PDA

Zobacz pełną wersję : Religia matką szaleństwa...

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

szakal
18-12-2011, 16:13
jeśli parę "mondrości" kieckowego od razu robi z niego waszego guru to może wystąpcie do kurwii aby go beatyfikowała za życia :) :)

Kuropatkin
18-12-2011, 18:21
A dlaczego by nie?:dance:

okantkuli
18-12-2011, 21:09
Ble ble ble i tak pierdolą, jak potłuczeni.
Gnoje, które nie mają pojęcia o codziennym trudzie i znoju roboli, magistrów, chorych i głodnych.
W dupe se wsadź te swoje gupkowate wynurzenia, śmierdzielu pasożytniczy.

Etyczne myślenie, arogant jebany.No to Cię wzięło:)

słodkapanna
18-12-2011, 21:15
Alternatywna wersja historii:http://forum.nie.com.pl/attachment.php?attachmentid=2681&d=1324239314

okantkuli
18-12-2011, 22:32
Możeś i dobry człowiek, ale generalizujesz. Nie potrafisz się wyzwolić z mentalnej nienawiści, i nie masz tyle siły, by spróbować zrozumieć myślących inaczej. Wyzwól się od zniewalającej Cię nienawiści wynikającej z .... (chciałoby się napisać "ciasnoty umysłowej", ale jednocześnie tkwię w okowach nieubliżania innym).Nie każda generalizacja jest czymś negatywnym. I tak z istoty każdy ksiądz jest kimś niewiedzącym, ale twierdzącym, że coś wie o czymś, co ma być powodem tego by ktoś inny, czyli przykładowy wierny, a raczej jego życie, było poddane jakimś restrykcjom, niejednokrotnie kłócącym się z samą fizjologią człowieka (np. posty, umartwianie się, wypieranie się swoich podstawowych popędów, które w propagandzie religijnej nazywane są żądzami, co prowadzi do rozlicznych cierpień i zaburzeń psychicznych). Rozumiem, że ten ksiądz Boniecki, jest lekkim dysydentem w swoim środowisku, ale pamiętaj co to za środowisko. To jest organizacja, w której nadal funkcjonuje indeks ksiąg zakazanych, archiwa watykańskie nie są dostępne dla naukowców. To tylko argumenty z dziedziny intelektualnej. Jakoś ten pan godzi się być w organizacji, która w tak jawny sposób sprzeniewierza się idei poszukiwania prawdy. To tyle na temat uczciwości intelektualnej, tego pana księdza. O skrywanej, ale dla antyreligijnego świata jawnej sprawie seksualnego wykorzystywania dzieci w kościele katolickim, o inkwizycjnej przeszłości jego organizacji, o stosach, mordowaniu przeciwników i dysydentów, i to jeszcze w XX wieku, o urąganiu rozumowi, logice, nauce, a wreszcie nawet temu ich pieprzonemu manifestowi staremu i nowemu nie będę się rozwodził, bo znamy te zagadnienia. I ten skądinąd zapewne porządny człowiek, tkwi w tym gównie, tkwi dobrowolnie, i ty mi kolego mówisz, że ja go jako księdza oceniam bezpodstawnie i bez dania racji. Nie pierdol człowieku, bo takie spłaszczanie tego co naprawdę wynika z mojej wypowiedzi jest charakterystyczne dla religijnych pojebusów i urąga rozumowi. Uproszczona definicja tego gówna, o którym powyżej napisałem to właśnie "ksiądz" więc jeżeli tego nie rozumiesz bez dłuższego wykładu, to bliżej ci do nulla niż do małpy rozumnej.

Tak, Panie Y. Również jestem przeciwnikiem oceniania ludzi przez pryzmat przynależności zawodowej, religijnej, koloru skóry, czy innych, równie "istotnych" kategorii, a nie pod kątem tego, co mają pod sufitem i co sobą reprezentują.Ksiądz to nie listonosz, rolnik czy piekarz. Ksiądz rości sobie prawo by podporządkowywać sobie innych ludzi. Twierdzisz, że to taka sobie tam nieistotna sprawa? Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz personalną ocenę człowieka. Wyraźnie skoncentrowałem się na jego fachu, który bez obłudy uważam za z istoty niegodziwy, wrogi człowiekowi i niechwalebny. Człowieka nie tykałem, bo mi nic złego nie zrobił i niczym nie uraził. "nie na tyle mądry" nie oznacza 'głupi', "nie na tyle dobry" nie oznacza 'zły'. Co innego ksiądz, dla mnie oznacza to 'głupi lub cyniczny, zły lub pozbawiony empatii'. "ale ksiądz" wydawało mi się, że to wystaraczająco zrozumiały termin oznaczający "człowieka, który sam nic nie wie, ale śmie pouczać innych z pozycji swojej niewiedzy skrywanej pod płaszczykiem jakiegoś abstrakcyjnego wtajemniczenia". Gdy ktoś cię uczy ze swojego doświadczenia i nie twierdzi, że to jakieś objawione prawdy, to może być dla mnie nauczycielem, nawet jeżeli się myli. Mogę go szanować. Lecz nie może być mi nauczycielem ktoś, kto nie potrafi odrzucić sztandaru oczywistego kłamstwa. Takim oczywistym kłamstwem jest udawanie, że nie widzi się jawnych sprzeczności między tym co się głosi, a tym co się praktykuje. Z tego punktu widzenia, żaden ksiądz, czy to dobry czy zły jako człowiek, nie ma nic istotnego do powiedzenia jako ksiądz, chyba, że przed sądem o molestowaniu seksualnym lub malwersacjach finansowych. Gdy naukowiec napotyka sprzeczność w teorii nie porzuca nauki, tylko błędną teorię lub jej błędne wątki. Gdy ktoś z religijnej przestrzeni napotyka sprzeczność to albo odrzuca poczucie tej sprzeczności wraz z rozumem, albo udaje, że nie dostrzega tej sprzeczności. Stąd przecież te zakazy obrażania uczuć religijnych, które w wolsce sprowadza się do absurdu. Czy ktokolwiek może sobie bez uczucia śmieszności wyobrazić matematyka, który czuje się obrażony, że ktoś nie potrafi liczyć i żyje sobie w przekonaniu, że 8x8 to 88?

krisbaum
19-12-2011, 01:57
Tak, Panie Y. Również jestem przeciwnikiem oceniania ludzi przez pryzmat przynależności zawodowej, religijnej, koloru skóry, czy innych, równie "istotnych" kategorii, a nie pod kątem tego, co mają pod sufitem i co sobą reprezentują.
Mieszacie panowie pojęcia. Koloru skóry się nie wybiera, zatem związek z religią żaden. Przepraszam, niewielki. Mnie też nikt nie pytał czy chcę się wykąpać w chrzcielnicy. Zawód, tu już lepiej. Niby nie powinno się oceniać ludzi po tym, co kto se za fach wybrał. Ale tu znów na arenę wkracza ta pierdolona ta religia. Jak to jest, że tym samym religiotom łatwo przychodzi domaganie się respektu dla swych iluzji, a zarazem gardzą kurwami? A przecież to zawód dający ludziom przyjemność, a niektórym nawet jedyną możliwość spędzenia miłych chwil w towarzystwie kobiety. Nie każdy urodził się przystojniakiem, a ryży, piegowaty, garbaty, pryszczaty nerd, też chciałby od czasu do czasu podupczyć. Innym zapewnia miłą odmianę, za racjonalną kwotę pieniędzy. Ateista z pewnością kurwą nie pogardzi.
Za to religiota. No tu jest inaczej. Sam gardzi różnymi profesjami (kurwa, ginekolog aborter), niektórzy gardzą innym kolorem skóry (mormoni wierzą, że im jesteś ciemniejszy, tym bardziej podpadłeś bogu), geje też mają przejebane, podobnie jak kobiety. Ale z jakiegoś dziwnego, zupełnie nieracjonalnego powodu, te jebane, atakujące innych skurwysyny, domagają się specjalnej protekcji dla swych urojeń. Oni mogą nazwać gejostwo dewiacją, grzechem, upadlać ludzi, zakuwać kobiety w szmaty, ograniczać do roli macicy samobieżnej, połączonej z robotem kuchenno piorącym. I naraz pojawia się Yabol, i twierdzi, że mają prawo do takich poglądów, a to my patrzymy przez niewłaściwy pryzmat. Ok. Jest tzw. pożytecznym idiotą. To i tak lepsze niż wsadzanie do pierdla za obrazę uczuć, czy kamieniowanie.

MagnificencjaS
20-12-2011, 17:07
http://img249.imageshack.us/img249/7063/bawochwalstwob.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/249/bawochwalstwob.jpg/)

sz_matka_boska
21-12-2011, 08:27
W Polsce święci się wszystkie obiekty publiczne, szkoły, boiska, ulice, ronda, we wsi wielkopolskiej Stare Krobie pobłogosławiono wiatę - zadaszenie z blachy, żeby chroniła ludzi od deszczu, a uroczystość poprzedziło nabożeństwo. Powszechne jest także święcenie oczyszczalni ścieków, jak choćby w piątek we wspomnianym Kobiórze pod Pszczyną.

- Oczyszczalnia w newralgiczny sposób załatwia nasze potrzeby. Jej modernizacja była największą inwestycją gminy w tym roku, można przyłączyć do niej cały Kobiór. Jest naszpikowana automatyką i bardzo łatwo w niej o wypadek. Były przypadki śmiertelnego zatrucia gazami. Chodzi o to, żeby opatrzność czuwała nad pracownikami. Księdzu nie daliśmy za to ofiary, obrzęd nic nie kosztował i komu miałby przeszkadzać? - pyta wójt.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,10850922,Poswiecenie_oczyszczalni___To_de likatna_sprawa__nieladnie.html

NIesamowite, nie dali ofiary. Sam przylazł. W ramach zwiększania widoczności marki. Taka reklama podprogowa.

krisbaum
21-12-2011, 23:11
Roczne dziecko naucza ewangelii:
http://www.youtube.com/watch?v=zALqMWimBbM
Właśnie jest o nim na National Geographic, nazywa się Kanon, stał się pełnoprawnym kaznodzieją, obecnie ma chyba coś koło czterech latek. Ponoć zielonoświątkowiec...
Ręce kurwa opadają...

beton
21-12-2011, 23:47
W dzisiejszych czasach monopol na religię przewodnią w Polsce ma kościół katolicki.
Jak to funkcjonuje każdy wie, specjalnie uświadamiać nie trzeba.
KK swoimi poczynaniami zniechęca do siebie coraz więcej ludzi, być może za lat kilkadziesiąt będzie to kościół niszowy.
Ta luka która powstanie, nie łudźmy się, zostanie szybko zastąpiona innym odłamem religijnym.
Ja na pewno tej chwili nie dożyje,więc sobie pogdybam i po przypuszczam.
Mam po sąsiedzku świadków Jechowy mają ośmioletniego synka.
Jakie to dziecko jest zdyscyplinowane jeśli idzie o poznawanie swojej wiary, to nie macie pojęcia.
2 razy w tygodniu zapyla ze szmacianką w której ma kajecik, biblię, i broszurki na zebrania indoktrynujące.
W niedzielę rusza z rodzicami na misję kapersko nawracające.
Jak tylko zagadniesz brzdąca o sprawy religijne, to leci z koksem jak katarynka.
Kto wie czy następnym wyznaniem dominującym nie będzie kościół świadków Jechowy, są bowiem bardzo ekspansywni, jak rdest sachaliński. Zaszczepisz korzonek, to zarośnie ci całe pole.

krisbaum
21-12-2011, 23:53
Ogólnie wszelkie te odłamy badaczy pisma mają wpływ. Zresztą są specjalnie szkoleni w tych pierdach. Ja tam kiedyś lubowałem się w dyskusjach z pojebami, zresztą jak z każdymi zwolennikami kreacjonizmu. Łatwo zbić ich z pantałyku co raz to nowszymi dowodami na ewolucję. Gorzej idzie z jabolopodobnymi katolami po filozofii, co to do kościoła chodzą, "bo w coś wierzyć trzeba". Jak tu polemizować z takim argumentem? Lepsi ode mnie nie dali rady przebić się przez zakuty łeb. A że Polaków o takim zapatrywaniu jak mrówków, jeszcze długo KK będzie miał się dobrze.

Ya-Bo-L
22-12-2011, 00:18
Nie trzeba.
Czy ja nakłaniam Cię do przyjęcia moich poglądów?
Czy ja gdziekolwiek wyraziłem pogląd, że Twoje poglądy są gorsze od moich?

Jeśli uważasz, że masz rację, a ja się mylę, to niech prawda mnie wyzwoli.
Po prostu się bardziej staraj.

krisbaum
22-12-2011, 00:27
Kiedy się kurna nie da. Normalnie się nie da. Nie da się udowodnić, że nie istnieją niewidzialne, niewykrywalne naukowo jednorożce. Wystarczy zdefiniować Panbuka na powyższą modłę, a choćbym się troił i dwoił, a nawet dzielił przez zero, filozof zawsze znajdzie furtkę. Tak samo nie udowodnię wam, że Maria Konopnicka, pisząc książkę o krasnoludkach, nie znajdowała się w stanie łaski uświęcającej, a jej wypocin nie należy traktować jak prawdy objawionej.
A skoro nie mam twardych dowodów, pozostaje mi jedynie wierzyć, że krasnoludki i jednorożce nie istnieją, nieprawdaż?

Ya-Bo-L
22-12-2011, 00:30
Wiara też wyzwala. Niektórych.

krisbaum
22-12-2011, 00:34
Zgadza się, jedynie niektórych. Zdecydowanej większości narzuca pęta. Przeważnie na zdolność myslenia.

Ya-Bo-L
22-12-2011, 00:35
Jak każda trudna do skontrolowania namiętność.
Np. nienawiść.

krisbaum
22-12-2011, 00:38
Namiętności to ludzka przypadłość. My, Wolkanie, wolimy kierować się chłodną logiką.

Ya-Bo-L
22-12-2011, 00:41
Spotykając człowieka bezgranicznie przekonanego o swojej racji nie zastanawiam się, co jest jego racją. Spierdalam jak najdalej.
Generalnie wali mnie w imię jakich zasad mam ginąć.

Wolkana jeszcze nie spotkałem. Może po prostu zbyt szybko uciekałem.

krisbaum
22-12-2011, 00:49
Pan się myli, Panie Yabol. My, Wolkanie, nie jesteśmy bezgranicznie przekonani o swej racji. My tylko bezgranicznie wierzymy (tfu!) w logikę. Racjonalne, logiczne argumenta, skłonią nas nawet do wiary w istotę najwyższą. A teraz żyjcie długo, i niech się wam wiedzie.

http://www.allmystery.de/dateien/uh46222,1290283832,star-trek-spock1.jpg

Cygwan
23-12-2011, 21:36
http://www.cda.pl/video/27039b0/Wypowiedz-prawdziwego-katolika

Punktak
28-12-2011, 17:00
http://energia.sl.pl/god_proof_pl.htm

Proszę spojrzeć, oto co wpadło mi w ręce przypadkowo i chwilę temu ;p Czy ktoś już to widział ? Czy znalazło się tutaj ? Nie mam pewności, ale prawdopodobnie na tym użytkownik Georginia bazuje swoje wirowe teorie ;p

Swoją drogą, gratuluję autorowi zdrowia i konsekwentności w popełnieniu tego tekstu ( a jest tego znacznie więcej ) ;p

malgośkamówiąmi
28-12-2011, 17:06
tutaj z odmiennych stron internetowych totalizmu (http://energia.sl.pl/totalizm_pl.htm)

Totalizm (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Paj%C4%85k_%28ufolog%29#Totalizm) - zestaw poglądów na temat Wszechświata i Boga głoszonych przez Jana Pająka (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Paj%C4%85k_%28ufolog%29).

