PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to prawda że Żyd przynosi szczęście ?

Edmund Bared
23-12-2007, 23:24
Żona stwierdziła,że wraca moda na Żydów i każdy kto poważnie chce poprawić swe finanse powinien miec obrazek Żyda w domu.
Miałem opory bo Żyd kojarzy mi sie przede wszystkim z niekształtnym Urbanem ale ustąpilem.
Skombinowalem foto starego Żyda z papugą i jest.
Ale jak z tym szczęściem nie wiem.
Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów w instytucji w której pracuje żona nie przyspieszono wypłat pensji by ludzie mogli zrobić święta.
Żona twierdzi, ze to robota jeszcze ciągle pracujących tam kaczystów ale dzieki Żydowi możemy robić zakupy i lać w kaczki szerokim moczem.
Osobiscie bym takim optymistom nie był.
bo co sądzą ci co pracując w byłej kaczej a obecnie tuskowej instytucji jeszcze nie kupili karpia a Żyda sobie powiesili?
I jak to właściwie jest z tymi Żydami. Przynoszą szczęście czy nie?

Kazimierz
23-12-2007, 23:36
...
... Przynoszą szczęście czy nie?
Domaluj tej papudze gorejące serce na klacie /tej piersiowej/ - może przyniosą.:confused:

av
24-12-2007, 11:33
Żona stwierdziła,że wraca moda na Żydów...

Niech żona obejrzy ostatnie notowania "Chamy i Żydy". Poparcie dla partii tow.Bermana oscyluje wokół 5%. :lol: :lol: :lol:

Kazimierz
24-12-2007, 13:53
Niech żona obejrzy ostatnie notowania "Chamy i Żydy". Poparcie dla partii tow.Bermana oscyluje wokół 5%.
p.av.ól.on znowu nic nie zrozumiał:mlotek:.ds

Thorunczyk
24-12-2007, 20:56
Żeby sprawdzić czy Żyd przyniósł szczęście, musisz zajrzeć mu w toboły.
Mery Chrustmas :)

Dee Dee
24-12-2007, 21:33
zajrzeć mu w toboły.Toboły piękne dni jak my na Moskwa szli......:lol:

st1111
25-12-2007, 11:12
Musi coś być z tymi żydami bo Chińczycy produkują masowo portrety starych żydów a oni mają wyczucie rynku.

Edmund Bared
26-12-2007, 01:06
Musi coś być z tymi żydami bo Chińczycy produkują masowo portrety starych żydów a oni mają wyczucie rynku.

no i popatrz jak ten kraj poszedł do przodu, nawet Żydów mają w garści.
Podobno wystarczy, ze wymienią posiadane dolary naprzykład na Euro a w USA prezydent będzie boso chodził.
Popatrz co moglibysmy osiągnąc gdyby nie Jaruzelski i jego ekipa.

Edmund Bared
29-12-2007, 00:38
podobno polacy nienawidzą Żydów
http://wiadomosci.onet.pl/1665100,11,item.html
Sprawa nie jest taka prosta. Żona powiesiła Żyda z papugą w pokoju.
Moim zdaniem przyniósł nieszczęście bo, zona zgubniła portfel z kartami w hipermarkecie
Kupiła se nowy i poprosiła mnie bym zrobił nowego zyda z papugą tym razem dio portfela . ma zastapić tam moje zdjęcie.
I jak tu nie być antysemitą.
Spaliłbym chociaż obrazek zyda z pokoju ale mam kaloryfery.
Czy ktoś ma małe kremiatorium?

Jolka Jolka
29-12-2007, 01:42
...........

Jakoś to mało śmieszne, mądre, dowcipne...

Żenada Edmund.

ksionc
29-12-2007, 05:49
Tak, nad morzem na każdym straganie można kupić takie obrazki:
http://img341.imageshack.us/img341/8569/miedzyzdrojezydyf5.jpg

Ten cyknięty w Międzyzdrojach.

ks

wontrupka
29-12-2007, 11:22
podobno polacy nienawidzą Żydów
http://wiadomosci.onet.pl/1665100,11,item.html
Sprawa nie jest taka prosta. Żona powiesiła Żyda z papugą w pokoju.
Moim zdaniem przyniósł nieszczęście bo, zona zgubniła portfel z kartami w hipermarkecie
Kupiła se nowy i poprosiła mnie bym zrobił nowego zyda z papugą tym razem dio portfela . ma zastapić tam moje zdjęcie.

Ja mam domowe, male krematorium z wydajnoscia okolo 3 takie bijace kiczem po oczach obrazki/ h.Nachodzic tez sie nie nachodze, bo krematorium znajduje sie na prawo od telewizora.
Nada sie?

