIE"
W związku z publikacją Dziennika Cotygodniowego "NIE" pod tytułem "Tusk na podsłuchu" informujemy, że przytoczone w artykule rozmowy (m.in. pomiędzy D. Tuskiem, a G. Schetyną, R. Koseckim i A. Kwaśniewskim) nie miały miejsca. Publikacja jest przykładem rażącego kłamstwa i nierzetelności dziennikarskiej. W związku z artykułem podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne. Przedstawicieli pozostałych mediów prosimy o niepowielanie tych nieprawdziwych informacji.

---------------------------------------
Pytanie: straszą za takie pierdoły, a mordy trzymają,
kiedy premier i prezydent są publicznie oskarżani o
zamordowanie LK?

zydokomuch
30-03-2013, 19:38
He, he, czyżby phemieh się wkuhwił? :D NIE zaznacza, że dysponuje materiałami nagraniowymi rozmów, nie wygląda mi to na prima aprilis. A nasz phemieh jakiś nehwowy się hobi...

Dyjabeł Boruta
30-03-2013, 21:42
He, he, czyżby phemieh się wkuhwił? :D NIE zaznacza, że dysponuje materiałami nagraniowymi rozmów, nie wygląda mi to na prima aprilis. A nasz phemieh jakiś nehwowy się hobi...

cała ta władza jakaś nerwowa ostatnio.Ludziom nawet za sny dochodzenia robią,to nie żart.Gość napisał,że przyśnił mu się odcięty łeb bufetowej i za to miał wszczęte dochodzenie.
Dokładnie tak napisał""Zawody drwali w Ratuszu - to by było coś! Mam taki powracający sen: trzymam w ręku obcięty łeb HGW i pokazuje go wiwatującemu tłumowi z okien pałacu""
http://pej.cz/Napisal-na-Facebooku-o-snie-z-odcieta-glowa-Hanny-Gronkiewicz-Waltz-teraz-ma-do-czynienia-z-policja-a6032
Uważajcie ludzie co śnicie,w tej wymarzonej demokracji,za trzy litery,HGW,hahaaa:mlotek:

Dakota
30-03-2013, 21:55
I słusznie,że władza jest czujna i ucina hydrze łeb w zarodku.Gołym okiem widać,że to jakiś nowy Robespierre,albo inny Marat.

Obywatel PRL
30-03-2013, 22:24
Jako nowy na Forum,a trochę leniwy dyjabeł starej daty nie mogę trafić na te słynne stadionowe podsłuchy,opisane w NIE,gdzie to qqqrna jest na Forum?o ile jest ?Jeśli jest ten temat ,to proszę o przekierowanie,jeśli nie ma to co o tym sądzicie ?

Wlasnie, ktory tekst jest primaaprilisowy?

Thorunczyk
31-03-2013, 08:43
Ten o dobrobycie w Rosji.

beton
31-03-2013, 11:41
Dziś Pan mąż z wyprzedzeniem zrobił mi pryma aprylis.
Wynurzył sie z łazienki i radośnie mi oznajmił.
No już żem fertig kocik , torba też umyta.
Ja z błyskiem szelmowskim w oku powiadam,
- no to dawaj pokrasimy świątecznie
A on mi przytargał torbę od laptopa ze słowami
Teraz kocik dej pozór i nie zachlap znowu.:p

Lewy półprosty
31-03-2013, 12:53
Nie lubię Prima Aprilisowych numerów NIE. Tu i tak co drugi
artykuł brzmi jak Prima Aprilis - po co jeszcze wymyślać ?...

się samozacytuję z wątku o subiektywnych recenzjach dla potrzeb
tego wątku.

Skorpion 13
31-03-2013, 13:04
To co opisano jest wymysłem primaaprilisowym.
W ocenach proszę uwzględnić natężenie tła. I odległość...
Autor niechybnie naoglądał się zbyt wiele amerykańskich filmów...;)