A kto zacz ten Pająk?
Morda mało ciekawa...

aniamania
28-12-2011, 21:57
http://wszechpolska.pl/uimages/services/wszechpolska/i18n/pl_PL//201112/1324569074_by_Doknic.jpg?1324569074

zrita
29-12-2011, 16:27
http://www.wielkawola.pl/design/_gallery/_100_100_3/7.jpg

Koszulka Herb Polski z Godłem z 1919 roka cena 39,90 zł

http://www.wielkawola.pl/design/_gallery/_300_300_3/23.png

Koszulka Odbicie twarzy Chrystusa biała cena 37.90 zł

Jeśli chcesz kupić fajnego t-shirta i jednocześnie pomóc rozwijać konserwatywną inicjatywę, teraz możesz to zrobić. Zaczynamy od Herbu Polski z 1919 roku w kilku wariantach. Chcemy przywrócić ten wspaniały wizerunek polskiego godła, o wielkiej wadze symbolicznej - bez gwiazd na skrzydłach, z zamkniętą koroną zwieńczoną krzyżem, w postawie bojowej. Znajdziesz też specjalnie laminowaną naklejkę na samochód z Herbem z 1919 i inne naklejki do dowolnego użytku.

Reklama na Frondzie.
Czego to katole nie wymyślą..
Ta dolna koszulka to chyba lekkie przegięcie?

I na Frondzie można sobie poczytać na temat całunu :

Całun ukryto, bo Hitler poszukiwał Świętego Graala (http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/calun_ukryto,_bo_hitler_poszukiwal_swietego_graala _17928)

canislupus
29-12-2011, 18:17
http://www.cda.pl/video/27039b0/Wypowiedz-prawdziwego-katolika
No wypowiedź jest fajoska. Najgorsze, że takich pojebów jest nie mało, a doliczyć trzeba jeszcze to całe moherowe tałatajstwo. Wojna religijna w "Polnisze" wydaniu nie miała by chyba bardziej krwawego odpowiednika w historii Europy.

Polska podziemna
29-12-2011, 18:32
Ale wykwit.

mama Stiflera
29-12-2011, 18:47
Moja ulubiona z motywem kościelnym to ta:

http://www.kropa.pl/data/gfx/pictures/medium/7/2/29727_1.jpg

malgośkamówiąmi
29-12-2011, 18:49
Moja ulubiona z motywem kościelnym to ta:

http://www.kropa.pl/data/gfx/pictures/medium/7/2/29727_1.jpg

Moja też :)
I parę innych wzorów również!

tygrysy666
01-01-2012, 09:45
:drink:W dzisiejszych czasach monopol na religię przewodnią w Polsce ma kościół katolicki.
KK swoimi poczynaniami zniechęca do siebie coraz więcej ludzi, być może za lat kilkadziesiąt będzie to kościół niszowy.
Ta luka która powstanie, nie łudźmy się, zostanie szybko zastąpiona innym odłamem religijnym.
Ja stawiam na islam, niestety.
Zresztą - tak jest napisane w różnych przepowiedniach - od Nostradamusa poczynając a na Sybilli kończąc.
Ale to żaden dowód (Nostradamus pisał kalamburami i można go interpretować różnorako).
Ale wracając do islamu - jest to obecnie najbardziej ekspansywna religia, a jej wyznawcy to nie Świadkowie Jehowy, z którymi się rozmawia. Muzułmanie swoje wiedzą - i nic ich nie przekona.
Zobaczycie - chociaż pewnie większość z nas nie dożyje tego - będzie wybór - albo przechodzisz na islam - albo giń, niewierny!
(pomijając fakt, że istnieje odłam mistyczny islamu - sufizm - który "dżihad" - wojnę traktuje jako wojnę we wnętrzu każdego człowieka o rozwój duchowy - a nie zabijanie niewiernych; w ogóle według sufizmu zabijanie innych to zbrodnia - ale w chrześcijaństwie też jest przykazanie "Nie zabijaj" - a nawet w Nowym Testamencie jest to mocniej wyrażone - "miłujcie nieprzyjacioły wasze" - ale teoria teorią, a taki ajatollach czy ojdyr swoje wie)

:drink:

tomek63
01-01-2012, 09:51
Fakt, tylko że w tych innych ideach nie zabija w imię miłości, nie molestuje w imię wstrzemięźliwości, nie kradnie w imię ubóstwa i nie buduje pałaców w imię pokory:P

tomek63
01-01-2012, 09:58
I to jest odpowiedź dobra, nawet bardzo ale na zupełnie inny post (z 2009) - na dzisiaj chyba dość. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim bez względu na wyznanie:)

tygrysy666
01-01-2012, 10:02
Fakt, tylko że w tych innych ideach nie zabija w imię miłości, nie molestuje w imię wstrzemięźliwości, nie kradnie w imię ubóstwa i nie buduje pałaców w imię pokory:P
Zawsze znajdzie się jakiś ojdyr - nawet z buddyzmu - wydawałoby się - takiej niewinnej religii - na Sri Lance (Cejlon) - buddyzm zrobili religią państwową.
Zresztą - Hinajana - Mały Wóz - odłam buddyzmu - uważa, że tylko duchowni znają się na tym, jak osiągnąć Nirwanę. Przez to rola kapłanów staje się kluczowa.
Każda religia czy ideologia znajdzie swojego Rydzyka czy Hitlera.

tomek63
01-01-2012, 10:07
Co oczywiste jest. Wygląda na to, że czym bardziej idea nośna i atrakcyjna jest tym więcej zboków i cwaniaczków przyciąga...

polamaniec
01-01-2012, 19:24
Upodstaw każdej religi znajdziesz paru cwaniaków którym robić się nie chciało ,więc stworzyli ideologie ,która z reguły nie bardzo trzyma się kupy,potem potrzebny był frajer co uwierzył i za to dał sie zabić,a potem to już z górki,kaska,życie dostatnie,trzeba tylko umiejętnie nowym pokoleniom w głowach mącić i umieć rządami kierować

maerose
01-01-2012, 22:07
Napisał beatonka
W dzisiejszych czasach monopol na religię przewodnią w Polsce ma kościół katolicki.

Ot, wymyśliła. Cholera jedna.
Ciekawam, jaka to religia owładnie antyklerykałami i ateistami po ukruszeniu wpływów kk?
Rozumiem, że kk uważa swoje łowiecki za idiotów, ale traktować wolnomyślicieli, jako idiotów, to nadużycie.

beton
01-01-2012, 22:14
jak świat światem ludkowie zawsze sobie bat na dupe wymyślali
nawet te wolnomyśliciele z racji wolnego myślenia, do rozumu przychodzili po solidnej chłoście

zapytaj jabola on ci wyklaruje, że brak wiary jest także wiarą:p

maerose
01-01-2012, 22:45
jak świat światem ludkowie zawsze sobie bat na dupe wymyślali
nawet te wolnomyśliciele z racji wolnego myślenia, do rozumu przychodzili po solidnej chłoście

zapytaj jabola on ci wyklaruje, że brak wiary jest także wiarą:p

Jabolem mnie nie strasz, bo nie takich z łóżka spychałam.
Solidna chłosta myli się Ci kochanie moje z czasami dawno przejszłymi.
W Twoich postach wypowiedziach snuje się głos przodków o niewolniczym imago.
Paszła babo pszeklenta!:mlotek:

tygrysy666
02-01-2012, 13:11
Ale w islamie nawet kamienowanie jest do dzisiaj stosowane - nie tylko batożenie.:mrgreen:

maerose
03-01-2012, 00:29
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/oburzajacy-protest-ortodoksyjnych-zydow,1,4987631,wiadomosc.html

Cus pieknego.
Pojeby religijne w natarciu.
Nie dość im, że musza w pogotowiu broń trzymac, jeszcze się gnojom reform zachciewa.

słodkapanna
03-01-2012, 00:30
K a ż d a ortodoksja jest potencjalnie niebezpieczna.

maerose
03-01-2012, 00:37
K a ż d a ortodoksja jest potencjalnie niebezpieczna.

Przecież jesteśmy przykładem, prawda?
Wprawdzie nie ma zabójstw na tle religijnym, kamienowania żon, ale czym innym jest zmuszanie dzieci i młodzieży do niechcianych praktyk w przedszkolach i szkołach z powodu presji katolskich niewolników?

Toffik
03-01-2012, 08:19
http://www.neurokultura.pl/represje/1124-kocio-nie-popiera-kremacji.html

Episkopat ostrzega: Kremacja może spowodować, że ciało nie zmartwychwstanie

patrycja607
03-01-2012, 08:35
Kremacja może być przyczyną wielu groźnych chorób!
A może to o palenie chodziło?

Polska podziemna
03-01-2012, 08:36
Naprawdę?
Uachachachacha!!!!!:drink:

zrita
03-01-2012, 12:48

Jakby te wszystkie ciała niespalone miały z marchwi wstać, to planet by zabrakło...

szpak1234
03-01-2012, 13:01
Jakby te wszystkie ciała niespalone miały z marchwi wstać, to planet by zabrakło...W co oni wierzą

WiaraLubRozum
03-01-2012, 13:12

Episkopat ostrzega: Kremacja może spowodować, że ciało nie zmartwychwstanieZ tego co pamiętam, to Jan Paweł I został skremowany.
Dla jasności - aby uniemożliwić ustalenie przyczyn śmierci. Nie siądzie więc bidok przy "stole Pana" i będzie głodny leżał całą wieczność.;)

patrycja607
03-01-2012, 13:22
Z tego co pamiętam, to Jan Paweł I został skremowany.
Dla jasności - aby uniemożliwić ustalenie przyczyn śmierci. Nie siądzie więc bidok przy "stole Pana" i będzie głodny leżał całą wieczność.;)
Chyba jednak nie.
Jan Paweł I został pochowany w bazylice św. Piotra.
(za Wikipedią)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0e/Tomb_of_pope_Johannes_Paulus_I.jpg/800px-Tomb_of_pope_Johannes_Paulus_I.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0e/Tomb_of_pope_Johannes_Paulus_I.jpg)

Yiorg14
03-01-2012, 13:31

A jeśli zejdę w wieku, dajmy na to, przed setka, to jak tam kurwa będę wygladał? Wiecznie będę na czworakach? Z fałdami na ryju? Czy może jak Adonis i takie tam?

Lewy półprosty
03-01-2012, 13:32

Przecież powiedziane jest : z prochu powstałeś i w proch się obrócisz - więc o co biega ?
A trupy zgnite, opuchnięte i przekonsumowane przez robactwo - tudzież nagie szkielety zmartwychwstaną ?

WiaraLubRozum
03-01-2012, 13:35
Chyba jednak nie.
Jan Paweł I został pochowany w bazylice św. Piotra.
(za Wikipedią)
Masz rację, jednak sprawa śmierdzi. Niemniej będzie mu dane imprezować z innymi dewiantami przy bobrowem stole.

Oryginał: www.racjonalista.pl/kk.php/s,1745 (http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1745)
Warto zwrócić uwagę na następujące fakty:
Watykan podał, że ich lekarz stwierdził zawał serca jako przyczynę śmierci, jednak do dnia dzisiejszego nie opublikowano oficjalnego świadectwa zgonu papieża.
Zgodnie z prawem włoskim przed przystąpieniem do balsamowania należy odczekać co najmniej 24 godziny od chwili zgonu, lecz dzięki staraniom kardynała Villota zwłoki Albino Lucianiego zostały zabalsamowane w ciągu niespelna12 godzin od chwili jego śmierci.
Następnie Watykan nie chciał zgodzić się na dokonanie autopsji argumentując to jako praktykę niezgodna z prawem kanonicznym. Ale prasa włoska podała, że autopsja została dokonana w przypadku jednego z poprzednich papieży, a ściśle Piusa VIII zmarłego w 1830 roku.
I wreszcie, chociaż procedura wymaga, aby przed przystąpieniem do balsamowania zwłok usunąć z nich krew i pewne organy wewnętrzne, w tym przypadku nie uczyniono nic z tych rzeczy, w związku z czym nie było możliwości sprawdzenia obecności trucizny w krwi zmarłego papieża."

AQQ
03-01-2012, 13:37
Kremacja została w Kościele zaaprobowana przez Pawła VI w 1963 roku, jako praktyka, która nie jest sprzeczna z nauką Kościoła o zmartwychwstaniu. Czyli, co z tzw nieomylnością papieża? Czyżby polski episkopat był bardziej nieomylny niż sam nieomylny?

patrycja607
03-01-2012, 13:37
Nie byłby to pierwszy zamordowany papież. I wcale nie powiedziane, że ostatni.

Lewy półprosty
03-01-2012, 13:43
Celestyna V-tego, którego gorszyły kościelne bogactwa tez szybko odsunięto z Piotrowego tronu....

tygrysy666
03-01-2012, 13:46
Kremacja została w Kościele zaaprobowana przez Pawła VI w 1963 roku, jako praktyka, która nie jest sprzeczna z nauką Kościoła o zmartwychwstaniu. Czyli, co z tzw nieomylnością papieża? Czyżby polski episkopat był bardziej nieomylny niż sam nieomylny?
Jeden papież mówi jedno - inny coś na odwyrtkę...
To nie nowość.
Dziwię się tylko - jak teologowie katoliccy (hehe! - naukowcy!!!) sobie z tym radzą.:drink:

Yiorg14
03-01-2012, 13:47
Księżęce dupy zaczęły się madrzyć zupełnie bez powodu. Kremacji dokonywano, bez żadnego problemu dopóki nie zawyła sutanna. I dopiero po tym rozgorzała dyskusja. Jaki kraj taki obyczaj. Cmentarze na peryferiach, potem w centrach, a wkrótce wszędzie.

Lewy półprosty
03-01-2012, 13:56
Kolejny sobór będzie nazywał się : Starciem Nieomylnych !

Yiorg14
03-01-2012, 14:03
Nie byłby to pierwszy zamordowany papież. I wcale nie powiedziane, że ostatni.
Grozisz? :)

AQQ
03-01-2012, 15:37
Tak, tak. W swych idiotycznych pomysłach "nasz" kościół to ma mistrza świata. Wcale bym się nie zdziwił gdyby przed pochówkiem denata, choc na chwilkę do krzyża przyjebać kazali ... coby na bank zmarchwiwstał ;)

zrita
03-01-2012, 15:57
Fronda : Frytka ogłosiła swoje nawrócenie (http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/frytka_kocha_jezusa_18053)

To nie żart !

Aż do następnego....

aniamania
03-01-2012, 16:56
Fronda : Frytka ogłosiła swoje nawrócenie (http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/frytka_kocha_jezusa_18053)

To nie żart !

Aż do następnego....

Nooo, gratuluje!
Wiekszej zenady dawno nie widzialam!