Mdli mnie od kiczu, jak wchodze do kolejnego domu z mieszkancami w wieku mojej matki i wszedzie widze tego Zyda, Matke Boska Z Dzieciatkiem i Papieza.A wszystko prosto z odpustu, smakowicie "gustowne", trendy bogobojne.Moja matka ma caly komplet, wiekszosc jej znajomych tez lub nosza sie z zamiarem skompletowania kolekcji.Takie gusla.Bez gustu.
Mdli mnie prywatnie, na wlasny uzytek, bo z drugiej strony lata mi co kto ma na scianie.Tylko starannie omijam wzrokiem te dziela sztuki wspolczesnej:lol:
Ale wszystkim im jak bylo chujowo, tak jest dalej :(

Violetta
29-12-2007, 13:13
.A wszystko prosto z odpustu, smakowicie "gustowne", trendy bogobojne.Moja matka ma caly komplet, wiekszosc jej znajomych tez lub nosza sie z zamiarem skompletowania kolekcji.Takie gusla.Ale wszystkim im jak bylo chujowo, tak jest dalej :(
Wiesz wydaje mi się że ciężko im siedzieć i czekać na śmierć z myślą że obrócą się jedynie w nawóz pod kwiatki.
To cena za nadzieję że jednak będą dalej gdzieś trwać. Chyba to potrzebne.
Trzeba wielkiej odwagi, by być na starość ateistą

wontrupka
29-12-2007, 13:29

Tak
10 znakow

Dee Dee
29-12-2007, 14:19
Trzeba wielkiej odwagi, by być na starość ateistą Hmm...cóś w tym jest,bo nawet największe latawice za mlodu-
na starość ciągną do kościelnej kruchty.
A nam w co przyjdzie wierzyć....:confused:

Kazimierz
29-12-2007, 14:41
Wiesz wydaje ...

Tak
10 znakow

Hmm...cóś w tym jest,bo nawet największe latawice za mlodu-
... mamy przynajmniej tę nadzieję /bo pewności ni mo/, że wyzwolimy się od czarującego stada moherów, rydzyków, janówpawłów i ich natchnionych cmokierów:poke:.
Nie starzejcie się dziewczyny! ...bądżcie dla nas dobre na wiosneeeeeeeee...!

nick
29-12-2007, 14:58
No patrzcie, a ja zupełnie odwrotnie. Za młodu byłam wierząca i czasami praktykująca, a im starsza i im częściej biblię czytałam, tym bardziej stawałam się najpierw agnostyczką, aż wreszcie zdeklarowaną ateistką. W swoim domu nie toleruję żadnych świętych obrazków, księdza po kolędzie nie wpuszczam za próg. W rodzinie zastrzegłam, że gdyby spróbowali wpuścić księdza na mój pogrzeb, to będę ich straszyć po nocach

Dee Dee
29-12-2007, 15:09
Nie starzejcie się dziewczyny! ...bądżcie dla nas dobre na wiosneeeeeeeee...!
Kaziu,Kaziu,Kaziu.....oczywiście:)

Pan Bog
29-12-2007, 16:05
Zylam z "ZYDEM",
Mieszkalam z Zydem,
Spedzilam czas w Israelu posrod 'Zydow'

i hu chu szczescia mi to nie przynioslo...
Bared ... odpusc sobie i zonie... w portfelu.

E: nawet Moge przslac zdjecie z Papuga

Kazimierz
29-12-2007, 17:53
Jako przedstawiciel łebskiego narodu, niewątpliwie

Ż y d p r z y n o s i s z c z ę ś c i e !

do własnego domu.

Szczuply_Mojzesz
29-12-2007, 18:43
A od kiedy Edmundzie w gusła wierzysz? Jakby Ci powiedzieli, że Jezus przynosi kasę, a dzięki obrazkom Cassanovy dłużej masz wzwód, też byś sobie dom nimi obwiesił?

A na ten wzwód, działa podobno korzeń Żeń-Szenia, tylko trzeba go dobrze przywiązać ;)

Violetta
29-12-2007, 21:29
... Nie starzejcie się dziewczyny! ...bądżcie dla nas dobre na wiosneeeeeeeee...!
Na zimę też będziemy, ok?

Dee Dee
29-12-2007, 23:10
A na ten wzwód, działa podobno korzeń Żeń-Szenia, tylko trzeba go dobrze przywiązaćTo może lepiej szpatułkę-będzie sztywniejszy:lol:

Edmund Bared
29-12-2007, 23:14

Masz rację to widać po Urbanie .
Jeszcze nie znalazłem tekstu lub wypowiedzi w którym Urban skrytykowałby religię żydowską.

Edmund Bared
29-12-2007, 23:18
Hmm...cóś w tym jest,bo nawet największe latawice za mlodu-

mądrość ludowa mówi że im wieksza jebliwa za mlodu tym większa świętobliwa na starość.

Edmund Bared
29-12-2007, 23:23
No patrzcie, a ja zupełnie odwrotnie. Za młodu byłam wierząca i czasami praktykująca, a im starsza i im częściej biblię czytałam, tym bardziej stawałam się najpierw agnostyczką, aż wreszcie zdeklarowaną ateistką. W swoim domu nie toleruję żadnych świętych obrazków, księdza po kolędzie nie wpuszczam za próg. W rodzinie zastrzegłam, że gdyby spróbowali wpuścić księdza na mój pogrzeb, to będę ich straszyć po nocach

Bo im jesteś starsza tym bardziej ci żal że se nie pożyłaś.