zydokomuch
31-03-2013, 15:17
A ja również na meczu byłem i moje urządzenia zarejestrowały następujące rozmowy:
TUSK:
Ale ghają, bahany, jedne...
WAŁĘSA:
Znowu to gejowskie lobby.
KWAŚNIEWSKI:
Jakby tak grali piłkarze z Kazachstanu, to ich prezydentowi doradziłbym, jak ich nakłonić do lepszej gry.
TUSK:
Wysłać na emehytuhy po siedemdziesiątce?
JOLKA:
Kibice gwiżdżą.
WAŁĘSA:
Gwizdają! Pałowałbym!
KWAŚNIEWSKI:
Tylko na kogo tak... Gwiz... dają? Chyba nie na mnie? Opalenizna im się nie podoba?
TUSK:
Debile na mnie gwizdają! Nie hozumieją, że phacować do 70. to sama przyjemność! Podobnie, jak hobić na śmiecówkach. Czas mi już rzucić to wszystko w diabły i wyjechać do kochanej Euhopy, dosyć tu się nahahowałem.
KWAŚNIEWSKI:
To może nie być proste - ja też próbowałem, a skończyłem w Kazachstanie i u Kulczyka. W sumie to nawet lepiej. Na waciki mam.
TUSK:
W Euhopie mógłbym ghać w piłkę z Sahkozym... W jednej drużynie.
KWAŚNIEWSKI:
Sarkozy'ego już nie ma, jest Hollande, on cię nie poprze.
TUSK:
Ale Angela mnie lubi.
KWASNIEWSKI:
Mówię ci, jedź do Kazachstanu, tam to jest życie! I ich też można na emy wysłać po 70.
TUSK:
A w piłkę tam ghają?
KWAŚNIEWSKI:
Taa, Borat jest kapitanem.
TUSK:
A butiki mają? Kasia musi się w coś ubrać i mieć co na bloga wrzucić.
KWAŚNIEWSKI:
Tu może być problem.
WAŁĘSA:
A ja to nawet w tym Kazach... ow... stanie... to żem był, chyba żem był, a jeślim nie był, to bendem. Do USA już mnie przez pedałów mogom nie zaprosić, to se na odczyty i doradztwo do tych... Kaza... chtow... szczyków bendem jeździł. Do kościoła tam można na mszem w niedziele?
KWAŚNIEWSKI:
Tylko w Wolsce chodzę, żeby się nie czepiali.
JOLKA (do Wałęsy):
A co tam u małżonki?
WAŁĘSA:
Ksiunżke napisała.
JOLKA:
A tak, prawda. Podobała się panu?
WAŁĘSA:
Taaa, nadała mi się pot noge od biurka, bo się kolibało,jak żem na moim blogu o tych pedałach pisoł.
TUSK:
Gwizdają, debile...
WAŁĘSA:
Kto, pedały?
TUSK:
Mam tego, kuhwa, dosyć, piłkarze nie ghają, kibice zamiast ich wygwizdywać, to gwiżdżą na mnie, ludzie mnie nie lubią, nawet taki Milleh ma lepsze sondaże, niż ja, o każą złotówkę to się człowieka czepiają, nawet Kasi, że kupiła mieszkanie, jak kasę z Cypru w pohę wycofałem.
WAŁĘSA:
A ja tam też mam pare złoty na czarnom godzinem, jakby pedały przestali mnie zapraszać.
TUSK:
Miałeś.
KWAŚNIEWSKI:
Koniec meczu, zbieramy się. Trzy jeden to stosunkowo niezły wynik, nie przekreślałbym naszych szans...
TUSK:
Alek, nie jesteś w ti vi,więc nie piehdol. Kazachstan, mówisz? Zobaczymy... Do widzenia się z państwem!
WSZYSCY:
Do widzenia.
KIBOLE:
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skorpion 13
31-03-2013, 15:40
Moim zdaniem - szkoda było kasy na te stadionowe wygibasy...
Ale tekst - w sumie niezły...:drink:

Ya-Bo-L
01-04-2013, 09:42
Poza stadionowym podsłuchem jako prima aprilisowy obstawiam jeszcze tekst o przesunięciu daty śmierci Jana Pawła II.
O ile sam pomysł, by nie dać umrzeć papieżowi w "dzień głupca" jawi mi się sensownym, o tyle nie przekonuje mnie, że taśmy Rai Uno trafiły do redakcji "NIE" jako pierwszej i to dopiero po tylu latach.

Kuropatkin
01-04-2013, 16:44
Zgadzam się z Y. co do tekstu o dacie śmierci Lolka.
Skąd, przede wszystkim, dziennikarze w apartamencie umierającego Dżepetto i nie zauważona, zapomniana kamera?

Skorpion 13
01-04-2013, 19:08
Poza stadionowym podsłuchem jako prima aprilisowy obstawiam jeszcze tekst o przesunięciu daty śmierci Jana Pawła II.

Dokładnie Jabłek!:drink:

słodkapanna
01-04-2013, 19:48
Poza wyżej wymienionymi powątpiewam też w prawdziwość tekstu o zakupie przez księcia Karola zrujnowanego polskiego dworu do remontu, z przeznaczeniem na królewską letnią rezydencję.

zydokomuch
02-04-2013, 20:15
Na stronie internetowej NIE nie dementują artykułu ze stadionowych podsłuchów, choć dziś już 2 kwietnia...

tygrysy666
03-04-2013, 11:37
Andrzej Rozenek To już dzisiaj chyba mogę... Prima a prilis :))) Przyznacie, że bardzo udany!
Wczoraj o 11:32 · Lubię to! · 7

Dziad Proszalny
03-04-2013, 18:51
http://premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/oswiadczenie-w-sprawie-publikacji-dziennika-cotygodniowego-nie.html

redakcja NIE do pierdla ?

andy-1969
10-04-2013, 09:10
Tusek na gwałt próbuje nadrobić stracone przez ACTA punkciki. Ale internet mu na razie nie odpuszcza.