MagnificencjaS
03-01-2012, 20:32
Wtorek 03.01.2012
Frytka: "ZNALAZŁAM JEZUSA CHRYSTUSA" http://www.pudelek.pl/artykul/37394/frytka_znalazlam_jezusa_chrystusa_zobacz/

Znalazłam go poprzez spotkanie ze znajomymi, którzy zaczęli mi opowiadać swoje świadectwo. Zaczęli mi mówić, jak wygląda naprawdę życie z Jezusem Chrystusem i zapytali mnie, czy chciałabym go przyjąć do swojego serca. Kiedy zdecydowałam się to zrobić, nie wiedziałam, co mnie czeka, co będzie, ale wiedziałam, że to jest ten moment, w którym chcę coś zmienić w swoim życiu. Postanowiłam zaufać.
Historia Kościoła zna takie przypadki. Pierdolec religijny to dość powszechne zjawisko.
sacropierdolensis catoholicus baccilus obscurantus Vaticanus Virus

older52
03-01-2012, 20:36
Wtorek 03.01.2012
Frytka: "ZNALAZŁAM JEZUSA CHRYSTUSA" http://www.pudelek.pl/artykul/37394/frytka_znalazlam_jezusa_chrystusa_zobacz/

Historia Kościoła zna takie przypadki. Pierdolec religijny to dość powszechne zjawisko.
sacropierdolensis catoholicus baccilus obscurantus Vaticanus Virus

Maria Magdalena dla ubogich?
Tamta prawdziwa to chociaż dawała Yoszui, któren jakoś w historii egzystuje dzięki facetom w torbach po cukrze na łbach.
A ta sierota?
- W Big Brotherze dała dupy Kenowi w wannie, Kenowi o którym nikt nic nie wie, a sama , aby wyjść przed szereg podobnych jej celebrytek znanych z tego, że są znane, w religię uciekła i słodzi...
Gupia pizda!:bluzg:

Faceci z tej rodziny mieli w Łodzi mir ale to półkurwie....

tadeuszbear
04-01-2012, 07:45
niech sie krzyże pną do góry
budujemy nowy świat
nowy świat, nowy świat, nowy ład http://imladis.p2a.pl/img/smilies/smile.png

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/tr … omosc.html (http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/radni-uchwalili-podatek-od-przydroznych-krzyzy,1,4988745,region-wiadomosc.html)

religia matką szaleństwa. zidiocenie w naszym kraiku sięga niebios. radni uchwalili dokument sankcjonujący stawianie symboli gdzie komu popadnie. nie tylko krzyży ale też pentagramów belzebuba czy okolicznościowych - tu leżał pijak, pies mu mordę lizał. za 30 zeta można postawić przydrożny symbol cierpienia.
czemu tylko przydrożny? pójdźmy dalej! przed oddziałami opieki paliatywnej, chirurgii i dps gdzie ludzie schodzą w cierpieniach, postawmy ich tysiące. każdy przypadek to przecież los człowieka wart upamiętnienia. że niby groteska? co tam. najważniejsze to obchodzić oszołomów tak by nie urazić uczuć. o uczuciach ludzi myślących nikt nie myśli i nie wspomina...:mlotek:

WiaraLubRozum
04-01-2012, 09:57
niech sie krzyże pną do góry
budujemy nowy świat
nowy świat, nowy świat, nowy ład http://imladis.p2a.pl/img/smilies/smile.png

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/tr … omosc.html (http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/radni-uchwalili-podatek-od-przydroznych-krzyzy,1,4988745,region-wiadomosc.html)

religia matką szaleństwa. zidiocenie w naszym kraiku sięga niebios. radni uchwalili dokument sankcjonujący stawianie symboli gdzie komu popadnie. nie tylko krzyży ale też pentagramów belzebuba czy okolicznościowych - tu leżał pijak, pies mu mordę lizał. za 30 zeta można postawić przydrożny symbol cierpienia.
czemu tylko przydrożny? pójdźmy dalej! przed oddziałami opieki paliatywnej, chirurgii i dps gdzie ludzie schodzą w cierpieniach, postawmy ich tysiące. każdy przypadek to przecież los człowieka wart upamiętnienia. że niby groteska? co tam. najważniejsze to obchodzić oszołomów tak by nie urazić uczuć. o uczuciach ludzi myślących nikt nie myśli i nie wspomina...:mlotek:Radni Gdańska też uchwalili podobny idiotyzm. Podobny, bo dotyczy wyłącznie przydrożnych "szkieletów latawców". Za "zybla" dziennej opłaty każdy może sobie jebnąć szubienicę w pasie jezdni.

Powiat gdański właśnie przyjął prawo, które pozwala pobierać opłaty za krzyże. Stawka dzienna podatku - 1 zł za metr kwadratowy. W zamian krzyż staje się legalny. Nie będą usuwane i opodatkowane stojące już krzyże.

http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/373744,radni-powiatu-gdanskiego-uchwalili-podatek-od-krzyzy.html

Komandor
04-01-2012, 10:27
Czy to przypadkiem nie jest niezgodne z konstytucją? Jeżeli tam jest mowa tylko o "przydrożnych krzyżach" to nosi znamiona dyskryminacji religijnej. Nieprawdaż?

Sympatyk lewicy
04-01-2012, 10:57
Nie jest to żadne nowe prawo. Co roku płacę ok. 70 zł za zajęcie pasa drogi bo pod drogą jest zakopana rura doprowadzająca wodę do mojego domu. Inna sprawa że aby ta rura tam była musiałem uzyskać stosowne pozwolenie.

null
04-01-2012, 12:01
Czy to przypadkiem nie jest niezgodne z konstytucją? Jeżeli tam jest mowa tylko o "przydrożnych krzyżach" to nosi znamiona dyskryminacji religijnej. Nieprawdaż?

Jaka "dyskryminacja religijna" ...duraku ??? :confused:
Przecież przy drogach jest kupa "pustych miejsc", więc nawet jak Ateizm zaliczysz i to słusznie też do *religii* to te PUSTE będą reprezentować właśnie ich.:p
Problemem jest tylko to jak i kogo konkretnie za te miejsca ...opodatkować . :lol::lol:

Polska podziemna
04-01-2012, 12:02
Łupiskopat włącznie z odsetkami.

tygrysy666
04-01-2012, 17:25
Maria Magdalena dla ubogich?
Tamta prawdziwa to chociaż dawała Yoszui, któren jakoś w historii egzystuje dzięki facetom w torbach po cukrze na łbach.
A ta sierota?
- W Big Brotherze dała dupy Kenowi w wannie, Kenowi o którym nikt nic nie wie, a sama , aby wyjść przed szereg podobnych jej celebrytek znanych z tego, że są znane, w religię uciekła i słodzi...
Gupia pizda!:bluzg:

Faceci z tej rodziny mieli w Łodzi mir ale to półkurwie....Teraz będą święcić każdy fradment drogi...
A w tych pozłacanych torbach po cukrze wyglądają świetnie, trzeba przyznać...:mrgreen:

Jaka "dyskryminacja religijna" ...duraku ???
Przecież przy drogach jest kupa "pustych miejsc", więc nawet jak Ateizm zaliczysz i to słusznie też do *religii* to te PUSTE będą reprezentować właśnie ich.
Problemem jest tylko to jak i kogo konkretnie za te miejsca ...opodatkować .
Aleś głupi, Zeroll!!!

ksionc
05-01-2012, 06:18
Ja pierdolę! (http://www.youtube.com/watch?v=QaVmVEEmXKs&feature=player_embedded)

nick
05-01-2012, 06:49
Ja pierdolę! (http://www.youtube.com/watch?v=QaVmVEEmXKs&feature=player_embedded)

Ja pierdolę...:mad:

aniamania
05-01-2012, 08:04

O q..., ja tez!!!

ksionc
05-01-2012, 08:06

O żesz qrwa! (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TOcbhppLO7A#!)

Coraz bardziej pojebane pomysły! (http://info.wiara.pl/doc/1040247.Zaskakujace-wydarzenie-na-dworcu-w-Warszawie)

Polska podziemna
05-01-2012, 09:05
Żeby ich... Już nieważne.

Kuropatkin
05-01-2012, 09:47

O q..., ja tez!!!

Dołączę się do tego seksu grupowego.
Ja też pierdolę!

null
05-01-2012, 10:08

O q..., ja tez!!!

Ja też pierdolę!

"Kwintet " to nazwa grupy pięciu muzyków , a jak się nazywa taka sama grupa przy zbiorowej orgii seksualnej ???:confused:

Potrzebuję hasło do *krzyżówki*...:p

ps. nie "uduście" mi tylko ....anię .;)

ksionc
05-01-2012, 10:13
"Kwintet " to nazwa grupy pięciu muzyków , a jak się nazywa taka sama grupa przy zbiorowej orgii seksualnej ???:confused:

Powinieneś być zorientowany, bo w waszym środowisku często odbywa się zbiorowe marszczenie Freda.
Z gwary więziennej nazywa się to „derby - zbiorowe bicie konia”.
A, i nie zapomnij, że dziś twoja kolej na dyżur w szafie.

null
05-01-2012, 10:29
Powinieneś być zorientowany, bo w waszym środowisku często odbywa się zbiorowe marszczenie Freda.
Z gwary więziennej nazywa się to „derby - zbiorowe bicie konia”.
............................
.............................

I to właśnie miej na uwadze że : każdy koń ma "swojego" jeźdzca.:p

Ponawiam prośbę : nie uduście mi Ani.:mrgreen:

ksionc
05-01-2012, 11:08
< 0 nie odpowiedziałeś na zadane pytanie:

wiesz czemu koń ma taki duży łeb?

older52
05-01-2012, 11:24
I to właśnie miej na uwadze że : każdy koń ma "swojego" jeźdzca.

Nullu-ciulu, szerzej buzia, szerzej!!

-Padre zaraz będzie miał wytrysk!http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxvViLCBSs4f3lHWfQdXX8W1HWPlF3g KAipI086FA4I2gzktUw

null
05-01-2012, 13:10
< 0 nie odpowiedziałeś na zadane pytanie:

Po co mam odpowiadać , skoro wiem że na pewno będę i tak poinformowany o tym , niezależnie od mojej wiedzy w tym temacie .:p

ps. pamiętajcie o...Ani... .:bluzg:

MagnificencjaS
05-01-2012, 13:13
Podlasie to ziemia przesycona magią.
Uchowały się chałupy kryte strzechą, liczne zabobony i... szeptunki (szeptuchy) właśnie. Stare kobiety poukrywane na wioskach i wioseczkach, które uzdrawiają modlitwą, ziołami i sobie znanymi sposobami. Mają doświadczenie oraz wiedzę przekazywaną od pokoleń. A nazwa wzięła się od tego, że prawosławne zaklęcia i modlitwy wypowiadane są szeptem do ucha chorego. Taki dar tylko od Boga pochodzi - zapewniają babki, które mają „chody" tam na górze.
Szeptucha to prawdziwy skarb dla każdej wsi. Wie, jak przegnać złe moce. Wie, jak wyleczyć z trądziku i sraczki. Doradzi, co zrobić, kiedy mąż się puszcza. Pomaga tam, gdzie wszystko inne zawodzi. Wystarczy drobne „co łaska", ale i za darmo też przyjmie. Natomiast do rzucania uroków i klątw żadna się nie przyznaje... Dla popów są czarownicami, chociaż - jak wieść gminna niesie - babki nawiedził niejeden batiuszka, katolicki szaman, a nawet lekarz. Przyjeżdżają chorzy i nieszczęśliwi z całej Polski. Bywają dni, że na podwórkach szeptuch ustawiają się kolejki interesantów.
W okolicach Puszczy Białowieszczańskiej, trudno spotkać kogoś, kto wątpi w umiejętności wiejskich znachorek. I nie ma się z czego śmiać. Wiadomo, że wiara góry przenosi, a jak człowiek bardzo chce wyzdrowieć, uwierzy we wszystko...

Toffik
05-01-2012, 13:44
http://wyborcza.pl/1,75248,10915137,W_Poznaniu_zmarl_koordynator_pols kich_egzorcystow.html

W Poznaniu zmarł koordynator polskich egzorcystów

Komandor
05-01-2012, 14:19

Ja też pierdolę!

No to mamy sextet bo ja też!

A tak przy okazji, czy użycie sygnałów pojazdu uprzywilejowanego w bez wyraźnej potrzeby (opisanej w ustawie) w rozumieniu KD nie jest wykroczeniem?
Może ktoś powinien w końcu stracić za takie jaja uprawnienia do prowadzenia takowych.

http://wyborcza.pl/1,75248,10915137,W_Poznaniu_zmarl_koordynator_pols kich_egzorcystow.html

W Poznaniu zmarł koordynator polskich egzorcystów
Przynajmniej jeden demon (ciemnoty) na dobre wypędzony. A człowieka, jak każdego, żal...

golem
05-01-2012, 14:48
nie będę gorszy i ja też Ja pierdolę!!!

ostar
05-01-2012, 14:55
O ho ho. Ale pier..olenia na potęgę. Znaczy się - koniec strajku lekarzy - znowu viagrę wypisują?

null
05-01-2012, 15:49
.....

A tak przy okazji, czy użycie sygnałów pojazdu uprzywilejowanego w bez wyraźnej potrzeby (opisanej w ustawie) w rozumieniu KD nie jest wykroczeniem?
......................

.

Oczywiście że takie cos jest wykroczeniem , ale w tym przypadku było to w pełni uzasadnione .
W końcu jechała tam ...Królowa Polski ... w obrazie Jasnogórskiej Pani.:szalik:

Ale że przewożono Ją bez zapiętych pasów, to za to powinien ktoś jednak ....beknąć. .:bluzg: :(

golem
05-01-2012, 15:53
Oczywiście że takie cos jest wykroczeniem , ale w tym przypadku było to w pełni uzasadnione .

Ale że przewożono Ją bez zapiętych pasów, to za to powinien ktoś jednak ....beknąć. .:bluzg: :(

A ja to pierdolę!!!:dance:

MagnificencjaS
05-01-2012, 16:15
W Poznaniu, we wtorek późnym wieczorem, zmarł ks. prałat Marian Piątkowski, egzorcysta, kapłan o niezwykłym charyzmacie, długoletni spowiednik i ojciec duchowny poznańskich kleryków. W ostatnich latach ks. Piątkowski koordynował posługę duszpasterską wszystkich polskich egzorcystów.
- - - -
To on wypędzał złe duchy z kleryków w których weszły po pedałowaniu (w czerwonych majtkach) przez wielebnego Paetza?

older52
05-01-2012, 16:18
Ale że przewożono Ją bez zapiętych pasów, to za to powinien ktoś jednak ....beknąć. .

Was wszystkich w pasy powinno się pozapinać.
Bezterminowohttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJP2KDSR3IEpFQtg58i0CECYV0Qx5AM fdtbSDlhNZUHVmbtxQ9rQ

null
05-01-2012, 16:42
Was wszystkich w pasy powinno się pozapinać.
Bezterminowohttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJP2KDSR3IEpFQtg58i0CECYV0Qx5AM fdtbSDlhNZUHVmbtxQ9rQ

Poproś kolegow, jak cię lubieją to wyjaśnią ci różnicę między pasami a kaftanem .
A jak nie lubieję to głupim pozostaniesz .:p

Komandor
05-01-2012, 17:33

I dla tego uroczysta eskorta klękane jak pijany szewc...

To "o ja pierdole", "kurwa" itd... to do niej czy o niej? Zaiste godne miała wejście...:p

older52
05-01-2012, 18:21
Poproś kolegow, jak cię lubieją to wyjaśnią ci różnicę między pasami a kaftanem .