Edmund Bared
29-12-2007, 23:34
Tak, nad morzem na każdym straganie można kupić takie obrazki:

Ten cyknięty w Międzyzdrojach.

ks

Niezły Żyd zamienię go za tego z papugą. Tego z papugą malował żydowski malarz ateista. Być może dlatego tak kalecznie działa.

Przypomniała mi się pewna historyjka
Jeszcze za PRL pewien umarły otrzymał od Piotra mozliwość wyboru czy chce niebo kapitalistyczne czy socjalistyczne. Nie był pewny więc Piotr zezwolił mu na zwiedzenie obu. Umarły zobaczył, że w niebie kapitalistycznym wszyscy smętnie się snują śpiewając Bogu. Wybrał komunistyczne gdzie wszyscy siedzieli przy stołach zastawionych wódą z nagimi babami na kolanach.
Dopiero kiedy Św Piotr odszedł z jego zgodą na osiedlenie w niebie komunistycznym zauważył, ze tak naprawdę wszyscy są smutni.
Zapytał pierwszego z brzegu komunistycznego aniołka dlaczego.
- Ano tu jak w komunizmie butelki dziurawe a kobiety nie

No i tak może być z niewierzącym Żydem.

W zgodzie z żoną spróbuję wychodowac Tojego Żyda mając nadzieję , ze jest autentycznie koszerny.
jednak jeśli zawiedzie skorzystam z domowego krematorium Wontrupki

Edmund Bared
29-12-2007, 23:50
Zylam z "ZYDEM",
Mieszkalam z Zydem,
Spedzilam czas w Israelu posrod 'Zydow'

To coś ciekawego . Mówią, że Gomułka , Ochab , Cyrankiewicz i inny mieli żony Żydówki ,ale o odwrotności nie słyszałem.

Boże , czlowiek całe zycie się uczy i jeśli nie umrze głupi to przynajmniej nie doinformowany.

Edmund Bared
30-12-2007, 00:11
A od kiedy Edmundzie w gusła wierzysz?

Nie wierzę w gusła ale wierzę w Żydów.
Już przed stanem wojennym niektórzy mówili jak się Żydzi nie pogodzą to będzie wojna domowa.

Dziś dochodzę do wniosku, ze jak jakiś nowy Karol Marks nie wymysli nowego ustroju to wszelkie trzecie drogi Tymińskiego czy Leppera oraz kacze idiotyzmy mozna o kant chuja rozbić i zawsze zagrażał będzie totalny kwasland ,tuskoland oraz inne duchy okrągłego stołu jako próba odwariacenia.

jako były pezperowiec , tymińszczak,sdrpowiec i lepperowiec szukam Grala 2008 i chyba za Żoną postawię jednak na Żyda.

Edmund Bared
30-12-2007, 00:30
Jakoś to mało śmieszne, mądre, dowcipne...
Żenada Edmund.

Sama jesteś żenująca. Wyluzuj się. Nie rób z siebie dewotki - nacjonalistki. Na memento miejsce w kościele lub synagodze.Psujesz klimat w temacie

samokrytyka
30-12-2007, 00:53
7 Postów, jeden po drugim Edmundzie...
Nawet Żyd Ci nie pomoże, jak będziesz TAK rozrzutny...

Edmund Bared
30-12-2007, 01:40
7 Postów, jeden po drugim Edmundzie...
Nawet Żyd Ci nie pomoże, jak będziesz TAK rozrzutny...

masz rację, chyba przegiąlem bo może to brzmieć jak chęc nawrócenia się na judaizm.
Wiele słyszałem o nawróceniach Żydów na chrześcijaństwo ale odwrotnie nie wiem.
Byc może mój przypadek byłby pierwszym.
Tylko czy obrzezanie w wielu lat sześdziesiąt nie zaszkodziłony mi na zdrowiu ?

samokrytyka
30-12-2007, 01:49
Tylko czy obrzezanie w wielu lat sześdziesiąt nie zaszkodziłony mi na zdrowiu ?

NIE Edmundzie!
W tym wieku skórka stała się mniej jędrna i bardziej rozciągliwa, a co za tym idzie zabieg amputacji części napletka(jeśli w ogóle byłby nadal wymagany!) byłby raczej zabiegiem korygującym.
A i dziś stosuję się znieczulenie, więc może wyjść z tego obrządku ''przyjemne z pożytecznym'' ;)

Jolka Jolka
30-12-2007, 10:47
Sama jesteś żenująca. Wyluzuj się. Nie rób z siebie dewotki - nacjonalistki. Na memento miejsce w kościele lub synagodze.Psujesz klimat w temacie

Przeczytaj dokładnie do czego się odnosiłam. Debilne żarty z krematoriów i palenia w nich Żydów czy kogokolwiek innego nigdy mnie nie śmieszyły i śmieszyć nie będą.

I naucz się wstawiać cytaty dziadu :lol:

Major.Walenda
30-12-2007, 11:25
Żona stwierdziła,że wraca moda na Żydów i każdy kto poważnie chce poprawić swe finanse powinien miec obrazek Żyda w domu.
Miałem opory bo Żyd kojarzy mi sie przede wszystkim z niekształtnym Urbanem ale ustąpilem.
Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów w instytucji w której pracuje żona nie przyspieszono wypłat pensji by ludzie mogli zrobić święta.
Żona twierdzi, ze to robota jeszcze ciągle pracujących tam kaczystów ale dzieki Żydowi możemy robić zakupy i lać w kaczki szerokim moczem.
Osobiscie bym takim optymistom nie był.
bo co sądzą ci co pracując w byłej kaczej a obecnie tuskowej instytucji jeszcze nie kupili karpia a Żyda sobie powiesili?
I jak to właściwie jest z tymi Żydami. Przynoszą szczęście czy nie?

SPIERDALAJ JEŁOPIE. Ślepy kurwa jesteś czy co?? Wszędzie, gdzie nie wejdziesz wisi sobie Żyd. W szkole, sejmie, urzędzie... Nawet z 70% osób w tym kraju nosi sobie Żyda na szyi i co, kurwa pomogło?? ODPIERDOLCIE SIE OD NAS raz na zawsze i sobie tam walcie rózance czy chuj wie co z Rydzykiem.

dziki2001
30-12-2007, 11:25
co do "żartu" z krematorium: debil
co do 7-miu postów pod rząd: stary debil
dziękuję za uwagę.

Major.Walenda
30-12-2007, 11:28
co do "żartu" z krematorium: debil
co do 7-miu postów pod rząd: stary debil
dziękuję za uwagę.

A co towarzysz taki łagodny? Jaki debil? Normalny zjebany skurwysyn styropianowy z RMu i tyle. Takich "zartujacych" PiSd tu są z 5 mln.

dziki2001
30-12-2007, 11:31
a bo, majorze... ilekroć słyszę o żydzie jezusicku, to mi się więzy w kaftanie luzują...
i jakiś taki łagodniejszy się robię... :mrgreen:

Violetta
30-12-2007, 12:16
dziękuję za uwagę.
Nie ma sprawy. Była, mam nadzieję, należyta :confused:

Kazimierz
30-12-2007, 18:21
NIE Edmundzie!
W tym wieku skórka stała się mniej jędrna i bardziej rozciągliwa, a co za tym idzie zabieg amputacji części napletka(jeśli w ogóle byłby nadal wymagany!) byłby raczej zabiegiem korygującym.
A i dziś stosuję się znieczulenie, więc może wyjść z tego obrządku ''przyjemne z pożytecznym'' ;)
... ot, kobieca delikatność!:(. Pani.S. - te roczniki już tak mają, że, jeżeli mu się nie wytarło na skutek nadmiernego używania, to z pewnością się wykruszyło.:confused:

Edmund Bared
30-12-2007, 22:53
a bo, majorze... ilekroć słyszę o żydzie jezusicku, to mi się więzy w kaftanie luzują...
i jakiś taki łagodniejszy się robię... :mrgreen:

Ale musisz przyznać, że ten "jezusiczek" dobrze sobie wymyslił.
Przejście z żydostwa na chrześcijaństwo to tylko poszerzenie panteonu bogów.
Odwrotnie to zdrada syna Pana Boga.
Niby jesteście tacy mądrzy a do dzisiaj nie wymyśliliście odpowiadającego wam mesjasza. i zczym do gości

Edmund Bared
30-12-2007, 22:56
Przeczytaj dokładnie do czego się odnosiłam. Debilne żarty z krematoriów i palenia w nich Żydów czy kogokolwiek innego nigdy mnie nie śmieszyły i śmieszyć nie będą.

I naucz się wstawiać cytaty dziadu :lol:

Przepraszam babo.
Wiem, ze im kto starszy to bardzej nerwowo reaguje ale ty to już chyba wapno.

( odpowiedź mogą - odpowiednio modyfikując - do siebie zastosować inni którzy wściekle zareagowali na moje posty )

ryba
30-12-2007, 23:20
Przepraszam babo.
Wiem, ze im kto starszy to bardzej nerwowo reaguje ale ty to już chyba wapno.

( odpowiedź mogą - odpowiednio modyfikując - do siebie zastosować inni którzy wściekle zareagowali na moje posty )
Przeceniasz sie , Edmundzie B. Niewiele rozumiesz. Wsciekloscia moga reagowac jednostki niezrownowazone, ktore sa tu przypadkiem, jak mniemam (a moze sie myle, upierac sie nie bede).