Pasy to z ciebie, katochujozo, powinno się drzeć, bo dosłownośią to analfabeci się posługują. Metafora ci obca jakby.
No to - fora ze dwora.
Won do czworaków łajzo!!!!
Ócz sie!
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQtJ9dF-5iQEe0eSC7ee9GdfgJmN-W-f_5-ekQ9aIcwK7uFEWlE3Q

Niech cie sołtys napierdala po tym łbie pustym a kapelan rucha w dupe koscistą...

null
06-01-2012, 00:38
I dla tego uroczysta eskorta klękane jak pijany szewc...

To "o ja pierdole", "kurwa" itd... to do niej czy o niej? Zaiste godne miała wejście...:p

No widzisz biedaku , rzuciłeś sie na zbiorową orgię z "pierdoleniem"...sektet stworzyłeś , a teraz zastanawiasz się co? kogo? i po co ?....waliłeś .:p

A jak mówiłem że "penisem" myślisz to żeś się ...jeżył .:mrgreen:

blackhole
06-01-2012, 00:41
No widzisz biedaku , rzuciłeś sie na zbiorową orgię z "pierdoleniem"...sektet stworzyłeś , a teraz zastanawiasz się co? kogo? i po co ?....waliłeś .:p

A jak mówiłem że "penisem" myślisz to żeś się ...jeżył .:mrgreen:

Idź już w kimę null bo pierdolisz od wszystkich świętych.....:dance:

drdestrakszyn
06-01-2012, 00:49
ciekawe na kogo zwala wine...;)http://forum.nie.com.pl/images/icons/icon10.gif (http://kontakt24.tvn.pl/temat,runal-fragment-kosciola,165325.html)

ale,jesli by istnial,to trza przyznac,ze facet ma zajebiste poczucie humoru...:lol:

null
06-01-2012, 01:24
Idź już w kimę null bo pierdolisz od wszystkich świętych.....:dance:

Nie bojaj się żaby , moje p***nie w porównaniu z tą orgią co dzisiaj tu skonsumowano to mały ...pikuś .:p:drink:

Polska podziemna
06-01-2012, 11:45
Null i orgie. Skonam ze śmiechu. A widział ktoś krowę sterującą koparką?

Skorpion 13
06-01-2012, 12:12
Odpowiedź:
Drugie - prawdopodobne.
Pierwsze - nie.

older52
06-01-2012, 12:16
Null i orgie. Skonam ze śmiechu. A widział ktoś krowę sterującą koparką?
Null co wieczór organizuje orgię.
A dziewczyny?
-Nie przychodzą...http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAR0yhdDEPTuDAqc8NQJ-pQs5O7_au5d6VvmfDUpApH8ZKW5_L9Q

Dzisiaj też przed bryczką lecisz???

Polska podziemna
06-01-2012, 12:39
Z pamiętnika masturbującego się zakonnika:

Noc minęła beznamiętnie
Była dupa,
Ale ze mnie.

Adwent mija
Nulla dupa niczyja.

tygrysy666
06-01-2012, 17:11
Oblatany'ś.
Ciekawe - Tworki, Choroszcza czy Łuków (może Arłukowice?)?
Przyznasz się?

Skorpion 13
06-01-2012, 20:37
Jeżeli już to zapewne Drewnica...
Ewentualnie - Świecie...
Tam Anioła leczyli (z marnym skutkiem).

MagnificencjaS
07-01-2012, 12:13
http://img528.imageshack.us/img528/5597/kaczyhod.png (http://imageshack.us/photo/my-images/528/kaczyhod.png/)

polamaniec
07-01-2012, 13:13
Znakiem tego jest już grożnie

zrita
09-01-2012, 16:25
Dlaczego mój światopogląd musi być jawny?

Religia w szkołach. Należę do tej grupy szczęściarzy, którzy swój światopogląd mogli pozostawić w tajemnicy. Nikt nie żądał od nich deklaracji - wierzysz w Boga? Nie wierzysz w Boga? Jesteś Katolikiem? Nie jesteś Katolikiem? Za moich czasów była to tylko i wyłącznie moja sprawa i jak na ironię okres takiej wolności, w której nikogo nie obchodziło w co wierzę przypadał na czas komuny

Mój syn uczęszcza na religię. To nie tylko moja decyzja, staram się szanować zdanie innych, moja rodzina też ma coś do powiedzenia, sam w końcu też chodziłem na religię i nic specjalnie mi się nie stało, no może poza kilkoma traumami spowodowanymi świadomym czy też nieświadomym praniem mózgu, o które przy okazji religii dość łatwo zwłaszcza przy dość plastycznych umysłach dzieci. Zanim sobie sprawy sam w głowie poukładałem minęło kilka lat w których miałem dla siebie znacznie mniej akceptacji niż mieć powinienem. Ale jakoś te doświadczenia też mnie ukształtowały i bez religii pewnie nie byłbym tym kim jestem. Sam mam sporo wątpliwości ale uznaję pewne walory religii leżące nawet poza samą religią - choćby kulturowe. Jest to także poszerzenie horyzontów, a także budują pewną szerszą świadomość wykraczającą poza sferę liczb. Nieistotne. Dzieciak chodzi na religię.

Natomiast nie mogę się pogodzić z jej formą. Religia w szkołach uniemożliwia mojemu dziecku zachowanie prawa do nie opowiadania w tym ateistyczno-religijnym konflikcie światopoglądowym. Sprawa jego wiary pozostała już być sprawą jego i jego rodziców, a stała się jawna. To jeszcze nic, bo informacja o tym czy moje dziecko uczęszczało na religię czy nie uczęszczało na religię pojawia się na świadectwie - czyli dokumencie już dość poważnym, który może decydować o tym jak mojemu dziecku w życiu się będzie powodziło, który będzie przedstawiał innym i istnieje niebezpieczeństwo tego, że któregoś razu ktoś go zapyta: "nie widzę oceny z religii" albo "kiepska ocena z religii" albo "ocena z religii???".

Moje dziecko mogłoby zachować w tajemnicy kwestię swojego światopoglądu tylko i wyłącznie wtedy gdy a) ze szkoły zniknie religia b) ze świadectwa zniknie religia. Czy moje dziecko ma prawo do zachowania tak indywidualnej i intymnej sprawy jak wiara w Boga lub niewiara w Boga w tajemnicy? Czy też jakiś urzędnik z biskupem wspólnie już zadecydowali, że takiej tajemnicy nie będzie?

Zamierzam walczyć o prawo do tajemnicy światopoglądu mojego dziecka. W realu jestem zwyczajnym człowiekiem, który może zachować swoje wyznanie lub jego brak w tajemnicy i nie ma szans aby ktokolwiek mógł to sprawdzić. Nie muszę się opowiadać. Moje dziecko takiego prawa mieć nie będzie. W każdym razie w tak szerokim zakresie jak ja.

Nie wiem jak może wyglądać zapewnienie przez państwo wolności sumienia i wyznania moim dzieciom. Jedynym satysfakcjonującym mnie rozwiązaniem byłoby zniesienie w ogóle oceny z religii na świadectwie. Bo co z tego, że nie wpiszą jej na świadectwo mojego dziecka? Znaczy, że niewierzący. Nie chcę aby moje dzieci były szufladkowane. Nie chcę wypowiadać i nikogo to nie powinno obchodzić. A może na świadectwie wpiszą "nie twój interes?".

Nie wiem jak, ale zamierzam walczyć o prawo mojego dziecka do zachowania swojego wyznania i światopoglądu w tajemnicy. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to zwrócenie się do Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka.

Artykuł 53 Konstytucji pkt. 7 mówi:

"Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania."

A jednak na świadectwie jest to zapisane raz na zawsze.

Elvgreen.pl
Onet.pl

tygrysy666
09-01-2012, 18:25
Z pamiętnika masturbującego się zakonnika:

Noc minęła beznamiętnie
Była dupa,
Ale ze mnie.

Adwent mija
Nulla dupa niczyja.
Tak mi się przypomniało: Null zrobił sex-party.
Zaprosił kilka lasek.
Na drugi dzień kumpel z zakonu się go pyta:
-I jak sex party?
-Fajne. Wprawdzie żadna nie przyszła, ale aż mnie ręka boli w nadgarstku...

________
Zritko - dobre!

older52
09-01-2012, 18:43
http://img.myepicwall.com/i/2012/01/5167cec00d67514f305ca2a1cda54f13.png?1325946399 (http://jebzdzidy.pl/obrazek/5109/mistyfikacja.html)

Polska podziemna
09-01-2012, 18:49
Ja bym nie zabił, ale upił. Ubzdryngolony może się wygada jak to robi.

krisbaum
10-01-2012, 08:44
Złożyli 7-letnią dziewczynkę w ofierze bogini (http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14147313,wiadomosc.html)
Potworna zbrodnia w Indiach. Siedmioletnia dziewczynka została rytualnie złożona w ofierze hinduistycznej bogini matce. Dwóch domniemanych zabójców dziecka miało w ten sposób próbować sprowadzić urodzaj.

Oczywiście powinniśmy szanować uczucia tych szaleńców. Wszak mają do tego prawo. Nie nam oceniać.

polar
10-01-2012, 09:10
Oczywiście. Grunt to tolerancja. Dla wszystkiego.

WiaraLubRozum
10-01-2012, 09:43
Złożyli 7-letnią dziewczynkę w ofierze bogini (http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14147313,wiadomosc.html)

Oczywiście powinniśmy szanować uczucia tych szaleńców. Wszak mają do tego prawo. Nie nam oceniać.Nie prawda! Dał nam przykład Bonaparte....wrrróć....Gryzoń 16, jak sekciarzy traktować mamy:

Ksiądz kard. Joseph Ratzinger, prefekt Kongregacji Nauki Wiary zaprezentował wczoraj w Watykanie deklarację "Dominus lesus" o jedyności i powszechności zbawczej Jezusa Chrystusa i Kościoła. Dokument jednoznacznie stwierdza, że tylko Kościół katolicki jest jedyną drogą do zbawienia. Kard. Ratzinger zarzucił niektórym teologom przekraczanie granic tolerancji.

Żadnej kurwa tolerancji !!!:bluzg:;)

Polska podziemna
10-01-2012, 19:18
Przyganiał kocioł garnkowi.
Wiaruś choć na wódkę.

VEB MORTKA
11-01-2012, 12:53
Drastyczne opisy męki na kazaniu misjonarki
Łamanie kości, przerywanie skóry i ścięgien, krwotoki - to elementy niedzielnego kazania dla dzieci w kościele pijarów przy ul. Dzielskiego. Część rodziców nie wytrzymała i przed końcem wyprowadziła dzieci.

Uuu, nawet w mieście Ojca Sztywnego co za dużo to niezdrowo

golem
11-01-2012, 12:56

Oczywiście powinniśmy szanować uczucia tych szaleńców. Wszak mają do tego prawo. Nie nam oceniać.

Oczywiście. zwłaszcza, ze mają nadprodukcję potomstwa a nie pokarmu dla nich. To dobry pomysł. Mogliby to zrobić na większą skalę.

tygrysy666
11-01-2012, 12:58
Drastyczne opisy męki na kazaniu misjonarki
Łamanie kości, przerywanie skóry i ścięgien, krwotoki - to elementy niedzielnego kazania dla dzieci w kościele pijarów przy ul. Dzielskiego. Część rodziców nie wytrzymała i przed końcem wyprowadziła dzieci.

Uuu, nawet w mieście Ojca Sztywnego co za dużo to niezdrowo
Jakaś popierdolona masochistka, chyba...
Lubuje się w zadawaniu bólu i opowiadaniu o tym.

Oczywiście powinniśmy szanować uczucia tych szaleńców. Wszak mają do tego prawo. Nie nam oceniać.Ciekawe, czy w Indiach też jest paragraf za obrazę uczuć religijnych?
(nie chce mi się szukać)

MagnificencjaS
11-01-2012, 14:11
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/bezplodnosc,_kataklizmy,_zycie_bez_boga_-_zaczal_sie_koniec_swiata__18222/
No i się zaczęło. Rok 2012. Pierdolec religijny od wieków ma takie okresy że węszy apokaliptyczny koniec żywota na tym łez padole.
Wiele znaków wskazuje, że nadchodzi koniec świata. Nie mają co do tego wątpliwości, zarówno chrześcijańscy, jak i żydowscy znawcy Pisma Świętego. - Musimy się przygotować na koniec świata i przyjście Mesjasza - twierdzi rabin Tayson Herberger z warszawskiej gminy żydowskiej.
Księga proroka Izajasza jako znaki wieszczące apokalipsę wymienia życie bez Boga, kataklizmy i ekologiczna zagłada, bezpłodność ludzi. - Musimy się przygotować na koniec świata i przyjście Mesjasza - twierdzi rabin Tayson Herberger z warszawskiej gminy żydowskiej.
Jakże to? Przecież Mesjasz już raz przyszedł!
Rasa ludzka musi zostać zgładzona z powodu swojej pychy. A przed ostatecznym końcem ludzie poznają, co to znaczy gniew Pana.
Jakże to? Przecież wspólny bóg Jahwe-Adonai jest niewyobrażalnie miłosierny i nieskończenie miłujący...!Światem wstrząsną chwile grozy. Pierwszy znak, który o tym świadczy, to bezpłodność. - Dlatego ziemię pochłania przekleństwo (a jej mieszkańcy odpokutowują) dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi i mało ludzi zostało - czytamy w księdze proroka Izajasza.
Zbliżającą się apokalipsę zapowiadają też kataklizmy na Bliskim Wschodzie, masowe zwolnienia i wyzysk pracowników oraz pojawienie się fałszywych proroków.
A u nas nie ma fałszywych proroków? Tylko na Bliskim Wschodzie? O zgrozo - na Ziemi Świętej się usadowili?
- Izajasz mówi o bezbożnikach cieszących się zdobyczami materialnymi, np. drogimi samochodami. Żeby upokorzyć ich pychę, Bóg może uczynić ich bezrobotnymi - mówi rabin. Jego słowa potwierdza ksiądz Waldemar Linke, biblista. - Apokalipsa już się zaczęła - mówi. Jego zdaniem jednak nieuchronna zagłada ludzkości wcale nie oznacza końca Ziemi. - Możemy zdewastować Ziemię i okolice. Ale (...) nawet jeśli na Ziemi będą mogły żyć tylko bakterie beztlenowe, to świat jako taki będzie istniał - pociesza. - Dość długo istniał przecież przed pojawieniem się człowieka...
I co? I wrócą się dinozaury?

AQQ
11-01-2012, 14:49
Zaraz, zaraz ... to ten mesjasz to dla kogo przyjdzie???
No bo jak koniec świata i ludzkości, bezpłodność i inne takie przyjemności to raczej pusto będzie?
...to pójdę chyba, co tu będę tak sam siedział - "Psy"
Ten buk to pojeb jakiś, bo przecież po tzw potopie obiecał, że już ludziom pod górkę nie będzie czynił. Zapomniał chyba?

zrita
11-01-2012, 14:51
Zapomniał chyba?