Jolka i tak sie sama obroni. Ja tylko od siebie chcialam dorzucic, ze jest inaczej, niz myslisz: im kto starszy, tym wiecej ma wyrozumialosci dla swiata i wlasnie spokojniej, nie wscieklej, reaguje na przedziwne mechanizmy urzadzenia swiata tego. Tak mimochodem: casus "mohair" jest tu wyjatkiem i potwierdza niedojrzalosc intelektualna/emocjonalna. Tego ostatniego (niedojrzalosci) juz w ogole do JJ nie odnosze, choc JJ to bardzo mlode "wapno" :D

Radio_Mafiuta
31-12-2007, 10:33

Ty jesteś modernistką!!!:lol:

Radio_Mafiuta
31-12-2007, 10:34
Ale musisz przyznać, że ten "jezusiczek" dobrze sobie wymyslił.
Przejście z żydostwa na chrześcijaństwo to tylko poszerzenie panteonu bogów.
Odwrotnie to zdrada syna Pana Boga.
Niby jesteście tacy mądrzy a do dzisiaj nie wymyśliliście odpowiadającego wam mesjasza. i zczym do gości

Kto ma w domu Szatana ten jest nie do wyjebania!!!

Edmund Bared
01-01-2008, 02:20
W ogóle to na forum nie zauwazono nowego roku 2008.
Nadrabiam tę zaleglość i składam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia noworoczne.
Przy okazji wybaczam wszystkie przewinienia, nawet Rybie która chce wzniecić jedenastą od sześciu lat próbę wygnania Bareda z forum i spalenia na stosie.

nick
01-01-2008, 09:19
Ty jesteś modernistką!!!:lol:

Nie mów?!!!!!
A co to takiego?

Sympatyk lewicy
02-01-2008, 10:29
Ja tam do Jezusa nic nie mam. Wstawił się za dziwką, imprezę winkiem rozkręcił, pióra długie nosił, żarciem się dzielił z potrzebującymi a kółko wędkarskie dopiero po jego śmierci się tak rozwinęło.

dziki2001
02-01-2008, 10:39
no i fajny musical napisał... :lol:

Pan Bog
02-01-2008, 10:44
To coś ciekawego . Mówią, że Gomułka , Ochab , Cyrankiewicz i inny mieli żony Żydówki ,ale o odwrotności nie słyszałem.

Boże , czlowiek całe zycie się uczy i jeśli nie umrze głupi to przynajmniej nie doinformowany.

Drogi Edmundzie, lubie byc oryginalna.

Waznym jest jak sie zdobyta wiedze wykorzysta nim, sie zejdzie z tego padolu!

Wiara czyni cuda - jesli szczerze wierzysz, ze Zyd Tobie szczescie przyniesie - zapewne masz racje, nic nie przeszkadza sprobowac.

Palmela
02-01-2008, 16:00

Wolter by mi przytaknal:
ZYD W SIENI PIENIADZE Z KIESZENI

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message474921/pg1

Radio_Mafiuta
02-01-2008, 16:30
Mi Crowley by przytaknął:

Kto wyznawcą jest Chaosu ten olewa zmiany losu!!!

nick
02-01-2008, 23:43
[quote=Sympatyk lewicy imprezę winkiem rozkręcił[quote]

Na czasie:
Dzień po weselu w Kanie wszyscy goście na strasznym kacu, łby im pękają. Jeden z nich mówi:
- Wyślijcie kogoś po coś do picia...
A drugi:
- o rany, tylko nie Jezusa!!!

Edmund Bared
03-01-2008, 00:51
Z okazji nowego rokudarowałem wszystkim winy. Nie spotkalo się to z odzewem.
Nikt nie przebaczył mi ani chociazby wspomniał o moich winach i zlozył zyczenia.
Może to winikać z jednej z dwóch przyczyn:
a) życznia otrzymam za kilka miesięcy czyli w roku 5769
b ) jestem jak Natasza Urbańska - nie mam wad

Sympatyk lewicy
03-01-2008, 10:07
Nikt nie przebaczył mi ani chociazby wspomniał o moich winach i zlozył zyczenia.

c) nikt nie zauważył.

d) wszyscy mają to w dupie.

Radio_Mafiuta
03-01-2008, 10:22

Wariant b.:lol:

wEtylator
03-01-2008, 10:35
Żyd (podobno) coś nam daje,
I (też sci-fi) coś przynosi...
O co, kurwa, w Nowym Roku,
Można Żyda by poprosić?

Jeśli prawdą jest (co gwarzą),
Że w nim ogrom możliwości,
(Uśmiech włada moją twarzą),
- Jedno da mi moc radości...

Tylko jedno me życzenie,
Mógłby Żyd w tok życia wcielić,
Aby PiSdę i Kaczory
Zechciał wreszcie tak chuj strzelić...

Havthorn
03-01-2008, 21:32
To prawda.
- przynosi zarobek tym co handlują jego wizerunkiem
- wyobraźcie sobie smętne miny avóła i nulla gdyby nie mieli komu zaglądać w rozporek. Toż to by była prawdziwa tragedia dla nich - żyć bez urojonego wroga.