Alzheimera złapał....

tygrysy666
11-01-2012, 16:40
dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi i mało ludzi zostało - czytamy w księdze proroka Izajasza.
7 miliardów - nigdy tak dużo nie było...
:mrgreen:

MagnificencjaS
11-01-2012, 16:43
http://img.myepicwall.com/i/2012/01/5167cec00d67514f305ca2a1cda54f13.png?1325946399 (http://jebzdzidy.pl/obrazek/5109/mistyfikacja.html)
Żeby to tylko wino...
Umilowani Siostry i Bracia!
Czy sądzicie aby Pilat i spółka byli tak durni aby pozbywać się w taki sposob czlowieka ktory:
1. wskrzesza umarlych;
2. uzdrawia chorych;
3. karmi zbiorowo głodnych;
4. ucisza burze;
5. czyni inne cuda:
? ? ?
=============
Trzeba by być kompletnym idiotą aby się takiego "cudaka" pozbywać. Z takim to Rzymianie podbili by cały świat nie tracąc żadnego legionisty.

beton
11-01-2012, 16:47
Żeby to tylko wino...
Umilowani Siostry i Bracia!
Czy sądzicie aby Pilat i spółka byli tak durni aby pozbywać się w taki sposob czlowieka ktory:
1. wskrzesza umarlych;
2. uzdrawia chorych;
3. karmi zbiorowo głodnych;
4. ucisza burze;
5. czyni inne cuda:
? ? ?
=============
Trzeba by być kompletnym idiotą aby się takiego "cudaka" pozbywać. Z takim to Rzymianie podbili by cały świat nie tracąc żadnego legionisty.

Piłat Go nie zakilał, pytałam dziadka,szedł w zaparte,dziadek pytał swojego pradziadka,ten też szedł w zaparte,bo on też pytał, i tez mu szli w zaparte.
Ja mu wierzę, prawie jak sobie:p

older52
11-01-2012, 18:44
Alzheimera złapał....

Jak nie Ratzinger to Alzheimer, ci Niemcy!:p
edyta:
i jeszcze pradziadki Betonki, kurwa, nie zniese!!!!

krisbaum
11-01-2012, 18:58
Odpowiedź jest prosta. Jeszua był tylko zdolnym iluzjonistą. Może było nawet tak, że Piłat myślał stać się nowym cezarem, ale jak się domyślił, że robią go w chuja, kazał oszusta wychłostać i ukrzyżować. Dwunastu frajerów nie chciało okazać się kompletnymi durniami, a nawet udało im się jeszcze na interesie wyjść na swoje. Zgodnie z zasadą, że co minutę rodzi się kolejny głąb, mieli duże szanse.

nick
11-01-2012, 19:05
I tym sposobem kółko rybackie działa do dziś.

older52
11-01-2012, 19:07
I tym sposobem kółko rybackie działa do dziś.
Ale Piłata żal, jedynym normalnym był w tej chewrze a i tak w credo go dożywotnio wpierdolili.
Z zemsty!!!!:dance:

golem
12-01-2012, 00:11
Ale Piłata żal, jedynym normalnym był w tej chewrze a i tak w credo go dożywotnio wpierdolili.
Z zemsty!!!!:dance:

Propaganda katolicka zrobiła z Piłata wspaniałego człowieka.

Znany jest jednak z innej strony.
W czasie domniemanej publicznej działalności Jezusa Chrystusa, Piłat dokonał także masakry galilejskich pielgrzymów żydowskich wędrujących do Jerozolimy z ofiarami[9] (http://pl.wikipedia.org/wiki/Poncjusz_Pi%C5%82at#cite_note-8). Na przełomie 36 (http://pl.wikipedia.org/wiki/36)/37 (http://pl.wikipedia.org/wiki/37), Piłat zabił uzbrojonych Samarytan którzy chcieli wejść na górę Garizim, prowadzeni przez oszusta i podżegacza. Legat Syrii, Lucjusz Witeliusz (http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucjusz_Witeliusz_%28ojciec%29), rozkazał Piłatowi odjechać do Rzymu aby przed cesarzem się usprawiedliwił z zarzutów podniesionych przez Samarytan, lecz nim przybył do Rzymu, Tyberiusz już zmarł.

drdestrakszyn
12-01-2012, 01:21
wiara czyni czuba (http://www.youtube.com/watch?v=zgDdU2FK9KE&feature=share)

jest 10 czesci...oblukajcie...:)

Komandor
12-01-2012, 12:11
Propaganda katolicka zrobiła z Piłata wspaniałego człowieka.

Znany jest jednak z innej strony.
W czasie domniemanej publicznej działalności Jezusa Chrystusa, Piłat dokonał także masakry galilejskich pielgrzymów żydowskich wędrujących do Jerozolimy z ofiarami[9] (http://pl.wikipedia.org/wiki/Poncjusz_Pi%C5%82at#cite_note-8). Na przełomie 36 (http://pl.wikipedia.org/wiki/36)/37 (http://pl.wikipedia.org/wiki/37), Piłat zabił uzbrojonych Samarytan którzy chcieli wejść na górę Garizim, prowadzeni przez oszusta i podżegacza. Legat Syrii, Lucjusz Witeliusz (http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucjusz_Witeliusz_%28ojciec%29), rozkazał Piłatowi odjechać do Rzymu aby przed cesarzem się usprawiedliwił z zarzutów podniesionych przez Samarytan, lecz nim przybył do Rzymu, Tyberiusz już zmarł.

Bo jak chrześcijaństwo zagnieździło się a potem zostało religią państwową w Rzymie to trzeba było jakoś pokazać, że Rzym nie miał nic przeciwko Chytrusowi. A potem wzmacniać kontrast: Rzymianin (Europejczyk) dobry - Żyd zły...

golem
12-01-2012, 12:55
Bo jak chrześcijaństwo zagnieździło się a potem zostało religią państwową w Rzymie to trzeba było jakoś pokazać, że Rzym nie miał nic przeciwko Chytrusowi. A potem wzmacniać kontrast: Rzymianin (Europejczyk) dobry - Żyd zły...

I tak zostało. To dla doraźnego zysku.

Sympatyk lewicy
12-01-2012, 13:03
I tak zostało. To dla doraźnego zysku.

To zaczęło się wcześniej. Tego Neandertalczyka co zamiast jak inni polować w trudzie i w znoju, zaczął gusła odprawiać w zamian za "ofiarę z mięsa" trzeba było pałką zatłuc, to by się zaraza nie rozniosła.

janekwisniewski68
13-01-2012, 08:10
Rzymianie nigdy nie przyjęli chrześcijaństwa !!!
TO CO ICH ŁĄCZY Z CHRZEŚCIJANAMI TO TYLKO TO ŻE ICH WYMORDOWALI !!!

Skorpion 13
13-01-2012, 12:16
Spadaj Trollu!
A Konstantyn Wielki-cesarz rzymski - to chuj? Przecież to on wprowadził chrześcijaństwo jako równoprawną religię do cesarstwa!
(Edykt Mediolański - 313r).

Komandor
13-01-2012, 12:50

Jakby wymordowali to byś dalej teraz w Światowita wierzył. I przekonywał nas o cudach przez duchy przodków czynionych. Za tych czasów Rzym miał jeszcze na tyle siły, ze mógłby utrzymać chrześcijaństwo na poziomie mało znaczącej sekty. Jednej z wielu wśród mrowia wiar i wyznań.
Z pewnych partykularnych interesów jednak w pewnym okresie ją wsparł. Nie wiedział, że obudził i wyhodował potwora, który doprowadził do jego upadku i cofnął (a potem zatrzymał) cywilizacje o tysiące lat.

null
13-01-2012, 14:36
Jakby wymordowali to byś dalej teraz w Światowita wierzył. I przekonywał nas o cudach przez duchy przodków czynionych. Za tych czasów Rzym miał jeszcze na tyle siły, ze mógłby utrzymać chrześcijaństwo na poziomie mało znaczącej sekty. Jednej z wielu wśród mrowia wiar i wyznań.
Z pewnych partykularnych interesów jednak w pewnym okresie ją wsparł. Nie wiedział, że obudził i wyhodował potwora, który doprowadził do jego upadku i cofnął (a potem zatrzymał) cywilizacje o tysiące lat......aż dopiero dzięki Partii (PZPR) i Związkowi Radzieckiemu cywilizacja europejska mogła się ponownie otrząsnąć z tego marazmu cywilizacyjnego .:mrgreen:

Dokończyłem za ciebie , bo aż *skwierczało* twoim niedomówieniem .:lol:

Komandor
13-01-2012, 15:42
Tego nie trzeba nikomu mówić! To prawda oczywista! :p

Cygwan
14-01-2012, 05:50
bo nie takich z łóżka spychałam.Mnie by ciekawiło jakich do łóżka wciągałaś. Pytam coby się dostosować.

tygrysy666
14-01-2012, 10:37
.....aż dopiero dzięki Partii (PZPR) i Związkowi Radzieckiemu cywilizacja europejska mogła się ponownie otrząsnąć z tego marazmu cywilizacyjnego .:mrgreen:

Dokończyłem za ciebie , bo aż *skwierczało* twoim niedomówieniem .:lol:
Eeeeeeeee...tam!
Tow. Bierut chodził na te gusła w tzw. Boże Ciało.
Już nie kwicz, że katole byli w PRL tak prześladowani.
Członkowie PZPR - chyba naturalne - musieli trzymać linię.
Ale lud bezpartyjny?
Robił, co chciał, jeżeli chodzi o gusła.

Polska podziemna
14-01-2012, 10:42
Niezupełnie. Klecha za gwałt, lub wypadek wartburgiem po pijaku od razu leciał do mamra bez żadnych edzie pedzie.

tygrysy666
14-01-2012, 10:44
Niezupełnie. Klecha za gwałt, lub wypadek wartburgiem po pijaku od razu leciał do mamra bez żadnych edzie pedzie.
Jak normalny człowiek.
A nie - jak teraz - jako święta krowa jest bezkarny.
Jeszcze ciągają tych, których potrącił samochodem po pijaku...
A zgwałcone/ni muszą się wynieść do innej okolicy - bo miłujący lud boży tak im daje do pieca...

szakal
14-01-2012, 11:03
Jeszcze ciągają tych, których potrącił samochodem po pijaku...

a kto myślisz zapłąci za uszkodzone auto ? :)

tygrysy666
14-01-2012, 14:41
a kto myślisz zapłąci za uszkodzone auto ? :)
Oj, już niech parafianie płacą...

polamaniec
14-01-2012, 15:23
Parafiny coraz bidniejsze a potszeby klechuf coras winksze,oj może nadejść czaas kiedy owiczki pastyży pożucom bo ni stć ich byndzie na klesze potrzeby,i wtedy może się kórwa wezmom do roboty za najniższą krajową jak 3/4 tego narodu. :drink:

tygrysy666
14-01-2012, 15:25
Parafiny coraz bidniejsze a potszeby klechuf coras winksze,oj może nadejść czaas kiedy owiczki pastyży pożucom bo ni stć ich byndzie na klesze potrzeby,i wtedy może się kórwa wezmom do roboty za najniższą krajową jak 3/4 tego narodu. :drink:
Szatan Ci dyktuje te słowa!:mrgreen:

polamaniec
15-01-2012, 12:40
Bardziej powiedziałbym że zdrowy?rozsądek,ale może się mylę? :drink:

tygrysy666
15-01-2012, 12:41
Bardziej powiedziałbym że zdrowy?rozsądek,ale może się mylę? :drink:
Tzw. "zdrowy rozsądek" to zwykły satanizm.
Apage!!!

sz_matka_boska
15-01-2012, 16:17
To się nazywa ścisk w pociągu! Muzułmańscy pielgrzymi wracają do domu

http://bi.gazeta.pl/im/8/10968/z10968438X,W-Bangladeszu-wlasnie-zakonczyly-sie-wlasnie-Akheri.jpg

http://deser.pl/deser/51,111858,10968322.html

A nasz pociąg papieski?

tygrysy666
15-01-2012, 17:08
A nasz pociąg papieski?Aż wstyd mówić...:mrgreen:

Polska podziemna
16-01-2012, 02:05
Jaki tam nasz? Za nasze sklecony. Ciekawe czy Dziwkisz zapłacił za jego budowę wreszcie. Dyrektor ZNTK w Nowy Sączu gdzie to perpetuum debile składano nieraz wydzwaniał i jechał mu równo.

golem
16-01-2012, 03:25

Chrześcijanie zniszczyli Imperium Rzymskie, Konstantyn tylko dostosował je do swoich potrzeb i uznał kółko rybackie za państwową religię, w sumie szedł z falą.

golem
16-01-2012, 03:25
Aż wstyd mówić...:mrgreen:

Zlikwidowany hahahahaha

mgrzejnik
16-01-2012, 10:24
Cut kurwa, kolejny cut! :p

Jedni modlą się pod drzewem, inni robią mnóstwo zdjęć, bo na zdjęciach najlepiej widać coś jakby Matkę Boską. Przyjeżdżają do Balewa po cud.

http://www.pomorska.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=PO&Date=20090515&Category=REPORTAZ&ArtNo=901936771&Ref=AR&border=0&MaxW=580

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090515/REPORTAZ/901936771

Polska podziemna
16-01-2012, 10:26
Jaka to matka boska. To dziewczynka w płaszczu przeciwdeszczowym.

tygrysy666
16-01-2012, 10:42
Po sęku zostało - i taka narośl się zrobiła.
Jak ktoś położy na talerzu dwa plasterki ogórka albo pomidora, między nimi marchewkę i pod tym kawałek sera (albo coś w tym stylu) to zobaczy twarz.

polamaniec
16-01-2012, 19:50
Zastanawia mnie jak będzie z pozwoleniem na ścinkę tego drzewa...albo czy cut przetrwa jak ktoś przypiepszy w niego samochodem,bo wyrosło mu sie przy drodze...:drink:

Polska podziemna
16-01-2012, 20:04
Piorun w nie huknie i po krzyku.

szakal
16-01-2012, 22:35
LUDZIE, uwierzyłem w bobra. byłem dziś świadkiem cudu.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.

widziałem dziś pług odśnieżający na ulicy :) :)

Skorpion 13
16-01-2012, 22:40
Chrześcijanie zniszczyli Imperium Rzymskie, Konstantyn tylko dostosował je do swoich potrzeb i uznał kółko rybackie za państwową religię, w sumie szedł z falą.

Konstantyn Wielkim zwany jedynie ZRÓWNAŁ chrześcijaństwo z innymi religiami imperium. Oraz zakazał eksterminacji jego wyznawców.;)
następca Dioklecjana Konstantyn Wielki wydał w 313 roku tzw. edykt mediolański, który uczynił chrześcijaństwo religią równoprawną z innymi,
Dopiero następca Konstantyna
Teodozjusz Wielki zakazał w 392 roku wszelkich form kultu pogańskiego. Odtąd chrześcijaństwo stało się w cesarstwie religią panującą.http://www.historia.azv.pl/powstanie-i-rozwoj-chrzescijanstwa-rzym.html

malgośkamówiąmi
17-01-2012, 09:32
Zawłaszczanie ziemi...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10976262,Potajemnie_powiesili_krzyz_na_pr awoslawnym_cmentarzu.html?lokale=bydgoszcz

golem
17-01-2012, 10:43
Skorpionie13 - Konstanty zrobił to faktycznie, następca już tylko formalnie. Wybacz, skrót myślowy. Uczynił też znaki chrześcijańskie znakami armii i z pieśniami nabożnymi jego wojownicy szli w bitewny taniec. Zaś biskupi zaczęli błogosłwaić żołnierzy Pana. Wcześniej nie do pomyślenia, przecież byli takimi "pacyfistami"...

Polska podziemna
17-01-2012, 18:57
LUDZIE, uwierzyłem w bobra. byłem dziś świadkiem cudu.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.

widziałem dziś pług odśnieżający na ulicy :) :)
Nic dziwnego. Śniegu dowaliło i to solidnie.;)

szakal
17-01-2012, 22:47
Nic dziwnego. Śniegu dowaliło i to solidnie.

tyle że jak śniegu było w huj na ulicach to nie było ani jednego pługu. ten jechał i odśnieżał powietrze bo ulica była już czarna. samochody zdązyły rozjeżdzić przez 2 dni to co spadło :) :) cud i już :)

Skorpion 13
18-01-2012, 01:35
Skorpionie13 - Konstanty zrobił to faktycznie, następca już tylko formalnie.

Konstantyn, do dnia swojej śmierci - pozostał poganinem. Dopiero umierając pozwolił sie ochrzcić (podobno)...
Nie uczynił z chrześcijaństwa religii państwowej.

Świadczą o tym proste w swej wymowie fakty.... Do czasu gdy Teodozjusz wyniósł ich ponad inne religie, praktycznie nie zdarzały się napaści na inne religie, palenie i niszczenie ich świątyń. Po decyzji Teodozjusza - stało się to nagminne.
Zdarzenia te wskazują na to iż decyzja ta nie miała jedynie FORMALNEGO ZNACZENIA - jak usiłujesz to przedstawić.:drink:

Lewy półprosty
18-01-2012, 21:17
http://wiadomosci.wp.pl/title,Zamordowano-ich-za-czary-Kosciol-za-to-przeprosi,wid,14176212,wiadomosc.html

:confused:

nick
18-01-2012, 21:23
Konstantyn, do dnia swojej śmierci - pozostał poganinem. Dopiero umierając pozwolił sie ochrzcić (podobno)...

Ustanowił za to niedzielę dniem świętym.
Niedziela była dniem kultu słońca i Janusa.

słodkapanna
18-01-2012, 21:26
Moje poprzednie wcielenia jakoś nie czuja się przeproszone.

Lewy półprosty
18-01-2012, 23:14
Moje poprzednie wcielenia jakoś nie czuja się przeproszone.

Widać sfajczyły się doszczętnie.

Cygwan
19-01-2012, 06:46
Mi to prawdę powiedziawszy dynda. Nie jestem zwolennikiem ogólnonarodowych ekspiacji. Takie symboliczne gesty nie wnoszę NIC. Zamiast tego oczekuję rzeczowej oceny i wniosków. Śmierć na krzyżu, która była udziałem Jezusa (mogę założyć, że taki żydowski kaznodzieja istniał) to mały pikuś w porównaniu z tym, co jedni wyznawcy Jezusa innym wyznawcom Jezusa zafundowali w imię tegoż Jezusa. Wszyscy religianci bez względu na wyznawaną religię robią z ateistów potworów twierdząc, ze tylko religia zapewnia moralny fundament. I jeśli coś takiego usłyszę lub przeczytam to MUSZĘ delikwentowi przypomnieć o tym co w imię religii wyczyniano. I w dupie mam czy klechy przepraszały czy nie. Czy coś się zmieniło dla pomordowanych w Jedwabnem po przeprosinach Kwasa? Na marginesie dodam, że byłem przeciwny tym przeprosinom. Jestem za rzeczowym opisywaniem historii bez upiększeń. Przeciwny jestem debilnym chuj dającym gestom.

Lewy półprosty
19-01-2012, 14:31
Obyczaje łagodnieją. I Arłukowicz przeprasza teraz pacjentów.

majopka
19-01-2012, 19:29
A czy od tego będę zdrowsza, a co ważniejsze czy w porę otrzymam odpowiednią pomoc?Aż się boję wątpić.

słodkapanna
19-01-2012, 19:52
Nie bój się wątpić- raczej n i e otrzymasz.

Cygwan
20-01-2012, 09:33
Obyczaje łagodnieją. I Arłukowicz przeprasza teraz pacjentów.Nie żal mi tej politycznej kurwy. Kiedyś myślałem, że koleś ma poziom. Nawet razem kiedyś piliśmy. A teraz dał się tak cudownie wyruchać Tuskowi. Tusek ochronił dupę Kopaczowej, natomiast do kopania wystawił dupę kurwy Arłukowicza. Historia Arłukowicza powinna być przestrogą dla wszystkich, których kręgosłupy są miękkie jak chuj Jarosława.

MagnificencjaS
21-01-2012, 11:01
Napisał na Facebooku "Bóg nie istnieje" i grozi mu za to 5 lat.
KDP / PAP
Ale nie u nas nawiedzona ministrancka plebanerio rzymsko-katolicka.
Chciałoby Wam się co? U nas to-se-ne-da! Nie te czasy.
Doczekamy takich, że za ogłupianie transcendencją i pasożytowanie na naiwności będą wsadzać... do psychiatryka.

Urzędnik indonezyjskiej administracji państwowej napisał na Facebooku, że "Bóg nie istnieje". Za bluźnierstwo grozi mu maksymalnie pięć lat więzienia - poinformowała agencja Associated Press, powołując się na indonezyjską policję.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/napisal-na-facebooku-bog-nie-istnieje-i-grozi-mu-z,1,5004607,wiadomosc.html (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/napisal-na-facebooku-bog-nie-istnieje-i-grozi-mu-z,1,5004607,wiadomosc.html)

older52
21-01-2012, 11:15
Nie żal mi tej politycznej kurwy. Kiedyś myślałem, że koleś ma poziom. Nawet razem kiedyś piliśmy. A teraz dał się tak cudownie wyruchać Tuskowi. Tusek ochronił dupę Kopaczowej, natomiast do kopania wystawił dupę kurwy Arłukowicza. Historia Arłukowicza powinna być przestrogą dla wszystkich, których kręgosłupy są miękkie jak chuj Jarosława.

Ale się rozżarłeś...
No, co ci za różnica czyją dupę kopią?
Jak się nie umie przewidywać to do polityki się nie idzie.
Złowiono cymbała na marchewkę, zaspokojono jego wybujałe ego, niedoceniane w Eseldowie, ale kij mu pokazano dopiero teraz.
No to widzi...
I czuje.
I, obyśmy zdrowi byli i nie kaszleli.

golem
21-01-2012, 11:39
Nie uczynił z chrześcijaństwa religii państwowej.

Świadczą o tym proste w swej wymowie fakty.... Do czasu gdy Teodozjusz wyniósł ich ponad inne religie, praktycznie nie zdarzały się napaści na inne religie, palenie i niszczenie ich świątyń. Po decyzji Teodozjusza - stało się to nagminne.
Zdarzenia te wskazują na to iż decyzja ta nie miała jedynie FORMALNEGO ZNACZENIA - jak usiłujesz to przedstawić.:drink:

Bujda o ochrzczeniu K jak i donacja jego na rzecz Kościoła została wymyślona i dała mu wiele korzyści. Konstantyn był ateistą a religie były dla niego narzędziami które wykorzystywał do wzmacniania własnej dominacji.
Rok 313 Konstantyn obdarza chrześcijaństwo pełną swobodą praktyk religijnych. Rok później Kościół uchwalił w dowód wdzięczności ekskomunikę dla dezerterów z armii cesarskiej. Konstantyn wydaje edykty zabraniające stawiania nowych posągów,radzenia się wyroczni oraz nabożeństw pogańskich. Co więcej to Konstantyn każe zamykać, grabić i demolować świątynie jak choćby sanktuarium Eskulapa w Egis,, świątynię Afrodyty na Golgocie, Afakę w Libanie, Heliopolis i wiele innych. Jego syn arianin Konstancjusz wyznacza karę śmierci za uprawianie pogańskich kultów, zarządza tak ukochną przez Kościół konfiskatę mienia która przechodzi na rzecz chrześcijańskiego boga. dochodzi do otwartego niszczenia i eksterminacji pogan. Na razie tyle potem uzupełnię jeszcze.

golem
21-01-2012, 17:48
W 315 roku Konstantyn ogłosił nawracanie na judaizm zbrodnią główną, nawracający Żyd i nawrócony chrześcijanin mieli być karani śmiercią. Taką samą karą zaczęto grozić w imieniu państwa małżeństwom mieszanym, od 339 żydowskiemu partnerowi, a po 388r., obu małżonkom. Konstantyn jest więcej niż przychylny chrześcijaństwu. Jest wiele świadectw i dokumentów wskazujących, że chrześcijaństwo to było doskonałe dla niego narzędzie, które wykorzystał do niszczenia potencjalnej opozycji. Sam niewierzący i tępiący stare religie, tę nową która została uznana przez cesarza Galeriusza w 311 uczynił najpotężniejszą. CDN

polamaniec
21-01-2012, 21:02
W tamtych czasach nawet wielcy dawali się otumanić i to procentuje do dziś,a jak zwykle wszystko związane jest z kasą.

MagnificencjaS
25-01-2012, 21:01
http://img696.imageshack.us/img696/8995/peregrynacja.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/696/peregrynacja.jpg/)

polamaniec
25-01-2012, 21:46
A farba to na mrozie mu nie zlezie? zresztą obrazek ramy niema to pewnie kradziony.A dziewica to z reguły jest nie pokalana,gorzej jak urodzi i dalej tak twierdzi:drink:

AQQ
26-01-2012, 13:27
Zalegalizować Potwora!
Rejestracja nowego związku wyznaniowego w Polsce prawie gotowa.

Chcesz zostać członkiem Kościoła Latającego Potwora Spaghetti w Polsce? Czytaj więcej:

http://kosciol-spaghetti.pl/wydarzenia/item/116-rejestracja-kosciola-oswiadczenia-czlonkow-zalo%C5%BCycieli-i-wizyta-u-notariusza.html

Jajca jak birety;)

polamaniec
29-01-2012, 18:46
To już kurwa w pale się nie mieści,ide coś wypić:drink:

tadeuszbear
29-01-2012, 18:53
jeszcze bardziej pojebani niż KrK. nie wiem czym się tu zachłystywać

szakal
29-01-2012, 20:15
Zalegalizować Potwora!
Rejestracja nowego związku wyznaniowego w Polsce prawie gotowa.

Chcesz zostać członkiem Kościoła Latającego Potwora Spaghetti w Polsce? Czytaj więcej:

http://kosciol-spaghetti.pl/wydarzenia/item/116-rejestracja-kosciola-oswiadczenia-czlonkow-zalo%C5%BCycieli-i-wizyta-u-notariusza.html

Jajca jak birety;)

to ja szukam wyznawców Abudilima i zakładamy kosciół :)

szpak1234
30-01-2012, 09:28
to ja szukam wyznawców Abudilima i zakładamy kosciół :)
Abudilima ja w niego wierzę od dawna :dance:

szakal
30-01-2012, 17:40

a gdzie kupiłeś turbowrotki ?:)

Mujkusrujku 289
31-01-2012, 03:53
Nie wystarczy wierzyc. Trzeba sprawdzic, jak dziewice.

Mujkusrujku 289
31-01-2012, 03:59
Mi to prawdę powiedziawszy dynda. Nie jestem zwolennikiem ogólnonarodowych ekspiacji. Takie symboliczne gesty nie wnoszę NIC. Zamiast tego oczekuję rzeczowej oceny i wniosków. Śmierć na krzyżu, która była udziałem Jezusa (mogę założyć, że taki żydowski kaznodzieja istniał) to mały pikuś w porównaniu z tym, co jedni wyznawcy Jezusa innym wyznawcom Jezusa zafundowali w imię tegoż Jezusa. Wszyscy religianci bez względu na wyznawaną religię robią z ateistów potworów twierdząc, ze tylko religia zapewnia moralny fundament. I jeśli coś takiego usłyszę lub przeczytam to MUSZĘ delikwentowi przypomnieć o tym co w imię religii wyczyniano. I w dupie mam czy klechy przepraszały czy nie. Czy coś się zmieniło dla pomordowanych w Jedwabnem po przeprosinach Kwasa? Na marginesie dodam, że byłem przeciwny tym przeprosinom. Jestem za rzeczowym opisywaniem historii bez upiększeń. Przeciwny jestem debilnym chuj dającym gestom.

Nie, przepraszac trzeba. To tylko gest. Ale wlasnie bez tych gestow jestesmy jak dzikie swinie. A religiantom, czy jak ich tam nazwac, w ramach etyki trzeba wybaczac.

cleopatra
31-01-2012, 05:38
Nie, przepraszac trzeba. To tylko gest. Ale wlasnie bez tych gestow jestesmy jak dzikie swinie. A religiantom, czy jak ich tam nazwac, w ramach etyki trzeba wybaczac.

Rozumiem, z takimi odzykami nawet przekwitle dziewice religijnie natchnione odstraszysz. I sexmaniaczki na bezludnej wyspie tez.;)

Cygwan
31-01-2012, 07:19
Nie, przepraszac trzeba. To tylko gest. Ale wlasnie bez tych gestow jestesmy jak dzikie swinie. Bzdura. Miałoby to sens, gdyby to sprawcy przepraszali ofiary. Ale w znakomitej większości przypadków zarówno sprawcy jak ofiary dawno już zmurszeli

A religiantom, czy jak ich tam nazwac, w ramach etyki trzeba wybaczac.Co im wybaczyć? I kto ma im wybaczyć?

Historia się już wydarzyła i to dawno temu. Należy o niej mówić bez ogródek i upiększeń. Należy wyciągać z historii wnioski, ale przepraszać? Mieszkam z rodziną w Niemczech. Powiedz, czy moi sąsiedzi powinni przepraszać mnie za II wojnę? Może nie za całą, ale np za mojego stryja, który siedziała chyba we wszystkich możliwych obozach, a może za tego stryja zakatowanego na gestapo?

golem
31-01-2012, 07:56
A farba to na mrozie mu nie zlezie? zresztą obrazek ramy niema to pewnie kradziony.A dziewica to z reguły jest nie pokalana,gorzej jak urodzi i dalej tak twierdzi:drink:

Nie zlizie, to oleodruk.

bilas
31-01-2012, 08:00
http://img383.imageshack.us/img383/2619/abendmahlpw6.jpg

ksionc
31-01-2012, 11:14
Matura to bzdura (http://www.youtube.com/watch?v=mUNBDnupQzw)

ryba
31-01-2012, 11:25
http://img383.imageshack.us/img383/2619/abendmahlpw6.jpg

Od razu widać, że giermanski satyryk!

....ale tylko po napisach...

I dobrze!
Bo jakby po polsku było... :miotacz:

Jak to dobrze, że nie wszyscy nasi europarlamentaryści władają jezykami... :)

Arturbo
31-01-2012, 12:49
PROROK znany głownie z światłowodu z sama górą "szatanek z grzechyni" znowu dał głos...

http://deser.pl/deser/1,111857,11060552,Ksiadz_Natanek_o_ACTA__Za__prawo _niezgodne_z_wola.html

w słusznej sprawie :)

- Jeśli nasze państwo, nasz rząd, nasz prezydent podpisują państwo niezgodne z wolą Bożą, wypowiadają wojnę Bogu. To szaleńcy. To głupcy. Wy nie wiecie co was w tym roku czeka za waszą głupotę.