Mietek
06-01-2008, 09:12
O Bared!
Dawno Tu nie byłem.
Pozdrawiam więc Ciebie ja. No i wszystkie przewiny daruję.
W czym teraz działasz? W ruzumieniu w jakiej partyji?
Endrju jakoś odszedł był w niebyt.
Nic to, życzę Tobie wszystkiego najlepszego.

Edmund Bared
07-01-2008, 00:10
O Bared!
Dawno Tu nie byłem.
Pozdrawiam więc Ciebie ja. No i wszystkie przewiny daruję.
W czym teraz działasz? W ruzumieniu w jakiej partyji?
Endrju jakoś odszedł był w niebyt.
Nic to, życzę Tobie wszystkiego najlepszego.

Nareszcie jakiś normalny czlowiek na tym forum.
Wszystkiego najlepszego

ryba
07-01-2008, 00:26
Wszystkiego najlepszego

Hmmm... normalny czlowiek. Normalny, bo tylko krowa nie zmienia pogladow. Pono. A ludzie - jak widac na multum obrazkow zalaczonych i niezalaczonych. A slyszal kto o konsekwencji? Ja tyz slyszalam... jednak zmienilam, kiedys. Zmienilam konsekwentnie :D Jak komu co nie pasi, niech przestudiuje calego Urbana, od lat 50-tych najlepiej.

Kazimierz
07-01-2008, 10:45
Wszystkiego najlepszego
Jeden normalny wśród rzeszy nienormalnych? Toż to odchyłka od normy!:confused:

Agafia
06-05-2010, 17:57
Podobno
Obowiązkowym prezentem z okazji ślubu, chrztu, pogrzebu i innych uroczystości o charakterze rodzinnym jest portret Żyda liczącego pieniądze, gwarantujący powodzenie finansowe u obdarowanego, a być może i u artysty zajmującego się masową produkcją tych talizmanów (http://nonsensopedia.wikia.com/index.php?title=Talizman&action=edit&redlink=1). Skąd to się wzięło ,pojęcia nie mam ale do dziś dnia jak widać funkcjonuje..Ja portrety Zyda a własciwie Zydów w domu posiadam,obecnie mam ich 5 .Doskonale komponują się z wystrojem i klimatem moich wnętrz ale ich nabycie z zabobonem niczego wspólnego nie miało.
.Lubię swoich Żydów.Są spokojni,wyciszeni i mają w sobie coś godnego.Czy przynieśli mi szczęście hmm ,mogę rzec tylko,że nie wiem ale by nie zapeszać -może trochę to i ich zasługa ;)..
Żyd to człowiek, którego inni uważają za Żyda. (http://www.przyslowia-cytaty.com/yd-to-czowiek-ktorego-inni-uwaaj-za-yda/)

Czy nie należy o tym pamiętać?

Mindcrasher
06-05-2010, 18:17
Agafia, żeby taki wątek-trupa odkopywać;) Moim zdaniem Żyd jak najbardziej przynosi szczęście, chciałem tu umieścić zdjęcie lombardu, którego właściciel wywiesił sobie tabliczke z uśmiechniętym, pucołowatym Żydkiem, ale zamiast tego znalazłem taką stronę:
http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
Czasem żałuję, że mamy wolność słowa...

zrita
06-05-2010, 18:25
Agafia, żeby taki wątek-trupa odkopywać; znalazłem taką stronę:

Ja też żałuję tej wolności ...

A to co przytoczyłeś,Mind, to młyn na wodę wszelkim...

moherom,Pośpieszalskim,Terlikowskim,Benderom,Nowak om,Rydzykom,Kaczyńskim...itd.itp..

malgośkamówiąmi
06-05-2010, 18:42
Agafia, żeby taki wątek-trupa odkopywać;) Moim zdaniem Żyd jak najbardziej przynosi szczęście, chciałem tu umieścić zdjęcie lombardu, którego właściciel wywiesił sobie tabliczke z uśmiechniętym, pucołowatym Żydkiem, ale zamiast tego znalazłem taką stronę:

Nie wiem, czy mam, czy nie mam, Żydów wśród przodków. Zresztą to chyba mało istotne, bo czuje się Polką.
I jakbym kopnęła w dupę, albo w zęby twórców podobnych bzur!!!, to nie wróciliby z orbity!