Niech zgadnę... znowu wybory :confused:

Kuropatkin
31-01-2012, 15:09
http://img2.cda.pl/g/41673_8d24c54520fc8836197cf4282393eb88.png (http://www.cda.pl/grafika/41673af?p=1273)

balbina166
31-01-2012, 20:48
XXI wiek :cegla:
Głowa św. Katarzyny eksponowana na procesjach w Sienie. W ramach pośmiertnego krojenia co bardziej atrakcyjnych świętych, głowa Katarzyny przypadła w udziale proboszczowi kościoła św. Dominika w Sienie. Przed uroczystymi procesjami z głową, zakonnice robią jej stosowny make-up.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Head_of_Saint_Catherine_of_Siena.jpg

majopka
31-01-2012, 22:04
Przy okazji mogli by jej uzupełnić ubytki w uzębieniu i załatwić chirurga plastycznego do nosa.

AQQ
31-01-2012, 22:58
Matura to bzdura (http://www.youtube.com/watch?v=mUNBDnupQzw)

Bosze! Boooosze!!! Jeśli to nie inscenizacja, to pogratulować katechetom owoców pracy.
W tym kraju to raczej tylko ateiści znają odpowiedzi na te śmieszne pytania. :dance: no i stare wiarusy z pokolenia nieodżałowanego.

sz_matka_boska
31-01-2012, 23:15
Bosze! Boooosze!!! Jeśli to nie inscenizacja, to pogratulować katechetom owoców pracy.
W tym kraju to raczej tylko ateiści znają odpowiedzi na te śmieszne pytania. :dance: no i stare wiarusy z pokolenia nieodżałowanego.

No to klechy mają argument, by jeszcze bardziej prowadzić edukację religijną (czyt. indoktrynację).

Te odpowiedzi mnie rozjebały.

DWPL
31-01-2012, 23:53
http://www.holytaco.com/wp-content/uploads/images/2009/11/funny_jesus_9.gif
Psychologowie z Uniwersytetu Stanforda zbadali wyobrażenia amerykańskich chrześcijan o Jezusie i doszli do zaskakujących wniosków. Okazuje się, że sposób postrzegania Jezusa jest ściśle związany z ich poglądami politycznymi. O sprawie pisze portal lenta.ru.

Artykuł z wynikami badań ukazał się w czasopismie "Proceedings of the National Academy of Sciences".

Naukowcy przebadali 800 osób, które deklarowały się jako chrześcijanie. Połowa z nich była protestantami, jedna czwarta - katolikami, a pozostali - wyznawcami innych konfesji chrześcijańskich.

Każdy uczestnik wypełnił kwestionariusz, który zawierał pytania na tematy polityczne i ekonomiczne, a także serię pytań, w których respondenci mieli zdecydować, jakby postąpił Jezus w danej sytuacji.

W efekcie naukowcy ustalili, że ludzie o poglądach konserwatywnych i liberalnych są skłonni uważać, że Jezus miał takie poglądy, jak oni.

Każda z grup przyznawała, że w niektórych kwestiach mają inne poglądy niż Jezus: konserwatyści nie zgodzili się z ideą sprawiedliwego podziału bogactwa, a liberałowie mieli inne zdanie w kwestii dopuszczalności aborcji i małżeństw homoseksualnych. Uważają jednak, że są to kwestie w sumie drugorzędne.

Naukowcy doszli więc do wniosku, że amerykańscy chrześcijanie są skłonni do projekcji swoich poglądów na Jezusa. Ich zdaniem, wynika to z chęci złagodzenia sprzeczności między politycznymi przekonaniami i religijnymi wartościami. Dodatkowo, jak pokazało badanie, im bardziej religijny jest człowiek, tym większą część swoich własnych przekonań przypisuje Jezusowi.link (http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/zaskakujace-ustalenia-nt-jezusa-i-chrzescijan,1,5013728,wiadomosc.html)

:dance:
http://pre-wallpapers.com/albums/userpics/10001/funny-republican-jesus.jpg

ksionc
01-02-2012, 07:27
Głowa św. Katarzyny eksponowana na procesjach w Sienie. W ramach pośmiertnego krojenia co bardziej atrakcyjnych świętych, głowa Katarzyny przypadła w udziale proboszczowi kościoła św. Dominika w Sienie.

A Zdziwisz daję kroplę śnientej krwi. (http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/497137,kropla-krwi-jana-pawla-ii-jako-relikwia-dla-parafii-w,id,t.html?cookie=1)

MagnificencjaS
01-02-2012, 09:34
Według konsekrowanego szamana czyli księdza (z bożej laski doktora) Włodzimierza Cyrana opętania przez diabła można się nabawić nie tylko poprzez „nałóg antykoncepcji", czytanie horoskopów, noszenie podkowy na szczęście, słuchanie rocka, metalu i techno, kontemplowanie Koranu oraz ksiąg innych niesłusznych religii, ale nawet na treningach jogi lub karate.
O świętobliwa zgrozjo, równie niebezpieczne dla katolika okazują się... bożonarodzeniowe jasełka.
„Czy odgrywałeś kiedyś rolę diabła (choćby dla zabawy, w jasełkach lub z innej okazji)?" - pyta szaman w zamieszczonym na stronie katolickiego serwisu Apologetyka artykule „Kiedy jest potrzebna modlitwa o uwolnienie?".
I wyjaśnia: „Odgrywanie roli diabła, wczuwanie się w niego, utożsamianie z nim, nazywanie kogoś „diabłem" jest zawsze bardzo niebezpieczne i raczej zawsze kończy się zniewoleniem".
No cóż, jak powiada stare przysłowie - najciemniej pod latarnią...

AQQ
01-02-2012, 11:44
Kard. Dziwisz ostrzega: ten ksiądz założył sektę!
http://wiadomosci.wp.pl/title,Kard-Dziwisz-ostrzega-ten-ksiadz-zalozyl-sekte,wid,14214288,wiadomosc.html

Grzechy, jakie popełnia ks. Natanek ... ale czy tylko Natanek

1. Upolitycznienie Królestwa Chrystusa - niewłaściwe jest identyfikowanie Królestwa Chrystusa z władzami poszczególnych państw. Jego Królestwo nie jest z tego świata.
2. Tworzenie własnej sekty - zbyt mocne akcentowanie potępienia i kary, telefony do nieba, dostrzeganie we wszystkim działania szatana, nawet w czynach, które są neutralne moralnie.
3. Wiara magiczna w kult Maryi, aniołów i świętych ks. Natanka odbiega od zdrowej pobożności, co odwraca uwagę od prawdy o zbawieniu przez Jezusa Chrystusa.
4. Rzucanie klątw. ;)

Kuropatkin
01-02-2012, 14:34
http://static.tojedobre.pl/0_0_0_1563688636_middle.jpg (http://www.tojedobre.pl/953/Bog_wszystko_widzi.html)

older52
01-02-2012, 14:37
Kard. Dziwisz ostrzega: ten ksiądz założył sektę!
http://wiadomosci.wp.pl/title,Kard-Dziwisz-ostrzega-ten-ksiadz-zalozyl-sekte,wid,14214288,wiadomosc.html

Grzechy, jakie popełnia ks. Natanek ... ale czy tylko Natanek

4. Rzucanie klątw. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LLs7ILmqLNU

AQQ
01-02-2012, 15:49
http://www.youtube.com/watch?v=LLs7ILmqLNU

Stare ale jare :drink:
Tu bardziej w temacie ...
http://www.youtube.com/watch?v=JfiphQlHHoA
szkoda, że klecha w pizde nie dostał. Widać młodzież pobożna

okantkuli
01-02-2012, 19:49
Głowa św. Katarzyny eksponowana na procesjach w Sienie. W ramach pośmiertnego krojenia co bardziej atrakcyjnych świętych, głowa Katarzyny przypadła w udziale proboszczowi kościoła św. Dominika w Sienie. Przed uroczystymi procesjami z głową, zakonnice robią jej stosowny make-up.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Head_of_Saint_Catherine_of_Siena.jpg
Tales from the Crypt }:-)

Toffik
03-02-2012, 09:26
http://www.tvn24.pl/0,1733578,0,1,kosciol-wchodzi-do-centrow-handlowych,wiadomosc.html

Kościół "wchodzi" do centrów handlowych
"MISJA W METROPOLIACH"

Polska podziemna
03-02-2012, 18:03
Ciekawe kiedy wejdą do agencji towarzyskich.

czytelniknie
03-02-2012, 18:05
Jak gosposie zastrajkują

zrita
03-02-2012, 18:36
Ciekawe kiedy wejdą do agencji towarzyskich.

Przecie oni tam są cały czas.
Prywatnie.

A jak wejdą służbowo, to..Kościół przeniesie się tam na stałe!
http://img.1gif.pl/emotikony/emotikony-2037.gif

polamaniec
05-02-2012, 15:34
Bo każda agencja musi mieć swojego kapelana,poza tym będą zwolnieni z podatków;)

maerose
07-02-2012, 19:33
Najsłynniejszy na świecie egzorcysta ojciec Gabriele Amorth opisuje w najnowszej książce jak papież Benedykt XVI wypędzał szatana z ciała i duszy dwóch mężczyzn na placu św. Piotra. - Padli na ziemię i zaczęli w tym samym czasie zawodzić. Papież podszedł do nich bez lęku - opisuje o. Amorth.

Zdarzenie miało miejsce w maju 2009 r. Egzorcysta wraz z asystentami przyprowadził na plac św. Piotra dwóch opętanych przez diabła mężczyzn, których w książce nazywa Marco i Giovanni. Udało im się zająć miejsce zaraz przed barierką odgradzającą tłum od miejsca przejazdu papieża, tam, gdzie zwykle przebywają niepełnosprawni.

Głowa kościoła zbliżyła się do nich w swoim papamobile, a mężczyźni zaczęli zachowywać się dziwnie. - Nagle szczękali zębami i dygotali - wspomina o. Amorth, cytowany przez "The Telegraph".

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dash2.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

Nawet osobnik o żelaznych nerwach począłby dygotać i zawodzić, gdyby zbliżał się taki gryzoń.

tygrysy666
08-02-2012, 10:29
Amorth - brzmi jak Samael, Leviatan, Belzebub...:drink:

okantkuli
08-02-2012, 21:09
Amorth - brzmi jak Samael, Leviatan, Belzebub...:drink:zamiast 'post-mortem' ten diabeł wcielony proponuje nieszczęsnym ofiarom swojego szalbierstwa wiwisekcję czyli 'amorth'. }:-)

sz_matka_boska
08-02-2012, 22:03
3 politycy z Bangalore (Indie) wywaleni za oglądanie porno podczas debaty)

http://www.bild.de/politik/ausland/indien/indien-minister-schauen-pornound-fliegen-aus-dem-parlament-22530612.bild.html

PACZ Avełe i Nullu, byli oni z nacjonalistycznej konserwatywnej partii, która .. ponoć stoi na straży moralności.

maerose
08-02-2012, 22:18
KK tez stoi na straży moralności, tylko moralność oznacza dla nich jedynie pobruszanie w miejscu poniżej pasa.
Kraść, zabijać i kłamać mogą .

cumbajszpil
09-02-2012, 09:16
Oj Maerose... Temat "pobruszania" jest bardzo wdzięczny. O ile większość z nas jest w stanie żyć bez zabijania i okradania, to bez bruszania tak nie za bardzo. Więc czepnęli się jak rzepy psiego ogona bo za coś przecież wiernych na okrągło trzeba opierdalać. Jeśli we wspólnocie np. parafialnej trafi się jeden morderca, to temat się szybko wyeksploatuje a bruszających, nie licząc dzieci i starców (choć ci dalej mogą grzeszyć myślowo), jest bez liku. Do tego sami lubią bruszać, niekoniecznie wg własnych zaleceń po Bożemu. Czy może być więc dla nich jakiś lepszy temat? Oczywiście poza tematem ofiarności wiernych. Bruszanie w końcu kosztuje i ktoś musi je finansować. A im większe wyrzuty sumienia wzbudzi się u owieczki, tym większa szansa, że sypnie kaską na wymazanie wmówionych jej grzechów.

MagnificencjaS
10-02-2012, 12:51
Paradoksalnie łatwiej nawrócić pogan niż współczesnych ateistów - mówi w rozmowie z KAI ks. prof. Krzysztof Pawlina, prorektor Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, kierownik sekcji św. Jana Chrzciciela. Podkreśla on, że trudność nowej ewangelizacji polega na tym, że duszpasterze nie potrafią jeszcze ewangelizować wśród ludzi, którzy są obojętnie lub negatywnie nastawieni do Kościoła. Potrzebne są też zmiany w parafiach, by były to miejsca asymilujące a nie odstraszające.
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ks._prof._pawlina:_latwiej_nawrocic_pogan_niz_wspo lczesnych_ateistow_18925
Ależ to oczywista oczywistość wasza Wielebność. Skądże u konsekrowanego szamana taka niewiedza i takie zdziwienie? Ateiści to najczęściej ci których już kiedyś ogłupiano albo tkwili w tej eklezjalnej mafii. Rozeznali zatem od podstaw te zarazę i takich już trudno, a nawet bardzo trudno, a wręcz nie ma możliwości nawrócić. Chyba – co też się zdarza – że stracą rozum i wtedy, jak to Kościół lubi nagłaśniać, wracają na łono aby pojednać się z Bogiem.
Dlatego ogłosiłem urbi et orbi, że gdyby, co nie daj ich Boże, w dniach moich ostatnich zapragnął księdza przy łożu – to będzie znaczyło, że postradałem zmysły i niech wołają psychiatrę.

canislupus
10-02-2012, 16:29
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/odnieslismy_sukces__lot_wycofuje_sie_z_bezprawnych _zapisow_18985

No i kto rozdaje karty w kraju nad Wisłą, moherowo-kościelna rozwrzeszczana banda. Nasi narodowi Talibowie i "ruki po szwam".:mad:

Polska podziemna
10-02-2012, 16:39
Bez komentarza. Terlikoś dawno nie miał mordy skancerowanej.

MagnificencjaS
10-02-2012, 16:46
PROTESTUJĘ!
Domagam się natychmiastowej kasacji wyroku skazujacego panią Dorotę Rabczewską zwaną Doda Elektroda za tak zwaną "obrazę uczuć religijnych" dwóch zresztą tylko nawiedzonych rzymsko-katolickich bigotów, polegajacą na wyrażeniu krytycznej uwagi wobec twórców Biblii. Domagam się też przeproszenia tej osoby za doznane przykrości i nadużycie wobec niej prawa. Pojęcie tak zwanej "obrazy uczuć religijnych" jest tak abstrakcyjne, że nikt nie wie - nawet sąd - do czego ma sie w ogółe odnosić. Dotychczas nikt tego zjawiska nie zdefiniował. Nie powinno zatem istnieć w żadnym cywilizowanym kraju. Usankcjonowanie tego idiotyzmu w Polsce dowodzi, że jest ona krajem z epoki średniowiecza, totalitarnym, wyznaniowym państwem zniewolonym przez obce państwo czyli pasożytnicze szwadrony Pana na Watykanie. Biblia ktora jest ideową księgą tego państwa z powodu niektórych zawartych w niej treści powinna być prawem zakazana i przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego.

Polska podziemna
10-02-2012, 16:49
POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI.

polamaniec
10-02-2012, 20:37
Popieram i ja ale co z tego,bez poparcia czarnych ,po przyszłych wyborach tylko Palikot mógłby rząd stworzyć,PIS I PO liczy na czarne wskazówki dla wyborców,kogo klecha wskaże na tego ciemny lud da kreskę,normalności raczej spodziewać się nie można ,chyba że rząd podejmie uchwałę o delegalizacji kościoła jako organizacji szkodliwej,ale na to nie ma co liczyć

krisbaum
10-02-2012, 20:42
Without religion. Family Guy.
http://www.youtube.com/watch?v=VxEkwUMyDUc

polamaniec
11-02-2012, 14:48
Typowa katolicka miłość blizniego

Polska podziemna
11-02-2012, 17:08
Krótko i dobitnie wytłumaczona.

krisbaum
11-02-2012, 19:31
Z tego linku o nawracaniu ateistów, co zapodał Magni:KAI: Przed księżmi stoi wielkie wyzwanie, czy starczy na to sił, w znaczeniu chociażby liczebnym?

- Tu więcej zależy od siły ducha niż liczby kapłanów. Największą siłą Kościoła jest modlitwa i duchowość, świadectwo. Patrząc na nas ludzie powinni pytać „dlaczego oni tak żyją?” Musimy zanieść zsekularyzowanemu światu Boga, zaproponować im wiarę, nowy styl życia.
HAHAHAHAHA! Gdyby ludzie postępowali tak jak ich duszpasterze, z tego państwa nie zostałby kamień na kamieniu, a sześcioletnie dzieci znałyby więcej technik seksualnych niźli kurwy z dwudziestoletnim stażem.

tygrysy666
11-02-2012, 19:42
PROTESTUJĘ!
Domagam się natychmiastowej kasacji wyroku skazujacego panią Dorotę Rabczewską zwaną Doda Elektroda za tak zwaną "obrazę uczuć religijnych" dwóch zresztą tylko nawiedzonych rzymsko-katolickich bigotów, polegajacą na wyrażeniu krytycznej uwagi wobec twórców Biblii. Domagam się też przeproszenia tej osoby za doznane przykrości i nadużycie wobec niej prawa. Pojęcie tak zwanej "obrazy uczuć religijnych" jest tak abstrakcyjne, że nikt nie wie - nawet sąd - do czego ma sie w ogółe odnosić. Dotychczas nikt tego zjawiska nie zdefiniował. Nie powinno zatem istnieć w żadnym cywilizowanym kraju. Usankcjonowanie tego idiotyzmu w Polsce dowodzi, że jest ona krajem z epoki średniowiecza, totalitarnym, wyznaniowym państwem zniewolonym przez obce państwo czyli pasożytnicze szwadrony Pana na Watykanie. Biblia ktora jest ideową księgą tego państwa z powodu niektórych zawartych w niej treści powinna być prawem zakazana i przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego.Nergalowi się upiekło. A Doda - Elektrolux musi, niestety, ponieść swój krzyż.:mrgreen:
POPIERAM PROTEST!!!

KK tez stoi na straży moralności, tylko moralność oznacza dla nich jedynie pobruszanie w miejscu poniżej pasa.
Kraść, zabijać i kłamać mogą .Wyspowiadają się i będą jak nówka - nieśmigana!

ryba
11-02-2012, 19:48
Z tego linku o nawracaniu ateistów, co zapodał Magni:
HAHAHAHAHA! Gdyby ludzie postępowali tak jak ich duszpasterze, z tego państwa nie zostałby kamień na kamieniu, a sześcioletnie dzieci znałyby więcej technik seksualnych niźli kurwy z dwudziestoletnim stażem.

Trochę zabawne, że SPQR jawią sie jako ostoja moralności. Czyż nie?
A przecie tak było i jest!

Quousque tandem abutere, Catilina, patientia nostra...?

krisbaum
11-02-2012, 19:55
PROTESTUJĘ!
Domagam się natychmiastowej kasacji wyroku skazujacego panią Dorotę Rabczewską zwaną Doda Elektroda za tak zwaną "obrazę uczuć religijnych" dwóch zresztą tylko nawiedzonych rzymsko-katolickich bigotów, polegajacą na wyrażeniu krytycznej uwagi wobec twórców Biblii. Domagam się też przeproszenia tej osoby za doznane przykrości i nadużycie wobec niej prawa. Pojęcie tak zwanej "obrazy uczuć religijnych" jest tak abstrakcyjne, że nikt nie wie - nawet sąd - do czego ma sie w ogółe odnosić. Dotychczas nikt tego zjawiska nie zdefiniował. Nie powinno zatem istnieć w żadnym cywilizowanym kraju. Usankcjonowanie tego idiotyzmu w Polsce dowodzi, że jest ona krajem z epoki średniowiecza, totalitarnym, wyznaniowym państwem zniewolonym przez obce państwo czyli pasożytnicze szwadrony Pana na Watykanie. Biblia ktora jest ideową księgą tego państwa z powodu niektórych zawartych w niej treści powinna być prawem zakazana i przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego.
Jestem za. Ot taki przykład:
Rozpowszechnianie książki Mein Kampf jest w Polsce prawnie zakazane. Oczywiście w dobie internetu, przynajmniej zanim nie wejdzie ACTA, można sobie ten zakaz włożyć w buty, także dane mi było sobie poczytać. Zestawiając Mein Kampf z Biblią, produkcja Hitlera wysiada. Pierwsza książka odbiera prawo bycia człowiekiem jednej grupie etnicznej, druga przyznaje prawo bycia człowiekiem tylko jednej grupie etnicznej. Całą resztę można do woli wyżynać, okradać, niewolić. To w Starym Testamencie. W Nowym Testamencie, pogarda i pogróżki kierowane są w kierunku wszystkich, niezależnie od nacji, jeżeli kwalifikują się do kategorii Poganie. Jakie były tego skutki, wiadomo z lekcji historii. Status kobiet też zdecydowanie najlepiej wypada w Mein Kampf.
Pytanie zatem, dlaczego w księgarni nie można kupić se książki Hitlera, natomiast żydowską pracę zbiorową już tak? Ba, ta krwawa, barbarzyńska i ogłupiająca książka, podlega specjalnej ochronie prawnej.

tygrysy666
11-02-2012, 19:58
To kwestia tego, kto stoi przy korycie i wydaje rozkazy.

ryba
11-02-2012, 20:06
J
Pytanie zatem, dlaczego w księgarni nie można kupić se książki Hitlera, natomiast żydowską pracę zbiorową już tak? Ba, ta krwawa, barbarzyńska i ogłupiająca książka, podlega specjalnej ochronie prawnej.

No... tak!
Podlega specjalnej ochronie prawnej.
Widocznie komuś to odpowiada.

P.S.
Dolary przceiw orzechom... komu :)

mgrzejnik
12-02-2012, 03:05
Nergalowi się upiekło. A Doda - Elektrolux musi, niestety, ponieść swój krzyż.:mrgreen:
POPIERAM PROTEST!!!

Doda dała dupy. Zamiast układać się z Nowakiem i kajać w sądzie powinna podnieść rękawicę i bronić swoich poglądów. Poczytalność autorów Biblii lub stan ich trzeźwości, sądząc z jej treści, może wzbudzać uzasadnione wątpliwości wśród ateistów i nie tylko. Księga przecząca podstawowym prawom fizyki czy astronomii, pełna sprzeczności i kłamstw nie mogła powstać z Bożego natchnienia. Chyba, że Bóg dyktując jej treść, sam był najebany lub naćpany i zapomniał co, jak i kiedy stworzył.

Jednym z rzeczywistych redaktorów Biblii był cesarz Rzymu Konstantyn. Zwołany przez niego Sobór Nicejski usunął z ewangelii m. in. doktrynę zakazującą jedzenia mięsa i picia wina, która była podstawą dogmatu jako główna cnota chrześcijaństwa Essenienow. Przyczyną dla której uczestnicy Soboru zdecydowali się usunąć te doktryny z ewangelii było to, że Konstantyn był zwolennikiem czerwonego mięsa i wina bez ograniczenia podczas swoich nocnych przyjęć i nie mógłby zaakceptować religii, która wymagałaby od wierzących pozbycia się przyjemności jedzenia mięsa i picia wina. Aby zrealizować życzenia imperatora zostali powołani "korektorzy" których zadaniem było napisać ewangelie pomijając to wszystko, co dotyczyło abstynencji alkoholowej i pożywienia wegetariańskiego. Ciągoty alkoholowe cesarza miały więc bezpośredni wpływ na treść Biblii!
Fakt, że teksty oryginałów ewangelii zostały zmienione podczas Soboru w Nicei został ogłoszony przez archidiakona Wilberforca, który napisał: "Niektórzy z wierzących nie zostali poinformowani że podczas Soboru w Nicei w roku 325 rękopisy Nowego testamentu zostały w znaczny sposób sfałszowane." Na koniec Soboru poganin (sic!) Kostantyn urządził wielką zakrapianą ucztę dla wszystkich kardynałów gwarantując sobie tym samym ich poparcie.

Zamiast wykorzystać okazję wyśmiewając fanatyków religijnych i głupie prawo broniące z urzędu ich "uczuć", Doda zrobiła to, co umie najlepiej - dała dupy. :(

krisbaum
12-02-2012, 03:14
No bo z Dody żadna ateistka, tylko zwykła celebrytka. Chodziło o rozgłos i nic więcej.

Vento
12-02-2012, 12:37
Nie sądzę, że kopanie się z koniem jest dobrym rozwiązaniem. Czasami lepiej mieć święty spokój, ale jeżeli ktoś lubi to jego broszka.
Jak zachęcasz Dodę do walki o swoje poglądy, to powiedz mi, może wykorzystam tą wiedzę w sporach rodzinnych, jak racjonalnymi argumentami bronić się przed czymś tak irracjonalnym jak "uczucia religijne".

mgrzejnik
12-02-2012, 15:17
Nie sądzę, że kopanie się z koniem jest dobrym rozwiązaniem. Czasami lepiej mieć święty spokój, ale jeżeli ktoś lubi to jego broszka.
Jak zachęcasz Dodę do walki o swoje poglądy, to powiedz mi, może wykorzystam tą wiedzę w sporach rodzinnych, jak racjonalnymi argumentami bronić się przed czymś tak irracjonalnym jak "uczucia religijne".

Jak rozmawiać o czymś, czego nie da się zdefiniować?? W Polsce normatywną opcją światopoglądową jest wierzący katolik. Wychylanie się od tej normy często odbierane jest przez ogół jako pewnego rodzaju zboczenie lub prowokacja. Próby racjonalnej dyskusji na temat "uczuć religijnych" z wierzącymi często kończą się oskarżaniem o nihilizm, egoizm i wrogość wobec Kościoła. Przeciętny katol jest głuchy na racjonalne argumenty o czym przekonałem się na przykładzie własnej rodziny. Z 3 moich dzieci ochrzczono wbrew moim prośbom i perswazjom 2. Zwykły szantaż, a nie racjonalne argumenty, uchroniły mnie przed ślubem kościelnym i pokropkiem najmłodszej córy. Osobista żona wróciła po rozum do głowy (całkiem niedawno), m. in. dzięki lekturze tego forum. Z naszym bezbożnym światopoglądem przed rodziną dla świętego spokoju raczej się nie obnosimy. Przekonałem się, że stereotypów i uprzedzeń większości wierzących nie da się przełamać żadnymi argumentami. Jak masz wątpliwości pogadaj z forumowym Nullem, AVołem albo Georginią. :p

ostar
12-02-2012, 15:26
Fakt, że papuga Dody zachowała sie jak dziewica. I chciałabym i boje się. Kauzyperda i tyle. Niepotrzebne były w obronie jakieś tam pseudonaukowe pierdoły. Miała twardo bronić swej wolości wypowiedzi. Swojej opinii nt biblii. Wyrok nieprawomocny - jeżeli zostało choc troche normalności - uchylą.

DWPL
12-02-2012, 16:07
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/abcf7cce01094dd74f4a179aca491e28.jpg?1329049050

Vento
12-02-2012, 17:03
Grzejnik ja o tym wiem, ty też wiesz, ale skoro zachęcasz Dodę do walki o obronie swojego zdania nt. biblii, to podpowiedz jak to zrobić.

tygrysy666
12-02-2012, 19:18
Jeżeli nie jest za późno - składać apelację!!!

mgrzejnik
12-02-2012, 20:22
Grzejnik ja o tym wiem, ty też wiesz, ale skoro zachęcasz Dodę do walki o obronie swojego zdania nt. biblii, to podpowiedz jak to zrobić.

Jest o tym cały oddzielny wątek.

http://forum.nie.com.pl/showthread.php?t=4255

Thorunczyk
13-02-2012, 12:22
Tutaj nadaje się idealnie - oto Cejrowski strofuje Czubaszek:

http://www.pudelek.pl/artykul/38230/cejrowski_gardzi_czubaszek_nie_podchodzic_zeby_sie _nie_zarazic/

I nawet nie wolno podchodzić, by się nie zarazić – pisze na swoim Facebooku. Kiedy Naród Wybrany wkroczył do Ziemi Obiecanej otrzymał wyraźny nakaz, by się nie mieszać, nie przyjaźnić i nie spółkować z innowiercami.

Jakoś Null i Av się nie stosują przebywając z nami, ale to jakby na marginesie. Wracając do tematu - Cejrowski ciągnie dalej:

W tak radykalnej sytuacji należy gnijącą śliwkę usunąć z kosza, by nie zgniły inne zdrowe. Pani Czubaszek nie należy zapraszać, ją należy wypraszać. Omijać milczeniem. Nie chodzić do miejsc, w których jest gościem; zmieniać kanał na którym gada. Można się za nią modlić - z daleka. O rozum, o serce, o łaskę. Te rączki i nóżki, które kazała rozszarpać, bo "nie lubi dzieci", czekają gdzieś tam w niebie, na mamusię, która je kazała spuścić do kibla. Oby się doczekały. Oby w porę przyszło nawrócenie.

Mniamuśne, prawda? :lol:

Skorpion 13
13-02-2012, 12:28
A czego po WC-kwadransie się spodziewałeś...
To jest norma Cejrusia... Nawet w swoje opowieści podróżnicze wplata (po chamsku) podteksty o ,,jedynie słusznej" religii.

WiaraLubRozum
13-02-2012, 12:34
Cejrowski jest goracym miłośnikiem (tfu !!!) generała Augusto, który ochoczo kazał wyrywać rączki i nóżki ale rozmiar buta 40> juz na obronę katopojebca nie zasługuje.

Lewy półprosty
13-02-2012, 13:21
Niech Cejrowski nawet nie próbuje przekładać tej
swojej katechezy na jakieś indiańskie narzecza, bo
jak tam zrozumieją co on gada to strzałę z kurarą
w dupie ma jak w banku.

WiaraLubRozum
13-02-2012, 13:36
Niech Cejrowski nawet nie próbuje przekładać tej
swojej katechezy na jakieś indiańskie narzecza, bo
jak tam zrozumieją co on gada to strzałę z kurarą
w dupie ma jak w banku.Jak widzę Cejrowskiego wśród Indian, to zastanawiam się, kto tam jest naprawdę "dziki". A właściwie nawet się nie zastanawiam bo wiem.

Lewy półprosty
13-02-2012, 14:51
Żebysz on był jeszcze dziki to by się go może dało
polubić, ale on jest gładkim, ułożonym, cywilizowanym,
kołtunem - katechetą
Terlikowski w kowbojskim kapeluszu.

cumbajszpil
13-02-2012, 15:09
Daj spokój Lewy - noszenie majtek nie z każdego robi już cywilizowanego człowieka. To podobnie jak z garniturem...