Zritka, ale bracia K też trafili na listę :lol:

<LI class=navlist>Jarosław Kaczyński - Kalkstein - dywersant, W latach 70. współpracował z żydo-trocksistowskim KOR-em; W grudniu 2005 roku Jarosław Kaczyński został uznany Człowiekiem Roku 2005 żydokomunistycznego tygodnika "Wprost"; obecnie premier PRL-bis; zbrodniarz - uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB - "okrągły stół"

<LI class=navlist>Lech Kaczyński - Kalkstein - polonofob, dywersant, mason, aktywista żydowski; w latach 80-tych bliski współpracownik Lecha "Bolka" Wałesy; zbrodniarz - uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB - tajne rozmowy w Magdalence, "okrągły stół", pomiędzy żydowskim przywództwem drugiej [po stanie wojennym] 'Solidarności', której był vice-przewodniczącym - zastępcą "Bolka", a elitami SB i PZPR; Od grudnia 1988 r. w Komitecie Obywatelskim przy Lechu Wałęsie; w 1990 roku został I zastępcą przewodniczącego, powstałego po stanie wojennym, z inicjatywy żydokomuny drugiego związku NSZZ "Solidarność"-bis, nie mającego nic wspólnego, oprócz nazwy z pierwszym związkiem i ruchem społecznym;
były szef NIK; jako minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, nie dopuścił do ekshumacji zwłok w Jedwabnem, co uniemożliwiło ustalenie prawdy o ilości ofiar i prawdziwych sprawców zbrodni na żydach; bł. prezydent Warszawy [2002 r.], - jako prezydent Warszawy rozpoczał projekt budowy tzw. "Muzeum kultury żydowskiej" przyznając ziemię pod budowę tegoż muzeum; obecnie jako prezydent PRL-bis wspiera i asekuruje budowę tego muzeum; zacieśnia stosunki z Izraelem, prowadzi politykę pro-Izraelską i pro-żydowską w pełnym syjonistycznym tego słowa znaczeniu. Reprezentuje sprawy i interesy żydowskie, ale żadną miarą nie interesy polskie;
członek żydomasońskiej organizacji "Grupa Windsor" - finansowana przez zagraniczne organizacje żydomasońskie. Grupa Windsor utrzymuje kontakty z tzw. Międzynarodowym Funduszem Republikanskim i Heritage Foundation; prezydent PRL-bis III Kaczyński-Kalkstein w Polsce odznaczył wszystkich żydokomunistycznych trockistów z KOR-u krzyżami i orderami; tak jak poprzedni anty-polscy prezydenci, odznacza największych wrogów Polski najwyższymi odznaczeniami państwowymi m.in. odznaczył "Orderem Orła Białego" żydowskiego syjonistę Alexa Storożynskiego, dziennikarza ze zdominowanej przez żydów gazety "New York Sun" - organ "neo-konserwatystów" - syjonistów; prezydent PRL-bis III wszystkich żydów "polskich"

maerose
06-05-2010, 18:47
Się nawet nie zdziwiłam, a język określający osoby na liście, przypomina mi bełkot odmóżdżonego gryzonia w muszce, JKM.

Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji

Co za skomplikowna nazwa ! Co za chujowizna!
Nie ma się czym zajmować nawet.

Agafia
06-05-2010, 18:48
Mindcrasher (http://forum.nie.com.pl/member.php?u=3964) przyznam ,że z trudem przeczytałam przytoczony przez Ciebie materiał.Widzisz,w takich chwilach wstydzę się tego ,że jestem Polką.W żadnym z krajów a kilka ich poznałam,nie spotkałam się z tak radykalnym przejawem oportunizmu i nienawiści.

wersje internetową przygotowała, opracowała i fotografiami opatrzyła Polonica.net

Polski Związek Patriotyczny Polonica.net

Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji
to chyba wiele wyjaśnia.
Podczas weekendów zwiedzamy z mężem wiele miejsc związanych z historią .Ostatnio odwiedziliśmy Będzin ,by nie powtarzać posłużę się cytatem
Pod koniec XVIII w. dzięki odkryciu pod Dąbrową bogatych złóż węgla zaczyna się jego wydobycie. Powstające kopalnie i huty ołowiu przyczyniają się do gwałtownego rozwoju całego regionu, nazywanego Zagłębiem Dąbrowskim (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zag%C5%82%C4%99bie_D%C4%85browskie). Ponadto w 1858 (http://pl.wikipedia.org/wiki/1858) r. przez Będzin poprowadzono odnogę Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej z Ząbkowic (http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C4%85bkowice) do Sosnowca i na Śląsk (http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Al%C4%85sk). Coraz bardziej wzrasta rola ludności żydowskiej w mieście, która stanowi większość (nawet do 80%). Podczas I wojny światowej miasto i przemysł zostały mocno zniszczone. Powiększył się jednak obszar Będzina poprzez przyłączenie okolicznych wiosek i osiedli robotniczych (Małobądz (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82ob%C4%85dz), Gzichów (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gzich%C3%B3w) z Brzozowicą (http://pl.wikipedia.org/wiki/Brzozowica_%28dzielnica_B%C4%99dzina%29), Ksawera (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksawera) z Koszelewem (http://pl.wikipedia.org/wiki/Koszelew)). Znaczny rozwój miasta przypada na lata 20. i 30. XX w. (wodociągi, nowy dworzec kolejowy (http://pl.wikipedia.org/wiki/Dworzec_kolejowy), gimnazjum (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gimnazjum), liczne budynki użyteczności publicznej). Jednak już 4 września 1939 (http://pl.wikipedia.org/wiki/1939) r. rozpoczyna się hitlerowska okupacja Będzina. W nocy z 8 na 9 września Niemcy podpalają synagogę wraz z modlącymi się w niej Żydami. Część z nich ocalił ks. Mieczysław Zawadzki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wincenty_Mieczys%C5%82aw_Zawadzki). Pod koniec 1942 r. na terenie Warpia (http://pl.wikipedia.org/wiki/Warpie) (Kamionka) Niemcy utworzyli getto żydowskie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Getto_b%C4%99dzi%C5%84skie) dla ludności żydowskiej (ok. 30 tys.), łącząc go z gettem na sąsiedniej Środuli (http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Arodula) w Sosnowcu. Na początku sierpnia 1943 (http://pl.wikipedia.org/wiki/1943) getto zostało zlikwidowane, a ludność wywieziona do obozów zagłady..Oto fotka pomniku z miejsca, gdzie ludność Zydowska została wywieziona do obozu

http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,600,75850,pomnik-pamieci-bedzinskich-zydow-pl-bohaterow-getta.jpg

co mnie smuci,że starsi mieszkańcy Będzina rzadko tu zaglądają.Mimo faktu ,że byli to ich sąsiedzi,znajomi teraz pamięć o nich jest dla wielu powodem do wstydu.Na początku lat 90 ,ktoś rzucił hasło ,że Zydzi wracają i będą się ubiegać o swoje mienie.Ludzie za bezcen pozbywali się mieszkań z obawy ,że zostaną wysiedleni,oczywiście skorzystali na tym twórcy plotki i wykupili ogromną część nieruchomości.Niechęć pozostała.Tylko dlaczego?

malgośkamówiąmi
06-05-2010, 18:50
Dorota Kamińska - aktorka,

A jej, czyli Doroty, pierdolonego braciszka, Emiliana, nie ma na liście!
Pojebani ci autorzy tego barachła!

Mindcrasher
06-05-2010, 19:00
Ja tam nawet Tatianę Okupnik dostrzegłem. Przy niej nie było dopisku "wróg polskości", "komuch" itp, ale "piosenkarka"
To co ona zrobiła?

zrita
06-05-2010, 19:01
Polacy są strasznie uczuleni na wszelkie inne narodowości..gdyby chciano dojść korzeni polskości teraz, w obecnej dobie,to okazało by się,że prawdziwych Polaków już nie ma...
A ci,którzy się na to powołują,prawdopodobnie są w niewiedzy...

A co do Kaczyńskich... Małgoś.. to nie szkodzi,że są na liście tej plugawej..
Oni kwalifikują się też do listy komunistów (bolszewików) przez ojca,jakby tak chcieć dociekać,a przecież patrz, jaka nienawiścią pałają do onych...

A swoja drogą, ci nasi bracia w żydostwie maja się najlepiej w USA,kraju demokracji...jak gdyby..

Kuropatkin
06-05-2010, 19:01
Ja tam nawet Tatianę Okupnik dostrzegłem. Przy niej nie było dopisku "wróg polskości", "komuch" itp, ale "piosenkarka"
To co ona zrobiła?
Myła zęby żydowską pastą.

maerose
06-05-2010, 19:59
Myła zęby żydowską pastą.

Pewnie żarła karpia po żydowsku i pyry z izraelskiego kibucu Kfar Ha-Scharon.

rusek
06-05-2010, 20:24
Polacy są strasznie uczuleni na wszelkie inne narodowości..gdyby chciano dojść korzeni polskości teraz, w obecnej dobie,to okazało by się,że prawdziwych Polaków już nie ma...
A ci,którzy się na to powołują,prawdopodobnie są w niewiedzy...

A co do Kaczyńskich... Małgoś.. to nie szkodzi,że są na liście tej plugawej..
Oni kwalifikują się też do listy komunistów (bolszewików) przez ojca,jakby tak chcieć dociekać,a przecież patrz, jaka nienawiścią pałają do onych...

A swoja drogą, ci nasi bracia w żydostwie maja się najlepiej w USA,kraju demokracji...jak gdyby..

wszędzie jest to samo

http://www.nr2.ru/forums/291698.html

Edmund Bared
06-05-2010, 20:48
po chuj ten temat odgrzebaliscie nie wiem.
Ze swej strony mogę tylko wyjasnić, że przekonałem się, że Żyd nie pomaga. Nie jestem antysemitą.
Wobec małej skuteczności wczesniej wspomianych żydów ostatnio kupiliśmy Żyda z czosnkiem i co mamy... W koło wampiryzm się dalej szerzy i może być jeszcze gorzej.
Nie pamiętam już szczegółów tego tematu ale ktoś gdzieś tu proponował jakieś małe palenisko czy cuś
Ktoś inny się obraził się na mnie za to ,że chciałem spalić obrazek z Żydem a co wy robicie z niepotrzebnymi obrazkami?:D

st1111
06-05-2010, 21:00
chciałem spalić obrazek z Żydem

Antysemita-do muzeum się oddaje.